בני סכנין יוצרים פרובוקציות מיותרות וכל הכבוד לברקוביץ שסתם תפה לאחמד טיבי

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 24 ראשוןראשון 1 2 3 12 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 21-40 מתוך 474
  1. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (14)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    קיבל תודה 1,375 פעמים ב675 הודעות
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    מזעזע שאפילו בן אדם אחד חושב שמירי רגב צודקת.

מותר להם להניף איזה דגל שבא להם.

והנפת דגל פלסטין<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<<<קריאות מוות לערבים\מוחמד מת.

חופש הביטוי, שמעתם עליו?

מעדיף 20 מירי רגב בכנסת על אחד אחמד טיבי בכל יום נתון, מהסיבה הפשוטה שאם כל הכנסת תהיה מירי רגב כולנו כולל אותך נמשיך לחיות בארץ, ואם כל הכנסת תהיה אחמד טיבי אנחנו נצטרך (במקרה הטוב) לחפש לנו מקום אחר.
    וכן, אני מסכים איתך שהיא בדיחה והוא אינטליגנט. אני לא אוהב את העובדה שהיא מייצגת אותי ואני אף פעם לא אצביע לה.
    ואחרי הכל, היא מעוניינת בטובתה של מדינת ישראל. הוא מעוניין בזה שלא תהיה מדינת ישראל.
    ובשביל מה שזה שווה, אני גם לא בעד ההצעה שלה. אני חושב שסכנין צריכים להיות כאן, אבל לא לעודד פגיעה במדינה שמממנת אותם.

חופש הביטוי ?
    לבריאות, בכנות אני לא חושב שיש הרבה מיעוטים בעולם שמקבלים כזה חופש. אבל עד הרגע שבו המיעוט לוקח את המשאבים של המדינה ויוצא איתם למלחמה נגדה. וכסף היום שווה נשק לכל דבר.
    אותו דבר גם בנוגע לארגוני השמאל האנטי-ישראליים, שלצערי השמאל האמיתי והטוב לא עושה מספיק כדי להוקיע אותם מתוכו. כמו שאני רואה את זה השמאל לא יוכל לחזור להיות כוח פוליטי משמעותי (והכרחי) במדינת ישראל כל עוד הוא לא ייפרד מהקיצוניים שבו, זה בניגוד לימין שיוכל לחיות בדו-קיום (לצערי) עם הקיצוניים שבו מהסיבה הפשוטה שהעם הישראלי תמיד יעשה את ההפרדה בין מי שנמצא בצד שלו לבין מי שנמצא בצד השני.

ועוד דבר אחרון -
    ה"מוות לערבים" של אוהדי בית"ר הפך לרוגטקה הזאת שתמיד הצד שלך יכול לשלוף בדיונים כאלה ולהציק איתו.
    אז בוא אני אספר לך משהו : גם האוהדים שלהם צועקים "מוות ליהודים". פשוט התקשורת שלנו לא אומרת על זה מילה אז זה לא קורה מבחינתך.
    ככה שבטיעון הזה אנחנו 1-1. תביא משהו חדש.
    נערך לאחרונה על ידי powerpoker; 21/12/2013 ב 03:06.

2. 8 המשתמשים הבאים הודו לpowerpoker על ההודעה המועילה:

77asi77 (21/12/2013), AVI0707 (22/12/2013), junkie (21/12/2013), kakayeled (21/12/2013), poket99 (21/12/2013), shiel (21/12/2013), super sister AA (22/12/2013), yarontr (21/12/2013)

3. מושעה

מוניטין
    188 (0)
    הודה
    1,073
    קיבל תודה 1,492 פעמים ב909 הודעות
    במקור פורסם על ידי powerpoker צפה בהודעה
    מעדיף 20 מירי רגב בכנסת על אחד אחמד טיבי בכל יום נתון, מהסיבה הפשוטה שאם כל הכנסת תהיה מירי רגב כולנו כולל אותך נמשיך לחיות בארץ, ואם כל הכנסת תהיה אחמד טיבי אנחנו נצטרך (במקרה הטוב) לחפש לנו מקום אחר.
    וכן, אני מסכים איתך שהיא בדיחה והוא אינטליגנט. אני לא אוהב את העובדה שהיא מייצגת אותי ואני אף פעם לא אצביע לה.
    ואחרי הכל, היא מעוניינת בטובתה של מדינת ישראל. הוא מעוניין בזה שלא תהיה מדינת ישראל.
    ובשביל מה שזה שווה, אני גם לא בעד ההצעה שלה. אני חושב שסכנין צריכים להיות כאן, אבל לא לעודד פגיעה במדינה שמממנת אותם.

חופש הביטוי ?
    לבריאות, בכנות אני לא חושב שיש הרבה מיעוטים בעולם שמקבלים כזה חופש. אבל עד הרגע שבו המיעוט לוקח את המשאבים של המדינה ויוצא איתם למלחמה נגדה. וכסף היום שווה נשק לכל דבר.
    אותו דבר גם בנוגע לארגוני השמאל האנטי-ישראליים, שלצערי השמאל האמיתי והטוב לא עושה מספיק כדי להוקיע אותם מתוכו. כמו שאני רואה את זה השמאל לא יוכל לחזור להיות כוח פוליטי משמעותי (והכרחי) במדינת ישראל כל עוד הוא לא ייפרד מהקיצוניים שבו, זה בניגוד לימין שיוכל לחיות בדו-קיום (לצערי) עם הקיצוניים שבו מהסיבה הפשוטה שהעם הישראלי תמיד יעשה את ההפרדה בין מי שנמצא בצד שלו לבין מי שנמצא בצד השני.

