יד נחמדה מפארטיה- AA מולטי ווי- ליין צק, מה אומרים?

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-17 מתוך 17
  1. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות

יד נחמדה מפארטיה- AA מולטי ווי- ליין צק, מה אומרים?

בליינדים 1-2. גיבור יושב עם ערימה של 800 שח. ככלל, רוב השחקנים אוהבים "לראות פלופ" ולרוב מתקשים להיפרד מדרואים ופגיעות. נבל אחד עם ערימה של 1000+, נבל 2 עם ~750.

4 לימפרים, גיבור מעלה ל-70 בכפתור עם , 3 לימפרים משווים (כן, רייז ל75 נהיה נורמאלי..).

פלופ 2 8 10, שני ספיידים (קופה ~280). צק, צק, נבל 1 מעלה ל-100, אני ברייז ל-350. הבאתי רייז קצת גדול כי זו קופה עם הרבה דרואים, ולרוב אנשים נוטים לרדוף. נבל 2 בקאל, נבל 1 בקאל.

טרן J ספייד, צק צק אליי. יש לי אובר פייר ודרו לנאט פלאש. התלבטתי מאוד מהו הצעד הנכון כאן- מצד אחד צק משאיר מקום לבלף אותי (גם 10 קטן יכול לדחוף שם אולי אין- בשביל וליו ולהוציא אותי מהיד), מצד שני כל הימור פה מחייב אותי לקופה, ויש לי בסך הכל אובר פייר+דרו לנאט פלאש. נראה לי שצק ופולד לכל הימור בנון ספייד ריור הוא הצעד הנכון, אך אשמח לשמוע את מחשבותיכם.

2. סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    21
    קיבל תודה 140 פעמים ב100 הודעות
    בליינדים 1-2, ארבעה לימפרים, ורייז ל-70?! פה איבדתי אותך...

מכל החרא מסביב, אוהד הפועל תל אביב

3. המשתמשים הבאים מודים ל eberger על התגובה המועילה:

er4n (22/08/2010)

4. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    1
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    ללא ניסיון בפארטיות אבל לאור קריאת ההודעות פה על מה שהולך שם, גם סטרייט דרואו וגם פלאש דרואו יכול להיות שהושלמו בטרן. צ'ק ופולד/אול אין בהתאם לריבר, אם בא ספייד או לא.

5. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    גם אני תוהה על הרייז 70 וכל הלימפרים. נדיר. בדרך כלל בפארטיות, לפחות באלו שאני הייתי, 40-50 מספיק כדי לנער מהיד את כל ההזויים. מעבר לזה - אבל לא חושב שיש לך עוד אפשרויות - צ'ק, ופולד לכל הימור בריבר אם אתה לא משפר.

6. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    עם רייז ל10-20 הייתי מקבל 7 קאלרים, כך שזו האופציה היחידה.. כפי שאתה רואה גם עם הרייז הזה קיבלתי 3 קאלרים

7. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    51
    קיבל תודה 50 פעמים ב42 הודעות
    הרייז פרי מצוין, זה שקיבלת 3 השוואות זה לא טוב אבל מצד שני ה-SPR שלך כל כך נמוך (בערך 2.5), שבשביל זוג אסים זה אידיאלי.
    הרייז בפלופ לטעמי נמוך מדי, כי סיכוי גבוה שלפחות אחד מהיריבים יושב על דרו ואתה נותן לו אודס מספיק טובים להשוות.
    בטרן לפי דעתי כשיש 3 ספיידים בשולחן, אף אחד מהם לא היה עושה סלואו פליי עם זוגות/סט/סטרייט, שאלה הידיים שאתה מפחד מהן. גם עם צבע בד"כ אין סיבה שהם יעשו סלואו פליי, בטח לא כשהקופה כל כך גדולה ואתם כבר מחויבים לקופה.
    לאור הצ'קים שלהם סביר להניח שאתה הכי טוב כרגע, לכן לפי דעתי במצב הזה עדיף לך להכניס את כל הכסף כדי למנוע מהיריבים לראות עוד קלף בחינם ולתפוס עליך זוגות או טריפס.

8. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    1
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    במקור פורסם על ידי AKQJTs צפה בהודעה
    בטרן לפי דעתי כשיש 3 ספיידים בשולחן, אף אחד מהם לא היה עושה סלואו פליי עם זוגות/סט/סטרייט, שאלה הידיים שאתה מפחד מהן. גם עם צבע בד"כ אין סיבה שהם יעשו סלואו פליי, בטח לא כשהקופה כל כך גדולה ואתם כבר מחויבים לקופה.
    צ'ק רייז אול-אין בטרן כ"כ מתבקש אחרי רי-רייז גדול בפלופ של האגרסור. לפני רייז בטרן הוא מושקע חצי מהסטאק בקופה, ממש על הגבול של להיות מחויב אליה.
    ועם מה אתה חושב שהם משווים רי-רייז של האגרסור בפלופ בדיוק? עם זוג נמוך או 2 אוברים???
    אגב, מסכים איתך שהרי-רייז בפלופ נמוך מידי, הדונק בט מקבל 1 ל-3 על השוואה, שלא לדבר על זה שיש עוד שניים שיכולים להצטרף עם 1 ל-2 ואימפלייד אודס מעולים. ואני די מופתע שלא קיבלתי 4Bet אול אין בפלופ.
    נערך לאחרונה על ידי boca; 22/08/2010 ב 09:29.

9. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    51
    במקור פורסם על ידי boca צפה בהודעה
    צ'ק רייז אול-אין בטרן כ"כ מתבקש אחרי רי-רייז גדול בפלופ של האגרסור. לפני רייז בטרן הוא מושקע חצי מהסטאק בקופה, ממש על הגבול של להיות מחויב אליה.
    ועם מה אתה חושב שהם משווים רי-רייז של האגרסור בפלופ בדיוק? עם זוג נמוך או 2 אוברים???
    אגב, מסכים איתך שהרי-רייז בפלופ נמוך מידי, הדונק בט מקבל 1 ל-3 על השוואה, שלא לדבר על זה שיש עוד שניים שיכולים להצטרף עם 1 ל-2 ואימפלייד אודס מעולים. ואני די מופתע שלא קיבלתי 4Bet אול אין בפלופ.
    דווקא בגלל שלא קיבלת 4 בט אול אין בפלופ, זה אומר שכנראה לאף אחד מהם אין יותר מזוג.
    וכן, בפרטיה ולפי סוג השחקנים שהוא תיאר, אני בהחלט חושב שיהיה מי שישלם רק עם זוג.

ואני ממש לא מסכים איתך שמתבקש צ'ק רייז בטרן עם זוגיים+
    מי עושה צ'ק רייז כשיש 3 ספיידים בשולחן, וסטרייט דרו?

והוא בכל מקרה כבר מחויב לקופה, בקופה יש יותר מ-1,300 שקל והוא יושב עם 380.
    אם מישהו חזק עליו בכל מקרה כל הכסף ייכנס בריבר, אז עדיף לגבות תשלום בשביל שהם לא יתפסו זוגות או טריפס בחינם.

10. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות
    קודם כל פארטיה הזויה, פשוט שחקו בבלינדים גבוהים יותר אם זה הרייזים שאתם עושים פרי פלופ. ואל תגיד לי שזה נורמאלי לפארטיה, כי גם במשחקי 5-10 ששיחקתי בהם לא היו רייזים כאלה.

שני הערות על המשחק שלך -

-דווקא בגלל שהימרת 70 חשפת את היד שלך. (אלא אם כן אתה מרבה לעשות מהלכי טום דוואן כאלה בשביל לגנוב בליינדים וסטרדלים). בעצם אמרת בהימור הזה - "יש לי יד התחלתית מעולה + ,ואני רוצה להשאיר אותה ככה - מקסימום לראות פלופ מול זוג קווין ומעלה". אני חושב שזה רייז גרוע רק בגלל הסיבה הזאת, ואם יש שם מישהו שכן יודע לשחק, הוא ייכנס עם סוויטר קונקטור ויחכה שתפציץ את השולחן אחרי שהוא פוגע. זה אפילו משתלם כלכלית לעיתים להיכנס עם ידיים כאלה מול טופ פייר כי האימפלייד אודס גבוה בטירוף. חוץ מזה אתה מגדיל את הקופה ואת ההימורים ההמשכיים לרמה של אול אין\פולד, וזה כבר לא פוקר...
    - כמו ששוחק, אני לא רואה שום מהלך מלבד כניסה אול אין מכמה סיבות:
    א)אתה אבוד לגמרי ביד מבחינת מה יש לשחקנים האחרים, והתחייבת לקופה הזאת הרבה מעבר לנדרש. (העלאה גדולה מידי פרי פלופ, פוסט פלופ במקום לעשות 350 , הייתי עושה רק 200 כדי לאבד את השחקנים האחרים ולקנות לעצמי את תפקיד האגרסור במחיר זול הרבה יותר - בין כה וכה קיבלת שתי השוואות, כנראה שגם במחיר לא כלכלי בעליל בשבילם כמו שנהוג בפארטיותינו, ואם הם לא היו על דרו או עם מייד האנד הם לא היו משווים גם להימור של 200).
    ב)יש על השולחן דרואים מפה ועד עזה, ואתה רוצה שישלמו לך עכשיו על כל רדיפה שתהיה לויליאנס מהטרן לריבר (שבחלקה הם יכולים להיות מתים ללא ידיעתם) - למשל, kq שאחד מהם ספייד, או 9x עם ספייד.
    ג)אתה גם ככה תשווה כנראה כל הימור בריבר אחרי ההתחייבות הדרסטית הזאת לקופה, אז למה לתת קלף בחינם?
    ד)בפארטיות יש דילים, ובגלל שיש לך אס ספייד, אז גם אם אתה מנוצח בשלב זה של היד,יש לך דרו לנאטס, וזה יכול לזכות אותך בכמות כסף מסויימת מהקופה בדיל.
    ה) אתה מקבל 1-4 על הקופה, אז גם אם למישהו יש זוגות, או מייד פלאש, אתה כמעט מקבל את היחס הנכון להשוות במידה ומישהו דוחף אול אין, אז תחסוך את זה ותדחוף אתה את הסולד שלך לתוך הקופה....
    נערך לאחרונה על ידי dodly123; 22/08/2010 ב 11:47.

11. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות
    בקופה יש 1200 לך יש פחות מ400, אני לא רואה איך אפשר לברוח מהיד. יש לך כמעט את האודס הנכונים בשביל קלף אחד לצבע (בהנחה שלאף אחד אין צבע). אני דוחף פה כי אני רוצה שמשהו כמו TKs ישלם לי. אם אתה ביט נגד זוגות יש לך 36% אקוויטי, נגד סט או סטרייט 20% (אלא אם כן זה סט שהוא לא ספייד, אז יש לך 18) ונגד צבע יש לך 15%. תוסיף לטווח הזה אובר פייר, זוג אחד, זוג וריצה לצבע. ויש לך פה אודס כדי לדחוף ולקבל 4 לאחד על הכסף שלך.
    נשרף הים

12. הסמל האישי של BimperBoy
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    232
    קיבל תודה 710 פעמים ב290 הודעות
    נתחיל מזה שAs played, אתה חייב לדחוף בריבר, אני חושב שגם ברור למה (אתה מושקע יותר מידי, מקבל Pot Odds גם נגד מייד הנדס)

הנקודה החשובה היא, אני מבין את העניין הזה שבפארטייה אנשים נוטים לשלם רייזים לא קשורים עם הרבה ידיים, ולכן העלית להרבה.
    אבל קיבלת קולים ופתאום אתה ב - No Man's Land, לא בדיוק יודע איפה אתה עומד ומשחק קופה על המון כסף שאין לך מקום לבנות סכימת הימורים שלא מסתיימת באולאין.
    לכן, אני במקומך או שמחליט ללחוץ את היד אפילו יותר חזק פריפלופ, בצורה בתאפשר לי להיכנס אולאין כבר בפלופ, ומן הסתם על כל פלופ,
    או מכניס פחות כסף, מסתכן בלראות פלופ עם עוד כמה אנשים, ומשחק את היד בהתאם למתפתח...

