Official Pokerland NBA Bracket

+ הגב לנושא
עמוד 3 מתוך 32 ראשוןראשון ... 2 3 4 13 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 41-60 מתוך 625
  1. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (18)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,666 פעמים ב2,002 הודעות
    אני מעדיף 150$-350$
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

2. פול האוס

מוניטין
    12 (10)
    הודה
    169
    קיבל תודה 208 פעמים ב160 הודעות
    שלחתי וכמובן ששכחתי אלופה.
    אז הנה קחו ויג האלופה שלי היא אוק' סיטי.

אני גם בעד 100-400 למנצח.
    אני עושה CHECK, כי לך תדע...

3. סטרייט פלאש

מוניטין
    23 (13)
    הודה
    103
    קיבל תודה 359 פעמים ב256 הודעות
    הניתוח שלי (והאמת שאפו לאליאב שהביא ניתוח מרשים):

מזרח:

מיאמי - מילווקי: יותר מדי אין מה לדבר על סדרה שבה מילווקי אאוט-מאטצ'ד בכל פרמטר כדורסל ידוע לאנושות. למרות שהלכתי על סוויפ קל אני כן חושב שלמונטה אליס, ברנדון ג'נינגס, ולארי סאנדרס סיכוי לא רע לתת שני משחקים באחוזים סבירים מהשדה, ולקחת אחד מתוכם. מילווקי מקבוצות החוץ החלשות במזרח ובכלל - וכמו בכל שיחה ששמעתי בשבועות האחרונים - הדיון המרכזי הוא על כמות דקות המנוחה של הטריו של מיאמי במהלך הסדרה.

ניקס - בוסטון: בוסטון יקירתי. העיר בה גדלתי והקבוצות שאותן אני אוהד הסבו כמה וכמה רגעי אושר בשנים האחרונות, כולל אליפות של הטריו גארנט-פירס-אלן ותצוגת גמר בלתי נשכחת שהובילה להפסד ללייקרס בשבעה משחקים. הטריו התפרק עם עזיבתו של אלן למיאמי, והפציעה של רונדון באמצע העונה סתמה את האפשרות של בוסטון להפתיע בעוד דיפ ראן. אמנם מהצמד עמי&ינון נשאר רק עמי בליגת הפנטאזי (מסיבות דביליות, שנה הבאה אוכלים לכם את הראש), אבל ההימור "ההזוי" שלי על ג'יי אר סמית' בבחירה השביעית בדראפט השתלם (היו לי סיבות) - כשהוא יהיה השחקן השישי של העונה כמעט בלי ספק. 23 נקודות למשחק בעשרה משחקים האחרונים שלו ביחד עם פלטון וקיד מספקים קו אחורי סביר+ ולמרות שג'ף גרין ופול פירס יכולים יחד לעכב את כרמלו - הניקס פשוט טובים יותר.

אינדיאנה - אטלאנטה: לאינדיאנה יש נתון מדהים - הם מאפשרים קצת פחות מ-100 נקודות על כל 100 פוזשנים. כשההוקס ממוקמים במקום ה-18 בליגה מבחינת אפקטיביות ההתקפה שלהם, זה הופך לנו בריינר. אינדיאנה עם ההגנה הטובה בליגה, פול ג'ורג' מילא נהדר את מקומו של דני גריינג'ר והופך לfully grown סופרסטאר. יותר מאשר סוגיות הכשירות של הפורוורדים של אטלאנטה (אליאב דן בזה) - וסוגיית ה-יש לי סופרסטאר שלא ממש מתחבר לקבוצה ורצינו להעיף אותו כבר מזמן - הפציעה של לו וויליאמס בינואר הופכת את הקו האחורי של ההוקס לדליל במיוחד, וזה לא יספיק להם כדי לעבור את הקשיחות והעוצמה של אינדיאנה. עד כה - הקבוצות היותר טובות מנצחות.

נטס - בולס: לא, בנטס לא מאושרים שהבולס סיימו במקום החמישי. קבוצה קשוחה, עמוקה, מגוונת - שמקבלת חזרה את כל הפצועים והסמי פצועים (למעט העדכון של ליעד שיכול להיות שנואה יראה את הסדרה מהסיידליינס - והוא מתמודד על תואר שחקן ההגנה של הליגה כך שהוא שובר שיוויון במקרה הזה). הדיפנסיב רייטינג של הבולס ירד השנה למקום ה-שישי, ולמרות חוסר היכולת שלהם לייצר נקודות צפוי הרבה דם יזע ודמעות בניסיונות של לופז לייצר משהו מתחת לסל. דרון וויליאמס נראה כמו צל של עצמו 75% מהעונה אבל נדמה כי הוא התעורר ברגעים הנכונים ובק-קורט שמורכב מוויליאמס וג'ו ג'ונסון פשוט גדול על הבולס בלי רוז. יש לחץ על הנטס לייצר נקודות במשחק מעבר, כי במשחק עומד ההגנה של הבולס תמרר להם את החיים - שתי הקבוצות נמצאות בתחתית הליגה מבחינת פוזשנים למשחק (אזור ה-88) - כך שהנטס צריכים לנצל הזדמנויות לרוץ ולזרוק מבחוץ. הולך עם הכשרון בסדרה הכי צמודה בסיבוב הראשון ומקווה שהנטס יעברו (כל המשחקים בין הקבוצות נגמרו פחות מ-5 נקודות הפרש, כך שצפויים הרבה סלים בשניות האחרונות וזריקות מאני טיים)

מערב:

OKC נגד יוסטון: ראן גאן אנד בלאגן. שתיים משלושת הקבוצות שקולעות הכי הרבה בליגה, שתיים מחמשת הקבוצות שזורקות הכי מהר (כלומר לא הרבה משחק מסודר, המון שואוטיים) - כמות שלשות גבוהה. בפנים ובחוץ אוקלהומה פשוט טובה יותר מיוסטון, וגם עליית המדרגה של הארדן לא תמנע מהם להמשיך הלאה. שמעתי כמה ראיונות עם ווסטברוק - נדמה כאילו כמה ברגים מחזקים את הראש הלא יציב שלו לאחרונה - והייתי שם לב למאץ' אפ שלו מול לין, יש לי תחושה שזה יהיה מביך לחובתו של האחרון.

ספרס - לייקרס: פופוביץ' הוא מאמן העשור שלי, ובספרס יש קבוצה שראויה לתואר הקבוצה הטובה ביותר של העשור הקודם. טים דאנקן פשוט לא נגמר (יש קולות להעניק לו את תואר שחקן ההגנה של העונה ולא בכדי), מאנו השחקן האהוב עליי, ולקבוצה שמסיימת עונה 13 ברציפות עם 50 נצחונות או יותר מגיע לעשות ריצה עמוקה לעבר עוד תואר. הם כנראה זקנים מדי, אבל זה יספיק נגד הלייקרס. למרות שקובי בחוץ - הלייקרס ניצחו 8 מעשר המשחקים האחרונים שלהם, כולל שני טריפל דאבלים של פאו גאסול. אם הוא והווארד יצליחו להדביק כמה משחקים שבהם שניהם טובים יחד (לא יכול לזכור אחד כזה השנה) - הלייקרס יכולים לקחת משחק אחד או שניים. הגנת המעבר של הלייקרס על הפרצוף, ולא נאש ולא סטיב בלייק (סטיב who?) יכולים לעצור את פארקר.

דנבר - ג"ס: by far, כמו שאמרו לפניי, הסדרה הכי מהנה בפלייאוף. שתי קבוצות שגורמות לאוהדי כדורסל לחייך - דנבר, בלי אף "סופרסטאר" אבל עם קבוצת טורפים בריבאונד, משחק אגרסיבי וביתיות מובהקת (38-3 בעונה הסדירה זה מטורף) פייבוריטית למרות הפציעה החלקית של לאוסון, אי הוודאות לגבי קנת' פאריד והפציעה המבאסת של גאלינארי. שתי הקבוצות עם 95 פוזשנים ל-48 דקות, מדורגות 2 ו-4 בליגה בקצב הריצה שלהן. הרבה נקודות, הרבה משחק מעבר. שתי הקבוצות סיימו קצת מעל הממוצע ביכולת ההגנתית שלהן - שדיי מתקזזת. אם לאוסון יחזיק מעמד, וסטפן קרי לא יתן את סדרת חייו (מה שעלול לקרות - לנצי, גרמת לי להתאהב בשחקן הזה) - דנבר תיקח בזכות הביתיות. צמוד צמוד צמוד.

קליפרס-גריזליס: אותו מאזן. שתי קבוצות הפוכות. הסדרה שגרמה לי שנה שעברה, במחי החלטה אחת, לעבור מפייבוריט לזכייה בבט הזה למקום שלישי (אליאב, אני בא לצוד אותך). שנה שעברה זה הלך לקליפרס בשבע משחקים (למרות שחשבתי שזה ילך לגריזליס), השנה זה גם הולך לשבע משחקים - והפעם בזכות ולא בחסד לטובת הקליפרס. הטרייד של רודי גיי, זה שחשבו רבים מהפרשנים שימוטט את הגריזליס, גרם להם לאמץ יותר את זהות הגראונד אנד פאונד שלהם, ולסחוף אותם לעוד עונת 50+ נצחונות. שנה שעברה הקליפרס הוכיחו דווקא במשחק 7 בממפיס שהם יכולים, השנה יש להם את יתרון הביתיות. לא מאוד רלוונטי בין שתי הקבוצות האלו (צפו לפחות לניצחון חוץ אחד). לרב - בפלייאוף מנצחת ההגנה, וזו של הגריזליס טובה פי כמה (מארק גאסול בעונה הגנתית נפלאה), אבל משהו בבטן גורם לי לבחור בקליפרס. הסדרה הזאת ממש בפליפ - 50-50, ובמצב כזה אני בוחר בקבוצה עם הפוינט גארד היותר טוב. מזל שבסדרה הזאת - אחד הפוינט גארדים הוא ה-כ-י טוב.

אלופה: כושיליאמאשלמיאמי. לא זוכר מי בחר בOKC - אבל אין שום סיכוי ביקום שלברון לא לוקח טבעת שנייה. אם צריך - לבד.

4. המשתמשים הבאים מודים ל Hercules על התגובה המועילה:

Lenz (20/04/2013)

5. הסמל האישי של dkz
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    18
    קיבל תודה 209 פעמים ב130 הודעות
    איפה אני יכול למצוא צפיה ישירה דרך SOPCAST? לא מוצא לינקים לניקס סלטיקס

6. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    קיבל תודה 1,809 פעמים ב1,120 הודעות
    במקור פורסם על ידי dkz צפה בהודעה
    איפה אני יכול למצוא צפיה ישירה דרך SOPCAST? לא מוצא לינקים לניקס סלטיקס
    לא סופקאסט אבל יש פה את כל המשחקים,איכות סבירה.

http://www.firstrow1.eu/sport/basketball.html
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

7. הסמל האישי של dkz
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    18
    קיבל תודה 209 פעמים ב130 הודעות
    כן זה אני מכיר. יש לי מום על סופקאסט, ברגע שאתה מתרגל אי אפשר לחזור לשידורים רגילים

8. פול האוס

מוניטין
    12 (10)
    הודה
    169
    יאללההה בוסטון מלחמההה

מישהו רוצה בט זריז על המשחק?(20$ כזה?)
    בוסטון+6, אני עם בוסטון. ווינר מציע +8

@nice pot
    @AsiMosh

9. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    ליג פאס חינם היום ומחר לכל המשחקים.
    I feel beside myself now, so i must be you.

10. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (18)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,666 פעמים ב2,002 הודעות
    במקור פורסם על ידי bad Ass צפה בהודעה
    יאללההה בוסטון מלחמההה

@nice pot
    @AsiMosh
    וואלה אין לי מושג על מה אתה מדבר, בקושי הצלחתי להגריל תוצאות סיבוב ראשון. תן לראות סנוקר בשקט, באמא ש'ך.
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

11. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    יאללההה בוסטון מלחמההה

@nice pot
    @AsiMosh
    10 דולר בשביל הספורט..
    6 זה לים?
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

12. פול האוס

מוניטין
    12 (10)
    הודה
    169
    במקור פורסם על ידי ami1983 צפה בהודעה
    10 דולר בשביל הספורט..
    6 זה לים?
    חיובי&חיובי

GL

13. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    חיובי&חיובי

GL
    יאללה סגור,בהצלחה.

14. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    wwwwwweeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    שואו מי דה מאנייייייי
    @bad Ass

15. פול האוס

מוניטין
    12 (10)
    הודה
    169
    סעמק עדיף הייתי שולח בווינר. שלח יוזר בפרטי או פה, לבריאות..

אני מבואס רצח, כי היינו חזק במשחק ואם משחק כזה לא לקחנו, אני לא רואה סיכויים לעקוץ את הסדרה.
    גם היה אפשר לראות בברור את הבדלי הרמות ברבע האחרון, ניקס~מלו, בוסטון~אוויר.

16. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    סעמק עדיף הייתי שולח בווינר. שלח יוזר בפרטי או פה, לבריאות..

אני מבואס רצח, כי היינו חזק במשחק ואם משחק כזה לא לקחנו, אני לא רואה סיכויים לעקוץ את הסדרה.
    גם היה אפשר לראות בברור את הבדלי הרמות ברבע האחרון, ניקס~מלו, בוסטון~אוויר.
    כן היה סווט.
    שמע אם ביום לא משהו בכלל בהתקפה של הניקס לא ניצחתם מצבכם קשה.
    הייתם חושך בחצי השני,ו8 נקודות ברבע האחרון לול.
    אני אשלח לך בפרטי.
    אל תהיה מבואס,עם רונדו היה לכם בט.

17. סטרייט פלאש

מוניטין
    23 (13)
    הודה
    103
    ניתוח של שעות ורק תודה של לנץ... עמי תמות.

אין לבוסטון בט לקחת את הסדרה - ולמען האמת אחרי שהקדשתי קצת יותר זמן למאץ' אפים - יפתיע אותי אם הם יקחו משחק (ונתתי להם שני נצחונות). באופן כללי משחק דיי מזעזע.

אגב, למי שער וצופה בברוקלין נגד שיקאגו - כמה מדוייק היה ניתוח ה"דם יזע ודמעות", אה? שתי קבוצות שלא מסוגלות לעשות סל - רבע ראשון מחריד.

18. סטרייט פלאש

מוניטין
    23 (13)
    הודה
    103
    זה רק מחצית, ומוקדם לסכם או להספיד - אבל שיקגו נתנה את המחצית הכי גרועה של כדורסל בפלייאוף שראיתי מאז, בערך, המצאת הפלייאוף.

19. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    לנץ,תנחומיי על ההפסד בשניה האחרונה.
    אנדרה מילר פשוט שחקן ענק ולא מוערך.
    גם השלשה של קרי הייתה גדולה אבל מי יזכור אותה עכשיו.

20. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    במקור פורסם על ידי ami1983 צפה בהודעה
    לנץ,תנחומיי על ההפסד בשניה האחרונה.
    אנדרה מילר פשוט שחקן ענק ולא מוערך.
    גם השלשה של קרי הייתה גדולה אבל מי יזכור אותה עכשיו.
    כל חמשת המפגשים בין הקבוצות השנה הלכו ככה, הראשון הלך אליהם, הבא ילך אלינו
    I feel beside myself now, so i must be you.

21. סטרייט פלאש

מוניטין
    23 (13)
    הודה
    103
    אנדרה מילר אחד השחקנים המוגבלים בתולדות האנ.בי.איי.

עמוד 3 מתוך 32 ראשוןראשון ... 2 3 4 13 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. שאלה בקשר לאתר official poker rankings
    על ידי roitep בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 05/05/2013, 20:09
  2. Annual Pokerland NBA playoffs bracket
    על ידי Lenz בפורום ספורט
    תגובות: 47
    הודעה אחרונה: 20/04/2013, 16:28
  3. New HM2 official release is out
    על ידי shloogy בפורום כלים ותוכנות