going pro

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 25
  1. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    26
    קיבל תודה 4 פעמים ב3 הודעות

going pro

נפתח בהתנצלות אם כבר קיים כזה טופיק.
    אני ממש מתלבט האם לקחת את הפוקר עוד צעד קדימה ולנסות את המזל/היכולת כמקור הכנסה יחיד/עיקרי.
    בגדול, יש לי מושג פלוס מינוס של כמה כסף צריך בשביל להתחיל, ולאור העובדה שבתור אחד עם דרכון ישראלי אני יכול להיות באירופה עד 90 יום חשבתי שזאת אחלה דרך לבדוק את היכולות שלי.
    חשבתי לחסוך מספיק כסף לגיחה של נגיד חודשיים-חודשיים וחצי, בזמן שאני חוסך לחשב כמה כסף אצטרך עד רמת הכוסות קפה שאני שותה ביום. המטרה שלי היא לא להיות מיליונר, אלא להרוויח סכום שהוא סדר גודל של משכורת חודשית רק בפחות זמן מחודש. לצורך העניין, 10 אלף שקל זאת משכורת סבירה בארץ, אז לדעתי אפשר להרוויח סכום דומה בשבועיים של משחק ולא חודש. זה הראש.
    לעולם האונליין נכנסתי רק ממש לאחרונה וכרגע מופסד קצת, אבל עדיין לא שיחקתי מספיק כדי לדעת האם אני רווחי או לא לאורך זמן.
    בלייב אני די רווחי. אמנם זאת לא פונקציה לקחת בחשבון, אבל היו לי חבר'ה קבועים והיינו משחקים פעמיים בשבוע במשך שנה (שזה פלוס מינוס 104 סשנים) בהם הייתי מופסד רק ב 2 (!!). אמנם לא סכומים רציניים לא להפסד ולא לרווח, אבל עדיין זה נתון יפה לכל הדעות הייתי אומר.
    באירופה שיחקתי בכמה מקומות שבהם מן הסתם גם הרווחתי וגם הפסדתי, אבל ממה שאני מנתח את עצמי הבעיה שלי בהפסדים זה הצד הפסיכולוגי - בגלל שהמשחק לא זמין כל כך כמו בשאר המקומות, עד שאני מגיע לקזינו ועוד לתקופה קצרה כל כך (נגיד 3-4-5 לילות), אני רוצה לנצל כל רגע בשביל לשחק. ואז זה כדור השלג המוכר של עולה עולה עולה, לא קם בזמן, יורד יורד יורד.. אני חושב שאם אני אהיה שם חודשיים-חודשיים וחצי וזה כן יהיה זמין לי, פלוס תוכנית עבודה מסודרת שבאתי איתה מראש, אוכל להתגבר על הרצון להישאר לראות עוד פלופ ועוד ריבר ועוד טורניר. בגלל שעולם האון ליין נורא חדש לי כרגע, ולייב אני משחק לפחות 8 שנים כבר, אני מעדיף לשחק לייב. מה גם שבאון ליין יש כל מיני תוכנות שעוזרות לשחקן, שאני בתור שחקן אינטרנט חדש לחלוטין צריך להשלים הרבה עבודה וזה קשה כי התחלתי כבר בפיגור גדול. גדול עד כדי כך שאני לא יודע אם אוכל להשלים את הפער אי פעם.

השאלה שלי היא האם מישהו כאן בפורום ניסה את זה (או משהו דומה לזה), ממליץ/לא ממליץ, איזה הכנות לעשות לפני, האם אני צריך עוד נתונים על עצמי במשחק הלייב שלי, אולי לנסות עוד כמה גיחות כאלה של 4 לילות לראות איך הולך (אולי סתם היה לי מזל כמה סשנים)... ועוד כל מה שעולה לכם בראש.

*בעבודה שלי בארץ אני מרוויח ממוצע 7 אלף שקל בחודש נטו. הכיוון שלי הוא להרוויח איפשהו באזור ה 9 (וזה נטו מן הסתם). לא בקשה מוגזמת מדי לדעתי, ואני חושב שחודשיים-שלושה זה מספיק זמן בשביל לראות האם אני עומד במטרה או לא.

כל הסיפור פה נשמע הגיוני? או שאני מפספס משהו?
    תודה רבה רבה לכל המגיבים (גם לצינים)

2. המשתמשים הבאים מודים ל midnite על התגובה המועילה:

TempoMempo (08/12/2013)

3. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (11)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,386
    קיבל תודה 1,975 פעמים ב1,183 הודעות
    אני באמת חושב שאתה לא מורווח לייב על סמפל גדול מספיק,או בסכומים מספקים
    שייגרמו לך לחשוב לעזוב את העבודה שלך...

4. המשתמשים הבאים מודים ל kakayeled על התגובה המועילה:

midnite (08/12/2013)

5. הסמל האישי של wallaks
    סטרייט  

מוניטין
    180 (7)
    הודה
    296
    קיבל תודה 570 פעמים ב236 הודעות
    לך על זה מה יכול להיות? מקסימום תפסיד קצת כסף וזמן אבל תרוויח חוויה נדירה. בנוסף, התחושה הזו שהיה לך איזה רעיון לא שגרתי ועשית הכל בשביל להשיג אותו היא תחושה אדירה, גם אם נכשלת ובטח ובטח אם הצלחת.

6. המשתמשים הבאים מודים ל wallaks על התגובה המועילה:

midnite (08/12/2013)

7. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    26
    קיבל תודה 4 פעמים ב3 הודעות
    כן wallaks זה גם חלק מהעניין, אבל תכלס מבחינת המעשיה שסיפרתי פה - יש סיכוי? יש משהו אמיתי להאחז בו? יש לי עוד שיעורי בית לעשות ? אני מדבר על הלייב כי האינטרנט כמו שאמרתי אני תינוקת

8. הסמל האישי של idan
    רביעייה  

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    1,342
    קיבל תודה 745 פעמים ב467 הודעות
    יש אולי אנשים שיכולים להצליח בזה, אבל אני לא חושב שלעזוב עבודה בשביל משחק קלפים, בר יכולת ככל שיהיה, זה משהו תקין
    תשאיר את זה בתור תחביב

9. המשתמשים הבאים מודים ל idan על התגובה המועילה:

midnite (08/12/2013)

10. הסמל האישי של wallaks
    סטרייט  

מוניטין
    180 (7)
    הודה
    296
    קיבל תודה 570 פעמים ב236 הודעות
    במקור פורסם על ידי midnite צפה בהודעה
    כן wallaks זה גם חלק מהעניין, אבל תכלס מבחינת המעשיה שסיפרתי פה - יש סיכוי? יש משהו אמיתי להאחז בו? יש לי עוד שיעורי בית לעשות ? אני מדבר על הלייב כי האינטרנט כמו שאמרתי אני תינוקת
    הקלישאה הצבאית:"הכל בראש" תופסת בגדול כשמדובר על להפוך למקצוען פוקר. אם מבחינתך זה מעשי או לא? את התשובה לשאלה הזו כנראה לא תמצא פה בפורום...

11. המשתמשים הבאים מודים ל wallaks על התגובה המועילה:

midnite (08/12/2013)

12. הסמל האישי של the pike
    פלאש

מוניטין
    35 (9)
    הודה
    733
    קיבל תודה 508 פעמים ב294 הודעות
    לא אמרת בן כמה אתה ואם אתה רווק, אני אניח שבשנות ה20 לחייך וכן. אני יכול מנסיון להגיד לך שזה שאנסת חברים במשחק הקבוע לא אומר שום דבר.
    מצד שני זה בדיוק הזמן ובדיוק התקופה לבדוק מה אתה שווה ואני ממש בעד הטיול הזה שלך. תקרא לו טיול אחרי צבא, חלק טסים לדרום אמריקה לטייל, חלק לתאילנד לזיין, אתה תטוס לאירופה להרוויח (כסף או חוויות).
    אל תשחק על כל הרול שלך, תשקיע סכום מסויים שתרגיש איתו בנוח ושיהיה בהצלחה

13. המשתמשים הבאים מודים ל the pike על התגובה המועילה:

midnite (08/12/2013)

14. הסמל האישי של pkrprince
    רביעייה

מוניטין
    68 (10)
    הודה
    888
    קיבל תודה 607 פעמים ב398 הודעות
    אני חושב שזה לא מה שתרצה לשמוע אבל אכתוב זאת בכל זאת.
    לדעתי אתה מאוד רחוק מלעזוב את העבודה הרגילה שלך בשביל לנסות ולייצר מחייה קבועה מפוקר.
    מהפוסט שרשמת עושה רושם שאין לך את החוסן המנטלי הדרוש להתמודדות עם המשחק לעתיד הרחוק ובאופן קבוע.
    מצטרף למי שאמר לפניי שזה שאתה אונס תשולחן החברי לא מעיד על יותר מדי והנתון שרשמת לגבי נצחונות- הפסדים פשוט הזוי (לשחקן קאש ממוצע אם אני לא טועה יש בערך 60% סשנים רווחיים).
    לא ציינת אם אתה שחקן טורנירים או קאש.
    מה שכן אני כן חושב שטיסה של חודש וחצי תגרום לך להבין שאתה לא רוצה/ יכול לעסוק בזה כפרנסה וכמו עידן אני חושב שכדאי להשאיר את זה כתחביב רווחי.
    אני חושב שקריטי שתגיע לזה בעצמך מבלי להתרושש.

15. המשתמשים הבאים מודים ל pkrprince על התגובה המועילה:

midnite (08/12/2013)

16. פול האוס

מוניטין
    19 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    2,122
    קיבל תודה 399 פעמים ב263 הודעות
    אני חושב ששחקן קזינואים שרוצה להתפרנס מזה חייב להיות טוב \ סביר גם באינטרנט.
    למה ?

2 נקודות :
    1. כלל אצבע - שחקן אינטרנט > שחקן קזינו > שחקן ביתי (כלומר בגדול שחקן אינטרנט טוב יצא ברווח ומקזינו ושחקן קזינו מרוויח יצא ברווח ממשחקים בייתיים).
    2. נסיון - כשאתה משחק באינטרנט אתה יכול לצבור נסיון בצורה מאוד מהירה ולראות המון פלופים וכך להעשיר את הנסיון שלך. (תחשוב כמה ידיים אתה רואה בשעה בקזינו לעומת האינטרנט כאשר אתה משחק על 8 שולחנות במקביל נניח).

בכל מקרה, בהצלחה

17. המשתמשים הבאים מודים ל TempoMempo על התגובה המועילה:

midnite (08/12/2013)

18. הסמל האישי של TheSting
    סטרייט

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    70
    קיבל תודה 203 פעמים ב146 הודעות
    לעזוב שכר של 7 נטו כשכיר (בלי שלקחנו בחשבון את כל המסביב של ימי חופשה, מחלה, פנסיה, ביטוח לאומי, אובדן כושר עבודה) כדי להרוויח 9 נטו מקלפים (בלי שלקחנו בחשבון תשלומי מס, פיצוי על ימים שתחסיר עקב מחלה/חופש, ה"חור" בקו"ח במידה ותחליט לחזור לעבודה רגילה ועוד) כבר נראה כמו כיוון גרוע.

הפער לטובת הקלפים צריך להיות גדול פי כמה ממה שאתה מתאר כדי בכלל לחשוב בכיוון.
    אין על קפטן ג'ק!

19. 2 המשתמשים הבאים הודו לTheSting על ההודעה המועילה:

midnite (08/12/2013), Tomatoman25 (08/12/2013)

20. הסמל האישי של 77asi77
    סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    570
    קיבל תודה 225 פעמים ב140 הודעות
    כמו שאמרו מעלי, עכשיו זה הגיל בשבילך לנסות בלי להקריב יותר מדי וגם אם תכשל תישאר איתך תמיד החוויה. זה הגיל שכן אפשר לעזוב עבודה בשביל חלום, בין אם זה טיול/קלפים/השלם את החסר. נו אופנס, לא נשמע שהעבודה היא משהו שלא תוכל להשיג עוד כמה חודשים במידה שתעזוב.
    מצד שני, המטרה היא להצליח, וכרגע נראה שאתה עוד לא מוכן לזה. את רמת המשחק שלך אני לא מכיר, אבל בלי הפן הפסיכולוגי הסיכוי שלך להצליח הוא אפסי. לפני שאתה הולך למקום שבו תהיה לבד ושם המלחמות המנטליות עם עצמך יהיו הרבה יותר קשות, אתה חייב לשפר את הפן הזה אצלך, ויותר קל לשפר אותו בסביבתך הטבעית. על הדרך תוכל לצבור ניסיון ולשפר את רמת המשחק שלך, ולשפר את הסיכויים שלך להצליח.
    שיהיה בהצלחה!!!

21. המשתמשים הבאים מודים ל 77asi77 על התגובה המועילה:

midnite (08/12/2013)

22. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (17)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,662 פעמים ב2,000 הודעות
    תנסה ותראה, חיים פעם אחת. כנראה שתוכל גם לחזור אחרי נניח שנה של קלפנות בערך לאותו מצב שאתה נמצא בו היום, במקרה הסביר.
    אם אתה מחפש תשובה אחראית יותר - אני ממליץ לך לפתח בשלב הזה את הפוקר כתחביב שאתה לומד ומשקיע בו במקביל לדברים אחרים לפחות עד שיהיו לך תשובות מקיפות כבעל ניסיון לשאלות שהעלת פה.
    בגדול זה עולם של אלטרנטיבות אבל אם אתה מסתכל נטו על פוקר לדעתי לא שווה להיות קלפן במשרה מלאה לקריירה ארוכת שנים אם אתה לא מרסק באופן שיטתי, וגם אם כן זה לא מתאים לכל אחד.
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

23. המשתמשים הבאים מודים ל nice pot על התגובה המועילה:

midnite (08/12/2013)

24. הסמל האישי של vladi
    פלאש

מוניטין
    17 (9)
    הודה
    784
    קיבל תודה 186 פעמים ב138 הודעות
    לא מבין מה לחץ גם בתור צעיר לעזוב עבודה על 7000 נטו כדי לאצת עם רווח 9000??? חשבתה כמה אתה צהריך לרוויח ברוטו בפוקר??? בתור תחביב תוכל להתקדם די יפה לצאת לחו״ל לחופשות קצרות לטובת משחק בלי להבד הכנסה קבוע. יש כאן רגים שחיים מפוקר אבל זה דורש ממש מנטליות חזקה שבונים עם הזמן וניסיון.
    זמן יש את כל חיים לפנך ניסיון צוברים בקזינו/סטרס.
    בהצלחה!

Sent from my iPhone using ДекожTapatalk
    "Во время игры всегда сохраняй свою голову холодной. Если ты теряешь голову, ты потеряешь фишки"

25. המשתמשים הבאים מודים ל vladi על התגובה המועילה:

midnite (08/12/2013)

26. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    במקור פורסם על ידי TheSting צפה בהודעה
    לעזוב שכר של 7 נטו כשכיר (בלי שלקחנו בחשבון את כל המסביב של ימי חופשה, מחלה, פנסיה, ביטוח לאומי, אובדן כושר עבודה) כדי להרוויח 9 נטו מקלפים (בלי שלקחנו בחשבון תשלומי מס, פיצוי על ימים שתחסיר עקב מחלה/חופש, ה"חור" בקו"ח במידה ותחליט לחזור לעבודה רגילה ועוד) כבר נראה כמו כיוון גרוע.

הפער לטובת הקלפים צריך להיות גדול פי כמה ממה שאתה מתאר כדי בכלל לחשוב בכיוון.
    this
    לנסות זה סבבה, ואם אתה יכול לעשות את זה עכשיו אני אומר לך על זה , מקסימום תדע שניסית ולא הצלחת, אבל שים לב שכמטרה אתה צריך להרוויח הרבה יותר מהאופציה השנייה (אם אנחנו מדברים לתקופה ארוכה). אפילו כפול לא מספיק.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

27. המשתמשים הבאים מודים ל gspot על התגובה המועילה:

midnite (08/12/2013)

28. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (16)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,538
    קיבל תודה 3,744 פעמים ב1,594 הודעות
    אין דבר כזה להתפרנס מלייב פוקר.

יש דבר כזה להיות שחקן לייב רווחי , אבל פרנסה חודשית או אפילו שנתית פשוט אין.

אני לא מכיר אותך , אבל אני מודיע לך חגיגית שלא הרווחת ב102 סשנים מתוך ה-104 ששיחקת גם אם החברים שלך הם השחקנים הכי גרועים בעולם , גם אם כל סשן היה 12 שעות וגם אם ראית לכולם את הקלפים.

זה לא בגלל שאתה לא טוב , זה פשוט מצב בלתי אפשרי.

אני מציע לך כמו שכבר כתבו מעליי: בשום פנים ואופן אל תעזוב את העבודה שלך , אתה מאד אוהב פוקר וזה סבבה , אבל אתה אוהב את זה , זה לא יהיה העבודה שלך כרגע , בטח שלא בלייב , אין מספיק ווווליום בלייב גם אם תשחק 18 שעות ביום בשולחן 5-10 יורו (שאני בספק אם הרול שלך מתאים לשם) .

מה שכן , מהצורה שבה אתה מתאר את הפעמים הקודמות שלך בחו"ל אני מבין שאתה מתבאס שלא מיצית ונאלצת לחזור ארצה כשנשאר לך טעם של עוד.
    אז למה שלא תחסוך קצת כסף בעבודה הקבועה והבטוחה שלך ותיסע לטיול פוקר בלי צפיות גבוהות של חודש -חודש וחצי עם כסף שאתה יכול להפסיד בכייף?

29. המשתמשים הבאים מודים ל gana2 על התגובה המועילה:

midnite (08/12/2013)

30. הסמל האישי של shing
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    119 (14)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,207
    קיבל תודה 5,113 פעמים ב1,709 הודעות
    קח בחשבון גם שפוקר זה מקצוע שאולי נראה קל ומגניב , אבל בגריינד היומיומי זה עבודה לא קלה, שגם קצת מבודדת אותך מאנשים והופכת אותך ליצור לא חברתי בעליל בטווח הארוך, שאל את כל מי שעושה את זה לפרנסתו (שמעתי מחברים).

31. 2 המשתמשים הבאים הודו לshing על ההודעה המועילה:

bull (09/12/2013), midnite (08/12/2013)

32. פול האוס

מוניטין
    31 (8)
    הודה
    1,591
    קיבל תודה 311 פעמים ב272 הודעות
    כמה שתהיה טוב ומרוויח ביום אחד חרא שתיכנס לטילט אתה יכול להרוס בניית רול של חודשיים עבודה טובה
    אני מציע לא להפוך למקצוע ולהנות מהרווחים כתחביב.
    בכל מקרה בהצלחה

33. המשתמשים הבאים מודים ל shay על התגובה המועילה:

midnite (08/12/2013)

34. הסמל האישי של jordan
    פול האוס

מוניטין
    31 (9)
    הודה
    344
    קיבל תודה 451 פעמים ב261 הודעות
    במקור פורסם על ידי midnite צפה בהודעה
    נפתח בהתנצלות אם כבר קיים כזה טופיק.
    אני ממש מתלבט האם לקחת את הפוקר עוד צעד קדימה ולנסות את המזל/היכולת כמקור הכנסה יחיד/עיקרי.
    בגדול, יש לי מושג פלוס מינוס של כמה כסף צריך בשביל להתחיל, ולאור העובדה שבתור אחד עם דרכון ישראלי אני יכול להיות באירופה עד 90 יום חשבתי שזאת אחלה דרך לבדוק את היכולות שלי.
    חשבתי לחסוך מספיק כסף לגיחה של נגיד חודשיים-חודשיים וחצי, בזמן שאני חוסך לחשב כמה כסף אצטרך עד רמת הכוסות קפה שאני שותה ביום. המטרה שלי היא לא להיות מיליונר, אלא להרוויח סכום שהוא סדר גודל של משכורת חודשית רק בפחות זמן מחודש. לצורך העניין, 10 אלף שקל זאת משכורת סבירה בארץ, אז לדעתי אפשר להרוויח סכום דומה בשבועיים של משחק ולא חודש. זה הראש.
    לעולם האונליין נכנסתי רק ממש לאחרונה וכרגע מופסד קצת, אבל עדיין לא שיחקתי מספיק כדי לדעת האם אני רווחי או לא לאורך זמן.
    בלייב אני די רווחי. אמנם זאת לא פונקציה לקחת בחשבון, אבל היו לי חבר'ה קבועים והיינו משחקים פעמיים בשבוע במשך שנה (שזה פלוס מינוס 104 סשנים) בהם הייתי מופסד רק ב 2 (!!). אמנם לא סכומים רציניים לא להפסד ולא לרווח, אבל עדיין זה נתון יפה לכל הדעות הייתי אומר.
    כמו שGANA לא ריאלי שלקחת ב102 מ104.. אבל עזוב את זה, אתה יכול לפרט על המשפט באדום ? איזה סכומים מדובר מה הרווחת מה הפסדת ביום/לאורך התקופה?
    במאקרו זה חיים מגניבים, המיקרו יותר קשה..
    סתם דוגמא: בתור שחקן בלי נסיון, אם שיחקתם על 100-200 שקל בבית ואתה חושב שאחרי בד ביט על קופה של 1000 יורו אתה קם מהשולחן אותו בנאדם כמו שהתיישבת יש לך טעות..
    וה WALK OF SHAME לדירה שאתה משכיר לבד בארץ זרה שאליה עברת כדי לשחק פוקר, היא קשה.. מאוד..
    נערך לאחרונה על ידי jordan; 08/12/2013 ב 16:35.
    "Whatever the mind can conceive and believe it can achieve.."

35. המשתמשים הבאים מודים ל jordan על התגובה המועילה:

bull (09/12/2013)

36. הסמל האישי של Tomatoman25
    סטרייט

מוניטין
    19 (7)
    רשומות בלוג
    21
    הודה
    183
    קיבל תודה 170 פעמים ב95 הודעות
    ברי גרינשטיין שאל מספר שאלות בספרו "אס בריבר", עליהן אתה חייב לענות כדי לבדוק התאמה לקריירת קלפים:

1. כאשר רכב חותך אותך בכביש, האם אתה צועק על הנהג?
    2. האם אתה תמיד מנסה "לנצח" בכל ויכוח?
    3. האם אתה פעלתן וחרוץ, ושונא לבזבז זמן?
    4. האם במהלך פעילות ספורטיבית, או משחק אחר, אתה משחרר לחץ ואגרסיות ע"י צעקות/מכות בקיר/פעילות אגרסיבית אחרת?
    5. האם אתה תמיד מהמר רק כשאתה בטוח שהסיכויים לטובתך?
    6. האם אתה נוטה להלוות כסף לחברים בקלות כשהם מרוששים כדי שיכנסו למשחק?
    7. האם אתה תמיד מקבל כל אתגר שנקלע בדרכך?
    8. האם אתה מעריך כסף ומודע לשוויו?
    9. האם אתה מאמין שכששיחקת הרבה והפסדת, הגיע הזמן שתרוויח?
    10. האם ניתן לסמוך עליך שתגיע תמיד בזמן למשחק, אפילו אם אתה עייף, או שהתכניות שלך לא הסתדרו?
    11. האם אתה תמיד מוודא שיש לך רול מספיק כדי לשחק במשחק אליו אתה הולך?
    12. האם הבחנת בהשפעה חיובית של אלכהול/סמים על המשחק שלך?

תענה בבקשה על השאלות הללו, ונמשיך משם.

37. 3 המשתמשים הבאים הודו לTomatoman25 על ההודעה המועילה:

gana2 (08/12/2013), Stasia42 (09/12/2013), wallaks (08/12/2013)

38. הסמל האישי של Black winter day
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    130 (14)
    הודה
    1,331
    קיבל תודה 3,188 פעמים ב1,171 הודעות
    גאנה, אין כמעט שחקני טורנירים לייב שמרוויחים מזה למעט כמה שבורכו על ידי אלת הווריאנס, אבל יש המון שחקני קאש לייב שמרוויחים מזה בקביעות.

הרמה לייב היא בערך פי -20-10 יותר נמוכה מאונליין. אם אתה משחק 10 שולחנות 1-2 באינטרנט ולא מופסד, באופליין תהיה רווחי ב10-25, והצפי שלך פר שעה בדולרים הוא לא כזה שונה, מה גם שבלייב אפשר לשחק סשנים יותר ארוכים, כי קשה לשחק נגיד 10 שעות באינטרנט בלי הפסשקות כמעט, אתה מתעייף מריבוי השולחנות, התוכנות וכו', בלייב זה הרבה הרבה יותר קל.

יש גם פה בפורום לא מעט שחקנים שלא משחקים באינטרנט וחיים טוב רק מהפארטיות. אני אפילו אציין שמות אם מס הכנסה יבקש ממני, התחברתי איתם יפה לאחרונה.
    נערך לאחרונה על ידי Black winter day; 08/12/2013 ב 20:04.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog