בלוקבאסטר חדש לאישורכם

+ הגב לנושא
עמוד 3 מתוך 7 ראשוןראשון ... 2 3 4 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 41-60 מתוך 139
  1. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (17)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    וטו
    נערך לאחרונה על ידי ril; 27/11/2012 ב 14:04. סיבה: הטרייד הזה לא הגיוני בעליל

2. 3 המשתמשים הבאים הודו לril על ההודעה המועילה:

ami1983 (27/11/2012), StopThreeBettingMe (27/11/2012), The 16th Keves (27/11/2012)

3. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת
    במקור פורסם על ידי The 16th Keves צפה בהודעה
    בעולם שלך אין משמעות לכמות משחקים ופציעות, ויפה שאתה נמנע מהנקודה הזו כבר 20 הודעות ברצף.
    מילסאפ היה שנה שעברה 7 בפר גיים ו-4 בקומיולטיב, גארנט 15 ו-18. תסכים איתי שההבדל הזעום הזה לא מצריך התייחסות אפילו.

4. מושעה

מוניטין
    63 (0)
    הודה
    245
    קיבל תודה 655 פעמים ב393 הודעות
    במקור פורסם על ידי Enriqe Romero צפה בהודעה
    מילסאפ-

תקרה: 20-25 בראנקר
    רצפה: 70-75

דרון-

תקרה: 15-20
    רצפה: 35-40
    התיקרה של דרון היא לסיים יותר גבוה משהוא סיים אי פעם, כשהוא משחק הכי מעט דקות למשחק מאז הרוקי סיזן שלו, כשהוא חבול ובקבוצה עמוסת כישרון?

יפה, נשמע הגיוני.

5. המשתמשים הבאים מודים ל palamida על התגובה המועילה:

StopThreeBettingMe (27/11/2012)

6. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (13)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות
    אני רק שאלה לא קשורה (טרוליזציה נטו please take no offense)

אם הפח מייצר זבל בפורום ככה שכל פעם מאפסים אותו מחדש, איך אתם קוראים לכל הדפים שכל טרייד מייצר פה?
    נכון יש פחות דפים אבל כל תגובה זה כמו 50 תגובות בפח

אה ווטו כי מי זה בכלל המילסאפ הפח הזה
    נערך לאחרונה על ידי segalion; 27/11/2012 ב 14:07. סיבה: סתם תמשיכו, הדיונים שלכם מצחיקים אותי
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

7. פלאש

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    135
    קיבל תודה 291 פעמים ב173 הודעות
    אדיר, דרון סיים עונה שעברה 46 בקומיוליטיב ו-42 בפר גיים.
    מילסאפ סיים 4 בקומיוליטיב ו-7 בפר גיים.

עונה קודם לכן (10-11):
    דרון מסיים 24 בפר גיים אבל 48 בקומיוליטיב!!!
    מילסאפ מסיים 21 בפר גיים ו-23 בקומיוליטיב.
    גארנט אגב, מסיים 11 בפר גיים ו-22 בקומיוליטיב, אבל לא בו אנחנו דנים עכשיו.

עצם העובדה שאתה מעז לטעון שהרצפה של דרון יותר גבוהה ממה שהוא עשה ב-2 העונות האחרונות היא חוצפה חסרת תקדים, כי שנינו יודעים שלקרוא נתונים אתה יודע. אז או שהאג'נדה האישית כבר מעוורת אותך לרמות שאתה אשכרה מאמין לעצמך, או שאתה עושה דווקא. אם יש כאן וטו אז אתה שם אותו בצד הלא נכון חביבי.

8. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    אתה עושה את עצמך או מה? הרי כל הטענה שלי זה שמילסאפ נמצא בסיטואציה מאוד מאוד בעייתית. אם הוא יקבל 27 דקות למשחק ויסיים 70 בפר גיים ו-65 בקומיולטיב, זה באמת משנה ה-5 מקומות הבדל האלה?

ודרון סיים 39 בפר גיים שנה שעברה, לא 42.

חוצפה זה מה שאתה עושה, שאתה מטיל וטו על טרייד שוויוני לחלוטין (אפילו לפי הנתונים שהבאת עכשיו, לול) ואז מציע טרייד אפילו פחות שוויוני מהטרייד שהפלת.
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 27/11/2012 ב 14:17.

9. סטרייט פלאש

מוניטין
    23 (13)
    הודה
    103
    קיבל תודה 359 פעמים ב256 הודעות
    אני באמת לא מבין את הדיון הזה (ואגב, אהלן חברה, עברתי שבועיים קשים אבל עכשיו אני חוזר לעניינים ברבאק) -

אין כאן וטו בחיים. מילסאפ ישחק השנה קצת פחות דקות כנראה כי יוטה נראית כמו קבוצה עם בעיות רוטציה שתקרטע לה כל הדרך למקום טוב באמצע - ולא יהיו שם זעזועים משמעותיים (לא מאמין שיהיה טרייד). הפציעה של דרון מטרידה אם כי היא לא הסיבה שבגינה מישהו מאיתנו לא היה רוצה אותו בקבוצה.

מבחינת מתימטיקה - טרייד הוגן, עם סיכון/תועלת מעניינים לשני הצדדים.

מאחל לכם בהצלחה - הטרייד הזה לא יפול.

10. פלאש

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    135
    קיבל תודה 291 פעמים ב173 הודעות
    ברגע שאמרת שהרצפה של דרון יותר גבוהה מאיפה שהוא סיים ב-2 עונות האחרונות אנחנו סיימנו את הדיון. אתה מוזמן להמשיך לעשות מעצמך צחוק.

11. סטרייט פלאש

מוניטין
    23 (13)
    הודה
    103
    קיבל תודה 359 פעמים ב256 הודעות
    רותם - הטרייד שהצעת מת. אני מבקש מעתה והלאה - כולנו אנשים בוגרים - תהיו לגיטימיים עם השימוש בכלי הוטו.

זה שהפילו לכם טרייד ואתם לא מסכימים עם הסיבה לא אמור לאפשר לכם לשים וטו על טרייד אחר שהגיוני על פי אמות המידה שלכם (למרות שהפילו טרייד הגיוני באותה מידה!).

give it a break

12. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    במקור פורסם על ידי ynon_gu צפה בהודעה
    אני באמת לא מבין את הדיון הזה (ואגב, אהלן חברה, עברתי שבועיים קשים אבל עכשיו אני חוזר לעניינים ברבאק) -

אין כאן וטו בחיים. מילסאפ ישחק השנה קצת פחות דקות כנראה כי יוטה נראית כמו קבוצה עם בעיות רוטציה שתקרטע לה כל הדרך למקום טוב באמצע - ולא יהיו שם זעזועים משמעותיים (לא מאמין שיהיה טרייד). הפציעה של דרון מטרידה אם כי היא לא הסיבה שבגינה מישהו מאיתנו לא היה רוצה אותו בקבוצה.

מבחינת מתימטיקה - טרייד הוגן, עם סיכון/תועלת מעניינים לשני הצדדים.

מאחל לכם בהצלחה - הטרייד הזה לא יפול.
    רותם, התגובה הזו של ינון והתגובה של פלמידה זהה בדיוק לתגובה שקיבלתי מכל מי שלא בליגה הזאת. זה טרייד שוויוני עם עלות תועלת טובה לשתי הקבוצות.
    היה בן אדם אחד שאמר שאני מזיין אותו, כל השאר אמרו ככה או ככה כל אחד יכול להרוויח.
    עכשיו אני מאמין יותר למי שלא בליגה מאשר למי שיש לו רגשות ואג'נדות בקשר למה שקורה פה.
    אם כל מי שלא קשור לליגה אמר שזה אחלה טרייד כנראה שזה אחלה טרייד.
    I feel beside myself now, so i must be you.

13. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    במקור פורסם על ידי The 16th Keves צפה בהודעה
    ברגע שאמרת שהרצפה של דרון יותר גבוהה מאיפה שהוא סיים ב-2 עונות האחרונות אנחנו סיימנו את הדיון. אתה מוזמן להמשיך לעשות מעצמך צחוק.
    איזה דמגוג, וואו. אמרתי שהרצפה של דרון היא 35-40, שזה איפה שהוא סיים בעונה שעברה (39). אין שום שינוי בסיטואציה שלו בקבוצה, אלא רק לטובה- אז איזו סיבה יש שהרצפה שלו תהיה פחות מ-40?

14. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    קיבל תודה 1,770 פעמים ב900 הודעות
    אנריקה, תמצא מישהו שאתה מוכן לענות לו שישאל את השאלה לגבי וטו מילסאפ-גארנט.

זה הדבר היחיד שאני לא מבין. אני לא מנסה לעצבן, לטרל, לעקוץ או משהו כזה. פשוט אין לי שום דרך להבין את הטענות שלך אם אני לא מבין את הסטטוס בין גארנט למילסאפ.

ולא, זה לא אומר כלום על הוטו הזה, כי זה טרייד בפני עצמו, אבל זה עדיין רלוונטי כי זה התקדים שעל פיו אתה עובד. מצד שני, עברת מ'גארנט זה לא וטו בחיים בשום ליגה וזה הטרייד הכי שיוויוני שעבר פה ואני מפסיד בו קצת' (הכל ציטוטים אמיתיים שאני משער שאתה עדיין עומד מאחוריהם) ל 'מילסאפ דרון מפר איזון מוחלט בליגה נותן אליפות לעומר'.

אי אפשר לטעון הכל.

15. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    ו-FWIW, אני חושב שדרון מגניב לאללה העונה, בסיטואציה ממש מוצלחת (חוץ מהקרסול, כמובן, וזה חוץ משמעותי למדי) ובמצב הליגה, ההימור הכי מוצלח שלנץ היה יכול לעשות זה לשמור על דרון.
    ואני לא אוהב את מילסאפ העונה, באופן יחסי להיותו מילסאפ ומלך רוטו בלתי מעורער..

16. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    איזה דמגוג, וואו. אמרתי שהרצפה של דרון היא 35-40, שזה איפה שהוא סיים בעונה שעברה (39). אין שום שינוי בסיטואציה שלו בקבוצה, אלא רק לטובה- אז איזו סיבה יש שהרצפה שלו תהיה פחות מ-40?
    "הקליעה שלי לא מסתדרת בגלל פציעה בשורש כף היד"

"יש לי שברי עצם בקרסול שידרשו ניתוח"

17. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    קיבל תודה 1,809 פעמים ב1,120 הודעות
    ויל איט אבר אנד?
    מכיוון שאני רואה שאין הצלחה בקטע של לשכוח מהעבר,דף חדש,קלין שיט,בואו פשוט תגידו וטו או לא וזהו.
    זה לא נגמר ככה.
    בינתיים DKZ ורותם בוטו.
    קסנו והדג לא בוטו.
    כנראה שאני וינון נכריע.
    ינון כבר נתן את דעתו,אני ממה שבדקתי קצת גם נוטה ללא וטו.
    למרות שמבחינתי דרון>מילסאפ,אבל לדעתי כן יש השלמה בויליאמס-קלדרון,וכמו כן הפער הוא לא ענק.
    כן,ייתכן שבסוף מילסאפ ימשיך בירידה ולנץ יזדיין,אבל מה לעשות זה חלק מהטריידים.
    אבל בחייאת בואו נעשה כל טרייד טכני נטו,וטו/לא עם נימוק וזהו.
    רותם אני מבין שאתה מרגיש "מקופח" שנתת לטריידים שלדעתך היו וטו לעבור,אבל בחייאת לטובת כולנו יש מצב שתתעלה מעל זה,שנשכח כבר מכל זה?
    כי פשוט אי אפשר להמשיך ככה.
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

18. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    אני אצטט את ההודעה של דג קטן מהוטו על גארנט, לא צריך ללכת רחוק:

"לנץ, קובי כבר שנים משחק עם פציעות שונות ומשונות. אם כבר, בינתיים ברוקלין נראים טוב, ודרון פשוט פתח לא בכושר(גם בגלל הפציעה). הוא ייכנס לעניינים, הוא שחקן מקס, ויש לו לא מעט גאווה. זה ממש לא מקרה בארון דייויס\אלטון בראנד".

ו-וואלה, אם אפילו קסנו ופלמידה מספיק אובייקטיבים לומר לך שדרון עדיף, אתה לא מוכן להודות עדיין שעשית טעות גדולה? אני מציע את מה שהוצע בשרשור הקודם (על ידי עומר עצמו אאל"ט)- תעמיד את דרון למכירה עוד 24 שעות, אם אתה לא מקבל הצעה יותר טובה- תעשה את הטרייד על מילסאפ ואני סותם ת'פה.

מקובל?

19. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    קיבל תודה 1,809 פעמים ב1,120 הודעות

"לנץ, קובי כבר שנים משחק עם פציעות שונות ומשונות. אם כבר, בינתיים ברוקלין נראים טוב, ודרון פשוט פתח לא בכושר(גם בגלל הפציעה). הוא ייכנס לעניינים, הוא שחקן מקס, ויש לו לא מעט גאווה. זה ממש לא מקרה בארון דייויס\אלטון בראנד".

ו-וואלה, אם אפילו קסנו ופלמידה מספיק אובייקטיבים לומר לך שדרון עדיף, אתה לא מוכן להודות עדיין שעשית טעות גדולה? אני מציע את מה שהוצע בשרשור הקודם (על ידי עומר עצמו אאל"ט)- תעמיד את דרון למכירה עוד 24 שעות, אם אתה לא מקבל הצעה יותר טובה- תעשה את הטרייד על מילסאפ ואני סותם ת'פה.

מקובל?
    עלי זה מקובל,בעיקר אם זה מה שירגיע פה את העניינים.
    אם לא יהיה שינוי אחרי יום,הטרייד יעבור ובא לציון גואל.
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

20. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    זה שאני חושב שדרון עדיף זה לא הסטנדרט ופלמידה לא אמר שדרון עדיף. אני חושב שמילסאפ עדיף על גארנט בהרבה.

21. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708

מקובל?
    יש הבדל אחד רותם, העמדתי אותו למכירה בעקבות הטרייד ההוא, 4 ימים של מו"מ איתך ועם עומר ועם יובל, כולם הציעו הצעות (מוזר שיובל לא כועס שלקחתי את ההצעה של עומר על פני ההצעה שלו), זאת ההצעה שהעדפתי (אגב את יודע הייתי לוקח הורפורד-דרון, אתה פשוט סירבת).

22. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    במקור פורסם על ידי ami1983 צפה בהודעה
    עלי זה מקובל,בעיקר אם זה מה שירגיע פה את העניינים.
    אם לא יהיה שינוי אחרי יום,הטרייד יעבור ובא לציון גואל.
    הוא עומד למכירה כבר 4 ימים, מה ישנה עוד יום???

עמוד 3 מתוך 7 ראשוןראשון ... 2 3 4 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. טרייד נוסף לאישורכם
    על ידי ami1983 בפורום פנטזי NBA
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 30/11/2012, 16:20
  2. טרייד לאישורכם
    על ידי ril בפורום פנטזי NBA
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 27/11/2012, 18:34
  3. בלוקבאסטר ראשון בליגה
    על ידי Enriqe Romero בפורום פנטזי NBA