טוב, נפל הטרייד ביאהו

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-14 מתוך 14
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת

טוב, נפל הטרייד ביאהו

אליאב הפיל אותו כי התעצבן עלי בהודעה בשרשור הקודם, קרקס פשוט. לפי מה שהבנתי היו פה 3 וטואים בכל מקרה, אז אני סולח לאליאב : )

נו הארד פילינגס אפילו שקסנו הקומיש מטעם עצמו אמר שיש "דיבורים" על להעיף אותי מהליגה (בכיף האמת, הפנטזי הזה גוזל ת'חיים D: ) והיה דיון ענייני סה"כ, רק אומר שזה יוצר תקדים מבחינתי ואני אהיה הרבה הרבה יותר נוקשה בוטואים בעתיד כי לא הגיוני שיהיו סטנדרטים כפולים ומתי שרוצים שופטים לפי ראנקרים ופעם אחרת לפי "ערך טרייד" וכו', זה פשוט לא הולך ככה.

כל הפחד של אנשים פה שאני אקבל על דרון לבד איזה שחקן סיבוב ראשון הוא מצחיק, הרי הוא בחיים לא שווה סיבוב ראשון וזה שלנץ לקח אותו שם זאת סתם טעות של לנץ, כמו שזה שלאורי נלקח סיבוב 5 זאת גאונות של הכבש.
    אכן חשבתי לקבל עליו שחקן בתמורה (כי יש לי קבוצה עם המון אסיסטים), אבל שחקן בקליבר של גיי או איגי שאם גארנט היה עובר תמורתם זה בחיים לא היה וטו, טרייד משולש מגניב ביותר.

בכל מקרה יש לכם 24 שעות להציע ללנץ הצעות או וואטבר, מי שמספיק אפס כדי לנסות לקבל את דרון אחרי שהצביע וטו והפיל את הטרייד (משמע ניגוד אינטרסים מוחלט), שיהיה לו בכיף.
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 23/11/2012 ב 16:42.

2. רויאל פלאש

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    631
    קיבל תודה 1,214 פעמים ב757 הודעות
    הצעתי עכשיו ללנץ את דורל רייט תמורת דרון וויליאמס.
    תאשר ):

אנריקה, כל מה שהיה לי להגיד לך אמרתי לך בסקייפ, אתה ממשיך באותו קו וחבל, לא יודע מה קסנו מקשקש על דיבורים להעיף מישהו מהליגה (וואט דה פאק, לולז וכו׳) אבל בחייאת אבא שלך, תפסיק לחשוב שכולם פה נגדך וקצת תסתכל על ההתנהלות שלך עצמך.
    נערך לאחרונה על ידי Kentflush; 22/11/2012 ב 22:01.

3. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    לא רק נגדי. אם תשים לב כל פעם שיש דיון שנוגע לקסנו, בין אם זה אני\דג קטן\DKZ\ כל אחד אחר, יש פה צבא של פלמידות וכל מני טמבלים שמתחילים לגדף ולחמם את האוירה ולהצדיק כל טיעון שקסנו אמר (זוכרים מקרה שהיה ויכוח ביניהם או איזושהי אי הסכמה? כי אני לא). יש כאן עוד מנג'ר אחד לפחות שחושב כמוני ואמר לי את זה, אם הוא רוצה לחשוף את עצמו הוא מוזמן.

4. מושעה

מוניטין
    63 (0)
    הודה
    245
    קיבל תודה 655 פעמים ב393 הודעות
    טייסון צ'נדלר + לארי סנדרס על גורטאט + אלונזו ג'י.

the defense rests.

עריכה:
    אהבתי אגב את ה'צבא של פלמידות' (כבר רעיון טוב) ו'כל מיני טמבלים'.

זה אומר שאני הטמבל מנהיג צבא הטמבלים או שאני לא טמבל?
    כלומר - זו וו החיבור או וו ההפרדה?

אגב אנריקה, אני לא חושב שאתה טמבל בכלל, אתה שחקן פנטזי סביר ביותר וזה לגיטימי לגמרי לנסות לאנוס כבשים (בגבולות המותר והמקובל) אבל ההיתממות הזו... לול.

לגבי 'להסכים עם קסנו' - יצא לנו לא להסכים תתפלא.
    לקסנו לא באמת איכפת איפה הוא מסיים בליגה הזו ולי בטח ובטח שלא איכפת איפה הוא מסיים בליגה הזו. אם אתה חושב שאני מגן עליו כי זה באינטרסים שלי או משהו (או בגלל שאני חבר שלו או סאט שיט) אז... אתה טועה אבל זכותך לחשוב כך.

כל הזמן אתה חוזר לטרייד של פול ג'ורג וחברים ואני עדיין מחכה שתסביר לי איך זה יכול להיות וטו בעולם שבו פול / מלו אינו וטו.

כבר אמרתי שאני אמתין לנצח (כנראה) רק מזכיר שאני עדיין ממתין...

עד שתתייחס - איבדת כל זכות דיבור ועמידה בעיניי בענייני וטואים.
    ובשנייה שאתה עצמך מציע טריידים שהם וטו מטריאל (ainec) כמו ההצעה שפותחת את ההודעה הזו, אז לא רק שאין לך זכות דיבור - אתה גם נחש נכלולי.
    נערך לאחרונה על ידי palamida; 22/11/2012 ב 22:35.

5. מושעה

מוניטין
    63 (0)
    הודה
    245
    הולך לשתות קצת.
    רק רציתי להוסיף משהו קטן אחרון:
    אם לא שמת לב אנריקה, דעתי הייתה שהדרון טרייד איננו וטו.
    הוא מגוחך, ולנץ הוא כבש על - אבל אמרתי בבירור ש'טכנית' - זה איננו וטו.

6. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    אתה מנסה לפתוח גם איתי חזית עכשיו פלמידה?
    תמתן את השפה שלך בבקשה.
    I feel beside myself now, so i must be you.

7. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    קיבל תודה 1,770 פעמים ב900 הודעות
    אני לא מבין מה אתם רוצים מחיי. אני לא רוצה וטו ולא רוצה כלום. תעזבו אותי בשקט.

8. מושעה

מוניטין
    53 (0)
    הודה
    688
    קיבל תודה 539 פעמים ב226 הודעות
    איפה התמונה של הפופקורן???
    לו הייתי @champ

9. מושעה

מוניטין
    63 (0)
    הודה
    245
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    אתה מנסה לפתוח גם איתי חזית עכשיו פלמידה?
    תמתן את השפה שלך בבקשה.
    @Lenz
    ממש לא.
    'כבש על' זו אמירה חריפה?
    אתה אומר בגלוי - 'רוקי' וכל זה, 'תנו לי לטעות' וכו'.
    באמת שזה לא נאמר באופן מעליב. עונה ראשונה שלך- ברור מראש שאתה כבש.
    גם אני הייתי כבש בשנתי הראשונה בפנטאזי... זה ממש לא עלבון בשום צורה.

כל עוד משהו הוא בגבולות המותר זה בהחלט זכותך ולהערכתי הטרייד הזה לגמרי נופל בריינג' הלגיטימי.
    אומלל - אך לגיטימי.
    נערך לאחרונה על ידי palamida; 23/11/2012 ב 01:57.

10. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    "יא כבש"-לגיטימי
    "כבש על"- לא לגיטימי.
    I feel beside myself now, so i must be you.

11. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    פלמידה, היית די נחמד הפעם (אלי, ללנץ קצת פחות), והנחש הנכלולי ממש הצחיק אותי, אז אני אענה לך. עם זאת, במידה ותהיה מגעיל\בוטה בהמשך, אני פשוט אתעלם מההודעות שלך באופן מוחלט.

על הטרייד של פול ג'ורג' לא הצבעתי וטו, בדיוק בגלל הסיבה שרשמת (שהטרייד של פול יצר תקדים וזה באמת או-או במקרה הזה), הסכמתי להתגמש בנושא הזה כדי למנוע את כל הבלאגן שקרה בטרייד של לי-טיג והסכמתי לזה שהוטו יהיה רק במקרים חמורים מאוד, אפילו העליתי פה הצעה שתאפשר למנג'רים להתחרט כדי למנוע מקרים כאלה, וכולם התעלמו\התנגדו.

אם אתה כ"כ אובייקטיבי כמו שאתה מנסה להציג את עצמך, למה לא יצאת נגד הכבש\קסנו\דג קטן בדיון הזה בצורה קצת יותר נחרצת? הרי ברור לך שזה לא וטו בשום מצב (בכלל בלי תלות בטריידים קודמים שעברו בליגה- זה פשוט לא וטו בחיים), הרי כשעמית התנגד לטרייד של פול ג'ורג' אתה קראת לו "טרול" וכאן פתאום נאלמת דום?

ובקשר לזה שלקסנו לא אכפת איזה מקום הוא יסיים...גיב מי אה ברייק. קסנו מושקע פה בבט של 100 דולר מול 'דג קטן' על מי יסיים לפני מי, ובלי קשר לזה הוא מאוד מאוד פעיל ולוקח ללב יחסית למישהו ש'לא אכפת לו באיזה מקום הוא יסיים'. אני מבין שיש לו ליגות יותר חשובות, זה לא אומר שלא אכפת לו מהליגה הזאת כי בינתיים זה נראה שיותר מדי אכפת לו ובגלל זה הוא הרס לנו חלק מהכיף פה (הרס בלשון עבר. בדיון האחרון הוא היה סבבה ומקווה שזה ימשך כך).
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 23/11/2012 ב 10:28.

12. מושעה

מוניטין
    63 (0)
    הודה
    245
    הממ. פול ג'ורג' - ג'וש/הארדן זה היינו הך מבחינתי. לא זכרתי על מי מהם הצבעת או לא הצבעת.

