נוכל שפרץ ליוזר של מישהו מרשימת אמינות

+ הגב לנושא
עמוד 9 מתוך 9 ראשוןראשון ... 8 9
מציג הודעות 161-180 מתוך 180
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    92
    קיבל תודה 21 פעמים ב16 הודעות
    במקור פורסם על ידי godanubis צפה בהודעה
    אני בודק עכשיו עוד קצת היסטוריה, אחת הפעמים שאושר (למרבה הפלא) שלח לי כסף - היה מהחשבון 'amir222222' בפוקרסטארס
    בכמה נעקצת godanubis?

2. פלאש

מוניטין
    27 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    383
    קיבל תודה 542 פעמים ב322 הודעות
    1600 ש"ח

3. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (12)
    הודה
    3,872
    קיבל תודה 3,380 פעמים ב1,199 הודעות
    @Steviee לא שממש אכפת לי, מעולם לא העברתי לאחד היוזרים המדוברים של אושר או קיבלתי מהם כסף בסטארס, אבל לדעתי אתה יורה פה לכולם ברגל, יש לכם הרבה יותר מה להפסיד מאשר להרוויח בפניה לסטארס (הכי הרבה ש"תרוויחו" יהיה הקפאת המשתמשים שלו, שאם במקרה יש בהם כסף - לא יועבר אליכם, כי הם פשוט לא לוקחים אחריות על העברות בין יוזרים, אף פעם. לעומת זאת, אתה מסכן את היוזרים של כל מי שהתעסק איתו, שלא לדבר על זה שאם במקרה יש לאושר כסף בחשבונות, מה שיפתיע אותי - הקפאה פירושה לא רק שהוא לא יוכל לשחק עם הכסף, הוא גם לא יוכל להעביר חזרה)

4. המשתמשים הבאים מודים ל AsiMosh על התגובה המועילה:

n_shlomo (08/08/2013)

5. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    168
    קיבל תודה 92 פעמים ב62 הודעות
    במקור פורסם על ידי AsiMosh צפה בהודעה
    @Steviee לא שממש אכפת לי, מעולם לא העברתי לאחד היוזרים המדוברים של אושר או קיבלתי מהם כסף בסטארס, אבל לדעתי אתה יורה פה לכולם ברגל, יש לכם הרבה יותר מה להפסיד מאשר להרוויח בפניה לסטארס (הכי הרבה ש"תרוויחו" יהיה הקפאת המשתמשים שלו, שאם במקרה יש בהם כסף - לא יועבר אליכם, כי הם פשוט לא לוקחים אחריות על העברות בין יוזרים, אף פעם. לעומת זאת, אתה מסכן את היוזרים של כל מי שהתעסק איתו, שלא לדבר על זה שאם במקרה יש לאושר כסף בחשבונות, מה שיפתיע אותי - הקפאה פירושה לא רק שהוא לא יוכל לשחק עם הכסף, הוא גם לא יוכל להעביר חזרה)
    בדיוק מה שרשמתי לו, אני לא מבין מה אתה מנסה להשיג בזה? אם יש לו שם כסף, לא משנה מה הוא יעשה איתו כנראה שזה כבר לא יגיע אליך, אם אין לו אז בכלל חסר טעם.

חוץ מזה שהוא יכול לפתוח כמה משתמשים שהוא רוצה, ממני לא ביקשו מסמכים מעולם ואני משחק שם כבר שנים וגילגלתי אצלהם סכומים שלא היו מביישים בעל חנות בגדים מצליחה.

בכל מקרה, אני גם מהנעקצים ואני מקווה שתעזוב את זה, זה הדבר האחרון שצריך לעניין אותך אם אתה מחפש לעשות משהו.

6. זוג

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    15
    קיבל תודה 14 פעמים ב11 הודעות
    קיבלתי את מה שאתם אומרים ולא אמשיך עם זה.
    המחשבה הראשונית שלי היתה שאישית, לא רוצה לשחק עם חלאות אדם גם אם זה מעבר למחשב. עם כל הכבוד, מדובר רבות על עניין אתיקת המשחק והמעשה המגעיל הזה היה גורם לכולם להחרים שחקן כזה מהקהילה שלהם, במקרה הזה קהילת פוקר סטארס. כן אני יודע שזה נשמע פלצני אבל הרגשתי שזה כל מה שאני יכול לעשות להתמודד עם התסכול.

שוב, מקבל את הטענות שלכם ולא אתעסק בזה עוד

7. המשתמשים הבאים מודים ל Steviee על התגובה המועילה:

n_shlomo (08/08/2013)

8. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    168
    במקור פורסם על ידי Steviee צפה בהודעה
    קיבלתי את מה שאתם אומרים ולא אמשיך עם זה.
    המחשבה הראשונית שלי היתה שאישית, לא רוצה לשחק עם חלאות אדם גם אם זה מעבר למחשב. עם כל הכבוד, מדובר רבות על עניין אתיקת המשחק והמעשה המגעיל הזה היה גורם לכולם להחרים שחקן כזה מהקהילה שלהם, במקרה הזה קהילת פוקר סטארס. כן אני יודע שזה נשמע פלצני אבל הרגשתי שזה כל מה שאני יכול לעשות להתמודד עם התסכול.

שוב, מקבל את הטענות שלכם ולא אתעסק בזה עוד
    תודה.

בכל מקרה, לפי הסכומים שהוא לקח לאנשים, כנראה שהוא נמצא במצב טילט אוטומטי, אז אם כבר משהו שקשור לסטארס, עדיף לחפש אותו משחק ולקחת לו את הכסף ביושרה.... הרי גם ככה מישהו אחר יקח לו את הכסף אם לא אנחנו, למרות שזה כסף שהיה שלנו.
    נערך לאחרונה על ידי n_shlomo; 08/08/2013 ב 15:52.

9. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    168
    .
    נערך לאחרונה על ידי n_shlomo; 08/08/2013 ב 19:27.

10. זוגיים

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    155
    קיבל תודה 41 פעמים ב30 הודעות
    יש חדש עם העניין הזה?
    @ultrajon

@n_shlomo
    אה שילמת, אופס....

11. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    61
    קיבל תודה 8 פעמים ב6 הודעות
    מטורף לגמרי מה שהולך פה.
    מצד שני, אני ממש לא מבין את התמימות של כל הנעקצים (ואני בעצמי מאד תמים, אבל יש גבול). למה לעזאזל העברתם צ'יפים לפני שראיתם את הכסף?? גם בלי לדעת איך זה בדיוק עובד, כל בן אדם הגיוני יגיד שקודם מעבירים את הכסף ואחרי זה את הצ'יפים. מי שלחוץ זה הקונה, מבחינת המוכר שהכסף יישאר בפוקרסטארס, לא בוער לו כלום.

