הספר The Mental Game of Poker

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 57
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    112
    קיבל תודה 69 פעמים ב37 הודעות

הספר The Mental Game of Poker

באתי לקרוא ספר העוסק במטא פסיכולוגיה של מאחורי הפרגוד של הצד המנטלי של שחקני הפוקר ומצאתי ספר נדיר שעוסק במקביל בפסיכולוגיה של חיי היום יום,הספר עוסק בטיפול והבנת מושג ה"טילט בפוקר,פחד,מוטבציה ובטחון עצמי,בניגוד לספרים רבים הנותנים פתרון אינסטנט של עשה ואל תעשה ,הספר אינו מספק פתרון מסוג זה,הוא לטעמי מספר פתרונות טובים יותר,עי הבנת הסימפטום,זיהויו,וכאשר הוא מופיע אתה מודע לו,ולכן קל יותר לטפל בסימפומים שמוכרים לך,מדהים שהפתרונות שהספר נותן מקבילים למאמרים חדשניים בטיפול בנפגעי הלם קרב,שם המטופלים מנסים להגדיר את ההרגשות שלהם בזמן אמת,ממפים את ההרגשות והרגשות,וכאשר הם מופעים שוב ושוב המטופל יודע למה לצפות,ובהמשך איך להתמודד ולפתור,כך במקביל עוסק הספר בתופעות מקבילות בעולם הפוקר ששחקן עובר בתקופות של הפסד,תקופות טילט שבירות ועוד,מחבר הספר למעשה עוסק בחזוק הצד המנטלי של השחקן כך שיוכל להתמודד עם תקופות קשות כאשר התפקוד שלו ושיקול הדעת שלו לא נפגעים,והוא מתפקד תחת קושי כמו בתקופת שפע וכל טוב,חיזוק הצד המנטלי מבחינת ספר זה הוא נרכש ונלמד,כמו שאדם שמפתח שרירים עי הרמת משקולות ושריריו הולכים וגדלים כך ניתן לחזק את הצד המנטלי,מחבר הספר יש הצלחות רבות בתחום באימון שחקני פוקר מהשורה הראשונה,כמו גם אלופים מתחום הגולף,היום לא מספיק להיות כשרוני במה שעוסקים,חשוב מאוד גם לאמן את הצד המנטלי,הספר עוסק בפסיכולוגית הפוקר אבל יכול להתאים לכל אחת ואחד בחיי היום יום.למעשה הספר הוא המשך ישיר של הספר פוקר מינדסט שעסק באותם תופעות אבל התעסק "במה" וספר זה מתעסק "באיך" מומלץ בחום.

ברגע זה סיימתי שני שליש מהספר,ברגע שאסיים אנסה לרשום מסמך קצר שמסכם יותר ספציפי את עיקרי הספר,לטעמי ספר חובה,השחקן פשוט מקבל מודעות לתהליכים בהם הוא נמצא,הוא מזהה חולשות וסימפטומים,הוא יודע למה לצפות ,ולכן התמודדות זו מביאה לפתרון.

מי שקרא כמוני את הפוקר מיינדסט והיה מבסוט וחשב שזה שיא השיאים,יופתע לטובה מספר זה שלוקח את רמת הדיון בלי להגזים מספר לא מבוטל של מדרגות למעלה.

http://www.amazon.com/Mental-Game-Po...+game+of+poker

2. 3 המשתמשים הבאים הודו לנקדימון בן גוריון על ההודעה המועילה:

buypokerstars (18/12/2012), godu (12/12/2012), sufo (11/05/2013)

3. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (15)
    הודה
    3,873
    קיבל תודה 3,380 פעמים ב1,199 הודעות
    במקור פורסם על ידי oaeika90 צפה בהודעה
    באתי לקרוא ספר העוסק במטא פסיכולוגיה של מאחורי הפרגוד של הצד המנטלי של שחקני הפוקר ומצאתי ספר נדיר שעוסק במקביל בפסיכולוגיה של חיי היום יום,הספר עוסק בטיפול והבנת מושג ה"טילט בפוקר,פחד,מוטבציה ובטחון עצמי,בניגוד לספרים רבים הנותנים פתרון אינסטנט של עשה ואל תעשה ,הספר אינו מספק פתרון מסוג זה,הוא לטעמי מספר פתרונות טובים יותר,עי הבנת הסימפטום,זיהויו,וכאשר הוא מופיע אתה מודע לו,ולכן קל יותר לטפל בסימפומים שמוכרים לך,מדהים שהפתרונות שהספר נותן מקבילים למאמרים חדשניים בטיפול בנפגעי הלם קרב,שם המטופלים מנסים להגדיר את ההרגשות שלהם בזמן אמת,ממפים את ההרגשות והרגשות,וכאשר הם מופעים שוב ושוב המטופל יודע למה לצפות,ובהמשך איך להתמודד ולפתור,כך במקביל עוסק הספר בתופעות מקבילות בעולם הפוקר ששחקן עובר בתקופות של הפסד,תקופות טילט שבירות ועוד,מחבר הספר למעשה עוסק בחזוק הצד המנטלי של השחקן כך שיוכל להתמודד עם תקופות קשות כאשר התפקוד שלו ושיקול הדעת שלו לא נפגעים,והוא מתפקד תחת קושי כמו בתקופת שפע וכל טוב,חיזוק הצד המנטלי מבחינת ספר זה הוא נרכש ונלמד,כמו שאדם שמפתח שרירים עי הרמת משקולות ושריריו הולכים וגדלים כך ניתן לחזק את הצד המנטלי,מחבר הספר יש הצלחות רבות בתחום באימון שחקני פוקר מהשורה הראשונה,כמו גם אלופים מתחום הגולף,היום לא מספיק להיות כשרוני במה שעוסקים,חשוב מאוד גם לאמן את הצד המנטלי,הספר עוסק בפסיכולוגית הפוקר אבל יכול להתאים לכל אחת ואחד בחיי היום יום.למעשה הספר הוא המשך ישיר של הספר פוקר מינדסט שעסק באותם תופעות אבל התעסק "במה" וספר זה מתעסק "באיך" מומלץ בחום.http://www.amazon.com/Mental-Game-Poker-Strategies-Confidence/dp/0615436137/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1355333889&sr=1-1&keywords=mental+game+of+poker[/url]
    Wall of Text shows
    Hero mucks.
    נערך לאחרונה על ידי AsiMosh; 12/12/2012 ב 19:57.

4. המשתמשים הבאים מודים ל AsiMosh על התגובה המועילה:

Lucarelli (10/05/2013)

5. הסמל האישי של dogo
    פלאש

מוניטין
    35 (12)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    658
    קיבל תודה 537 פעמים ב307 הודעות
    באתי לקרוא ספר העוסק במטא פסיכולוגיה של מאחורי הפרגוד של הצד המנטלי של שחקני הפוקר ומצאתי ספר נדיר שעוסק במקביל בפסיכולוגיה של חיי היום יום.
    הספר עוסק בטיפול והבנת מושג ה"טילט" בפוקר,פחד,מוטיבציה ובטחון עצמי.
    בניגוד לספרים רבים הנותנים פתרון אינסטנט של עשה ואל תעשה, הספר אינו מספק פתרון מסוג זה. לטעמי, הוא מספק פתרונות טובים יותר ע"י הבנת הסימפטום,זיהויו וכאשר הוא מופיע אתה מודע לו ולכן קל יותר לטפל בסימפטומים שמוכרים לך.
    מדהים שהפתרונות שהספר נותן מקבילים למאמרים חדשניים בטיפול בנפגעי הלם קרב,שם המטופלים מנסים להגדיר את ההרגשות שלהם בזמן אמת,ממפים את ההרגשות והרגשות, וכאשר הם מופעים שוב ושוב המטופל יודע למה לצפות ובהמשך איך להתמודד ולפתור.
    כך במקביל עוסק הספר בתופעות מקבילות בעולם הפוקר ששחקן עובר בתקופות של הפסד,תקופות טילט שבירות ועוד.
    מחבר הספר למעשה עוסק בחיזוק הצד המנטלי של השחקן כך שיוכל להתמודד עם תקופות קשות כאשר התפקוד שלו ושיקול הדעת שלו לא נפגעים והוא מתפקד תחת קושי כמו בתקופת שפע וכל טוב.
    חיזוק הצד המנטלי מבחינת ספר זה הוא נרכש ונלמד,כמו שאדם שמפתח שרירים עי הרמת משקולות ושריריו הולכים וגדלים כך ניתן לחזק את הצד המנטלי.
    למחבר הספר יש הצלחות רבות בתחום באימון שחקני פוקר מהשורה הראשונה,כמו גם אלופים מתחום הגולף, היום לא מספיק להיות כשרוני במה שעוסקים, חשוב מאוד גם לאמן את הצד המנטלי. הספר עוסק בפסיכולוגית הפוקר אבל יכול להתאים לכל אחת ואחד בחיי היום יום.
    למעשה הספר הוא המשך ישיר של הספר "פוקר מינדסט" שעסק באותן תופעות אבל התעסק ב-"מה" וספר זה מתעסק ב-"איך".
    מומלץ בחום.

ברגע זה סיימתי שני שליש מהספר,ברגע שאסיים אנסה לרשום מסמך קצר שמסכם יותר ספציפי את עיקרי הספר. לטעמי ספר חובה,השחקן פשוט מקבל מודעות לתהליכים בהם הוא נמצא,הוא מזהה חולשות וסימפטומים,הוא יודע למה לצפות ולכן התמודדות זו מביאה לפתרון.

מי שקרא כמוני את הפוקר מיינדסט והיה מבסוט וחשב שזה שיא השיאים,יופתע לטובה מספר זה שלוקח את רמת הדיון ,בלי להגזים ,מספר לא מבוטל של מדרגות למעלה.

http://www.amazon.com/Mental-Game-Po...+game+of+poker
    לא אישי

6. הסמל האישי של Holy
    סטרייט  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    784
    קיבל תודה 316 פעמים ב166 הודעות
    התחלתי עכשיו לקרוא אותו (The Mental Game). נראה לך שעדיף לקרוא קודם את Poker mindset? או ש Mental Game Of Poker יעשה את העבודה?
    @oaeika90

7. שלישייה

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    63
    קיבל תודה 52 פעמים ב36 הודעות
    במקור פורסם על ידי Eyal_A צפה בהודעה
    התחלתי עכשיו לקרוא אותו (The Mental Game). נראה לך שעדיף לקרוא קודם את Poker mindset? או ש Mental Game Of Poker יעשה את העבודה?
    @oaeika90
    קנית או השגת מהרשת ?
    In poker, you are your own worst enemy.

8. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    112
    אם יש לך הרבה סבלנות אתה מוזמן לקרוא את ספר המינדסט ראשית,ואז את הספר מנטל גיים,אז יתלבש לך הכל במקיף,
    אבל גם רק המנטל גיים יעשה את העבודה בענק,!!!!!!!!!

כעיקרון אם המינדסט מפרט בהרחבה תהליכים אם המלצות לפתרון,אז ספר המנטל גיים לא ממליץ על פתרונות,
    הספר למעשה הוא המאמן מנטלי של השחקן ועוזר לזהות בעיות,הרגלים גרועים,חולשות מנטליות במשחק,השחקן לומד לזהות את הסימפטומים השונים והחולשות שלו,
    ברגע שהוא מזהה סימפטום ספיציפי זה חצי פתרון,המודעות עוזרת להתמודדות והפתרון הוא פועל יוצא בהמשך,
    הספר עוסק 4פרמטרים מרכזיים:
    -טילט
    -פחד
    -מוטיבציה
    -בטחון

רכישת אסטרטגיה מנטלית היא מיומנות נרכשת ונלמדת,

לדוגמה אגע במסמך רק בנושא טילט יש סוגים שונים של טילט:
    טילט של שחקן ששונא להפסיד,
    טילט של רצף קלפים לא טובים,
    טילט שבירות,
    עצבנות מתמשכת שלא נפתרת,
    טילט נקמה,
    טילט רצון להחזיר כסף שהפסדתי תוך זמן קצר,
    טילט שהפסדתי לדג חלש ממני ,ואני לא מסוגל לקבל ששחקן חלש במהלך טפשי ונחות ניצח אותי,לדעת לקבל שגם דגים בטווח הקצר מנצחים,
    בקיצור השחקן מזהה מצבים הללו ואחרים נוספים שגורמים לו לטילט,

השחקן גם מזהה גם איך הוא עצמו מתנהג בטילט עצמו:
    משחק יותר ידיים מהרגיל,
    לענות יותר מהרגיל עם ידיים שבדרך כלל אני לא עונה,
    משחק משוחרר יותר
    משחק ידיים להשלמה שאין לי אחוזי קופה לענות,
    ועוד ועוד

