הבדלי גישה SNG vs. Cash

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-7 מתוך 7
  1. הסמל האישי של alexg1987
    זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 3 פעמים ב3 הודעות

Question הבדלי גישה SNG vs. Cash

קצת היסטוריה; משחק פוקר כמה שנים בצורה חובבנית. לאחרונה התחלתי לקרוא יותר, לעבור על ידיים ולנסות לספור אאוטים, לחשב וליו וכו' מדי סיבוב הימורים. במילים אחרות, לנסות ולתת למתמטיקה להשפיע על ההחלטות. חל שיפור במשחק שלי, אומנם לא אסטרונומי, אבל מורגש.
    בכל אופן, מההתחלה, רוב ההצלחות שלי הגיעו מ-SNG של שולחן אחד. ב-Cash הייתי ונותרתי כאחרון הכבשים. מתאבד על ידיים מגוכחות בשביל לאזן בנקרול, ומוצא את עצמי בחוץ די מהר, הבנתם את העקרון.
    לעומת זאת, ב-SNG עצם היותו טורניר של Last longer, אני מוצא את עצמי מחשק הרבה יותר מחושב, לא קופץ על כל רייז, יודע לקפל ידיים קורצות לכאורה, ומדי פעם גם לוקח את הטורנירים, הכל כחלק מאותו אינסטינקט של "לשרוד" יותר מאחרים...
    למה זה? על מה אני מקובע? איזה עקרונות לנסות ולאמץ? איפה להתחיל?

2. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    112
    קיבל תודה 69 פעמים ב37 הודעות
    הייתי ממליץ לך לחלק את זמנך לשלוש,

קריאת מאמרים וספרים ספציפיים בנושא המבוקש,

צפייה בשחקנים מצטיינים,פשוט לצפות שעות ולנסות להבין מה הם עושים,ואיך הם חושבים,אל תדאג מכך שרוב הזמן ידיים לא נפתחות,במשך הזמן מה שכן יפתח יתן לך חומר שווה זהב,

תירגול ,תירגול ,ותירגול,

בהצלחה .

3. פלאש  

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    345
    קיבל תודה 201 פעמים ב87 הודעות
    תקרא את EasyGame. הכל ישתפר פלאים

4. הסמל האישי של easestar18
    פול האוס

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    376
    קיבל תודה 667 פעמים ב305 הודעות
    תכלס אני קראתי מאמרים, ראיתי סרטוני הדרכה, קראתי ספר וכו אבל הדבר שהכי עזר לי זה פשוט לראות שחקנים..ישבתי שעות ראיתי את גאנה..טימור..שיסטאר..מינכן..ש רגא ועוד..הילוכים חוזרים של פיינל טייבלס..כל מה שאפשר לראות וזה פשוט העלה לי את הרמת משחק ברמות גבוהות..ממליץ בחום

5. הסמל האישי של daniko
    פלאש

מוניטין
    24 (10)
    הודה
    309
    קיבל תודה 192 פעמים ב127 הודעות
    באיזה מקום אפשר לראות את השחקנים המקצועיים?

6. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    58
    קיבל תודה 38 פעמים ב32 הודעות
    אם אתה מתכוון אונליין אז תרשום ביוטיוב:
    High stakes poker
    זה אחלה תוכנית ללמוד על קאש(אני אישית למדתי המון שם, בעיקר מדויל ברונסון להגיד את האמת)
    poker after dark
    אחלה תוכנית ללמוד על סיטאנגוז
    יש כמובן את השידורים(ביוטיוב או שתרשום פוקר טיוב באנגלית בגוגל, לא חסר אתרי סטרים לפוקר) של הוורלד סירייס ושל איפיטי/WPT וכו', אבל שם זה פחות שחקנים מקצועיים(ברונסון אייבי דואן וכו', אבל כמובן שכולם עדיין שם) ויותר ילדי אינטרנט(שהם גם לא רעים וחלקם גם מפחידים אבל עדיין, ברונסון ואייבי הם עדיין לא) ושחקנים מזדמנים/סלבריטאים לא קשורים. האמת, אם אתה רוצה לראות שולחן באמת איכותי(לרוב) הייתי ממליץ על ה- players championship של ה - wsop - אמנם האיבנט הוא מיקסד גיים אבל הפיינל טייבל הוא נו לימט הולדם ולרוב מלא בשחקנים מקצועיים ואיכותיים(שלעומתו המיין איבנט בשנים האחרונות הוא יותר אטרקציה וחצי משולחנות הגמר הם שחקנים מזדמנים או לחילופין ילדי אינטרנט אובר אגרסיביים).
    אם אתה מתכוון ללראות אותם לייב אז בבילאג'יו/סיזרזס/ארייה, צריך כרטיס טיסה ואתה מסודר

7. המשתמשים הבאים מודים ל bolenat14 על התגובה המועילה:

daniko (19/01/2013)

8. הסמל האישי של daniko
    פלאש

מוניטין
    24 (10)
    הודה
    309
    קיבל תודה 192 פעמים ב127 הודעות
    במקור פורסם על ידי bolenat14 צפה בהודעה
    אם אתה מתכוון אונליין אז תרשום ביוטיוב:
    High stakes poker
    זה אחלה תוכנית ללמוד על קאש(אני אישית למדתי המון שם, בעיקר מדויל ברונסון להגיד את האמת)
    poker after dark
    אחלה תוכנית ללמוד על סיטאנגוז
    יש כמובן את השידורים(ביוטיוב או שתרשום פוקר טיוב באנגלית בגוגל, לא חסר אתרי סטרים לפוקר) של הוורלד סירייס ושל איפיטי/WPT וכו', אבל שם זה פחות שחקנים מקצועיים(ברונסון אייבי דואן וכו', אבל כמובן שכולם עדיין שם) ויותר ילדי אינטרנט(שהם גם לא רעים וחלקם גם מפחידים אבל עדיין, ברונסון ואייבי הם עדיין לא) ושחקנים מזדמנים/סלבריטאים לא קשורים. האמת, אם אתה רוצה לראות שולחן באמת איכותי(לרוב) הייתי ממליץ על ה- players championship של ה - wsop - אמנם האיבנט הוא מיקסד גיים אבל הפיינל טייבל הוא נו לימט הולדם ולרוב מלא בשחקנים מקצועיים ואיכותיים(שלעומתו המיין איבנט בשנים האחרונות הוא יותר אטרקציה וחצי משולחנות הגמר הם שחקנים מזדמנים או לחילופין ילדי אינטרנט אובר אגרסיביים).
    אם אתה מתכוון ללראות אותם לייב אז בבילאג'יו/סיזרזס/ארייה, צריך כרטיס טיסה ואתה מסודר
    אולי יום יבוא ונגיע לשם ביינתים נסתפק באינטרנט.

נושאים דומים

1. יש למישהו פה גישה לסיסמאות של ה CardsChat freeroll ?
    על ידי all ain851 בפורום טורנירים אונליין
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 10/11/2013, 21:53
  2. זוג לפני פלופ גישה
    על ידי Meir90 בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 15/08/2013, 09:54
  3. יש הבדלי רמות רציניים..
    על ידי lio בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 08/06/2013, 15:59
  4. בעיה עם המחשב נייד - לא מקבל גישה לאינטרנט