25-50-100 ארבע ידיים

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 37
  1. סטרייט

מוניטין
    5 (8)
    הודה
    61
    קיבל תודה 220 פעמים ב91 הודעות

25-50-100 ארבע ידיים

6 בבוקר, זהו משחק מאוד משוחרר 25-50-100 שבבסיסו הוא 10-25. אך ככל שעברו השעות, התמעטו השחקנים וגדלו הסולדים או אז התקבלה החלטה לעלות את המשחק דרגה..

SB(סטאק 13000~, 3000+): שחקן סולידי, מחושב, לא מרבה להחזיר ללא יד ממשית. אינו סקארד מאני.

BB(סטאק 7500, מפסיד 7500-): רג(מפסיד) פארטיות טיפוסי, המון ניסיון. חושב עד "רמה 2", שבה הוא תקוע כבר 4-5 שנים לפחות. משחק כמעט ATC כל הערב. לא ראיתי אותו מחזיר פרה פלופ בלי יד, אולם פלופ-טרן-ריבר הוא בהחלט קייפבל. פרוט 15, היה למעלה 8 בתחילת הערב, הפסיד לאחר שבילף בכמה קופות, וחידש סחורה. משיכה אחרונה שלו הייתה 3(מה שמעיד ככל הנראה על לחץ כספי קל), סביר שזו המשיכה האחרונה שלו לאותו סשן, הצליח לעלות ל7500.

STRDL(סטאק 17000~, מפסיד לא מעט בסשן, הצליח לחלץ בערך 10 קיי מנקודת השפל שלו. הערכה גסה נכון לרגע היד שהוא למטה 10000-.): כבש אגרסיבי, ניכר שהוא לא מבין את המשחק ברמה מספקת, חשיבה מאוד בסיסית, לא מעט פעמים מאבד את עצמו במהלך ידיים, קייפבל. לאחרונה יצא קצת מהטילט ונראה שהוא משחק טיפה יותר סולידי. ייתכן שהעובדה שהבליינדים עלו קצת הרגיעה לו את המשחק.

HERO BTN(סטאק 26000, למעלה 16000 נכון לתחילת היד): באיי פאר השחקן הטוב בשולחן, רוב הקופות שנלקחו ע"י הירו היו ללא שואו-דאון.
    במילים אחרות להירו יש את הזין הכי גדול בשולחן. כמו כן הירו הכי מצחיק בשולחן והכי שנון. והוא בטוח שהמלצרית מריירת עליו כל הערב.

חזרה לרצינות..

BB VS HERO: הכרות רבת שנים, אולם לא יצא לנו לשחק לאחרונה. BB מופתע לטובה(אם כי הוא לא מראה את זה) מהירו. את רוב הקופות ביניהם הירו לקח.
    STRDL VS HERO: הכרות רבה. אני מעריך שהוא מתקשה לקרוא אותי, STRDL רואה אותי כשחקן מאד טוב .

ליד........

פרה פלופ:
    הירו בBTN: רייז ל- 350 עם .
    SB: פס.
    BB: שולם.
    STRDL: שולם.

פלופ:

BB: צ'ק.
    STRDL: צ'ק.
    HERO: בט 600.

וכאן העלילה מסתבכת..

BB מחזיר ל-2300 לאחר חשיבה של 15 שניות. STRDL חושב מעט ומשלם 2300 לאחר 30 שניות.

ולשאלה הגדולה...

HERO???
    נערך לאחרונה על ידי SuperMe; 09/01/2014 ב 12:04.

2. רביעייה  

מוניטין
    76 (10)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    551
    קיבל תודה 867 פעמים ב595 הודעות

3. הסמל האישי של om3r
    פול האוס

מוניטין
    29 (10)
    הודה
    78
    קיבל תודה 547 פעמים ב307 הודעות

4. 3 המשתמשים הבאים הודו לom3r על ההודעה המועילה:

GabeKaplan (09/01/2014), NaorTheGreat (01/02/2014), talitay (09/01/2014)

5. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (15)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות
    אחי, סיק בראג בפוסט שלך, אתה יודע, אפשר לרשום STRDL רואה אותי כשחקן מאד טוב וזה היה נותן אותה אינפורמציה כמו: "מתוודה לא פעם שקשה לו לקרוא את הירו, לדבריו הירו בין השחקנים הטובים שיצא לו להיפגש בהם. הוא בטוח לא פגש הרבה שחקנים טובים.. אז הירו לא הסמיק מהמחמאה." אבל מילא.

עכשיו אתה כנראה מאחורי כל הטווח של BB, והסטראדל יכל בהחלט לשחק ככה סטים + פלאש דרו גבוה יותר.
    אתה הולך לקבל דחיפה מהBB על כל בלנק ולזרוק את היד, וכשבא צבע אתה לא באמת יכול להכניס סחורה בניחותא מול הסטראדל.
    לא מאמין שיש לך טיפת פולד אקוויטי לכן פוש זה סתם לזרוק כסף לפח.
    לכן אני בוחר בתשובת ברירת המחדל שלי - פולד.
    אבל יד מעניינת.

6. המשתמשים הבאים מודים ל dodly123 על התגובה המועילה:

SuperMe (09/01/2014)

7. סטרייט

מוניטין
    5 (8)
    הודה
    61
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    אחי, סיק בראג בפוסט שלך
    לאחר שקראתי את הפוסט מודה שהפוסט יצא בראג רציני. לחלוטין לא זו הכוונה. רציתי להמחיש איך הירו נתפש בידי שאר השחקנים.

אם זה טיפה יוריד את הבראג רמת השחקנים לא גבוהה, כך שלהיות טוב אותם זה לא בשמיים.

נ.ב. קיבלתי ותיקנתי.
    נערך לאחרונה על ידי SuperMe; 09/01/2014 ב 11:22.

8. הסמל האישי של talitay
    פול האוס  

מוניטין
    65 (9)
    הודה
    2,892
    קיבל תודה 522 פעמים ב315 הודעות
    Brag post IMO
    אה ופולד

9. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (19)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    העובדה שהקצר הוא זה שהחזיר והעמוק הוא זה שהלך לקולד קול עם עמדה, מאוד מקלה על היד.
    מתוך הנחה שאין פולד אקוויטי ברייז פה (שאני לא בטוח עד כמה היא נכונה) אני הולך לפלאט עם עמדה, בוא נראה מה קורה בטרן.
    אם בטרן הביג דוחף והסטראדל בטאנק קול, לא פוסל לדחוף מעליו. הוא זורק פה את כל הטו-פר הנדס שלו, אנחנו נראים נאטס ואנחנו מקבלים יוצרים לעצמנו מחיר מצויין עם כל הדרואים

10. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (13)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    אוהב פלאט.
    הסטראדל חסום מבחינתי לסטים וסטרייט.
    יש לו שם המון זוגות וקומבודרואים כולל FDN אז קל זה לא יהיה אבל עם עמדה אני לא הולך לשום מקום.

רועי, לא הבנתי למה אתה רוצה בטרן להוציא את הסטראדל מהיד )על טרן בלנק(
    אם יש כבר שחקן באולאין ואנחנו עם דרו.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 09/01/2014 ב 13:58.

11. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (15)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    אוהב פלאט.
    יש לו שם המון זוגות וקומבודרואים כולל FDN אז קל זה לא יהיה אבל עם עמדה אני לא הולך לשום מקום.

למה אתה חושב שלסטרדל אין סט?
    אתה חושב שסט 6 שמח לדחוף על הרייז של BB?

12. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (19)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    אוהב פלאט.

קצת מינוח: כשאתה כותב שהסטראדל חסום לסטים ולסטרייטים אתה בעצם אומר שיש לו רק סטים וסטרייטים בטווח. מניח שלא לכך התכוונת.
    הסטראדל חסום לזוגיים, עם זה אני מסכים.

בקשר לשאלתך למה אני רוצה לגרום לסטראדל לזרוק - בגלל כלמיני הנחות שהנחתי לגבי הטווחים שלהם.
    הנחתי שלסטראדל תמיד יש פה לרוב זוגות וברוב המקרים K הוא לא אאוט שלנו.
    הנחתי שלשחקן ב-BB יש טווח טיפה יותר רחב, שמכיל כמובן ידי נאטס, אבל גם קומבואים פחות טובים משלנו כמו 78cc/57cc/45cc/Q7cc/QJcc, ומול ה-BB יש ליד שלנו יותר אקוויטי, בפרט לאור העובדה שאנחנו כביכול גורמים לסטראדל לשלם דחיפה של הביג ולזרוק לדחיפה שלנו.
    בנוסף, הנחתי שאנחנו לא מוציאים ווליו מהסטראדל כשאנחנו משתפרים בריבר (כלומר אין אימפלייד אודס).

מה שכן, בהנחות שלי הנחתי שהסטראדל כמעט תמיד מעיף לדחיפה שלנו, וזו הנחה לא נכונה ככה שיש מצב שאני טועה כשאני אומר לדחוף.
    צריך פה איזה פריק מתמטי שקצת יעזור לי עם החישובים.

עריכה: סיק איזה כוח מוניטין יש לי! עשיתי מוניטין שלילי ליוסישר והוא קפץ מפלוס 4 למינוס 23!
    נערך לאחרונה על ידי Dr. Spew; 09/01/2014 ב 14:37.

13. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (13)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    למה אתה חושב שלסטרדל אין סט?
    אתה חושב שסט 6 שמח לדחוף על הרייז של BB?

יש לי קצת הכרות עם ה הסטראדל.

עד לפלופ-
    אני חושב שהוא יגיע לשם עם כל ה16 קומבינציות של ה 7-9, עם 1010 זה לפעמים 3בט ולפעמים פלאט, 88 כמעט תמיד שם, כנ"ל 66.
    זה יוצא באזור ה23 קומבינציות.

נראה לי ש 9-7 זה 100% 3בט בפלופ, כנ"ל 1010, כנ"ל 88, ו66 זה לכאן ולכאן אז 3 קומבינציות מתוך 23 הוא יקח ל 50% פלאט 50% 3בט.

אפשר לומר שלהערכתי ב ~95% מהמקרים הוא יקח את הסטים\סטרייטים שלו ל3בט פלופ.

במקור פורסם על ידי Dr. Spew צפה בהודעה
    קצת מינוח: כשאתה כותב שהסטראדל חסום לסטים ולסטרייטים אתה בעצם אומר שיש לו רק סטים וסטרייטים בטווח. מניח שלא לכך התכוונת.
    הסטראדל חסום לזוגיים, עם זה אני מסכים.

בקשר לשאלתך למה אני רוצה לגרום לסטראדל לזרוק - בגלל כלמיני הנחות שהנחתי לגבי הטווחים שלהם.
    הנחתי שלסטראדל תמיד יש פה לרוב זוגות וברוב המקרים K הוא לא אאוט שלנו.
    הנחתי שלשחקן ב-BB יש טווח טיפה יותר רחב, שמכיל כמובן ידי נאטס, אבל גם קומבואים פחות טובים משלנו כמו 78cc/57cc/45cc/Q7cc/QJcc, ומול ה-BB יש ליד שלנו יותר אקוויטי, בפרט לאור העובדה שאנחנו כביכול גורמים לסטראדל לשלם דחיפה של הביג ולזרוק לדחיפה שלנו.
    בנוסף, הנחתי שאנחנו לא מוציאים ווליו מהסטראדל כשאנחנו משתפרים בריבר (כלומר אין אימפלייד אודס).

מה שכן, בהנחות שלי הנחתי שהסטראדל כמעט תמיד מעיף לדחיפה שלנו, וזו הנחה לא נכונה ככה שיש מצב שאני טועה כשאני אומר לדחוף.
    צריך פה איזה פריק מתמטי שקצת יעזור לי עם החישובים.

עריכה: סיק איזה כוח מוניטין יש לי! עשיתי מוניטין שלילי ליוסישר והוא קפץ מפלוס 4 למינוס 23!

כן, התכוונתי שאין לו שם כמעט אף פעם סטרייט\סט.
    אני לא חושב שלסטראדל יהיה שם בעיקר זוגות. נראה לי שנראה שם גם את FD+SD וגם FDN.
    הטווח של הביג בליינד רחב יותר בתחום המיידהאנד (יש לו שם בליין הזה הרבה סטים וסטרייט) אבל מבחינת דרואז זה בערך אותו טווח.
    לא יודע כמה אני אוהב דחיפה כדי להוציא את הסטראדל כי אני רואה את הטווחים אחרת, אבל מסכים ואפילו מחזק את זה שלדעתי
    הסטראדל מעיף שם את הזוגות שלו הרבה פעמיים (כמעט תמיד הוא יעיף שם זוגות לדעתי) . ואנחנו גם יכולים להוריד אותו תמיד מ FDN.
    אם היינו עם ה FDN אני אף פעם לא אנסה להוריד אותו, גם במקרה הזה אני לא נוטה לעשות זאת אבל באמת מעניין.

14. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    23
    קיבל תודה 3 פעמים ב3 הודעות
    למה אתם בטוחים שאין פה פולד אקווטי?
    הסטרדל נרגע ולכן אני מאמין שהוא יכול לזרוק אם אתה דוחף, אין פה מצב שהBB עושה מהלך? ראית אותו עושה 3בט ופולד בפלופ עד עכשיו?
    אני חושב שלדחוף פה זה מהלך ריווחי כי במקרה הרע כנראה שכל תלתן טוב לנו ואולי גם 7 טוב לנו.. נוסיף את הראנר ראנר של QJ שכנראה טוב. יש פה לפחות 40% להשתפר ליד הכי טובה ואם נוסיף לזה את הפולד אקוויטי לדעתי מהלך טוב.

15. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (17)
    הודה
    5,820
    קיבל תודה 1,808 פעמים ב1,119 הודעות
    יש לי קצת הכרות עם ה הסטראדל.

עד לפלופ-
    אני חושב שהוא יגיע לשם עם כל ה16 קומבינציות של ה 7-9
    רק הערה קטנה, יש לנו 9 ביד, אז זה 12 קומבינציות של 7-9 לא 16.
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

16. המשתמשים הבאים מודים ל ami1983 על התגובה המועילה:

shoko87 (09/01/2014)

17. מושעה

מוניטין
    18 (0)
    הודה
    107
    קיבל תודה 209 פעמים ב117 הודעות
    ספוט מאוד מעניין,
    אני הולך כאן לפלאט, BB אכן נראה כמו 88, הסטרדל נראה כמו קומבודרוז 7J תילתנים.
    טרן בלנק פס קל בלי שטויות, ואם פגענו הסולד של BB בידינו.. שלא לדבר שלסטרדל יכול להיות צבע נמוך יותר

חייייייייייייייב לדעת מה עשית בבקשה.

18. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (21)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    במקור פורסם על ידי newjogi צפה בהודעה
    ספוט מאוד מעניין,
    אני הולך כאן לפלאט, BB אכן נראה כמו 88, הסטרדל נראה כמו קומבודרוז 7J תילתנים.
    טרן בלנק פס קל בלי שטויות, ואם פגענו הסולד של BB בידינו.. שלא לדבר שלסטרדל יכול להיות צבע נמוך יותר

חייייייייייייייב לדעת מה עשית בבקשה.
    סיק אני חייב לדעת איך צמצת את שניהם ליד בודדת.
    I feel beside myself now, so i must be you.

19. 3 המשתמשים הבאים הודו לLenz על ההודעה המועילה:

NaorTheGreat (01/02/2014), shoko87 (09/01/2014), talitay (10/01/2014)

20. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (13)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    קיבל תודה 1,374 פעמים ב675 הודעות
    ספוט יפה, אני לא מבין למה לא המשיך פה הדיון.
    בכלל יש קטע כזה שבפורום הזה של ידיים לייב דיונים מתים מהר למרות שיש עוד הרבה מה ללמוד מהם.

אם אני מסתכל על שלושת האופציות רייז, קול ופולד ככה באינטואיציה נראה לי ששלושתן לא רחוקות מאוד מבחינת EV.

שאב/רייז-קול - בהנחה שאנחנו יודעים את כל מה ששוקו סיפר (כי אי אפשר היה להבין את זה מתיאור היד שלך), וסטראדל באמת חסום ליד שהיא טו-פר מקס וגם הולך להעיף אותה לשאב שלנו, שאב דווקא נשמע לא רע בכלל אפילו אם אין לנו FE. כל זה בתנאי שאפשר להכניס לשחקן הזה כמה קומבינציות של קומבואים כמו J9s וכאלה, כי מול סטים אין לנו אקוויטי לדעתי (אנחנו בערך 33%) למרות הכסף המת.

פולד - באינסטינקט הראשוני נשמע הזוי אבל שוב הכל תלוי בטווחים שלהם. אם BB מחזיר פה רק מפלצות, וגם אנחנו מחכים לקלפים שיכולים להיות קבר בשבילנו על קופה ענקית (אנחנו לא עם ה-NFD שנמצא מאוד בטווח של סטראדל, וגם 7 יכול להיות קבר מול J9), יכול להיות שהכי רווחי פשוט להעיף.

קול - הייתי אוהב הרבה יותר אם היינו עם האס פטרו. עם הקינג אני רואה פה הרבה RIO וגם סתם הרבה פעמים של בלנק טרן ארגז לתוכנו ואנחנו בורחים אחרי שהפסדנו לא מעט כסף על לקלף טרן.

שורה תחתונה, לפי הרידים של שוקו אני נוטה דווקא בקטנה לשאב ולרוץ מול ה-BB, אבל באמת שאין פה מספיק מידע.
    מה שמזכיר לי - התיאור יד שלך די ארוך וחופר, אבל לא מספר כמעט כלום על השחקנים האחרים.
    אתה אומר שיש היכרות טובה מאוד אבל מבזבז הרבה יותר מדי אנרגיה על מצב העו"ש של כל אחד ברגע זה. לא אומר שזה לא חשוב אבל בחיאת תן איזה יד שתיים גדולות שהם שיחקו והגיעו לשואודאון, ועדיף מולך.

21. המשתמשים הבאים מודים ל powerpoker על התגובה המועילה:

samsam69 (10/01/2014)

22. מושעה

מוניטין
    18 (0)
    הודה
    107
    קיבל תודה 209 פעמים ב117 הודעות
    במקור פורסם על ידי powerpoker צפה בהודעה
    ספוט יפה, אני לא מבין למה לא המשיך פה הדיון.
    בכלל יש קטע כזה שבפורום הזה של ידיים לייב דיונים מתים מהר למרות שיש עוד הרבה מה ללמוד מהם.

אם אני מסתכל על שלושת האופציות רייז, קול ופולד ככה באינטואיציה נראה לי ששלושתן לא רחוקות מאוד מבחינת EV.

שאב/רייז-קול - בהנחה שאנחנו יודעים את כל מה ששוקו סיפר (כי אי אפשר היה להבין את זה מתיאור היד שלך), וסטראדל באמת חסום ליד שהיא טו-פר מקס וגם הולך להעיף אותה לשאב שלנו, שאב דווקא נשמע לא רע בכלל אפילו אם אין לנו FE. כל זה בתנאי שאפשר להכניס לשחקן הזה כמה קומבינציות של קומבואים כמו J9s וכאלה, כי מול סטים אין לנו אקוויטי לדעתי (אנחנו בערך 33%) למרות הכסף המת.

פולד - באינסטינקט הראשוני נשמע הזוי אבל שוב הכל תלוי בטווחים שלהם. אם BB מחזיר פה רק מפלצות, וגם אנחנו מחכים לקלפים שיכולים להיות קבר בשבילנו על קופה ענקית (אנחנו לא עם ה-NFD שנמצא מאוד בטווח של סטראדל, וגם 7 יכול להיות קבר מול J9), יכול להיות שהכי רווחי פשוט להעיף.

קול - הייתי אוהב הרבה יותר אם היינו עם האס פטרו. עם הקינג אני רואה פה הרבה RIO וגם סתם הרבה פעמים של בלנק טרן ארגז לתוכנו ואנחנו בורחים אחרי שהפסדנו לא מעט כסף על לקלף טרן.

שורה תחתונה, לפי הרידים של שוקו אני נוטה דווקא בקטנה לשאב ולרוץ מול ה-BB, אבל באמת שאין פה מספיק מידע.
    מה שמזכיר לי - התיאור יד שלך די ארוך וחופר, אבל לא מספר כמעט כלום על השחקנים האחרים.
    אתה אומר שיש היכרות טובה מאוד אבל מבזבז הרבה יותר מדי אנרגיה על מצב העו"ש של כל אחד ברגע זה. לא אומר שזה לא חשוב אבל בחיאת תן איזה יד שתיים גדולות שהם שיחקו והגיעו לשואודאון, ועדיף מולך.
    במצב הנוכחי, שאב האופציה הגרוע ביותר לטעמי..

23. סטרייט

מוניטין
    5 (8)
    הודה
    61
    זה מה שעובר לי בראש בזמן הקופה:
    BB בטווח המייד הנד, ללא פולד אקוויטי. כשמייד הנד מוגדר : זוגות, סטים, קנטה. כשאף פעם אין לו זוג בודד שאיתו הוא בוחר להחזיר את הפלופ, לדעתי גם לא 109, בטח לא 89.

טווח התשלום(מסכים עם שוקו שסטים וקנטות זה תמיד 4בט פלופ) של הסטראדל יורכב מקומבו דרואים, וזוגות כמו 108, 86. (כמובן שיש פחות קומבינציות של זוגות אם BB מחזיק את מה שאנחנו מניחים). דרואים שיצדיקו קולד קול ל3בט בפלופ(הוא מושקע רק 350 עד כה) A7cc, A8cc, QJcc, 75cc. ואין שם J9, 109.

מכיוון שבתשלום 3בט שלי בפלופ לאחר שהוא שילם מבחוץ, הסטראדל יודע שיכול להיות לי דרו לצבע גבוה, החשיבה הייתה שאם מגיע הצבע והוא לא מתאבד על הקופה אין לו צבע נאץ. בקופה יש כבר המון כסף והוא לא ירצה להמר אליי כשאני בפוזיישן ויעדיף צ'ק קול, או לכל היותר כדור אחד בטרן/ריבר עם כל צבע שהוא לא נאץ.

קול- אני משחק קופה בעמדה, וזה משמעותי, אבל ברור לגמרי שBB הולך לדחוף על כל בלנק.
    שאב שלי בפלופ- BB משלם, וסטראדל משלם רק עם קומבו שמשלב NFD, דהיינו A8cc A9cc, את כל השאר הטווח הוא זורק.

אם דחפתי וראיתי FDN מהסטראדל, אני כמעט DD.

24. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    אם אין לנו FE מול BB, גם אם אנחנו יודעים שסטרדל מקפל בוודאות, דחיפה זה לא ריווחי, אם אכן לBB יש סטרייט/סט/זוגות/NFD. אנחנו מקבלים 37% על דחיפה וזה בערך מה שיש לנו מול טווח כזה. עדיף כבר לקפל כי זה אותו דבר. אם יש לו שם הרבה קומבו דרוס זה משהו אחר, אבל שימו לב שהכמות שלהם קטנה כי לנו יש את ה9 פרפלך. רק אם אנחנו חושבים שהסטרדל יצטרף (ובתקווה לא עם NFD..) דחיפה יכולה להיות בסדר.

ציינת שזאת כנראה הקנייה האחרונה של BB, ושהוא מופסד, לאיפה זה לדעתכם מטה את הטווח שלו ? יותר דרואים כי הוא רוצה לנסות להחזיר את ההפסד של הסשן או להיפך, ישחק יותר זהיר עם דרואים?

רשמת שהוא בילף בכמה קופות, מה זה אומר בילף עם מה? זה יעזור יותר לדעת על הטווח שלו
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

25. סטרייט

מוניטין
    5 (8)
    הודה
    61
    בניגוד לחו"ל, במשחקים בישראל - לרוב בקופות ששחקן מבלף, הצד המבולף ששילם זוכה בקופה ללא שואו דאון של המבלף אלא רק ע"י שואו דאון של היד המנצחת. המבלף דופק על השולחן לאות הודאה "תפסת אותי אני בבלוף, אתה טוב".

קופה לדוגמא מול אותם שני חבר'ה שלא הגיעה לשואו דאון מוילאן:

הירו בכפתור פותח עם ל350, מקבל תשלום מהBB ומהסטראדל.
    פלופ:
    צ'קים להירו שמסבט תפלופ, BB משלם סטראדל משלם.
    טרן:
    צ'קים אול אראונד.
    ריבר:
    BB בבט קרוב לקופה(2000 לתוך 2400~), הירו באינסטה קול. BB דופק על השולחן. הירו טוב.

עוד קופה לא נגד הירו יותר מוקדם באותו הערב:
    בליינדים טרם עלו וכרגע 10-25 סטראדל 50. ה"BB" שלנו ברי סטראדל ל100 כשהוא יושב עם 1100. (סוג של מנסה לבנות קופה לדחיפה עם סטאק נמוך, כזה שחקן חלש...)
    לימפים של 3 שחקנים עד ל"BB" שלנו שנמצא ברי-סטראדל ומכריז "מגדילים! עוד 300!". UTG+1 דוחף את סחורתו פנימה טוטאל 1700, מגיע לוילאן שמשלם מהר עם KQo.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. זוג 2, רביעי מתוך ארבע. טורניר 2.5 /180 טורבו. בכפתור.
    על ידי ashalon בפורום ידיים בטורנירים - אונליין - SNG
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 16/06/2013, 21:08
  2. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 01/06/2012, 15:17
  3. רצף ידיים
    על ידי Jokeradom בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 07/05/2012, 23:30
  4. סשן של ידיים מול LAG
    על ידי eytan99 בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 10