בלוקבאסטר חדש לאישורכם

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 7 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 139
  1. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות

בלוקבאסטר חדש לאישורכם

עברנו לאישור קומיש אז הדיון יעבור לפה.

אני מעביר לכבש את דרון וקלדרון ומקבל חזרה את מילסאפ ולו ויליאמס.
    I feel beside myself now, so i must be you.

2. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת
    זאת בדיחה נכון? כי אני לא רואה איפה ההבדל בין מילסאפ לגארנט. מילסאפ סיים 7 ו-23 בשנתיים האחרונות, גארנט 15 ו-11, שניהם מעל דרון בראנקרים כבר שנתיים ושניהם כרגע בהגבלת דקות שפוגעת להם בתפוקה ומורידה אותם כמה סיבובים למטה, כל אחד מסיבותיו שלו.

בקיצור, אם גארנט-דרון זה וטו אז אני מצטער אבל גם זה מבחינתי נשפט לפי אותו קנה מידה ואני מצביע בהתאם.

אם אתם רוצים תאזנו את זה איכשהו ואני אאשר (קלדרון-לו וויל לא ממש מאזן כלום), כרגע זה פשוט לא עונה על התקדים שנוצר פה.

עריכה: טוב, זה אפילו מעבר לכל ההשוואה עם גארנט וכו'. זה פשוט טרייד מפר איזון. אם הוא עובר במתכונת הנוכחית כנראה שאפשר לתת לכבש את האליפות כבר מעכשיו ולסגור את הבאסטה.

אני לא יודע מה לנץ עישן, אבל בדקתי עכשיו והנה ה-5 משחקים אחרונים של מילסאפ:

6 נק' ב-29 דקות, 10 נק' ב-26 דק', 10 נק' ב-19 דק, 15 נק' ב-35 דק' (פייבורס היה בפאול טראבל), ואת המשחק היום מול דנבר הוא סיים עם 5 נק' ב-23 דק', כשהוא יושב על הספסל כל הרבע האחרון. אף אחד מהמשחקים האלו לא היה בלואו אאוט, וממוצע הדקות שלו בהם הוא 26.

מילסאפ הוא לא כוכב בקבוצה שלו, ושום דבר לא מבטיח שהוא יטפס הרבה מעבר למקום ה-71 שהוא מדורג בו בינתיים העונה.
    הוא יכול גם לרדת ל-26-27 דק' למשחק (מה שמסתמן שקורה כרגע) ואפילו לטיימשר מוחלט עם פייבורס (מה שכנראה יקרה בהמשך). לתת את דרון, שעם כל המגרעות שלו הוא עדיין שחקן אמין שבחרת בסיבוב ראשון והרצפה של הרצפה שלו היא סיבוב 3-4, עבור שחקן שנמצא בסיטואציה כזאת, זו ממש הפקרות והליגה חייבת למנוע מזה לקרות.
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 27/11/2012 ב 08:47.

3. פלאש

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    135
    קיבל תודה 291 פעמים ב173 הודעות
    צודק, בוא נשפוט את מילסאפ לפי ארבעת המשחקים האחרונים שלו. רוצה לתת לי בשבילו את מו וויליאמס?
    ההשוואה בין גארנט לימלסאפ היא עלבון לאינטליגנציה. תאמר לי בבקשה למה אם המספרים משנים קודמות כ"כ דומים, איך זה שמילסאפ נכנס לטופ 20 בכל דראפט שראיתי בזמן שגארנט מתנדנד בין 35 ל-50? גארנט שחקן שהרבה מהבעיה שלו היא סכנת השבתות ופציעות טורדניות לעומת מילסאפ שהוא אחד האיירון מנים המשמעותיים ביותר של הליגה. אם מישהו בליגה השניה היה מוכן לתת לי את מילסאפ בשביל גארנט הייתי צורח מאושר כמו ילדה קטנה.
    נכון יש למילסאפ כרגע בעיית רוטציה מסויימת שתיפתר פשוט כי הקבוצה כולה בבלאגן שלא יכול להמשך עוד יותר מדי זמן. מנגד רק הבוקר הודיעו שדרון משחק עם פרק יד נקוע שזה דאגה לא פחות חמורה מהמעמד של מילסאפ, שהוא להזכירך שחקן שסיים פאקינג מקום 7 עונה שעברה. אם יש צד שצריך להיות מבואס מהטרייד זה אני וזה כנראה הוטו הכי עלוב ששמעתי בחיים שלי.

4. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    רותם אני מבין שאתה מבואס שהטרייד שלנו נפל, אבל אתה סתם מבזה את עצמך, ברור שמילסאפ התחיל רע אם הוא היה נותן מספרים של שנה שעברה, לא הייתי מקבל אותו תמורת דרון.
    לפני חודש מילסאפ היה 7!!!! הוא משחק באותה קבוצה, אותה מערכת, פחות או יותר אותו סגל, אין סיבה שהוא לא יציג מספרים דומים גם השנה.
    עומר חושב שהוא לא יתרומם כנראה לאותה רמה ולכן מוכן למסור אותה תמורת דרון, אני חושב שהוא יסיים טופ 15 גם השנה ולכן חושב שאני מרוויח בטרייד.
    אין פה שום מקום לדבר על וטו בכלל ואתה יודע את זה. אם אתה רוצה אני אלך לחפש ציטוטים שלך מלפני יומיים בזמן המו"מ. באמת שאתה יוצא פה ילדותי.
    עכשיו זה לא משנה כי הטרייד לא יפול ואף אחד אחר לא יטיל וטו, אבל בכל מקרה הבנתי עם מי יש לי עסק פה.

5. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    "בעיית רוטציה מסוימת שתיפתר"...כן, ברור, מה. אתה מוכר אותו עכשיו ואתה יודע טוב מאוד למה. לא להיתמם בבקשה, זה לא כיף שהבחירת סיבוב 3 שלך משחקת כמו סיבוב 8.

גם דורל רייט נלקח סיבוב 3 לפני שנה, כולנו יודעים איפה הוא גמר, מה זה הטיעון הזה? ראיתי את המשחק היום מול דנבר ופייבורס פשוט מושיב אותו על הספסל, וכמו שהראיתי זה קורה כבר כמה משחקים, על משחק אחד לא הייתי עושה מהומה.

ולדעתי מה שיותר עלוב זה להציע שחקן ברמה של אותו שחקן ששמת עליו וטו וצרחת פה "WTF גארנט על דרון וויליאמס", ולנסות להציג כאילו זה סבבי בבי. רבאק, אתה כ"כ אוהב את דרון וחושב שהוא שווה כ"כ הרבה? תציע את ג'נינגס, או שחקן בקליבר הזה, לא נראה לי שלנץ יתנגד.
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 27/11/2012 ב 11:31.

6. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    לנץ, במצב אידיאלי לא הייתי מטיל וטו. אחרי שהפילו את גארנט, אמרתי לך גם בפרטי שכל הצעה שיהיה בה שחקן שווה ערך לגארנט היא מבחינתי וטו, על סמך אותו תקדים.

רק שכאן אפילו זה לא קורה, אתה הולך אחרי המונסטר באופן עיוור ושוכח את כל הסיטואציה שמילסאפ נמצא בה כרגע. כשאתה אומר "הוא נמצא באותה קבוצה ואותה מערכת" אתה שוכח שפייבורס מקבל 3 דקות יותר למשחק בינתיים לעומת עונה שעברה. נחש ממי הן באות? (והמספר הזה רק יעלה).

על מילסאפ אמרתי לך שזו הצעה "נורמלית" לעומת שאר ההצעות, וגם זה כי לא ממש עקבתי אחרי הסטט' שלו והסתכלתי רק על ה-ADP (איפה שבחרו אותו בדראפט), אחרי שבדקתי קצת את הגיים לוג ראיתי שהבחור בירידה חדה ואפילו לגארנט הוא לא משתווה כרגע, וזה משתקף מהתגובה שלי שבהתחלה היתה מתונה ואח"כ קצת פחות.
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 27/11/2012 ב 12:02.

7. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    120
    קיבל תודה 58 פעמים ב33 הודעות
    לנץ - חרא טרייד עבורך. כל זמן שיוטה לא עושה טרייד ואף אחד לא נפצע, מילסאפ ימשיך לזגזג. פייבורס נראה נפלא.

אנריקה - לצערי זה לא וטו (ונמאס לי לקרוא בראנקר בראנקר, קצת שכל ישר).

כבש - שיחקת אותה (כי אני לא רואה את וויליאמס נשאר על המספרים האלה, אני מניח שגם אתה לא).

8. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    דג, איך על גארנט הצבעת וטו וזה לא וטו? ואיך אם זה "חרא טרייד" עבור לנץ כ"כ בנחרצות זה לא וטו?

אשמח אם תסביר לי, אולי אני מפספס משהו מהותי בשפיטה של אנשים פה, כי ההבדל היחידי שאני רואה ביניהם זה המיקום שלהם ב-O RANK המצחיק של יאהו (שגם דרון ממוקם שם 8 לפני אולדריג' או איבאקה שסיימו 30 מקומות לפניו שנה שעברה, לך תבין).

וזה מעבר ל"חרא טרייד עבור לנץ", זה חרא טרייד עבור הליגה. זה טרייד שמפר איזון והופך אותה ללא תחרותית כמעט בודאות. כל מי שלא מצביע עכשיו, שלא יתבכיין כשהכבש יהיה עם 65 נק' במחזור 40.

ועומר, קצת הגינות. אתה יודע שעשקת פה רוקי שראה שמילסאפ דורג 7 שנה שעברה אז קפצו לו העיניים. מי כמוך יודע כמה הראנקר זה דבר נזיל.
    אני לא אומר שהפלת את הטרייד על גארנט במכוון כדי לעשות את זה או משהו, אבל לפחות תודה בעובדה הזאת ותאזן את ההצעה אחרי כל המסע צלב ששית פה נגד הטרייד הקודם.
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 27/11/2012 ב 12:11.

9. מושעה

מוניטין
    63 (0)
    הודה
    245
    קיבל תודה 655 פעמים ב393 הודעות

10. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    120
    קיבל תודה 58 פעמים ב33 הודעות
    אנריקה, זה לא וטו, וגם אם תשלח לי הודעות פרטיות זה לא יעזור.

גארנט יחסיר משחקים, ומוגבל בדקות. המספרים שלו לא ישתפרו. מילסאפ בסופו של דבר מסתדר עם כל רוטציה (גם כשהיה שחקן ספסל). זו דעתי, וזו ההודעה האחרונה שלי בנושא.

11. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    טוב, באמת חבל להתווכח על זה אם ככה, אליאב ועמי מן הסתם לא יצביעו אז אני מניח שאפשר להכריז- מברוכ על האליפות עומר.
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 27/11/2012 ב 12:59.

12. הסמל האישי של dkz
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    18
    קיבל תודה 209 פעמים ב130 הודעות
    קודם כל 2 הצהרות:
    העניין הזה עם דרון כבר נופח מעבר לכל פרופורציה, והנטיה הראשונית היא לאשר את הטרייד כדי שהסיפור כבר יהיה מאחורינו. (וזה תמיד בעיה כשאתה אמור להיות אובייקטיבי)
    הדבר השני זה שאנריקה גם כשהוא צודק הוא עושה את זה בצורה מעיקה ולא חכמה (לדעתי) שאפילו אם אני רוצה להתנגד כאן מסיבות אובייקטיביות, קשה לעשות את זה. כי ברור שיש פה אלמנט של "נקמה" אצלו, ומעכשיו נשמע 22 הקבלות והשוואות בין מילסאפ לגארנט שזה בכלל לא האישו פה, יש פה טרייד באוויר, פייר או לא פייר זה מה ששואלים אותנו. אף אחד לא שאל "האם בהתייחס לתקדימי העבר, ניתן לפסול גם את הטרייד הזה". שפטו כל מקרה לגופו.

אלו היו 2 שורות על המילכוד במצב שהגענו אליו.
    ועכשיו נטו לטרייד כפי שאני רואה את הדברים.
    זה מצב קשה כי כן מילסאפ היה סטאד מוכח, מניה בטוחה מבחינה רפואית וכו וכו.
    בהיותי זה שמחזיק את פייבורס (וקודם לכן גם את קנטר) יצא לי לראות לצערי את כל משחקי יוטה השנה. לא חוויה מומלצת אגב. מה שקרה השנה וכמעט ולא קרה שנה שעברה, זה שמילסאפ עבר לשחק SF. (בתחילת העונה פחות ולאחרונה יותר).
    הוא לא אוהב את זה ולא משחק עם אותה הספיריט והלחימה המפורסמת שלו. לאורך כל המשחקים שלהם העונה אם אני לוקח את פייבורס ומילסאפ אז זה גרף בצורה של X, האחד יורד על חשבון השני שעולה.
    להבהרת הנקודה שלי פשוט כנסו ליאהו ומיינו ממוצעים לפי 30 יום, 14 יום ו7 יום. רואים את המגמה? סתכלו על הירידה הסיסטמטית בדקות גם. כשיגיע הטרייד למילווקי למשל, זה טרייד נו בריינר. עד שלא הגיע הטרייד הזה.. אני לא יכול לאשר מילסאפ תמורת דרון. ואגב הוא גם התחיל להרוס עונשין מה שלא היה בעבר, אולי זה יתיישר בעתיד, ואולי לא.
    אף אחד פה לא דיבר על החלק שאמור כביכול לאזן.. קלדרון על לו ויל. די ברור לכולם שמו ויל נמצא בתיקרה שלו כרגע. אם אתה כסיל, אז אתה שואל את עצמך עכשיו למה? well תלכו לממוצעי כל העונות שלו ותבינו למה. סוויט לו זה השחקן אולי השני שאני אוהב בליגה אחרי קרופורד, אבל הוא בתקרה. בעוד שהתקרה של קלדרון לא ברור. לאורי פציע מאד וכשהוא לא נמצא ראינו את משחקי ה18 אסיסטים של קלדרון וכו, קרי בממוצע משוקלל עם ובלי לאורי העונה, הוא שווה ללו ויל. אבל כשלפניך שחקן כל כל שביר הסיכוי שתהפוך לסטאד אסיסטים קיים בעוד שאצל לו ויל - פשוט לא (עם כל האהבה).

לאור כל האמור לעיל, אני נגד. אז יבוא מישהו ויגיד זה לא מקרה של כספי על דוראנט. והוא יהיה צודק, אם זה הפרמטר שלנו אז כל טרייד צריך לעבור כאן. כי בחיים אף אחד לא יאשר דבר כזה, ואף אחד גם לא יציע את זה.
    ראיתי גם את דרון אתמול בלייב, ולול על הפציעה שלו שהזכירו פה. זה לא מקרה של עושק, אבל בהחלט אמורים וצריכים לקבל משהו טוב יותר על דרון. כמו שאמרתי במקרה של גארנט, תוסיפו שחקן טוב בצד של מילסאפ על שחקן פחות טוב בצד של דרון ורוצו עם זה. זה לגמרי אפשרי..

נ.ב.
    קצת שכחנו שפה זה המקום שכל אחד יגיד את הדעה שלו על הטרייד. עובר או לא עובר. וזה הכל.
    אז חלאס להביע את הדעה שלכם על דעות של אחרים. זה לא פופליטיקה כאן וגם לא הפח הגדול, אף אחד לא מתעניין בגנון הזה, שאלו אותכם מה אתם חושבים על הטרייד, לא מה אתם חושבים על מישהו מחברי הליגה או על מה שאחרים כבר כתבו.. יש פה 6 קבוצות שלא מעורבות בטרייד, במצב אידאלי צריכות להיות פה 6 הצבעות, X בעד Y נגד. סופרים קולות, אם יש 3 נגד אני מבטל, אם אין אני מאשר - פשוט נכון?

13. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    רותם אתה יודע שמילסאפ וגארנט שונים לחלוטין הרי, אולי התוחלת של הדירוג הסופי שלהם דומה, אבל הרצפה של גארנט הרבה יותר נמוכה (בגלל הגיל שלו הוא ינוח רוב העונה הסדירה) והתקרה שלו גם היא הרבה יותר נמוכה (הוא לא יסיים בחיים מעל סיבוב 3) מאידך מילסאפ אומנם דומה לגארנט כרגע אבל הוא צעיר ונמצא באותה קבוצה עם אותה מערכת שהיה בה שנה שעברה, אני לא רואה שום סיבה הגיונית שהוא לא יסיים סיבוב 1-2 אחרי שסיים 7 עונה שעברה ושום דבר דרמטי לא התרחש.
    אני מצטער שפוצצו לך את הטרייד שאין ספק שהיית מנצח בו ומודה פה שטעיתי, זה לא בושה אני חדש למשחק.
    עכשיו אתה יודע שהטרייד הזה עדיף לי ושהוא לא קרוב לוטו, אתה אולי חושב שאני אפסיד, אני חושב שאני אנצח ובהפרש לא קטן (וגם לו ויליאמס>>קלדרון עכשיו כשהוא חזר לספסל קלדרון בכלל לא שחיק) כי אני מאמין שמילסאפ יחזור לאותם מספרים של שנה שעברה בעוד הפציעה של דרון ביד ובקרסול מטרידות אותו מאוד והוא איבד את כל האלתטיות שלו (בעוד הוא עדיין מנהל משחק בחסד עליון).
    אז אני מבין את הבאסה שלך, אבל דחילאק יאללה בואו נתקדם מעבר לסאגת דרון ויליאמס שנמשכת כבר יותר מדי זמן.

14. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    עדיף לך? תסתכל מה אנשים אחרים אומרים, עמית והדג הם 2 החבר'ה הכי אובייקטיביים פה ללא ספק ואחד מצביע וטו והשני סתם אומר שזה "חרא טרייד".

מילא אתה הורס את הקבוצה שלך עם הטריידים המוזרים האלה אחרי 10 מחזורים, אבל זה טרייד מפר איזון שמוציא את החשק להמשיך לשחק בליגה הזאת.

ואם הייתי כ"כ מונע מ'יצר נקמה', למה הצעתי שתאזנו? מה הבעיה לעשות את זה בדיוק?
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 27/11/2012 ב 13:10.

15. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    במקור פורסם על ידי Enriqe Romero צפה בהודעה
    עדיף לך? תסתכל מה אנשים אחרים אומרים, עמית והדג הם 2 החבר'ה הכי אובייקטיביים פה ללא ספק ואחד מצביע וטו והשני סתם אומר שזה "חרא טרייד".

מילא אתה הורס את הקבוצה שלך עם הטריידים המוזרים האלה אחרי 10 מחזורים, אבל זה טרייד מפר איזון שמוציא את החשק להמשיך לשחק בליגה הזאת.
    עם כל הכבוד לדג וDKZ התייעצתי עם מספר אנשים מחוץ לליגה, שניים אמרו שזה טרייד סבבה עם אפסייד חיובי ואחד אמר שהוא לא מבין איך מישהו יתן את מילסאפ תמורת דרון. על דבר אחד אני מסכים אתה מוציא לי את החשק לשחק בליגה.

16. פלאש

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    135
    אני חושב שלבטל את נושא הפציעה של דרון זה הזוי לחלוטין. זו מסוג הידיעות שגורמות לך להרגיש מטומטם על הטרייד, אז לא אני לא אלך ואנסה לבטל טרייד שעשיתי בגלל ידיעה של בוקר הטרייד אבל מישהו כאן יכול להגיד ברצינות שדרון כרגע לא עלה ברמת הסיכון שלו? דרון של היום עם המספרים הנוכחיים בשקלול האפסייד והפציעה לדעתי לא שווה יותר מסיבוב 3 בשום הסתכלות ואם מישהו היה מציע לי לתת בתמורתו שחקן בכיר יותר כמו ג'נינגס או איבקה הייתי מעיף אותו מכל המדרגות. אני מאד לא שלם עם הטרייד הזה מבחינת הערך שלו ולדעתי זה 50-50 מבחינת איזה צד ירוויח בסוף השנה, מה שכן אני מאד צריך בוסט באסיסטים ורצוי שיהיה בוסט עצום ויש לי הרבה מאד ריבאונד והאסל לתת אז הטרייד הזה מאד משרת את הצרכים של הקבוצה.
    לגבי לו וויל וקלדרון בחייאת רבאק, להגיד שקלדרון שווה יותר מלו וויל בגלל שלאורי היה קצת פצוע לכמה משחקים בתחילת העונה זה פשוט לא נכון. קלדרון לא ממש שחיק כרגע (שחיק גבולי למי שצריך אסיסטים) ולו וויל יותר שמיש ממנו בשוטף, מאחר ואני הבעלים של לאורי היה לי אינטרס ברור להשיג את קלדרון וזו הסיבה היחידה שקניתי אותו. כמו שלנץ אומר להשוות את גארנט למילסאפ זה ברמת השערורייה - מדובר בשחקן שהחסיר 27 משחקים ב-3 העונות האחרונות במצטבר עם פריסה מאד נאה בין העונות (כלומר לא היתה פציעה אחת גדולה אלא המון קטנות) לעומת מילסאפ שפשוט לא מחסיר משחקים אף פעם. בדיוק כמו שהערך של ווסטברוק נוסק הרבה מעל המספרים שלו כך גם מילסאפ. הרי לשיטתך אנריקה ווסטברוק סיים עונה שעברה 19 ועונה קודם לכן 27', ועדיין כל מי שהיה מציע עליו פחות מסיבוב ראשון מובהק היה חוטף וטו לפרצוף. לדיורביליות יש ערך ויש מחיר וזה משהו שלמילסאפ יש ולגארנט אין. אם מילסאפ היה בסיטואציה דומה לעונה שעברה לא הייתי חולם לתת אותו בשביל דרון, הסיבה שלנץ מקבל אותו בתור ערך של סיבוב 3 היא שכן קיים סיכוי לירידה וכן אני מרגיש יותר בנוח עם לשלוח סיכון תמורת סיכון. כל הדרמות האלה של תן את האליפות לעומר ונסגור עניין זאת התנהגות מביכה והטרייד הזה הוא אחד היותר שוויוניים שנעשו בליגה עד כה.

אולי הגיע הזמן שנעבור לחוק של 4 וטואים כי עושה רושם שכל טרייד שאני ויובל נעשה העונה יקבל ממך וטו אוטומטי.

17. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    לנץ, מקווה שאתה צודק, אני אהיה הראשון שישמח לראות את דרון מטנף אצל הכבש ואת מילסאפ מפציץ אצלך.

ומצטער שאני מוציא לך את החשק, אבל לי מוציא את החשק שאין פה כבוד בין מנג'רים ואנשים שמצביעים וטו על טריידים "עטים על הטרף" ושולחים ישר אח'כ הצעות על אותם שחקנים שמעורבים בטרייד. באמת שכשהצעתי וטו על הטרייד של לי-טיג בזמנו, אפילו לא עלה בדעתי לרוץ להציע לעמי שחקנים במידה והטרייד יפול, זה ממש נבזי.

18. פלאש

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    135

ואם הייתי כ"כ מונע מ'יצר נקמה', למה הצעתי שתאזנו? מה הבעיה לעשות את זה בדיוק?
    אני לא מוסיף פירור לטרייד הזה. אה, בעצם לנץ אם בא לך אני מוכן לאזן עם מו וויליאמס ודיוויד ווסט.

19. פלאש

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    135
    לנץ, מקווה שאתה צודק, אני אהיה הראשון שישמח לראות את דרון מטנף אצל הכבש ואת מילסאפ מפציץ אצלך.

ומצטער שאני מוציא לך את החשק, אבל לי מוציא את החשק שאין פה כבוד בין מנג'רים ואנשים שמצביעים וטו על טריידים "עטים על הטרף" ושולחים ישר אח'כ הצעות על אותם שחקנים שמעורבים בטרייד. באמת שכשהצעתי וטו על הטרייד של לי-טיג בזמנו, אפילו לא עלה בדעתי לרוץ להציע לעמי שחקנים במידה והטרייד יפול, זה ממש נבזי.
    אה? עברו 3 ימים מאז, מה אתה רוצה שיקרה בדיוק אני לא מבין, שלנץ ימשכן בשבילך את דרון? גם זה שחיכיתי 3 ימים זה מתוך עצלות ולא כי אני חושב שמישהו חיב למישהו משהו. הרי לנץ הכריז כאן שהוא מעלה את דרון למכרז (כמו שהיה צריך לפני ההצעה אליך אבל הוא משלם שכר לימוד עדיין).

20. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    קיבל תודה 1,809 פעמים ב1,120 הודעות
    אני מגיב כדי שלא תחשבו שאני מתעלם או משהו.
    יש לי פחות ניסיון מכולכם,ואני פחות בקיא בנתוני העבר ופחות טוב בלצפות את העתיד.
    לכן אני לא חושב שזה הוגן שאני אזרוק סתם וטו/לא וטו באויר בלי באמת לבדוק כי זה יהיה רק על פי מה שאני קורא פה מהשחקנים וזה לא כזה טוב והוגן.
    אז אני צריך לבדוק את הנתונים והמספרים ולהחליט,כי נראה שזה יהיה צמוד מבחינת ההחלטה.
    יכול להיות שזה ייקח לי יותר מ-24 שעות מהצעת הטרייד אז תחליטו מה לעשות,כי אני בלחץ של זמן.
    על פניו מהידע המועט שלי דרון>מילסאפ שנראה רע השנה.
    לגבי וילאמס-קלדרון,אני אוהב את קלדרון אבל עם החזרה של לאורי נראה שויליאמס עדיף עליו,כי הוא פחות יקבל דקות,מישהו אמר פה שלאורי פציע,סבבה אני לא ידעתי את זה.
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

עמוד 1 מתוך 7 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. טרייד נוסף לאישורכם
    על ידי ami1983 בפורום פנטזי NBA
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 30/11/2012, 16:20
  2. טרייד לאישורכם
    על ידי ril בפורום פנטזי NBA
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 27/11/2012, 18:34
  3. בלוקבאסטר ראשון בליגה
    על ידי Enriqe Romero בפורום פנטזי NBA