קיימת אפשרות כזאת להרוויח במיקרו סטייקס ?

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 28
  1. זוג

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    21
    קיבל תודה 9 פעמים ב8 הודעות

אני יודע השאלה נשמעת מוזרה, אני מנסה לשחק 0.01/0.02... ובאמת שאני לא מצליח להבין איך שחקנים משחקים בצורה שהם משחקים..

מה גורם לבן אדם לענות לקופה שהיא חצי מהSTACK שלו עם 37
    מה גורם לאנשים להמשיך לשלם בשביל לרדוף אחרי הפלאש או הגטשאט

באמת, אני כבר מתחיל לחשוב שאולי אני דפוק.
    האם העובדה שמדובר בסנטים גורמת לאנשים להגיד "זין על הכסף, העיקר החוויה" ?
    אולי אני צריך באמת ללכת ולשחק טורנירים או סיט אנד גו ולהפסיק עם ה RING עד שאני אגדיל את הבנקרול שלי ?
    תנו לי עצה

2. המשתמשים הבאים מודים ל Nimrodra על התגובה המועילה:

TempoMempo (01/01/2014)

3. הסמל האישי של GabeKaplan
    סטרייט פלאש

מוניטין
    23 (14)
    הודה
    1,040
    קיבל תודה 751 פעמים ב473 הודעות
    לדעתי אין שום סיבה לשחק מתחת ל10נל. אתה לא תשתפר במשחק שלך בשום אספקט.
    הייתי ממליץ לך לשחק אך ורק סיטים.
    People would be surprised to know how much I learned about prayer from playing poker

4. הסמל האישי של Tomatoman25
    סטרייט

מוניטין
    19 (10)
    רשומות בלוג
    21
    הודה
    183
    קיבל תודה 170 פעמים ב95 הודעות
    אם זה לא סוד, מה הבנקרול שלך כרגע?
    אתה יכול לשחק יותר גבוה?
    אם לא, אני ממליץ לך למצוא דרך לממן בנקרול נורמלי ועד אז לא לשחק את ה0.01-0.02, אלא אולי להשקיע בדברים אחרים.

5. זוג

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    21
    במקור פורסם על ידי Tomatoman25 צפה בהודעה
    אם זה לא סוד, מה הבנקרול שלך כרגע?
    אתה יכול לשחק יותר גבוה?
    אם לא, אני ממליץ לך למצוא דרך לממן בנקרול נורמלי ועד אז לא לשחק את ה0.01-0.02, אלא אולי להשקיע בדברים אחרים.
    אין סוד, כבר כתבתי את זה פעם.. הפקדתי 100 לסטארס ו-200 לטילט..
    את ה-200 לקחתי בחזרה.. אני שוקל לקנות איתם את ה HOLDEM MANEGER או איזה שיעורון עם מאמן

אז אני כרגע עומד על 85$ +- בסטראס פלוס $200 (פחות עמלות) בארנק של ה-WEBMONEY שמתוכנן גם להיות מושקע בפוקר (פשוט אני עוד לא יודע במה בדיוק)

אם הבנתי נכון את הקטע של ה-BRM אז מתוך הכסף אני צריך לקחת אחוז 1% וזה אומר שאני יוכל לשחק גם 0.05/0.10 נכון ?

6. רביעייה  

מוניטין
    111 (14)
    הודה
    933
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב753 הודעות
    במקור פורסם על ידי Nimrodra צפה בהודעה
    אין סוד, כבר כתבתי את זה פעם.. הפקדתי 100 לסטארס ו-200 לטילט..
    את ה-200 לקחתי בחזרה.. אני שוקל לקנות איתם את ה HOLDEM MANEGER או איזה שיעורון עם מאמן

אז אני כרגע עומד על 85$ +- בסטראס פלוס $200 (פחות עמלות) בארנק של ה-WEBMONEY שמתוכנן גם להיות מושקע בפוקר (פשוט אני עוד לא יודע במה בדיוק)

אם הבנתי נכון את הקטע של ה-BRM אז מתוך הכסף אני צריך לקחת אחוז 1% וזה אומר שאני יוכל לשחק גם 0.05/0.10 נכון ?
    0.05\0.10 אומר שהבאי אין המלא הוא 10 דולר (100בב) ,אם תשחק שם יהיו לך 8.5 באי אין בלבד,בהחלט לא מספיק .
    בעניין התכנה נסה להשתתף עם מישהו בעותק השני שלו שלא בשימוש ויעלה לך זול יותר.
    אפשר להרוויח במיקרו ,עקוב אחרי הת'רד של חומוס ,כרגע הוא משחק ב-5 נל.
    בהצלחה

7. פול האוס

מוניטין
    19 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    2,122
    קיבל תודה 400 פעמים ב264 הודעות
    החשיבה שלך כאן היא לא נכונה לפי דעתי.

אתה צריך לשמוח ששחקן משלם חצי מהסטאק שלו עם 3 7 אוף סוט!
    ככל שהשחקנים שמשחקים מולך עושים יותר טעויות ככה אתה מרוויח יותר כסף. אז כמובן שלהגדיל את הבנקרול כאשר אתה משחק 0.01/0.02 הוא מאוד קשה ואני לא בהכרח ממליץ עליו אבל אל תתלונן על רמת המשחק של היריבים.

כמה ידיים שיחקת ב 0.01/0.02 ?
    כמה כסף רווח \ הפסד יש לך מהרמה הזו ? אמור להיות לך רווח גדול מאוד במושגי BB/100 אם אתה משחק בצורה סבירה.
    אני במקומך הייתי עושה 2 דברים :

1. קונה HM (או פוקר טראקר) ולומד על התוכנה מסרטוני הדרכה.
    2. משחק 50K ידיים ב NL2 / NL5 לא בשביל להגדיל את הבנקרול אלה בשביל שתקבל אינדיקציה איפה אתה עומד. אם תראה שהרווח שלך הוא מעל 6BB/100 אז תדע שאתה יכול להמשיך לרמה הבאה ואם לא סימן שאתה עדיין צריך להשתפר (מאמן \ סירטוני הדרכה \ ספרים וכו')

בהצלחה !

8. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (20)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,667 פעמים ב2,002 הודעות
    שישארו לך 20$ אחרונים פתח ת'רד חדש, נראה מה אפשר לעשות בשבילך.
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

9. זוג

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    21
    במקור פורסם על ידי TempoMempo צפה בהודעה
    החשיבה שלך כאן היא לא נכונה לפי דעתי.

אתה צריך לשמוח ששחקן משלם חצי מהסטאק שלו עם 3 7 אוף סוט!
    ככל שהשחקנים שמשחקים מולך עושים יותר טעויות ככה אתה מרוויח יותר כסף. אז כמובן שלהגדיל את הבנקרול כאשר אתה משחק 0.01/0.02 הוא מאוד קשה ואני לא בהכרח ממליץ עליו אבל אל תתלונן על רמת המשחק של היריבים.

כמה ידיים שיחקת ב 0.01/0.02 ?
    כמה כסף רווח \ הפסד יש לך מהרמה הזו ? אמור להיות לך רווח גדול מאוד במושגי BB/100 אם אתה משחק בצורה סבירה.
    אני במקומך הייתי עושה 2 דברים :

1. קונה HM (או פוקר טראקר) ולומד על התוכנה מסרטוני הדרכה.
    2. משחק 50K ידיים ב NL2 / NL5 לא בשביל להגדיל את הבנקרול אלה בשביל שתקבל אינדיקציה איפה אתה עומד. אם תראה שהרווח שלך הוא מעל 6BB/100 אז תדע שאתה יכול להמשיך לרמה הבאה ואם לא סימן שאתה עדיין צריך להשתפר (מאמן \ סירטוני הדרכה \ ספרים וכו')

בהצלחה !
    שיחקתי מאז שהתקנתי את ההדגמה של HM2 בערך 6000 ידיים.. אני מופסד 15$.. ואני באמת חושב שאני משחק ABC, אני לא מומחה אבל כולם אומרים שבסטייקים נמוכים זאת שיטה רווחית.
    אני סבלני ולא משחק עם ידיים גבוליות, מקסימום עושה CALL ומתקפל אם מרימים עלי, בלי סלופליי.. מרים שיש לי יד גבוהה ומתקפל אם לא נתפסה היד, מינימום בלופים, BET VALUE שאני עם מפלצת ו-PROTECTION שאני עם זוג גבוה אם יש מצב, קטן ככל שיהיה, ל-DRAW.
    אז אני לא מתפרע ומנסה ללמוד ולהשתפר (יותר בשביל ההנאה ופחות בשביל הרווח, אבל עדיין רוצה להרוויח) ומהפחד להיכנס לטילט אני גם מוגבל ביכולת שלי להיכנס לטורנירים או שולחנות גבוהים.

אז כן, הייתי שמח אם הם לא היו תופסים ידיים, אבל שהם תופסים ידיים לא הגיוניות ואני מפסיד אז האופציות היחידות הם שאני עושה משהו לא בסדר ו/או שנפלתי על מזל רע ועל אנשים שממש לא אכפת להם מהכסף שלהם והחליטו שהם עושים "כוס אומו" ותפסו..

או שאולי זה משהו אחר, אני כבר לא יודע..

10. המשתמשים הבאים מודים ל Nimrodra על התגובה המועילה:

TempoMempo (01/01/2014)

11. זוג

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    21
    במקור פורסם על ידי nice pot צפה בהודעה
    שישארו לך 20$ אחרונים פתח ת'רד חדש, נראה מה אפשר לעשות בשבילך.
    תסלח לי אם אני טועה אבל לא מבין את ההודעה שלך, אם זה משהו הומוריסטי או ציני בשביל הדאחקה אז אני לא מבין את הקטע או בשביל מה זה טוב.

12. המשתמשים הבאים מודים ל Nimrodra על התגובה המועילה:

poket99 (01/01/2014)

13. פול האוס

מוניטין
    19 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    2,122
    קיבל תודה 400 פעמים ב264 הודעות
    שיחקתי מאז שהתקנתי את ההדגמה של HM2 בערך 6000 ידיים.. אני מופסד 15$.. ואני באמת חושב שאני משחק ABC.
    אני מאמין לך שאתה חושב שאתה משחק ABC אבל לפי הנתונים שהצגת (15$-, 6000 ידיים NL2) נראה שיש לך ליקים.

אז קודם כל 6K הוא לא מידע מספיק סטיסטי כדי להסיק משהו. יכול להיות שאתה שחקן טוב שמנצח את הפילד ופשוט היה לך הרבה מאוד חוסר מזל ויחד עם זאת $15- ב NL2 נשמע דיי הרבה.

כששחקן פוקר מתחיל מפסיד כסף יש לו 2 אפשרויות :
    1. להתחיל "להאשים" את הסביבה (מה הם נכנסים עם 7 3, הרמה כאן כנראה חלשה... הם לא ברמה שלי... אני חייב לעלות רמה... האתר מרמה...).
    2. להכיר בזה שהמשחק שלך לא טוב ויש לך המון מקום לשיפור למרות שבעיניים שלך סביר להניח שאתה משחק טוב.

זו צומת החלטה לא פשוטה ולפי דעתי רוב השחקנים בוחרים באפשרות מס' 1. אם הם מפסידים כסף אז כנראה ש: או שהסביבה לא בסדר או שהם לא בסדר. ויש כמובן את העניין הקטן הזה שנקרא אגו ולרוב בני האדם פשוט אין ביצים להודות שהם לא מספיק טובים.

ויתור על האגו וההכרה הזאת שאתה שחקן חלש (כרגע!) היא חשובה מכיוון שמכאן מתחילה הצמיחה וברגע שעשית את זה אתה מתחיל לחקור ולבדוק כל הזמן איך לשפר את המשחק שלך.

בקיצור, ההמלצה שלי עליך היא לא לעלות ל NL5 מכיוון שאם אתה מופסד ב NL2 אז אין שום סיבה שתנצח את NL5. תבדוק איך לשפר את המשחק שלך ומהם הליקים שגורמים לך להפסיד כל כך הרבה כסף. (מאמן, סרטוני הדרכה, ספרים, שאלות בפורום וכו').

ובלי קשר, תגיע ל 50,000 ידיים כדי שתוכל לצמצם את אלמנט המזל ולראות איפה אתה עומד ביחס לפילד. (כן, זה לוקח זמן....)

בהצלחה!!

14. 4 המשתמשים הבאים הודו לTempoMempo על ההודעה המועילה:

idan (04/01/2014), Nimrodra (01/01/2014), timorm1 (01/01/2014), חומוס (01/01/2014)

15. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    373
    קיבל תודה 663 פעמים ב315 הודעות
    במקור פורסם על ידי TempoMempo צפה בהודעה
    אני מאמין לך שאתה חושב שאתה משחק ABC אבל לפי הנתונים שהצגת (15$-, 6000 ידיים NL2) נראה שיש לך ליקים.

אז קודם כל 6K הוא לא מידע מספיק סטיסטי כדי להסיק משהו. יכול להיות שאתה שחקן טוב שמנצח את הפילד ופשוט היה לך הרבה מאוד חוסר מזל ויחד עם זאת $15- ב NL2 נשמע דיי הרבה.

כששחקן פוקר מתחיל מפסיד כסף יש לו 2 אפשרויות :
    1. להתחיל "להאשים" את הסביבה (מה הם נכנסים עם 7 3, הרמה כאן כנראה חלשה... הם לא ברמה שלי... אני חייב לעלות רמה... האתר מרמה...).
    2. להכיר בזה שהמשחק שלך לא טוב ויש לך המון מקום לשיפור למרות שבעיניים שלך סביר להניח שאתה משחק טוב.

זו צומת החלטה לא פשוטה ולפי דעתי רוב השחקנים בוחרים באפשרות מס' 1. אם הם מפסידים כסף אז כנראה ש: או שהסביבה לא בסדר או שהם לא בסדר. ויש כמובן את העניין הקטן הזה שנקרא אגו ולרוב בני האדם פשוט אין ביצים להודות שהם לא מספיק טובים.

ויתור על האגו וההכרה הזאת שאתה שחקן חלש (כרגע!) היא חשובה מכיוון שמכאן מתחילה הצמיחה וברגע שעשית את זה אתה מתחיל לחקור ולבדוק כל הזמן איך לשפר את המשחק שלך.

בקיצור, ההמלצה שלי עליך היא לא לעלות ל NL5 מכיוון שאם אתה מופסד ב NL2 אז אין שום סיבה שתנצח את NL5. תבדוק איך לשפר את המשחק שלך ומהם הליקים שגורמים לך להפסיד כל כך הרבה כסף. (מאמן, סרטוני הדרכה, ספרים, שאלות בפורום וכו').

ובלי קשר, תגיע ל 50,000 ידיים כדי שתוכל לצמצם את אלמנט המזל ולראות איפה אתה עומד ביחס לפילד. (כן, זה לוקח זמן....)

בהצלחה!!
    תקשיב, אתה פשוט תותח. כל כך אוהב לראות את הפוסטים שלך. פנינים.

לפותח השרשור : כשהתחלתי את האתגר - 2/5nl זה היה עם 30$ בערך ושיחקתי בונקר עם טבלאות פתיחה כמעט בלי לסטות מהן (אני כבר לא זוכר באיזה פוסט זה פורסם אבל לי זה נתן מסגרת מצוינת, אם מישהו זוכר איפה זה שישים כאן לינק).

אני חושב שאתה יכול בשקט לעבור ל - 2/5 כי לפחות מתחושה שלי בעזרת משחק שקול וטילטלס אפשר ללמוד הרבה בבליינדים האלו בלי לשלם מחיר כבד מידי.
    אגב, גם שם תראה לא מעט דחיפות עם 3 7 אוף...

ותקרא, תקרא, תקרא.

16. 2 המשתמשים הבאים הודו לחומוס על ההודעה המועילה:

talitay (01/01/2014), TempoMempo (01/01/2014)

17. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (15)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות
    במקור פורסם על ידי חומוס צפה בהודעה
    לפותח השרשור : כשהתחלתי את האתגר - 2/5nl זה היה עם 30$ בערך ושיחקתי בונקר עם טבלאות פתיחה כמעט בלי לסטות מהן (אני כבר לא זוכר באיזה פוסט זה פורסם אבל לי זה נתן מסגרת מצוינת, אם מישהו זוכר איפה זה שישים כאן לינק).
    must be referring to this

http://www.gamblingsystem.biz/books/2p2NL6max.pdf
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

18. זוג

מוניטין
    8 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 4 פעמים ב4 הודעות
    אפשר ועוד איך להרוויח ב- 2NL . לא תוציא משם משכורות אבל תוכל להרוויח באופן עקבי וזה יותר חשוב מהכל בקאש גיים.
    אני משחק שם הרבה ובטווח הארוך אני מורווח. אם אני עושה ממוצעים זה יוצא משהו כמו 7-8 דולר לשעה.