השחקן מודע לאיך גופו מגיב בטילט:
    הזעה ,דפיקות לב,אגרוף כמוץ וכו"

המוטו כאן הוא שכל אחד מזהה את הסימפטום הייחודי והאופיני לו,הוא מודע לו ,וברגע שיש מודעות לחולשה/סימפטום קל להתמודד ולפתור ולתקן ע"י תרגול.
    אני מודע ויודע לזהות כל הרגשה שלילית,ומנטרל אותה,
    הנקודה העיקרית כאן היא """"שליטה עצמית""" השחקן שולט ברגשותיו ולא הרגשות שולטים בו(מי שקרא את האתיקה של שפינוזה פעיל ולא נפעל זה על אותו בסיס).

כל סימפטום או רגש שלילי פוגע בשחקן ב2 פרמטרים עיקריים--
    1---גוזלת ממנו אנרגיה יקרה ,ובמקום להתרכז בכשרון משחק הסימפטום מחליש אותו ,

2--כל רגש שלילי או רגשות מצתברים פוגמים בשיקול דעת ולקיחת החלטות נכונות בשולחן,ומפרעים לי להשאר בשליטה,דרך טובה להשאר בשליטה זה לפתור רגשות קודמים,
    ככל שיש לי פחות רגשות שליליים קל לי להתרכז במשחק,

המטרה להתאמן בשליטה ברגשות ושיחוק תחת קושי או תקופה רעה את המשחק הטוב שלי (a game)
    השחקן לא נותן לשום פרמטר לפגוע במשחק שלו כאשר הוא יודע ספציפית לאיזה רגשות לצפות בכל מצב ,(טילט,הפסד,שורה הפסדים,ריצה רעה ,שבירה)אני מתכונן,לא מופתע,פותר זאת,
    כאשר אני מגיע ממצב של לקחת הפסקה עד למצב של להמשיך לשחק בטילט כמו שאני משחק בתקופה טובה,

המחבר מדבר על מודל התהליכים של הכנה--בצוע--תוצאה--הערכת התוצאה לאחר המשחק---שיפור מחוץ לשולחן

לסיכום-----
    נגעתי פה רק בצימוק מיריעה גדולה ומקיפה יותר,
    מי שיקרא את הספר יתקרב למצב של לשחק טוב ומצויין לא משנה כמה רע הוא רץ,להתמקד בטווח הארוך,ולשחק כל יד הכי טוב שאפשר, ולא בסולם עולה יורד תוצאות הטווח הקצר שזה אסון,
    הספר מקנה ידע והבנה בכל התהליכים המנטלים שמפריעים לשחקן להשתפר במשחק,עי זיהויים הבנתם ופתרון.

מחבר הספר עבד עם בכירי שחקני פוקר שממליצים גם הם(חפשו בגוגול)
    אני רכשתי את הספר באמזון,

מומלץ בחום.
    נערך לאחרונה על ידי נקדימון בן גוריון; 18/12/2012 ב 20:44.

9. 9 המשתמשים הבאים הודו לנקדימון בן גוריון על ההודעה המועילה:

allinarco (03/04/2013), buypokerstars (18/12/2012), godu (18/12/2012), Holy (20/12/2012), may1 (09/05/2013), merry (20/12/2012), razzz21 (20/12/2012), sufo (11/05/2013), timorm1 (10/05/2013)

10. פלאש  

מוניטין
    12 (12)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    302
    קיבל תודה 208 פעמים ב139 הודעות
    אני קניתי את הספר ישירות מאתר המחבר לפני כשנה בערך,
    קראתי ויישמתי באופן חלקי, ספר אלוף ומאוד מומלץ לכל שחקן בכל רמת משחק, גם ברמות הגבוהות ביותר קיימות בעיות שבעזרת הכלים שהספר הזה נותן יכולים לפתור אותם.

כל הכבוד על ההפשקה במידע שנתת כאן, הרווחת ביושר את 2 התודות שלי

11. המשתמשים הבאים מודים ל buypokerstars על התגובה המועילה:

12. הסמל האישי של Holy
    סטרייט  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    784
    קיבל תודה 316 פעמים ב166 הודעות
    במקור פורסם על ידי godu צפה בהודעה
    קנית או השגת מהרשת ?
    יש טורנט של אוסף של ספרי פוקר בפורמט PDF...

13. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    112
    החלק השני של הספר הבנתי אמור לצאת 23/4/2013
    http://www.amazon.com/Mental-Game-Po...4979860&sr=1-2

הספר הראשון היה ענק באימון מנטלי ושליטה עצמית בהתנהגות בשולחן בכל מצב נתון,
    הספר השני זה ההמשך ולטעמי גם הוא חייב קריאה,יש פה הקדמה למי שמעוניין,

http://he.scribd.com/doc/130218729/TMGP2-Sample
    נערך לאחרונה על ידי נקדימון בן גוריון; 03/04/2013 ב 11:20.

14. המשתמשים הבאים מודים ל נקדימון בן גוריון על התגובה המועילה:

sufo (11/05/2013)

15. הסמל האישי של davidov
    שלישייה

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    167
    קיבל תודה 72 פעמים ב57 הודעות
    אפשר להשיג את הספר גם בעברית?

16. הסמל האישי של zx12r
    רויאל פלאש  

מוניטין
    40 (16)
    הודה
    494
    קיבל תודה 1,016 פעמים ב668 הודעות
    במקור פורסם על ידי davidov צפה בהודעה
    אפשר להשיג את הספר גם בעברית?
    לא

17. הסמל האישי של davidov
    שלישייה

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    167
    שתי שאלות:
    1. האם הספר רלוונטי גם למשקי אונליין או בעיקר ללייב?
    2. רמת הקריאה שלי באנגלית היא בינונית, אני אסתדר?

18. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    112

1---הספר רלוונטי גם לאונליין,גם ללייב וגם לחיים עצמם בכל מה שקשור לשליטה עצמית,ותפקוד רגיל בכל מצב טוב /גרוע שיהיה,
    עי אימון מנטלי אתה לומד לזהות את החולשות הספציפיות שלך ולתקן אותם,ובכך לדלג על טילט,ובכל מה שתלוי בך להתגבר גם על הואריאנס.

2-אני ברמת אנגלית בסיסית פלוס ותירגמתי את הספר בכל דף איזה 20 מילים בממוצע,אני מאמין שאם תשקיע גם תשפר את האנגלית וגם תצליח,

רשום לי גם תמצותים של מספר פרקים,אם יהיה לי זמן לסכם ולאגד זאת לחבילה אחת אשלח לך בפרטי.

19. המשתמשים הבאים מודים ל נקדימון בן גוריון על התגובה המועילה:

davidov (03/04/2013)

20. הסמל האישי של davidov
    שלישייה

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    167

1---הספר רלוונטי גם לאונליין,גם ללייב וגם לחיים עצמם בכל מה שקשור לשליטה עצמית,ותפקוד רגיל בכל מצב טוב /גרוע שיהיה,
    עי אימון מנטלי אתה לומד לזהות את החולשות הספציפיות שלך ולתקן אותם,ובכך לדלג על טילט,ובכל מה שתלוי בך להתגבר גם על הואריאנס.

2-אני ברמת אנגלית בסיסית פלוס ותירגמתי את הספר בכל דף איזה 20 מילים בממוצע,אני מאמין שאם תשקיע גם תשפר את האנגלית וגם תצליח,

רשום לי גם תמצותים של מספר פרקים,אם יהיה לי זמן לסכם ולאגד זאת לחבילה אחת אשלח לך בפרטי.
    תודה! נראה לי שאני אקנה את הספר.

21. הסמל האישי של merry
    זוגיים

מוניטין
    23 (11)
    הודה
    92
    קיבל תודה 145 פעמים ב57 הודעות

22. 2 המשתמשים הבאים הודו לmerry על ההודעה המועילה:

GoodStoryBro (10/05/2013), טוטול (08/05/2013)

23. שלישייה

מוניטין
    14 (10)
    הודה
    63
    קיבל תודה 149 פעמים ב105 הודעות
    במקור פורסם על ידי davidov צפה בהודעה
    שתי שאלות:
    זה ספר מצויין,ואני חושב שהוא מתאים בעיקר לאונליין אבל גם ללייב.
    באונליין אתה משחק הרבה יותר ידיים בקצב מהיר יותר אתה נמצא ביותר סיטואציות שגורמות לך לרגשות שונים
    מה שמקשה עליך הרבה יותר ממשחק לייב.
    *במיוחד עם אתה שחקן הדסאפ.

24. אלוף הרהורים ותהיות ומשחקים

מוניטין
    63 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,188
    קיבל תודה 1,141 פעמים ב500 הודעות
    במקור פורסם על ידי merry צפה בהודעה
    עם הרשמה וחארטות אחרות.
    מישהו הוריד?/רשום?
    , you will be lost...
    . every river that you try to cross

25. שלישייה

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    63
    קיבל תודה 52 פעמים ב36 הודעות
    במקור פורסם על ידי חציל צפה בהודעה
    זה ספר מצויין,ואני חושב שהוא מתאים בעיקר לאונליין אבל גם ללייב.
    באונליין אתה משחק הרבה יותר ידיים בקצב מהיר יותר אתה נמצא ביותר סיטואציות שגורמות לך לרגשות שונים
    מה שמקשה עליך הרבה יותר ממשחק לייב.
    *במיוחד עם אתה שחקן הדסאפ.
    בלייב יש לך את אפקט השיעמום. זה אכזרי במיוחד של טילט שיש אותו פחות באונליין בגלל ריבוי האקשן והשולחנות.
    In poker, you are your own worst enemy.

26. הסמל האישי של NATI170
    זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    2
    קיבל תודה 3 פעמים ב3 הודעות
    למה אין בעברית זה הורג אותי מה אנחנו חיים באפריקה {וזה לא רק הספר הזה }

27. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    112
    ברגע זה סיימתי לקרוא את הספר פעם שנייה לאחר שתרגמתי את כולו(עבודה של חצי שנה און אף),
    ספר חובה ענק !!!!

במיוחד החלק השני של הספר שמסביר מפורט -

--שונות הואריאנס----איך להתנהג מול הואריאנס,ולהצליח,כעיקרון מתרכז במה שתלוי בי,מה שלא תלוי בי לא מזיז לי כי אין לי שליטה עליו,

תפקוד תחת תקופות רעות,הפסדים ,ושבירות-----לדעת שזה קיים,ולא לצפות לנצח כל יד וכל סשיין,ושזה קורה לעבוד עוד יותר חזק מחוץ לשולחן,((העבודה לשיפור מחוץ לשולחן כפועל בלתי נפסק לעולם,

איך מפתחים בטחון עצמי יציב לאורך זמן,כאשר המבחחן הוא דוקא בתקופות שלא הולך והכל נראה שחור,ושחקן מדמיין שכל יד כמעט לא ניתן לנצח---המחבר מסביר בפירוט תופעות אלו בנגיעה בשורש הבעייה,כעיקרון כאשר שחקן בטוח במיומנות שלו ,שום גורם חיצוני לא מפריע לו,

כל מי שהואריאנס מפריע לו,שבירות וטילטים,חייב לקרוא את הספר ,מחבר הספר עובד עם 250 שחקני פוקר מהעילית,

אם יהיה ביקוש של הרבה אנשים אני מוכן לתרגם עיקרי כל פרק ופרק,לטובת כולם,אבל רק אם יהיה הרבה אנשים,כי זה משימה די ארוכה.

28. 10 המשתמשים הבאים הודו לנקדימון בן גוריון על ההודעה המועילה:

arch stanton (11/05/2013), barkoah (10/05/2013), buypokerstars (09/05/2013), eyalla7 (09/05/2013), gana2 (12/05/2013), GoodStoryBro (10/05/2013), Holy (13/05/2013), Realist (10/05/2013), timorm1 (10/05/2013), weedy85 (11/05/2013)

עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. Positive Poker - Mental Game book
    על ידי SnowRoll בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 10/10/2013, 21:57
  2. The Mental Game of Poker- Jared Tandler
    על ידי SuperUser בפורום Marketplace
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 05/02/2013, 17:14
  3. The Mental Game of Poker
    על ידי busto בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 22/11/2012, 11:33
  4. למשהו יש למכור\להשאיל The Mental Game of Poker ?
    על ידי idopes בפורום Marketplace
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 30/09/2011, 17:09

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

מיינדסט The mental game of poker

MENTAL GAME OF POKER PDF

the mental game of poker 2 pdf

ספר הפוקר the poker mindset

the mental game of poker pdf

poker mindset puer

mental game of poker ספר

המנטליות של הפוקר ספר