שילוב של פוקר מקצועי וצה"ל *בלי טרולינג*

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 4 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 63
  1. הסמל האישי של rypoker
    זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    33
    קיבל תודה 78 פעמים ב50 הודעות

שילוב של פוקר מקצועי וצה"ל *בלי טרולינג*

לפני שאני מתחיל אני שוב אבקש, כל מי שלא מסוגל לשלוט בעצמו, לרגע אחד תשימו את כל הטרולינג בצד.

אני בן 18 ועתיד להתגייס בקרוב למשמר הגבול, אני אמנם לא מורעל ולא היה לי בילדות חלום להיות לוחם בסיירת אבל אני חושב שזאת חוויה שיכולה לעצב ולחשל אותי פיזית ובעיקר מנטלית גם באזרחות, ולמרות שיש לזה הרבה מאוד מינוסים יש גם דברים חיוביים מהשירות הזה, למרות שאני בכלל לא עושה Pros & Cons כי אם לוחם לא בא לתרום בלי לרצות לקבל לא יצליח.
    עם זאת, מאז שאני משחק פוקר מגיל 15 תמיד היה לי חלום לפחות לנסות להיות מקצוען ומעבר לתגמול הכספי חלמתי על זכייה בתארים משמעותיים בעולם הזה (במילים אחרות, צמיד). אין לי ספק שזה חלומו של כל שחקן, אבל אני באמת רוצה ומוכן להקריב כל כך הרבה בשביל משהו שאני חולם עליו ורוצה אותו מאוד, אבל החשש שלי הוא שבעולם כל כך תחרותי, בטח בעולם הפוקר שהרמה בו רק עולה ועולה, השלוש שנים האלו שאוכל לנצל אותם לטובת שיפור המשחק שלי (אין לי ספק שאני כבש מצוי כרגע) ולא אוכל לעשות זאת בגלל שאני לוחם יגרמו לי בעצם לפספס את הרכבת וכבר יהיה מאוחר מדי להתחיל ולהפוך למקצוען.
    ברור לי שגם אם הייתי מתחיל היום הסיכויים להפוך למקצוען הם לא לטובתי, אבל שום חלום של אף בנאדם הוא לא חלום שגרתי ובנאלי וצריך לירוק דם ולהקריב הרבה כדי להשיג אותו וזה צעד שאני לא מפחד לעשות.
    רציתי לשמוע מה דעתכם, יש אמת בדברים האלו או שאלו סתם חששות? בסופו של דבר אני מקשיב רק לצו המצפון שלי, אבל אם חברי הפורום שרובם גדולים ממני בהרבה ועברו את הצבא יכולים לשתף את דעתם זה יעזור לי.
    תודה.

2. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    אם אתה באמת רוצה ללכת על הפוקר לך תהיה ג'ובניק. אל תוותר על הצבא בשביל פוקר, ואני לא אומר את זה מאהבת הארץ חלילה אלא כי הצבא מבגר וזה רק יעשה לך טוב, הרבה יותר טוב מלשבת לקמר מול המחשב 24 על 7.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

3. הסמל האישי של Doug Tuna
    זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    14
    הודה
    19
    קיבל תודה 59 פעמים ב32 הודעות
    במקור פורסם על ידי rypoker צפה בהודעה
    בגלל שאני לוחם יגרמו לי בעצם לפספס את הרכבת וכבר יהיה מאוחר מדי להתחיל ולהפוך למקצוען.
    אין דבר כזה מאוחר מדי
    אפשר להתחיל להתמקצע גם בגיל 21, 25, 30 והלאה
    אתה לא בתחרות עם שאר העולם על מי יותר צעיר
    בגיל 21 אחרי השחרור אתה תשים את רוב העולם בכיס הקטן ביחס למה שעשית בחייך
    אתה בחור צעיר שמתגייס לצבא בשביל לתרום ואתה שם pause על שאר תחומי החיים שלך לבינתיים
    הפוקר יחכה לך
    הוא אמור לקפל למינרייז. איך הוא שילם ?

4. המשתמשים הבאים מודים ל Doug Tuna על התגובה המועילה:

semfinance (15/07/2013)

5. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (18)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    כל דבר בעיתו.
    הפוקר לא יברח לשום מקום.

6. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    תשכח מהפוקר, לך תעשה שירות שלוש שנים, הפוקר לא יברח לשום מקום וגם ככה הסיכוי שתהפוך למקצוען שמתפרנס הייטב מפוקר שואף לאפס.
    I feel beside myself now, so i must be you.

7. 2 המשתמשים הבאים הודו לLenz על ההודעה המועילה:

1TOGOOD (15/07/2013), semfinance (15/07/2013)

8. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (16)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    קיבל תודה 1,375 פעמים ב675 הודעות
    לך לצבא ותביא איתך את התשוקה וההתלהבות לשם, ותישאר זקוף גם אחרי הכאפה הראשונה שתקבל שם כי יהיו אחריה עוד הרבה ובכל זאת צריך להמשיך הלאה.
    הגישה שלך טובה והיא תעזור לך בהרבה מקומות בחיים, כרגע אתה צריך לנטרל את הרעשים שיש לך בראש בתור צעיר בן 18 וללמוד מניסיון / טעויות של אחרים.
    פוקר יהיה שם בשבילך גם בהמשך. אם לא אז יהיה משהו אחר, כנראה טוב יותר.

9. הסמל האישי של OriQ9s
    רויאל פלאש

מוניטין
    58 (17)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    2,931
    קיבל תודה 1,778 פעמים ב869 הודעות
    לדעתי זה ככה,
    קרבי > פוקר > ג'וב.
    יעני, אם צבא, אז רק קרבי.
    To improve is to change; to be perfect is to change often.

10. 2 המשתמשים הבאים הודו לOriQ9s על ההודעה המועילה:

Astrix (16/07/2013), GabeKaplan (15/07/2013)

11. הסמל האישי של Abaganov
    זוגיים

מוניטין
    15 (10)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    60
    קיבל תודה 44 פעמים ב35 הודעות
    גם אלי אלעזרה נתן 3 שנים שירות קרבי והוא הסתדר די טוב עם זה,

הפוקר לא בורח ואם כבר השירות הצבאי יעשה רק טוב למשחק שלך בטווח הארוך ויתן לך כלים שאנשים שלא היו במסגרת הזאת לא יקבלו , דברים כמו משמעת עצמית , יכולת קבלת החלטת תוך לחץ , קריאת מצבים ובכלל בגרות ולקיחת אחריות , כל הדברים האלה יעזרו לך בכלליות בחיים ובפוקר בפרט.
    עלה והצלח ותן בראש

12. המשתמשים הבאים מודים ל Abaganov על התגובה המועילה:

rypoker (16/07/2013)

13. הסמל האישי של rypoker
    זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    33
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    תשכח מהפוקר, לך תעשה שירות שלוש שנים, הפוקר לא יברח לשום מקום וגם ככה הסיכוי שתהפוך למקצוען שמתפרנס הייטב מפוקר שואף לאפס.
    אני יודע, זה לא אמור למנוע ממני לעשות את הצעד הזה. גם הסיכוי להיות כדורגלן שואף לאפס, כמו גם זמר, שחקן, צייר, ועוד הרבה דברים, ובכל זאת יש מיליונים כאלה.
    חצי מהעולם הזה מורכב מאנשים שהלכו אחרי החלומות שלהם, חלקם הצליחו חלקם לא, אבל מי שלא מנסה אף פעם לא יודע, ואם תרדוף כל החיים שלך אחרי פרנסה וממון בלי להנות מהחיים ולהגשים את עצמך אז מה עשית בזה? איזה מן חיים אלה לקום כל בוקר ולרדוף אחרי משהו שלא גורם לך סיפוק ואושר אמיתי?

תודה רה לכולם על התגובות, יש אולי לוחמים בינכם? מישהו שהצליח לשלב את הפוקר בחייו אחרי השירות?
    רובכם אומרים שהפוקר יחכה, אבל קו המחשבה שלי הוא שבנאדם שרוצה להיות ספורטאי מצליח או בדרן מצליח או אמן מצליח או כל מקצוע לא רציונלי אחר ולהצליח בו הוא צריך לעסוק בו בדבקות מגיל מאוד צעיר ומאוד מוקדם, ובמקרה שלי זה לא יהיה מוקדם.

14. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (18)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    קיבל תודה 3,740 פעמים ב1,591 הודעות
    3 שנים כלוחם יחסנו אותך מכל ראנר ראנר שיתפסו עליך בעתיד , הצד המנטאלי הוא החלק הכי חשוב לשחקן פוקר לע"ד , אז זה לא סותר , ההיפך , זה אחד השלבים בדרך לצמיד.

15. 3 המשתמשים הבאים הודו לgana2 על ההודעה המועילה:

Astrix (16/07/2013), rypoker (16/07/2013), Stasia42 (15/07/2013)

16. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (27)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    לטעמי 3 שנים של קרבי זה בזבוז. אתה מספיק מתחשל כג'ובניק ואתה יכול לעשות עוד דברים בנוסף פלוס קשה יותר למות כג'ובניק. ועוד לא דיברתי על לעשות בצבא מקצוע שיתרום לך בעתיד.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

17. פול האוס  

מוניטין
    77 (12)
    הודה
    195
    קיבל תודה 862 פעמים ב398 הודעות
    לא חושב שיש אפשרות לשלב בין קרבי לפוקר, במיוחד שאתה רק מתחיל. לא נראה לי שתצליח ללמוד פוקר ולהפוך מחובבן למקצוען כשאתה חוזר פעם בשבוע או פעם בשבועיים. וקשה לי להאמין שמה שתרצה לעשות שאתה חוזר זה לראות פלופים.

אני אישית גילית על פוקר קצת לפני גיל 16 והיום אני עוד מעט בן 18, בדיעבד אם הייתי יודע הייתי מחכה ומתחיל אחרי הצבא אבל זה כבר לא משנה.

אם כבר יש לך מסלול צבאי קרבי אני אישית ממליץ שתרד מזה ואם עדיין בוער לך בגיל 21 אז לבריאות.

18. הסמל האישי של rypoker
    זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    33
    במקור פורסם על ידי Malshin צפה בהודעה
    לא חושב שיש אפשרות לשלב בין קרבי לפוקר, במיוחד שאתה רק מתחיל. לא נראה לי שתצליח ללמוד פוקר ולהפוך מחובבן למקצוען כשאתה חוזר פעם בשבוע או פעם בשבועיים. וקשה לי להאמין שמה שתרצה לעשות שאתה חוזר זה לראות פלופים.

אני אישית גילית על פוקר קצת לפני גיל 16 והיום אני עוד מעט בן 18, בדיעבד אם הייתי יודע הייתי מחכה ומתחיל אחרי הצבא אבל זה כבר לא משנה.

אם כבר יש לך מסלול צבאי קרבי אני אישית ממליץ שתרד מזה ואם עדיין בוער לך בגיל 21 אז לבריאות.
    לא חשבתי על לשלב בזמן השירות, חשבתי אחרי.
    היית מעדיף להתחיל לשחק באופן מקצועי אחרי הצבא? ואתה לא חושב שה-3 שנות ניסיון, גריינדינג והבנה של המשחק שנעלמו לא יהיה משמעותיות?

19. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות
    גבר לך לקרבי, פוקר כמקצוע לרוב זה אפיזודה חולפת. יש איזה 1000 איש בפורום הזה, מתוכם בערך 5 מקצועני פוקר על אמת. לך תעשה משהו בשביל החברה ואל תטבע בחלומות.

20. פול האוס  

מוניטין
    77 (12)
    הודה
    195
    לא חשבתי על לשלב בזמן השירות, חשבתי אחרי.
    היית מעדיף להתחיל לשחק באופן מקצועי אחרי הצבא? ואתה לא חושב שה-3 שנות ניסיון, גריינדינג והבנה של המשחק שנעלמו לא יהיה משמעותיות?
    אם אתה לא רוצה לשלב אז לא הבנתי מה אתה שואל בעצם?

אונליין פוקר זה לא כדורגל שיש חשיבות לגיל 18-21. זה בסך הכל לשבת מאחורי מסך.. אתה תוכל לעשות את זה גם בגיל 21 וגם בגיל 25.

