בעיית גובה

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-8 מתוך 8
  1. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    130
    קיבל תודה 28 פעמים ב16 הודעות

בעיית גובה

היי,

בשנה האחרונה משחק 5-5 באופן קבוע כתחביב.
    בגדול מצליח לנצח את הגנייה + גרוש וחצי.

שמתי לב כי אני מתקשה לשחק כאשר אני והשולחן עמוקים. מרגע שיושבים על סטאקים של 3 ומעלה המשחק שלי מתחיל להשתנות. השינוי במשחק בא לידי ביטוי בהיותי סקארד מאני ביום טוב וספיוי ביום רע עם טילט.
    הדבר גורם לכך שכאשר אני משחק טוב וכבר הרווחתי סכום מסויים אני לא מנצל את היתרון שיש לי ומוותר על הרבה ספוטים של EV+. בימים בהם אני נכנס לטילט עם סטאק עמוק (לפעמים מעודף בטחון, טעות או סתם באד לאק) אני חושב על כמה שהיה לי ומנסה להחזיר ועובר למוד ספיו וסתם זורק כסף.
    בנוסף, מדי פעם שמגיע שחקן טוב לשולחן הוא מזהה את החולשה הזאת אצלי ומנצל אותה.

אני יודע שהתשובה המתבקשת היא שאני משחק בסכומים גבוהים מדי לרול שלי אבל אלו המשחקים שיש.
    הפתרון הפשוט הוא לקום וללכת אם אני לא מסוגל לשחק A גיים שאני עמוק.
    יחד עם זאת הייתי רוצה לשמוע על דרכים להתמודדות מנטלית עם הבעיה הזאת על מנת לשפר את המשחק שלי

תודה,

2. הסמל האישי של Astrix
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    17 (14)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    526
    קיבל תודה 488 פעמים ב332 הודעות
    הפתרון הוא להפסיק לשחק בפארטיות , המשחק הוא אומנם 5-5 אבל משוחק כמו 10-25.
    מדבר רק בפוטים מלאים...

3. המשתמשים הבאים מודים ל Astrix על התגובה המועילה:

jordan (05/12/2013)

4. פלאש

מוניטין
    26 (10)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    493
    קיבל תודה 232 פעמים ב137 הודעות
    במקור פורסם על ידי Astrix צפה בהודעה
    הפתרון הוא להפסיק לשחק בפארטיות , המשחק הוא אומנם 5-5 אבל משוחק כמו 10-25.
    זה לא באמת פיתרון - לא לכולם יש משחקים חבריים כלכליים/נוחים/זמינים. מעבר לכך - יש הרבה בעייתיות שכרוכה במשחק חברי כגון : "לכבד" מבחינת שעות משחק (לפעמים אתה עייף, עצבני , לא ב-A גיים או מרווח ובלי עניין במשחק) , העניין שאין דילר: אם כבר מצליחים להתגבר על אפקט הגנייה אז זה לא טיפה קמצני שלא כל אחד יתרום בין 15-25 שקלים (תלוי כמה ידיים) ולהביא איזשהו דילר ב-100-130 שקלים לשעה שיקבל הפסקה כל 55 דקות ??? וגם אולי טיפ קטן ממי שהרוויח (עלות של 100 ש"ח משחקן בערב - זניח מאוד למשחקי 5-5 עם סטאקים של 1000 ומעלה ואפילו 1-2 חברי עמוק. אפשר אפילו (אם זה באמת בין חברים) לארגן שהשחקנים שהרוויחו יישאו בהוצאה של הדילר טיפה יותר). מי שרגיל לשחק ב"פארטייה"/ קזינו לא תמיד יכול להתרגל לעובדה שכל אחד מחלק ומערבב בצורה גמלונית, דוחף ידיים לקופה ויוצר טעויות גסות (וגם אפילו וויכוחים לעיתים לא נדירות). העניין הוא שבדר"כ מי שמארגן משחקים חבריים באיזשהו מקום מאוד קיצוני "לניהול עצמאי" של העניין ואפקט הדילר הוא כאמור בדיחה לעומת אפקט הגנייה. האלמנט השלישי הוא מגוון של שחקנים ויותר כבשים וכמובן ניתוק רגשי. בפארטייה אתה משחק עם טיפוסים שמעולם כף רגלם לא הייתה דורכת בצורה קבועה בביתו של "מישהו נורמטיבי" שמארגן משחקים. בדרך כלל גם, בקבוצה שהיא קליקה סגורה יש הבדלי רמות, דבר שבסופו של דבר דוחק את השחקנים המופסדים מחוץ למעגל מה שמותיר משחקים חבריים עם מעגל מצומצם בפרק טווח קצר (רואים את זה פה לא מעט בפורום) שמתחנן ל"דם חדש". והאלמנט אולי הכי חשוב הוא הקרדיט - בשביל הגנייה הארורה שמשלמים מאפשרים לך לשחק עם שחקנים בלי בנקרול שלא היית משחק איתם במשחקים חבריים וזה אולי הדבר הכי +EV שיש מבחינת המשחק.

כל מה שכתבתי כמובן לא בא לעודד פארטיות, אלא להציג את התמונה האמיתית שלא כל אחד שבא נטו להרוויח יכול לעשות את זה בצורה נוחה במשחק חברי (הלוואי שהיה לי משחק חברי נוח וזמין בסכומים שאני מעוניין בדיוק לשחק עליהם). עם זאת, לפחות, היום לשחקנים (גם לכבש הממוצע מינוס) יש הרבה יותר מודעות ואין כבר את הגניות של פעם במרכז. 75 זה המקסימום שאפשר לעשות בקו התפר : תל-אביב, רמת גן , גבעתיים.
    "כשיישרף רכושך תישרף נשמתך אם לא תמהר להציל את עצמך !"

5. המשתמשים הבאים מודים ל Starting Fresh על התגובה המועילה:

LimpLamb (05/12/2013)

6. פלאש

מוניטין
    26 (10)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    493
    קיבל תודה 232 פעמים ב137 הודעות
    ולגבי מה כן הפיתרון היום לדעתי ?
    טייבל סלקשן חולני. זה הדבר הכי חשוב היום לשחקן ממוצע+ עם בנקרול ממוצע+....
    לא לשחק בטווח הנוחות של הבית אלא להרחיק לכת גם אם זה אומר להגיע לחורים בארץ כדי למצוא את אחרוני מעוזי הכבשים העסיסיות.
    "כשיישרף רכושך תישרף נשמתך אם לא תמהר להציל את עצמך !"

7. המשתמשים הבאים מודים ל Starting Fresh על התגובה המועילה:

LimpLamb (05/12/2013)

8. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    130
    קיבל תודה 28 פעמים ב16 הודעות
    מסכים במאה אחוז שהפתרון הוא לא להפסיק לשחק בפארטיות.
    טייבל סלקשין הוא דבר סופר חשוב שלצערי איננו יכולים באמת לעשות בצורה מספיק טובה כי לא תמיד אתה יודע מה ההרכב, יש רק שולחן אחד בכל מקום ובכלל יש מקומות שמראש אני פוסל כי פשוט לא נעים להיות בהם.

בכל מקרה אשמח להתייחסות לנושא המשחק בסטאקים עמוקים ועל דרכי התמודדות בהיבט המנטלי.

9. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    יכול להיות שהבעיה/בעיות העיקרית שלך היא לא נטו מנטלית
    אלה תקציבית, ולשחק מעבר לתקציב משפיע מנטלית...אז במקום
    לחשוב איך להשתפר מנטלית תחשוב איך לשחק במסגרת תקציבית נכונה ותראה שדבר משפיע על דבר.

10. פול האוס

מוניטין
    44 (13)
    הודה
    308
    קיבל תודה 516 פעמים ב332 הודעות
    אני חושב שאתה צריך גם להפנים שמשחק עמוק הוא קשה יותר ממשחק רדוד, ולכן חלק מזה שקשה לך לשחק עמוק הוא שאתה מגיע למצבים שאובייקטיבית קשים יותר, עם דילמות מורכבות יותר.
    למשל, לשחק אסים כשאתה מתחיל את היד עם 500-1000 שח זה די פשוט - רייז גדול פרי, אחרי שניים-שלושה קולים, הקופה כבר 200-300. יש לך הימור בפלופ ואולי נשאר קצת כסף להימור טרן.
    עכשיו בוא נשוה את זה לאסים במשחק עמוק בו אתה עם 3000 מאחורה - נניח שעד הפלופ הכל היה אותו סייזינג, יש עדיין מספיק כסף לרייז פלופ, טרן, ורייור --> ללא ספק קשה יותר.

רוצה לומר נראה לי שאתה צריך לשפר את המשחק שלך בסטאקים עמוקים - תעלה ידיים לפורום/קח מאמן/תראה סרטים/ מה שהכי טוב לך כדי לשפר את הרמה שלך.

11. המשתמשים הבאים מודים ל samsam69 על התגובה המועילה:

LimpLamb (09/12/2013)

12. הסמל האישי של Hakole
    זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    3
    קיבל תודה 10 פעמים ב6 הודעות
    תשקיע (כמה שיותר) במאמן פוקר איכותי.
    זו הדרך היחידה להתקדם!

התאוריה למשחקים עמוקים שונה.
    הפסיכולוגיה קריטית.

בהצלחה.

נושאים דומים

1. גובה רייז במשחק חברי
    על ידי אסי בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 22/04/2013, 23:00
  2. שרשור תגובות : פול טילט פוקר מאבדים גובה
    על ידי Dima בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 27/03/2013, 13:51
  3. גובה הגנייה בפארטיות - מוגזם או לא?
    על ידי Holly בפורום משחקי פוקר חבריים
    תגובות: 78
    הודעה אחרונה: 24/12/2011, 15:04
  4. גובה פתיחה סטנדרטי ב-6 מקס: דינמי מול קבוע
    על ידי perdanny בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 14/07/2011, 08:28
  5. ניתוח יד - מה צריך להיות גובה ההימור בריבר?
    על ידי boca בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 28/07/2010, 14:14

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog