משחק מול ליד אאוט + ברל בבורד רטוב

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-15 מתוך 15
  1. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות

משחק מול ליד אאוט + ברל בבורד רטוב

היי חברים,
    אני מציף שאלה שעלתה ונידונה בפורומים יותר פרטיים בנוגע לשיטת התגוננות כנגד סגנון משחק שחוויתי מול שחקן טוב ומוכר מהפורום הזה.

מדובר על שחקן טוב. וטאגי, בעל נטיות צק רייזים גבוהות.
    במשחקים עמוקים, השחקן אוהב לשחק מאד מפוזישן, ועם אחוז השוואה די גבוה ל3בט.

המצב הוא כדלקמן -
    נניח והירו יושב עם 250 בב עם .
    וילאן פותח את הקופה מהMP ל3 בב, והירו מ3בט בCO ל10בב.
    וילאן משווה. טווח 3 בט של הירו בספוט הזה די פייס אפ - בערך AJss+,JJ+

בפלופ.
    וילאן בליד אאוט לקופה של 17 בב.
    עכשיו הבעייתיות מתחילה כאן -

יש מיליון קלפים שהירו לא מעוניין לראות בטרן. כל A,6,3 לב אפילו 5 יהיה להירו די רע.
    הירו יכול להשוות - אבל אז מה הוא עושה במקרה של ברל גדול נוסף על סקאר קארד בטרן?
    לנבל יש המון מן טווח הסקאר קארד, בעוד להירו אין כמעט בכלל קלפים מהטווח הזה.

אם נבל מצקצק על סקאר קארד, האם הירו מהמר? אני מזכיר שלנבל יש נטיות צק רייז גבוהות מאד.

וזה עוד מקרה קל, מה עושים כשאנחנו לרוב נהיה שם עם AX בכלל - נזרוק פלופ כל פעם?

מצפה לתשובות ממיטב המוחות - סה"כ ספוט די מגעיל.

@Stasia42
    @shipit
    @ril
    @bad Ass
    נערך לאחרונה על ידי dodly123; 08/01/2013 ב 13:20.

2. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    קיבל תודה 3,023 פעמים ב1,038 הודעות
    אני לא חושב שיש כאן איזשהו מהלך חוץ מרייז בפלופ, בעומק הנ"ל.

ב100בב אתה יכול להתחיל לעשות כל מיני שטויות כמו פלאט פלופ + שאב טרן (על קלפים נוחים), אבל ב250בב הקופה עוד לא התחילה. אם תחשוב על זה אפקטיבית, אז נבל עשה לימפ, אתה עשית רייז-על-לימפר, והוא השווה. אז אנחנו בקופת 2בט, ונבל בדונק...

איך ממשיכים תלוי מאד בנבל, בתדירות האגרסיביות שלו, ובקלפים שנופלים בהמשך, אבל מבחינת הדברים שטובים ממך: קווינים+ רק אתה יודע אם הוא בפלאט ל3בט, בלי עמדה, בעומק כזה (מניח שלפחות הקינגים והאסים ברוב הזמן הולכים ל4בט פרה), 36 לא אמור להיות לו.

אס-3-סויט, זוגיימים, וסטים - דווקא ב100בב אני חושב שהובלה איתם יכולה להיות מהלך טוב, ב250בב נראה לי שכמעט תמיד עדיף ללכת כאן על צ'ק-רייז.. בקיצור הטווח שלו נראה בגדול חלש מהג'קים שלך, פלופ מאד רטוב ===> רייז פלופ.

לדעתי כמובן..

לגבי אס-איקס, בגדול כנראה שהאס שלך עדיין חי, ואם מוסיפים לזה את הגאט-שוט אז יש לך לפחות 30% אקוויטי בקופה + פולד-אקוויטי שלו לרייז בפלופ = רייז בפלופ

בכללי כיוון המחשבה כאן לדעתי הוא מה אתה עושה עם ידיים טובות (סטים, זוגיימים, אסים, קינגים) ולדעתי זה רייז בשביל לרוץ לאול-אין. כשאתה נותן פלאט בפלופ הזה, נבל טוב צריך להרביץ גבוה בטרן ולדחוף בריבר על כמעט כל ראנאאוט.
    נערך לאחרונה על ידי Stasia42; 08/01/2013 ב 13:35.
    "פשוט תרוץ טוב. קלולס זה הסיק רג החדש".
    (קסנו)

רץ טוב בטורנירים מאז ה27.5.13

3. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    אנחנו מדברים על רייז/קול? רייז/רייז? רייז/פולד?

4. שלישייה

מוניטין
    20 (12)
    הודה
    74
    קיבל תודה 155 פעמים ב92 הודעות
    אולי אתה גם צריך לשנות את טווח ה3ב שלך.

5. המשתמשים הבאים מודים ל busto על התגובה המועילה:

Stasia42 (08/01/2013)

6. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    במקור פורסם על ידי busto צפה בהודעה
    אולי אתה גם צריך לשנות את טווח ה3ב שלך.
    זה ברור, אבל זה תלוי בדינמיקת השולחן, אם יושבים שחקנים מאד אגרסיביים אחרי זה בעייתי.

7. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (13)
    הודה
    3,334
    קיבל תודה 1,368 פעמים ב692 הודעות
    לא ממיטב המוחות אבל בכל זאת 2 הסנט שלי:
    אולי שווה לך להגדיל את הסייזינג פרה. אתם יושבים מאוד עמוק והרייזים במשחק הם סטנדרטיים.
    ברגע שתגדיל את הסייזינג אתה קודם כל תעמיד את נבל בפני החלטות קשות יותר פרה (כי בעומקים האלה אפשר למצוא צידוק לשחק כל מיני סוגים של ידיים מכל מיני עמדות) וגם תוכל להגדיר את הטווח שלו באופן יותר מדוייק וההחלטות שלך אחרי הפלופ אמורות להיות פשוטות יותר כי צמצמת את העומקים.

8. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    במקור פורסם על ידי pong צפה בהודעה
    לא ממיטב המוחות אבל בכל זאת 2 הסנט שלי:
    אולי שווה לך להגדיל את הסייזינג פרה. אתם יושבים מאוד עמוק והרייזים במשחק הם סטנדרטיים.
    ברגע שתגדיל את הסייזינג אתה קודם כל תעמיד את נבל בפני החלטות קשות יותר פרה (כי בעומקים האלה אפשר למצוא צידוק לשחק כל מיני סוגים של ידיים מכל מיני עמדות) וגם תוכל להגדיר את הטווח שלו באופן יותר מדוייק וההחלטות שלך אחרי הפלופ אמורות להיות פשוטות יותר כי צמצמת את העומקים.
    זה לא משחק האדס אפ, אם אני מגדיל את הסייזינג שלי עכשיו, אני צריך להגדיל אותו תמיד. ואז למעשה אני מחליט לשחק על אפקטיב נמוך יותר - שזה לאו דווקא נכון.

9. סטרייט פלאש

מוניטין
    23 (14)
    הודה
    103
    קיבל תודה 359 פעמים ב256 הודעות
    "אם נבל מצקצק על סקאר קארד, האם הירו מהמר? אני מזכיר שלנבל יש נטיות צק רייז גבוהות מאד"

ברגע שאתה מנתח את הנטיות של ווילאן זה משפט שפועל לטובתך. כלומר, אם על בורד של שלושה בייביז וFD נבל יצ'קרייז אותך הרבה (כי כנראה שזה מהלך רווחי שלו בדינמיקה מולך ואתה משחרר הרבה אובר פרים), אז לך יש המון אדג'סטמנט של שאבים מרג'ינאליים (אבל רווחיים בהינתן הנתונים שנתת) - מה שיכריח אותו לסגת, ולגוון בנטיות שלו על לוחות כאלה כולל כנראה הכנסת צ'ק פולד לארסנל.

10. סטרייט פלאש

מוניטין
    23 (14)
    הודה
    103
    קיבל תודה 359 פעמים ב256 הודעות
    גם לא נתת מידע מועיל כמו בהינתן הלוח, מה נבל עושה אם אתה חוזר אליו אחרי הליד אאוט (בלי אקוויטי הוא מקפל/פלאש דרו הוא חוזר/האם יש בו סלואו פליי/האם הוא לא יעדיף ללכת לצ'ק קול עם המון ידיים)?

11. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    קיבל תודה 3,023 פעמים ב1,038 הודעות
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    אנחנו מדברים על רייז/קול? רייז/רייז? רייז/פולד?
    רייז-שאב = כנראה שמול שחקנים מאד אגרסיביים עם הרבה דונקים.

רייז-קול + קול/שאב בטרן = כנראה שמול שחקנים יחסית אגרסיביים עם הרבה דונקים וטווח פלאט ל3בט יחיסת מוגדל.

רייז-פולד = כנראה שמול שחקנים עם טווח 4בט פרה מצומצם, טווח פלאט ל3בט מצומצם, אגרסיביות נמוכה בפלופ, ניטים בכללי וכו'.

כמובן שזה מאד, מ-א-ד בגדול, וצריך להתחשב בכל ספוט/מקרה/שחקן לגופו.
    "פשוט תרוץ טוב. קלולס זה הסיק רג החדש".
    (קסנו)

רץ טוב בטורנירים מאז ה27.5.13

12. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (13)
    הודה
    3,334
    קיבל תודה 1,368 פעמים ב692 הודעות
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    זה לא משחק האדס אפ, אם אני מגדיל את הסייזינג שלי עכשיו, אני צריך להגדיל אותו תמיד. ואז למעשה אני מחליט לשחק על אפקטיב נמוך יותר - שזה לאו דווקא נכון.
    מה בנוגע ללעשות את האדג'סטמנט רק כשנבל הוא הפותח של הקופה? סה"כ זה לא שאתה משנה את הטווח 3בט ככה שזה לא יהיה אקספלויטבל לנבלים אחרים בינך לבין נבל. לגבי הלשחק על אפקטיב נמוך יותר - אם זה נכון יותר או פחות זה אתה תגיד, מפתיחת הפוסט אני מרגיש שזה ספוט לא אופטימלי שאתה לא נהנה לשחק מול נבל למרות שיש לך עמדה ולמרות העומקים. יכול להיות שיותר רווחי להגדיל את הסייזינג פרה ולצמצם עומקים ויכול להיות שלא. מה יותר רווחי מבין השניים זה נראה לי אתה יודע.

13. פלאש

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    135
    קיבל תודה 292 פעמים ב173 הודעות
    אני לא לגמרי מבין את הסיטואציה. אתה מבקש לנתח יד ספציפית בואקום או מול נבל עם דינמיקה? מן הסתם קשה לשחק עמוק מול שחקנים טובים ואגרסיביים וכשיש דינמיקה והסטוריה זה תמיד עניין של בלאנסינג שכל תשובה שתקבל מהצד תהיה שגויה.
    איך נבל תופס אותך? כשחקן שמשחרר וואן פייר האנד מול מולטיברלינג או כסטיישן?
    מה הרגלי הדונק שלו? הזכרת שאוהב לצ'קרייז ולשחק בפוזישן, אז איך הוא נתפס בעינייך כשהוא לא מצ'קרייז ולא בפוזישן?
    אם הוא אוהב לצ'קרייז וטווח ה-3בט שלך הוא כזה מצומצם, אז למה לתת דונק בעומק הזה?

14. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    273
    קיבל תודה 190 פעמים ב117 הודעות
    אם הוא טאג כמו שציינת, אז 5 בטרן הוא לא באמת קלף רע לך, לא אמורות להיות לו ידיים כמו 65s בריינג' שמשווה 3בט OOP.
    בעיקרון דונק כאן כפי שציינו לא נראה כמו יד מאוד חזקה (סט) כי זו הולכת לצ'ק רייז רוב הזמן, כנראה, אלא אם משום מה יש לו סיבה לחשוב שתעשה לו רייז.
    זה נראה יותר כמו TT/99 שלא רוצים שתעשה check behind עם AK/AQ ודומיו.
    אני לא מסכים עם סטסיה, ולמעשה אני חושב ההפך - אם זה 100 BB אני עושה כאן רייז כדי להכניס את הכסף. כשאנחנו כ"כ עמוק, אני בספק שנבל חושב יכניס 250 BB עם יד פחות טובה משלי בתור caller, לכן אני הולך כאן ל-bluffcatch או נותן לו לעשות thin value bets שיהיו בעצם value own לעצמו.
    יש אכן הרבה קלפים מפחידים בטרן, אבל זה לא מצדיק כאן רייז, כי האקוויטי שלך לא מספיק טוב מול הריינג' שלו בעיניי. אם נופל 3 או A או לב והוא מהמר שוב, אפשר לקפל, זה לא נורא. על שאר הקלפים אפשר להמשיך.

15. הסמל האישי של Gaby Livshitz
    Elite Coach  

מוניטין
    32 (17)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,739
    קיבל תודה 1,165 פעמים ב820 הודעות
    בעומק של 250 אני אישית לא רואה בעיה בפלאט אם אתה לא רוצה סטאק אוף פה - אם נופל 3 בטרן אתה גם יכול להפוך את הג'קס לבלוף כי היד שלך יכולה להיתפס בעיני נבל כAX.... כמובן שגם סטאק אוף סבבה מבחינתי כי אני תחנה עונה. עם AX זה מאוד תלוי נבל - אם לדעתך נבל מסוגל לקפל לליין של 4בט שלך בפלופ, אז אני סבבה עם רייז כבלוף... אם לא זורק, מעדיף פלאט שוב.
    בעומק 100BB אני בסטאק אוף פה עם שתי הידיים שלך.

16. פלאש  

מוניטין
    10 (14)
    הודה
    345
    קיבל תודה 201 פעמים ב87 הודעות
    במקור פורסם על ידי Stasia42 צפה בהודעה
    בכללי כיוון המחשבה כאן לדעתי הוא מה אתה עושה עם ידיים טובות (סטים, זוגיימים, אסים, קינגים) ולדעתי זה רייז בשביל לרוץ לאול-אין.
    לפי טווח ה3בט שOP ציין:
    אין לנו פה סטים, וזוגיימים.
    אנחנו Capped לוואנפייר בעומק 250בב.
    נגד Unknown:
    רייז בפלופ כשהטווח שלנו כל כך Capped זה מסוכן מדי לדעתי ב250ביבי.
    נגד unknown בגלל העומק והCapped Range שלי אני מעדיף להשוות וללכת על בלוף קאצ'ינג מול כל מיני קלפים.

אבל אתה לא נגד unknown ואם תדע לתאר את הטווח המשוער של הלידאאוט של נבל, תוכל לדעת איך להתנהג נגד הליד.
    אם למשל הוא עושה את זה עם כל הסטים, הדרואים ובלופים, אז JJ מאוד רווחי לרייז בשביל אול-אין.
    נערך לאחרונה על ידי guyman; 10/01/2013 ב 16:19.

נושאים דומים

1. שלישיה נמוכה בבורד רטוב.
    על ידי TempoMempo בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 30
    הודעה אחרונה: 06/03/2013, 21:33
  2. TPTK בבורד רטוב מאוד
    על ידי GoodStoryBro בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 28/03/2012, 22:50
  3. QQ מול רייז ריבר בבורד רטוב
    על ידי shmiro בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 15