21. הסמל האישי של rypoker
    זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    33
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    גבר לך לקרבי, פוקר כמקצוע לרוב זה אפיזודה חולפת. יש איזה 1000 איש בפורום הזה, מתוכם בערך 5 מקצועני פוקר על אמת. לך תעשה משהו בשביל החברה ואל תטבע בחלומות.
    למה שלא אהיה מהחמש האלה? אולי אני אכשל, אבל אם אני לא אנסה אני לא אדע אף פעם אם אני מסוגל.
    אני לא טובע בחלומות והם לא מכתיבים לי את שגרת החיים שלי, אבל אם לבנאדם אין חלום לרדוף אחריו אין לו בשביל מה לקום בבוקר.

אם אתה לא רוצה לשלב אז לא הבנתי מה אתה שואל בעצם?

אונליין פוקר זה לא כדורגל שיש חשיבות לגיל 18-21. זה בסך הכל לשבת מאחורי מסך.. אתה תוכל לעשות את זה גם בגיל 21 וגם בגיל 25.
    יש הבדל בין סתם לשבת מאחורי מסך לבין להיות באמת שחקן מקצוען ברמה גבוהה.
    כל דבר שאני עושה בחיים שלי אני לא עושה אותו סתם ואני לא מחפף בו, אם אני הולך על משהו ועושה אותו אני עושה אותו כדי להיות הטוב ביותר ולגעת בפסגה, ואם אין לי סיכוי אז אני פשוט לא עושה אותו.
    אני שואל דבר אחד פשוט, שחקנים כמו טום דוואן ופיל גלפונד ואפילו שחקנים פחות מוכרים ואפילו אלמוניים שהביאו צמיד אליפות עולם (הבנתי שאחד כאן היה ממש קרוב באיוונט של ה-1500 נו לימיט) שזאת השאיפה שלי התחילו לשחק באופן שוטף ומקצועני מגיל צעיר, מהגיל שאני נמצא בו עכשיו בעצם, והשאלה שלי היא אם השלוש שנות שירות שלי יכולות לחסל לי את השאיפה שלי? שבעצם הפסדתי שלוש שנים שבהם אני יכול ללמוד את המשחק לעומק, לשפר את היכולות שלי, לטחון סשנים כל יום, ושאחרי שלוש שנים יהיה פער בין שחקנים אחרים בגילי שבעצם לא אוכל להדביק?

22. פול האוס  

מוניטין
    77 (12)
    הודה
    195
    אני לא מבין אותך.. שאלת שאלה, קיבלת תשובה משחקנים שאולי השם שלהם לא אומר לך הרבה אבל הם עשו המון כסף ויש להם המון נסיון וכולם ענו לך אותו דבר.

עכשיו אמרת כבר מקודם שאתה לא מתכוון לוותר על הצבא ועל הקרבי, אז מה זה משנה אם יש פער? ברור שיש פער וברור ש3 שנים שתשב עכשיו ותלמד ותשחק ישימו אותך בנקודת פתיחה יותר טובה מבגיל 21 שתבוא חסר ידע.
    אבל מה זה משנה? אמרת שאתה לא מתכוון לוותר על הצבא בשביל פוקר, אז מה אתה בעצם שואל???

23. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (18)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    קיבל תודה 3,740 פעמים ב1,591 הודעות
    למה שלא אהיה מהחמש האלה? אולי אני אכשל, אבל אם אני לא אנסה אני לא אדע אף פעם אם אני מסוגל.
    אני לא טובע בחלומות והם לא מכתיבים לי את שגרת החיים שלי, אבל אם לבנאדם אין חלום לרדוף אחריו אין לו בשביל מה לקום בבוקר.

יש הבדל בין סתם לשבת מאחורי מסך לבין להיות באמת שחקן מקצוען ברמה גבוהה.
    כל דבר שאני עושה בחיים שלי אני לא עושה אותו סתם ואני לא מחפף בו, אם אני הולך על משהו ועושה אותו אני עושה אותו כדי להיות הטוב ביותר ולגעת בפסגה, ואם אין לי סיכוי אז אני פשוט לא עושה אותו.
    אני שואל דבר אחד פשוט, שחקנים כמו טום דוואן ופיל גלפונד ואפילו שחקנים פחות מוכרים ואפילו אלמוניים שהביאו צמיד אליפות עולם (הבנתי שאחד כאן היה ממש קרוב באיוונט של ה-1500 נו לימיט) שזאת השאיפה שלי התחילו לשחק באופן שוטף ומקצועני מגיל צעיר, מהגיל שאני נמצא בו עכשיו בעצם, והשאלה שלי היא אם השלוש שנות שירות שלי יכולות לחסל לי את השאיפה שלי? שבעצם הפסדתי שלוש שנים שבהם אני יכול ללמוד את המשחק לעומק, לשפר את היכולות שלי, לטחון סשנים כל יום, ושאחרי שלוש שנים יהיה פער בין שחקנים אחרים בגילי שבעצם לא אוכל להדביק?
    הפוקר הוא משחק מאד דינמי , התחלתי ללמוד אותו לפני 4 שנים , אבל ככל שאני משחק ולומד יותר נשאר לי פחות מה לשפר וכל שיפור הוא פחות משמעותי מקודמו , ולכן הפער שלהם עליך מבחינת זמן ייסגר כמעט לחלוטין תוך שנה-שנתיים אם תיקח את הנושא ברצינות ותקדיש לו זמן.

24. 2 המשתמשים הבאים הודו לgana2 על ההודעה המועילה:

galz (15/07/2013), Stasia42 (15/07/2013)

25. הסמל האישי של rypoker
    זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    33
    אני לא מבין אותך.. שאלת שאלה, קיבלת תשובה משחקנים שאולי השם שלהם לא אומר לך הרבה אבל הם עשו המון כסף ויש להם המון נסיון וכולם ענו לך אותו דבר.

עכשיו אמרת כבר מקודם שאתה לא מתכוון לוותר על הצבא ועל הקרבי, אז מה זה משנה אם יש פער? ברור שיש פער וברור ש3 שנים שתשב עכשיו ותלמד ותשחק ישימו אותך בנקודת פתיחה יותר טובה מבגיל 21 שתבוא חסר ידע.
    אבל מה זה משנה? אמרת שאתה לא מתכוון לוותר על הצבא בשביל פוקר, אז מה אתה בעצם שואל???
    אם לא הייתה לי התלבטות נראה לך שהייתי שואל פה אם זה יפגע בי? אני יכול להיות ג'ובניק ולהתמקצע במשחק, פשוט לא בטוח שזאת הדרך הנכונה.
    אפשר לשאול לאן אתה מתכוון להתגייס? סתם מעניין אותי.

26. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    קיבל תודה 3,023 פעמים ב1,038 הודעות
    אני שיחקתי פוקר מגיל 18 בערך, עד גיל 24 הייתי די כבשי, בשנתיים הגעתי לאיפה שאני היום.

פוקר זה ממש לא עניין של גיל, וכמו שאמרו לפני, המנטאליות של הבנאדם חשובה לטעמי בהרבה מלקרוא ספרים ולשחק מלא ידיים.

אם כבר מעטים השחקנים שמצליחים להיות יציבים לפני גיל 21 , ועל כל נסיקה מטאורית של ״ילד פוקר״, יש מיליון שנשרפו אל תוך השמש, שלא לדבר על-כך שגם מתוך ילדי הפוקר המוצלחים ביותר, אחוז גבוה נעלם אחרי זמן-מה.

דווקא לדעתי יש עכשיו מגמה של שחקני פוקר מעולים ומאוזנים בגילאי 27-35 כזה שנותנים את הטון העולמי.
    "פשוט תרוץ טוב. קלולס זה הסיק רג החדש".
    (קסנו)

רץ טוב בטורנירים מאז ה27.5.13

27. המשתמשים הבאים מודים ל Stasia42 על התגובה המועילה:

rypoker (16/07/2013)

עמוד 1 מתוך 4 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. בלייזר - "למה לא כדאי לך להיות שחקן פוקר מקצועי"
    על ידי WooeWooe בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 09/05/2012, 17:10
  2. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 15/04/2012, 14:01
  3. שחקן פוקר מקצועי בעונה החדשה של הישרדות ארה"ב.
    על ידי boazber1 בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 02/10/2011, 11:56
  4. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 27/07/2011, 17:41
  5. מי נחשב ל"שחקן מקצועי"?
    על ידי david_moshko בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 18/07/2010, 21:46

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog