HU SNG 30$ turbo 4 player - 1 take all 115$

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-18 מתוך 18
  1. סטרייט  

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    586
    קיבל תודה 103 פעמים ב75 הודעות

HU SNG 30$ turbo 4 player - 1 take all 115$

בגמר אני מקבל נבל מסריח
    הוא סופר אגרסיבי ומשוחרר ברמות מטורפות .
    הוא מבלף בכל הזדמנות ומהמר כל הזמן .

אני על 2200 והוא על 800 צ'יפים כרגע. בלינדים 25\50

הנבל פותח מהכפתור מין ל 100 . אני עם AJo . בדר"כ אני דוחף בכזאת סיטואציה אבל בגלל שהוא משלם טווח רחב 3 BET . כמעת כל דבר .והוא מתקפל ALL IN החלטתי להחזיר אותו ולנסות להרוויח כמה גרושים עם אחד מהקיקר שלי . ( אם יהיה לו משהו יותר טוב הוא יחזיר אותי 4 בט גם ככה )

העלתי ל 300 . הוא משלם . ניפתח פלופ 9K5r .
    עכשיו . אם אני נותן צ'ק הוא דוחף אול אין עם A8+ במקרה שלו 27 אוף אפילו .
    כניראה שעשיתי טעות במהלך הפזיז הזה
    אבלדחפתי עליו אול אין וגיליתי שהחמוד הזה השווה לי כמעת חצי מהסטאק שלו פרי פלופ עם 85 סוטד!.
    והוא לא הסכים להיפרד מהזוג 5 . למרות שבכייף יכול להיות לי KT+

טרן 2 ריבר קינג . והוא הכפיל את עצמו .

אני מפרסם את זה כי שמתי לב שידיים כמו AJ-AK . ו JJ+
    אני מאבד איתם המון המון כסף כשאני בלי עמדה . אני לא יודע מה לעשות

אני מחזיר את הנבל פרי פלופ הוא משלם . ואז אני לא פוגע בפלופ . אני מהמר הוא מחזיר אותי או עושה פלואוט . נותן צ'ק בטרן והוא יורה עלי הימור שמחייב אותי להתקפל ...

אם אני פוגע גאטשוט - המצב עוד יותר גרוע ...
    נערך לאחרונה על ידי apostute; 05/06/2013 ב 03:36.

2. הסמל האישי של Japanese
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    333
    קיבל תודה 463 פעמים ב141 הודעות
    הוא שיחק את היד בסדר גמור, אתה לעומת זאת שיחקת רע והפסדת אותה בכוחות עצמך.
    אתה צריך להבין את המתמטיקה של המשחק:
    כשאתה העלת ל300 הוא היה צריך להשלים 200 לקופה שתהיה 600. סתומרת הוא יודע שמספיק שהיד שלו תהיה שווה 33% והתשלום נכון, וברור שהיד שלו היא בערך 40% מול בערך כל טווח ה3בט שלך, תוסיף לזה שהוא בעמדה עליך והוא יוכל לשחק את היד פוסט גם אם הוא יפגע וגם אם לא ואתה לעומת זאת רק אם תפגע. זה התשלום הכי קל בעולם. למעשה גם אם הוא יודע מה הקלפים שלך זה עדיין התשלום הכי קל בעולם. וגם אחרי שדחפת אול אין מסתומרת הוא לא הסכים להיפרד מהזוג 5 שלו למרות שבכיף יכול להיות לי K10, אם יש לך K10 ברור שאתה לא דוחף שם אול אין אתה מהמר לווליו אף שחקן לא היה זורק לך בסיטואציה כזאת אנשים לא מפגרים.
    אנשים צריכים להבין שAX למרות חוזקו פרה כמעט בלתי אפשרי לשחק מחוץ לפוזיציה. אם לא פגעת הוא לא שווה הרבה וגם AQ למשל בדרך כלל צריך לראות 5 קלפים כדי להתחבר. KQ למשל זו יד שמשוחקת יותר טוב מAQ ובמקרה הזה עדיף 3בט על דחיפה. AX חזק ככל שיהיה עדיף כבר לדחוף.
    להבא אם אתה רוצה לגרום לנבל לטעות תעשה את זה נכון, סבבה אז הגעת למסקנה שלדחיפה הוא יזרוק אבל הוא משלם רחב 3בט כדי לפגוע אז תעשה את זה כמו שצריך, תעשה רייז ל450 ותדחוף על כל פלופ, אם נבל ישלם ואפילו יפגע אז לפחות באמת תוכל לומר על הזין אני שיחקתי נכון והוא מטומטם ובטווח הרחוק אני ירוויח.

3. המשתמשים הבאים מודים ל Japanese על התגובה המועילה:

apostute (05/06/2013)

4. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (16)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    קיבל תודה 2,038 פעמים ב1,015 הודעות
    במקור פורסם על ידי Japanese צפה בהודעה
    כשאתה העלת ל300 הוא היה צריך להשלים 200 לקופה שתהיה 600. סתומרת הוא יודע שמספיק שהיד שלו תהיה שווה 33% והתשלום נכון, וברור שהיד שלו היא בערך 40% מול בערך כל טווח ה3בט שלך, תוסיף לזה שהוא בעמדה עליך והוא יוכל לשחק את היד פוסט גם אם הוא יפגע וגם אם לא ואתה לעומת זאת רק אם תפגע. זה התשלום הכי קל בעולם. למעשה גם אם הוא יודע מה הקלפים שלך זה עדיין התשלום הכי קל בעולם. וגם אחרי שדחפת אול אין מסתומרת הוא לא הסכים להיפרד מהזוג 5 שלו למרות שבכיף יכול להיות לי K10, אם יש לך K10 ברור שאתה לא דוחף שם אול אין אתה מהמר לווליו אף שחקן לא היה זורק לך בסיטואציה כזאת אנשים לא מפגרים.
    אנשים צריכים להבין שAX למרות חוזקו פרה כמעט בלתי אפשרי לשחק מחוץ לפוזיציה. אם לא פגעת הוא לא שווה הרבה וגם AQ למשל בדרך כלל צריך לראות 5 קלפים כדי להתחבר. KQ למשל זו יד שמשוחקת יותר טוב מAQ ובמקרה הזה עדיף 3בט על דחיפה. AX חזק ככל שיהיה עדיף כבר לדחוף.
    להבא אם אתה רוצה לגרום לנבל לטעות תעשה את זה נכון, סבבה אז הגעת למסקנה שלדחיפה הוא יזרוק אבל הוא משלם רחב 3בט כדי לפגוע אז תעשה את זה כמו שצריך, תעשה רייז ל450 ותדחוף על כל פלופ, אם נבל ישלם ואפילו יפגע אז לפחות באמת תוכל לומר על הזין אני שיחקתי נכון והוא מטומטם ובטווח הרחוק אני ירוויח.
    לא
    טרולינג אגרסיבי הוא טרולינג מנצח.

5. רביעייה  

מוניטין
    111 (14)
    הודה
    933
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב753 הודעות
    במקור פורסם על ידי Koon Da Son צפה בהודעה
    לא
    בפעם הבאה תשתדל לקצר

6. 2 המשתמשים הבאים הודו לישראל על ההודעה המועילה:

apostute (05/06/2013), nice pot (05/06/2013)

7. הסמל האישי של Japanese
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    333
    קיבל תודה 463 פעמים ב141 הודעות
    במקור פורסם על ידי Koon Da Son צפה בהודעה
    לא
    תסביר בבקשה למה

8. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (16)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    קיבל תודה 2,038 פעמים ב1,015 הודעות
    במקור פורסם על ידי Japanese צפה בהודעה
    א. הסיכוי של 40% (אם קיים בכלל) זה ריצה עד לשואודאון, לא ב-3 קלפים.
    ב. הקופה תהיה 600 פריפלופ והאפקטיב יהיה 500, כל הכסף על כל פלופ אז אם כבר להיות OOP זה יתרון פה אם נבל שוקל בכלל לשחק fit or fold פוסטפלופ.
    ג. KQ לא משחקת טוב יותר מ-AQ נגד שום טווח.
    ד. נבל קוף, וזה טוב שקופים מנצחים מדי פעם כי אחרת הם לא היו חוזרים לשחק ולהפסיד.
    ה. רייז ל-450 לא יעזור.
    ו. הירו שיחק נכון, נבל מטומטם ובטווח הרחוק הירו ירוויח.
    ז. בחיאאאאאאאאאת OP מה נסגר איתך? אתה עדיין בטילט מלפני כמה ימים כשהפסדת את התחתונים בהייפרים? תפסיק לפרסם ידיים של הפסדים ונצחונות, לך תאכל לגויים את הראש ותבנה את הרול בחזרה.
    טרולינג אגרסיבי הוא טרולינג מנצח.

9. המשתמשים הבאים מודים ל Koon Da Son על התגובה המועילה:

apostute (05/06/2013)

10. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    אם הוא משלם 300 עם 85 ומקפל לדחיפה אז שיחקת את היד בצורה אידאלית, אבל אתה יודע בפוקר צריך גם מזל. פוסט פלופ אגב ברור שהוא משלם אם הוא פוגע, לא רק שזה לא אמור להפתיע אותך זה גם מה שהוא "אמור" לעשות כשאתם משחקים על אפקטיב של קופה אחת.
    I feel beside myself now, so i must be you.

11. המשתמשים הבאים מודים ל Lenz על התגובה המועילה:

apostute (05/06/2013)

12. פלאש  

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    331
    קיבל תודה 176 פעמים ב119 הודעות
    אחלק את האסטרטגיה האופטימלית בעיניי לידיים חזקות OOP בהדס-אפ לשני מקרים : פוקטים לעומת Ax כאשר x "סביר", לפחות 8 לצורך העניין.
    בשלב הזה, כשהבליינדים גבוהים ונבל קצר, הדבר הכי גרוע שאתה יכול לעשות עם Ax מחוץ לעמדה הוא לתרבט קטן לואליו (300=קטן) ולדחוף על כל פלופ.
    יגיע A ותדחף - פולד קל עבורו.
    יגיע פלופ בגובה x ותדחף - בהנחה שישלם לך עם כל זוג, תצטרך לקוות שהוא פגע (וזה כבר תסריט מאוד אופטימי - שגם אתה תפגע בטופ טופ וגם הוא יפגע).
    תקבל אויר בפלופ ותדחף - ב-100% מהמקרים שתקבל תשלום, אתה מאחורה. אתה מסכן עוד 500 כדי להרוויח את ה-300 שלו מלפני הפלופ וזה EV-.
    לכן אני ממליץ לדחוף פרי Ax. אתה חזק על טווח ההשוואה שלו עם 8 בליינדים (ואני אסביר למה 8 ולא 16. בהינתן שהמהלך הכי נפוץ ב-HU הוא מינרייז פרי מהכפתור, רוב הקופות שמגיעות לפלופ יתחילו עם בליינד "כפול" מכל שחקן ויש לזה אפקט פסיכולוגי), טווח שכולל בין היתר כל אס ואת מרבית הקינגים ולפעמים גם QJ וסוטד קונקטורס אם המאסת עליו את החיים במהלך המשחק. אחוז גבוה מטווח המינרייז שלו ילך לפולד, שזה לא דבר כ"כ רע במצב הצ'יפים הנוכחי, בדרך למלחמת ג'אם/פולד.

פוקטים גבוהים אני ממליץ לקחת לואליו ולדחוף במהירות על פלופ נמוך ממך, כיון שדחיפה מהירה מריחה כמו פחד ותקבל השוואה ביתר קלות גם מאס גבוה. לחילופין אפשר להמר משהו כמו בליינד אחד, מה שיגרור דחיפה מנבל בהרבה מקרים.
    פוקטים נמוכים כדאי לשחק כמו Ax לדעתי.
    "דע את האוייב וקרע אותו" (23.8.2012, ilan47)

13. רביעייה  

מוניטין
    111 (14)
    הודה
    933
    בגדול אם אין לך תכנית לפלופ והלאה גם קול זו אופציה , מצורת ההתבטאות שלך לגבי נבל ב-3 השורות הראשונות אני משער שיש לך בעייה של התמודדות מול סוג השחקן הזה.
    לא יודע כמה היסטוריה יש לך מול נבל ,מניח שכמעט אפס בסוג המשחק הזה ,שלא נדבר על רמת הבליינדים הזו והסטאקים האלה. בגדול אתה נמצא מרחק 1-3 דקות מ-פוש\פולד בכל יד(13-14 בב) ,היתרון שלך בצ'יפים משמעותי ביותר אבל מרחק פליפ אחד ממצב מאוזן, ניתן ומומלץ במצב העניינים הנוכחי לדחוף פרה פלופ אם קשה לך לבצע התאמות ליריב. המהלך הזה אולי לא הכי רווחי שיש אבל הוא רווחי ביותר בהתחשב בנתונים שסיפקת על נבל.

14. פלאש  

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    331
    במקור פורסם על ידי ישראל צפה בהודעה
    המהלך הזה אולי לא הכי רווחי שיש
    איזה מהלך יותר רווחי עם AJo בלי פוזישן מול רייז ביתרון~3:1 בצ'יפים, ולמה ?

15. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    במקור פורסם על ידי nir6 צפה בהודעה
    איזה מהלך יותר רווחי עם AJo בלי פוזישן מול רייז ביתרון~3:1 בצ'יפים, ולמה ?
    בדיוק מה שהירו עשה, כי וילן הכניס חצי סטאק עם 85.

16. פלאש  

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    331
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    בדיוק מה שהירו עשה, כי וילן הכניס חצי סטאק עם 85.
    אז ? האם רלוונטי בכלל עם מה נבל הכניס חצי סטאק ברגע שלא פגענו ואנחנו בלי פוזישן ? במידה והחטאנו וניתן צ'ק, הוא יעשה לנו חיים קשים. במידה ונדחוף, או שנרוויח 300 או שנפסיד 800.
    מעבר לזה שלנבל יש 40% אקוויטי מולנו כך שבתוחלת נפסיד 140 צ'יפים אם נדחוף (אולי נפסיד פחות בתוחלת כי ללהיות טוב מאיתנו כבר בפלופ, הווה אומר שנבל יפגע בזוג לפחות כבר בפלופ, מה שיגרום לו להשוות, יש לו פחות מ-40% סיכוי).
    וזה עוד מבלי להוריד את התוחלת השלילית של צ'ק במידה והחטאנו.

עריכה : כמובן שיש כאן הנחה מובלעת שמי שטוב בפלופ במידה והולכים לשואודאון, ישאר טוב גם בריבר.
    נערך לאחרונה על ידי nir6; 05/06/2013 ב 15:35.

17. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    במקור פורסם על ידי nir6 צפה בהודעה
    אז ? האם רלוונטי בכלל עם מה נבל הכניס חצי סטאק ברגע שלא פגענו ואנחנו בלי פוזישן ? במידה והחטאנו וניתן צ'ק, הוא יעשה לנו חיים קשים. במידה ונדחוף, או שנרוויח 300 או שנפסיד 800.
    מעבר לזה שלנבל יש 40% אקוויטי מולנו כך שבתוחלת נפסיד 140 צ'יפים אם נדחוף (אולי נפסיד פחות בתוחלת כי ללהיות טוב מאיתנו כבר בפלופ, הווה אומר שנבל יפגע בזוג לפחות כבר בפלופ, מה שיגרום לו להשוות, יש לו פחות מ-40% סיכוי).
    וזה עוד מבלי להוריד את התוחלת השלילית של צ'ק במידה והחטאנו.
    אתה מסתבך שלא לצורך ובגדול טועה מאוד בגישה שלך לחישוב, אנחנו את כל הכסף נכניס בכל מקרה השאלה היא מול איזה טווח של ידיים, אם בדחיפה אני מקבל תשלום מול טווח שאני נניח מפליפ מולו בעוד 3בט ל300 ולהכניס סחורה על כל פלופ נבל משלם עם כל הידיים שהוא פותח אזי בהגדרה זה מהלך רווחי יותר. אם הוא יקפל אם הוא יחטיא וישלם אם הוא פגע? אז זה עוד יותר טוב לנו (נבל יחטיא ב%70 מהפלופים) כי הוא תרם לנו חצי סטאק ואיבד את האקוויטי התיאורתי שלו. בנוסף כשהוא משלם לנו עם ידיים נשלטות הרבה מאוד פעמים גם פוסט פלופ נכניס את הכסף מקדימה.
    נערך לאחרונה על ידי Lenz; 05/06/2013 ב 15:38.

18. רביעייה  

מוניטין
    111 (14)
    הודה
    933
    המספרים קרובים אבל לא מדוייקים.
    לפני היד 2200-800 . אחרי הפלופ נשאר לנבל 500ולא 800 , לא הבנתי מאיפה נרוויח 300 אם נבל זורק בפלופ.
    אקוויטי לנבל 40% - גם לא ברור,פרה פלופ סביר להניח שנבל פותח 80-85% (כנראה יותר לפי התיאור ) במקרה הזה מול aj0 האחוזים נמוכים מ-35 פרה .
    נערך לאחרונה על ידי ישראל; 05/06/2013 ב 15:41.

19. פלאש  

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    331
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    אתה מסתבך שלא לצורך ובגדול טועה מאוד בגישה שלך לחישוב, אנחנו את כל הכסף נכניס בכל מקרה השאלה היא מול איזה טווח של ידיים, אם בדחיפה אני מקבל תשלום מול טווח שאני נניח מפליפ מולו בעוד 3בט ל300 ולהכניס סחורה על כל פלופ נבל משלם עם כל הידיים שהוא פותח אזי בהגדרה זה מהלך רווחי יותר. אם הוא יקפל אם הוא יחטיא וישלם אם הוא פגע? אז זה עוד יותר טוב לנו (נבל יחטיא ב%70 מהפלופים) כי הוא תרם לנו חצי סטאק ואיבד את האקוויטי התיאורתי שלו. בנוסף כשהוא משלם לנו עם ידיים נשלטות הרבה מאוד פעמים גם פוסט פלופ נכניס את הכסף מקדימה.
    אתה בהחלט לא תקבל תשלום מטווח כ"כ חזק שאתה מפליפ מולו ואת זה לומדים ע"י טחינת הפורמט. רוב טווח ההשוואה מורכב מקלפי ברודוואי ואסים חלשים, ולא רק מזוגות. AJo לחלוטין חזק מטווח ההשוואה וזה נכון גם בטורבו ובמיוחד בהייפר.
    "נבל משלם עם כל הידיים שהוא פותח" - לא הבנתי למה התכוונת. אם התכוונת שהוא ישלם את ה-3בט עם כל מה שהוא פותח אז זה פשוט לא נכון. הוא פותח הכל, ו-3בט יפחיד אותו אחוז גבוה מהפעמים ויגרום לו להעיף את הזבל שלו. אם התכוונת שהוא ישלם את הסולד שלו בפלופ - נבל ישלם עם זוג ומעלה כהנחת בסיס שתופסת בכל לימיט עד 100$ (לא שיחקתי HU יותר גבוה מזה אבל אני מניח שזה לא משתנה גם מעל).
    ההנחה האחרונה שלך (נבל יחטיא 70% מהפלופים) היא נכונה מתמטית אבל מעט שגויה מהבחינה שהוא לא יחטיא 70% מהפלופים שאנחנו נחטיא (וכאמור, אם יבוא A אז זו יציאה קלה עבורו, והתרחיש שבו נזווג את הקלף שאינו אס וגם הוא יפגע במשהו הוא אופטימי מאוד כפי שהסברתי בהודעה קודמת), וזה דבר שלומדים מנסיון בפורמט. ככלל אצבע גס וכללי ביותר, אם נבל לא פירבט אותנו פרי, זה כי אין לו קלפים גבוהים. אם החטאנו את ה-AJ (שוב, באופן גס) כנראה שנפל פלופ נמוך-בינוני, כזה שבסיכוי טוב פגע בנבל.

במקור פורסם על ידי ישראל צפה בהודעה
    המספרים קרובים אבל לא מדוייקים.
    לפני היד 2200-800 . אחרי הפלופ נשאר לנבל 500ולא 800 , לא הבנתי מאיפה נרוויח 300 אם נבל זורק בפלופ.
    אקוויטי לנבל 40% - גם לא ברור,פרה פלופ סביר להניח שנבל פותח 80-85% (כנראה יותר לפי התיאור ) במקרה הזה מול aj0 האחוזים נמוכים מ-35 פרה .
    תיקנת את מה שבאתי להצביע עליו אז איך עדיין לא הבנת ? לנבל יש 300 בפנים, אם נזרוק אותו מהיד בפלופ נרוויח 300.
    בקשר לאקוויטי, תריץ לי בבקשה בדיקה בסטוב כמה אקוויטי יש לו בהנחה שהוא אובר-לוס ופותח כל קלף גבוה מג'ק, כל קונקטורס במרחק של 3 ומטה (לדוג' 10-8, 5-2) וכל זוג.

יאללה, בהצלחה לנבחרת. זזתי למשחק.
    נערך לאחרונה על ידי nir6; 05/06/2013 ב 16:15.

20. רביעייה  

מוניטין
    111 (14)
    הודה
    933
    קרא שוב את השורות הראשונות ותחליט לבד אם זה שחקן שפותח 80-85 אחוז בפוזישן. ״ תריץ לי בבקשה.....״ , לא ממהרים לשום מקום, תריץ לך, תבדוק לך, תסיק מסקנות וכו׳, הדרך חשובה לא התוצאה.

21. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    "נבל משלם עם כל הידיים שהוא פותח" - לא הבנתי למה התכוונת. אם התכוונת שהוא ישלם את ה-3בט עם כל מה שהוא פותח אז זה פשוט לא נכון. הוא פותח הכל, ו-3בט יפחיד אותו אחוז גבוה מהפעמים ויגרום לו להעיף את הזבל שלו.
    אז 85 זה בעינייך יד סבבה?

22. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (18)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    קיבל תודה 3,740 פעמים ב1,591 הודעות
    שוחק בסדר , מעדיף שאב פרה , הרייז שלך גם ככה מחייב אותך לאפקטיב , אז זה בעצם רק סוג של טל וכלום חוץ מזה .

אני יודע שנבל גרוע מדיי בשביל לקלוט את הטל , אבל זה לא הרגל נכון לשחק בקקי כשצריך לדחוף.

נושאים דומים

1. 1malshin1 wcoop 215r turbo + 109 turbo
    על ידי Malshin בפורום Marketplace
    תגובות: 23
    הודעה אחרונה: 21/12/2013, 02:50
  2. sng 7$ 45 player turbo post flop decision
    על ידי rodik21 בפורום ידיים בטורנירים - אונליין - SNG
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 25/10/2012, 23:31
  3. QQ vs. tight player
    על ידי AKQJTs בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 17