12. פלאש

מוניטין
    44 (8)
    הודה
    716
    קיבל תודה 388 פעמים ב200 הודעות
    במקור פורסם על ידי ultrajon צפה בהודעה
    אהלן חברה
    כחבר ברשימת אמינות זוהי חובתי לדווח על מקרה שקרה.
    קראתי הרבה דעות ושאר דברים סוביקטיבים שנאמרו בנושא. אני מעדיף להתעסק בעובדות.
    לפני כחודשיים התחלתי למכור לאושר אילוז כסף בסטארס לניק: benofear1, באמצעות העברות בנקאיות. אושר קנה ממני כמה מאות דולרים ואז הציע לי לקבל כסף בפאיפל בתמורה לדולרים בסטארס (בשער אטרקטיבי במיוחד). הסכמתי, הכסף נכנס, הדולרים נשלחו והכל היה בסדר. הכסף נכנס מחשבון אמריקאי של אדם בשם פיטר. לפני כשבועיים, אחרי שאושר רכש את אמוני, הוא שב והציע את אותה עסקת פאיפל (בטענה שהוא מעצב גרפי שמקבל כספים מחו"ל). אני שוב הסכמתי. תוך מספר ימים הוא העביר לחשבון הפאיפל שלי 14,300 ש"ח, ב-16 העברות שונות.
    לאחר מכן, פאיפל שלחו לי מייל עם דרישה להסבר על מהות העסקאות. עניתי להם שאני ממיר מטבע (בהמלצת אושר הטוען כי הוא מבין גדול בתחום). הם חסמו לי את החשבון והקפיאו את הכסף בטענה שאני עובר על החוק. לדעתי הוא ביקש מהם ביטול עסקה.
    שתי האופציות שהוצעו מצד פאיפל הן: 1. להשיב את הכסף לשולח. 2. לחכות 180 לסיום חקירת הנושא ואז בהסתמך על ממצאי החקירה לבחון מה נכון לעשות עם הכסף. מובן שבחרנו באופציה הראשונה, תוך תיאום מלא עם אושר והבטחתו שהוא יפדה את הכסף לחשבון הבנק ואז יחזיר אותו אליי.
    אחרי שהעברתי לו את הכסף כמו שסוכם הוא התחיל להתפתל ולשקר כמו שרבים מכם כבר הכרתם.
    כבר למעלה משבוע שהכסף אצלו ולא ראיתי ממנו שקל. אין לי אנרגיות לרשום את כל התירוצים ששמעתי ובאמת הבן אדם הזה יודע לדבר היטב.
    נפגשתי עם אושר בביתו ביחד עם תלמיד וחבר טוב שלי (wallaks) הצעתי לאושר אפשרות של פריסת החוב עם ריבית, אם יתן לי בטוחה בצורת צ'ק דחוי על כל הסכום מהוריו או מכל אדם אחר שמוכן לערוב לו. כמובן שגם רעיון זה לא זכה לשיתוף פעולה מצידו משלל סיבות שונות ומגוונות.
    לא קיים סיכוי בעולם שכספי לא יוחזר אליי. יש כל כך הרבה דברים לעשות ואני לא מתכוון לותר אפילו על שקל. לדעתי אושר הוא שקרן פתולוגי ומה שבטוח זה שהוא גנב ממני כסף.
    מה שהכי מרתיח אותי זה שגם אחרי שהוא היה חייב לי המון כסף (וכנראה גם לעוד אנשים) הוא המשיך לשחק ולהפסיד עוד כסף.
    אני פונה מכאן לכל מי שאושר חייב לו כסף וברשותו הוכחות לכך, שיפנה אליי בהודעה פרטית או כאן בפוסט. אין שום סיכוי שבעולם ששקל אחד לא יוחזר!
    יש לי הוכחות לכל מה שאני כותב פה ומיותר לציין שעשיתי עסקאות עם עשרות, אם לא מאות אנשים.
    האמת שלא הייתי פעיל פה בזמן האחרון. להזכירכם גם אני נעקצתי ב5.5 אלף - לרוב מA5AGAIN - לא האמנתי שככה הנושא יתפתח.
    מה שקפץ לי לעין בהודעה הזאת זה שרושם ההודעה היה בביתו של הכלב ויודע את הכתובת שלו. לדעתי אם לא נתארגן כולנו ונלך אליו זה לא יפתר בחיים.

13. סטרייט  

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    586
    קיבל תודה 103 פעמים ב75 הודעות
    שלום לכולם
    בתחילת האירוע הזה ביקשתי מחברי יואב (הבחור שמטפל בכל ענייני בפורום) לטפל במקומי בכל הפרשה הזאת כי לא רציתי להקדיש לה יותר מידי מזמני.
    אני מאמין שחלקכם הגדול דיבר איתו ושמע ממנו על המקרה שלי עם אושר.
    אתמול לאחר ששמעתי שיחה בין אושר ויואב ולאחר שהבנתי מיואב את דרך הפעולה בה הוא בוחר לנקוט החלטתי להפסיק לאלתר כל קשר שלו עם המקרה ולקחת חזרה את הבעיה לידי.
    אינני מוכן שתחת השם שלי אנשים יפגעו ודרך הפעולה של לפגוע באושר על מנת להשיב את הכסף היא אינה לגיטימית בעליל מבחינתי ואני לא מוכן ששמי יקשר בזה.
    אני מציע לחברים פה כמו שגם אמרתי לחברי יואב לרדת מדרך הפעולה הזאת, כולנו מכירים אנשים שיכולים לדרדר את המצב הזה ברגע אבל בסופו של דבר אנחנו מדברים על כסף ומבחינתי כסף לא שווה התערבות פלילית, עדיף להישאר בן אדם טוב.
    דיברתי היום עם אושר ואמרתי לו שאני מאוד כועס עליו ושאני חושב שהוא עשה הרבה טעויות ויחד עם זאת אני חושב שהדרך לפתור את כל הטעויות שלו היא בהישג ידו, זו לא הפעם הראשונה שאני רואה בחיי בן אדם שלוקח את ההימורים צעד אחד יותר מידי.
    אפשר ונכון יהיה מבחינתנו לתת לבן אדם זמן לפתור את בעיותיו. זוהי תקופה קשה מבחינתו.
    אני יודע שלא קל לרחם על בן אדם שלקח כסף מכם, זה מה שקרה ועכשיו אתם צריכים לחשוב על הסיטואציה מראות עיניו של אושר - גם אם הוא מכה על חטא הוא לא יכול לתקן את הבעיה ברגע, הוא מבין שטעה אבל צריך זמן כדי לתקן את הבעיה שיצר.
    אני אישית אהיה בקשר עם אושר מידי שבוע ביום ראשון על מנת לראות איך הוא מתקדם בהשבת הכספים לכל חברי הפורום.
    יונתן

עד עכשיו סתם קראתי לך יואב בטלפון ?

אני חושב שאתה לגמרה צודק במה שכתבתה ואני מעריץ את הנכונות שלך לשים כסף בצד לטובת ערכים אחרים ,כל הכבוד (חשבתי שאני הפרייאר היחיד שמוכן לעשות את זה ) .
    בכל מיקרה אני גם בקשר טלפוני עם אושר למרות שהחוב שלנו כרגע רק 100 דולר . מקווה שהוא יעמוד בהבטחות של עצמו ...

שבת שלום לכולם.
    נערך לאחרונה על ידי apostute; 16/08/2013 ב 22:08.

14. המשתמשים הבאים מודים ל apostute על התגובה המועילה:

ultrajon (16/08/2013)

15. פלאש

מוניטין
    44 (8)
    הודה
    716
    לא התכוונתי אלימות - אבל לקחת דברים כערבון עד להחזרת החוב נראית לי דרך הוגנת.. אם הבנאדם באמת מתכוון להחזיר את הכסף הוא יסכים.

חוץ מזה, אני לגמרי באפלה לעומתכם שבקשר איתו. וכן הבחור יודע להרגיע בדיבור, אני כמעט התאהבתי בו.
    ואני פה מהנעקצים הגדולים זה קצת יותר מלחיץ ממאה דולר

16. פלאש

מוניטין
    44 (8)
    הודה
    716
    יש הרבה חדש, עידכונים בהמשך...
    כעבור 3 שבועות..
    אני מבקש למי שיש עדכון שיעדכן בבקשה.
    נראה שהנושא נשכח לגמרי.

17. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    0
    קיבל תודה 48 פעמים ב13 הודעות
    תגידו אתם נוצרים או יהודים?
    הנוצרים נותנים להם סטירה נותנים תלחי השנייה
    אני קצת בהלם
    כל פעולה שמשהו עושה הוא מציע,משהו אחר כותב לו למה לאכדאי לפעול
    וכך בעצם לא עושים כלום ומשאירים ככה לגורל
    לא פלא שכמעט הלכה לנו המדינה במלחמת יום כפור,,,,,,,

18. המשתמשים הבאים מודים ל natli69 על התגובה המועילה:

razzz21 (15/09/2013)

19. הסמל האישי של AKs
    רביעייה

מוניטין
    23 (9)
    הודה
    816
    קיבל תודה 916 פעמים ב431 הודעות
    במקור פורסם על ידי natli69 צפה בהודעה
    תגידו אתם נוצרים או יהודים?
    הנוצרים נותנים להם סטירה נותנים תלחי השנייה
    אני קצת בהלם
    כל פעולה שמשהו עושה הוא מציע,משהו אחר כותב לו למה לאכדאי לפעול
    וכך בעצם לא עושים כלום ומשאירים ככה לגורל
    לא פלא שכמעט הלכה לנו המדינה במלחמת יום כפור,,,,,,,
    נו עוד פעם התחלת להלחין שירים?

20. סטרייט

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    273
    קיבל תודה 190 פעמים ב117 הודעות
    אם כבר לקחת עורך דין ואתה מתכנן תביעה נגדו, אולי תצרף לתביעה את שאר האנשים שנעשקו?
    אתה גם עוזר להם, גם תחלק את עלות התביעה על פני יותר אנשים, וגם אולי תחזק את הקייס שלך אם תראה עוד 20 קורבנות.

21. המשתמשים הבאים מודים ל Balfawi על התגובה המועילה:

RedAlert25 (16/09/2013)

22. הסמל האישי של razzz21
    מושעה

מוניטין
    39 (0)
    הודה
    1,730
    קיבל תודה 918 פעמים ב490 הודעות
    לתבוע אותו בבית משפט זה לא רעיון כזה חכם.

23. הסמל האישי של shiel
    סטרייט  

מוניטין
    86 (9)
    הודה
    1,103
    קיבל תודה 776 פעמים ב352 הודעות
    זה כמו לתבוע דילר שגנב את את הכסף של הפלטה
    זה רק ללכת לחכות מתחת למדרגות עם מקל בייסבול .
    ועם אין לכם ביצים לעשות את זה תתקדמו ושכחו מהכסף

24. פלאש

מוניטין
    44 (8)
    הודה
    716
    אהלן,
    לכל מי שמעוניין אחרי לא מעט זמן שנתתי לאושר הגעתי למסקנה היחידה שהבחור גנב ושקרן פתולוגי ושהוא אינו מתכוון להחזיר את הכסף שגנב מכל האנשים פה.
    לפי דעתי אושר ימשיך לגנוב מעוד אנשים ולשקר לכולם, הוא פשוט מצא משהו שהוא טוב בו והוא לא יעזוב אותו.
    אני בכל מקרה כבר עם עורך דין מתכונן לתביעה נגדו בנושא על הכסף שהוא גנב וכל הנושאים מעבר.
    מציע לכולם לעשות כל מה שאפשר ולהמשיך ללחוץ על כל המעורבים על מנת להחזיר את הכסף שלכם.
    יונתן
    אשמח לקבל בפרטי את הפרטים של הנוכל ובעיקר כתובת.
    מזמין את כל הנעקצים לבוא איתי לביתו של הפושע.
    מאמין שנצליח לצאת עם תוצאות טובות.

25. הסמל האישי של wallaks
    סטרייט  

מוניטין
    180 (7)
    הודה
    296
    קיבל תודה 570 פעמים ב236 הודעות
    ה.פ.

עמוד 9 מתוך 9 ראשוןראשון ... 8 9

נושאים דומים

1. מחפש מישהו מרשימת אמינות שימשיך טורניר
    על ידי david4731 בפורום טורנירים אונליין
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 23/05/2012, 04:21
  2. צריך דחוף מישהו מרשימת אמינות שימשיך טורניר
    על ידי david4731 בפורום טורנירים אונליין
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 23/05/2012, 04:19
  3. מישהו מוכר העברה ללאומי..רק מרשימת אמינות..250$
    על ידי ozyosef בפורום הפקדות \ משיכות \ העברות - פוקר קינג, 7XL
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 23/03/2012, 18:22
  4. מישהו מרשימת אמינות שמקבל פייפאל?
    על ידי WooeWooe בפורום הפקדות \ משיכות \ העברות - פוקר קינג, 7XL
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 26/04/2011, 15:45

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

http:www.pokerland-il.comthreads39298-נוכל-שפרץ-ליוזר-של-מישהו-מרשימת-אמינותpage6

נוכל חדש בפוקר

ما معنا נוכל

there was a problem getting your online information fifa 15

מישהו נוכל

SEO Blog