האתגר של הארגז "תהיה ארגז ותשתוק"

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 48
  1. הסמל האישי של YehudaArgazi
    סטרייט

מוניטין
    11 (6)
    הודה
    155
    קיבל תודה 193 פעמים ב111 הודעות

ערב טוב , God aften , Bonsoir , Guten Abend ,Buonasera Buenas tardes

החלטתי לעשות תרד של ידיים שבהם אני מרגיש צורך לתיקון(יש ים אבל נביא טעימה)

מה האתגר? לקבל ביקורת,ללמוד,ולסתום פה שלי,ורק אם ממש לא הבנתי,להרים אצבע בנחמדות ולשאול

אשמח לכל עזרה שתבוא (אם התרד לא במקום אשמח שיעבירו),בכלל לאחרונה אני מאוד שמח.

2. 3 המשתמשים הבאים הודו לYehudaArgazi על ההודעה המועילה:

Koon Da Son (20/11/2013), Mr.M (20/11/2013), talitay (19/11/2013)

3. הסמל האישי של YehudaArgazi
    סטרייט

מוניטין
    11 (6)
    הודה
    155
    יד ראשונה:
    http://www.boomplayer.com/en/poker-h...489_3CDF2A045B

אין מידע על נבל,האם הייתי צריך לעשות משהו בפלופ ולא צ'ק? או כל דבר שלא נראה נכון...

4. הסמל האישי של socrates
    פלאש  

מוניטין
    22 (9)
    הודה
    654
    קיבל תודה 501 פעמים ב304 הודעות
    מעדיף כאן יותר גדול בפלופ משהו כמו 550 . נראה לי סבבה חוץ מזה . לפעמים לא שווה להיכנס לפינות האלה .
    תן הכל לפאפיצ'ולו!!!!!!!

5. הסמל האישי של vladi
    פלאש

מוניטין
    17 (9)
    הודה
    784
    קיבל תודה 186 פעמים ב138 הודעות
    במקור פורסם על ידי YehudaArgazi צפה בהודעה
    יד ראשונה:

אין מידע על נבל,האם הייתי צריך לעשות משהו בפלופ ולא צ'ק? או כל דבר שלא נראה נכון...
    גבר אם אתה רוצה יחס רציני עדיף שתעלה ידיים ברגיל ללא תוצאה,ככה תקבל יחס הרבה יותר...
    בהצלחה!
    "Во время игры всегда сохраняй свою голову холодной. Если ты теряешь голову, ты потеряешь фишки"

6. הסמל האישי של arsgov
    פלאש

מוניטין
    14 (9)
    הודה
    441
    קיבל תודה 244 פעמים ב144 הודעות
    אני הייתי מעדיף צ'ק רייז בפלופ
    ואני הייתי משלם את הרייז בפלופ בלי לדעת למה לקוות ומה לעשות בהמשך...
    אבל אני כבש

בהצלחה יהיה מעניין לראות ידיים שלך מנותחות

7. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (16)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,538
    קיבל תודה 3,744 פעמים ב1,594 הודעות
    יד ראשונה:

שוחק אש ברוב המקרים ...(מול רוב הנבלים)

8. הסמל האישי של evya31
    פול האוס

מוניטין
    57 (8)
    הודה
    867
    קיבל תודה 518 פעמים ב366 הודעות
    אם אפשר לעלות בכתב ולא בבום פלייר זה עדיף, זה ממש לא נוח להכנס ללינק דרך הפלאפון

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

9. הסמל האישי של idan
    רביעייה  

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    1,342
    קיבל תודה 745 פעמים ב467 הודעות
    במקור פורסם על ידי vladi צפה בהודעה
    גבר אם אתה רוצה יחס רציני עדיף שתעלה ידיים ברגיל ללא תוצאה,ככה תקבל יחס הרבה יותר...
    +1

10. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (21)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    לפי התגובות שלך פה http://www.pokerland-il.com/threads/...7%9C%D7%99!!!! יש לך בעיה יותר עקרונית מאיך שיחקת יד מסוימת, עניין של אסטרטגיה שהוא חשוב יותר מטקטיקה (לצורך העניין לקפל ולקוות להכנס לפיינל ולסיים שישי זה בדיוק ההפך מהדבר הנכון לעשות בשלבים האלה של טורניר טורבו).
    I feel beside myself now, so i must be you.

11. הסמל האישי של YehudaArgazi
    סטרייט

מוניטין
    11 (6)
    הודה
    155
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    לפי התגובות שלך פה http://www.pokerland-il.com/threads/...7%9C%D7%99!!!! יש לך בעיה יותר עקרונית מאיך שיחקת יד מסוימת, עניין של אסטרטגיה שהוא חשוב יותר מטקטיקה (לצורך העניין לקפל ולקוות להכנס לפיינל ולסיים שישי זה בדיוק ההפך מהדבר הנכון לעשות בשלבים האלה של טורניר טורבו).
    לנץ כפרה עליך אל תסחף איתי פה למה מפגש שלי ושלך בהודעות יגמר במגילות וחלום רטוב לנייספוט

ובקיצור לקפל שבכל שניה עפים שלוש ונשארו 20,זה לא רע,שכל קפיצה במיקום משמעותית,אבל אתה בא להתחיל וויכוחים כמו תמיד..

אתה גם אסטרטג מדיני בנוסף לג'וב של המבקר אז אנוכי מבקש מחילה...רק תשתחרר ממני למה אתה אחד המציקים ביקום..הילד שלך סובל אותך?(לא במאת חייב לענות זה ברור לי שלא)

ותודה לכל שאר העונים,כמובן שאני אעלה מעכשיו בכתב ולא בסרט,פשוט זה היה בלי תוצאה ככה שחשבתי שזה הכי קליל ככה,אקח כל תגובה לתשומת ליבי

12. המשתמשים הבאים מודים ל YehudaArgazi על התגובה המועילה:

nir6 (21/11/2013)

13. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (21)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    לנץ כפרה עליך אל תסחף איתי פה למה מפגש שלי ושלך בהודעות יגמר במגילות וחלום רטוב לנייספוט

ובקיצור לקפל שבכל שניה עפים שלוש ונשארו 20,זה לא רע,שכל קפיצה במיקום משמעותית,אבל אתה בא להתחיל וויכוחים כמו תמיד..

אתה גם אסטרטג מדיני בנוסף לג'וב של המבקר אז אנוכי מבקש מחילה...רק תשתחרר ממני למה אתה אחד המציקים ביקום..הילד שלך סובל אותך?(לא במאת חייב לענות זה ברור לי שלא)

ותודה לכל שאר העונים,כמובן שאני אעלה מעכשיו בכתב ולא בסרט,פשוט זה היה בלי תוצאה ככה שחשבתי שזה הכי קליל ככה,אקח כל תגובה לתשומת ליבי
    ביקשת עזרה, אני נתתי לך את העצה הכי טובה שאתה יכול לקבל ואתה מתעקש לדבר בשפה הדוחה הרגילה שלך.
    ולא לקפל כשיש 20 כי אנשים עפים כל רגע זה לא טוב, זה הכי רע שיש, לדחוף רחב יותר ולנצל את זה שאנשים שלא מבינים באסטרטגיה של טורנירים ונוטים לקפל יותר מדי בשלבים הזה (כדי לעלות עוד מדרגה בכסף) כדי לבנות את הערימה שלך לקראת הפיינל זה הדבר הנכון לעשות, זה בדיוק האדג' של שחקן טורבו טוב על פני רנדום והבסיס הראשוני שכל מאמן טורבו עובד עליו עם סטודנטים שלו. אבל למה אני מתעקש לפרט ולהסביר? אני באתי לעזור ואתה מדבר כרגיל בשפת ביבים.
    אז שיהיה לך בצלחה עם לשפר את הליינים שלך, זה לא מה שיהפוך אותך לשחקן פוקר.

עריכה רק עכשיו קראתי את ההודעה שלך עד הסוף, אתה צורת החיים הנחותה ביותר שקיימת, ערס מטונף ודוחה שלא רק שמגיב בגסות כלפי עוד מעז לערב את הילדים שלי. לא מספיק שכתבתי לך את העצה הכי טוב שתקבל בשרשור הזה, כי ללמוד טקטיקה כשאין לך מושג בסיסי באסטרטגיה לא ישדרג אותך בשיט כי אתה באמת כבש עם הבנה אפסית של איך המשחק עובד אני גם בטח לא פתחתי עלייך פה בצורה כזאת לא פה ולא בשום מקום אחר. אני מקווה מאוד שההודעה הזאת שלך תראה לשאר המשתמשים פה (מי שעוד לא ראה) כמה ארגזי המשעשע הוא בעצם ערס דוחה.
    נערך לאחרונה על ידי Lenz; 19/11/2013 ב 21:01.

14. 2 המשתמשים הבאים הודו לLenz על ההודעה המועילה:

YehudaArgazi (19/11/2013), טוטול (20/11/2013)

15. הסמל האישי של the pike
    פלאש

מוניטין
    35 (8)
    הודה
    733
    קיבל תודה 508 פעמים ב294 הודעות
    ארגזי לנץ נתן לך תשובה עניינית של שחקן עם טונה ניסיון... התשובה שלך הייתה ממש לא במקום וזה לא קשור לכל ויכוח קודם שהיה או לא היה לכם..
    אתה מוסיף הרבה צבע לפורום אבל קודם תהיה בנאדם אח"כ שחקן

16. 2 המשתמשים הבאים הודו לthe pike על ההודעה המועילה:

talitay (19/11/2013), YehudaArgazi (19/11/2013)

17. הסמל האישי של iuta
    רויאל פלאש

מוניטין
    50 (13)
    הודה
    2,162
    קיבל תודה 1,322 פעמים ב924 הודעות
    ארגזי,אתה יודע שאני יכתוב לך תשובות שלדעתי רק יעזרו לך.
    לנץ יש לו דרך מיוחדת מאוד להעביר את החומר,אישית לדעתי אולי הטובה ביותר מבין התותחים שעדיין עונים פה ושם בפורום למרות שהוא מאוד עוקצני אבל אני חושב שזה טוב בזמן למידה.(את האמת לא תמיד כיף לשמוע...)

18. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (19)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    ארגזי שמע, קיבלת טיפים מהשחקנים הטובים ביותר שאפשר למצוא פה בפורום (לנץ, און גודסטוריברו, ועוד), אך במקום להניח את האגו בצד ולהקשיב, החלטת להתנגח.
    שום תועלת לא תצא לך מהדיונים האלה, אלא אם תשנה גישה.

שמע, אם אתה רוצה את חוות דעתי האסטרטגית, ובאופן מאוד כללי, הם צדקו בכל מה שהם כתבו.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

19. הסמל האישי של vladi
    פלאש

מוניטין
    17 (9)
    הודה
    784
    קיבל תודה 186 פעמים ב138 הודעות
    גבר באמת קצת נסחפת .... ממש לא במקום ולא לעניין לעבור על פסים אישים !!!
    לא מכיר לנץ באופן אישי אבל ב4 שניים שאני כאן תמיד קבלתי ממנו ביקורת עוגנת ולעניין של המשחק!!!

עם כל צבע שאתה מכניס לפורום בסוף לא תקבל אף תגובה וחבל!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Во время игры всегда сохраняй свою голову холодной. Если ты теряешь голову, ты потеряешь фишки"

20. הסמל האישי של YehudaArgazi
    סטרייט

מוניטין
    11 (6)
    הודה
    155
    אוקי אוקי,אתה אומר שבאת לעזור,אבל איך אמרת פעם למישהו על "מצטער מראש" ועל ההבנה של זה..
    היה לך אחלה דרך להגיד לי את זה אחרת,בלי הודעה שמאדם כמוך מתפרשת כעקיצה לכל דבר,לכן ישר התפוצצתי..
    אני לא מבין איך בחרת על סמך הודעות עידוד המלוות בהרבה "רגש שמחה" של "משקיע" מהצד,לקבע את האסטרטגיה שלי,ועדיין לא חושב שהרבה לא יסכימו עם העובדה שאולי עדיף לא להסתבך כשאפשר לעשות כמה פולדים ולהגיע לפיינל(בהתחשב באותו טורניר סופר דופר טורבו).

בשילוב כל זה,לצערי יצא לי יציאה מזעזעת כבן אדם לבנאדם,(יותר ראיתי לנץ בא להציק ובחרתי ישר להתייחס לזה) על זה אני מתנצל,תגובה לא במקום,לערב את הילדים לא היה בצורה שאתה מדבר עליה,יותר כדימוי אבל שוב,דיבור מגעיל,מחילה.

פשוט אין לי כח להכנס לכל העקיצות שרגילות פה באשכול שבחרתי דווקא פה לקבל תשובות,וכל כך לא רציתי ששוב יגיעו הודעות כאלה שיגררו תגובה מופרזת,לצערי זה לא תופס,כי מה לעשות שקצת קשה לקבל ממך לנץ תגובה ולהאמין שהיא מאה אחוז טהורה,מחילה שלא ידעתי לפגוע בזה שהפעם באת נקי,לא קראתי אפילו את כל מה שרשמת כתגובה,הבנתי את הכוונה שלך,שהיא גם תת רמה כמו שלי,כך ששנינו חושבים אחד על השני רעות,בלי לדעת,זה נחמד..

שפטו אותי על פי התגובה כמו שאמר לנץ,אני בנאדם דוחה וכדו',הבעיה שאם כך אני צודק בלנצפוביה שיש לי,כי גם אני כמוהו שופט אותו על סמך התגובות שלו,שוב,לא בכאילו ולא בחנופה,מצטער על הדיבור המגעיל,מפה כל אחד שיעצור ויסתכל גם בקנקן שלו,ואם אתם בוחרים להמשיך את התרד הזה כקונצרט נוסף של ביקורות והגנות,אז אשמח אם ינעלו,כנראה שכל החרא נדבק לחרא וזה ירדוף אותי פה תמיד,כמובן אל תשכחו להשאיר את ההודעות שיהיה אפשר לראות כמה פח אשפה אנוכי,אבל אם לא נוכל לשמוע על ידיים אז דיינו מהתרד.

21. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (21)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    מעולם לא "באתי להציק" לאף אחד באף שרשור אסטרטגיה. יש פוליטיקה ויש אוף טופיק ויש אזור הדמדומים ושם הכל כשר, אין פה מישהו ששאל שאלה על פוקר וביקש לקבל דעה וקיבל ממני הטרלה בתגובה, לא קרה.
    אבל גם אם חשבת שבאתי להציק זה בטח לא מצדיק לכתוב שבטח הילד שלי לא סובל אותי.
    אבל כל זה לא משנה, העלת לא מעט ידיים, בכולן קיבלת עצות מעולות (כן זה תמיד פולד פרה ביד עם הA2) ובאף אחת מהמקרים לא הקשבת, גם עכשיו אתה עדיין חושב שלקפל את דרכך לפיינל זה הדבר הנכון לעשות.
    אז מה זה משנה אם ינעלו את השרשור או לא? יש לך יותר מדי אגו, אתה לא מקבל את נקודת המוצא שאנשים פה מבינים יותר ממך במשחק ואתה מסרב בכלל להקשיב.

אז שלא ינעלו חלילה את השרשור אבל אני יודע שאני לא אנסה לעזור לך יותר, אני יודע שגם און לא ינסה לעזור לך יותר ובינתיים כל אחד שניסה לעזור לך פעם אחת זאת הייתה גם הפעם האחרונה.

נ.ב.
    שלא יתפרש לא נכון, אני לא סולח לך, זה בלתי נסלח מה שכתבת. אני אפילו לא אעלה על דעתי לכתוב לאף אחד שרבתי איתו פה בפורום משהו שקרוב ל"רק תשתחרר ממני למה אתה אחד המציקים ביקום..הילד שלך סובל אותך?(לא במאת חייב לענות זה ברור לי שלא)" איך אומרים הגבול כל כך רחוק מאחוריך שהגבול הוא נקודה בשבילך.

22. הסמל האישי של Gouch
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    42 (13)
    הודה
    76
    קיבל תודה 1,131 פעמים ב667 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ

ואללה עד היום לא נכנסתי לכל ההתנגחויות בפורום, אבל לדבר על ילדים של מישהו זה הגזמה, במיוחד שהוא נתן לך את אחד הטיפים היותר חשובים שכדאי שתפנים לגבי משחק טורבו, מעבר לזה שאופי התשובה שלך מוגזם גם באופן כללי..

אם אתה רוצה שרגים יעזרו לך (ומה אפשר לעשות שרובם המוחלט הוא מהותיקים, או הצטרף לקבוצות סקייפ של הוותיקים עקב היותו רג רווחי) אז זה לא יקרה אם תגיב בצורה כזו כשאחד מהם מנסה לעזור לך.
    נערך לאחרונה על ידי Gouch; 19/11/2013 ב 21:29.

23. הסמל האישי של iuta
    רויאל פלאש

מוניטין
    50 (13)
    הודה
    2,162
    קיבל תודה 1,322 פעמים ב924 הודעות
    בקשר לסיטואציה הזו...אני חושב שאין טעם להמשיך עם זה הלאה,הבנאדם הבין שטעה,כתב שהוא מתנצל
    אם הוא באמת רוצה ללמוד(וכך מסתמן,בדרכו המיוחדת אמנם.) הוא יבין שכדאי לשמוע לעצת אחרים גם עם מחליטים לא לקבל אותה,

