הצעה שאולי תפתור את סאגת הוטואים- תנו דעתכם

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-10 מתוך 10
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת

הצעה שאולי תפתור את סאגת הוטואים- תנו דעתכם

ההצעה היא כדלקמן:

*כל* טרייד שסוכם רשמית בין מנג'רים, ומעורבים בו שחקנים מסיבוב 5 ומטה (הכוונה ל-1-50, אבל לא בהכרח לפי הראנקרים, תפעילו שיקול דעת), או בכלל כל טרייד שמנג'ר מרגיש צורך להתייעץ עליו- יועלה לדיון בפורום.

אפילו אם מישהו שלח לכם טרייד ואתם חושבים שאתם מרוויחים בטירוף ובא לכם לאשר באותה שניה- מעלים את זה לפורום, אין סייגים.

נכון, זה בעסה לאבד את הסודיות והכל, ויש מצב שאנשים יתחרטו, אבל בליגה ש-5\8 ממנה זה או רוקיז או אנשים שהפורמט הזה יחסית חדש להם אני חושב שזאת אחלה דרך לשמור על הגינות מינימלית, למנוע מחטפים ולהפסיק את הבלאגן בגזרת הוטו.

עכשיו- במידה ומנג'ר החליט להתחרט בעקבות הייעוץ בפורום, יש לו ולמנג'ר שאיתו סוכם הטרייד 24 שעות להגיע להסכמה לגבי טרייד חדש מבלי לקבל הצעות ממנג'רים אחרים (זכות ראשונים). במידה והם לא מצליחים, הם כותבים הודעה בפורום שהמו"מ נכשל והם פתוחים להצעות על אותם שחקנים (ובמידה והם שוכחים לרשום, פשוט תשאלו אתם מה קורה עם הטרייד).

כמובן שרצוי להתייעץ לפני העלאת הטרייד לפורום, אבל זו מעין "תעודת ביטוח" שהטרייד כשר ולא נעשקתם.

הוטו ישאר אבל יהפוך כלי למקרים סופר-דופר חמורים שאפילו אחרי שהוסבר למנג'ר שהוא השתגע הוא רוצה את הטרייד בכל מחיר (סיכוי נמוך, אבל יכול לקרות באמצע-סוף עונה כשאנשים מסתכלים יותר על קטגוריות ופחות על הערך של השחקנים).

מה אתם חושבים?
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 27/11/2012 ב 21:01.

2. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    120
    קיבל תודה 58 פעמים ב33 הודעות
    בשום פנים ואופן לא.

3. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    במקור פורסם על ידי דג קטן בים גדול צפה בהודעה
    בשום פנים ואופן לא.
    גבר, זה הרבה יותר לטובתך מאשר לטובתי. אתה לא חושב שזה היה עוזר לך עם הטרייד של פול לדוגמא? לשמוע עוד דעות של אנשים וכו'?
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 27/11/2012 ב 21:14.

4. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    120
    קיבל תודה 58 פעמים ב33 הודעות
    תעשה לי טובה, ואל תעשה לי טובות.

לא הגבתי על מה שכתבתם על הטרייד של פול עד עכשיו, ואני לא הולך להתחיל עכשיו.

אני רוצה להיות ברור בנושא, אם שלחתי טרייד, והוא הועלה להתייעצות בפורום, ההצעה מבוטלת לאלתר. אני סבלתי את זה עם לנץ כי לא דיברתי לפני, אבל אני ממש לא הולך להמשיך עם השטות הזו. רוצים להתייעץ עם החברים שלכם, תעשו את זה בטלפון, מסרים, אימיילים, ICQ, מה שבא לכם, לא בפורום. לפורום זה מגיע רק אחרי ששני הצדדים הסכימו.

ואם זה אומר שלא יהיה לי עם מי לעשות טריידים, אני לא אעשה. מבחינתי מו"מ הוא סודי. אני לא מספר מה הצאתם לי, מה אתם מחפשים ומה אתם רוצים, אני מבקש שתעשו אותו דבר. מרגע שטרייד עלה לאוויר, אפשר לבטל אותו על ידי וטו בלבד ולא הצעות טובות יותר. גם וטו בגלל שיכול לקבל יותר לא מקובל עלי. זאת ליגה תחרותית, כולם פה ילדים גדולים, תתחילו להתנהג בהתאם. ואם קצת רבים והרבה חופרים, גם לא נורא.

5. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    זאת ליגה דמוקרטית ממה שזכור לי, אם הרוב יחליטו שזאת הצעה טובה (ולדעתי היא ממש מעולה ותשמור על באלאנס בליגה) אתה תיאלץ לכבד אותה.

