אליפות באנגליה

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 5 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 88
  1. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    4
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות

אליפות באנגליה

לפי דעתכם יש סיכוי שמנצ'סטר סיטי תזכה באליפות השנה..?

2. הסמל האישי של eyalla7
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (13)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    275
    קיבל תודה 479 פעמים ב285 הודעות
    האליפות סגורה,במיוחד לאחר מחזור המשחקים של היום.
    I dont believe in luck,i believe you make your own luck in life" - Amarillo Slim"

3. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    4
    השאלה הייתה אחרי מחזור המשחקים של היום, מה שמיוחד ביונייטד השנה זה הווינריות שנה שעברה זה לא היה
    מקווה שהאליפות תיהיה אדומה.
    ומה יהיה באלופות ריאל או יונייטד..?

4. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (14)
    הודה
    3,873
    קיבל תודה 3,380 פעמים ב1,199 הודעות
    במקור פורסם על ידי adi צפה בהודעה
    השאלה הייתה אחרי מחזור המשחקים של היום, מה שמיוחד ביונייטד השנה זה הווינריות שנה שעברה זה לא היה
    מקווה שהאליפות תיהיה אדומה.
    ומה יהיה באלופות ריאל או יונייטד..?
    אני אוהד ריאל ופסימיסט מטבעי בהקשר לקבוצה בד"כ, אבל בכל זאת הפעם אני מאוד אופטימי. ריאל ויחסית בקלות

5. רויאל פלאש

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    631
    קיבל תודה 1,214 פעמים ב757 הודעות
    במקור פורסם על ידי AsiMosh צפה בהודעה
    אני אוהד ריאל ופסימיסט מטבעי בהקשר לקבוצה בד"כ, אבל בכל זאת הפעם אני מאוד אופטימי. ריאל ויחסית בקלות
    מדבור על ליגת האלופות אם לא הבנת, לא גביע קוראץ'.

6. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (14)
    הודה
    3,873
    במקור פורסם על ידי Kentflush צפה בהודעה
    מדבור על ליגת האלופות אם לא הבנת, לא גביע קוראץ'.
    אני לא בדקתי יחס בסוכנויות הימורים אז אולי אני לא בכיוון (ואני אפילו לא יודע לאיזה כיוון) אבל אני בכיף אשים כסף על הבט הבא: אם מנצ'סטר עולה או מגיעים להארכה הכסף אצלך, אם ריאל עולה בגלל שערי חוץ לים, אחרת (ריאל עולה ולא בזכות שערי חוץ) הכסף אצלי

7. פלאש

מוניטין
    13 (10)
    הודה
    226
    קיבל תודה 223 פעמים ב157 הודעות
    כן האליפות סגורה +- באנגליה, הבעיה זה שיחסי ההימורים חצי קלאץ'.
    נגד הסיטי אתה צריך לשים 1 ל-6.
    ואם אתה חושב שהיונייטד יקחו, אתה מקבל 1 ל- 1.42, שזה נחמד והכל אבל היחס לא מדהים.

ובאלופות זה סיפור אחר, במשחקים האחרונים של היונייטד הם סופגים הרבה שערים, ומול ריאל זאת קבוצה שאתה לא יכול להרשות לעצמך לספוג כלכך הרבה.
    היחסים נורא נוטים לכיוון ריאל, אבל שמע יש יחס טוב על זה שמנצסטר תוציא תיקו בברנבאו ויש לי מום רציני, יחס של 1:4 שווה לחשוב על זה.

8. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (14)
    הודה
    3,873
    במקור פורסם על ידי Kentflush צפה בהודעה
    מדבור
    טייפו משעשע מהטייפו הממוצע אגב!

9. פלאש

מוניטין
    13 (10)
    הודה
    226
    שמע היחס שריאל עולה לרבע גמר בבטפייר: 1 - 1.56.
    מנצסטר עולה: 1- 2.4.

10. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    4
    העניין הוא שאם לא ייקרה איזה נס בריאל בחודשיים שיש למשחק +- , לפי דעתי ריאל יעופו וזה ההימור פה
    ריאל מאופיינת בלוזריות חבל על הזמן ונגד יונייטד זה יכול לעלות לה ביוקר , מצד שני ההגנה של יונייטד לא מש'ו בכלל
    (אם אני זוכר נכון בחלק העליון אמצעי של הטבלה הם קיבלו הכי הרבה גולים) ונגד ריאל זה יכול לעלות להם בהדחה
    בקיצור העניין שאני שוקל להמר 350 שקל על יונייטד (באלופות) מה דעתכם..?

11. פלאש

מוניטין
    13 (10)
    הודה
    226
    במקור פורסם על ידי adi צפה בהודעה
    העניין הוא שאם לא ייקרה איזה נס בריאל בחודשיים שיש למשחק +- , לפי דעתי ריאל יעופו וזה ההימור פה
    ריאל מאופיינת בלוזריות חבל על הזמן ונגד יונייטד זה יכול לעלות לה ביוקר , מצד שני ההגנה של יונייטד לא מש'ו בכלל
    (אם אני זוכר נכון בחלק העליון אמצעי של הטבלה הם קיבלו הכי הרבה גולים) ונגד ריאל זה יכול לעלות להם בהדחה
    בקיצור העניין שאני שוקל להמר 350 שקל על יונייטד (באלופות) מה דעתכם..?
    אתה מתכוון על מי עולה מביניהם? יש לי הרגשה על היונייטד כמו שלך יש, אבל יחס יחסית נמוך של 2.4 זה לא שווה את זה למשחק כזה קשה, ממליץ לך כמו בפוקר לחכות ולחפש ספוט טוב יותר, אפשר למצוא משחקים קלים יותר עם יחסים טובים יותר, אולי לא על הצמפיונס ליג, אבל בליגה האנגלית הספרדית והאיטלקית, אני מבטיח לך שאתה יכול למצוא הימור טוב יותר, אבל כמוך גם לי יש האנצ' לפחות על המשחק הראשון בברנבאו שייגמר בתיקו, וזה יחס ששווה את זה אתה מקבל 1:4 על הכסף זה לדעתי הימור מעניין, לא הייתי שם סכום גדול, אבל סכום בינוני יכול להיות מעניין, בכל מקרה בהצלחה למצ'אנסים.

12. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    חח אין סיכוי אחי העונה הם חלשים מבזבזים נקודות חופשי

13. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    46
    קיבל תודה 49 פעמים ב38 הודעות
    העניין שאני שוקל להמר 350 שקל על יונייטד (באלופות) מה דעתכם..?
    יש כל כך הרבה הימורים יותר טובים. ריאל כמה שנראים זוועה עדיין רמה מעל הבדיחה ממנצ'סטר

14. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (14)
    הודה
    3,873
    ריאל היא הקבוצה השניה בטיבה בעולם. לצערי הפער ממקום ראשון גדול הרבה יותר מהפער ממקום שלישי.

15. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    ריאל היא הקבוצה השניה בטיבה בעולם. לצערי הפער ממקום ראשון גדול הרבה יותר מהפער ממקום שלישי.
    דורטמונד פירקה את ריאל במפגש הכפול ביניהן ויחסי הכוחות שם היו ברורים לחלוטין לטובת הגרמנים.
    גם יונייטד יפרקו את ריאל בלי יותר מדי קושי. רבאק הם לא הקבוצה השניה בטובה בספרד איך בעולם?
    I feel beside myself now, so i must be you.

16. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (14)
    הודה
    3,873
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    דורטמונד פירקה את ריאל במפגש הכפול ביניהן ויחסי הכוחות שם היו ברורים לחלוטין לטובת הגרמנים.
    גם יונייטד יפרקו את ריאל בלי יותר מדי קושי. רבאק הם לא הקבוצה השניה בטובה בספרד איך בעולם?
    1. הסיבה שאמרתי שהפער ממקום שלישי לא גדול הוא בעיקר הגרמניות, ועדיין יש פער

2. שנינו יודעים שלהסתכל על תוצאה של שני משחקים ולהסיק מי יותר טוב ממי זה מגוכח. אני יכול לתקוף את זה באינסוף דרכים (סלטיק נגד בארסה\העובדה שריאל הייתה בתחתית הסקאלה שלה באותה תקופה ועם פציעות משמעותיות) אבל אתה מבין עניין אז אני לא חושב שיש צורך להרחיב יותר מדי. אה בכל זאת דבר אחד, אם כבר אנחנו מעלים טיעונים מהסוג הזה - במשחק של ריאל מול אתלטיקו אתלטיקו לא הגיעה לשער משחק שלם.

3. באמת שלא בדקתי שום יחס באתר הימורים אבל אני גם לא אטרח לעשות את זה, מציע לך שני בטים. הראשון הוא זה שכבר הצעתי פה:
    אם מנצ'סטר עולה או מגיעים להארכה הכסף אצלך, אם ריאל עולה בגלל שערי חוץ לים, אחרת (ריאל עולה ולא בזכות שערי חוץ) הכסף אצלי
    השני הוא על זה שריאל תסיים במקומות 1-2 בספרד (מכסה את עצמי למקרה שלבארסה תהיה תאונת מטוס, תכלס הכוונה למקום שני מן הסתם), איוון מאני

17. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708

2. שנינו יודעים שלהסתכל על תוצאה של שני משחקים ולהסיק מי יותר טוב ממי זה מגוכח. אני יכול לתקוף את זה באינסוף דרכים (סלטיק נגד בארסה\העובדה שריאל הייתה בתחתית הסקאלה שלה באותה תקופה ועם פציעות משמעותיות) אבל אתה מבין עניין אז אני לא חושב שיש צורך להרחיב יותר מדי. אה בכל זאת דבר אחד, אם כבר אנחנו מעלים טיעונים מהסוג הזה - במשחק של ריאל מול אתלטיקו אתלטיקו לא הגיעה לשער משחק שלם.

3. באמת שלא בדקתי שום יחס באתר הימורים אבל אני גם לא אטרח לעשות את זה, מציע לך שני בטים. הראשון הוא זה שכבר הצעתי פה:

השני הוא על זה שריאל תסיים במקומות 1-2 בספרד (מכסה את עצמי למקרה שלבארסה תהיה תאונת מטוס, תכלס הכוונה למקום שני מן הסתם), איוון מאני
    אני לא מדבר על התוצאה, דורטמונד הייתה טובה יותר לאורך כל ה180דקות, היא שלטה במרכז המגרש ופירקה די בקלות את הנסיונות של ריאל לצאת להתקפות מהירות.
    לא הבנתי מה הבט שאתה מציע על ריאל יונייטד? 1-1 על הכסף, הפרש שערים לים? אני מנצח גם אם נגמר בתיקו במפגש הכפול?

18. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (14)
    הודה
    3,873
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    אני לא מדבר על התוצאה, דורטמונד הייתה טובה יותר לאורך כל ה180דקות, היא שלטה במרכז המגרש ופירקה די בקלות את הנסיונות של ריאל לצאת להתקפות מהירות.
    לא הבנתי מה הבט שאתה מציע על ריאל יונייטד? 1-1 על הכסף, הפרש שערים לים? אני מנצח גם אם נגמר בתיקו במפגש הכפול?
    1-1 על הכסף, אתה מנצח גם אם נגמר תיקו במפגש הכפול, מלבד המקרה שהתיקו הזה טוב לריאל (כלומר ריאל עלתה בלי הארכה בזכות שערי חוץ)- ואז לים. במילים אחרות: אם יונייטד עולה (לא משנה איך) או מגיעים להארכה הכסף אצלך, אם ריאל עולה בזכות שערי חוץ לפני הארכה ההימור מבוטל, אם ריאל עולה ולא בזכות שערי חוץ הכסף אצלי

19. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    1-1 על הכסף, אתה מנצח גם אם נגמר תיקו במפגש הכפול, מלבד המקרה שהתיקו הזה טוב לריאל (כלומר ריאל עלתה בלי הארכה בזכות שערי חוץ)- ואז לים. במילים אחרות: אם יונייטד עולה (לא משנה איך) או מגיעים להארכה הכסף אצלך, אם ריאל עולה בזכות שערי חוץ לפני הארכה ההימור מבוטל, אם ריאל עולה ולא בזכות שערי חוץ הכסף אצלי
    בודק אתרי הימורים וחוזר אלייך.

20. שלישייה

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    28
    קיבל תודה 95 פעמים ב57 הודעות

אם אתה רציני שולם 500$ על הבט של ריאל- מנצסטר. אפשר לשים מראש אצל מי שתבחר מרשימת האמינות
    כל אחד יכול לקחת עם היד המנצחת, הגדולה היא להוריד מישהו מאותה יד...

עמוד 1 מתוך 5 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. טורניר פוקר בפורטסמות באנגליה
    על ידי pkr614 בפורום מועדוני פוקר בחו"ל
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 06/05/2013, 01:31
  2. אליפות 2011 - פרק 1
    על ידי AceHigh בפורום NBC National Heads Up Championship
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 18/04/2011, 13:03
  3. דייויד בנימין רושם "אחד" מבעל פארטייה באנגליה
    על ידי Rafi_Vegas בפורום חדשות ורכילויות