אתגר - להפוך רג רווחי ב-5-10$ לייב.

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 35
  1. פול האוס

מוניטין
    11 (9)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    615
    קיבל תודה 727 פעמים ב351 הודעות

אתגר - להפוך רג רווחי ב-5-10$ לייב.

בחודשים האחרונים בעקבות מעבר אל מעבר לים, אני משחק קאש לייב בקזינו, פעמיים-שלוש בשבוע.
    התחיל בתור תחביב ואהבת המשחק וכך גם הייתה ההתנהלות שלי.

לפני חודש החלטתי שאני רוצה לעלות מדרגה, להשתפר ולהתחיל לעשות כסף בצורה מסודרת ושיניתי גישה.
    זו העבודה שלי. אומנם במשרה חלקית ביותר, אבל זו הגישה. (כמובן שזה לא מקור הפרנסה שלי).

1.הגבלתי את עצמי לשעות סשן – לא יותר מ- 4 שעות לסשן (סטטיסטית רוב הסשנים שלי מעל 5 שעות היו מפסידים תוך ניסיונות חילוץ נואשים וטילט).
    2.עשיתי התאמות ללייב מאונליין, עובד על קריאת שחקנים, קורא יותר על המשחק, לומד מידיים ועל שחקנים, הפכתי להיות שחקן אגרסיבי יותר וצמצמתי את טווח הפתיחה שלי, התאמות למשחק בעמדה ולא בעמדה וכד'.
    3.שמתי לעצמי סטופ-לוס של 2 באי-אינס לסשן.

משיקולי בנקרול כרגע אני משחק 3-5 ו-5-5 כאשר אני מתחיל ב-3-5, מקציב לעצמי 2 באי-אינס, אם מפסיד את שניהם הולך הביתה, אם אני למעלה ב- 2 באי-אינס עולה לשולחן של ה-5-5. ושם מקציב לעצמי 2 באי-אינס, מגיע ל-3 באי-אינס למעלה וקם.
    האתגר שלי הוא לבנות בנקרול ולהשתפר במשחק על מנת שאוכל לעבור לשחק ב-5-10 תוך שישה חודשים ולהיות שם שחקן רווחי. המיני אתגר הוא לבנות בנקרול ולהפוך שחקן 5-5 רווחי תוך שלושה חודשים.

הקפיצה מ-5-5 ל-5-10 היא גבוהה, ב-5-5 מקסימום באי-אין הוא 500 וב-5-10 הוא 2000.

ראשית מה דעתכם על ההתאמות שביצעתי? האם זה נכון להגביל ל-2 באי-אינס (השיקולים שלי הם שאם לא הולך, לא הולך – על פי ניסיון של חודשים ושנית, בקרה על הטילט לבל) ומה דעתכם על לקום אחרי 3 באי-אינס למעלה?

שנית, מה לדעתכם הבנקרול הנדרש למשחק לייב? (תעזרו לי לנקוב סכום לבנקרול באתגר)
    בממוצע ב-10 סשנים האחרונים, מאז שאני מנהל מעקב אני ב-2 באי-אינס למעלה לסשן ברובם ב-3-5. (וזה למרות ריצה רעה במיוחד שעלתה לי בשווי של 10 באי-אינס, פריפלופ אסים 4 פעמים, ועוד כמה ערמות שהייתי 80/20 והפסדתי).

אני מתכוון להעלות ידיים, אשמח לקבל תגובות וללמוד, גם קטילות זה בסדר, הולך להעלות ידיים גם כאלה ששוחקו בטילט, כמובן אם אפשר ללמוד מהן משהו, ומכיוון ש-90 אחוז מתעבורת הפוקר בפורום היא אונליין אשמח קצת להחיות את הלייב.
    נערך לאחרונה על ידי afterpartt; 04/08/2013 ב 23:48.

2. 4 המשתמשים הבאים הודו לafterpartt על ההודעה המועילה:

77asi77 (05/08/2013), Balfawi (05/08/2013), plsFold (05/08/2013), Stasia42 (05/08/2013)

3. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    קיבל תודה 3,023 פעמים ב1,038 הודעות
    גלגל, הכללים שלך נשמעים מאד סבירים, הייתי מוסיף שאם 2 הביי-אינים הופסדו כשהיית טוב והפסדת כתוצאה ממזל רע, אתה יכול להקציב לעצמך ביי-אין שלישי לאותו ערב, שלא תפחד ללכת אול-אין במצבים של "תחושה" רק בגלל שזה תחילת ערב ואתה עוד רוצה לשחק כמה שעות.
    "פשוט תרוץ טוב. קלולס זה הסיק רג החדש".
    (קסנו)

רץ טוב בטורנירים מאז ה27.5.13

4. 2 המשתמשים הבאים הודו לStasia42 על ההודעה המועילה:

afterpartt (05/08/2013), apostute (30/08/2013)

5. הסמל האישי של plsFold
    רביעייה

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    532
    קיבל תודה 485 פעמים ב306 הודעות
    במקור פורסם על ידי afterpartt צפה בהודעה
    בחודשים האחרונים בעקבות מעבר אל מעבר לים, אני משחק קאש לייב בקזינו, פעמיים-שלוש בשבוע.
    התחיל בתור תחביב ואהבת המשחק וכך גם הייתה ההתנהלות שלי.

לפני חודש החלטתי שאני רוצה לעלות מדרגה, להשתפר ולהתחיל לעשות כסף בצורה מסודרת ושיניתי גישה.
    זו העבודה שלי. אומנם במשרה חלקית ביותר, אבל זו הגישה. (כמובן שזה לא מקור הפרנסה שלי).

1.הגבלתי את עצמי לשעות סשן – לא יותר מ- 4 שעות לסשן (סטטיסטית רוב הסשנים שלי מעל 5 שעות היו מפסידים תוך ניסיונות חילוץ נואשים וטילט).
    2.עשיתי התאמות ללייב מאונליין, עובד על קריאת שחקנים, קורא יותר על המשחק, לומד מידיים ועל שחקנים, הפכתי להיות שחקן אגרסיבי יותר וצמצמתי את טווח הפתיחה שלי, התאמות למשחק בעמדה ולא בעמדה וכד'.
    3.שמתי לעצמי סטופ-לוס של 2 באי-אינס לסשן.

משיקולי בנקרול כרגע אני משחק 3-5 ו-5-5 כאשר אני מתחיל ב-3-5, מקציב לעצמי 2 באי-אינס, אם מפסיד את שניהם הולך הביתה, אם אני למעלה ב- 2 באי-אינס עולה לשולחן של ה-5-5. ושם מקציב לעצמי 2 באי-אינס, מגיע ל-3 באי-אינס למעלה וקם.
    האתגר שלי הוא לבנות בנקרול ולהשתפר במשחק על מנת שאוכל לעבור לשחק ב-5-10 תוך שישה חודשים ולהיות שם שחקן רווחי. המיני אתגר הוא לבנות בנקרול ולהפוך שחקן 5-5 רווחי תוך שלושה חודשים.

הקפיצה מ-5-5 ל-5-10 היא גבוהה, ב-5-5 מקסימום באי-אין הוא 500 וב-5-10 הוא 2000.

ראשית מה דעתכם על ההתאמות שביצעתי? האם זה נכון להגביל ל-2 באי-אינס (השיקולים שלי הם שאם לא הולך, לא הולך – על פי ניסיון של חודשים ושנית, בקרה על הטילט לבל) ומה דעתכם על לקום אחרי 3 באי-אינס למעלה?

שנית, מה לדעתכם הבנקרול הנדרש למשחק לייב? (תעזרו לי לנקוב סכום לבנקרול באתגר)
    בממוצע ב-10 סשנים האחרונים, מאז שאני מנהל מעקב אני ב-2 באי-אינס למעלה לסשן ברובם ב-3-5. (וזה למרות ריצה רעה במיוחד שעלתה לי בשווי של 10 באי-אינס, פריפלופ אסים 4 פעמים, ועוד כמה ערמות שהייתי 80/20 והפסדתי).

אני מתכוון להעלות ידיים, אשמח לקבל תגובות וללמוד, גם קטילות זה בסדר, הולך להעלות ידיים גם כאלה ששוחקו בטילט, כמובן אם אפשר ללמוד מהן משהו, ומכיוון ש-90 אחוז מתעבורת הפוקר בפורום היא אונליין אשמח קצת להחיות את הלייב.
    בתיאוריה אין משמעות לכמות ביי אינס שהפסדת או הרווחת בסשן שלא אמור כהוא זה להשפיע על ההחלטה שלך לקום , שכן אם תסתכל על כל החיים שלך כסשן אחד ארוך של פוקר שבמקרה נקטע לו מדי פעם עם החיים האמיתיים אז מה זה משנה אם הפסדת 2 או 10 בערב נתון או הרווחת 3 או 30?
    הרעיון הוא לשחק במסגרת התחושה האישית שלך שבה קורים 2 דברים:
    1) אתה לא בטילט , אתה לא עייף , אתה חד ומרגיש את השולחן וקורא את המהלכים ברוב הזמן כמות שהם
    2) השולחן שבו אתה משחק הוא רווחי לך ולא שאתה מרגיש שהרמה בו גבוהה מהרמה שלך

לוקח המון זמן עד ששחקן מצליח בצורה אמיתית לענות לעצמו בשיא הכנות על 2 הפרמטרים האלו שכן לכל שחקן פוקר יש אגו וזה מפריע להגיד שוואלה אני לא ברמה מספיק גבוהה לשחקנים שכרגע יושבים בשולחן או שוואלה אני לא קורא טוב את הידיים כי אני עדיין בטילט מהיד ההיא שההוא תפס עלי 2 אאוטר בריבר ולקח לי 2 ביי אינס.
    אם אתה יכול להגיד שהגעת לרמה שבה אין לך שום בעיה להמשיך ולשחק A גיים שלך גם אחרי שאתה מופסד 2-3-4-10 ביי אינס או אחרי שאתה מורווח יותר מ 3 הביי אינס שהקצבת לעצמך אז אין באמת סיבה להקצבות האלו.
    אבל אם אתה נמנה עם רוב בני האנוש ואתה רק עכשיו מתחיל בצורה רצינית להיכנס לסצינת הלייב בפול טיים נשמע שההקצבות של 2 ביי אין הפסד ו 3 רווח נשמע אחלה רעיון. מאד קשה להתמיד בזה (במיוחד בהקצבה של הסטופ לוס) אבל אם תצליח מברוק.
    לגבי הריצה שלך כרגע ב 10 סשנים האחרונים נשמע לי ש 2 ביי אין רווח זה משהו שלא ריאלי לצפות לו בצורה ממוצעת על כל סטייקס שהם. נשמע שלמרות שאתה לא חושב ככה , אתה בריצה מטורפת כרגע. מאחל לך שרק ימשיך כך אבל מכין אותך שנשמע שזה היטר שלא בא כל יום.
    המון בהצלחה שיהיה!
    נ.ב
    איפה אתה מעבר לים? באיזה ארץ?

6. המשתמשים הבאים מודים ל plsFold על התגובה המועילה:

afterpartt (05/08/2013)

7. פול האוס

מוניטין
    19 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    2,122
    קיבל תודה 399 פעמים ב263 הודעות
    אני לא שחקן קזינואים, אבל מה שנשמע לא פחות טוב זה הקטע של העליה. מכיוון שאתה שם לעצמך מטרה לעלות ל 5-5 בזמן שאתה בקזינו ייתכן שאתה תעשה פעולות לא נכונות רק בשביל לעלות.

לדוגמא :
    אתה כרגע משחק 3-5 בקזינו והרווחת כבר 1.6 ביי אינס ואתה נמצא מול און-אין של שחקן אחר. אתה יודע שהמהלך של להיכנס איתו לאון אין הוא מהלך עם EV שלילי קטן ויחד עם זאת אתה גם יודע שבמידה ותנצח אתה תהיה ב 2.1 ביי אינס ותוכל לעבור לשחק ב 5-5. מכיוון ששמת לעצמך מטרה להגיע ולשחק ב 5-5 ייתכן שתיכנס איתו לאול אין למרות שזה לא המהלך כלכלי בשבילך.

לא טוב.

8. המשתמשים הבאים מודים ל TempoMempo על התגובה המועילה:

Balfawi (05/08/2013)

9. פול האוס

מוניטין
    11 (9)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    615
    תודה על התגובות.
    אני לא מתחיל סשנים כשאני עייף. גם אם ואני עייף לפני סשן אז ישן שעה שעתיים קודם.
    לגבי הרמה, אני מרגיש תקופה ארוכה של כמה חודשים שאני די ברמה מספקת בשביל להרוויח בעקביות ב3-5, אני חד וקורא נכון ומקבל רספקט מהרגים האחרים שלא נכנסים איתי ראש בראש, וגם מרוויח. הפילד רך יחסית, בייחוד בסופי שבוע כשהשולחנות מלאים בדגים.
    לגבי הטילט, לכן הסטופ לוס. כבר נפלתי שם.

לגבי ה5-5, אני לא מרגיש שם שחקן מהמניין עדיין, גם בגלל הסכומים וגם בגלל רמת המשחק, יש טובים יותר ויש פחות. אני יכול להגיד שאני לא סקרד מאני או מהדגם של השולחן אבל גם לא יוצא יותר מדי במהלכים גדולים, ואם כן לרוב מול דגים לימפרים או כשמזהה חולשה, פשוט משחק שם יחסית סולידי וטייט יותר מאשר ב3-5, לא משהו שישפיע על ההחלטה שלי לשלם להימור גדול בליין שלא הגיוני בעיני אלא בעיקר במשחק יותר טייטי וכמעט עם 0 לימפים. יש שחקנים לא רעים ואני משתדל ללמוד אותם ולא להתנגש בהם ללא צורך.

לגבי המעבר ל5-5, זו לא מטרה לעבור במהלך סשן. אם אני רץ טוב, שולחן לוס ומלא דגים אני יכול להישאר גם אחרי שהרווחתי 5 באי-אינס ולוותר על ה-5-5 באותו סשן. אותו כנל בשולחנות מתים, אני יכול לעלות גם ב1.6 באי-אינס כי חבל על הזמן. המטרה היא לבנות בנקרול ולהתחיל ב5-5.

גר בלוס אנג'לס ומשחק בקומרס.

מה עם המלצות לבנקרול?

10. פול האוס

מוניטין
    11 (9)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    615
    כמה ידיים מסופש:
    תגובות על כל הרחובות יתקבלו בברכה.

יד ראשונה,
    5-5 , 2 לימפרים לעמדה אמצעית שמרים ל-20, שחקן אחריו משלם (השחקן חושב וטוב)
    אני בכפתור עם A8hh, מרים ל-75. כפי שציינתי אני די טייט וכך גם נתפס.
    נבל בביג, שחקן מאוד לאגי, חושב קצת ומשלם. הוא יושב עם 2500$ ומאוד אגרסיבי. משתמש בכסף כדי לקחת קופות מול שחקנים חלשים. לא מפחד לבלף עם ארגז.
    הרייזר המקורי רק משלם, פולד.
    פלופ 5-8-9 שני יהלומים. צ'קים אלי, אני בבט של 85.
    נבל 1 משלם לאחר מחשבה, האחרים בפולד.
    טרן 8תלתן, צ'ק אלי, אני 125 עם עוד 450 בערך מאחורה.
    נבל במחשבה קצרה מרים עוד 200 מעלי. קול או שאב? הטווח שלו הוא סוטד קונקטורס כמו 89,78,67,56 וגם לא מעט אויר כשהוא מנסה ליצג 8.

יד שניה:
    אני יושב ב3-5 עם 370 בביג. 4 לימפרים, אני 4-5 ספייד סוגר. פלופ 4-9-5 ריינבו.
    אני בדונק של 15, וילאן, דג גדול ואגרסיבי בעמדה אמצעית, (אחד שדחף אולאין של 300 בקופת 3 אנשים אחרי בט של זה שלפניו של 35 לתוך קופה של 60, בבורד 6786 כשהוא עם 45 ועוד שחקן מדבר אחריו), באינסטה רייז ל-30, כולם פולד אלי. אני רק משלם. טרן 7, עדיין ריינבו, אני צ'ק הוא ב-100. יש לו 150 מאחורה.

יד שלישית:
    3-5, אני בכפתור עם ATo כאשר 5 לימפים אלי, מרים ל25. ביג משלם ועוד שניים אחריו.
    פלופ 8-9-3 עם שני יהלומים . צ'קים אלי. אני בצ'ק. טרן Ks. כולם בצ'ק. ריבר Kh. ביג מהמר 75 לתוך קופה של 100. כולם בפולד. משהו מסריח בסייזינג. ביג הוא לא שחקן חושב במיוחד, ליחץ על כפתורים לא מעט.
    נערך לאחרונה על ידי afterpartt; 05/08/2013 ב 23:51.

11. הסמל האישי של plsFold
    רביעייה

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    532
    כמה ידיים מסופש:
    תגובות על כל הרחובות יתקבלו בברכה.

יד ראשונה,
    5-5 , 2 לימפרים לעמדה אמצעית שמרים ל-20, שחקן אחריו משלם (השחקן חושב וטוב)
    אני בכפתור עם A8hh, מרים ל-75.
    נבל בביג, שחקן מאוד לאגי, חושב קצת ומשלם. הוא יושב עם 2500$ ומאוד אגרסיבי. משתמש בכסף כדי לקחת קופות מול שחקנים חלשים. לא מפחד לבלף עם ארגז.
    הרייזר המקורי רק משלם, פולד.
    פלופ 5-8-9 שני יהלומים. צ'קים אלי, אני בבט של 85.
    נבל 1 משלם לאחר מחשבה, האחרים בפולד.
    טרן 8תלתן, צ'ק אלי, אני 125 עם עוד 450 בערך מאחורה.
    נבל במחשבה קצרה מרים עוד 200 מעלי. קול או שאב? הטווח שלו הוא סוטד קונקטורס כמו 89,78,67,56 וגם לא מעט אויר כשהוא מנסה ליצג 8.

יד שניה:
    אני יושב ב3-5 עם 370 בביג. 4 לימפרים, אני 4-5 ספייד סוגר. פלופ 4-9-5 ריינבו.
    אני בדונק של 15, וילאן, דג גדול ואגרסיבי בעמדה אמצעית, (אחד שדחף אולאין של 300 בקופת 3 אנשים אחרי בט של זה שלפניו של 35 לתוך קופה של 60, בבורד 6786 כשהוא עם 45 ועוד שחקן מדבר אחריו), באינסטה רייז ל-30, כולם פולד אלי. אני רק משלם. טרן 7, עדיין ריינבו, אני צ'ק הוא ב-100. יש לו 150 מאחורה.

יד שלישית:
    3-5, אני בכפתור עם ATo כאשר 5 לימפים אלי, מרים ל25. ביג משלם ועוד שניים אחריו.
    פלופ 8-9-3 עם שני יהלומים . צ'קים אלי. אני בצ'ק. טרן Ks. כולם בצ'ק. ריבר Kh. ביג מהמר 75 לתוך קופה של 100. כולם בפולד. משהו מסריח בסייזינג. ביג הוא לא שחקן חושב במיוחד, ליחץ על כפתורים לא מעט.
    יד ראשונה נראה כמו קול , עשית 3 בט עם A8 ותפסת טריפס , לאן תלך? כמו כן , ממש לא אהבתי את הסייזינג לא פרה ולא בפלופ. פרה יש כבר 2 לימפרים ועוד שחקן ששילם את ה 20 , אם אתה בקטע של לבודד אז תעשה את זה איזור ה 90-100. בפלופ יש כבר 235 אם ספרתי נכון ואתה מהמר 85? נראה לי מאד נמוך , אם אתה רוצה לצ'ק צ'ק עם פוזישן תצ'קצ'ק , אם אתה נותן סיבט אתה צריך לפחות חצי קופה לעניות דעתי.

יד שניה נראה כמו שאב מעל קל , הוא מייצג הרבה יותר 9X או TT/JJ או ריצה לפלאש מאשר זוגות/סטים בפלופ הזה. שולם בפלופ יפה אם התכוונת להחביא את היד, עכשיו בטרן צ'ק רייז אול אין אם זה רק עוד 150 מעל , הוא ככל הנראה לא ישחרר לך לא פלאש דרו ולא 9X או OP אחרי שהוא מושקע כמעט חצי סטאק ואתה מוביל בענק על כל אלו.

יד שלישית אתה לא יכול לייצג כלום ביד הזו ויש סכנה שגם מישהו עם A3 ביד ישווה לך רייז שם אם הוא קצת שם לב למה הולך, כמו כן, כולה השקעת 25 בקופה , למה עכשיו להתחרפן? כמו שאתה שם לב שהוא לא מייצג כלום עם כל הצ'קים שהיו בכל הרחובות גם הוא שם לב שאתה לא מייצג כלום. אני מסכים שרייז עצבני של עוד 150 ככה מעל כנראה יעיף את כל ה 8X ו 3X ברוב המקרים אבל בן אדם עם 9 יתקשה לשחרר שם ושוב , למה לסכן כל כך הרבה כסף כשאתה מושקע כל כך מעט?
    נערך לאחרונה על ידי plsFold; 05/08/2013 ב 23:57.

12. המשתמשים הבאים מודים ל plsFold על התגובה המועילה:

afterpartt (08/08/2013)

13. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (17)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,662 פעמים ב2,000 הודעות
    במקור פורסם על ידי plsFold צפה בהודעה
    שכן אם תסתכל על כל החיים שלך כסשן אחד ארוך של פוקר שבמקרה נקטע לו מדי פעם עם החיים האמיתיים אז מה זה משנה?
    תודה
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

14. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (13)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    אחלה אתגר ושיהיה הרבה בהצלחה.
    4 שעות משחק נשמע לי מאוד קצר.
    אני בעבר הייתי מנסה לבצע סשנים של 12+ שעות וזה מאוד פגע במשחק שלי אז ירדתי לסשנים של 10 שעות גג וזה בדיוק מה שהייתי צריך.

תנסה לעשות הפסקות קצרות באמצע הסשן כל שעתיים בערך (הפסקה קצרה של 5 דקות התרעננות) ובמידה והשולחן לא כלכלי ואין שולחן אחד לשחק בו
    אשפר גם לצאת לחצי שעה ולחזור...אולי זה יעזור לך להעריך את הסשן ולשמור על A GAME.

כללי בנקרול זה בסופו של דבר מאוד אינדבידואלי למנטליות שלך אישית+סגנון המשחק שלך.
    ככל שאתה מעוניין לשחק יותר עמוק ולהיכנס לספוטים של היי ווריאנס ככה תכוון לרול יותר עמוק ודבר שני תנסה לראות איך
    אתה מגיב מנטלית להתרסקויות.
    אם 2 באיאין זה מה שאתה מקציב לסשן כי אתה מאבד את זה אחר כך, אולי הרול שלך לא מספיק עמוק וזה משהו שמציק לך במודע או לא מודע.
    יש משחקים שאני מבונקרל אליהם כספית אבל לא מבונקרל מנטלית (זאת אומרת שהרול שלי יכול לעמוד בסווינג אבל ההפסדים הללו משפיעים
    עלי מנטלית ואני לא מעוניין לחיות עם סחרחורות בין ריצה רעה לבין קבלת החלטה לא נכונה) אז אני מוכר חלק מהאקשן.

אם אתה משחק לרוב עם ערמה של 100bb-200bb ורייז פרי הוא 3x-5x ואתה מעוניין ברול אופטימלי, הייתי הולך על 70BI-90BI (אבל אני דיי נאצי בענייני בנקרול אז אל תיקח קשה).
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 06/08/2013 ב 01:03.

15. המשתמשים הבאים מודים ל shoko87 על התגובה המועילה:

afterpartt (06/08/2013)

16. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,200
    קיבל תודה 3,670 פעמים ב1,199 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    +1 ל4 שעות זה קצר מדיי
    יש מצב שיש לך בעיה מנטלית לשמור על איי גיים בסשנים ארוכים.
    צריך לתקן את זה.

אם אתה מפסיד ולא חילצת תוך שעה אז אתה נהייה ״נואש ובטילט״ ואז אתה משחק גרוע אז אם השולחן כלכלי אתה מפסיד מלא ווליו..

17. המשתמשים הבאים מודים ל Rafi_Vegas על התגובה המועילה:

afterpartt (06/08/2013)

18. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (13)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    קיבל תודה 1,374 פעמים ב675 הודעות
    יופי של אתגר, הרבה בהצלחה.

לא אחזור על דברים שאמרו לפניי אבל אני מסכים עם כולם, מעבר לזה יש לי הרגשה מקריאה בין השורות שאתה עוד לא מוכן ל-5-10 גם מבחינת הרמה והמיינדסט ולא רק מבחינת הבנקרול.
    לדעתי כדאי לך לקחת עוד תקופה ב-5-5/3-5 ולשפר את הרמה שלך במקביל לבניית רול, כדי להגיע עם יותר ביטחון עצמי ולא להתרסק ברגע שתעלה ל-5-10. תקבע לעצמך אתגר של ווינרייט ב-BB לשעה או בנקרול שאתה רוצה לבנות ותרוץ עליו כמה חודשים. במקביל תפרסם כאן ידיים ו/או תקח מאמן ותעלה את הרמה שלך.

19. המשתמשים הבאים מודים ל powerpoker על התגובה המועילה:

afterpartt (06/08/2013)

20. הסמל האישי של mr nuts
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    30 (12)
    הודה
    1,040
    קיבל תודה 1,945 פעמים ב814 הודעות
    שאלה לכולם ששאלתי את עצמי לא פעם ביציאה מסשן שהייתי בו מאוד למעלה והתאזנתי.
    אוקי, שמתם סטופלוס על 2BI. מה עם המצב ההפוך?
    מתי קמים? התחלתם את הסשן ובכמה קופות אתם מורווחים 5BI, תקומו אחרי שעה?
    מעניין אותי אם יש למישהו כללים שהוא שם לעצמו.
    ״שתזכה לקלפים זהים״ ראובן.

21. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (13)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    רק אם יש מספר שחקנים על השולחן שיושבים בעומק שאתה לא מרגיש איתו בנוח.

22. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (13)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    קיבל תודה 1,374 פעמים ב675 הודעות
    אין כללים למקס, קם רק אם השולחן השתנה ואני מרגיש שהוא לא מספיק רווחי כדי שיהיה לי שווה להישאר, או שאני יותר מדי עייף.
    האמת היא שבגלל שאין כללים הרבה יותר קשה לקום במצבים האלה, ואני מוצא את עצמי משחק הרבה פעמים בזמן שהייתי צריך ללכת מזמן.

23. פול האוס

מוניטין
    11 (9)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    615
    3-5, אני בסמול. עמדה אמצעית מרים ל-15, 3 אחריו בקול. אני בסמול מרים KK.
    מרים ל-75.
    בגדול אני הצ'יפ לידר עם 850$, אונס את השולחן, ממוצע סביבי 400$ הרמתי אורביט קודם עם A7 בסמול ל35 אחרי 5 לימפרים ומישהו דחף עלי 68 אולאין ואני לאחר מחשבה ואבחון נכון, דחפתי מעליו וכולם זרקו וכמובן ראו עם מה דחפתי.
    הרייזר המקורי משלם עם עוד 200 מאחורה ואיזה שחקן בינוני מינוס שרואים שלא מאמין לי, משלם.

קופה 240. פלופ J67 ריינבו, אני מהמר 130. הרייזר המקורי בפולד והלא מאמין די מהר דוחף אולאין של 400 סהכ.

הירו?

24. הסמל האישי של plsFold
    רביעייה

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    532
    מה עם תוצאות ל3 הידיים הראשונות שפירסמת? שנראה אם אנחנו בכיוון?
    כמו כן כאן לא נראה שיש לך יציאה בפלופ כזה. קול.

25. פול האוס

מוניטין
    11 (9)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    615
    במקור פורסם על ידי plsFold צפה בהודעה
    יד ראשונה נראה כמו קול , עשית 3 בט עם A8 ותפסת טריפס , לאן תלך? כמו כן , ממש לא אהבתי את הסייזינג לא פרה ולא בפלופ. פרה יש כבר 2 לימפרים ועוד שחקן ששילם את ה 20 , אם אתה בקטע של לבודד אז תעשה את זה איזור ה 90-100. בפלופ יש כבר 235 אם ספרתי נכון ואתה מהמר 85? נראה לי מאד נמוך , אם אתה רוצה לצ'ק צ'ק עם פוזישן תצ'קצ'ק , אם אתה נותן סיבט אתה צריך לפחות חצי קופה לעניות דעתי.

יד שניה נראה כמו שאב מעל קל , הוא מייצג הרבה יותר 9X או TT/JJ או ריצה לפלאש מאשר זוגות/סטים בפלופ הזה. שולם בפלופ יפה אם התכוונת להחביא את היד, עכשיו בטרן צ'ק רייז אול אין אם זה רק עוד 150 מעל , הוא ככל הנראה לא ישחרר לך לא פלאש דרו ולא 9X או OP אחרי שהוא מושקע כמעט חצי סטאק ואתה מוביל בענק על כל אלו.

יד שלישית אתה לא יכול לייצג כלום ביד הזו ויש סכנה שגם מישהו עם A3 ביד ישווה לך רייז שם אם הוא קצת שם לב למה הולך, כמו כן, כולה השקעת 25 בקופה , למה עכשיו להתחרפן? כמו שאתה שם לב שהוא לא מייצג כלום עם כל הצ'קים שהיו בכל הרחובות גם הוא שם לב שאתה לא מייצג כלום. אני מסכים שרייז עצבני של עוד 150 ככה מעל כנראה יעיף את כל ה 8X ו 3X ברוב המקרים אבל בן אדם עם 9 יתקשה לשחרר שם ושוב , למה לסכן כל כך הרבה כסף כשאתה מושקע כל כך מעט?
    יד ראשונה דחפתי עליו. חשב חשב ושילם. 4 יהלום סגר לי צבע ולקחתי את היד. הוא למאק.

יד שניה עשיתי רייז ל200 מה שבילבל אותו לרגע ודחף ואז גם היה צריך להראות ראשון. ריבר בלנק, הראה זוג 2 ולקחתי.

יד שלישית ההימור נראה לי כל כך מסריח שרק שילמתי. לא יכול להסביר. הרגשה. פספס פלאש. לקחתי עם אס גבוה.

26. הסמל האישי של plsFold
    רביעייה

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    532
    יד ראשונה דחפתי עליו. חשב חשב ושילם. 4 יהלום סגר לי צבע ולקחתי את היד. הוא למאק.

יד שניה עשיתי רייז ל200 מה שבילבל אותו לרגע ודחף ואז גם היה צריך להראות ראשון. ריבר בלנק, הראה זוג 2 ולקחתי.

יד שלישית ההימור נראה לי כל כך מסריח שרק שילמתי. לא יכול להסביר. הרגשה. פספס פלאש. לקחתי עם אס גבוה.
    איך 4 יהלום סגר לך צבע אם אתה עם A8hh ? קצת משנה את התמונה אם אתה טריפס ונאט פלאש דרו בטרן . אם כבר מעלה ידיים אז שיהיו מדויקות אח שלו.

27. המשתמשים הבאים מודים ל plsFold על התגובה המועילה:

afterpartt (09/08/2013)

28. פול האוס

מוניטין
    11 (9)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    615
    4 ידיים מהיום. כולן מ5-5.

יד ראשונה, אני בכפתור עם 650.
    ניט אסיאתי מרים ל30. שחקן חושב, לוס אסייאתי שטוען שהוא משחק 10-20 בדכ, משלם (פותח ומשלם מאוד רחב, המון סוטד קונקטורס, שילם לי 4 בט אולאין שלו של 100 פריפלופ עם 79לב כשאני עם קינגים, תפס עלי קנטה).
    אני מרים A8s ומשלם.
    פלופ 886 ריינבו, נבל 1 מהמר 75 עם 500 מאחור, נבל 2 משלם, אני משלם. טרן 10.
    הניט מהמר 150, נבל 2 ברייז ל-450.
    הירו?

יד שניה,
    אני בביג עם 550 פולדים לכפתור, נבל 2 מקודם שמכסה, שמהמר 35. סמול פולד, אני מרים 69יהלום ומשלם. פלופ 947 יהלום אחד. אני בצ'ק, נבל ב45. אני משלם. טרן 3 יהלום. אני בצ'ק, נבל מהמר 100.
    הירו?

יד שלישית,
    אני UTG, מרים AKh, ומהמר 35.
    2 קולרים אחרי והשאר פולד. פלופ K74r בלי לבבות. אני מהמר 50. אחרי, שחקן די חדש הגיע לפני כמה ידיים והראה לימפים, תשלום לרייז ופולדים בכולם עד כה, משלם. בערך 250 מאחורה. אני מכסה. אחריו פולד.
    טרן 9 עדיין ריינבו, אני מהמר 100, הוא בקול. ריבר עוד 9. הירו?

יד 4,

יד ראשונה שלי בשולחן, שולחן חדש שבדיוק נפתח. אני בביג יושב עם 500. מרים AQh, אחרי 5 לימפרים ומהמר 40. מקבל 2 קולרים.
    פלופ KK2 2 לבבות. הירו?
    נערך לאחרונה על ידי afterpartt; 25/08/2013 ב 04:38.

29. הסמל האישי של elis-loose
    זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    212
    קיבל תודה 33 פעמים ב18 הודעות
    יד ראשונה- מחזיר בפלופ, מכיוון שכבר זה אבוד ורק שילמת אז דוחף סחורה בטרן בקצת באסה למרות שכניראה יש לו שם בטווח קומבינציות של 8 שאנחנו טובים (7'8 או 8'9 וכו').
    יד שניה- מעדיף 3בט פרי פלופ או פס מאשר קול. בטרן אני מחזיר 280 ומשלם לדחיפה.
    יד שלישית- דוחף ת150 שנישארו לו,יש ווליו מכל קינג -x ובכל מקרה זה לא שאתה מתכנן לעשות צק פולד בריבר..
    יד רביעית- לא ברור מה העלת את היד.. נותן בט בוודאות של 80+-

30. המשתמשים הבאים מודים ל elis-loose על התגובה המועילה:

afterpartt (25/08/2013)

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. אתגר ישן - להיות רווחי ב25 NL
    על ידי Starting Fresh בפורום אתגרים ומטרות
    תגובות: 42
    הודעה אחרונה: 15/03/2014, 12:52
  2. שאלה בסטארס- להפוך את כפתור פולד לצק
    על ידי mick_a בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 6