טורנירים בפוקרסטארס

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 21
  1. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת

טורנירים בפוקרסטארס

אהלן
    אני משחק כבר כמה שנים פוקר ומעל שנה בפוקרסטארס ואני אמנם לא דויל ברונסון אבל אני חושב שאני משחק בסדר גמור ופה ושם גם הצלחתי להרוויח כסף באתר.
    לפעמים אני עושה טעויות ועף מטורנירים בצדק אבל אני פשוט לא מצליח להתגבר על המנחוס הזה שבכמעט 90 אחוז אני עף מכל טורניר אפשרי על דברים שאני כבר לא מאמין שיכולים לקרות בפוקר ולא משנה אם איזו יד אני נכנס באול אין שברוב הזמן היא היד הטובה יותר.
    אני יודע שזה חלק מהמשחק אבל אין מצב שבכל פעם מחדש מנצחים אותי על פשוט שטויות שכבר בא לי לזרוק את המחשב על הקיר מרוב תסכול.
    אני מאוד אוהב פוקר ומנסה ללמוד מטעויות אבל לא משנה כמה אני מצליח לשחק כמו שצריך אני בסוף עף.
    מעניין אותי אם עוד חברה כאן באתר חווים את זה או שאני מנחוס יחידי במינו חח ואם יש למישהו כאן עצות איך עוברים את זה.

2. המשתמשים הבאים מודים ל בן שריג על התגובה המועילה:

TempoMempo (13/01/2014)

3. הסמל האישי של wallaces
    זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    54
    קיבל תודה 3 פעמים ב3 הודעות
    אתה לא היחידי אחי.. רבים טובים ממך כבר שברו מחשבים ומקלדות

4. הסמל האישי של niro21
    פול האוס  

מוניטין
    81 (10)
    הודה
    443
    קיבל תודה 819 פעמים ב330 הודעות
    אתה לא מנחוס נשמה , אתה (כמו רבים אחרים) כנראה לא מבין מספיק טוב הסתברות.

כן אתה יודע שקינגים מובילים מול אס10סוטד אבל אתה גם צריך לזכור כשתכניס את זה באולאין פרי 100 פעמיים אז האס10 ינצח 32-33 פעמיים
    שזה די הרבה

5. פול האוס

מוניטין
    19 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    2,122
    קיבל תודה 399 פעמים ב263 הודעות
    אני לא משחק טורנירים, רק קאש אז אולי זה לא דוגמא. בכל מקרה...

כשאני הולך לשחק (אינטרנט \ אצל חברים) המטרה שלי היא לא להרוויח כסף אלה לעשות פחות טעויות מהיריבים שלי ולחשוף טעויות במשחק שלהם. (כמובן שמטרת העל היא להרוויח יותר כסף, אבל כשאני יושב ומשחק כסף הוא כבר לא המטרה !)

נניח שיש לי AA ואני ב ALL-IN לפני הפלופ מול יריב עם 67 סוט. ברגע הזה כבר לא מעניין אותי אם אני אנצח או לא מכיוון שכסף הוא לא המטרה ! עצם זה שהצלחתי להכניס את כל הכסף של הירב שלי לפני הפלופ אומר שלא עשיתי טעויות ביד ולכן אני שמח. נראה לי שברגע שאתה יושב עם בנקרול מספיק עמוק וכסף לא מעניין אותך אלה הקטע של הטעיויות במשחק אז אתה פחות יכול להיכנס לטילט במשחק.

יכול להיות שבטורנירים זה יותר קשה אבל אני מציע שתבדוק טוב אם פוקר הוא משחק בשבילך אם אתה מגיע למצב שבו בא לך לזרוק את המחשב על הקיר מרוב תסכול.

6. הסמל האישי של pkrprince
    רביעייה

מוניטין
    68 (10)
    הודה
    888
    קיבל תודה 607 פעמים ב398 הודעות
    ספרים על התמודדות מנטלית עם המשחק.
    the mental game
    the poker mindset

7. הסמל האישי של pkrprince
    רביעייה

מוניטין
    68 (10)
    הודה
    888
    קיבל תודה 607 פעמים ב398 הודעות
    במקור פורסם על ידי TempoMempo צפה בהודעה
    אני לא משחק טורנירים, רק קאש אז אולי זה לא דוגמא. בכל מקרה...

כשאני הולך לשחק (אינטרנט \ אצל חברים) המטרה שלי היא לא להרוויח כסף אלה לעשות פחות טעויות מהיריבים שלי ולחשוף טעויות במשחק שלהם. (כמובן שמטרת העל היא להרוויח יותר כסף, אבל כשאני יושב ומשחק כסף הוא כבר לא המטרה !)

נניח שיש לי AA ואני ב ALL-IN לפני הפלופ מול יריב עם 67 סוט. ברגע הזה כבר לא מעניין אותי אם אני אנצח או לא מכיוון שכסף הוא לא המטרה ! עצם זה שהצלחתי להכניס את כל הכסף של הירב שלי לפני הפלופ אומר שלא עשיתי טעויות ביד ולכן אני שמח. נראה לי שברגע שאתה יושב עם בנקרול מספיק עמוק וכסף לא מעניין אותך אלה הקטע של הטעיויות במשחק אז אתה פחות יכול להיכנס לטילט במשחק.

יכול להיות שבטורנירים זה יותר קשה אבל אני מציע שתבדוק טוב אם פוקר הוא משחק בשבילך אם אתה מגיע למצב שבו בא לך לזרוק את המחשב על הקיר מרוב תסכול.
    כמעט כל פעם שאני קורא משו שלך יש לי תחושה "יום אחד הוא יהיה שחקן גדול"

8. המשתמשים הבאים מודים ל pkrprince על התגובה המועילה:

TempoMempo (13/01/2014)

9. הסמל האישי של arsgov
    פלאש

מוניטין
    14 (9)
    הודה
    441
    קיבל תודה 244 פעמים ב144 הודעות
    אני גם הרגשתי ככה תקופה ארוכה ואני עדיין מרגיש ככה לפעמים (במיוחד ימים כמו אתמול ששיחקתי 11 טורנירים ובאף אחד לא הגעתי לכסף).
    אבל הגעתי למסקנה שבסופו של דבר הדברים מתאזנים, ומה שמשפיע באמת זו רמת המשחק שלך.
    הייתי בטוח שאני שחקן מושלם שלא עושה טעויות ושאני לא לוקח כמה טורנירים כל יום רק בגלל שאני מפסיד פליפים או באד ביטים וזה פשוט "לא פייר".. ככה הייתי אומר לעצמי כמו ילד מפגר. אבל פשוט לאט לאט התחלתי לשנות את סגנון המשחק שלי לסגנון שאני מצליח בו יותר, וראיתי שזה עוזר אז אני ממשיך בקו הזה..
    אז תבדוק את עצמך אולי אתה צריך לשנות טיפה את הסגנון משחק שלך.
    בהצלחה חביבי

10. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת
    niro21
    יכול להיות שזה נכון אבל אני בדרך כלל מנסה לחשב את הסיכויים שלי לעמוד מול היד השנייה אבל כשאני מעלה עם זוג דמה אול אין בפלופ של j 4 2 והבחור משווה לי עם זוג 5 וכצפוי מגיע ה5 הגורלי בריבר כמו שזה קורה לי ביותר מידי מקרים בפוקרסטארס של מין דברים שכאלה הזויים אני נוטה לחשוב שהחישוב של ההסתברויות שלי היא לא הסיבה שאני מפסיד ככה כי מירוץ של קינג בק נגד אס 10 זה עוד בשבילי הפסד יחסית נורמלי חחח

arsgov
    אני אשמח לדעת לאיזה סגנון של משחק אתה מדבר?? כי אני שיניתי את הסגנון משחק שלי כמה פעמים כדי לנסות להשתפר וכיום אני משחק דיי בסגנון אגרסיבי.

11. הסמל האישי של nice pot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    343 (17)
    הודה
    2,967
    קיבל תודה 4,662 פעמים ב2,000 הודעות
    בן שריג, או אליאב, או איך שלא קוראים לך, ממש טוב וחשוב שהעלת את הסוגיה הזאת: האם אתה חושב שפוקרסטארס מושחתים? לא מחלקים קלפים באופן רנדומלי? זה נושא ממש מעניין וחבל שאף אחד לא רוצה לדון עליו אף פעם.
    אני שואל כי אני מרגיש את אותו התסכול לגבי העולם הגאו-פוליטי כיום, שלדעתי התחיל עוד מימי קיסינג'ר אבל זה נושא ליום אחר...

12. 3 המשתמשים הבאים הודו לnice pot על ההודעה המועילה:

Jack Pozzie (13/01/2014), shiel (15/01/2014), talitay (15/01/2014)

13. זוג

מוניטין
    16 (0)
    הודה
    30
    קיבל תודה 15 פעמים ב10 הודעות

14. הסמל האישי של guy777
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    1,629
    קיבל תודה 1,210 פעמים ב627 הודעות
    במקור פורסם על ידי nice pot צפה בהודעה
    בן שריג, או אליאב, או איך שלא קוראים לך, ממש טוב וחשוב שהעלת את הסוגיה הזאת: האם אתה חושב שפוקרסטארס מושחתים? לא מחלקים קלפים באופן רנדומלי? זה נושא ממש מעניין וחבל שאף אחד לא רוצה לדון עליו אף פעם.
    נמחק. מפאת כבודו של תום
    נערך לאחרונה על ידי guy777; 13/01/2014 ב 21:27. סיבה: נמחק. מפאת כבודו של תום

15. הסמל האישי של tomsilk
    רויאל פלאש  

מוניטין
    123 (16)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,721
    קיבל תודה 1,895 פעמים ב1,253 הודעות
    במקור פורסם על ידי guy777 צפה בהודעה
    מושחתים? לא. גרמנים של פעם? בדוק! ( רשימת סלקציה ברורה עלינו ועל כמה מאחינו בעמי הבלקן )
    אין אפס. אין מוכר חבילה אחת מהסאנדיי האחרון שלא השאירו לו מספר על היד. נראה לך הגיוני? אני אומר להעלות את המארק אפ. זו הדרך היחידה..
    עד עכשיו לא החלטתי אם אתה באמת אידיוט או סתם לבל.
    ניצחת... אתה אידיוט על מלא.
    m u s t . . . k i l l . . . a l l . . . l i m p e r s

16. הסמל האישי של guy777
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    1,629
    קיבל תודה 1,210 פעמים ב627 הודעות
    במקור פורסם על ידי tomsilk צפה בהודעה
    עד עכשיו לא החלטתי אם אתה באמת אידיוט או סתם לבל.
    ניצחת... אתה אידיוט על מלא.
    אולי בדיחה לא מוצלחת.. על מה אתה כבד?
    על כל יציאה שתבוא יהיה משפט? זה פוגע בך ולא ראוי? אני יכול למחוק.. מעדיף שאני אמחק ? או מעדיף שכולם יראו כמה אני אדיוט?
    מה שאתה מעדיף יהיה! זורם.

17. הסמל האישי של zidan
    פלאש

מוניטין
    49 (6)
    הודה
    196
    קיבל תודה 294 פעמים ב196 הודעות
    במקור פורסם על ידי Smolanski צפה בהודעה
    אתה שנון מדי בשביל משתמש חדש...just saying

18. פלאש

מוניטין
    44 (8)
    הודה
    716
    קיבל תודה 388 פעמים ב200 הודעות
    טוב, ההודעה הבאה שלי תהיה אכילת כובע והודאה בטעות שכל גבר עם אגו שונא לעשות:
    בן, אם תדפדף בין ההודעות שלי בפורום ובבלוגים אתה תראה טענות שלי דומות לשלך ואף חמורות יותר.
    אבל אחרי שעשיתי את הסוויצ' המנטלי במוח, מה שלקח לי יותר מחצי שנה לעשות אני יכול לנסות להאיר את עיניך.

אני אפתח בזה שאני עדיין חושב ואפילו בטוח שמשהו בחלוקת הקלפים לא רנדומלי - אבל בראייה אובייקטיבית, זה לא קורה רק לרעתך. (וזה עדיין לא הופך את זה לבסדר, עדיין צריך לחקור את זה לעומק)
    שים לב כמה פעמים הדחת שחקן לפני הכסף בשבירה גדולה. אני אישית לא הייתי חושב על השחקן שהודח, לא הייתי שם את עצמי בנעליים שלו,
    רק הייתי מאוד שמח על הגדלת הסטאק וחושב לעצמי " מגיע לי לקחת את הכסף מהקופה הזאת כי כשאני קינגים אני לא אמור ליפול על אסים"
    אתה בעצם מתרץ את השבירה בכך ששיחקת טוב.
    עכשיו תסתכל על עצמך כשחקן שמתחיל את הסשן - בוא נצא מנקודת הנחה שאתה שחקן טוב שקורא את היריב מושלם.
    אתה עושה פולדים בוגרים, לא נגרר לעימותים מיותרים ועושה החלטות מושכלות.

עכשיו באמת תזכר מה קורה אחרי השבירה הראשונה ואז השניה.
    האם שיקול הדעת באמת זהה למקודם? האם כל זוג אפילו נמוך משוחק באגרסיביות ואפילו במטרה ברורה להכניס הכל לפני הפלופ כדי "להכפיל"?
    האם תזרוק סוטד קונקטד בעמדה אמצעית לאחר רייז מעמדה מוקדמת פרי פלופ?
    האם באמת יעניין אותך מה יש ליריב מולך? או שהקינג דאמה שלך הולכים עד המוות?
    האם באמת מעניין אותך הסייזינג של הבחור מולך או שתרדוף כל דרואים למיניהם?
    אצלי עד התקופה האחרונה בתשובה לשאלות הראשונות בכל שורה הייתה "לא".
    הטילט היה משתלט, אמנם לא כל יד שוחקה במצב של טילט, אבל כל קלף שנראה יפה היה משוחק באהבה.

אם באמת המקרים האלה תקפים לגביך (ואני יודע שהם תקפים לגבי הרבה מאוד שחקנים)
    הייתי רוצה לתת לך טיפים שסידרו לי את הראש עם הזמן.
    1.תחשוב פעמיים אחרי כל שבירה, תשתדל לא לרסק את העכבר, ותרסן את עצמך להמשיך כאילו לא קרה כלום.
    2.אנחנו לא רובוטים, זה שריסנו את עצמנו לא אומר שלא צריך להוציא את התסכול באיזושהי צורה.
    אני אישית מעלה את הידיים לפורום\קבוצות פוקר בסקייפ ששונאות שאני מעלה שבירות @talitay @Shenideda @RedAlert25 @ @dori298 @iuta @ \ לחבר שנוטה כן לשבור עכברים אחרי שבירות כדי לקבל תחושה של הזדהות.
    3.תעקוב פה אחרי הרגים המטורפים שיש בפורום - תשים לב איך כל שני וחמישי הם משיגים פה סקורים משוגעים ותבין שזה לא מקרי.
    תכנס להודעות שלהם, תצפה בניתוחי ידיים. תחשוב מה שונה במה שאתה עושה בדרך כלל ולמה זה שגוי. יש לך פה שיעורי פוקר חינמיים, רק להתמיד וללמוד.
    קח את כל העצות ותבין שהדאמות שלך בביג מול 24 של הסמול שמפסידות קופת צ'יפ לידר ומעיפות אותך מהטורניר(סיפור אמיתי לא נגענו) הן רק מכשול רגעי בדרך למטרה הכללית.

טיפ אחרון שאני עושה לאחרונה ועוזר לי לפעול מהמוח ולא מהבטן: תאפס לך את הנתונים האישיים בהולדם מנג'ר ותתחיל למדוד מעתה והלאה את אחוז הידיים שניצחת כאשר הגעת לשואודאון.
    המטרה שלך להיות לפחות מעל 50% ואין סיכוי שאתה חורג מזה.

בהצלחה.
    נערך לאחרונה על ידי avivgigi90; 15/01/2014 ב 12:17.

19. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (21)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    במקור פורסם על ידי avivgigi90 צפה בהודעה
    טוב, ההודעה הבאה שלי תהיה אכילת כובע והודאה בטעות שכל גבר עם אגו שונא לעשות:
    בן, אם תדפדף בין ההודעות שלי בפורום ובבלוגים אתה תראה טענות שלי דומות לשלך ואף חמורות יותר.
    אבל אחרי שעשיתי את הסוויצ' המנטלי במוח, מה שלקח לי יותר מחצי שנה לעשות אני יכול לנסות להאיר את עיניך.

אני אפתח בזה שאני עדיין חושב ואפילו בטוח שמשהו בחלוקת הקלפים לא רנדומלי - אבל בראייה אובייקטיבית, זה לא קורה רק לרעתך. (וזה עדיין לא הופך את זה לבסדר, עדיין צריך לחקור את זה לעומק)
    שים לב כמה פעמים הדחת שחקן לפני הכסף בשבירה גדולה. אני אישית לא הייתי חושב על השחקן שהודח, לא הייתי שם את עצמי בנעליים שלו,
    רק הייתי מאוד שמח על הגדלת הסטאק וחושב לעצמי " מגיע לי לקחת את הכסף מהקופה הזאת כי כשאני קינגים אני לא אמור ליפול על אסים"
    אתה בעצם מתרץ את השבירה בכך ששיחקת טוב.
    עכשיו תסתכל על עצמך כשחקן שמתחיל את הסשן - בוא נצא מנקודת הנחה שאתה שחקן טוב שקורא את היריב מושלם.
    אתה עושה פולדים בוגרים, לא נגרר לעימותים מיותרים ועושה החלטות מושכלות.

עכשיו באמת תזכר מה קורה אחרי השבירה הראשונה ואז השניה.
    האם שיקול הדעת באמת זהה למקודם? האם כל זוג אפילו נמוך משוחק באגרסיביות ואפילו במטרה ברורה להכניס הכל לפני הפלופ כדי "להכפיל"?
    האם תזרוק סוטד קונקטד בעמדה אמצעית לאחר רייז מעמדה מוקדמת פרי פלופ?
    האם באמת יעניין אותך מה יש ליריב מולך? או שהקינג דאמה שלך הולכים עד המוות?
    האם באמת מעניין אותך הסייזינג של הבחור מולך או שתרדוף כל דרואים למיניהם?
    אצלי עד התקופה האחרונה בתשובה לשאלות הראשונות בכל שורה הייתה "לא".
    הטילט היה משתלט, אמנם לא כל יד שוחקה במצב של טילט, אבל כל קלף שנראה יפה היה משוחק באהבה.

אם באמת המקרים האלה תקפים לגביך (ואני יודע שהם תקפים לגבי הרבה מאוד שחקנים)
    הייתי רוצה לתת לך טיפים שסידרו לי את הראש עם הזמן.
    1.תחשוב פעמיים אחרי כל שבירה, תשתדל לא לרסק את העכבר, ותרסן את עצמך להמשיך כאילו לא קרה כלום.
    2.אנחנו לא רובוטים, זה שריסנו את עצמנו לא אומר שלא צריך להוציא את התסכול באיזושהי צורה.
    אני אישית מעלה את הידיים לפורום\קבוצות פוקר בסקייפ ששונאות שאני מעלה שבירות @talitay @Shenideda @RedAlert25 @ @dori298 @iuta @ \ לחבר שנוטה כן לשבור עכברים אחרי שבירות כדי לקבל תחושה של הזדהות.
    3.תעקוב פה אחרי הרגים המטורפים שיש בפורום - תשים לב איך כל שני וחמישי הם משיגים פה סקורים משוגעים ותבין שזה לא מקרי.
    תכנס להודעות שלהם, תצפה בניתוחי ידיים. תחשוב מה שונה במה שאתה עושה בדרך כלל ולמה זה שגוי. יש לך פה שיעורי פוקר חינמיים, רק להתמיד וללמוד.
    קח את כל העצות ותבין שהדאמות שלך בביג מול 24 של הסמול שמפסידות קופת צ'יפ לידר ומעיפות אותך מהטורניר(סיפור אמיתי לא נגענו) הן רק מכשול רגעי בדרך למטרה הכללית.

טיפ אחרון שאני עושה לאחרונה ועוזר לי לפעול מהמוח ולא מהבטן: תאפס לך את הנתונים האישיים בהולדם מנג'ר ותתחיל למדוד מעתה והלאה את אחוז הידיים שניצחת כאשר הגעת לשואודאון.
    המטרה שלך להיות לפחות מעל 50% ואין סיכוי שאתה חורג מזה.

בהצלחה.
    למרות שיש לי המון מה להגיד על שאר הדברים המשפט האחרון פשוט זועק לי, אחוז הנצחונות בשואודאון (W$SD) שלי הוא 47% ואני חושב שהוא גבוה מדי.
    I feel beside myself now, so i must be you.

20. פלאש

מוניטין
    44 (8)
    הודה
    716
    קיבל תודה 388 פעמים ב200 הודעות
    קטונתי מלהיות מומחה , אבל כמו שרשמתי למדתי המון מאנשים בפורום ותמיד תמיד היה דגש ששחקן רווחי חייב להיות מעל ה50%.

משהתחלתי למדוד בתחילת 2014 - על 9000 ידיים אני עומד על 56% וזה מה שמדרבן אותי לעשות החלטות נכונות ולנתק את הרגש.

21. המשתמשים הבאים מודים ל avivgigi90 על התגובה המועילה:

TempoMempo (15/01/2014)

22. פול האוס

מוניטין
    19 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    2,122
    קיבל תודה 399 פעמים ב263 הודעות
    במקור פורסם על ידי avivgigi90 צפה בהודעה
    קטונתי מלהיות מומחה , אבל כמו שרשמתי למדתי המון מאנשים בפורום ותמיד תמיד היה דגש ששחקן רווחי חייב להיות מעל ה50%.

משהתחלתי למדוד בתחילת 2014 - על 9000 ידיים אני עומד על 56% וזה מה שמדרבן אותי לעשות החלטות נכונות ולנתק את הרגש.
    תודה רבה
    כמו שאתה רואה יש לי בעיה מכיוון שבכל הרמות ה W$SD קטן מ-50. אשמח לקבל עצות איך לעלות אותו.

תודה מראש

23. הסמל האישי של Shenideda
    פלאש

מוניטין
    39 (10)
    הודה
    167
    קיבל תודה 380 פעמים ב254 הודעות
    במקור פורסם על ידי TempoMempo צפה בהודעה
    תודה רבה
    כמו שאתה רואה יש לי בעיה מכיוון שבכל הרמות ה W$SD קטן מ-50. אשמח לקבל עצות איך לעלות אותו.

תודה מראש
    טמפון ממפון בבראג?
    WP IMO

24. הסמל האישי של zx12r
    רויאל פלאש  

מוניטין
    40 (13)
    הודה
    494
    קיבל תודה 1,016 פעמים ב668 הודעות
    במקור פורסם על ידי Shenideda צפה בהודעה
    טמפון ממפון בבראג?