ועוד דבר אחרון -
    ה"מוות לערבים" של אוהדי בית"ר הפך לרוגטקה הזאת שתמיד הצד שלך יכול לשלוף בדיונים כאלה ולהציק איתו.
    אז בוא אני אספר לך משהו : גם האוהדים שלהם צועקים "מוות ליהודים". פשוט התקשורת שלנו לא אומרת על זה מילה אז זה לא קורה מבחינתך.
    ככה שבטיעון הזה אנחנו 1-1. תביא משהו חדש.
    אני חושב שהרבה מהבעיות של הטיעונים של אנשי הימין זה השברים שמצויים בלוגיקה שלהם. קחו את פאוור, אדם חכם לכאורה, ותראו איך ברגע שהוא מתחיל לדבר על פוליטיקה הוא לא מצליח לחבר משפט אחד שיושב כמו שצריך עם עצמו.
    מה שכתבת כאן נע בין סתם גזענות, סתם חוסר היגיון, וסתם שטויות.
    אפרט בקצרה. אתה מעדיף 20 מירי רגב על אחמד טיבי אחד כי אם כולם היו אחמד טיבי אז לא היינו פה? אוקיי. אתה רוצה אולי לערוך מחדש את המשפט הזה, כי האנלוגיה לא ברורה לי.
    ובכל מקרה, אתה כנראה לא מבין מה המשמעות של התנגדות, של תרבות של התנגדות ושל תנועות של התנגדות. לא מת על אחמד טיבי, הוא לא משהו בעיני במקרה הטוב. אבל, וזה אבל חשוב, הדיון העקרוני על טיבה הלאומי של מדינת ישראל (כלומר דמוקרטית ויהודית או אשכרה דמוקרטית) הוא לגיטימי על מלא. המוות לאחרים של מירי רגב איננו. בכל מקרה, אחמד טיבי >>> מירי רגב קל. ולו רק בגלל מערך הכוחות הפוליטי במדינה (מדכאים/מדוכאים).
    היא מעוניינת בטובתה של מדינה ישראל, הוא מעוניין בזה שתהיה מדינה שבה הוא והאנשים שהוא מייצג הם חלק ממה שאתה קורא "מדינת ישראל". זו נקודה חשובה. אולי כדאי להתייחס לזה?
    הטיעון הבא שלך, על חופש הביטוי. ובכן, עד שלא תבין שמותר לפלסטינים למחות על המצב שלהם, כי המצב שלהם הוא גזעני, דכאני ולא חוקי, לא תוכל להגיע לשום מקום. אבל אין באמת סיכוי שתגיע לשום מקום, כי אתה לא מעוניין בזה. אתה, וברקוביץ' ומירי רגב, מעוניינים במדינה יהודית שבה הפלסטינים הם מיעוט מדוכא וממודר. לגיטימי? בעיני לא. אבל זה המצב, ולכן אחמד טיבי כל כך מפריע לך. בכל מקרה, הנפת דגל היא פעולה פוליטית לגיטימית, בטח ובטח כשהדגל הוא חוקי ולא של שום תנועת טרור. חוסר היכולת שלך ושל ברקוביץ' להבחין כי השאיפות הפלסטינאיות הלאומיות אינן טרוריסטיות בהגדרה, אלא לגיטימיות לחלוטין, הוא די מדהים. או לא מדהים בכלל, למעשה.
    בקשר לשמאל, ואת זה הכי אהבתי. "השמאל האמיתי והטוב", זה יענו דמוקרטיה-יהודית ולצקצק בלשון כשרע לערבים? לול. זה לא שמאל, זה סתם זיון מוח.
    את המשפט הבא שלך לא הבנתי, אני חייב להבין. אתה רוצה להגיד שהקיצונים השמאלניים הם ב-"צד השני" של השאיפות הישראליות? כלומר, שבעצם הם "נגד מדינת ישראל" ולכן השמאל צריך להוקיע אותם? זאת אל מול הימנים הקיצוניים שהם בעד המדינה, ולכן אנחנו יכולים לחיות איתם?
    הבנתי נכון? או שזו הזייה מורכבת יותר?
    וכן, אין כמו להגיד שאוהדי בית"ר זה בסדר, כי זה ישן. כלומר, הטיעון שלך הוא שהגזענות היא סבבה, כי היא כאן כבר המון זמן והתרגלנו. לול.

4. 2 המשתמשים הבאים הודו לStopThreeBettingMe על ההודעה המועילה:

Atcha (21/12/2013), mucks (21/12/2013)

5. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (14)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    קיבל תודה 1,375 פעמים ב675 הודעות
    ביטמי היקר, אם רק הייתי חסר חיים הייתי יכול לעשות FYP לפוסט שלך ולהחליף כל שמאל בימין, אחמד טיבי במירי רגב, וברקוביץ' באופנהיימר.
    נראה לי שהבנת את הנקודה.

בתור בחור חכם באמת (ולא סתם לכאורה כזה כמוני), הגעת להרבה יותר מדי מסקנות שלא התכוונתי אליהן, ופספסת הרבה דברים שהיו יחסית קריסטל קליר.
    מצד שני אני די בטוח שאם אני אכתוב עכשיו תגובה ארוכה ומפורטת, המשפט הזה שנמצא כאן מעל יהיה נכון באותה מידה גם בשבילך.

נסכים לא להסכים.

ואגב, אני עדיין בחדר.
    אפשר לוותר על פרובוקציות וואלה והתנשאויות סטייל "קחו את פאוור", ופשוט לפנות אליי.

6. 2 המשתמשים הבאים הודו לpowerpoker על ההודעה המועילה:

AVI0707 (22/12/2013), kakayeled (21/12/2013)

7. הסמל האישי של zidan
    פלאש

מוניטין
    49 (8)
    הודה
    196
    קיבל תודה 294 פעמים ב196 הודעות
    בארץ-ישראל קם העם היהודי, בה עוצבה דמותו הרוחנית, הדתית והמדינית, בה חי חיי קוממיות ממלכתית, בה יצר נכסי תרבות לאומיים וכלל-אנושיים והוריש לעולם כולו את ספר הספרים הנצחי.

לאחר שהוגלה העם מארצו בכוח הזרוע שמר לה אמונים בכל ארצות פזוריו, ולא חדל מתפילה ומתקוה לשוב לארצו ולחדש בתוכה את חירותו המדינית.

מתוך קשר היסטורי ומסורתי זה חתרו היהודים בכל דור לשוב ולהאחז במולדתם העתיקה; ובדורות האחרונים שבו לארצם בהמונים, וחלוצים, מעפילים ומגינים הפריחו נשמות, החיו שפתם העברית, בנו כפרים וערים, והקימו ישוב גדל והולך השליט על משקו ותרבותו, שוחר שלום ומגן על עצמו, מביא ברכת הקידמה לכל תושבי הארץ ונושא נפשו לעצמאות ממלכתית.

8. המשתמשים הבאים מודים ל zidan על התגובה המועילה:

poket99 (21/12/2013)

9. מושעה

מוניטין
    188 (0)
    הודה
    1,073
    במקור פורסם על ידי powerpoker צפה בהודעה
    ביטמי היקר, אם רק הייתי חסר חיים הייתי יכול לעשות FYP לפוסט שלך ולהחליף כל שמאל בימין, אחמד טיבי במירי רגב, וברקוביץ' באופנהיימר.
    נראה לי שהבנת את הנקודה.

בתור בחור חכם באמת (ולא סתם לכאורה כזה כמוני), הגעת להרבה יותר מדי מסקנות שלא התכוונתי אליהן, ופספסת הרבה דברים שהיו יחסית קריסטל קליר.
    מצד שני אני די בטוח שאם אני אכתוב עכשיו תגובה ארוכה ומפורטת, המשפט הזה שנמצא כאן מעל יהיה נכון באותה מידה גם בשבילך.

נסכים לא להסכים.

ואגב, אני עדיין בחדר.
    אפשר לוותר על פרובוקציות וואלה והתנשאויות סטייל "קחו את פאוור", ופשוט לפנות אליי.
    לול פרובוקציות וואלה. עקיצה די פתטית לדעתי. בכל מקרה, ההתנשאות הייתה מכוונת, אם תהית. ולא, לא נסכים לא להסכים. ולא, אם נחליף את השמות זה לא יהיה אותו דבר, וזה הבליינד ספוט המוחלט של הלאומנות הישראלית: זה לא אותו דבר, כי אתה המדכא והם המדוכאים; זה לא אותו דבר, כי הם עניים ואנחנו עשירים; זה לא אותו דבר, כי אותם גירשו, אסרו ועצרו ואותנו לא; זה לא אותו דבר כי לנו יש זכויות מלאות ולהם לא; זה לא אותו דבר כי ערבים הם מיעוט מדוכא במדינה ויהודים לא. זה לא אותו דבר כי היסטורית, קונקרטית, אקטואלית, פיזית, כלכלית ודמוגרפית, זה לא אותו דבר. זה פשוט לא אותו דבר. נקודה. להגיד שזה אותו דבר זה עצימת עיניים שמשרתת אך ורק את המטרות שלך (אובב). זה פשוט לא אותו דבר ידידי. אם זה היה אותו דבר, אז היה על מה לדבר.

10. מושעה

מוניטין
    188 (0)
    הודה
    1,073
    במקור פורסם על ידי zidan צפה בהודעה
    בארץ-ישראל קם העם היהודי, בה עוצבה דמותו הרוחנית, הדתית והמדינית, בה חי חיי קוממיות ממלכתית, בה יצר נכסי תרבות לאומיים וכלל-אנושיים והוריש לעולם כולו את ספר הספרים הנצחי.

לאחר שהוגלה העם מארצו בכוח הזרוע שמר לה אמונים בכל ארצות פזוריו, ולא חדל מתפילה ומתקוה לשוב לארצו ולחדש בתוכה את חירותו המדינית.

מתוך קשר היסטורי ומסורתי זה חתרו היהודים בכל דור לשוב ולהאחז במולדתם העתיקה; ובדורות האחרונים שבו לארצם בהמונים, וחלוצים, מעפילים ומגינים הפריחו נשמות, החיו שפתם העברית, בנו כפרים וערים, והקימו ישוב גדל והולך השליט על משקו ותרבותו, שוחר שלום ומגן על עצמו, מביא ברכת הקידמה לכל תושבי הארץ ונושא נפשו לעצמאות ממלכתית.
    יונתן הקטן
    קם בבוקר אל הגן
    הוא טיפס על העץ
    אפרוחים חיפש.

11. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    קיבל תודה 1,770 פעמים ב900 הודעות
    לול. תסלחו לי שאין לי יכולת לשמוע את ברקוביץ בויכוח פוליטי, אבל הבעיה היא באמת שהם הניפו דגלי פלשתין? סירייסלי? כלומר, הבעיה כרגע שהחקיקה בישראל היא פרו-פלשתינאית וצריך לחוקק יותר חוקים נגדם? קולז. רק בדקתי.

12. הסמל האישי של wallaks
    סטרייט  

מוניטין
    180 (9)
    הודה
    296
    קיבל תודה 570 פעמים ב236 הודעות
    לדעתי במדינה כמו ישראל הדמוקרטיה לא צריכה להיות פרה קדושה. יותר מידי דמוקרטיה=חולשה.
    @ולדימיר פוטין

13. זוגיים

מוניטין
    10 (8)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    38
    קיבל תודה 23 פעמים ב18 הודעות
    1. אנחנו לא מכבדים מספיק את מדינתנו.
    2. ראו ארה"ב - כל מי שמדבר נגד המדינה, ישר מוקע, שלא לדבר אין סיכוי למושב בבית הנבחרים או בסנאט.
    3. אפשר לאפשר להם לנופף בדגלים של מי שמעוניין בהשמדת מדינה - אבל זה לא אומר שצריך לממן אותם.
    4. כדי להחזיק דמוקרטיה - אפשר חופש דיבור אבל תהיה ביד הקשה ביותר נגד אלו המנסים לפגוע בבטחון.

ראו מה ארה"ב עשתה לסנודן למרות שלכאורה הוא רק פירסם מידע לציבור.

14. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    במקור פורסם על ידי StopThreeBettingMe צפה בהודעה
    אני חושב שהרבה מהבעיות של הטיעונים של אנשי הימין זה השברים שמצויים בלוגיקה שלהם. קחו את פאוור, אדם חכם לכאורה, ותראו איך ברגע שהוא מתחיל לדבר על פוליטיקה הוא לא מצליח לחבר משפט אחד שיושב כמו שצריך עם עצמו.
    אפרט בקצרה. אתה מעדיף 20 מירי רגב על אחמד טיבי אחד כי אם כולם היו אחמד טיבי אז לא היינו פה? אוקיי. אתה רוצה אולי לערוך מחדש את המשפט הזה, כי האנלוגיה לא ברורה לי.
    ובכל מקרה, אתה כנראה לא מבין מה המשמעות של התנגדות, של תרבות של התנגדות ושל תנועות של התנגדות. לא מת על אחמד טיבי, הוא לא משהו בעיני במקרה הטוב. אבל, וזה אבל חשוב, הדיון העקרוני על טיבה הלאומי של מדינת ישראל (כלומר דמוקרטית ויהודית או אשכרה דמוקרטית) הוא לגיטימי על מלא. המוות לאחרים של מירי רגב איננו. בכל מקרה, אחמד טיבי >>> מירי רגב קל. ולו רק בגלל מערך הכוחות הפוליטי במדינה (מדכאים/מדוכאים).
    היא מעוניינת בטובתה של מדינה ישראל, הוא מעוניין בזה שתהיה מדינה שבה הוא והאנשים שהוא מייצג הם חלק ממה שאתה קורא "מדינת ישראל". זו נקודה חשובה. אולי כדאי להתייחס לזה?
    הטיעון הבא שלך, על חופש הביטוי. ובכן, עד שלא תבין שמותר לפלסטינים למחות על המצב שלהם, כי המצב שלהם הוא גזעני, דכאני ולא חוקי, לא תוכל להגיע לשום מקום. אבל אין באמת סיכוי שתגיע לשום מקום, כי אתה לא מעוניין בזה. אתה, וברקוביץ' ומירי רגב, מעוניינים במדינה יהודית שבה הפלסטינים הם מיעוט מדוכא וממודר. לגיטימי? בעיני לא. אבל זה המצב, ולכן אחמד טיבי כל כך מפריע לך. בכל מקרה, הנפת דגל היא פעולה פוליטית לגיטימית, בטח ובטח כשהדגל הוא חוקי ולא של שום תנועת טרור. חוסר היכולת שלך ושל ברקוביץ' להבחין כי השאיפות הפלסטינאיות הלאומיות אינן טרוריסטיות בהגדרה, אלא לגיטימיות לחלוטין, הוא די מדהים. או לא מדהים בכלל, למעשה.
    בקשר לשמאל, ואת זה הכי אהבתי. "השמאל האמיתי והטוב", זה יענו דמוקרטיה-יהודית ולצקצק בלשון כשרע לערבים? לול. זה לא שמאל, זה סתם זיון מוח.
    את המשפט הבא שלך לא הבנתי, אני חייב להבין. אתה רוצה להגיד שהקיצונים השמאלניים הם ב-"צד השני" של השאיפות הישראליות? כלומר, שבעצם הם "נגד מדינת ישראל" ולכן השמאל צריך להוקיע אותם? זאת אל מול הימנים הקיצוניים שהם בעד המדינה, ולכן אנחנו יכולים לחיות איתם?
    וכן, אין כמו להגיד שאוהדי בית"ר זה בסדר, כי זה ישן. כלומר, הטיעון שלך הוא שהגזענות היא סבבה, כי היא כאן כבר המון זמן והתרגלנו. לול.
    איזה דיון לגיטימי יש ? מדינת ישראל לא הוקמה כמדינה לכולם, אלא ליהודים (ואני רחוק מלהיות דתי חח). הערבים הם האויבים זה הכל, איך שלא תסובב את זה. זה שאתה היית רוצה לראות פה קומונה שיהודים, נוצרים ואל קעידה חיים בשלווה זה לצד זה, וכולם טבעונים, לא אומר שזה מה שאמור להיות פה. וזה אפילו לא לא יכול להיות דיון.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

15. 3 המשתמשים הבאים הודו לgspot על ההודעה המועילה:

AAup (26/12/2013), super sister AA (22/12/2013), yarontr (21/12/2013)

16. הסמל האישי של mr nuts
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    30 (14)
    הודה
    1,051
    קיבל תודה 1,962 פעמים ב821 הודעות
    לא מבין מה הבעיה שיניפו גם דגלי נורווגיה. הדגל הזה חוקי במדינת ישראל.
    לגבי אחמד טיבי ושאר שונאי ישראל בכנסת, זה באמת לא מובן לי איך דמוקרטיה חיה עם אויבים בבית המחוקקים. וברקוביץ, הוא לא האדם שהייתי רוצה שייצג אותי במומ או בויכוח. האיש סתום.
    ״שתזכה לקלפים זהים״ ראובן.

17. המשתמשים הבאים מודים ל mr nuts על התגובה המועילה:

alextoon (22/12/2013)

18. הסמל האישי של tomsilk
    רויאל פלאש  

מוניטין
    123 (17)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,721
    קיבל תודה 1,895 פעמים ב1,253 הודעות
    לא רוצה להרוס את הדיון, אבל נקודה שאולי תעשה סדר: עפ״י חוות דעת של היועץ המשפטי לממשלה מ 2001, אש״ף מעולם לא הוחרג מרשימת ארגוני הטרור במדינת ישראל, ולכן דגל אש״ף, פה, הוא לא חוקי.
    m u s t . . . k i l l . . . a l l . . . l i m p e r s

19. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    78
    קיבל תודה 38 פעמים ב23 הודעות
    כל דבר בחיים כשהוא בהגזמה הוא לא טוב.
    גם דמוקרטיה כשהיא בהגזמה היא לא דבר טוב. מזעזע אותי לראות שיש פה אנשים שמסכימים עם טיבי.

יש לנו מחבלים בכנסת

20. הסמל האישי של mr nuts
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    30 (14)
    הודה
    1,051
    קיבל תודה 1,962 פעמים ב821 הודעות
    אני מעדיף שהם יניפו דגלי אויב וישירו בילאדי ולא את דגל ישראל והתקווה. ככה לשני הצדדים ברור מי מוסר את התעודה הכחולה עולה על משאית ומתפנה בהסכם הקבע.
    ״שתזכה לקלפים זהים״ ראובן.

21. הסמל האישי של poket99
    פלאש

מוניטין
    24 (12)
    הודה
    355
    קיבל תודה 327 פעמים ב190 הודעות
    בכל משחק ביתי(כמעט) ישנם קריאות מיציעי סכנין כגון "מוות ליהודים", "ברוח ובדם נגאל את פלסטין (או וואטאוור)", ולאחרונה גם נשמעו "עובדיה מת כמו חנזיר"... יש לציין שלא מדובר בקומץ. אחי נמצא כמעט בכל משחק ביתי של סכנין (משובץ שם מטעם עבודתו) ותפקידו הוא להסריט ולהקליט קריאות גזעניות כאלו או אחרות ולהעבירם למקום עבודתו שמעבירים להתאחדות שמעבירים למשטרה. יצא לי להציץ ולשמוע מההקלטות/סרטונים האלה ואני חייב להגיד לכם - זה אמור לזעזע כל אחד ואחד שחי במדינה הזאת והוא לא ערבי! גם אוהדי ביתר נמצאים בהסרטות הללו והקריאות שהם הגיעו אליהם "הוא לא נביא בסך הכל עוד ערבי" ," מוחמד מת", ובמקרים מאוד קיצוניים נשמעות הקריאות "מוות לערבים". דבר אחד אני יכול להגיד בבירור... הכל פרובוקציה של אוהדי סכנין שמאיימים בטרור , רצח, אונס , ומה שאתם לא רוצים כדי שאוהדי ביתר יוציאו את הגזענות החוצה ( מה לעשות שגזענות ודיכוי מסוקרים טוב יותר בתקשורת של היום). תמצאו שם דגלי סוריה, חיזבאללה, חמאס וכל אירגון כזה או אחר שאם סטופביטמי או כל אזרח ישראלי שהוא לא ערבי היה נופל לו בידיים - היה מוציא סרטון "הוליוודי" על איך עורפים לו את הראש באולר כאשר הוא בעודו בחיים.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    מממממממ....

22. הסמל האישי של chump
    רויאל פלאש

מוניטין
    181 (19)
    הודה
    3,838
    קיבל תודה 6,108 פעמים ב2,684 הודעות
    תיקו אפס מגעיל, שתי הקבוצות בקושי בעטו לשער, תשעים דקות של שעמום.

פלא שמתעסקים בהכל חוץ מבכדורגל.

אה כן- מוות להכל, מוות לכולם.

23. 2 המשתמשים הבאים הודו לchump על ההודעה המועילה:

OriQ9s (22/12/2013), talitay (21/12/2013)

24. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    במקור פורסם על ידי nigrker צפה בהודעה
    בכל משחק ביתי(כמעט) ישנם קריאות מיציעי סכנין כגון "מוות ליהודים", "ברוח ובדם נגאל את פלסטין (או וואטאוור)", ולאחרונה גם נשמעו "עובדיה מת כמו חנזיר"... יש לציין שלא מדובר בקומץ. אחי נמצא כמעט בכל משחק ביתי של סכנין (משובץ שם מטעם עבודתו) ותפקידו הוא להסריט ולהקליט קריאות גזעניות כאלו או אחרות ולהעבירם למקום עבודתו שמעבירים להתאחדות שמעבירים למשטרה. יצא לי להציץ ולשמוע מההקלטות/סרטונים האלה ואני חייב להגיד לכם - זה אמור לזעזע כל אחד ואחד שחי במדינה הזאת והוא לא ערבי! גם אוהדי ביתר נמצאים בהסרטות הללו והקריאות שהם הגיעו אליהם "הוא לא נביא בסך הכל עוד ערבי" ," מוחמד מת", ובמקרים מאוד קיצוניים נשמעות הקריאות "מוות לערבים". דבר אחד אני יכול להגיד בבירור... הכל פרובוקציה של אוהדי סכנין שמאיימים בטרור , רצח, אונס , ומה שאתם לא רוצים כדי שאוהדי ביתר יוציאו את הגזענות החוצה ( מה לעשות שגזענות ודיכוי מסוקרים טוב יותר בתקשורת של היום). תמצאו שם דגלי סוריה, חיזבאללה, חמאס וכל אירגון כזה או אחר שאם סטופביטמי או כל אזרח ישראלי שהוא לא ערבי היה נופל לו בידיים - היה מוציא סרטון "הוליוודי" על איך עורפים לו את הראש באולר כאשר הוא בעודו בחיים.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    עריפת ראש באולר אינה לגיטימית? לול. לול על הכל

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

25. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    קיבל תודה 1,770 פעמים ב900 הודעות
    במקור פורסם על ידי tomsilk צפה בהודעה
    לא רוצה להרוס את הדיון, אבל נקודה שאולי תעשה סדר: עפ״י חוות דעת של היועץ המשפטי לממשלה מ 2001, אש״ף מעולם לא הוחרג מרשימת ארגוני הטרור במדינת ישראל, ולכן דגל אש״ף, פה, הוא לא חוקי.
    לכן באמת כשניסו לשים אותו בתשדיר תעמולה (יעני לא אוהדים פרטיים במשחק כדורגל), בג"צ מיד נזעק להצלת עיניהם של תושבי ישראל היהודים והטהורים.

http://elyon1.court.gov.il/files/03/...006510.r02.HTM

"דגל פלסטין אכן מהווה סמל לזהות לאומית של העם הפלסטיני, ובהיותו דגל של הרשות הפלסטינית ושל ארגון אשף, הוא עשוי להיות מזוהה גם עם גורמים עויינים המעורבים בפעולות טרור כנגד אזרחי ישראל. יחד עם זאת, כדי שהצגתו של דגל פלסטין בתשדירי תעמולת בחירות תיפסל, על ההצגה להיות בעלת תוכן העשוי לגרום לפגיעה ממשית, עמוקה וקשה ביותר, ברגשות בני הציבור בישראל, העשויים לצפות בתשדירים ובמיוחד אל שנפגעו מפעולות טרור. על פי מערך האיזונים הראוי, רק פגיעה מסוג זו תצדיק גריעה או הגבלה של חופש הביטוי בתעמולת הבחירות."

גם בכנסת, מיד הסירו את הדגל:

או נגיד, בבית ראש הממשלה לעולם לא ייתנו יד להסתה הפרועה הזו. מילא במשחק כדורגל, אבל בחיים לא בביתה של היהדות הציונית.

נו בחייאת זומזום. אין דברים מספיק קשים להתעסק איתם?

26. 4 המשתמשים הבאים הודו לXenophobe על ההודעה המועילה:

mr nuts (21/12/2013), mucks (21/12/2013), talitay (21/12/2013), wallaks (21/12/2013)

27. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (20)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,543 פעמים ב1,917 הודעות
    במקור פורסם על ידי StopThreeBettingMe צפה בהודעה
    אחד הוול אוף טקסטים היותר קריאים שלך.

בוא נצא רגע מהשיח הישראלי-פלשתינאי בפרט- מעניינות אותי הנחות היסוד שעליהן אתה נשען.
    אישית אני מביט על העולם בגישה תועלתנית-אבולוציונית ובבסיס תפיסת הזהות שלי היא היהדות. למרות שאני לא מאמין באלוהים, אחנך את הילדים שלי על עקרונות היהדות. לאו דווקא מכורח גלותי או האחזות זהותית כפויה (אבל גם, אני יהודי ששמח ביהדותו), אלא מתוך ההבנה שהדי.אנ.איי התרבותי ותפיסת העולם היהודית יש בה מפתח להבנת העולם ולחיים עשירים יותר מאשר רוב הגישות האחרות. אם זה לא ברור אני יכול להרחיב על זה בהזדמנות, אבל זה לת'רד אחר.
    זה חשוב כי זו נקודת המוצא שלי לכל השיפוט של המצב.

בעיניי הפלטפורמה המוסרית שאתה בונה עליה את טיעונים היא אחת הפרות הקדושות הכי קדושות של תקופתינו. הפלטפורמה הזו הפכה לאקסיומה שאין דיון עליה וכל נסיון סטיה ממנה או הטלת דופי בה, הופך את הדנים בו ל'טיפשים' במקרה הטוב או 'רעים' במקרה הרע.
    רוצה לומר, אולי נקודת שיווי המשקל הטובה ביותר מבחינה השרדותית היא דווקא כן להיות קצת גזעני, אולי אגרסיביות ומלטריסטיות הם כן רכיבים הכרחיים. אני לא מציב את זה כעובדה, אבל זו לגמרי שאלה שלא נשאלת ומבוטלת כלאחר יד.
    בעיניי הפלטפורמה אמורה להיות השרדותית, והמוסריות היא קומפוננט בר כיוונון.

כשאני שופט את המציאות דרך פריזמה מוסרית, אני לא יכול שלא להקלע לשאלות על מצבי קיצון בהם אני צריך להקריב הרבה מעצמי, אפילו עד כדי להקריב את חיי.
    רוצה לומר, בוא נקח פאתוס ימני לרגע, נגיד שאם נלך בדרך השמאל, יום אחד יגיעו אליך לבית בירושלים ויגרשו אותך ואת משפחתך חזרה להונגריה. זה אמנם פאתוס דמגוגי אבל יש לו סבירות מסוימת. איך אתה חי עם תרחיש כזה, בהנחה שהוא קורה? אתה חש שאתה עושה את הדבר הנכון ויהיו מקרי הקיצון אשר יהיו, או שמקרי הקיצון הם לא תרחישים מתקבלים על הדעת עבורך?
    ועזוב את האלטרנטיבות ואת המירי רגב'יות, אין ספק שהרבה מגישות הימין גסות ואנכרוניסטיות. בוא נדון באמונה שלך.

אתה גם פרופגנד לא קטן בתשובה שלך לפאוורפוקר. הדיון של מירי רגב הוא לא "מוות לאחרים" והוא דיון לגמרי לגטימי. להגיד שמירי רגב "מעוניינת במדינה יהודית שבה הפלסטינים הם מיעוט מדוכא וממודר" זה אוף טראק. דמוגגית זה נורא קל להטיח את זה, בטח כששולפים את הבאז-וורד הכי מביך לימין - "מירי רגב" ומצמידים אותו הרמטית לכל דעתן ימני. אבל אני בטוח שגם היא הייתה מעדיפה מדינה יהודית בלי הצורך לדכא ולמדר אף אחד. זה שאין לה מספיק מוח להכיר בעובדה שבנוף הדברים הנוכחי, היא צריכה להתחשב גם באחר, זה עניין אחר.

28. 6 המשתמשים הבאים הודו לshipit על ההודעה המועילה:

AsiMosh (21/12/2013), Captain Poker (21/12/2013), Dr. Spew (21/12/2013), FishFishGarden (21/12/2013), poket99 (21/12/2013), wallaks (21/12/2013)

29. מושעה

מוניטין
    188 (0)
    הודה
    1,073
    במקור פורסם על ידי shipit צפה בהודעה
    אחד הוול אוף טקסטים היותר קריאים שלך.

בוא נצא רגע מהשיח הישראלי-פלשתינאי בפרט- מעניינות אותי הנחות היסוד שעליהן אתה נשען.
    אישית אני מביט על העולם בגישה תועלתנית-אבולוציונית ובבסיס תפיסת הזהות שלי היא היהדות. למרות שאני לא מאמין באלוהים, אחנך את הילדים שלי על עקרונות היהדות. לאו דווקא מכורח גלותי או האחזות זהותית כפויה (אבל גם, אני יהודי ששמח ביהדותו), אלא מתוך ההבנה שהדי.אנ.איי התרבותי ותפיסת העולם היהודית יש בה מפתח להבנת העולם ולחיים עשירים יותר מאשר רוב הגישות האחרות. אם זה לא ברור אני יכול להרחיב על זה בהזדמנות, אבל זה לת'רד אחר.
    זה חשוב כי זו נקודת המוצא שלי לכל השיפוט של המצב.

בעיניי הפלטפורמה המוסרית שאתה בונה עליה את טיעונים היא אחת הפרות הקדושות הכי קדושות של תקופתינו. הפלטפורמה הזו הפכה לאקסיומה שאין דיון עליה וכל נסיון סטיה ממנה או הטלת דופי בה, הופך את הדנים בו ל'טיפשים' במקרה הטוב או 'רעים' במקרה הרע.
    רוצה לומר, אולי נקודת שיווי המשקל הטובה ביותר מבחינה השרדותית היא דווקא כן להיות קצת גזעני, אולי אגרסיביות ומלטריסטיות הם כן רכיבים הכרחיים. אני לא מציב את זה כעובדה, אבל זו לגמרי שאלה שלא נשאלת ומבוטלת כלאחר יד.
    בעיניי הפלטפורמה אמורה להיות השרדותית, והמוסריות היא קומפוננט בר כיוונון.

כשאני שופט את המציאות דרך פריזמה מוסרית, אני לא יכול שלא להקלע לשאלות על מצבי קיצון בהם אני צריך להקריב הרבה מעצמי, אפילו עד כדי להקריב את חיי.
    רוצה לומר, בוא נקח פאתוס ימני לרגע, נגיד שאם נלך בדרך השמאל, יום אחד יגיעו אליך לבית בירושלים ויגרשו אותך ואת משפחתך חזרה להונגריה. זה אמנם פאתוס דמגוגי אבל יש לו סבירות מסוימת. איך אתה חי עם תרחיש כזה, בהנחה שהוא קורה? אתה חש שאתה עושה את הדבר הנכון ויהיו מקרי הקיצון אשר יהיו, או שמקרי הקיצון הם לא תרחישים מתקבלים על הדעת עבורך?
    ועזוב את האלטרנטיבות ואת המירי רגב'יות, אין ספק שהרבה מגישות הימין גסות ואנכרוניסטיות. בוא נדון באמונה שלך.

אתה גם פרופגנד לא קטן בתשובה שלך לפאוורפוקר. הדיון של מירי רגב הוא לא "מוות לאחרים" והוא דיון לגמרי לגטימי. להגיד שמירי רגב "מעוניינת במדינה יהודית שבה הפלסטינים הם מיעוט מדוכא וממודר" זה אוף טראק. דמוגגית זה נורא קל להטיח את זה, בטח כששולפים את הבאז-וורד הכי מביך לימין - "מירי רגב" ומצמידים אותו הרמטית לכל דעתן ימני. אבל אני בטוח שגם היא הייתה מעדיפה מדינה יהודית בלי הצורך לדכא ולמדר אף אחד. זה שאין לה מספיק מוח להכיר בעובדה שבנוף הדברים הנוכחי, היא צריכה להתחשב גם באחר, זה עניין אחר.
    בשביל להיות קריא, לא אצטט כאן את אלאן באדיו בהקשר של הישרדות מול מוסר. בוא רק אציין שאני ממש לא מסכים איתך, ברמה עמוקה ביותר.
    הלאה: אין לי בעיה עם טיעונים גזעניים פרופר. פשוט שיצהירו על עצמם. אם פאוור היה אומר ״מדינה יהודית, רוצים אחדות אתנית ושכל השאר יהיו אזרחים סוג ב׳״, אז הייתה קרקע לדיון. כל עוד הימין המתון (לול) לא מצליח להבין שאין דבר כזה להיות דמוקרטי ונאור מחד, אבל לשאוף להומוגניות ומדינה יהודית מנגד, אז הוא, לצערי, נכשל לוגית.
    טיעוני טרנספר, מוות לערבים וכאלה לפחות מייק סנס.
    בקשר לפחד מהגלייה:
    א. זה רק שימוש נוסף ומתוחכם בטראומת השואה. לא מעניין.
    ב. הדרך השנייה, זו שלכם ושל גזענות מתונה, הולכת טוב עד כה? לא כל כך. אולי שווה לא לתת צאנס לאותם ערבים, ולא לסמן אותם כחיות שיהרגו אותנו אם רק יוכלו?
    ד. זה לא יקרה לעולם.
    ה. מדינה דו לאומית זה הפיתרון היחיד כאן.
    ו. אם אכן אנחנו נגדיר את עצמנו כמדינת אפרטהייד גזענית באופן מוצהר (כפי שאתה מציע) אני אסתלק. נקודה. ושיהיה בהצלחה, כי באמת דיכוי מיעוטים עבד ממש טוב בעולם המודרני.
    בהיר מספיק?

עמוד 2 מתוך 24 ראשוןראשון 1 2 3 12 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. איך יוצרים סקר ?
    על ידי TempoMempo בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 29/09/2013, 11:18
  2. בני סכנין - בית"ר ירושלים
    על ידי NextisBest בפורום ספורט
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 05/05/2013, 18:34
  3. לאחמד הטרוריסט יש בן?