ביקורת בונה על התנהלות איגוד הפוקר

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-12 מתוך 12
  1. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (16)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    קיבל תודה 1,375 פעמים ב675 הודעות

ביקורת בונה על התנהלות איגוד הפוקר

נראה לי שווה שיהיה ת'רד שאפשר לתת בו ביקורת אמיתית ובונה על התנהלות האיגוד בלי לעלות על ת'רדים אחרים, בלי לרדת לפסים אישיים, ובעיקר מתוך כוונה לשפר את התנהלות האיגוד ולקדם אותו לעבר היעדים שלו.

אני אתחיל, משתדל לקצר אבל קחו קצת אוויר בכל זאת.

הקדמה קטנה, הפוסט הזה מוכן אצלי עוד מלפני סאגת הנבחרת והאליפות. אני לא חושב שהייתי צריך לקבל SMS לנבחרת הזאת גם אם 50 השחקנים הטובים בארץ היו נעלמים בתאונת מטוס בדרך לאליפות העולם בברמודה, אפילו אם הייתי מוריד מה שצריך כדי להכנס על תקן האישה. ההיכרות שלי עם סטאס (ועם כל שאר חברי הנבחרת) מסתכמת באיזה מייל, מסר אישי או מקסימום שלום רנדומלי באיזה טורניר פורום. אני חושב שכל השחקנים שנבחרו לנבחרת הם שחקנים מעולים מהטופ של שחקני הטורנירים בארץ, מלבד הגברת וילף שאני פשוט לא מכיר. אני חושב שסטאס הביא איתו משב רוח מרענן של עשייה, התחיל לסובב את גלגלי השיניים הראשונים לקראת השינוי, ואין ספק שגם העלה באופן מדהים את כמות האזכורים של פוקר בתקשורת בשנה האחרונה.

עכשיו אפשר להתחיל לירות ?

א. שיתוף הקהילה -

בשתי מילים, המצב קוואקה.
    לא ככה בונים איגוד של קהילה קטנה, איכותית וסגורה. קהילת הפוקר הישראלית מורכבת מעשרות-מאות אנשים מוכשרים ברמה משוגעת, והדרך שבה מתקבלות החלטות בינתיים היא פשוט ניצול גרוע של המשאב הכי טוב שיש לך ביי פאר.
    אני לא מדבר כרגע על בחירת נבחרות, אני מדבר על קידום האיגוד לעבר המטרות שהוא הציב לעצמו.

ב. שקיפות -

דבר איתנו, בנאדם.
    נכון, גם לנו בקהילה כנראה יש חלק לא קטן בהיותה של ישראל בירת ההייטרז העולמית, אבל נשבע לך, אנחנו יודעים גם לפרגן. תן לדעת מה קורה, תכניס אותנו לעניינים. אל תבוא ותנחית עלינו פתאום : יש אליפות, יש נבחרת, יש כתבות בעיתון. תן לראות קצת מה קורה מאחורי הקלעים, על איזה פרויקטים אתה (בשאיפה אתם, אתה ועוד צוות מסביבך) עובד, מה השיקולים שלך, אולי אפילו תתפרע ותעלה איזה דילמה שיש לך לדיון פתוח.

ג. בניית המותג של איגוד הפוקר -

בלי ציניות רגע, אני חושב שאתה עושה עבודה מדהימה בקידום של עצמך, ולא חושב שיש חובב פוקר אחד בארץ שלא מכיר את סטאס-שחקן-פוקר-מקצועי היום. אני באמת חושב שזאת דוגמא מעולה למוטיבציה ודרך עבודה יסודית של אדם נחוש כדי להשיג את המטרות שלו. אבל רגע, יש מצב שיותר חובבי פוקר בארץ היום מכירים את סטאס השחקן מאשר את קיומו של איגוד הפוקר הישראלי ?

ד. הנבחרת כסימפטום -

תבין, זה לא הנבחרת. כולם שם שחקנים מעולים שמגיע להם, וגם אתה בהחלט ראוי להיות הקפטן.
    זאת הדרך אחי. תחשוב איך זה נראה מהצד של 'קמר ותיק' לראות הודעה שאומרת "יש אליפות - יש נבחרת".
    האבנט דה ג'ואיש פיפל סאפרד אנאף פרום קשטן-גרנט-גוטמן ?
    תן להרגיש שייכים, תן לעודד בטירוף, להיות ברייל בהתרגשות, לצעוק "אסימוש תאכל להם ראש", "קסיאס תעשה לי 5בט-לייט", "סטאס מה אתה פח איך אתה מגן שם מהביג עם K4 אוף ?" וכאלה.

ויש גם דברים טובים, שהם דרך אגב עולים במספרם ובחשיבותם בהרבה על הנקודות שהעליתי כאן, אבל לצערי אני אצטרך להקדיש להם הרבה פחות מילים כי זאת לא המטרה כאן, וכי אחרת הפוסט הזה יהפוך לטלד"ר.

תמשיך בעבודה הטובה שאתה עושה, וקח קצת מהדברים פה למעלה ובעיקר מהדברים שיבואו אחר כך מאנשים אחרים למטה לתשומת לבך. לי אישית אין ספק שכרגע אתה האדם הנכון במקום הנכון, אבל אני חושב שחסר לך קצת טיונינג קל שאותו אתה יכול לקבל מאנשים ששותפים איתך לאותן מטרות. תיעזר בקהילה, יש פה הרבה חבר'ה שיכולים לעזור עם מגוון גדול מאוד של כישורים.

אה, ותביאו גביע.
    עם כל הבלאגנים, כולנו פה מתרגשים איתכם ומתים לראות אותכם על הפודיום.
    נערך לאחרונה על ידי powerpoker; 24/10/2013 ב 23:54.

2. 3 המשתמשים הבאים הודו לpowerpoker על ההודעה המועילה:

guy777 (25/10/2013), wallaks (25/10/2013), דוממיס (26/10/2013)

3. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (20)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,667 פעמים ב2,002 הודעות
    סטס, אתה חרא של בנאדם, תתבייש לך.
    מהיום אני מנכ"ל איגוד הפוקר הישראלי החדש.
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

4. 5 המשתמשים הבאים הודו לnice pot על ההודעה המועילה:

AKs (25/10/2013), chump (25/10/2013), easyway777 (25/10/2013), er4n (25/10/2013), Kelso (25/10/2013)

5. פול האוס

מוניטין
    12 (12)
    הודה
    169
    קיבל תודה 208 פעמים ב160 הודעות
    ספסיבה נייס פוט אני איתך
    אני עושה CHECK, כי לך תדע...

6. פול האוס

מוניטין
    12 (12)
    הודה
    169
    קיבל תודה 208 פעמים ב160 הודעות
    ועכשיו קראתי את הפוסט של פאוור חחחח
    אני עושה CHECK, כי לך תדע...

7. הסמל האישי של guy777
    פלאש  

מוניטין
    16 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    1,629
    קיבל תודה 1,210 פעמים ב627 הודעות
    במקור פורסם על ידי nice pot צפה בהודעה
    אי אפשר שזה יהיה אתה. ישיבות דירקטוריון איתך יעברו את השעה הנורמלית בשאלות סרק על ברית מילה, ומצב החוקן בארץ ואפילו פיצה לא יהיה אפשר לקבל בזמן האבוד הזה אחרי ששרפת את עצמך בעולם השליחים אחרי התרד עם הטיפים. אז לא!
    נערך לאחרונה על ידי guy777; 25/10/2013 ב 01:06.

8. 3 המשתמשים הבאים הודו לguy777 על ההודעה המועילה:

ami1983 (25/10/2013), easyway777 (25/10/2013), gspot (25/10/2013)

9. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    70
    קיבל תודה 55 פעמים ב51 הודעות
    מעניין אם יש אפשרות טכנית, ואם האיגוד יסכים, להריץ סדרת טורנירים פרטיים של Match Poker אונליין, גם כדי לעזור לנבחרת הנוכחית להתאמן מול נבחרות נוספות שיאורגנו על ידי חברי הפורום\האיגוד. הנבחרות יוכלו למשל להחליף שחקנים ביניהן מעת לעת, במטרה להגיע ל Dream Team. אפשר שמקבוצה זו ימשיכו אחד או יותר מהמובילים לנבחרת שתסע לברזיל, תוך החלפת מספר זהה של שחקנ(ים) מהנבחרת הנוכחית, שיציג(ו) ניקוד משוקלל הנמוך ביותר. ככה יש הבטחה שרוב השחקנים בנבחרת הנוכחית, המגובשת והמנוסה, והמוצלחת יסעו לברזיל, גם ירוויחו עוד ניסיון באימונים אלו, וגם תינתן ההזדמנות כבר באליפות העולם הראשונה לכלל הקהילה להיבחר לנבחרת באופן ספורטיבי.

אגב גם לא מצאתי שיש לכם שחקן מחליף למקרה שמישהו מחברי הנבחרת לא יוכל לשחק (לא מכיר את הפורמט אמנם, אם יש צורך בכך)
    נערך לאחרונה על ידי oron99; 25/10/2013 ב 00:44.

10. הסמל האישי של Black winter day
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    130 (17)
    הודה
    1,331
    קיבל תודה 3,187 פעמים ב1,170 הודעות
    אני הייתי מאוד מאוד מרוצה מהעבודה שסטאס עשה עד עכשיו בתור היושב ראש ותמיד פרגנתי לו, אבל חייב להודות שתהליך בחירת הנבחרת צרם לי. העדפתי לשתוק ולהיות נייטרלי, כי התגובה הראשונית הובילה לטרד הזוי של 5 עמודים ולא היה לי כוח לעוד אחד כזה.

ה"נבחרת" חייבת להיות מורכבת מהשחקנים הכי טובים שיש, במיוחד במדינה שלנו שהגאווה הלאומית זה עניין מוגבר. אני לא אומר שמי שלא נסע - לא טוב, היו שם כמה שחקנים מעולים וכל הכבוד להם שהשקיעו מזמנם ומכספם. אבל לקרוא לזה נבחרת, זה סילוף של המציאות. זה כמו שאבי לוזון יקבע עכשיו את הרכב נבחרת ישראל וישים את עצמו כקפטן (וסליחה על ההקבלה, כי אתה באמת שחקן טוב, אבל חוץ מזה אתה גם היושב ראש וקראת לזה בעצמך נפוטיזם).

או שתבחר קפטן שמוסכם על כולם ומהווה קונצנזוס לאומי (גאנה, נגיד) ושהוא יבחר את שחקני הטורנירים הכי טובים או שנעשה הצבעה בין חברי הפורום היותר וותיקים ומזה יבחרו השחקנים. זה מצד אחד, מצד שני חייב להודות שדי נעלבתי מזה שאפילו לא דיברת איתי על הנבחרת, כי אין שום קריטריון שהזכרת (תוצאות בהנדון מוב, נסיון, יכולת פוקר בכללי, מוניטין, אפילו תוצאות לייב השנה) שלא מצדיק שלפחות הייתי נשקל בתור מועמד. מה גם שהבעתי רצון להיות שם וגם הייתי זה שבכלל העיר את תשומת לבך לכל העניין הזה של נבחרות והתאחדות הפוקר העולמית (לא יודע, אולי ידעת על זה גם לפני זה).אז אולי אני לא הכי "ייצוגי" שיש 'כי כבד פה וכבד לשון אנכי', אבל מניח שלא יקראו את חברי הנבחרת עכשיו למעגל של דן שילון או משהו כזה (ואם יקראו, אז תלך אתה, תייצג את כולנו). ואפילו סיימתי שירות צבאי!

אז אתה יכול להגיד שחשבת שאני לא ארצה להחשף...שוב, אין לי ספק שאני ראוי לפחות לשיחה של כמה דקות ובירור העניין.

התלבטתי רבות אם לכתוב את הפוסט הזה, שיניתי את דעתי מספר פעמים, בסוף החלטתי בכל זאת לחשוף את מה שאני מרגיש.
    נערך לאחרונה על ידי Black winter day; 25/10/2013 ב 00:53.

11. 6 המשתמשים הבאים הודו לBlack winter day על ההודעה המועילה:

afterpartt (25/10/2013), guy777 (25/10/2013), Kelso (25/10/2013), kt55 (31/10/2013), poker_dream (25/10/2013), Wogee (25/10/2013)

12. סטרייט  

מוניטין
    28 (12)
    הודה
    524
    קיבל תודה 763 פעמים ב351 הודעות
    במקור פורסם על ידי nice pot צפה בהודעה
    יחי מנכ"ל איגוד הפוקר הישראלי החדש, יחי יחי יחי.

13. הסמל האישי של Kelso
    סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (15)
    הודה
    1,087
    קיבל תודה 1,419 פעמים ב622 הודעות
    במקור פורסם על ידי Black winter day צפה בהודעה
    אני הייתי מאוד מאוד מרוצה מהעבודה שסטאס עשה עד עכשיו בתור היושב ראש ותמיד פרגנתי לו, אבל חייב להודות שתהליך בחירת הנבחרת צרם לי. העדפתי לשתוק ולהיות נייטרלי, כי התגובה הראשונית הובילה לטרד הזוי של 5 עמודים ולא היה לי כוח לעוד אחד כזה.

ה"נבחרת" חייבת להיות מורכבת מהשחקנים הכי טובים שיש, במיוחד במדינה שלנו שהגאווה הלאומית זה עניין מוגבר. אני לא אומר שמי שלא נסע - לא טוב, היו שם כמה שחקנים מעולים וכל הכבוד להם שהשקיעו מזמנם ומכספם. אבל לקרוא לזה נבחרת, זה סילוף של המציאות. זה כמו שאבי לוזון יקבע עכשיו את הרכב נבחרת ישראל וישים את עצמו כקפטן (וסליחה על ההקבלה, כי אתה באמת שחקן טוב, אבל חוץ מזה אתה גם היושב ראש וקראת לזה בעצמך נפוטיזם).

או שתבחר קפטן שמוסכם על כולם ומהווה קונצנזוס לאומי (גאנה, נגיד) ושהוא יבחר את שחקני הטורנירים הכי טובים או שנעשה הצבעה בין חברי הפורום היותר וותיקים ומזה יבחרו השחקנים. זה מצד אחד, מצד שני חייב להודות שדי נעלבתי מזה שאפילו לא דיברת איתי על הנבחרת, כי אין שום קריטריון שהזכרת (תוצאות בהנדון מוב, נסיון, יכולת פוקר בכללי, מוניטין, אפילו תוצאות לייב השנה) שלא מצדיק שלפחות הייתי נשקל בתור מועמד. מה גם שהבעתי רצון להיות שם וגם הייתי זה שבכלל העיר את תשומת לבך לכל העניין הזה של נבחרות והתאחדות הפוקר העולמית (לא יודע, אולי ידעת על זה גם לפני זה).אז אולי אני לא הכי "ייצוגי" שיש 'כי כבד פה וכבד לשון אנכי', אבל מניח שלא יקראו את חברי הנבחרת עכשיו למעגל של דן שילון או משהו כזה (ואם יקראו, אז תלך אתה, תייצג את כולנו). ואפילו סיימתי שירות צבאי!

אז אתה יכול להגיד שחשבת שאני לא ארצה להחשף...שוב, אין לי ספק שאני ראוי לפחות לשיחה של כמה דקות ובירור העניין.

התלבטתי רבות אם לכתוב את הפוסט הזה, שיניתי את דעתי מספר פעמים, בסוף החלטתי בכל זאת לחשוף את מה שאני מרגיש.

14. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    273
    קיבל תודה 190 פעמים ב117 הודעות
    זה סתם טורניר. זה לא אליפות העולם באמת, ולא נעליים. סתם טורניר חמוד של וריאנט שולי שלא משוחק בשום מקום.
    כמה חבר'ה התאגדו והחליטו לנסוע. בין אם כי הם חברים שמכירים, ובין אם כי סטס פנה לאנשים.
    כל אחד הוציא אלפי שקלים מכיסו ולא קיבל מימון או הטבה מאף אחד עקב כך שהם "מייצגים את המדינה".
    על הדרך, בגלל שכל קבוצה כוללת שחקנים ממדינה מסוימת, אז הם "הפכו" או "החליטו להציג עצמם" כנבחרת ישראל. הם הרי לא באמת נבחרת ישראל. והטורניר הזה לא מייצג כלום ולא אומר כלום לאף אחד.
    הם נסעו כי יהיה כיף, ואולי סטס על הדרך חשב שזה יתן בוסט למאבק של איגוד הפוקר.
    באותה מידה הם יכלו לשמור את זה לעצמם וסתם לנסוע בתור קבוצת חברים. סטס בחר לפרסם את זה כדי לתת פוש למאבק של הארגון, והצליח להוציא מזה פאקינג כתבה בידיעות, שאולי לשם שינוי תציג את הפוקר בתור ספורט תחרותי, קצת יותר כמו ברידג', וקצת פחות כמו לשדוד זקנות.
    אף אחד מכם לא היה שומע על הטורניר הזה ולא היה חושב לנסוע אליו מלכתחילה.
    סטס לא חייב לאף אחד מכם כלום, לא בתור בנאדם, ולא בתור ראש האיגוד. הוא עושה לכולנו טובה שהוא ממלא את התפקיד, וזה לא תפקיד שאני מניח שיותר מדי אנשים כאן רוצים.
    הוא יעשה את זה בדרך שלו, ואיך שהוא רוצה. והוא עוד מעדכן על הדרך כל הזמן בפוסטים בפורום, ועדיין אתם אומרים שאין שיתוף.
    הוא לא היה צריך לעשות על ההשתתפות בנבחרת לא מכרז, לא הצבעה, ולא נעליים. כל אחד כאן בהצטנעות מזויפת "לא חושב שהוא היה צריך להיות בנבחרת" אבל "עדיין חושב שהייתה צריכה להיות הצבעה". תעשו לי טובה. ואני רוצה שסטס יעשה הצבעה על צבע הגרביים שיגרוב מחר ואם יאכל פלאפל או שווארמה.
    רדו מהעץ, טפלו באגו המנופח שלכם ובצרות העין, ועזבו את הבנאדם בשקט. הוא לא חייב לאף אחד מכם כלום, וגם מה שהוא עושה זה מעל ומעבר.
    כל הבעת הביקורת האינטרסנטית שאני רואה כאן (אפילו שהת'רד קורא לביקורת בונה) ובת'רד האחר, רק תבריח את סטס ואנשים כמותו מהרצון להיות מעורבים, אז אתם הורסים לכולנו בשם האגו שלכם והרצון להרגיש חשובים ומחוזרים. צאו מזה.
    נערך לאחרונה על ידי Balfawi; 25/10/2013 ב 01:13.

15. 2 המשתמשים הבאים הודו לBalfawi על ההודעה המועילה:

kgbisr (25/10/2013), SmackinYaUp (25/10/2013)

16. הסמל האישי של poker_dream
    רויאל פלאש

מוניטין
    85 (16)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    936
    קיבל תודה 2,221 פעמים ב982 הודעות
    במקור פורסם על ידי Black winter day צפה בהודעה
    .אז אולי אני לא הכי "ייצוגי" שיש 'כי כבד פה וכבד לשון אנכי', .
    אם תחשוב על זה טוב
    זה בכלל לא קשור ונראה לי שאתה סתם מוריד מהערך של עצמיך בגלל הסיבה הזו
    תאמין לי שאם אני יכול לשבת איתך 4 שעות בלובי של הקזינו של הילטון פראג ולנהל איתך שיחה של 4 שעות
    אז זה ממש לא שיקול ואתה סתם מוריד מערכך

במחשבה נוספת- אם כבר- אז דווקא זה הופך אותך להכי ייצוגי
    ייצוגי זה לאו דווקא כוסון גבוה שנראה טוב בחליפה ( והכוונה לא חלילה לקסיאס שמתאים לתיאור הזה) זה עוד הרבה דברים

אין ספק בכלל ואני שמעתי את זה מלפחות 4 אנשים שונים במהלך השבוע האחרון שמקומך היה בנבחרת
    עדיף להיות מ- מת

17. המשתמשים הבאים מודים ל poker_dream על התגובה המועילה:

guy777 (25/10/2013)

18. הסמל האישי של Black winter day
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    130 (17)
    הודה
    1,331
    קיבל תודה 3,187 פעמים ב1,170 הודעות
    במקור פורסם על ידי poker_dream צפה בהודעה
    אם תחשוב על זה טוב
    זה בכלל לא קשור ונראה לי שאתה סתם מוריד מהערך של עצמיך בגלל הסיבה הזו
    תאמין לי שאם אני יכול לשבת איתך 4 שעות בלובי של הקזינו של הילטון פראג ולנהל איתך שיחה של 4 שעות
    אז זה ממש לא שיקול ואתה סתם מוריד מערכך

במחשבה נוספת- אם כבר- אז דווקא זה הופך אותך להכי ייצוגי
    ייצוגי זה לאו דווקא כוסון גבוה שנראה טוב בחליפה ( והכוונה לא חלילה לקסיאס שמתאים לתיאור הזה) זה עוד הרבה דברים

אין ספק בכלל ואני שמעתי את זה מלפחות 4 אנשים שונים במהלך השבוע האחרון שמקומך היה בנבחרת
    רון, תודה על המילים החמות. הכוונה שלי הייתה נטו למה שסטס כתב שהוא רוצה בנבחרת אנשים "ייצוגיים" שידעו להתבטא יפה מול התקשורת ויראו טוב בכתבות בעיתון. אז הנחתי, שאולי זה היה אחד השיקולים לזה שלא דיברו איתי בכלל, במשחק עצמו כמובן שזה לא מפריע לי.

נושאים דומים

1. איגוד הפוקר הישראלי - עדכון דצמבר 2013
    על ידי Stasia42 בפורום איגוד הפוקר הישראלי
    תגובות: 56
    הודעה אחרונה: 16/01/2014, 10:59
  2. עדכון ינואר - איגוד הפוקר.
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 05/01/2014, 17:09
  3. איגוד הפוקר הישראלי בכבלי הבירוקרטיה - עדכון אוגוסט 2013
    תגובות: 112