שרשור תגובות : Why you shouldn't level yourself to death on the first levels of

+ הגב לנושא
עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון ... 2 3
מציג הודעות 41-50 מתוך 50
  1. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,704 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי timorm1 צפה בהודעה
    בגדול אהבתי את הכיוון הכללי של המאמר רפי, יחד עם זאת יש לי מספר הערות.

אישית אני כן פעיל בשלבים מוקדמים בטורנירי לייב עמוקים אך לא נגעת כלל בסיבה המשמעותית לזה. זה לא קשור בכלל לליצור דינמיקה עם מקצוענים ולא "על מנת לקבל אקשן עם יד גדולה". במשחק של היום מספיק ללבוש הודי ואוזניות ורגים יניחו "שאתה קייפבל" גם אם שיחקת עד אז 6/4 על 100 ידים . מה שכן, היתרון הגדול בטורנירי לייב הוא כמות גדולה של גופות, באמת גופות שיעשו טעויות חמורות מאוד פוסטפלופ. ברגע שאני מצליח לקטלג שולחן/שחקנים שסביר שיתרמו חלק גדול מהערמות שלהם בשלבים המוקדמים אני רוצה להיות שם כשזה קורה.
    קל לזהות את השחקנים שכבר מנסים לנצח כל קופה או עושים אוברפליי לידים טובות פריפלופ גם אחרי הפלופ בעומק שתכלס מפחית משמעותית את הערך של ידי טופפייר ואוברפייר על מגוון של בורדים.
    יחד עם זאת, אני מאוד מסכים מנסיון אישי על העניין שסגנון משחק שמכוון למטרות כאלה של לצבור צ'יפים בשלבים מוקדמים מביא אותי פעמים רבות למצבים מרג'ינליים ולהחלטות לא קלות. למשל הדוגמא שנתת עם הקינג ג'ק- מאוד מסכים ופעמים רבות משחק פאסיבי ידי טופ פייר על בורדים מסוכנים במולטיווי פשוט מפאת הבנה של סטאקסייזס והבנה שערך של יד טופ פייר משתנה מאוד כשברור לנו שאנחנו לא רוצים לשחק קופה גדולה, אם נקבל אקשן הסטריטס הבאים יהוו בעיה משמעותית כשהקופה תגדל ואם נלך לקולדאונים או בט/קולים מול שחקנים חושבים או כבשים אגרואים עם סוג של קאפד פרסיבד ריינג' חיינו יהיו גיהנום על מגוון ראנאוטס. מאוד מסכים עם העניין של קופות גדולות לידים גדולות וזה צריך להיות לדעתי כיוון מודגש הרבה יותר של המאמר שלך. כלומר לאו דווקא לקבוע חוקיות לסגנון משחק ובחירת ידים פריפלופ אלא יותר התאמה נכונה של תוכניות ליד אם משחקים אותה בשלבי ההתחלה. כלומר- אני פותח סוטד אייסס/ברודוויז מעמדה מוקדמת, אני לא מחפש לשחק קופה גדולה עם טופ פייר, אני מוכן לוותר על וליו או לוותר כלל על האקוויטי שלי ביד כשאתכנן קדימה מצבים שיכולים להכניס אותי לספוטים קשים בהמשך היד. אני מחפש להפליפ נאטד הנדס, לקרר כבשים ורגים שישלמו לי פרי עם סוטד קארדס נמוכים יותר במצבי צבע על צבע ולשמור על גודל קופה, לנסות להגיע לשואדאון בזול (וכתופעת לוואי הרבה פעמים להסוות את היד) כשאני מפליפ טופ פייר הנדס.
    הדוגמא הכי מעניית במאמר שלך היא לדעתי התשיעיות שלך ואני מאוד מסכים עם כיוון החשיבה שלך ביד ועם הכתוב במאמר. היד כפי ששוחקה מבחינתך זה היתרון של זוגות בינוניים שמשחקים טוב גם במולטיוויי במצבים האלה. כלומר להפליפ סט ולשחק קופה גדולה ולקרר מישהו שעושה זוגיים או אנדרסט עם זוגות בינוניים זה בדיוק המצב שאתה רוצה להגיע אליו עם הידים האלה בשלבים האלה, כשתכלס להחזיר שם פרי ולשחק הדסאפ ולקחת בד"כ קופה קטנה יותר של סיבט ולאסוף את הכסף או לקבל סטריט אחד/שניים של וליו משמעותי לנו הרבה פחות. הזוגות הנמוכים למשל הם בעייתיים הרבה יותר לדעתי כי יכולים להוביל אותנו למצבים בעיתיים מול שחקנים סולידיים. למרות העומק הגדול, אנחנו נוטים להעריך יתר על המידה את האימפלייד אודס שלנו במיוחד כשעולים בבייאינס ויש יותר שחקנים טובים שמודעים לבעייתיות של ידי 1 פייר. מה שאני חותר אליו זה שעם זוגות נמוכים אנחנו מסתכנים במולטיווי וסינגל רייזד פוטס בכלל להיות בצד הרע של קולרים, להיות עם אנדרסט במצבים ששחקן סולידי ישמור על הקופה ולא ייתן לנו את הקופה הגדולה שאנחנו רוצים לשחק מול ידי זוג אחד ויוציא מאיתנו מקסימום כשיהיה לו סט גבוה יותר כי בחייאת מי זורק סטים בימינו (חוץ מרפי הניט ). אני חושב שפתרון יצירתי לבעיה הזאת הוא דווקא לשאוף לשחק זוגות קטנים בהדסאפ פוטס, לעיתים גם ב3בט פוטס אם צריך בתור אגרסורים פרי בעומק הזה מול שחקנים סולידיים, כלומר לנסות לקחת איתם קופה קטנה יחסית של עוד בט פרי וסיבט או שניים פוסט, כשהאפשרות של להפליפ סט ולקחת יותר צ'יפים ליד טופ פייר או אוברפייר היא רק בונוס. רק שחשוב להבין שזה כיוון חשיבה יצירתי מול שחקנים סולידיים, לא מול הגופות איתם אני דווקא כן שואף לעלות לפלופ בכל הזדמנות ובזול עם ריינג' רחב ופחות חושש מריברס אימפלייד אודס עם אנדרסטים .
    דיברנו על זה גם בפראג, מסכים עם זה שפעמים רבות למצוא את עצמי מחוץ לטורניר של 1ק לייב בשלבים מוקדמים כשהאדג' שלי משמעותי מאוד גם עם ערמות קצרות בהמשך זה פשע, יחד עם זאת לא חושב שאפשר להגיד בוא נסגור את הריינג' שלנו לחלוטין בשלבים מוקדמים זה יבטיח לנו לשחק את יום 2 ויהיה טוב כי זה מפסיד לנו יותר הזדמנויות להינות מהכסף המת שיש בשלבים ראשונים של טורנירי לייב, מה שנכון אפילו יותר לבייאינס גבוהים יותר כמו הWPT EPT שם כל גופה שלקחת לו סולד זה אוצר כי יהיה קשה ביום 2,3 וכו.
    כשאני עף מוקדם מטורנירים אני מסכים להודות זה כי לא שיחקתי טוב- לא הצלחתי לבצע את תוכנית הפעולה שלי בשלבים המוקדמים בצורה טובה, יחד עם זאת גם לוריאנס מין הסתם יש חלק בזה ואמנם סגירה הרמטית של הריינג' בשלבים מוקדמים תקטין את החשיפה שלי לוריאנס במצבים האלה אך גם תמנע ממני צבירת צ'יפים שתעזור לי מאוד בהמשך כשיהיו שולחנות קשים יותר ואיאלץ כנראה לסגור את הטווחים.
    בקיצור כל החפירה שלי היא על מנת לומר אחלה מאמר אחי אך יש לי הסתייגויות. אתה לא יכול לומר לשחק ניטי ותמיד לעלות לדיי 2 ייתן לי רוי גבוה יותר בבייאינס X Y Z לייב, יותר נכון להכווין את חברי פוקרלנד לשחק חכם ועם תוכנית לכל סוג של יד בשלבים המוקדמים, תוך כדי מודעות לחשיבות של הסטאק שלנו בהמשך הדרך ולכסף שהוא שווה לנו ולא לזרוק אותו לחינם.
    GL

אגב @gana2
    אהבתי מאוד את החידוד שלך ואני ממליץ לכל מי שקורא את המאמר שימשיך ויקרא את זה.

כמובן שיש הרבה הסתייגויות במאמר על משחק נגד הכבשים ואני לא יכול לפסול שום מהלך לוסי/אגרסיבי ספציפית נגד הדגים בשולחן, אבל זה לא תמיד עובד כמו התוכנית שלנו.
    מי שמכיר אותי יודע שאני לא באמת הניט 6/4 שמצטייר כאן, זו הסיבה גם שאני נותן דוגמאות ואני כן אחד שיכול לדרוס שולחן בשלבים מוקדמים עם הסט-אפ הנכון - קלפים, שחקנים, מיינד-סט (אני קודם כל שחקן קאש במשחקים עמוקים שמשנה המון הילוכים במשחק הזה - לא לשכוח).
    לכן אני שוב ממליץ לקרוא את המאמר שלי עם ראש פתוח ובערבון מוגבל לצד אחד של מטבע שאין לו רק שני צדדים

2. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (17)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    קיבל תודה 3,740 פעמים ב1,591 הודעות
    אפשר להיות ניט או לאגי בתחילת טורניר , העיקר שתדע למה אתה עושה את זה.

הדיון נוגע בעיקר בטורנירי לייב בהם מתחילים עם 600 בב , ועד הלבל ה-שלישי אין לי יותר מדיי נסיון כי זה אפקטיב שאין אותו במגרש הביתי שלי , אבל ממה שיש לי , בטורנירי לייב , אני משתדל שלא להגיע עם אסטרטגיה מוכנה מהבית , אבל ברוב המקרים אני אמצע לנכון להתמקד במוזיקה בשני הלבלים הראשונים ומדיי פעם לשים לב לקופות מעניינות שהגיעו לשואו-דאון .

יש המון סיבות טובות לשחק יותר טייט מהרגיל בתחילת טורניר לייב שלא קיימות און-ליין ואולי אני צריך להדגיש לעצמי אותן פה ושם: האפקטיב הגדול מאד , חוסר מידע על שחקנים בשולחן , יתרון גדול יותר מהרגיל באפקטיב קטן ובינוני.
    באון-ליין זה אחרת כי רוב השחקנים שיישבו ביחד בטורניר אמצ"ש יהיו ברמה דומה , אז צריך לנסות לקחת כל פיסת אדג' שאפשר , אם יש כבש מצד ימין ואפקטיב של 150 בב , כדאי לנצל את זה , עוד מעט זה כבר לא יהיה.
    בלייב , בגלל שהפילדים הם עצומים ואנשים באים בשביל , החוויה , הסקור , הטלוויזיה ועוד כל מני סיבות לא ראציונאליות או לא קשורות לפוקר אז נוצר בלאגן גדול מבחינת אופי הפילד , מה שיוצר מצד אחד המון הזדמנויות להשיג צ'יפים כבר בהתחלה , אבל מצד שני נותן תחושה שהם יהיו שם גם בהמשך.
    לסיכום: בשביל להיות שחקן טורנירים טוב , חובה לדעת לשחק עם אפקטיב 40 בב ומטה , אסור לפחד מלהגיע לשם , כי זה מה שנהיה ברוב שלביי הטורניר , אבל , ע"י משחק נכון עם אפקטיב גדול יותר נאכל להכנס למחזור הזה של ה-20-40 בב בשלב אחד מאוחר יותר משאר הפילד , יתרון קטן , אני יודע , אבל מצד שני , גם אם נאבד רבע סטק והבליינדים עלו ללבל השלישי או אפילו הרביעי , אנחנו עדיין לא רחוקים משאר הפילד.

3. 8 המשתמשים הבאים הודו לgana2 על ההודעה המועילה:

AsiMosh (01/01/2013), AVI0707 (29/12/2012), chump (28/12/2012), Hamotzim (03/01/2013), nonickname (28/12/2012), SnowRoll (28/12/2012), timorm1 (28/12/2012), נקדימון בן גוריון (08/04/2013)

4. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    קיבל תודה 2,038 פעמים ב1,015 הודעות
    במקור פורסם על ידי mr nuts צפה בהודעה
    להגדיר שאני הולך לשחק לאג בטורניר עם פילד חזק זו התאבדות והיא באמת שמורה ליחידי סגולה, מהר מאוד שחקנים טובים יבינו את צורת המשחק שלך ויכנסו בך. עדיף להתאים את עצמך לשולחן ולדינמיקה ולשחקן שאתה משחק מולו ולא לנסות לבנות תדמית של שחקן מסוג מסוים.
    טורניר עם פילד חזק? לא נראה לי שזה סוג הטורניר ש-OP התכוון אליו כשכתב את המאמר. לדעתי המאמר גם לא נכון לגבי טורניר עם פילד חזק שאין לך בו אדג' ואפילו יש נחיתות מסויימת, כי אם לא תיקח צ'אנסים בהתחלה כשחלק מהרגים מנמנמים אז מעט השחקנים החלשים שיש בשדה יישחטו ואתה תהיה הבא בתור.

מה התאבדות בלשחק לאגי? אתה פשוט מרחיב את הטווחים שלך במקומות הנכונים ויורה כמה שיותר פצצות, עם תקווה לפגוע. לא צריך לעשות מזה כזה ביג דיל, המון שחקנים עושים את זה בהצלחה. אולי יש פער בינינו בצורה שבה אתם ואני חושבים על "לאגי", זה יכול להסביר למה אתם חושבים שלאגי זה התאבדות ואני חושב שסבבה מגניב.
    שהשולחן יעשה התאמות אליי. ככל שהגדלתי את כמות ההתאמות שצריכים לעשות אליי והקטנתי את כמות ההתאמות שאני צריך לעשות בשביל להמשיך לשחק טוב, הסיטואציה שנוצרה רווחית יותר עבורי.
    טרולינג אגרסיבי הוא טרולינג מנצח.

5. הסמל האישי של nissan
    רביעייה

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    426
    קיבל תודה 276 פעמים ב172 הודעות
    איך אפשר להחליט מראש כיצד לשחק טורניר ספיציפי, עוד לפני שאתה יודע מול מי תתמודד בכל שולחן ושולחן ?

6. הסמל האישי של 1TOGOOD
    סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    316
    קיבל תודה 106 פעמים ב87 הודעות
    סוף סוף יש מישהו שמסכים עם עם הדברים שאני חושב ,
    וגם כותב על זה (בשביל זה אתה member).
    כתיבה מצוינת רפי.
    GJ.
    .Success is not final,failure is not fatal

7. הסמל האישי של OshriAQ
    רביעייה  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    504
    קיבל תודה 511 פעמים ב301 הודעות
    אחלה כתיבה.
    OK Poker

8. שלישייה

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    4
    קיבל תודה 207 פעמים ב76 הודעות
    לפי מה שאתה כותב צריך לתקוף את הכבשים והחלשים אבל מה קורה עם הכבש הוא השחקן עצמו??? לדוגמא אני!!!
    סלב עלק!

9. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    קיבל תודה 3,023 פעמים ב1,038 הודעות
    במקור פורסם על ידי amitz צפה בהודעה
    לפי מה שאתה כותב צריך לתקוף את הכבשים והחלשים אבל מה קורה עם הכבש הוא השחקן עצמו??? לדוגמא אני!!!
    נראה לי שבגדול לעשות את ההיפך ממה שמצפים ממך (מבחינת תדמית) זה המהלך הנכון בפוקר, אז הייתי ממליץ לך להיות לכיוון גישת הטייט בתחילת טורנירים, ואז כשאשכרה יהיו לך אסים, אנשים ישברו לעצמם את הראש בלבלים עצמיים כי אתה "כבש ג'ינג'י ותמיד ריק".
    "פשוט תרוץ טוב. קלולס זה הסיק רג החדש".
    (קסנו)

רץ טוב בטורנירים מאז ה27.5.13

10. הסמל האישי של dardasaba
    פלאש

מוניטין
    49 (11)
    הודה
    350
    קיבל תודה 257 פעמים ב171 הודעות
    מאמר וכתבה מצויינת.תודה רפי

11. המשתמשים הבאים מודים ל dardasaba על התגובה המועילה:

Rafi_Vegas (03/01/2013)

12. הסמל האישי של Hamotzim
    שלישייה

מוניטין
    38 (10)
    הודה
    161
    קיבל תודה 650 פעמים ב177 הודעות
    תודה רפי, קונדסון, טימור וגאנה, פוסט מצוין שהוביל לאחלה דיון, הלוואי שיהיו עוד כאלה

13. 2 המשתמשים הבאים הודו לHamotzim על ההודעה המועילה:

chump (03/01/2013), Rafi_Vegas (03/01/2013)

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון ... 2 3

נושאים דומים

1. שרשור תגובות : למה פוקר זה טוב
    על ידי Dima בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 21/09/2013, 22:15
  2. שרשור תגובות : לא מוותר כי אני לא מהחנונים
    על ידי AceHigh בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 23
    הודעה אחרונה: 15/12/2012, 12:52
  3. שרשור תגובות : צעיר ומיליונר
    על ידי AceHigh בפורום חדשות ורכילויות