יד גדולה בפארטיה 5-10 הלילה, הועמדתי למבחן בריור בקופה גדולה מאוד, אשמח לדעתכם !

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 38
  1. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות

יד גדולה בפארטיה 5-10 הלילה, הועמדתי למבחן בריור בקופה גדולה מאוד, אשמח לדעתכם !

סוף ערב, יד אחרונה (אגב, נכון שתמיד היד האחרונה גדולה במיוחד?!?)
    גיבור בנה עצמו לסטאק של 2700 בערך. 3 הנדד (ממש לפני פירוק השולחן). שני הנבלים שחקנים די טייטים, ממעטים בבלופים אבל יכולים, הבנה סבירה של המשחק.
    סטראדל ל-25, אני בסמול, מעלה ל-110 עם , נבל בביג משווה. טווח הקאל די רחב- כל שני פרצופים, פוקט פייר, סוטד קונקטורס.

פלופ: ::רינבוו. רוצה הביא לנבל קצת חבל לבלף, אני בצק, הוא בט 120, אני קאל. מעריך שהוא עם זוג בינוני- 88, 77, K חלש יותר או בבלוף עם אס/קלפים גבוהים.

טרן (קופה ~500) - מביא לי גם נאט פלאש דרו. אני בצק, הוא בט 500. רייז די גדול ולא אופייני. שללתי רייז שלי די מהר (מקבל קאל רק מידיים טובות יותר ומבריח גרועות). התלבטתי אולי לקפל- השחקן די ניט, ושונא להשוות את זה OOP- כנראה שאני לא אקבל וליו עם הפלאש. יכול להיות שאני בכלל מת פה- הוא עם איזה 4 2, 2 K. העדפתי בסוף קאל, בהבנה שאני כנראה הרבה מאחורה או הרבה מקדימה. אם הוא עם 4- רוצה לשמור על קופה קטנה, אם הוא בבלוף- רוצה לתת לו מספיק חבל לבלף. הלוח די יבש (מלבד הצבע שאני רץ אליו).

ריור (קופה ~1500) . אני בצק הוא בט 1000 די מהיר. התלבטתי הרבה. מצד אחד, הוא שחקן די ניט שירה עליי כרגע 3 כדורים. המוח שלי אומר לי שאם אני בקאל כאן ומפסיד- אני מסיים את הערב עם משהו כמו 700 שקל, אחרי עבודה מרובה.
    מצד שני- מאוד מוזר לי הליין שלו. אם הוא עם 4, הוא כנראה ירצה לעשות סלואופליי ולא להיות כל כך אגרסיבי איתה. הסייזינג שלו, בעיקר בטרן, הוא גדול וצועק שהוא רוצה את הקופה פה ועכשיו (ולמה שעם 4 לא ירצה מעט למשוך אותי?). זה יהיה משחק מאוד מוזר עם 4. הליין שלו פשוט לא תואם איך שאני מצפה ש 4 שיחק. מלבד זאת- לא רואה יד אחרת שמנצחת אותי.

אשמח לשמוע את דעתכם, בעיקר לגבי ההחלטה בריור. די שלם עם המשחק פרה פלופ, פלופ וטרן, אבל אשמח לשמוע אם אתם חושבים שניתן היה לשחק גם אותם בצורה טובה יותר.

נערך לאחרונה על ידי ril; 08/09/2010 ב 04:53.

2. הסמל האישי של Gaby Livshitz
    Elite Coach  

מוניטין
    32 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,710
    קיבל תודה 1,117 פעמים ב788 הודעות
    אני רק לא מבין איך אתה בכפתור אבל מדבר ראשון כל הזמן

3. המשתמשים הבאים מודים ל Gaby Livshitz על התגובה המועילה:

Starting Fresh (16/05/2016)

4. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות
    אם אני מול שחקן טוב או אגרסיבי אני נותן סי בט בפלופ. אם הוא כבש או ניט אז אני בצ'ק.
    לגבי הריוור זה תלוי בהכרות עם השחקן. האם יש לו 4 בטווח. (האם הוא משלם רייז כזה עם 34, 45, 46, A4) כמה הידים האלו סביר שיש לו בטווח?
    אין בלוח שום דראו עד הטרן. לי זה מריח כמו סלו פייד AA. כי אני לא רואה שחקן ניט יורה 3 כדורים עם אוויר מוחלט.

אני רק לא מבין איך אתה בכפתור אבל מדבר ראשון כל הזמן
    אני בסמול, מעלה ל-110
    נערך לאחרונה על ידי AAup; 08/09/2010 ב 08:57.
    נשרף הים

5. זוגיים  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    8
    קיבל תודה 17 פעמים ב11 הודעות
    אני לא מבין איך אתה שלם עם המשחק שלך בפלופ. יש לך הובלה לפני הפלופ, אין לך פוזישן כלומר לא מדובר ב slowplay שאתה יכול לעשות, יש לך TPGK - מה פתאום צ'ק ???? בט 2/3 או 3/4 קופה וממשיכים משם. הצ'ק עכשיו גורם לך לכל התסבוכת בשאר היד, מה אתה צריך את ה mind guessing games מסוג "האם הוא מבלף או לא". אנשים, שחקו פשוט כשזה אפשרי.

6. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    מסכים. כל הצ'ק קול האלו גרמו לך לזה שאתה לא יודע איפה אתה עומד
    תחשוב שהוא עם זוג ביד כמו 88 , הוא לא משלם לך בפלופ? משלם
    אגב זה TPTK ולא TPGK
    עכשיו פה בריבר אתה לא יודע אם זה 45, AA או KQ, או נגיד A3 שנתן בלוף בפלופ,קיבל GUTSHOT בטרן ועכשיו רוצה קופה.
    אמרת בעצמך שהוא ממעט בבלוף ככה שהשאלה לדעתי האם הוא יכול לתת פה וליו עם יד פחות טובה משלך כמו למשל KQ-KJ
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

7. זוגיים  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    8
    במקור פורסם על ידי ril צפה בהודעה
    המוח שלי אומר לי שאם אני בקאל כאן ומפסיד- אני מסיים את הערב עם משהו כמו 700 שקל, אחרי עבודה מרובה.
    ודבר נוסף, לגבי האמירה הזאת... אני אשתדל להיות עדין, המטרה היא באמת לא לפגוע בך או באף אחד אחר. אבל... אמירה / שיקול מסוג זה היא שייכת לעולם הכבשים בלבד. אתה מסיק מסקנות לגבי הבנת משחק של אחרים, אבל חשיבה מסוג זה (מה שבציטוט) מעידה על חור עצום בהבנת המשחק שלך. חשיבה זו היא מכוונת תוצאות, ולא רק זה היא גם מכוונת לערך אבסולוטי של כסף (700 ש"ח). אתה בא לשחק כדי לקבל החלטות נכונות, ללא כל קשר לתוצאות מיידיות. זה שה חשיבה על תוצאה אפשרית מדיפה אותך מלקבל החלטות נכונות - LEAK כ"כ גדול שזה אפילו לא מצחיק בכלל. מה זה משנה אם זה 700 או 7000 או 7 שקל? כל מה שמשנה זה כמה זה 700 או 7000 או 7 שקל ביחס לקופה ולבליינדים. אם הבנקרול שלך רגיש לגודל הסכום וגורם לך לחשוב במונחים האלה רק אומר שאתה לא נמצא במשחק הנכון עבורך.
    אני יודע שזה נשמע ביקרותי, אבל תנסה לקבל את מה שאני אומר בצורה בונה ולתקן את זה. מה שקרה ביד הזאת בכלל לא משנה, התמונה הגדולה היא חשובה יותר.

8. 4 המשתמשים הבאים הודו לarmor32 על ההודעה המועילה:

gspot (08/09/2010), SPGK (25/05/2016), tomsilk (08/09/2010), בומבה (08/09/2010)

9. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    2
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת
    חייב CBET. כפי ששוחק אני מעדיף להשוות.

10. זוגיים  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    8
    במקור פורסם על ידי AAup צפה בהודעה
    אם אני מול שחקן טוב או אגרסיבי אני נותן סי בט בפלופ. אם הוא כבש או ניט אז אני בצ'ק.
    צריך להיות להיפך. מול שחקן ניט או כבש (שאני מניח זה calling station- לבטוח לגבי הלנג של פוקר בעברית) צריך להיות אגרסיבי ולהמר. הסיבה היא שהם ישלמו לנו בתדירות גבוהה יותר עם ידים חלשות. אם אנחנו נתקל באגרסיה חזקה מצידם, נוכל להתקפל בצורה הרבה יותר בטוחה בהשוואה לזו שבאה מצד שחקן אגרסיבי.
    מול שחקן אגרסיבי, אפשר דווקא לתת צ'ק כי סיכוי להוציא ממנו בלף עם יד חלשה יותר הוא גבוה יותר. אבל שוב, כשאין לנו פוזישן ויש יד חזקה אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו שום דבר כזה חייבים להמר כדי לקבל ערך מהיד המצוינת הזאת.

11. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    gspot, לגבי שאלתך- אין מצב שהוא נותן שם וליו עם KQ, AK או אפילו AA. עם כל אחד מאלו הוא מצקצק מאחורה את הריור.

armor32, לא מסכים איתך לגבי ההימור המשך. יש לי TPTK (לא TPGK), ובלוח כזה אני כנראה נמצא הרבה מאחור או הרבה מלפנים. לראייתי, בשולחן סביר, אתה חייב לגוון את המשחק שלך. לא יכול להיות שתהמר הימור המשך כל פעם שפגעת, ותצקצק כשפספס. אני לא רואה את זה כמשחק ניחושים, אלא כהערכה מושכלת (כמו שאנחנו עושים כל הזמן בפוקר). מנסה לצמצם את הטווח שלו בהתאם לאיך שהוא שיחק. לאחר שלא הימרתי את הפלופ, הימור שלי יהיה בשבילך מידע, ולא בשביל מטרה מושכלת אחרת.

לגבי מה שרשמת על האמירה שלי- בכלליות אני מסכים איתך מאוד, צריך להימנע משיקולים כאלה כמה שאפשר-לא נכון שזה יהיה שיקול. בפועל, נרצה או לא נרצה, בקופות כל כך גדולות שמסכנות סטאק של ערב שלם, זה יושב לנו ראש (גם למקצוענים ברמות הגבוהות ביותר. ג'יימי גולד לקח אליפות עולם בגלל שהצליח לשים את היריבים שלו במבחן על כל הסטאק שלהם פעם אחר פעם). בסוף חשבתי על היד, הגעתי למסקנה שיותר פעמים מלא אני לוקח את היד והשוותי- כך שאני בפועל לא נותן לשיקולים כאלו להשפיע עליי יותר מדי.

אשמח לשמוע דעות לגבי הריור- האם אתם משווים שם או זורקים כפי ששוחק.
    נערך לאחרונה על ידי ril; 08/09/2010 ב 09:58.

12. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    במקור פורסם על ידי armor32 צפה בהודעה
    צריך להיות להיפך. מול שחקן ניט או כבש (שאני מניח זה calling station- לבטוח לגבי הלנג של פוקר בעברית) צריך להיות אגרסיבי ולהמר. הסיבה היא שהם ישלמו לנו בתדירות גבוהה יותר עם ידים חלשות. אם אנחנו נתקל באגרסיה חזקה מצידם, נוכל להתקפל בצורה הרבה יותר בטוחה בהשוואה לזו שבאה מצד שחקן אגרסיבי.
    מול שחקן אגרסיבי, אפשר דווקא לתת צ'ק כי סיכוי להוציא ממנו בלף עם יד חלשה יותר הוא גבוה יותר. אבל שוב, כשאין לנו פוזישן ויש יד חזקה אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו שום דבר כזה חייבים להמר כדי לקבל ערך מהיד המצוינת הזאת.
    אני לא רואה איך אנחנו מוצאים שקל בפלופ כזה מניט אלא אם כן יש לו K. גם כבש לא ישלם פה בלי זוג.
    שחקן טוב יכול להשוות עם A היי, פלאוט או לחזור עלינו כי הלוח מאוד יבש והסיכי שפגענו נמוך. בפלופ כזה יבש זה סטאנדרטי לתת סי בט ב100% מהמקרים (מול שחקנים טובים).
    שחקן אגרסיבי יכול לחזור עלינו בפלופ כזה יבש.

אני לא מבין איך יכול להיות שאתה אומר שהשחקן ניט. מד שני אתה פוחד מK2, K4?
    נשרף הים

13. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    אני לא רואה איך אנחנו מוצאים שקל בפלופ כזה מניט אלא אם כן יש לו K. גם כבש לא ישלם פה בלי זוג.
    שחקן טוב יכול להשוות עם A היי, פלאוט או לחזור עלינו כי הלוח מאוד יבש והסיכי שפגענו נמוך. בפלופ כזה יבש זה סטאנדרטי לתת סי בט ב100% מהמקרים (מול שחקנים טובים).
    שחקן אגרסיבי יכול לחזור עלינו בפלופ כזה יבש.

אני לא מבין איך יכול להיות שאתה אומר שהשחקן ניט. מד שני אתה פוחד מK2, K4?
    כפי שאמרתי- נבל יכול להיות על בלוף (וזה בערך הדבר היחיד שאני מנצח פה).
    הסייזינג והצורה בה הוא שיחק גרמו לי להעריך שאני טוב פה. הוא לא מהמר כאן K או מידל פייר לוליו. כפי שהוא שיחק את היד- קשה לי להאמים שהוא על 4.

14. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    במקור פורסם על ידי ril צפה בהודעה
    כפי שאמרתי- נבל יכול להיות על בלוף (וזה בערך הדבר היחיד שאני מנצח פה).
    הסייזינג והצורה בה הוא שיחק גרמו לי להעריך שאני טוב פה. הוא לא מהמר כאן K או מידל פייר לוליו. כפי שהוא שיחק את היד- קשה לי להאמים שהוא על 4.
    התשובה לשאלה שלך תלוי בטווח השוואה שלו פרה.
    אם איזה ידים אתה חושב שהוא מבלף? לא נראה לי שהוא מבלף עם אוויר. אם זה בלופ אז כנראה הוא גם כן קיבל קלאב דרו בטרן. או שיש לו יד כמו 35, A3, A5. תלוי האם אלו ידים שהוא יכול להשוות איתם 125 פרה. עד כמה 4 זה בטווח שלו.
    עוד שאלה היא עד כמה אתה בטוח שהוא לא מהמר פה לוליו עם AA, AK. כי לי שתי הידים האלו הם היחידות שהגיוניות פה. אלא אם כן זה שחקן כבש שמשווה עם 4K סוט כדי לראות פלופ HU.

עירכה: אמרת לעצמך שזאות יד אחרונה שאתה משחק או שהשולחן החליט שהוא מתפרק אחרי היד?
    נערך לאחרונה על ידי AAup; 08/09/2010 ב 10:30.
    נשרף הים

15. הסמל האישי של haisrael
    זוגיים  

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    33
    קיבל תודה 21 פעמים ב16 הודעות
    אני חושב שדווקא כן תקבל שם וליו מאסים, כמו שאתה שיחקת את היד היריב יכול לחשוב שאתה על midel pair או k-q k-j ככה שאסים שעשו slow play לפני הפלופ נראה לי די הגיוני.

16. זוגיים  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    8
    שחקן טוב יכול להשוות עם A היי, פלאוט או לחזור עלינו כי הלוח מאוד יבש והסיכי שפגענו נמוך.
    אם אתה חושב ששחקן "טוב" משווה פה הימור בגודל 3/4 קופה עם A היי אז יש לנו שוני בהבנה מה זה "שחקן טוב". אבל בכל מקרה, אתה הרבה יותר רוצה שהוא ישלם לך עם ה A היי שלו (כלומר, יעשה טעות כי יש לו רק 3 OUTS וכל הרווח שלנו נובע מטעויות של יריבים) מאשר שיראה את הטרן ללא תשלום !!! זה האבא של המקרים הקלאסים של hand protection. אתה לא צריך להיות מודאג מאיך אתה מוציא ממנו יותר כסף, אתה צריך לדאוג לנצח את היד שלך כמה שיותר מהר כי יש לך RIO, זה לא שיש לך "lock hand" כמו סט או יותר מזה.

17. הסמל האישי של nonickname
    רויאל פלאש

מוניטין
    207 (14)
    הודה
    3,068
    קיבל תודה 1,373 פעמים ב1,038 הודעות
    אם אתה חושב ששחקן "טוב" משווה פה הימור בגודל 3/4 קופה עם A היי אז יש לנו שוני בהבנה מה זה "שחקן טוב". אבל בכל מקרה, אתה הרבה יותר רוצה שהוא ישלם לך עם ה A היי שלו (כלומר, יעשה טעות כי יש לו רק 3 OUTS וכל הרווח שלנו נובע מטעויות של יריבים) מאשר שיראה את הטרן ללא תשלום !!! זה האבא של המקרים הקלאסים של hand protection. אתה לא צריך להיות מודאג מאיך אתה מוציא ממנו יותר כסף, אתה צריך לדאוג לנצח את היד שלך כמה שיותר מהר כי יש לך RIO, זה לא שיש לך "lock hand" כמו סט או יותר מזה.
    +1

18. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    התשובה לשאלה שלך תלוי בטווח השוואה שלו פרה.
    אם איזה ידים אתה חושב שהוא מבלף? לא נראה לי שהוא מבלף עם אוויר. אם זה בלופ אז כנראה הוא גם כן קיבל קלאב דרו בטרן. או שיש לו יד כמו 35, A3, A5. תלוי האם אלו ידים שהוא יכול להשוות איתם 125 פרה. עד כמה 4 זה בטווח שלו.
    עוד שאלה היא עד כמה אתה בטוח שהוא לא מהמר פה לוליו עם AA, AK. כי לי שתי הידים האלו הם היחידות שהגיוניות פה. אלא אם כן זה שחקן כבש שמשווה עם 4K סוט כדי לראות פלופ HU.

עירכה: אמרת לעצמך שזאות יד אחרונה שאתה משחק או שהשולחן החליט שהוא מתפרק אחרי היד?
    ניתן לשלול AK או AA מאחר והייתי מקבל רייז פריפלופ. בדרך כלל הטווח של קאל שלו הוא זוג או שני פרצופים, אך מאחר שזה היד האחרונה האמנתי שסביר שהטווח שלו מעט רחב יותר. לשאלתך- השולחן אמר שהוא מתפרק לפני תחילת היד.

אתה הרבה יותר רוצה שהוא ישלם לך עם ה A היי שלו (כלומר, יעשה טעות כי יש לו רק 3 OUTS וכל הרווח שלנו נובע מטעויות של יריבים) . זה האבא של המקרים הקלאסים של hand protection. אתה לא צריך להיות מודאג מאיך אתה מוציא ממנו יותר כסף, אתה צריך לדאוג לנצח את היד שלך כמה שיותר מהר כי יש לך RIO, זה לא שיש לך "lock hand" כמו סט או יותר מזה.
    לא הבנתי מהם 3 האאוטים של נבל שהתכוונת אליהם- יש לי בלוקר על האס שלו. מדוע זה מקרה קלאסי לטעמך בו צריך להגן על היד? לראייתי, בלוח חסר דרואים שכזה, אנו הרבה מלפנים או הרבה מאחור.
    לא בטוח שהבנתי את כוונתך..

כמו כן אשמח לשמוע את דעתכם לגבי הריור- האם לדעתכם צריך לזרוק שם?

19. זוגיים  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    8
    אתה צודק, כשכתבתי את התגובה אחרונה, שכחתי שיש לנו AK ולא רק K. בכל מקרה, זה לא WA/WB כי קשה לו מאד מאד להיות Ahead... תחשוב כמה combos בסה"כ יש שיותר חזקים ממך ותראה שתסכים איתי.

20. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    51
    קיבל תודה 50 פעמים ב42 הודעות
    אני משלם בריבר.

21. זוג

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    1
    קיבל תודה 17 פעמים ב10 הודעות
    אתה כל הזמן מציין שנתת לו חבל אבל מסתבר שבסוף הוא לקח את החבל וכרך אותו מסביב לצוואר שלך. אם אתה אומר שאתה משחק פאסיבי את היד כדי "לתת לו חבל" זה אומר שאין קלף בחפיסה שיגרום לך לא לשלם לו עד השואודואן. מצטער אבל אני מקפיץ אותו עוד בפלופ כי אתה רואה שהולכת להתפתח פה קופה גדולה והשוואות כל הדרך לא ייתנו לך טיפת מידע ואלא אם יירד לך פתאום קינג בטרן/ריבר אתה הולך לשחק פה על רוב הצ'יפים שלך בסך הכל עם זוג.

22. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    במקור פורסם על ידי jack daniels צפה בהודעה
    והשוואות כל הדרך לא ייתנו לך טיפת מידע
    לא עושים בחיים רייז בשביל מידע. יש לרייז שתי מטרות: וליו או בלוף!
    אתה יכול להגיד שלטעמך ניתן לזרוק בפלופ, יכול להגיד שאפשר לזרוק בטרן או בריור- אל תגיד שאני צריך להמר בשביל להבין איפה אני נמצא כי זה פשוט שגוי.
    אחוז הקיפול של נבל להימור המשך הוא מעל 80 אחוז. בפלופ אני מצקצק בשביל לתת לו מקום לבלוף- מאחר ולהערכתי אני טוב שם. בהמשך היד, בהתאם להערכת מצב ואיך שהיד שוחקה, אני מבין שאין טעם לרייז ואני רק בקאל.
    אם אתה מהמר כל פלופ שפגעת בו, במיוחד יבש כמו זה, אתה הופך את המשחק שלך לצפוי וקל לקריאה, וזה שגוי.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. בדיחה גדולה!
    על ידי mick_a בפורום אוף טופיק
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 06/06/2013, 16:08
  2. תמונה גדולה
    על ידי idopes בפורום אוף טופיק
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 24/10/2011, 14:23
  3. פרסומת גדולה!
    על ידי mick_a בפורום חדשות ורכילויות