מה הוא הזמן הסביר לבנאדם מרשימת אמינות להחזיר את החוב?

+ הגב לנושא
עמוד 6 מתוך 6 ראשוןראשון ... 5 6
מציג הודעות 101-119 מתוך 119
  1. הסמל האישי של Astrix
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    17 (13)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    526
    קיבל תודה 488 פעמים ב332 הודעות
    במקור פורסם על ידי shipit צפה בהודעה
    מה אתה חושב על זה, @ישראל ?
    http://www.pokerland-il.com/threads/41696-aviarava-1-12-sunday-package?p=461612#post461612
    גם כאן הייתה הודעה דומה, וגם כאן הוסבר מה שהסברת.
    לא כל מתעכב דינו כדין אנס סידרתי, אבל אין ספק שיש כאן איזשהי בעיה.
    אני באמת חושב שאתה ממש ממהר לקפוץ ולהאשים.
    אני אישית חוויתי את זה על בשרי כאשר האשמת אותי בנוכלות ושיתוף פעולה עם בר מנחם וסחפת אחריך דיי הרבה אנשים עוד בימיי הראשונים בפורום כאשר לא הבנתי מה הלך פה.

אני אישית לא עשיתי שום עסקה עם אבי אבל יוצא לי לראות אותו על בסיס שבועי והוא עושה רושם של אדם נחמד והכל , ולכן מה שנראה לי זה שפשוט הבן אדם קונה סחורות בכסף שאין לו במיידי ומצפה להרוויח ולשלם בחזרה או שיהיה לו להחזיר בעוד מספר ימים , לא חושב שמדובר פה בנוכלות אלא פשוט במחלה לקמר.
    מדבר רק בפוטים מלאים...

2. הסמל האישי של aviarava
    סטרייט

מוניטין
    29 (10)
    הודה
    117
    קיבל תודה 109 פעמים ב78 הודעות
    במקור פורסם על ידי wallaks צפה בהודעה
    אני לא מחפש אותך באמת שלא. אולטרהג'ון יצא על החבילה שלך כי אתה כבש ועובדה שזה עבד, השבוע לא הצלחת למכור חבילה בלי מארקאפ (כשהוא יצא עלייך לקחת 20% וזה נחטף כמו וזלין בכלא).
    בקשר לשכר טרחה, באמת תודה... יא פאדיחה מהלכת! גם בשביל 50% ריבית לא הייתה עושה עסקה כזו שוב. אתה יודע בכמה עצבים זה עלה לי? וזמן? וריכוז?
    בקיצור תהיה בריא אין לי כח לשטויות האלה.

אה לא בטח שיש לך כח אם לא היה לך כח לא היית מתחיל את זה אבל בסדר. אני לא ארד פה לרמה איתך. וגם לא ארשום לך תהיה בריא. וגם לא אאחל לך פרנסה טובה. אה ולי זה לא על בכסף ? עזוב נו, באמת זה מיותר, דיברנו כמה פעמים מאז, חשבתי ששמנו את זה מאחורה.
    " אין ברירה.. הכלללל !!! "

3. הסמל האישי של aviarava
    סטרייט

מוניטין
    29 (10)
    הודה
    117
    במקור פורסם על ידי orengv צפה בהודעה
    אני אישית חושב בגדול ששחקנים שרוצים לשחק במיוחד חדשים או כאלה שבדודא
    הולכים לרשימת אמינות ומעבירים להם ראשונים במטרה שהם רגועים ובטוחים שהסחורה תגיע אליהם A.S.A.P
    בלי עיכובים,בלי תרוצים
    אמינות=בטון

כל הלקוחות שלי מעולם לא חיכו יותר מ 5 דקות לקבל את הסחורה מרגע ששילמו, גם אלה שנפגשתי איתם, החזקתי מחשב נייד באוטו והעברתי להם במקום.

4. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (22)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    במקור פורסם על ידי Astrix צפה בהודעה
    אני אישית חוויתי את זה על בשרי כאשר האשמת אותי בנוכלות ושיתוף פעולה עם בר מנחם וסחפת אחריך דיי הרבה אנשים עוד בימיי הראשונים בפורום כאשר לא הבנתי מה הלך פה.

אני אישית לא עשיתי שום עסקה עם אבי אבל יוצא לי לראות אותו על בסיס שבועי והוא עושה רושם של אדם נחמד והכל , ולכן מה שנראה לי זה שפשוט הבן אדם קונה סחורות בכסף שאין לו במיידי ומצפה להרוויח ולשלם בחזרה או שיהיה לו להחזיר בעוד מספר ימים , לא חושב שמדובר פה בנוכלות אלא פשוט במחלה לקמר.
    לול עדי, זה בדיוק מה שהוא עושה (לפי וואלאקס וOP) ונכון שהוא לא גנב לאף אחד כסף, אבל מה יקרה אם יהיו לו סווינג גדול וארוך? איך אז הכסף יחזור?
    I feel beside myself now, so i must be you.

5. הסמל האישי של aviarava
    סטרייט

מוניטין
    29 (10)
    הודה
    117

אם זה היה נכון, בכל החבילות שמכרתי בימי ראשון גם אם זה היה 30-40% מהחבילה הייתי אמור לבטל לפחות חצי מהטורנירים במידה ולא היה קש אאוטים בראשונים, תמיד דאגתי שהכסף לכל הטורנירים יהיה לפני שאני מתחיל אותם, זאת הסיבה שאם תסתכל בחבילת בוקר שפרסמתי לפני כמה ימים החלטתי לבטל אותה, נמכר אחוז סביר מאוד אבל בגלל שלא הספקתי לקנות סחורה בשביל להשלים את כל החבילה החלטתי לבטל את כל החבילה ולא לשחק שום טורניר שרשמתי בחבילה גם לא באופן עצמאי.

6. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (20)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,543 פעמים ב1,917 הודעות

אתה לא יכול להגיד שאני ממהר לקפוץ ולהאשים כשאתה קורא את הת'רד הזה, מה גם שאין כאן מצידי איזשהי האשמה קונקרטית.
    אם זה בשביל להעלות זכרון ישן, אז אני לא זוכר את מה שהיה איתך ככה, אבל מניח שלך החוויה הייתה שונה - מתנצל שזה היה ככה.
    מעבר לזה הרדאר שלי די מכויל לאורך השנים לגבי נוכלים.

חוץ מזה, אם מישהו מנסה לעקם מוכרים כמו שתיארת בחלק השני של ההודעה שלך, הוא אנגל שוטר/נוכל בהגדרה. גם אם לא מדובר בנוכלות מתוחכמת במיוחד.

7. רביעייה  

מוניטין
    111 (13)
    הודה
    933
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב753 הודעות
    במקור פורסם על ידי shipit צפה בהודעה
    מה אתה חושב על זה, @ישראל ?
    http://www.pokerland-il.com/threads/41696-aviarava-1-12-sunday-package?p=461612#post461612
    גם כאן הייתה הודעה דומה, וגם כאן הוסבר מה שהסברת.
    לא כל מתעכב דינו כדין אנס סידרתי, אבל אין ספק שיש כאן איזשהי בעיה.
    התייחסתי לזה כבר בשורה הראשונה שכתבתי .
    כשאני נכנס למסעדה חדשה בפעם הראשונה וחווית השירות או האוכל לא היו ברמה המתאימה כף רגלי לא תדרוך שם שוב, אם זה יקרה במסעדה בה אני אוכל מדי פעם אני אדבר עם בעל הבית ואסביר לו שלא נהניתי וכמובן שאשוב לשם לאכול , ברור שהביקור הבא ואלה שאחריו יהיו עם זכוכית מגדלת.
    ברב המקרים תגיד לי מי החברים שלך ואגיד לך מי אתה , אני לא הייתי צריך את הת'רד הזה כאן בשביל לשלוף את זכוכית המגדלת.

8. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    תכלס אבי לא כל ברור הקטע הזה, נראה שזה קרה יותר מפעם ופעמיים, איזה סיבה יש להתעכב ככה עם כספים? הרי מי צריך כסף בסטארס עם ריבית של כמה אחוזים לשבוע שבועיים? סתם לא מבין איזה סיבה יש שזה יקרה כל הזמן, כי אני יודע שאתה לא איזה ילד שקונה ומוכר 50 דולר (ואז כשאני קניתי ממך העברת מהלפטופ ישר).
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

9. מושעה

מוניטין
    8 (0)
    הודה
    4
    קיבל תודה 17 פעמים ב14 הודעות
    במקור פורסם על ידי evya31 צפה בהודעה
    מה מחר בחצות....היום בחצות! אתה לא רואה שאנשים פה בטילט...?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    +1

10. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (18)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,666 פעמים ב2,002 הודעות
    כל התירוצים, ההתנצלויות, לחיצות היד, הסולחות, ההסדרים, לא מעניינים אף אחד. בסופו של דבר אדם נמדד במעשים ולא במילים. ע"פ ההתנהלות הכספית וע"פ שלל העדויות פה מאנשים שאבי גרם להם לימים של חרדה ועצבים טרם פרע בסופו של דבר את חובותיו אחרי שמתח את הפיוז עד לקצה אין כל ספק שברשימת האמינות, אם היא שווה משהו, הוא לא ראוי להכלל.
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

11. 2 המשתמשים הבאים הודו לnice pot על ההודעה המועילה:

Jack Pozzie (07/01/2014), vladi (07/01/2014)

12. הסמל האישי של sceptic
    רביעייה  

מוניטין
    74 (13)
    הודה
    733
    קיבל תודה 1,067 פעמים ב540 הודעות
    במקור פורסם על ידי aviarava צפה בהודעה
    אל תרחם עליי תרחם על עצמך, והתיאור שלך עדין או גס לא קשור פשוט חלק מהדברים לא היו נכונים, תהיה יותר רוסי ממי שאתה רוצה, שילמתי באיחור של חודש וקיבלת על זה כסף התקשרתי אליך 3-5 ימים לפני יום הצ'ק ושאלתי כמה מגיע לך, עשית תחשיב ואמרת לי 1575 משהו כזה באותו רגע העברתי לך. שם זה נסגר. קיבלת תוספת שם שלא מביישת מלווה בריבית.
    האמת שהוא לא קיבל שום ריבית, כי מהתחלה סיכמתם שאם אתה מחזיר בסטארס זה בתוספת 5%. ג'אסט סיינג.

ודי, ברור לכולם עם מי יש עסק. כל רגע שבנאדם עם רקורד כזה נשאר ברשימת אמינות הופך אותה ללא רלוונטית.

13. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (11)
    הודה
    1,256
    קיבל תודה 348 פעמים ב238 הודעות
    זה אף פעם לא נאמר בפה מלא אבל רשימת אמינות מיועדת לשני סוגים של אנשים - רגים מורווחים שמתפרנסים מהמשחק ואנשים עם כסף שמשחקים להנאתם , בשביל לקנות 50 או 100 דולר אתה לא צריך את הסימן הזה של הדולר ואם אתה שחקן מופסד שלא עובד בהייטק , אף אחד לא מעוניין להמר על האמינות שלך בשביל 1000 דולר , בקיצור האמת שהקריטריונים לרשימת אמינות יכולים להיות מאוד פשוטים , תראה תוצאות או שמישהו מהרשימה יעיד שאתה לא אדם שחסר לו כלום בחיים ( מבחינה חומרית)

14. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    586
    קיבל תודה 103 פעמים ב75 הודעות
    אני באמת לא מבין על מה אתם מתווכחים
    אולי חלק מהאנשים פה לא מבינים ,אבל כשאתה עושה עיסקה עם מישהו והכסף לא מגיע תוך כמה דקות . ואין תשובה מהאיש . ואתה צריך לרדוף אחריו כמה ימים ולשאול מה קורה .
    והכי גרוע כשאתה רואה אותו משחק . תאמינו לי באמת לא שווה אפילו לא 50% עמלה על העיסקה . הכאב ראש והעצבים שזה נותן .

בתקופה שאושר עקץ אותי קיבלתי עצבים שהשפיעו לי על המשחק ועל השיגרה . הייתי מתאגרף על הקירות בבית מעצבים . ולא בגלל הכסף בגלל העיקרון שהוא רימה אותי .
    ואני מרגיש שאני חייב לתת חוות דעת מהצד . בתור אחד ששלח כסף לאנשים וחיכה בצד השני כמו סמרטוט לקבל את הכסף בחזרה והיה צריך לרדוף אחרייהם וגם בתור אחד שמכר המון כסף פה בפורום ויודע שזה הכל עיניין של בחירה במקצועיות .

אני רוצה שתבין אבי . בנאדם שמעקב אותי ביותר מעשר דקות מבחינתי שרוף . אין דבר כזה. מה יקרה אם תפסיד את כל הבנקרול ? מאיפה תחזיר תלווה מאנשים ?
    בכיאת זה אפילו לא ראוי לשיחה .
    יגידו מה שיגידו וזה לא משנה תירוצים ולא משנה כלום . אני יודע שאני בחיים לא הייתי מעקב מישהו יותר מחצי דקה בלי שהוא לא יודע מה קורה עם הכסף שלו .

נב. אין לי שום כוונה לתקוף אותך חלילה או משההו פשוט שתבין שעצם זה שאתה כותב "אתם צודקים , טעות שלי" או שאר הדברים שאתה רושם זה חובבני . ולא מתקבל בשום צורה שהיא . זה לא אישי נגדך אבל ברמה מיקצועית אתה פישלתה ואתה תמשיך לפשל . אין מה לעשות . עד שלא תשנה את הסיגנון התנהלות שלך דברים התפוצצו עוד ועוד פעמים בפרצוף שלך ושל החברים פה בפורום.

קח את זה כהערה בונה .ואולי אפילו תקנה איזה ספר שדוגל בעמידות בזמנים וניהול סדר יום אפקטיבי . ותראה איך הולך.
    נערך לאחרונה על ידי apostute; 07/01/2014 ב 22:23.
    .Luck is the last dying wish of those who wanna believe that winning can happen by accident

15. המשתמשים הבאים מודים ל apostute על התגובה המועילה:

vladi (07/01/2014)

16. הסמל האישי של Black winter day
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    130 (15)
    הודה
    1,331
    קיבל תודה 3,187 פעמים ב1,170 הודעות
    במקור פורסם על ידי apostute צפה בהודעה
    אני מכרתי להמון אנשים בפורום ( אני מוכר את הכסף שלי וגם את של חבר ) וקרה מצב שפעמיים לא יכלתי לשלוח כי הגעתי למקסימום שליחה וזה מבחינתי היה נורה אדומה . מייד תוך פחות מחצי דקה הכסף בחשבון של השולח ביחד עם התנצלות ומברר תוך כדי אם אני יכול לארגן לו ממשתמש אחר ואם הוא ביכלל רוצה ...

אין דבר כזה שבנדם ששילם יצתרך לרדוף אחרי מה שמגיע לו. לא משנה מה .
    ההרגשה הזאת נוראית . מעבר לזה שאתה מרגיש פראייר אתה מבזבז הזמון אנרגיה ומאמץ לנסות להבין מה עלה בגורלו של הכסף שלך . זה מתסכל
    ומעבר לכל זה . זה המילה שלך והעיסקה שהובטחה לשני הצדדים .

ואבי יכול להיות הבנדם הכי טוב ומדהים שיש . ברגע שהוא לא מתארגן נכון עם הכסף . הוא לא ראוי להיות ברשימת אמינות לא משנה מה יוכח ומה יומרו

זה מזכיר לי את הסיפור קצת שהיה עם אושר ... מיליון תירוצים עד שבסוף הוא קרס וברח עם החובות .
    פשוט זה. ההרגשה הזאת של חוסר אונים ברגע שסמכת על מישהו והוא נעלם לך ואתה פשוט מטפס על הקירות מרוב תסכול לא שווה שום ויג.
    לפני שבועיים עשיתי עסקה עם מישהו, וגם עם המוניטין שלי, למרות שהבנאדם לא דאג לשניה וטרח להגיד עד כמה הוא סומך עליי, מייד דאגתי להתקשר ולעדכן אותו שיש עיקוב של כמה דקות ברגע שלא יכלתי להעביר מיידית מסיבה כלשהי. וזה כמה דקות, לא ימים.

אסור בשום אופן לתת לבנאדם להתייבש.

17. הסמל האישי של zidan
    פלאש

מוניטין
    49 (8)
    הודה
    196
    קיבל תודה 294 פעמים ב196 הודעות
    אני לא חושב שיש פה מישהוא שלא מבין מה קרה פה.
    ואם יש כזה אז הוא תמים רצח.

18. המשתמשים הבאים מודים ל zidan על התגובה המועילה:

AsiMosh (08/01/2014)

19. הסמל האישי של AudreyTauto4
    זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    20
    קיבל תודה 14 פעמים ב8 הודעות
    עשיתי עם אבי 34 עסקאות בסכום הכולל הרבה מאוד מעבר למדובר פה . מיותר לציין שהכל שולם . במצבים מסוימים ( לאחר הסכמה משותפת מראש ) חלק מהכסף נלקח כחוב לכמה ימים וכן... קראו מיקרים לא פעם ולא פעמיים שכסף הגיעה באיחור . בחלק מהעסקאות סכום שאבי היה חייב לי עמד על 1000$ ( פי 4 מהסכום המודבר בתרד) ולזמן שנמשך לפעמים שבוע יותר כפי סוכם מראש . חששתי ? בהחלט . זה חלק "מהמשחק" ולא משנה כמה המוכר עושה פיזור סיכונים כל עוד הוא מעביר כסף ראשון יש סיכון לנפילה . בכל מיקרה אני מאשר , שהעמידה בזמנים זה לא חלק החזק שלו. יחד עם זאת המרווח בין נוכלות לבין אי עמידה בזמנים הוא אדיר ולכן לפי דעתי אין פה מקום לסנקציות .חשוב גם לציין , שאבי תמיד ביוזמתו הציעה לי בונוס / פיצוי כספי על איחור והעביר כספים בלי אזכורים מיותרים מצדי .
    שורה תחתונה : הכל עניין של רקורד משותף של הצדדים במכירה וקניה , אינטראקציה בין קונה למוכר והכרות של הצדדים .
    נ.ב. אגב , אבי ממש , אבל ממש לא היחידי מרשימת אמינות שיש לו בעיה בעמידה בזמנים . אני אישית מכיר שניים עם אותם "צרות" . לפי דעתי מדובר בניהול תזרים מזומנים לא נכון ולא נבון ולא מעבר לזה . אז כל אחד ואחד מהמוכרים צריך לעשות חישוב לעצמו עד כמה זה משתלם לו .
    נערך לאחרונה על ידי AudreyTauto4; 08/01/2014 ב 02:51.

20. פול האוס

מוניטין
    11 (11)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    615
    קיבל תודה 743 פעמים ב354 הודעות
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    לא הבנתי תכלס מה קרה. אבי קנה מדניס בשבת והתעכב עם התשלום יומיים בגלל קטע אישי כמו שהוא אומר? לא יודע איך זה התנהל, אבל לי יצא לעשות עסקה גדולה עם אבי והוא נראה לי אחלה גבר ואני יודע גם שהוא עושה הרבה עסקאות, אז או שדניס נלחץ יתר על המידה או שאבי לא היה בסדר בקטע שהוא היה צריך יותר לעדכן מה קורה. בכל מקרה אני די בטוח שלא היה פה כוונת זדון.
    וואלה, ליכלכת אדון תושיה.

ויקיפדיה:
    " זדון*הוא כוונה רעה בביצוע מעשה, בניגוד לשגוג. תוצאת המעשה הזדוני יכולה להיות כתוצאת מעשה*רשלני, אך ישנם חוקים המחמירים עם עושי המעשה הזדוני, גם אם תוצאתו זהה למעשה רשלני. כן יש עבירות פליליות ועוולות אזרחיות הדורשות זדון כחלק מן היסוד הנפשי שלהן, ואינן מסתפקות ברשלנות."

אתה בטוח שלא?

21. הסמל האישי של Dima
    מנהל ראשי

מוניטין
    37 (9)
    הודה
    119
    קיבל תודה 654 פעמים ב188 הודעות
    לאחר שקיבלתי מספר הודעות בנושא על בעיות שחוזרות על עצמן הוצאתי את aviarava מהרשימה

22. המשתמשים הבאים מודים ל Dima על התגובה המועילה:

Jack Pozzie (08/01/2014)

23. רביעייה  

מוניטין
    111 (13)
    הודה
    933
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב753 הודעות
    wp dima
    לגבי op : נראה לי שבסופו של יום פעלת כמו שצריך , יש לי הרגשה שהתכוונת לפרסם את השם בכל מקרה לאחר קבלת התשלום , מאחר והיית מוטרד לפגיעה בשמך הטוב קיבלת ממני עכשיו מנת מוניטין יומית.
    מקווה שה"סטנדרט" החדש עכשיו יהיה פרסום שמם של כל אלה שבאמתחתם עסקאות מפוקפקות.

עמוד 6 מתוך 6 ראשוןראשון ... 5 6

נושאים דומים

1. נוכל שפרץ ליוזר של מישהו מרשימת אמינות
    על ידי weedy85 בפורום הפקדות \ משיכות \ העברות - פוקר קינג, 7XL
    תגובות: 179
    הודעה אחרונה: 03/10/2013, 00:45
  2. מחפש לקנות 150$ בסטארס - רק מרשימת אמינות
    על ידי mangate בפורום הפקדות \ משיכות \ העברות - פוקר קינג, 7XL
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 26/07/2012, 12:07
  3. מישהו מוכר העברה ללאומי..רק מרשימת אמינות..250$
    על ידי ozyosef בפורום הפקדות \ משיכות \ העברות - פוקר קינג, 7XL