6. הסמל האישי של dkz
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    18
    קיבל תודה 209 פעמים ב130 הודעות
    זה רק אני או שכל הדיונים המתלהמים קורים בדיוני הטריידים עצמם ולא בחוקים שמנסים להסדיר שמצבים כאלה לא יקרו בעתיד.
    קרו פה כמה דברים מוזרים היום בגלל שלא היה חוק מסודר נגד זה.
    ההצעה שלך רותם, הופכת בעצם את ה"מקלות בגלגלים" לשיטה לגיטימית להתקדם בליגה. אתה רואה שהיריב שלך לצמרת עשה טרייד שטוב לו - ישר אתה נותן הצעה כזו שהטרייד שלו לא יקרה. מצב היפוטתי כמובן אבל ברור לך שזה יקרה בהמשך הליגה הזו אם ההצעה שלך תתקבל.

ולגבי מה שדג קטן כתב - יש פה עובדה קיימת שאתה אנריקה, אני וגם דג קטן, התפרצנו לפורום וליגה של 5 אנשים שמכירים טוב אחד את השני. פה זה המרחב מחייה שלהם ואנחנו לא יכולים לצפות שהם לא ידברו יתייעצו וכו.
    בהתחלה הייתי בהלם מזה שאתה מדבר עם מישהו אחד והוא מעיר לך על מה ששלחת למישהו אחר. זה מזכיר לי שולחן של אולטימייט טקסס הולדם בקזינואים. החוקים שם נועדו לתת יתרון לקזינו בתנאי שהשחקנים לא משתפים פעולה ולא מספרים אחד לשני מה הם מחזיקים ביד (ובכך עוזרים מתמטית לחשב את ההסתברות שגם לדילר יש אס למשל). אבל כשאתה קזינו הונגרי, אתה לא יכול לצפות מ7 ישראלים ממוצעים שלא לדבר בשולחן ולחשוף את הידיים שלהם - כי ביחד זה נותן להם יתרון על הבית.
    ככה שכן דג קטן, אני מבין את מה שכתבת ואפילו מסכים לכל הקטע של וטואים,התייעצויות ובידינג וורס. אבל עושה רושם שזה פשוט לא פרקטי בליגה שהאנשים בה הם חברים טובים מימים ימימה.

7. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    עמית- ברור שזה לא האידיאל, אבל מה עדיף, שמנג'רים יעשו טריידים דביליים וכל פעם יהיה דיון 8 עמודים האם הם שווים וטו או לא?

אם מנג'ר יציע הצעה יותר טובה משלך, כנראה שההצעה שלך לא מספיק טובה. האפקט שזה יצור הוא תחרותיות בנוגע לשחקנים מבוקשים, לא מקלות בגלגלים- עדיף לליגה שוק חופשי מאשר סודיות ומחטפים.

מה גם שכתבתי שתהיה זכות ראשונים על הטרייד, ובמידה שמנג'ר א' מתחרט יש למנג'ר ב' 24 שעות להציע הצעה משופרת. אני מאמין (או לפחות רוצה להאמין) שאנשים ישמרו על אינטגריטי ולא יציעו הצעות בו בזמן שיש דיון על הטרייד בפורום.

ואתה מגזים עם ה"התפרצנו לפורום", זה שאנשים מכירים קצת מלפני ומתייעצים לא סותר את זה שסה"כ כל אחד רוצה את טובת הקבוצה שלו, זה לא ש-X עושה ל-Y ג'סטה רק כי הוא שיחק איתו פעם פוקר.

8. רויאל פלאש

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    631
    קיבל תודה 1,214 פעמים ב757 הודעות
    איבדתי אותך במשפט השני.

ברגע שאתה נותן פתח לשיקול דעת על מיקום של שחקן זה לא שווה כלום.
    פשוט תבטלו את הוטו וזהו.
    מישהו עשה טעות? סבבה לא קרה כלום. מישהו עשק מישהו? סבבה לא קרה כלום. רק תנו להינות ולטחון את יייינון עד עפר.

9. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (17)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    וטו.

10. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    3
    במקור פורסם על ידי Kentflush צפה בהודעה
    איבדתי אותך במשפט השני.

ברגע שאתה נותן פתח לשיקול דעת על מיקום של שחקן זה לא שווה כלום.
    פשוט תבטלו את הוטו וזהו.
    מישהו עשה טעות? סבבה לא קרה כלום. מישהו עשק מישהו? סבבה לא קרה כלום. רק תנו להינות ולטחון את יייינון עד עפר.
    שיקול דעת= נגיד עכשיו יש טרייד של פאו גאסול על איגואדלה, שניהם מדורגים 75 ו-76 כרגע אבל די ברור שהם שחקנים של סיבוב 3-4 לפחות ולכן זה טרייד שצריך להעלות על גבי הפורום.
    נערך לאחרונה על ידי Enriqe Romero; 27/11/2012 ב 23:17.

נושאים דומים

1. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 19/01/2013, 21:22
  2. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 08/02/2011, 13:40

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

טריידים בין חברים אולטימייט

SEO Blog