לגבי 'מדוע לא יצאתי נגד כבש/קסנו/דג קטן' וכו'.
    מודה שכשמעתי מה הצעת לקסנו לפני יומיים - עף לי הסכך. אם אחרי דיונים, בלאגן ואפילו קצת דם רע אתה עדיין מסוגל להציע (ועוד לקסנו) את הדיל שהצעת (טייסון/סנדרס על גורטאט/ג'י) אז יש לך בעיה רצינית וחשתי (ואני חש ככה אפילו יותר כרגע) שאתה צריך 'סידרת חינוך'.
    מהצד השני, אם אחרי שעבר פה הטרייד של ביג בייבי/ריי (שהוא וטו 100%) ואחרי הבקשה הכנה מלנץ ורוקיס בכלל שיעשו טובה וייתיעצו (כי יותר קל לא להיכנס לבור מאשר לצאת ממנו) לנץ מציע את בחירת הסיבוב הראשון שלו (שאכן, לא שווה סיב' 1 אבל זו לא הנקודה) בשביל גארנט (עם כל החיבה שלי לגארנט) ולא חושב אפילו לשנייה להתייעץ (אבל כן מתייעץ על ג'ו ג'ו - היל??) חשבתי ששניכם צריכים איזה ניעור וטוב יהיה אם הטרייד הזה יופל.
    זה כל הסיפור.
    גם אמרתי בגלוי שזה איננו וטו, גם אמרתי לקסנו ולעמי בפרטי את דעתי (שניהם שאלו) וכן זו הייתה בחירה טקטית שלי שאפשר לבקר אותה.

אחרי שהצעת טרייד 'מתוקן' שמטה את טרייד הספק וטו עוד לטובתך ועוד אחרי שציינתי את זה טענת שיצאתי פתטי כי לנץ הציע את זה ואתה סירבת (מה שעכשיו אתה בעצם אומר שאיננו נכון) - אני שלם לגמרי עם ההחלטה שלי - אתה צריך יותר מניעור כי אחרת זה יהיה ככה כל העונה ואני משוכנע שזה לא יהיה כיף לא לך ולא לשאר המשתתפים.

כמו שלנץ אמר - זו לא ליגה של 1000$, זו ליגת פורום שאמורה להיות 'פאן' וכשמישהו משחק כמו שאתה משחק, הוא פשוט לא מבין את המהות כנראה.

לגבי איכפת או לא איכפת לקסנו - לא משנה איזה דיל תעשה או לא תעשה קסנו יסיים מעל דג קטן ככה שהסייד בט הזה הוא בטח לא טיעון.
    זה מצחיק שבגלל שלקסנו לא איכפת והוא פשוט שיחרר ואמר - מה שיהיה יהיה - אתה החלטת שהוא 'היה סבבה בזמן האחרון' ועוד רואה את זה כאיזושהי ראייה למידת האיכפתיות שלו.
    הוא לא שיחרר כי הוא הגיע למסקנה שהכל בסדר - הוא שיחרר כי הוא הבין עם מי יש לו עסק...

13. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    חחחח 'סדרת חינוך', לול ענק

אני לא יניב קטן כפרה, תוריד את ההתנשאות. ההודעה הזאת הוכיחה לי סופית שאתה לא אובייקטיבי בעליל אז אני אוותר על להגיב עליה ולהכנס איתך לדיון של אלף עמודים כמו שיש לך עם לנץ על כמה הריסון בארנס מפליץ פר דקה.

עריכה: ואגב, מישהו מינה אותך פה ליועץ של הליגה או משהו? עצם זה שאתה נדחף פה לשרשורים ומנסה להשפיע על ההחלטות שמתקבלות, כשידוע שיש לך אינטרס והיכרות מוקדמת עם חלק מהמשתתפים לעומת אחרים, זה פסול לגמרי בעיני ואני בטוח שעוד חבר'ה היו מעדיפים שפשוט לא תתערב בדיונים שקשורים לליגה כי אתה ממש לא תורם לאוירה הטובה פה, בלשון המעטה.
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 23/11/2012 ב 11:31.

14. מושעה

מוניטין
    63 (0)
    הודה
    245
    במקור פורסם על ידי Enriqe Romero צפה בהודעה
    חחחח 'סדרת חינוך', לול ענק

אני לא יניב קטן כפרה, וההודעה הזאת הוכיחה לי סופית שאתה לא אובייקטיבי בעליל אז אני אוותר על להגיב עליה ולהכנס איתך לדיון של אלף עמודים כמו שיש לך עם לנץ על כמה הריסון בארנס מפליץ פר דקה.

כמה פעמים בדקה נחש בקש אומר חצאי אמיתות ושקרים מוחלטים?
    הסיכוי שאתה חושב שמו-וויל > מדיוויד ווסט (עם או בלי ACL שהוא היסטוריה) הוא אפס.

אגב 'סידרת חינוך' זה שם יפה למה שבאמת חשבתי שצריך לעשות לך שזה לתת לך על הראש (באופן מטאפורי כמובן, לא פיזי).

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog