YehudaArgazi Challange - Profits & bankroll management - Oct 13

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 56
  1. הסמל האישי של YehudaArgazi
    סטרייט

מוניטין
    11 (6)
    הודה
    155
    קיבל תודה 193 פעמים ב111 הודעות

YehudaArgazi Challange - Profits & bankroll management - Oct 13

אהלן חברה

רקע עלי, בנוגע למה שקשור בפוקר, התחלתי לשחק בסטארס לפני 3-4 חודשים,בתור תחביב חדש להשמדת הרווחים שלי בהימורי ספורט,הייתי מרוויח בטניס ומפריש מכל זכייה לסטארס בשביל לדחוף אול אין עם 72o, לא היה לי מושג יותר מידי בפוקר,ידעתי דברים מגה בסיסיים כמו שאס זה הכי חזק ושתי קלפים זהים זה זוג,אך לא יותר מזה.

בחלוף הזמן התחלתי ל"התעמק" בפוקר ולהזניח את הספורט,ככה שלא די בזה שעצרתי את הכנסה הקבועה אלא הוספתי הוצאה קבועה,שחקתי בכל מיני סוגי משחקים כמו קאש,טורבו הייפר ,זום הדסאפ mtt ולאט לאט התחלתי לקבל פרספקטיבה על המשחק,בו בזמן גם ניסיתי לקרוא מאמרים \ ללמוד מאחרים כמה שיכולתי בשביל לשפר את המשחק שלי,או יותר נכון בשביל להמציא את המשחק שלי,כי לא היה לי אחד כזה.

הגעתי למצב שבו יש לי פרספקטיבה כללית על הרבה שלבים ומהלכים במשחק(בלופים עמדות וכו') וחשבתי שאם אני אשלב שיטתיות זה יספק אותי,לצערי גיליתי שזה שקר גמור,בגלל "הפרספקטיבה הכללית" טעיתי בהרבה נקודות מפתח שפגעו לי במשחק ופגעו לי בבנקרול,בנוסף גיליתי את ה"אכזריות" של הפוקר או כמו שרבים מכנים אותה(תקנו אותי אם אני טועה) "וריאנס - שונות" ,עם שבירות מכל טוב על תקן שעתי יצאתי מדעתי ושילחתי את כספי לאבדון.

אז כמובן שברור לי שיש לי עוד הרבה הרבה הרבה,מה ללמוד,אבל החלטתי קודם למצוא את השולחן הנכון שבו אני מרגיש שאני יכול לשחק את המשחק שלי בצורה הנוחה ביותר,ואז בכיתה הנכונה יהיה אפשר ללמוד,אם אני ישר אכנס לכיתה של המחוננים סביר להניח שאני אשבור תראש,אז בדקתי וניסיתי עד שהגעתי למצב שבו המסקנה היא כזאת, הייפרים זה יותר למומחים \ מזלות \ נובות משכפלי נקודות,למה לא לי? כי אין מספיק מרחב פעולה עם 500 ציפים ואין מספיק זמן לקרוא תגובות של נבלים מסביב,קאש? כל פעם שניסיתי קלטתי שאני נכנס במבוי סתום עם יד נחמדה ועל הדרך משלם עליה חצי קופה שלי מפסיד ויוצא בקללות על עצמי כמה אני כבש תורם את כספי בלי קשר למציאות,טורנירים גדולים?אוי כמה שאין לי כח לשבת על התחת ולהתרכז בשולחן אחד 3 שעות +,רק המחשבה שאם אתה רוצה לזכות את צריך לשחק באיזור החצי יום מוציאה לי את החשק והסבלנות.
    אז איפה כן הרגשתי בנוח? בשולחנות הטורבו 6 מקס,שמה יש לך מספיק זמן לקרוא את השולחן ולהכיר את היריבים,יש לך מספיק זמן ומרחב פעולה לתמרן,גם אם נפלתה חזק פעמיים באותו שולחן סביר להניח שהסיכוי שלך בכלל לא נגמר עם חבילה של 25% מהציפים שלך(375).

הדברים הקשיים ביותר מבחינתי למהמר,בכל סוג הימור ובפוקר במיוחד,זה לשמור על סבלנות,כללי בנקרול,חמדנות ועצבים תחת בקרה,ככה שלא מספיק לי למצוא את השולחן המתאים אלא צריך גם לשלב את כל המשתנים האחרים מסביב שקושרים עצמם במשוואה של "מהמר מרוויח".

לאחר כל ההקדמה הלא קצרה אספר לכם מה מכיל האתגר שלי ועם מה אני יוצא לקרב.

בנקרול:

- 450$ בסטארס (30Bi)
    - 450$ גיבוי בוובמאני

מטרה:

- להשיג 30% WinRate במהלך חודש אוקטובר
    - להשתמש בתוכנה (HM) בשביל למקסס ממנה את מירב המידע שיכול להועיל לי vs שולחנות מסוג זה.
    - לשמור על כללי בנקרול ברזל,משמע להאשר באותו מתכונות בלי קשר למשתנים הסביבתיים (לא לעלות בבייאין,לא לשנות סוג שולחן עקב עצבים וכדו',לא להפסיק עד שאני מחזיר הפסדים)

איך אני מתכוון לעשות את זה?

- לשחק כל יום 30 ~ טורנירים של 15$ Turbo 6max
    - להתייעץ איתכם חברי הפורום ולקבל טיפים והוראות
    - לקרוא יותר חומר על פוקר בכללי ועל הנושא בפרט
    - לעלות ידיים לפורום כל פעם שאני מרגיש חציל טועה או לחלופין גו'קר פורה
    - לקבל את כל הביקורות שלכם באהבה ולהשתמש באלה הבונות כדי ללמוד ולהשתפר

חברה אני יותר מאשמח ואודה לכל מי שיעזור לי ויתן לי עצות והוראות,אני ממש צריך את ההדרכה של מוחות פה בכל הקשור לזה,בין אם להגיד לי תשמע תעשה XY בתוכנה ותעלה לפה שנראה מה אתה אומר לבין אם זה תשמע לך תקרא פה לפני שאתה עושה X או כל דבר אחר שראוי לנושא.

בבקשה כל אלה שאוהבים לאכול בלי מלח אחרים תרחמו עלי ותשתמשו בסכו"ם

מקווה שזה ילך טוב,ויהיה לי את הזכות והכבוד לחלק קומסיונים לכל מאן דעביד.
    יום טוב שבוע טוב ובהצלחה לכל חברי הפורום באתגרים שלהם..

2. 2 המשתמשים הבאים הודו לYehudaArgazi על ההודעה המועילה:

Micmosh (01/10/2013), Stasia42 (01/10/2013)

3. הסמל האישי של Gouch
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    42 (13)
    הודה
    76
    קיבל תודה 1,119 פעמים ב662 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    glgl!

4. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (13)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    קיבל תודה 1,374 פעמים ב675 הודעות
    בהצלחה, קח טיפ זהב :

תהיה גבר, תוותר על האגו.
    לדעתי אתה מתחיל הרבה יותר מדי גבוה, תתחיל מרמת ה-3.5 ומשם תעלה.
    לא רק עניין של ניהול רול יותר טוב, בעיקר עניין של להיות מספיק טוב בשביל הרמה שאתה משחק בה.

תעלה ידיים,
    בהצלחה.

5. המשתמשים הבאים מודים ל powerpoker על התגובה המועילה:

RedAlert25 (03/10/2013)

6. רביעייה  

מוניטין
    111 (11)
    הודה
    931
    קיבל תודה 1,522 פעמים ב751 הודעות
    בהצלחה

7. הסמל האישי של junkie
    פלאש  

מוניטין
    15 (10)
    הודה
    1,017
    קיבל תודה 741 פעמים ב367 הודעות
    במקור פורסם על ידי powerpoker צפה בהודעה
    בהצלחה, קח טיפ זהב :
    1+

8. הסמל האישי של idan
    רביעייה  

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    1,342
    קיבל תודה 745 פעמים ב467 הודעות
    במקור פורסם על ידי YehudaArgazi צפה בהודעה
    - להתייעץ איתכם חברי הפורום ולקבל טיפים והוראות

- לקבל את כל הביקורות שלכם באהבה ולהשתמש באלה הבונות כדי ללמוד ולהשתפר
    אם כבר, אז כבר...

במקור פורסם על ידי powerpoker צפה בהודעה
    בהצלחה, קח טיפ זהב :

תהיה גבר, תוותר על האגו.
    לא רק עניין של ניהול רול יותר טוב, בעיקר עניין של להיות מספיק טוב בשביל הרמה שאתה משחק בה.

תעלה ידיים,
    בהצלחה.
    בול זה, תטחן את ה3.5 חצי חודש (במינימום) ובחצי השני אם עמדת בהצלחה תעלה לבל
    בהצלחה

9. הסמל האישי של YehudaArgazi
    סטרייט

מוניטין
    11 (6)
    הודה
    155
    תודה רבה חברה על התגובות

עכשיו אני רואה את ההמלצה שלכם ורוצה לשאול,(בלי להתחצף ולהקשות עליכם)זה יהיה באמת קטסטרופלי אם אני ירד וישחק ב7 ולא ב3.5?

בנוסף עידן אמרת חצי חודש,אם נבחר את זה לפי מספר טורנירים זה אפשרי?נגיד 200?1000? או כל דבר אחר?

10. הסמל האישי של Last_Chip
    פלאש  

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    444
    קיבל תודה 518 פעמים ב409 הודעות
    מסכים עם פווארפוקר אין לך מה לחפש ב15 דולר מבחינת רמה..
    לדעתי תתחיל מ1.5/3.5 ואל תסתכל על הכסף כמטרה, חפש את תהליך הלמידה שיביא אותך להצלחה שם.

11. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות
    תסתכל על זה

http://www.pokerland-il.com/threads/...-enlightenment...

אני יודע שהתכנון שלו לרוי המקורי המתוכנן היה יותר גבוה, אחרי התייעצות שהוא עשה + בדיקה של דברים דומים בשרשורי 2+2 הוא הבין שרוי של 15 זה יעד ריאלי (בעצם אומר לך שרוי של 30 הוא לא בטוח יעד סביר)
    כמו כן הוא משחק במשרה חלקית ומתכנן לשחק 3000 סיטים ככה שאתה יכול לנסות להשוות ולתכנן בהתאם לזמן הפנוי שלך כמה סיטים אתה חושב שאתה יכול להספיק

אומר מראש ששים לב ש3000 סיטים זה המון וזה טחינה. להכניס 3000 למשל בחודש זה שוחק לך את הנשמה

אחרי שאמרתי את כל זה אם אתה מתכוון ברצינות לשחק אז שחק על 3.5. זה לא הכסף ויותר הוודאות שאתה יכול לנצח את הלימיט ושאתה לא סתם משתגע על דברים שיגמרו ברע (אני אעלה בלימיטים בשביל להחזיר הפסדים של "מזל רע" שיש לי)

ואם זה לא היה ברור אז למרות כל מה שאמרתי שיהיה לך המון בהצלחה
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

12. הסמל האישי של YehudaArgazi
    סטרייט

מוניטין
    11 (6)
    הודה
    155
    במקור פורסם על ידי segalion צפה בהודעה
    תסתכל על זה

http://www.pokerland-il.com/threads/...-enlightenment...

אני יודע שהתכנון שלו לרוי המקורי המתוכנן היה יותר גבוה, אחרי התייעצות שהוא עשה + בדיקה של דברים דומים בשרשורי 2+2 הוא הבין שרוי של 15 זה יעד ריאלי (בעצם אומר לך שרוי של 30 הוא לא בטוח יעד סביר)
    כמו כן הוא משחק במשרה חלקית ומתכנן לשחק 3000 סיטים ככה שאתה יכול לנסות להשוות ולתכנן בהתאם לזמן הפנוי שלך כמה סיטים אתה חושב שאתה יכול להספיק

אומר מראש ששים לב ש3000 סיטים זה המון וזה טחינה. להכניס 3000 למשל בחודש זה שוחק לך את הנשמה

אחרי שאמרתי את כל זה אם אתה מתכוון ברצינות לשחק אז שחק על 3.5. זה לא הכסף ויותר הוודאות שאתה יכול לנצח את הלימיט ושאתה לא סתם משתגע על דברים שיגמרו ברע (אני אעלה בלימיטים בשביל להחזיר הפסדים של "מזל רע" שיש לי)

ואם זה לא היה ברור אז למרות כל מה שאמרתי שיהיה לך המון בהצלחה
    קודם כל תודה ואני לא רואה סיבה למה זה צריך להיות לא ברור חח..

דבר שני רק רציתי להדגיש(אלא אם כן אני טועה) שהכוונה שלי הייתה 30% נצחון משמע על כל 30 סיטים לקחת 9,אם זה אותו תוכן של הROI אז מחילה על הבורות,פשוט בעבר הבנתי שזה קצת שונה(Aהייתי מהמר ספורט הייתי למשל פוגע ב77 הימורים מתוך 100 היו אומרים לי מזה שווה ה77 אחוז אם הROI נמוך ><)

13. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (17)
    הודה
    5,818
    קיבל תודה 1,808 פעמים ב1,119 הודעות
    roi=return on investment
    החזר השקעה,כמה אחוזי הרווח מתוך העלות הכוללת שלך.
    אם לדוגמא שיחקת סיטים ב1,000$ והרווחת 100$(כלומר חזרו לחשבון שלך 1,100$) הroi שלך הוא 10%.
    נערך לאחרונה על ידי ami1983; 01/10/2013 ב 15:08.
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

14. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    במקור פורסם על ידי YehudaArgazi צפה בהודעה
    דבר שני רק רציתי להדגיש(אלא אם כן אני טועה) שהכוונה שלי הייתה 30% נצחון משמע על כל 30 סיטים לקחת 9,אם זה אותו תוכן של הROI אז מחילה על הבורות,פשוט בעבר הבנתי שזה קצת שונה(Aהייתי מהמר ספורט הייתי למשל פוגע ב77 הימורים מתוך 100 היו אומרים לי מזה שווה ה77 אחוז אם הROI נמוך ><)
    בד"כ שאומרים ROI לא מתכוונים לכמות הנצחונות אלא לכמה כסף עשית פר טורניר
    נניח אתה משחק 10 טורנירים של HU (בכוונה אני אומר HU כי יהיה יותר קל להסביר) שבהם הבאי אין הוא 3.5 (שמתחלק ל3.25 + 0.25 רייק).
    ניצחת 6 טורנירים, הפסדת 4.
    סה"כ כסף שהשקעת הוא 32.5. סה"כ כסף שקיבלת הוא 39 (6.5 * 6). סה"כ כסף שהרווחת הוא 6.5. לחלק ל10 טורנירים זה אומר שהרווחת 0.65 פר טורניר. אם הביי אין הוא 3.5 אז הרוי הוא 0.65/3.5 שזה 18.6 אחוז
    למה אני מסביר את זה? כי ב6MAX התשלום הוא לא רק למקום ראשון אלא גם למקום שני ככה שאתה לא יכול להגדיר את זה רק ככמות המשחקים שניצחת אלא אתה צריך להגדיר את זה על פי כמות הכסף שהרווחת.
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

15. רביעייה  

מוניטין
    111 (11)
    הודה
    931
    במקור פורסם על ידי segalion צפה בהודעה
    בד"כ שאומרים ROI לא מתכוונים לכמות הנצחונות אלא לכמה כסף עשית פר טורניר
    נניח אתה משחק 10 טורנירים של HU (בכוונה אני אומר HU כי יהיה יותר קל להסביר) שבהם הבאי אין הוא 3.5 (שמתחלק ל3.25 + 0.25 רייק).
    ניצחת 6 טורנירים, הפסדת 4.
    סה"כ כסף שהשקעת הוא 32.5. סה"כ כסף שקיבלת הוא 39 (6.5 * 6). סה"כ כסף שהרווחת הוא 6.5. לחלק ל10 טורנירים זה אומר שהרווחת 0.65 פר טורניר. אם הביי אין הוא 3.5 אז הרוי הוא 0.65/3.5 שזה 18.6 אחוז
    למה אני מסביר את זה? כי ב6MAX התשלום הוא לא רק למקום ראשון אלא גם למקום שני ככה שאתה לא יכול להגדיר את זה רק ככמות המשחקים שניצחת אלא אתה צריך להגדיר את זה על פי כמות הכסף שהרווחת.
    objection!

ההשקעה בדוגמה הזו היא 35 .
    סך הזכיות הוא 39 - 6.5*6
    רווח כללי - 4
    roi - 4/35=11.43

הרייק נחשב חלק מההשקעה

16. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    צודק מצטער, לא שמתי לב אפילו למה שאני כותב
    אני אלך להתבייש בצד כי אפילו אם אערוך אז כבר ציטטת אותי לדיראון עולם
    "

17. רביעייה  

מוניטין
    111 (11)
    הודה
    931
    מוחק אם אתה הולך על ההצעה של עמי עם החצאית

18. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (11)
    הודה
    313
    טוב אבל אני מבטיח שאתם לא תהנו מזה
    "

19. הסמל האישי של tomsilk
    רויאל פלאש  

מוניטין
    123 (16)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,721
    קיבל תודה 1,895 פעמים ב1,253 הודעות
    סגל, אני יכול לעזור, תמורת הסכום המתאים
    m u s t . . . k i l l . . . a l l . . . l i m p e r s

20. הסמל האישי של YehudaArgazi
    סטרייט

מוניטין
    11 (6)
    הודה
    155
    לא ממש הבנתי איך אני מחשב את זה מול המשוואה שלי

אם אני תופס 3 ומפסיד 7(30% תפיסה) אז הרווח הוא 29$
    7*7 = 49
    3*26 = 78

לעומת זאת אם אני מחשב את זה ברוי (כפי שהבנתי) אני נכנס באין כניסה

7*10=70 (סכום ההשקעה)
    3*26 = 78(סכום שחזר)

אני מגיע למצב שאני 78 ( רווח של 8) רוי של 11%

אני מבין שיש לי פה טעות איפשהוא רק לא מבין איפה

ועוד דבר,לא יפה התגובות הלא קשורות לנושא,לרגע חשבתי באמתשטעיתי בנושא והגבתי במקום אחר עד שעליתי למעלה,אל תגררו פה לדברים האלה שלא מתאימים לנושא,לא לעיניין,בטח לא מתאים למשתמשים כמוכם.
    נערך לאחרונה על ידי YehudaArgazi; 01/10/2013 ב 15:32.

21. רביעייה  

מוניטין
    111 (11)
    הודה
    931
    מה אתה משחק? כמה דמי כניסה?כמה סכום זכיה ? אם יש מקום 1-2 שמקבלים כסף כמה מקבל ראשון וכמה פעמים תהיה ראשון,כנ"ל לגבי שני.
    הכל קשור לנושא , יש לך מידע מוקדם איך נראה סגל בחצאית שאתה מגיב ככה?

22. הסמל האישי של YehudaArgazi
    סטרייט

מוניטין
    11 (6)
    הודה
    155
    במקור פורסם על ידי ישראל צפה בהודעה
    מה אתה משחק? כמה דמי כניסה?כמה סכום זכיה ? אם יש מקום 1-2 שמקבלים כסף כמה מקבל ראשון וכמה פעמים תהיה ראשון,כנ"ל לגבי שני.
    הכל קשור לנושא , יש לך מידע מוקדם איך נראה סגל בחצאית שאתה מגיב ככה?
    וואלה מאמין שהוא יראה מפתה בטח ובטח אם נוסיף לו איזה שרשרת הוואי פרחונית על הצוואר אבל לא בזה אני עוסק..

בוא נצא מנקודה שאני משחק ב7 בו הפרס הוא 26 והשני מקבל 14,בוא נצא מנקודה אחרת שאני מתמקד בראשון בספירה ולוקח את השני כבונוס חוויתי,מבחינה סטטיסטית,איך אני עושה תחישוב והאם ה30אחוז נצחון הוא באמת דבר שונה מהרוי כפי שטענתי..

עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. My Challange
    על ידי Shenideda בפורום אתגרים ומטרות
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 16/05/2013, 19:14
  2. Bankroll Mangement Isuues
    על ידי SabonI בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 27/08/2012, 20:20
  3. New challenge, bankroll building
    על ידי Lenz בפורום אתגרים ומטרות