סט בפלופ 6$

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-19 מתוך 19
  1. הסמל האישי של kogot
    סטרייט פלאש

מוניטין
    48 (14)
    הודה
    878
    קיבל תודה 368 פעמים ב240 הודעות

סט בפלופ 6$

שואל ברצינות איך זה שבכזה אקשן מולטי ווטי על בורד כזה .
    א- אני צודק שעשית דונק על בורד כזה בקופה כזאת עם כל כך הרבה שחקנים.
    ב- למה לא משלמים?
    Poker Stars $6.45+$0.55 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 9 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

UTG: t1340 44.67 BBs
    UTG+1: t1990 66.33 BBs
    UTG+2: t1500 50 BBs
    MP1: t1330 44.33 BBs
    MP2: t1730 57.67 BBs
    CO: t1100 36.67 BBs
    BTN: t1470 49 BBs
    SB: t1420 47.33 BBs
    Hero (BB): t1620 54 BBs

Pre Flop: (t45) Hero is BB with
    3 folds, MP1 raises to t75, MP2 calls t75, 1 fold, BTN calls t75, 1 fold, Hero calls t45

Flop: (t315) (4 players)
    Hero bets t210, MP1 folds, MP2 folds, BTN folds

Final Pot: t315
    Hero mucks
    Hero wins t315

2. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    דונק או לא דונק תלוי בנטיות של וילן בעיקר אבל זה ספוט די טוב בעיני, אתה לא מקפל שם שום Ax ואתה בהחלט עשוי לקבל רייזים מAים חזקים (שוב עניין של נטיות של נבל) על לוח דרואי.
    אני מעדיף יותר קטן באזור ה170-180.

לא שילמו כי לאף אחד לא היה שום חלק מהלוח.
    I feel beside myself now, so i must be you.

3. הסמל האישי של GabeKaplan
    סטרייט פלאש

מוניטין
    23 (14)
    הודה
    1,040
    קיבל תודה 751 פעמים ב473 הודעות
    מה שלנץ אמר, רק אני דווקא אהבתי את הסייזינג ואת הדונק

4. הסמל האישי של kogot
    סטרייט פלאש

מוניטין
    48 (14)
    הודה
    878
    עכשיו שאני חושב על זה אולי דונק יותר קטן...

5. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (18)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    יד ששיחקתי,

6. המשתמשים הבאים מודים ל ril על התגובה המועילה:

chump (24/12/2012)

7. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    חשבתי על זה קצת ובא לי לחפור קצת על דונק או לא פה, או במילים אחרות על מה אני התכוונתי בנטיות של נבל.
    אם יש לי נבל היפוטטתי שאני יודע שעל דונק הוא יחזור עם Ax, או שאני חושב שיש פה וילנס שילכו לצ'ק-קול על פלאש דרוז (אבל לא יהמרו אותם) אז אני אוהב דונק.
    אם אני חושב שנבל יהיה בפלאט לדונק עם Ax אבל ילך לסטאק אוף מול צ'ק-רייז (כי יש דרו על הלוח וזה מה שהצ'ק רייז שלי יראה לו) או שאני חושב שהוא יתן פה 100% סיבט אבל יקפל לדונק אם הוא לא התחבר. אז אני מעדיף צ'ק-רייז.
    אם אני חושב שהוא יקפל לצ'ק רייז אפשר גם ללכת לצ'ק קול (שעשוי להוסיף לנו עוד כסף מת של הלימפרים)

בגלל זה אני לא חושב שאני יכול להגיד מה דעתי על דונק פה.

8. המשתמשים הבאים מודים ל Lenz על התגובה המועילה:

kogot (24/12/2012)

9. סטרייט פלאש

מוניטין
    23 (14)
    הודה
    103
    קיבל תודה 359 פעמים ב256 הודעות
    אני חושב שהתשובה גם משתנה בהתאם לכמות השחקנים שאתה מהמר לתוכם. הימור לתוך שלושה שחקנים נראה הרבה יותר חזק מאשר דונק לתוך ה-initial raiser כשמדובר בקופת ראש בראש. שים את עצמך בנעליים של נבל, עם איזה אס אתה חוזר על דונק? קינג/קווין ואולי זוגות (פחות הגיוני בגלל הבלוקרים).

אני לא אוהב פה דונק, צ'ק רייז יכול לחייב אותם לקופה כשהם דרואינג דד. גם צ'ק קול ואז דונק בטרן נשמע לי ליין יותר טוב אם כבר.

10. המשתמשים הבאים מודים ל Hercules על התגובה המועילה:

kogot (25/12/2012)

11. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (15)
    הודה
    3,873
    קיבל תודה 3,380 פעמים ב1,199 הודעות
    אם למישהו היה אס הוא היה מקבל אקשן, לאף אחד לא היה אס וזו כל הבעיה

12. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    במקור פורסם על ידי AsiMosh צפה בהודעה
    אם למישהו היה אס הוא היה מקבל אקשן, לאף אחד לא היה אס וזו כל הבעיה
    אבל אנחנו לא מחפשים ליין ליד הספציפית הזאת

13. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (15)
    הודה
    3,873
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    אבל אנחנו לא מחפשים ליין ליד הספציפית הזאת
    I'll play along
    דונק גדול בפלופ מול כל סוגי הנבלים, שום אס ושום פלאש דרואו לא משחרר לך כל עוד הסייזינג שלך לא גדול באופן הזוי לחלוטין, בטח בלימיטים האלה.
    יש נבלים שמולם אני אלך בטרן לצ'ק רייז אבל ברוב המקרים אני מברל גם טרן, מתוך הנחה שרוב השחקנים לא ישחררו את האס או הפלאש דרואו שלהם.
    אם הגענו לריבר פה זה נהיה קצת יותר מעניין לטעמי. אם אני מול האוריג'ינל רייזר אני בבט ריבר כי הוא בד"כ יהיה עם אס. אם לא - אז אם הגיע הצבע אני בצ'ק קול (בדרך כלל, תלוי סייזינג ונתונים על הימור של נבל בריבר, צ'ק פולד אפשרי), ואם לא אני בצ'ק רייז, לתת ל missed draw הזדמנות לבלף.
    יש כמובן עוד פרמטרים כמו האגרסיביות של נבל (זה בעיקר פרמטר אם הוא אגריסיבי או פאסיבי באופן קיצוני) אבל זה הליין החביב עליי במצב כזה, שהוא די נדיר\נקודתי (talking first, flopped set, multiway pot, board with A and flush draw)
    נערך לאחרונה על ידי AsiMosh; 25/12/2012 ב 12:29.

14. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    I'll play along
    דונק גדול בפלופ מול כל סוגי הנבלים, שום אס ושום פלאש דרואו לא משחרר לך כל עוד הסייזינג שלך לא גדול באופן הזוי לחלוטין, בטח בלימיטים האלה.
    יש נבלים שמולם אני אלך בטרן לצ'ק רייז אבל ברוב המקרים אני מברל גם טרן, מתוך הנחה שרוב השחקנים לא ישחררו את האס או הפלאש דרואו שלהם.
    אם הגענו לריבר פה זה נהיה קצת יותר מעניין לטעמי. אם אני מול האוריג'ינל רייזר אני בבט ריבר כי הוא בד"כ יהיה עם אס. אם לא - אז אם הגיע הצבע אני בצ'ק קול, ואם לא אני בצ'ק רייז, לתת ל missed draw הזדמנות לבלף.
    יש כמובן עוד פרמטרים כמו האגרסיביות של נבל (זה בעיקר פרמטר אם הוא אגריסיבי או פאסיבי באופן קיצוני) אבל זה הליין החביב עליי במצב כזה, שהוא די נדיר\נקודתי (talking first, flopped set, multiway pot, board with A and flush draw)
    אתה מחמיץ פה כמה דברים לעניות דעתי, בוא נחלק את הידיים של וילן ל3 טווחים, Ax, פלאש דרוז, אוויר.

איך כל מיני נבלים יתנהגו עם כל טווח מול דונק לעומת צ'ק-ג'אם (נעזוב לרגע צ'ק-קול רק לצורך הדיון)?

א. Ax- יש נבלים שישלמו דונק ויש נבלים שיכניסו סחורה מול דונק עם טופ פיר קיקר סביר על הלוח הזה.
    יש נבלים שיכניסו סחורה מול צ'ק-רייז פה (כי זה נראה להם דרואי) ויש כאלה שיקפלו.

ברור שמול נבל שיהיה בפלאט לדונק אבל יכניס סחורה מול צ'ק-רייז, נעדיף צ'ק-רייז, מול נבל שישחק טופ פיר אגרסיבי פה נעדיף דונק.

ב. דרוז- יש כמובן כל מיני וריאציות חזקות יותר וחזקות פחות- מול נבל שידחוף על דונק נעדיף דונק מול נבל שישלם דונק אבל יצ'קצ'ק מאחורה נעדיף דונק. מול נבל שמת לדחוף את הפלאש דרו שלו נעדיף צ'ק-רייז.

ג. אוויר- בגדול צ'ק יתן לנו להרוויח עוד הימור אחד כמעט תמיד מול האוויר של הנבלים שהרבה פעמים יקפלו לדונק.

אז כן גם אצלי הברירת מחדל היא דונק אבל יש הרבה רידים שאני אעדיף בגללם צ'ק-רייז או אפילו צ'ק-קול.

15. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (15)
    הודה
    3,873
    אתה מחמיץ פה כמה דברים לעניות דעתי, בוא נחלק את הידיים של וילן ל3 טווחים, Ax, פלאש דרוז, אוויר.

איך כל מיני נבלים יתנהגו עם כל טווח מול דונק לעומת צ'ק-ג'אם (נעזוב לרגע צ'ק-קול רק לצורך הדיון)?

א. Ax- יש נבלים שישלמו דונק ויש נבלים שיכניסו סחורה מול דונק עם טופ פיר קיקר סביר על הלוח הזה.
    יש נבלים שיכניסו סחורה מול צ'ק-רייז פה (כי זה נראה להם דרואי) ויש כאלה שיקפלו.

ברור שמול נבל שיהיה בפלאט לדונק אבל יכניס סחורה מול צ'ק-רייז, נעדיף צ'ק-רייז, מול נבל שישחק טופ פיר אגרסיבי פה נעדיף דונק.

ב. דרוז- יש כמובן כל מיני וריאציות חזקות יותר וחזקות פחות- מול נבל שידחוף על דונק נעדיף דונק מול נבל שישלם דונק אבל יצ'קצ'ק מאחורה נעדיף דונק. מול נבל שמת לדחוף את הפלאש דרו שלו נעדיף צ'ק-רייז.

ג. אוויר- בגדול צ'ק יתן לנו להרוויח עוד הימור אחד כמעט תמיד מול האוויר של הנבלים שהרבה פעמים יקפלו לדונק.

אז כן גם אצלי הברירת מחדל היא דונק אבל יש הרבה רידים שאני אעדיף בגללם צ'ק-רייז או אפילו צ'ק-קול.
    לא בטוח מה החמצתי, נכון שיש אינסוף וריאציות של טקסטורות ואקשן ובעיקר נטיות של נבלים ולא נכסה פה פעולה אופטימלית בכל אחת מהוריאציות, אבל אני כן עומד מאחורי מה שכתבתי ככללי אצבע גנריים.

אתה מתייחס בעיקר לפלופ אז אגיב לגבי הפלופ - אני חושב שלמרות שאני מסכים עם מה שכתבת אי אפשר לטעות אם דונק. נגד הנבלים שמולם אתה אומר שאתה מעדיף צ'ק רייז, אלה שישמחו להכניס 50בב בלי קשר לאקשן עם אס סביר או פלאש דרואו כבר בפלופ - דונק בד"כ יעשה את העבודה גם כן (אם אתה מקבל רייז אז אפשר לדבר על פלאט מול 4בט אבל זו סיטואציה חיובית שאתה רוצה להיות בה ואפשר למקסם). צ'ק רייז יכול להיות הליין האופטימלי מול נבלים סופר ספציפיים כאלה אבל דונק מאוד קרוב. לעומת זאת מול נבלים פחות קיצוניים דונק הוא הליין האופטימאלי ביי פאר וצ'ק רייז פחות טוב בסדר גודל (ומשדר הרבה יותר עוצמה שאתה רוצה להסתיר), ולכן דונק פלופ ברוב המוחלט של המקרים.

פחות מעניין אותי להרוויח רחוב אחד של גיי בט מאוויר, מה גם שזה בורד רטוב במולטי ווי וכבר לא יגיע אוברקרד בטרן כי יש אס (רוצה אומר, מעטות הידיים שיתחזקו בטרן למצב שמאפשר סטאק אוף בלי לעבור אותך, רק זוג שהופך לזוגיים או טריפס).

כתבתי קצת מהר ולא בטוח שארגנתי את המחשבות שלי בצורה הכי קריאה אבל מקווה שהעברתי את הנקודה שלי

16. הסמל האישי של PushOrFoldiT
    זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    42
    קיבל תודה 66 פעמים ב30 הודעות
    בלימיטים האלה אני חושב שרוב הנבלים רק ישלמו דונק עם פלאש דרו או אס רג. וילכו לסטאקאופ רק עם אס חזק או זוגות, (מה שקומבינטורית פחות סביר).
    לעומת זאת הם יהמרו את אותם פלאש דרוז או אסים חלשים במידה ויצ'קצ'ק אליהם.
    ברוב המקרים אני מעדיף צ'ק רייז גדול, מה שיגרום לרוב הנבלים לדחוף עלייך אסים חלשים או דרואים.
    ...I'll play any man from any Land any game that he can name any amount that i can Count

17. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    מה אתה עושה פה עם פלאש דרו במקום סט? כנראה שצ'ק-רייז לא?

בעיני פילדים כאלה הם, בצורה מכלילה וגנרית, שולמנים ופאסיביים, הם ישלמו עם Ax יותר מאשר יחזרו אבל הם גם ישלמו סחורה עם אותה יד הרבה פעמים.
    נערך לאחרונה על ידי Lenz; 25/12/2012 ב 12:56.

18. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (15)
    הודה
    3,873
    במקור פורסם על ידי PushOrFoldiT צפה בהודעה
    בלימיטים האלה אני חושב שרוב הנבלים רק ישלמו דונק עם פלאש דרו או אס רג. וילכו לסטאקאופ רק עם אס חזק או זוגות, (מה שקומבינטורית פחות סביר).
    לעומת זאת הם יהמרו את אותם פלאש דרוז או אסים חלשים במידה ויצ'קצ'ק אליהם.
    ברוב המקרים אני מעדיף צ'ק רייז גדול, מה שיגרום לרוב הנבלים לדחוף עלייך אסים חלשים או דרואים.
    כמובן שיש חמורים ויש חמורים, אבל אפילו חמור מצוי יודע לשחרר אס חלש לצ'ק רייז (לפעמים), או לכל הפחות - יותר בקלות מאשר מול בט-בט-בט בהנחה והצבע לא הגיע.
    גם אל תשכחו שיש לנו עוד שני רחובות, אם מדובר בנבל מהסוג שאפשר להגיע איתו לסטאק אוף בפלופ, אפשר בהמון מקרים לתקן ליין לא אופטימאלי ולהגיע לסטאק אוף בטרן או בריבר. לעומת זאת ליין חזק מדי בפלופ שמוריד מישהו דרואינג דד שהיה אפשר להוציא ממנו עוד הרבה ואליו נראה לי חבל.

מה אתה עושה פה עם פלאש דרו במקום סט?
    זו שאלה יותר מורכבת כי היא אפילו יותר תלויית נבלים\טקסטורה\אקשן פרי. אם יש אס, אז בד"כ לא צ'ק רייז (לא מנסה להוריד כבשים מאס).

19. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    כמובן שיש חמורים ויש חמורים, אבל אפילו חמור מצוי יודע לשחרר אס חלש לצ'ק רייז (לפעמים), או לכל הפחות - יותר בקלות מאשר מול בט-בט-בט בהנחה והצבע לא הגיע.
    גם אל תשכחו שיש לנו עוד שני רחובות, אם מדובר בנבל מהסוג שאפשר להגיע איתו לסטאק אוף בפלופ, אפשר בהמון מקרים לתקן ליין לא אופטימאלי ולהגיע לסטאק אוף בטרן או בריבר. לעומת זאת ליין חזק מדי בפלופ שמוריד מישהו דרואינג דד שהיה אפשר להוציא ממנו עוד הרבה ואליו נראה לי חבל.

כן אבל....
    יש המון טרנים שיעצרו את האקשן מAx (או שיתנו לדרוז יד יותר טובה מאיתנו) וגם אם הם לא יגיעו אז הטווח שלנו כבר לא כולל סמי בלופס (וילן ירגיש נוח בגדול להכניס כסף עם טופ פיר על לוח עם פלאש דרו מאשר עם טופ פיר בריבר שלא הגיע בו פלאש)

20. הסמל האישי של kogot
    סטרייט פלאש

מוניטין
    48 (14)
    הודה
    878
    תמשיכו תמשיכו...
    אני נהנה ומשכיל...
    מתחיל לחשוב שיש פה שתי מהלכים לשחק.
    איך ששיחקתי למרות שבבורד כזה יש מצב שA חלאס זורק..
    אבל צ'ק רייז גם יכול לעבוד טוב.. אבל לא את הסניקיות..

21. הסמל האישי של kogot
    סטרייט פלאש

מוניטין
    48 (14)
    הודה
    878
    למרות שאיך ששוחק אצל נבלים אני רואה הרבה SUITED
    A חלש.
    יכול להיות שכולם היו KQ QJ Q10 בצבעים אחרים.

22. הסמל האישי של בומבה
    רויאל פלאש  

מוניטין
    61 (18)
    הודה
    2,752
    קיבל תודה 2,740 פעמים ב1,358 הודעות
    למה דונק בט קוגוט??
    קודם כל צ׳ק ונראה מה קורה.

נושאים דומים

1. AA מול 3 בט בפלופ יבש
    על ידי TempoMempo בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 28/09/2013, 15:22
  2. החלטה בפלופ עם 99 אחרי 3בט שלי פרי ודונק של נבל בפלופ
    על ידי חומוס בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 23/09/2013, 23:05
  3. פוגע A3 בפלופ . יש בפלופ דרוז לצבע ולסטרייט . איך משחקים ?
    על ידי apostute בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 26/08/2013, 19:13
  4. יש מקום לקפל בפלופ הזה ? AA-JJ בפלופ אדום
    על ידי SickBosko בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 13/04/2011, 10:18
  5. סט בפלופ כשיש שלושה לבבות בפלופ נגד שחקן טוב - בליינדים 25 25
    על ידי guyman בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 39
    הודעה אחרונה: 26/12/2010, 14:01

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו: