איך להפסיד כמה שפחות

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 24
  1. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (14)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות

איך להפסיד כמה שפחות

שלום לכולם
    יד שהייתה לי לאחרונה העלתה לי תהיות
    בשביל להיות שחקן טוב אתה צריך לדעת איך למקסם את הרווח מהידיים שבהם אתה מוביל ולמזער את ההפסד בידיים שבהם אתה מאחור
    השאלה היא כזאת
    שולחן של שישה, שניים זורקים, נבל משווה, אתה עם זוג אס בכפתור נותן רייז בגודל קופה, הבליינדים זורקים ונבל משווה. עכשיו אתה משחק זמן מה עם נבל בשולחן ואתה יודע שהוא כבש עושה לימפ קול עם טווח ידיים כמו J10 אוף ועד KJ אוף.
    הפלופ בא QQ6 רינבו
    נבל בצ'ק
    איך אתם רואים את המשך היד שאתם יודעים שיש סיכוי גבוה שהוא מחזיק מלכה ביד ואם אכן זה המצב איך אתם בעצם מנסים למזער את הנזק מהיד
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

2. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות
    דבר ראשון איך אתה שם אותו על מלכה רק על פי הפר פלופ ריינג' שלו?
    בפלוף זה מצב של הרבה מקדימה\הרבה מאחרוה לכן אני בצ'ק. אני לא רואה הרבה ידיים פחות טובות שיכולות לשלם לי.
    אני מהמר כול טרן אם הוא בצ'ק. אם הוא מהמר בטרן אני רק משלם, בריוור שוקל רייז תלוי ביריב ומה בא בטרן ובריוור.
    נשרף הים

3. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (15)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    always bet this flop with aces
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

4. המשתמשים הבאים מודים ל Raistlin על התגובה המועילה:

haisrael (31/08/2010)

5. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    במקור פורסם על ידי NadavPeter צפה בהודעה
    לא בהכרח נדב זה מצב קלאסי של WAY AHEAD OR WAY BEHIND
    גם אם אני מהמר זה שליש קופה ועובר למצב של פוט קונטרול אם וילן משלם.

6. הסמל האישי של AVI0707
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    40 (15)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    1,842
    קיבל תודה 887 פעמים ב605 הודעות
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    +1
    i believe i can fly

7. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (14)
    הודה
    313
    אני לא שם אותו בהכרח על מלכה אבל יש סיכוי גדול שהיא בפלופ.

אני בחרתי בליין של של צק בפלופ, קול בטרן ובריבר שלהימורים שהיו חצי קופה כל פעם (כנראה שקופה בריבר הייתי זורק) ובסוף אכן היה לו מלכה
    אבל בלי להיות מוטה על גבי התוצאות אני תוהה האם זהו הליין הנכון, מה היה קורה אם הוא היה מהמר מעל קופה בטרן ובריבר, מה אם הוא היה נותן דונק בט בריבר וכו'

השאלה הנשאלת פה היא מה קורה עם זוג אסים כאשר בפלופ בא זוג ברודווי ואתה יודע שיש סיכוי די גדול אבל לא ודאי שיש לו את הקלף הבעייתי
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

8. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    45
    קיבל תודה 43 פעמים ב26 הודעות
    אני דוחף אול אין בפלופ בתקווה שאם יש לו קווין עם קיקר נמוך הוא יזרוק

9. המשתמשים הבאים מודים ל Aranbg על התגובה המועילה:

AAup (30/08/2010)

10. הסמל האישי של Alejandro
    קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 2 פעמים בהודעה אחת
    במקור פורסם על ידי Aranbg צפה בהודעה
    אני דוחף אול אין בפלופ בתקווה שאם יש לו קווין עם קיקר נמוך הוא יזרוק
    אבל הוא אמר לך שהוא כבש.. הוא משווה.

11. 2 המשתמשים הבאים הודו לAlejandro על ההודעה המועילה:

Aranbg (30/08/2010), BarMenham (07/09/2010)

12. הסמל האישי של SmackinYaUp
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    388
    קיבל תודה 92 פעמים ב64 הודעות
    במקור פורסם על ידי NadavPeter צפה בהודעה
    +1

למה שתשים אותו על מלכה דווקא? כי יש 2 מלכות על השולחן? זה דווקא מקטין את ההסתברות למלכה.. (וכמובן מקטין הסתברות לפגיעה במשהו בפלופ)

אם הוא משווה פה, אז ניתן לשים אותו על מלכה/ 77-99 (אם סביר להניח ש TT+ הוא היה עושה רייז PF).

ברגע שאתה עושה צ'ק על כזה פלופ- אתה יכול לקפל את האסים פרה..

נראה לי שליין של הימור 1/2-2/3 קופה בפלופ, צ'ק בטרן/ריבר או קיפול לPSB של הנבל אם יש כזה.

13. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (15)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    i wish he'd show you a flush.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

14. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    16
    קיבל תודה 19 פעמים ב16 הודעות
    מול כבש אני הולך עד הסוף כי הוא גם יקפיץ עליי עם אס 6 בפלופ, זאת בדיוק יד שהיתה לי עם שחקן כזה לפני שעה בערך והוא חזר עליי עם אס 6 כשאני עם זוג 10 ויש שתי מלכות ו 6 על השולחן,
    למעשה מנקודת המבט שלי רק קלף אחד מוביל עליי וזה הקלף שמשלים לו שלישייה, אני מאמין שברוב המוחלט של הפעמים אני מוביל בפלופ כזה עם אסים ולכן אין סיבה לא להרגיש טוב עם היד.

מול שחקן חושב או לא מוכר אני כבר יותר זהיר.

15. הסמל האישי של haisrael
    זוגיים  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    33
    קיבל תודה 21 פעמים ב16 הודעות
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    lenz,אם אתה לא מהמר פה אתה מפסיד וליו מידיים פחות טובות משלך,וזה נותן ליריב אפשרות לראות קלפים חינם שיכולים לגבור עליך.

וכמו שמישהו פה רשם זה שיש 2 Q על הבורד דווקא מקטין את הסיכוי שהירב מחזיק Q .

בנוסף כמו שהוא כתב היריב כבש ,ואם אתה לא מהמר אתה משחק בחושך להמשך היד,והיריב עלול לחשוב שיד כמו 9-9 טוב פה ולבלף אותך החוצה.
    נערך לאחרונה על ידי haisrael; 31/08/2010 ב 04:45.

16. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (14)
    הודה
    313
    במקור פורסם על ידי haisrael צפה בהודעה
    lenz,אם אתה לא מהמר פה אתה מפסיד וליו מידיים פחות טובות משלך,וזה נותן ליריב אפשרות לראות קלפים חינם שיכולים לגבור עליך.

בנוסף כמו שהוא כתב היריב כבש ,ואם אתה לא מהמר אתה משחק בחושך להמשך היד,והיריב עלול לחשוב שיד כמו 9-9 טוב פה ולבלף אותך החוצה.

השאלה הכללית שנשאלת פה היא אולי טיפה אחרת ולא קשורה בלעדית לזוג אס שהירו מחזיק אבל כן קשורה להערה המצוטטת
    ביד המתוארת למעלה לוילן יכול להיות Q אך לא בטוח. תוצאת היד בעצם תלויה בזה וכך גם גובה ההפסד או רווח. את השאלה העיקרית שאני שואל פה אפשר אולי לתמצת למעין פונקציה עם שלושה משתנים. נניח שX הוא הליין שבו היד שוחקה. כתלוי בX יש את Y שהוא כמות הכסף הסופית שנכנסה ליד. Z הוא משתנה הסתברותי שקובע את סיכויי הירו לנצח (Z - אחוז שבו הוא מוביל, 1-Z אחוז שבו הוא מפסיד). עכשיו השאלה הנשאלת היא איזה ליין אנחנו בוחרים על מנת שאם בסוף נגלה שאנחנו מובילים אז הצלחנו להוציא הכי הרבה כסף שיכולנו אבל אם בסוף גילינו שאנחנו מפסידים אז הפסדנו הכי מעט כסף שיכולנו.
    הבעיה העיקרית פה היא שהליין (X) לא תלוי בלעדית בנו אל גם בוילן וגם בקלפים שהוא מחזיק אבל השאלה היא מה הליין האופטימלי פה על מנת להגיע לתוצאה הכי טובה (כולל נימוקים אם אפשר)
    "

17. זוגיים

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    16
    קיבל תודה 19 פעמים ב16 הודעות
    במקור פורסם על ידי segalion צפה בהודעה
    השאלה הכללית שנשאלת פה היא אולי טיפה אחרת ולא קשורה בלעדית לזוג אס שהירו מחזיק אבל כן קשורה להערה המצוטטת
    ביד המתוארת למעלה לוילן יכול להיות Q אך לא בטוח. תוצאת היד בעצם תלויה בזה וכך גם גובה ההפסד או רווח. את השאלה העיקרית שאני שואל פה אפשר אולי לתמצת למעין פונקציה עם שלושה משתנים. נניח שX הוא הליין שבו היד שוחקה. כתלוי בX יש את Y שהוא כמות הכסף הסופית שנכנסה ליד. Z הוא משתנה הסתברותי שקובע את סיכויי הירו לנצח (Z - אחוז שבו הוא מוביל, 1-Z אחוז שבו הוא מפסיד). עכשיו השאלה הנשאלת היא איזה ליין אנחנו בוחרים על מנת שאם בסוף נגלה שאנחנו מובילים אז הצלחנו להוציא הכי הרבה כסף שיכולנו אבל אם בסוף גילינו שאנחנו מפסידים אז הפסדנו הכי מעט כסף שיכולנו.
    הבעיה העיקרית פה היא שהליין (X) לא תלוי בלעדית בנו אל גם בוילן וגם בקלפים שהוא מחזיק אבל השאלה היא מה הליין האופטימלי פה על מנת להגיע לתוצאה הכי טובה (כולל נימוקים אם אפשר)
    אני חושב ולא עשיתי חשבון אלא רק משער שאם אני מגיע עם היד לשואדאון על בורד כזה בהנחה שאין לנו ריד או קלף מפחיד בהמשך שננצח משהו כמו 80 90 אחוז ולכן לא אכפת לי להפסיד 10 20 אחוז אם אני לוקח את השואדאון ברוב המוחלט של הפעמים, מבחינתי אם אין לי ריד שאומר אחרת אני מוביל ביד הזאת ולא מתייחס לזוג.

18. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    במקור פורסם על ידי haisrael צפה בהודעה

אני חושש שלא הבנת אותי, אף אחד לא מבלף אותי החוצה, אני לא מקפל פה, אני רק שומר על קופה סבירה.
    והסיבה לא להמר בפלופ היא לא כי אני חושב שאני לא טוב אלא שאם אני טוב אני לא מפחד משום קלף בטרן אני טוב בהרבה מוילן ואם אני לא טוב אז עדיף לשלוט בגודל הקופה.
    אני בכל מקרה מגיע פה לשואודאון.

19. זוגיים  

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    8
    קיבל תודה 17 פעמים ב11 הודעות
    אני לא חושב שאפשר לדון בשאלה הזאת בכלל בלי שאנחנו יודעים את גודל ה stacks. כמו כמעט כל שאלה אחרת בנו-לימיט. החלטה שלנו על commitment שהחלטת הימור המשך בפלופ היא פועל יוצא של החלטת commitment תלוי ביחס הקופה לגודל הStacks האפקטיביים הנותרים.

20. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (14)
    הודה
    313
    במקור פורסם על ידי armor32 צפה בהודעה
    אני לא חושב שאפשר לדון בשאלה הזאת בכלל בלי שאנחנו יודעים את גודל ה stacks. כמו כמעט כל שאלה אחרת בנו-לימיט. החלטה שלנו על commitment שהחלטת הימור המשך בפלופ היא פועל יוצא של החלטת commitment תלוי ביחס הקופה לגודל הStacks האפקטיביים הנותרים.
    נניח ואתה ווילן משחקים 100 BB
    "

21. סטרייט  

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    51
    קיבל תודה 50 פעמים ב42 הודעות
    עם 100BB, אתה יכול להמר בפלופ כי אולי יש לו זוג והוא ישלם.
    אם הוא משווה, בטרן אתה יכול להגיד צ'ק. אם הוא עושה לך רייז, אישית אני מעדיף קול ולהעריך מחדש בטרן.

22. זוגיים  

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    8
    קיבל תודה 17 פעמים ב11 הודעות
    אם יש לימפר אחד ואתה עושה "רייז בגודל קופה" - הכוונה שלך שאתה עושה רייז בגודל של 2.5BB (כלומר היריב שלך צריך להשלים עוד 1.5BB)? אם כן, עשית טעות בפלופ, רייז צריך להיות לפחות 4BB. בעיקרון, סטק של 100 BB לא נוח למשחק עם זוג גבוה כי SPR אופטימלי לזוג גבוה הוא סדר גודל של 4 עד 6. כלמור אתה רוצה שבפלופ יהיו 15 עד 25 BB בקופה ואז המשחק שלך הוא נורע פשוט. במקרה הזה אתה יכול להגיע רק ל 8-10 BB בפלופ. בכל מקרה, הימור המשך של 3/4 גודל הקופה עד גודל הקופה נראה לי אפטימלי. אם אנחנו נתקלים במהלך אגרסיבי (דונק בט או צ'ק-רייז) צריך להיערך מחדש ובשביל זה צריך read טוב יותר.

23. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (14)
    הודה
    313
    במקור פורסם על ידי armor32 צפה בהודעה
    אם יש לימפר אחד ואתה עושה "רייז בגודל קופה" - הכוונה שלך שאתה עושה רייז בגודל של 2.5BB (כלומר היריב שלך צריך להשלים עוד 1.5BB)? אם כן, עשית טעות בפלופ, רייז צריך להיות לפחות 4BB. בעיקרון, סטק של 100 BB לא נוח למשחק עם זוג גבוה כי SPR אופטימלי לזוג גבוה הוא סדר גודל של 4 עד 6. כלמור אתה רוצה שבפלופ יהיו 15 עד 25 BB בקופה ואז המשחק שלך הוא נורע פשוט. במקרה הזה אתה יכול להגיע רק ל 8-10 BB בפלופ. בכל מקרה, הימור המשך של 3/4 גודל הקופה עד גודל הקופה נראה לי אפטימלי. אם אנחנו נתקלים במהלך אגרסיבי (דונק בט או צ'ק-רייז) צריך להיערך מחדש ובשביל זה צריך read טוב יותר.
    אני לא בטוח שאני מסכים
    אם הייתי מדבר ראשון (UTG) אז אני לא חושב שהייתי צריך לעשות רייז גדול מהרגיל (סוג של TELL) ולכן גם פה אינני רואה צורך לעשות רייז גדול מהרגיל
    המטרה פה שלי הייתה לבודד ולא להבריח. במצב זה אינני מתלונן למה דונק עושה קול עם מה שהוא מחזיק אלה שאלה היא מה קורה אם הצלחתי לבודד דונק (שזה המצב) אבל הפלופ בעייתי ועכשיו השאלה היא איך להמשיך
    "

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. איזה דרך להפסיד עם קינגים
    על ידי kobiko3030 בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 12/05/2013, 20:43
  2. זו גם דרך להפסיד...
    על ידי elad84 בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 11/05/2013, 06:06
  3. K-K vs A-A איך מפסידים כמה שפחות