הרבה אנשים משחקים שם כל כך LOOSE שזה מדבק ואתה יכול להיסחף עם זה (ואז להפסיד...) דוגמא קטנה- אני עם AKs ויש לי TOP PAIR בפלופ שהוא:
    Q, K, 6, פלופ -ריינבוw , קופה של 2 אנשים סה"כ אני ועוד בנאדם אחד, אני מדבר ראשון -עושה רייס והוא דופק לי אול אין, ואני יודע שהשחקן
    הזה הוא שחקן פיש מוחלט, גרוע ביותר, דפוק לגמרי. כל האול אין שלו זה 1.2 $ , מה לא תיכנס, כולה 1.2 $ ?
    אם מה שעובר לך בראש זה - ברור שאני אכנס... אז אתה רק תפסיד בטווח הארוך.
    ואם חשבת ש - אסור להיכנס בכזה מצב כי ה-כולה 1.2 $ הזה, זה 60 BIG BLINDS וזה המון, אז זו חשיבה נכונה.
    וכמובן שהכל תלוי בסיטואציות וכו' וכו'...

אגב אני משחק 12 שולחנות במקביל ב-2NL וזה אחרי שכבר שיחקתי המון בסכומים הגדולים יותר (והפסדתי..)
    לי אישית קשה נפשית לשחק בסכומים הקטנים על שולחן אחד או שניים ואפילו שש ושבע זה קצת מידיי בשבילי.
    מצד שני לא הייתי ממליץ להתחיל עם הרבה שולחנות, אפילו בסכומים האלה. אני התחלתי ב-10NL, עברתי ל-25NL
    ואחרי זה גם 50NL והיו לי המון ידיים (בערך 20,000) שהפסדתי בהם בשקלול לא מעט כסף לפני שעברתי ל- 9-12
    שולחנות ב- 2NL.

החיסרון במשחק של 12 שולחנות ומעלה במקביל, זה שאחרי שעה המוח שלך עלול להתנפץ לרסיסים. אין לך זמן לנשום
    ואתה חייב להיות ממוקד אך ורק על המשחק. לא טלפונים לא טלוויזיה לא כלום, זו דעתי כמובן. אני בד"כ משחק שעה
    ועושה הפסקה ואז חוזר לשחק שעה וכך שוב מפעם לפעם במהלך היום.
    הסיכון הנוסף הוא (ופה אתה כבר צריך להכיר את עצמך) שאתה נכנס למצב רוח של LOOSE בגלל שזה רק 0.01- 0.02 סנט
    ואז אתה מתייחס לסנטים האלה כאל כלום ואם הרבה שולחנות פתוחים בשקט בשקט אתה יכול להפסיד לא מעט.

זה לא שאני תופס מעצמי איזה מומחה אבל אני חושב שאתה צריך קצת "להכיר את השטח" של ה-2NL .
    להבין מה הולך שם.

לא יודע מה זה ABC פוקר בשבילך, אבל בכל מקרה לא בטוח שדווקא הוא מתאים ל-2NL. עם כל כך הרבה FISH PLAYERS שנמצאים שם,
    יש הרבה מהלכים שאתה חייב לעשות שם שלא היית עושה בחיים בסכומים יותר גדולים. אתה חייב לעשות שם דברים שחורגים מה-ABC .

העצה הבנאלית שלי (שעובדת): תקרא מאמרים, תלמד, תראה סרטונים, תחשוב איך לשחק נכון בכל שולחן ושולחן ובכל סוג של משחק (2NL, 5NL וכו'..).
    ואתה חייב חייב HOLDEM MANGAR או POKERTRACKER. בלי התוכנות האלה אין לך מה לחפש בפוקר אונליין.
    נערך לאחרונה על ידי invergado1; 01/01/2014 ב 16:57.

19. הסמל האישי של Tomatoman25
    סטרייט

מוניטין
    19 (10)
    רשומות בלוג
    21
    הודה
    183
    קיבל תודה 170 פעמים ב95 הודעות
    @TempoMempo אתה אומר עכשיו לבנאדם להכניס ווליום של שבוע ב0.01-0.02?

@Nimrodra שיחקתי עכשיו בזום 6מקס 0.01-0.02 כמה מאות ידיים כדי לבדוק מה הולך.

זאת יד טיפוסית http://www.boomplayer.com/en/poker-h...528_60F3D95F99

אחרי 200 ידיים הרווחתי 2$

אסביר איך שיחקתי בצורת מדריך:
    1. אל תבלף
    2. תפתח חזק. אין מינרייזים.
    3. אל תבלף
    4. תוציא וואליו מכל מה שיש בו וואליו ואל תדאג לגבי שאלות כמו "עם מה הוא ישלם לי?"
    5. אל תבלף
    6. אם חוזרים עליך תעיף הכל חוץ ממפלצות (זוגות+).
    7. אל תבלף
    8. אל תזלזל ושחק בריכוז
    9. אל תבלף
    10. אל תבלף

תשחק 500 ידיים ככה, תגיד לי איך היה.

20. המשתמשים הבאים מודים ל Tomatoman25 על התגובה המועילה:

TempoMempo (02/01/2014)

21. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    373
    במקור פורסם על ידי segalion צפה בהודעה
    זה דף אחד בצורה של טבלאות כאשר מוגדש לפי עמדה עם מה צריך לפתוח ועם מה לא להתעסק בכלל.

אני מחפש את זה כבר חצי שעה בפורום ולא מוצא וזה מחרפן אותי

22. זוג

מוניטין
    8 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 4 פעמים ב4 הודעות
    במקור פורסם על ידי חומוס צפה בהודעה
    זה דף אחד בצורה של טבלאות כאשר מוגדש לפי עמדה עם מה צריך לפתוח ועם מה לא להתעסק בכלל.

אני מחפש את זה כבר חצי שעה בפורום ולא מוצא וזה מחרפן אותי
    נראה אחלה מדריך ל-6MAX, יש משהו דומה לפול רינג?

23. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    373
    זה כזה

את זה לקחתי מהפורום והדפסתי.

זה עומד על הקיר מולי בעמדה וכל עוד אני לא סוטה מזה (זה די ישן אבל להתחלה זה אחלה) הגרף בעליה.

ברגע שאני מנסה סגנון אחר, יותר אגרסיבי, אני מתחיל לעשות שטויות ומבין שהסגנון שלי הוא יותר לכיוון הניט.

24. הסמל האישי של pkrprince
    רביעייה

מוניטין
    68 (13)
    הודה
    888
    קיבל תודה 607 פעמים ב398 הודעות

לא.
    כולם רק מפסידים ונשארים כדי להמשיך לקבל בראש.

25. זוג

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    21
    מהי באמת דעתכם על המדריך באנגלית הזה של ה-6 MAX ?
    נראה באמת מעניין, מישהו יכול לחוות דעה ?

26. זוג

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    21
    במקור פורסם על ידי Tomatoman25 צפה בהודעה
    זאת יד טיפוסית http://www.boomplayer.com/en/poker-h...528_60F3D95F99

אחרי 200 ידיים הרווחתי 2$

אסביר איך שיחקתי בצורת מדריך:
    1. אל תבלף
    2. תפתח חזק. אין מינרייזים.
    3. אל תבלף
    4. תוציא וואליו מכל מה שיש בו וואליו ואל תדאג לגבי שאלות כמו "עם מה הוא ישלם לי?"
    5. אל תבלף
    6. אם חוזרים עליך תעיף הכל חוץ ממפלצות (זוגות+).
    7. אל תבלף
    8. אל תזלזל ושחק בריכוז
    9. אל תבלף
    10. אל תבלף

תשחק 500 ידיים ככה, תגיד לי איך היה.
    זאת יד חלומית שמשום לא אין לי שחקנים שמוכנים לשלם לי ככה חחחח...
    בגדול, למה המשכת להמר ולא חשבת שיש לו את הסטרייט ? בגלל שהוא לא הימר בטרן ?

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. רויאל פלאש שני תוך שבועיים במיקרו סטייקס !
    על ידי invergado1 בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 23/12/2013, 17:58
  2. קבוצה קיימת בבאר שבע מחפשים עוד שחקנים בליינדים 1-2
    על ידי AllTheWay בפורום משחקי פוקר חבריים
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 21/01/2013, 19:55
  3. האם קיימת שיטה של 60% הצלחה באופן קבוע ?
    על ידי pokerboy בפורום אוף טופיק
    תגובות: 37
    הודעה אחרונה: 16/06/2011, 16:17
  4. קופים במיקרו אחד אחד
    על ידי boazber1 בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 19/10/2010, 20:55
  5. קיימת תוכנה חינמית?
    על ידי Shaked100 בפורום כלים ותוכנות
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 14/09/2010, 02:05

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו: