אליפות אסיה לפוקר ספורטיבי - סיכום.

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-3 מתוך 3
  1. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    קיבל תודה 3,023 פעמים ב1,038 הודעות

אליפות אסיה לפוקר ספורטיבי - סיכום.

אהלן חברים, מצ"ב סיכום מסודר של האליפות ונסיעת הנבחרת. אני מתנצל על האיחור היחסי בעדכון הסופי, אבל מאז שהמראנו מסין לא ממש היה לי זמן לנשום. נחתנו ב3 בבוקר, וב10 כבר הייתי על הרגליים ביום שייחרט אצלי לנצח בזכרון בתור "יום הכאפה המצלצלת מטעם התקשורת הטלוויזיונית". לא אלאה אותכם בפרטים, אבל בואו נגיד שמילה זאת לא מילה, ושחארטות זה הליין השכיח ביותר. מה שכן, אני מרגיש שהשתפרתי באלפי אחוזים בכל הנוגע להתנהלות תקשורתית, ושאם מישהו במקרה מכיר משרד יח"צ טוב עם חיבה לפוקר, שישלח לי קישורית :}

לבינתיים, יש אייטם של 5 דקות שישודר ביום שישי בתוכנית "שי בשישי", איפשהו בין בלונדינית סתומה שצוחקים עליה על כך שהיא לא יודעת מה זה "שעון של דוד חשמלי", לבין ניסיונות נואשים להוציא לכלוכים על בר רפאלי משלישיית "מה קשור".

לאלו שאין להם כח לקרוא עדכון על הנסיעה כי בתכל'ס אני חופר, מצ"ב קישורית לאלבום תמונות מהנסיעה,

https://www.facebook.com/media/set/?...8321866&type=1

ובכלל, לעדכונים כנסו לעמוד הפייסבוק של "איגוד הפוקר הישראלי",

https://www.facebook.com/ILPokerIL

הולכים להיות שם די הרבה עדכונים בזמן הקרוב, סרטוני וידאו מהאליפות, וקצת ריקושטים מהתקשורת.

----------------------------------------------------

דבר נוסף, עד כה הגבתי בגדול לכל שאלה/הודעה/טוענה. גיליתי שדרך הפעולה הזאת גוזלת ממני די הרבה זמן, זמן שאני מעדיף להשקיע ב*עשייה*. אין לי בעיה עם ביקורת, ואני לא מחפש פרגון. מי שלא מזדהה עם פורמט ה Match Poker, מי שחושב שפוקר בלי כסף זה לא פוקר, מי שמאמין כי פוקר אמור להיות משחק אסור בישראל, שהתאחדות הפוקר העולמית היא בדיחה וכו', זה באמת בסדר גמור ואני יכול להבין את זה, אבל זה הכיוון שאיגוד הפוקר הישראלי לקח על עצמו, ואני באופן אישי באמת ובתמים מאמין שזה יכול להוביל לשינוי תפיסתי יחסית מהיר בארץ, הן מצד רשויות המדינה, והן מצד האזרחים.

כנראה שהזמינות שלי בפוקרלנד תרד בזמן הקרוב, לנושאים דחופים ופניות בנוגע לאיגוד הפוקר הישראלי אנא שילחו הודעה לעמוד הפייסבוק שלנו, או לאימייל שלי.

בנוגע לטיב אליפות אסיה, אליפות העולם, האם זאת אליפות חרטא ברטא וכו' -

יש היום מספר "טורים" של פוקר מקצועני, אשר מספקים את עיקר הרעש התקשורתי, ובצדק. מבין הרבים שמבטיחים פרסים כספיים לא מבוטלים ניתן לציין את סבב הWSOP, סבב אליפות העולם בפוקר, שמופעל על-ידי חברה פרטית בע"מ, את סבבי הEPT (סבב האליפות האירופאי) וסבבים נוספים ביבשות אחרות המופעלים בעיקר על-ידי אתרי הפוקר השונים (פוקרסטארס, פולטילט, פארטי פוקר וכו'), סבב הWPT World Poker Tour)) שהינו סבב שמתיימר לארגן טורנירים בכל העולם, ואשר עם נציגים שלהם נפגשתי במהלך התחרות על-מנת לדון באופציה של WPT ISRAEL. כמובן שישנם עוד מיליון ואחד סבבי פוקר על כסף, כל אחד מהם מכריז על עצמו כאליפות המה שלא יהיה של האיזור שבו מתקיים הטורניר.

אני מניח שרמת הפוקר הינה גבוהה יותר באליפויות של הכסף הגדול, למרות שגם לאליפויות של הIFP מגיעים מקצועני פוקר מוכרים רבים וטובים, ולא בא להגיד שמדובר כרגע באליפות עולם ברמה של המונדיאל, אבל לשם ההתאחדות העולמית שואפת להגיע, ואני חושב שנקודת הזמן הנוכחית, כאשר כל העניין הזה ממש בחיתוליו, הוא מקום מדהים להיות בו.

במסלול מקביל לאליפויות של שלל החברות בע"מ, חברות שמטרתן בסופו של דבר היא להרוויח כסף מקיומם של הטורנירים הללו, ישנו מסלול נוסף - מסלול של פוקר ספורטיבי שלא על כסף, בו אלמנט המזל ממוזער למינימום, ואלמנט היכולת ממוקסם. במסלול הזה קיימת כיום רק פדרציה עולמית אחת לפוקר והיא הIFP.

התאחדות הפוקר העולמית, International Federation of Poker, הינו גוף ללא כוונות רווח, אשר לו מעל ל50 איגודי פוקר חברים ברחבי העולם, גם הם, ללא כוונות רווח, כאשר מטרתם היחידה הינה קידום הפוקר בתור ספורט-מחשבה, משחק לתרבות הפנאי. כמו בכל ספורט אחר, הפדרציה בה חברות המדינות מפעילה את אליפות העולם הרשמית ובחזון שלה לאליפות זו יהיה סיקור נכבד, ולאלופיה כבוד רב בעולם הפוקר. יכול להיות שהמאמץ לא יצליח והאליפות תישאר תחרות זניחה באופן יחסי, יכול להיות גם שהפדרציה לא תשרוד, אבל אני יכול להבטיח לכם שמושקע בזה המון מאמץ, זמן, וכסף של אנשים מאד רציניים, שכבר עשו דבר או שניים בעולם הספורט/הימורים. איגוד הפוקר הישראלי רואה חשיבות רבה בהשתתפות במאמצים אלו ולמעשה אין לנו חלופה טובה יותר למיצוב הפוקר בארץ כמשחק מחשבה בניגוד ל"הימורים של מכורים ועולם תחתון". עצם ההשתתפות, הכתבות בעיתונים והבאזז הראשוני שהושג הוא ההצלחה הגדולה באירוע.

חשוב להבין כי מדובר בגרסה "נקייה" של משחק הפוקר, גרסה שניתן לשחק באופן חוקי (ככל הנראה) אפילו תחת הגדרתה המחמירה של מדינת ישראל בנוגע למשחקי מזל אסורים. לראשונה בישראל, יש סיכוי ממשי לקיומה של תחרות ארצית חוקית למהדרין, שתקבע את סגל הנבחרת לאליפויות הבאות, ועל הדרך תיתן לרוב הדומם של שחקני הפוקר הישראליים פלטפורמה נוחה למשחק חברתי, מהנה ומאתגר, ללא הסיכון באובדן כספים רציניים.

דבר נוסף שראוי להדגיש הינו שמדובר במשחק טקסס הולדם נו-לימיט מסורתי, כאשר ההבדל היחיד הוא בשיטת הניקוד שקובעת מיהו הזוכה. בניגוד לפוקר ה"רגיל", המשחק הינו קבוצתי, כאשר הניקוד של כל נבחרת נקבע לפי תוצאותיהם של כלל השחקנים. דירוג הנבחרות נקבע לפי סך צבירת/אובדן הצ'יפים של כלל שחקני הנבחרת, בכל יד ויד. אם למשל במהלך היד הראשונה הרוויחו שחקני נבחרת סין הפזורים על 6 שולחנות שונים הכי הרבה צ'יפים מכלל הנבחרות, אזי הם מקבלים ליד הראשונה את הציון 8. הנבחרת שהרוויחה הכי מעט / הפסידה הכי הרבה מקבלת את הציון 1. כל מה שבאמצע באמצע.

מבחינת דירוגי השחקנים, ההסתכלות היתה לפי זכיות בצ'יפים נטו, ללא התחשבות לעמדות, לטיב המשחק בכל יד ספציפית וכו'. בנסיוננו להבין מי משחק איך, בחרנו להסתכל על הציון של כל שחקן, אל מול שחקנים יריבים מאותה העמדה.

למי שלא הבין מה אמרתי הרגע, מצ"ב קישורית לסרטון שסוגר לכם את הפינה תמורת 6 דקות מהחיים שלכם. יש כוסיות מצחקקות, כדאי.

----------------------------

הודעה לעיתונות בדבר נסיעתה של הנבחרת:

לאחר מעל ל12 שעות פוקר שהשתרעו על-פני יומיים, הצליחה נבחרת ישראל לסיים במקום החמישי באליפות אסיה לפוקר ספורטיבי, וברביעי בדירוג הנבחרות, ובכך הבטיחה לעצמה העפלה אוטומטית לגמר אליפות העולם, שעתיד להיערך לקראת תחילת 2014, כאשר ריו דה ז'אנרו מוזכרת כמועמדת מובילה לאירוח האירוע.

נבחרת ישראל, אשר הורכבה מ6 שחקנים שנבחרו על-ידי איגוד הפוקר הישראלי, באה ללא היכרות מוקדמת עם משחק ה Match Poker, גרסה נטולת מזל של משחק הפוקר הפופולרי נו-לימיט הולדם, שמשוחק בכל רחבי הארץ והעולם, ובכך ניצבה בעמדת נחיתות אל מול הנבחרות המובילות – סין, אוסטרליה וסינגפור. למרות טעויות אסטרטגיות קשות ביום השני של התחרות, שבדיעבד עלו לנו במדליה, הצלחנו לעמוד במטרה הרשמית שלנו, שהייתה העפלה אוטומטית לגמר גביע העולם.

לקח לנו זמן להבין את המשחק, אך לאחר ניתוח הנתונים הרבים שהצטברו במהלך התחרות אנחנו מרגישים כי "פיצחנו" את המשחק, ומאמינים שנהיה מתמודדים רציניים בגמר אליפות העולם.

איגוד הפוקר הישראלי (IFP Israel) הינו מוסד ללא כוונות רווח שהוקם על-מנת לקדם את משחק הפוקר בתור משחק מחשבה לגיטימי, לספק מקור מוסמך למידע בנוגע למשחק, לאופיו הספורטיבי, לארגן ולהוציא לאור מאמרי פוקר מקצועיים, הרצאות, ותחרויות ספורטיביות.

לפני מספר חודשים התקבל האיגוד הישראלי לחברות בהתאחדות הפוקר העולמית (IFP – International Federation of Poker), והוזמן לשלוח סגל לאליפות אסיה לאומות, לאחר שאליפות אירופה, מקומה הטבעי של ישראל, התקיימה באמצע השנה. בעקבות הגעת ישראל לאליפות אסיה ביטלו מספר נבחרות שהיו אמורות להגיע את השתתפותן, ביניהן לבנון שקיבלו איומים מבית ובחרו לוותר על האליפות, ומדינות מוסלמיות נוספות שנתקלו בבעיות וויזה. נבחרת הודו לעומת זאת, עשתה מאמץ הירואי והגיעה יום אחרינו, הישר לסיבוב הראשון של הטורניר, לאחר שהם עמדו במשך 15 שעות בהודו על-מנת לקבל וויזה לסין בזמן. ההודים היו שחקנים מעולים, ולקראת סוף התחרות התחרו מולנו על המקום האחרון שמקנה העפלה, אני בטוח שזאת לא הפעם האחרונה שנראה אותם.

------------------------------------------

נערך לאחרונה על ידי Stasia42; 24/10/2013 ב 04:45.
    "פשוט תרוץ טוב. קלולס זה הסיק רג החדש".
    (קסנו)

רץ טוב בטורנירים מאז ה27.5.13

2. 14 המשתמשים הבאים הודו לStasia42 על ההודעה המועילה:

Balfawi (25/10/2013), buypokerstars (02/11/2013), er4n (24/10/2013), Holy (27/10/2013), Mr.M (24/10/2013), ohadlevy90 (02/11/2013), Realist (24/10/2013), roeish3 (24/10/2013), TheM_Wolf (24/10/2013), vladi (24/10/2013), Yanay (24/10/2013), yosimen (24/10/2013), ysmisc (24/10/2013), טוטול (24/10/2013)

3. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    קיבל תודה 3,023 פעמים ב1,038 הודעות
    ותוספת קצת מפגרת אבל אופטימית - יומן מסע!

חיחי.

יומן-מסע:

יום חמישי, 10/17, 02:30

איחוד מרגש של סגל הנבחרת בנתב"ג, מקשקשים על GTO של פוקר 6מקס (שולחן עם 6 שחקנים בלבד), טווחי פתיחה לפי עמדות, טווחי תשלום לפתיחה לפי עמדות. מרחיבים קצת לגבי תיאוריה במשחק של 200 ביג-בליינדס, טווח 3בט לינארי יחסית, אין סלואו-פליי (לשחק יד מאד חזקה בצורה פאסיבית) כמעט, חשיבות גבוהה לסויטד-קונקטורס (למשל 4 ו2 מאותו הצבע), ירידת הערך של קלפים כדוגמת אס-נסיך אופסויט, קונספט הRIO (Reversed Implied Odds) ועוד. בסביבות 04:30 ממריאים אל עבר יבשת אסיה הרחוקה.

יום שישי, 18/10, 10:00

נוחתים ב10:00 שעון מקומי בשיי-מן, מעבירים שעתיים בשדה-התעופה בהתעפצות, וממריאים לתחנה האחרונה בדרך הלוך, מחוז חפצנו, הלא הוא חצי האי סאן-יה. מגיעים ב16:30 שעון מקומי, ונאספים על-ידי נציגות סיניות מצחקקות מטעם הIFP, התאחדות הפוקר העולמית.

הדס ווילף מקבלת חדר פרטי משלה, שאר 5 הגברים נותרו לעשות ״מ5 יוצא..״ על מי מקבל את החדר לבד. אני מתחיל את הטיול בריצה טובה ואחרי שני סיבובי הימורים זוכה בחדר לבד. לאחר הצ׳ק-אין קיבלנו חולצות רשמיות של נבחרת ישראל, תדריך על הטורניר, ונשלחנו לחדרים להתארגנות לקראת ארוחת הערב. כל חדר מצויד במיטות מפנקות, מקלחת עם טוש בגודל הירח וג׳קוזי במרפסת עם נוף לים, בסה״כ אין תלונות.
    ארוחת הערב כללה מפגש של כלל הנבחרות, נאומים קצרים של מייסדי ההתאחדות העולמית, חפירות במנדרינית מטעם צוות המלון, וחמודה בריטית חייכנית שתרגמה את כל הנאמר לאנגלית. מסתבר שמתוך 12 הנבחרות שהיו אמורות להתחרות, רק 7 (כולל אנחנו) הגיעו בפועל. הלבנונים קיבלו איומים וביטלו את הגעתם, ושאר הנבחרות האסיאתיות נתקלו ב"קשיי וויזה". על-מנת להשלים מספר זוגי של נבחרות הגיעה נבחרת נוספת של התאחדות הפוקר הסינית, שהיוותה נבחרת ייצוגית שאמנם התחרתה על המדליות, אך לא על ההעפלה.
    בסך-הכל 8 הנבחרות המתמודדות היו – סין, סין 2 הייצוגית, סינגפור, אוסטרליה, ישראל, הודו, יפן, ומונגוליה.

לאחר-מכן התפנינו לארוחת הערב, מעין בופה פתוח שכלל ירקות מאודים, יצורי-ים בשמן, ונודלס בשלל צורות, סוגים וגוונים. מבחינה קולינארית כלל הנסיעה הייתה בסימן קלקולי קיבה מתמשכים. נתנו עבודה על הנודלס, פירקנו שני בקבוקי יין, והלכנו לחדר המשחקים, שם התחברנו עם הנבחרת הסינגפורית בכלל, ועם חבוב צעיר ומגניב בשם ג'קי וואנג בפרט. תזכרו אותו, כי הוא עוד ימלא תפקיד מרכזי בהמשך. קסיאס התפקסן מול שאר נציגי הנבחרת הישראלית בפינג-פונג, קיבלנו בראש מהסינגפורים בסנוקר, ונתנו להם בראש בפוזבול, בסה"כ סשן ברייק-איבן.

לקראת הלילה קיבלנו את סידורי הישיבה של הנבחרות, ניסינו להעלות אותם לפוקרלנד לצורכי סקאוטינג אבל מסתבר שפוקרלנד חסום לגלישה מסין. ישבנו שעה על המחשב וגילינו כי מבחינת שחקני טורנירים, הנבחרת האוסטרלית מורכבת מכמה שחקנים מעולים עם סך זכיות של מעל למיליון וחצי דולר, ובנבחרת היפנית יש רגית-שווה-אשש שסיימה בכסף במיין איוונט האחרון. חוצמזה בזמנו הפילד נראה יחסית רך. בדיעבד התברר כי הנבחרת הסינית והסינגפורית הורכבה משחקני קאש היי-סטייקס שמבלים את מרבית זמנם במשחקים המטורפים של מקאו, שחקנים פשוט מעולים שהיה מאד קשה לשחק מולם ושהבינו די מהר את ה"טריק" של המשחק. המטרה המוצהרת הייתה להעפיל לגמר אליפות העולם, כאשר 4 מקומות מקנים העפלה.
    במקור היו אמורות להגיע 12 נבחרות לתחרות, אך לאחר שישראל אישרה הגעה התחילו להגיע הביטולים... לבנון אמרו בפירוש כי הם קיבלו איומים ולא יוכלו להגיע, עוד כמה מדינות מוסלמיות-אסיאתיות נתקלו בקשיי וויזה בלתי-צפויים, ורק נבחרת הודו זכתה בציון לשבח לאחר שעמדה במשך 15 שעות בתור מטורף מחוץ לשגרירות סין בהודו, היתה עדה לקרבות רחוב ועוד, והספיקה להגיע בדיוק בזמן לתחילת הטורניר הרשמית.
    על-מנת להשלים קאדר של 8 נבחרות, נוספה לתחרות נבחרת CPG (Chine Poker Games), נבחרת ייצוגית של איגוד הפוקר הסיני. הנבחרת הסינית הייצוגית לא התחרתה על העפלה לגמר אליפות העולם, אך כן התחרתה על מדליות.

הולכים לישון.

יום שבת, 19/10, היום הראשון של הטורניר

קמנו מוקדם בבוקר, סביב 8 שעון מקומי. ארוחת בוקר מפנקת שכללה הרבה קוראסונים ובצקים, תדרוך קפטנים לגבי כללי הטורניר, הופעה של דרקונים מרקדים כמיטב המסורת הסינית, תמונות קבוצתיות, והגענו לשלב ניסוי הכלים של הטכנולוגיה החדישה. כל נבחרת התיישבה בתורה בשולחן המרכזי, ושיחקה מספר ידי פוקר באמצעות הסמארט-פונים. יד Match Poker משוחקת בדיוק כמו יד פוקר רגילה, כאשר ההבדל היחיד הינו המחסור בקלפים. הקלפים האישיים של כל שחקן משודרים למכשיר סמארט-פון ייעודי, וכך גם הקלפים הקהילתיים (פלופ, טרן וריבר). בנוסף, יש מסך טלוויזיה שמציג את פעולות השחקנים ואת קלפי הקהילה, ועוד אייפד בידי הדילר שמכניס את כלל פעולות השחקנים, אשר מתבצעות באמצעות ז'יטונים אמיתיים. כל נבחרת תרגלה מספר ידיים בינה לבין עצמה, שלא על כסף או נקודות, מה שיצר כמה ידיים מוזרות למדי שהגיעו לאול-אין.. לאחר שכל הנבחרות תרגלו, הוחל בסשן הראשון.
    ...........
    סשן ראשון הסתיים זה עתה. בחלק המוקדם של הסשן הראשון שיחקתי בצורה די מזעזעת יד מפגרת, שנראתה די מוכרת. השלמתי מהביג עם קינג-4 אוף כש4 שחקנים כבר בפנים, ואז הפסד של סולד על פלופ של קינג-4-7 פלאש דרואו, מול 77 וקינגים, הייתי צריך לקפל כנראה פרה, ובטוח שבפלופ אחרי הצ׳ק-רייז שלי, משום-מה החלטתי לשים את הפותח על אס-קינג, והבאטן היה שחקן לוס ומשתולל יחסית אז חשבתי שאני עלול בטעות אשכרה להוביל על הטווח שלו
    בדיעבד התברר כי זאת יד ששוחקה בזמן שהנבחרת הסינית התאמנה על הטכנולוגיה, אופס. לאחר שתם הסשן הוחלט על-ידי המארגנים כי הוא יהיה "סשן חימום", שתוצאתו אינה נחשבת לאליפות אסיה. למען הסדר הטוב לאחר-מכן פרסמו את התוצאות שלו, והתברר כי ישראל סיימה במקום החמישי.
    ...........
    לאחר ארוחת צהריים קצרה חזרנו לשולחנות, והפעם התחלנו את התחרות באופן רשמי. ארבעה סשנים שוחקו ברצף, סך של 120 ידי פוקר. המשחק עצמו מגניב לחלוטין ומביא לניתוחי ידיים מעניינים מאד, מכלל זוויות הראייה. לאחר חצי מהטורניר התברר כי שני שחקנים שלנו (אני וקסיאס) בעשיריה הראשונה של דירוג השחקנים (כבוד), והשאר נמצאים באיזור הממוצע פלוס.
    ...............

בסיום היום הראשון הנבחרת מדורגת רביעית, צמודה למקומות 3 ו5, מרוחקת למדי מהטופ ומהתחתית.

המונגולים נראים בהתקף זעם, משחקים מאד רחב ואגרסיבי, הולכים ל3בט רחב עם עמדה, ובכללי משחקים חארבו-דארבו למקסימום. קסנו עושה סקאוטינג הסטורי ומזהיר אותנו דרך הפורום כי המונגולי האחרון שנכנס להתקף זעם כבש 80% מכדור הארץ.
    ארוחת ערב, קשקושי אסטרטגיה, מחשבות על יציאה אל מחוץ למלון שנגמרות בעוד לילה של שינה מוקדמת.

יום ראשון, 20/10, היום השני של הטורניר

התחלנו את היום עם ארוחת בוקר בריאה, הצטלמנו קצת לערוץ הוידאו של ההתאחדות העולמית, והתפנינו לסשנים 5 ו6. התוצאות היו מעולות, שיחקנו את הA גיים שלנו, ובסך-הכל היינו אופטימיים. היינו רוב הזמן במקום שלישי/רביעי ופזלנו אל עבר אוסטרליה וסין שהיו בצמרת. קיבלנו שעת הפסקה במהלכה ניתנה לנו גישה למחשבים של ההתאחדות, דרכם יכולנו לראות את כלל הידיים ששוחקו עד כה, עם קלפים פתוחים, ובכלל השולחנות. את הזמן הזה ניצלנו לרישום הערות על היריבים שלנו, לבדיקת המשחק של עצמנו, ועל הדרך גם מצאנו טעות מחשב שהוסיפה לנו 5 נקודות חשובות שהרחיקו אותנו למרחק טוב מהודו במקום השישי.

סשן 7 היה פשוט זוועה, ובדיעבד היה זה שאיבד לנו את המדליה. קשה להגיד מה בדיוק לא הלך שם כמו שצריך, וכנראה שנהיה חכמים יותר לאחר מעבר על הנתונים וניתוח הידיים ששוחקו.

לסשן 8 האחרון נכנסו עם כתפיים די שפופות, כאשר הבנו שהמטרה שלנו היא כבר לא מדליה, אלא לשמור על המקום שמבטיח עליה לגמר אליפות העולם. הודו נשפו בעורפנו ונראו בפורמה טובה, וההרגשה לא היתה טובה.

בתום הסשן האחרון ירדתי עם הרגשה מאד קשה, לא אהבתי בכלל את איך ששיחקתי כמה ידיים מרכזיות וקצת הרגשתי שנחנקתי ברגע האמת. השולחן שלי סיים לשחק אחרי כולם בגלל מונגולי שהחליט ללכת אול אין בכל קופה בריבר, כך שיצאתי בין האחרונים מאולם. הראשונה שפגשתי היתה הדס, שאמרה שהיה לה סשן בינוני, ושהיא לא יודעת איפה השאר. לאחר-מכן, כל שחקן שפגשתי היה נראה שפוף, החל מקסיאס וכלה באסי, שחף וגאנה. ידענו שסין 2 נתנה סשן מטורף, וכך גם סינגפור, ידענו שלנו היה סשן יחסית חלד, ושאנחנו בעצם בתחרות מול הודו על עצם העלייה למונדיאל הפוקר. במשך כשעה הסתובבנו כמו זומבים, מעין מתים-מהלכים. לאף אחד לא היה כח לדבר, אף אחד לא הלך לאכול ארוחת ערב וכו׳.

ואז בא שחקן שהתחברנו איתו מנבחרת סינגפור, כריש אונליין לשעבר עם מעל חצי מיליון דולר זכיות, שהזמין אותנו לגינה האחורית. על הדרך הוא סיפר לנו על איך שהוא פיצח את ה Match Poker, ואת איך שביום הראשון הנבחרת שלו לא הקשיבה לו, וסיימו במקום ה7, ורק אחרי סשן חרבות בינו לבין ההודי שאני הייתי נוכח בו בשולחן (סשן 5), בו, אשר למזלי הייתי במהלכו קארד-דד לחלוטין, והחלטתי לא להיכנס בכח ביניהם (מה שבדיעבד הוביל אותי למקום 3 בדירוג השחקנים, בעמדה ששחקנים שניסו לכפות את עצמם על ידיים בכח נכוו קשות), הנבחרת הסינגפורית החליטה לפעול בהתאם לאסטרטגיה שלו, ועשתה מהפך מדהים ביום השני מהמקום ה7 הישר למדליית ארד במקום השלישי.

.....

בשלב הזה כולם שכחו שהם בבאסה, לקסיאס חזר הסומק בלחיים והחיוך, שחף התחיל לקשקש שוב, וגאנה כבר מפתח את השלב הבא בהתאמה לאסטרטגיה האופטימלית הנוכחית. לאחר כשעה של חפירות על אסטרטגיה אופטימלית למשחק ה Match Poker, על התאמות אפשריות אל מול משחק נכון של היריבים, עם אילו ידיים צריך להיכנס ומאילו ספוטים צריך לברוח כמו מאש, הגיע שלב טקס הסיום. קצת חפירות בירוקרטיות, קצת תודות, ריקודים סיניים מסורתיים, ומתחילים בהענקת פרסים אישיים לשחקן של כל סשן. מרבית השחקנים הזוכים באו מנבחרות שלא העפילו למונדיאל, מה שהתאים להבנה החדשה שלנו. אנחנו עמדנו די מפוחדים וחיכינו לראות אם עלינו או לא, כאשר שחף ואסי אכלו סרט שאני כבר יודע את התוצאות הסופיות ולא אומר להם כי אני לא רוצה לבאס אותם. אחרי חלוקת הפרסים האישיים, מגיעים לנבחרות הזוכות, במקום השלישי סינגפור, במקום השני בתור מה שנחשב להפתעה אצל מרבית הקבוצות מלבדנו - סין 2, שהיתה כולה ממלאת מקום והתבררה כנבחרת משחקנים צעירים מעולים, עם 2 בחורות (היו כמה נבחרות בלי..), שאחת מהן היתה באמת שחקנית מעולה.
    מקום ראשון זאת סין ה״אמיתית״, נבחרת סופר-רצינית שמורכבת משחקני היי-סטייקס סינים שמתגוררים במקאו, שחקנים ממש ממש לא פראיירים שהיה סופר-קשה לשחק מולם.

ואז מגיעים לנבחרות הנוספות שהעפילו לאליפות, אוסטרליה במקום הרביעי ו-
    אנחנו במקום החמישי.

וווהההוו :}

........

בקיצור חברים, עלינו למונדיאל מעשה מקסיקו 70, עשינו זאת בסטייל, ועכשיו שפיצחנו את המשחק ניקח את אליפות העולם.
    אה, וסיימתי (סטס) במקום השני בדירוג השחקנים הכללי.

אל אל ייששרראאלללל.

נערך לאחרונה על ידי Stasia42; 24/10/2013 ב 05:54.
    "פשוט תרוץ טוב. קלולס זה הסיק רג החדש".
    (קסנו)

רץ טוב בטורנירים מאז ה27.5.13

4. 14 המשתמשים הבאים הודו לStasia42 על ההודעה המועילה:

buypokerstars (02/11/2013), Dr. Spew (24/10/2013), easyway777 (24/10/2013), er4n (24/10/2013), Holy (27/10/2013), liadmo (24/10/2013), mr nuts (24/10/2013), Mr.M (24/10/2013), the pike (24/10/2013), Yanay (24/10/2013), yosimen (24/10/2013), ysmisc (24/10/2013), אלכס777 (24/10/2013), טוטול (24/10/2013)

5. הסמל האישי של the pike
    פלאש

מוניטין
    35 (12)
    הודה
    733
    קיבל תודה 508 פעמים ב294 הודעות
    נראה לי שהבנתי מזה מאץ' פוקר...

נושאים דומים

1. סיכום טורניר הפוקר-ספורטיבי הראשון בארץ, שהיה טורניר הדס-אפ.
    על ידי Stasia42 בפורום איגוד הפוקר הישראלי
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 04/01/2014, 21:43
  2. עדכונים מאליפות אסיה לפוקר ספורטיבי
    על ידי Stasia42 בפורום איגוד הפוקר הישראלי
    תגובות: 191
    הודעה אחרונה: 26/10/2013, 00:00
  3. תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 18/04/2013, 10:29
  4. שרשור תגובות : WSOP אסיה 2013 - צמיד ראשון כבר חולק
    על ידי Dima בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 0