בלי קשר לזה יש אווירת עוינות בפורום כבר תקופה,

24. הסמל האישי של YehudaArgazi
    סטרייט

מוניטין
    11 (6)
    הודה
    155
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    מעולם לא "באתי להציק" לאף אחד באף שרשור אסטרטגיה. יש פוליטיקה ויש אוף טופיק ויש אזור הדמדומים ושם הכל כשר, אין פה מישהו ששאל שאלה על פוקר וביקש לקבל דעה וקיבל ממני הטרלה בתגובה, לא קרה.
    אבל גם אם חשבת שבאתי להציק זה בטח לא מצדיק לכתוב שבטח הילד שלי לא סובל אותי.
    אבל כל זה לא משנה, העלת לא מעט ידיים, בכולן קיבלת עצות מעולות (כן זה תמיד פולד פרה ביד עם הA2) ובאף אחת מהמקרים לא הקשבת, גם עכשיו אתה עדיין חושב שלקפל את דרכך לפיינל זה הדבר הנכון לעשות.
    אז מה זה משנה אם ינעלו את השרשור או לא? יש לך יותר מדי אגו, אתה לא מקבל את נקודת המוצא שאנשים פה מבינים יותר ממך במשחק ואתה מסרב בכלל להקשיב.

אז שלא ינעלו חלילה את השרשור אבל אני יודע שאני לא אנסה לעזור לך יותר, אני יודע שגם און לא ינסה לעזור לך יותר ובינתיים כל אחד שניסה לעזור לך פעם אחת זאת הייתה גם הפעם האחרונה.

נ.ב.
    שלא יתפרש לא נכון, אני לא סולח לך, זה בלתי נסלח מה שכתבת. אני אפילו לא אעלה על דעתי לכתוב לאף אחד שרבתי איתו פה בפורום משהו שקרוב ל"רק תשתחרר ממני למה אתה אחד המציקים ביקום..הילד שלך סובל אותך?(לא במאת חייב לענות זה ברור לי שלא)" איך אומרים הגבול כל כך רחוק מאחוריך שהגבול הוא נקודה בשבילך.
    אני עדיין חושב שלקפל במצב מסויים זה נכון,ואני לא רואה שמישהו אמר לי אחרת עם סיבה ואמרתי לו שהוא טועה,זה המחשבה שלי לרגעים,ועד שלא יסבירו למה איך אני אמור לשנות אותה,אבל פה אתם חושבים שצריך להבין רק על סמך משפט וחצי,וזה לא נתפס.
    רק פה אם אדם נותן את הדעה שלו לעזרה במטרה להבין יותר טוב הוא נתפס כמסרב להקשיב.

בלתי נסלח מה שרשמתי? תקשיב זה התת רמה הכי גבוה ששמעתי,אתה בנאדם מלא שנאה ואגו,שהיכולת שלו לסלוח היא מנוונת מכל כיוון,אם לזה אתה לא סולח,אז באמת שאתה השיא של הצד הלא יפה במילים עדינות של העולם,שלא ירבו כמותך,כי אחרת כולם ישנאו לכולם.

שוב צר לי על הדיבור,אבל שאדם לו רוצה אפילו לסלוח,זה כבר מעבר ליכולתי,אין לי איך לרצות אותך,אז כל טוב.

יש פה אנשים חשוכים ברמות,שיוצאים מהחורים שלהם רק שיש מריבות ודופקים הודה לצד שלהם כמו ילדות עם קוקיות..ועוד אנשים שמחזיקים מעצמם בצדק או שלא בצדק זה לא מעניין הטופ של העולם,שכאשר הם מדברים,צריך לעבור לדום ולהצדיע,מלאי פארנויה שבא אדם ושואל אותם שאלה וקצת מתעניין ישר נתקפים לחץ "הוא מתווכח איתי" " הוא לא מקשיב שיחנק" ,במקום רגע לחשוב להסביר להעביר הכל ברוח יפה.

אוי לי מעצות של אנשים קרים,שבטווח הארוך יהיו כלום ושום דבר בעצם קיומם.

שוב,בכל מי שפגעתי פה בפורום הזה,אני מתנצל,לא היה בכוונה רעה,לא יעזור מה תגידו,מפה למי שלא נאה,שישתה תמים של עזה.

עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 382
    הודעה אחרונה: 29/03/2015, 00:45
  2. הערב (חמישי) בת"א, 5-5 אצל "זורו" + 1000 ש"ח הגרלה בפתיחה
    על ידי yuval-y בפורום משחקי פוקר חבריים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 03/03/2011, 07:55
  3. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 19/02/2011, 18:48
  4. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 06/11/2010, 18:38