אגב, אני חושב שאם אני באופן אישי מוצא את עצמי במצב שלך בדיוק כלומר קופה של 280 בבורד כזה ואני עם 590 ומישהו הימר אלי 100, אני כבר עושה רירייז אולאין בפלופ... פשוט על דרך השלילה:
    פולד - לא אופציה
    קול - לא אופציה בבורד כזה רטוב, צריך להגן על היד ומאוד סביר ששני השחקנים נכון לפלופ עדיין ביט מולך (AT, QQ, JJ, 99, J9, flush draws)
    רייז - אופציה שמשאירה אותך עם הימור של רבע קופה בטרן - כמו שקרה לך - גרוע מאוד
    מה נשאר - רירייז אולאין ושיהיה לשני החבר'ה שאיתך בתיאבון - אם אתה ביט אתה ביט...

13. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    shove the flop
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

14. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות
    במקור פורסם על ידי BimperBoy צפה בהודעה
    נתחיל מזה שAs played, אתה חייב לדחוף בריבר, אני חושב שגם ברור למה (אתה מושקע יותר מידי, מקבל Pot Odds גם נגד מייד הנדס)

הנקודה החשובה היא, אני מבין את העניין הזה שבפארטייה אנשים נוטים לשלם רייזים לא קשורים עם הרבה ידיים, ולכן העלית להרבה.
    אבל קיבלת קולים ופתאום אתה ב - No Man's Land, לא בדיוק יודע איפה אתה עומד ומשחק קופה על המון כסף שאין לך מקום לבנות סכימת הימורים שלא מסתיימת באולאין.
    לכן, אני במקומך או שמחליט ללחוץ את היד אפילו יותר חזק פריפלופ, בצורה בתאפשר לי להיכנס אולאין כבר בפלופ, ומן הסתם על כל פלופ,
    או מכניס פחות כסף, מסתכן בלראות פלופ עם עוד כמה אנשים, ומשחק את היד בהתאם למתפתח...

אגב, אני חושב שאם אני באופן אישי מוצא את עצמי במצב שלך בדיוק כלומר קופה של 280 בבורד כזה ואני עם 590 ומישהו הימר אלי 100, אני כבר עושה רירייז אולאין בפלופ... פשוט על דרך השלילה:
    פולד - לא אופציה
    קול - לא אופציה בבורד כזה רטוב, צריך להגן על היד ומאוד סביר ששני השחקנים נכון לפלופ עדיין ביט מולך (AT, QQ, JJ, 99, J9, flush draws)
    רייז - אופציה שמשאירה אותך עם הימור של רבע קופה בטרן - כמו שקרה לך - גרוע מאוד
    מה נשאר - רירייז אולאין ושיהיה לשני החבר'ה שאיתך בתיאבון - אם אתה ביט אתה ביט...
    +1
    נשרף הים

15. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    51
    +1 לשניים שמעליי - הכי טוב זה לדחוף בפלופ.
    אתה קיבלת פלופ מצוין בשביל זוג אסים, ויש לך SPR=2.5. זה מצב אידיאלי בשביל להכניס את כל הכסף.

16. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (13)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    קיבל תודה 1,374 פעמים ב675 הודעות
    במקור פורסם על ידי NadavPeter צפה בהודעה
    shove the flop
    1+

בסטאקים האלה אין מקום למשחק טרן וריבר.

17. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות
    במקור פורסם על ידי powerpoker צפה בהודעה
    1+

בסטאקים האלה אין מקום למשחק טרן וריבר.
    אהההה????? לא הבנתי, או שהבנתי וממש לא הסכמתי.

18. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    דחיפה על הפלופ.
    כל אחד מהם כבר תרם לך 170 שקל, יש כבר 300BB בקופה, זה הזמן לדחיפה.

קבל תשלומים משני ריצות כל אחד 400BB, שים קסדה ויאללה לריבר.
    Lol Hadookaments

נושאים דומים

1. התאמות משחק מפארטיה לוגאס
    על ידי Doug Tuna בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 21/07/2013, 09:55
  2. שאלה לגבי יד מפארטיה
    על ידי hous3 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 26
    הודעה אחרונה: 28/02/2013, 10:18
  3. 5-5 מולטי ווי ליין צ'ק
    על ידי The 16th Keves בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב