מחשבות לגבי המצב הנוכחי

+ הגב לנושא
עמוד 7 מתוך 9 ראשוןראשון ... 6 7 8 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 121-140 מתוך 177
  1. זוג

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    28
    קיבל תודה 8 פעמים ב8 הודעות
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    נראה לך שזה עובד ככה? כולם מזמן היו עושים ככה
    אם החברה נשלטת מפה אז צריך לשלם מס פה. עכשיו אתה יכול להגיד מי ידע בכלל, אבל באותו מידה מי ידע בכלל גם ככה
    כן, אבל לחברה שם אין רווחים, היא על אפס. אתה מושך את כל הכסף בתור שכר ומשלם מס כמו שכיר. אבל הפעילות הלא חוקית כאילו בישראל, נעשית על ידי חברה מחו"ל, ואין לזה קשר למס הכנסה. החוק לא אוסר לעבוד בחברה שמשחקת פוקר. ואם זה היה ככה כולם היו עושים ככה זו לא טענה, עד שמישהו לא ינסה. עד שסטס פתח עוסק מורשה כולם אמרו אותו דבר על מה שהוא עשה.

עכשיו באופן כללי לגבי חברות בחו"ל וחברות אנרק. מס הכנסה אוכל את הלב באופן כללי ולא מצליח לפצח את הנושא לגמרי. מעבר לזה, אם שחקן נוסע לטרנירים בתדירות מסוימת, ויש לו כתובת בחו"ל, אז זה עוד יותר פשוט. שוב, צריך לנסות. אם הייתי משחק בסכומים רציניים הייתי בהחלט מתעמק בזה.
    נערך לאחרונה על ידי MichaelPh23; 29/01/2014 ב 08:45.

2. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    במקור פורסם על ידי MichaelPh23 צפה בהודעה
    כן, אבל לחברה שם אין רווחים, היא על אפס. אתה מושך את כל הכסף בתור שכר ומשלם מס כמו שכיר. אבל הפעילות הלא חוקית כאילו בישראל, נעשית על ידי חברה מחו"ל, ואין לזה קשר למס הכנסה. החוק לא אוסר לעבוד בחברה שמשחקת פוקר. ואם זה היה ככה כולם היו עושים ככה זו לא טענה, עד שמישהו לא ינסה. עד שסטס פתח עוסק מורשה כולם אמרו אותו דבר על מה שהוא עשה.

עכשיו באופן כללי לגבי חברות בחו"ל וחברות אנרק. מס הכנסה אוכל את הלב באופן כללי ולא מצליח לפצח את הנושא לגמרי. מעבר לזה, אם שחקן נוסע לטרנירים בתדירות מסוימת, ויש לו כתובת בחו"ל, אז זה עוד יותר פשוט. שוב, צריך לנסות. אם הייתי משחק בסכומים רציניים הייתי בהחלט מתעמק בזה.
    רגע רגע, לא הבנתי. אתה מושך את כל הכסף בתור שכר ומשלם מס כמו שכיר אז מה עשית בזה? תעשה כבר כמו סטס וזהו, בשביל מה החברה זרה?
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

3. הסמל האישי של mr nuts
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    30 (14)
    הודה
    1,051
    קיבל תודה 1,962 פעמים ב821 הודעות
    במקור פורסם על ידי MichaelPh23 צפה בהודעה
    דרך אגב, לשחקני אונליין יכול להיות פתרון פשוט (צריך לבדוק). לפתוח חברת ארנק באיי הבתולה, החברה תנהל ספרים של הכנסות והוצאות. השחקן הישראלי ימשוך משכורת פה בארץ (דמי ניהול וכד'). מס הכנסה שוב יכול לקפוץ במצב כזה, כי השחקן הוא עובד של חברה בחו"ל. הם יצטרכו להוכיח שהוא שם כסף בכיס ולא שילם עליו מס, דבר שבחיים לא קרה ולא יקרה. על החברה באיי הבתולה מוטל מס בשיעור 0 אחוז.
    מה אומרים?
    רעיון מעולה וחדשני, בטוח לא נוסה בשום תחום עדיין, בהצלחה. או אולי פשוט אל תדווח ותגמור עניין.
    ״שתזכה לקלפים זהים״ ראובן.

4. המשתמשים הבאים מודים ל mr nuts על התגובה המועילה:

gspot (29/01/2014)

5. הסמל האישי של vladi
    פלאש

מוניטין
    17 (11)
    הודה
    784
    קיבל תודה 186 פעמים ב138 הודעות
    נו ברגיל התחלנו עד כמה מצב במדינה מפגר לכל מהשקשור לפוקר ומסיימים עם קומבינות. אז לגבי זה יש לי שאלה אולי מישהו יודע לענות. נניח יש לי אזרחות כפולה רוסי-ישראלי , ברוסיה פוקר מוכר ומס בערך 20%, אם אני משלם מס זכיה ברוסיה ועושה עברה בנקאית לארץ ,מס הכנסה יכולים לחייב אותי לשלם מס כאן?
    תודה

the best job is highly paid hobby!!!
    "Во время игры всегда сохраняй свою голову холодной. Если ты теряешь голову, ты потеряешь фишки"

6. זוג

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    28
    רגע רגע, לא הבנתי. אתה מושך את כל הכסף בתור שכר ומשלם מס כמו שכיר אז מה עשית בזה? תעשה כבר כמו סטס וזהו, בשביל מה החברה זרה?
    שתשלם באמת רק על מה שמשכת שזה נושא הפוסט, ולא על מה שהם יחליטו. מושך משכורת מכניס כסף לכיס. על זה משלם.
    מה שסטס עשה בלי קשר מעולה. אבל בנוגע לשאלה אם למשטרה יש בט או לא, הפתרון שלי פותר את זה.
    בקיצור, לשלם מס אני מניח בסופו של דבר שצריך, כמו כל אינסטלטור. ונכון גם לתכנן תכנוני מס.
    תכלס להיות עצמאי שמרוויח 200 אלף דולר בשנה זה לא כיף גדול. אתה נפרד מהמון כסף, ואין לך ממש איך לשחק עם זה. כשאתה חברה, ובפרט חברה בחו"ל יש לך יותר אפשרויות. זה הכל.

7. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    קיבל תודה 1,809 פעמים ב1,120 הודעות
    אתה נותן יעוץ בנושא מיסוי בינלאומי?
    ובנימה רצינית, זה לול.
    נראה לך שבמחי ח-ן בנק באיי הבתולה או באיי השרמוטה אתה פותר משהו?
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

8. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,277 פעמים ב681 הודעות
    מי אמר שעשו את זה לעסק? מישהו הולך ומשחק טורניר של 2000 דולר, מוכר 60 אחוז ממנו, וזוכה ב50000 דולר. עכשיו נשאר לו ביד 20000 דולר, והמדינה אומרת לו תביא לי 15000 דולר. מתי בדיוק הוא אמור ללכת למדינה ולספר את הסיפור?
    לפני שהוא משחק את הטורניר ? מישהו בכלל אמר שהוא חי מפוקר? מישהו יודע איך זה עובד? יש טופס שאתה ממלא? אני רוצה לראות אותך, לא שחקן פוקר לפרנסתו הולך ועושה את זה לפני טורניר קטן של 500 יורו שאתה נוסע לשחק באירופה.
    אחרי שהטורניר נגמר? עכשיו מישהו במס הכנסה יאמין לו? הרי כל אחד יבוא ויגיד שהוא היה עם שותפים

בקיצור אל תקפוץ בלי לחשוב
    אתה אומר בדיוק מה שאני אמרתי.
    כל עוד אין הסדרה, מס הכנסה לא יאמין לסיפורי סבתא על הפסדים קודמים, על משקיעים, על מלונות- כי אז כל אחד יגיד את זה ואז לא ישלמו מס בכלל (או מאוד נמוך).
    העניין לא מוסדר, זה בעיה- אבל זה לא אומר שצריך להמשיך באותו קו עד שיתפסו אותך, צריך לסדר את זה אם אתה חושב שזאת העבודה שלך לטווח הארוך.

וכמו שאמרו לך, וכמו שרשום פה בחבילות של שחקנים שטסים לחו"ל ומוכרים חבילות - אם תהיה זכיה שתחוייב במס אני אשלם מס.
    זאת אומרת, מחלקים רווחים אחרי תשלום המס, לא לפני.
    ומי שמעלים ואחרי זה מקבל את הפצצה של המס יש לו להאשים רק את עצמו.

עכשיו אם אני לא יודע איך הדברים עובדים, אני לא אמור למכור אחוזים בכלל. אם אני מוכר אחוזים, כנראה שיש לי קצת קילומטראז' בעסק ואני יודע בדיוק מה אני עושה. אל תיתמם.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

9. רביעייה  

מוניטין
    111 (13)
    הודה
    933
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב753 הודעות
    במקור פורסם על ידי Black winter day צפה בהודעה
    אוי נו, אז טעיתי. עבירה, כמובן. אני אגלה לכם עוד סוד, שלא ידעתם - לא נולדתי בארץ ועברית זו לא שפת האם שלי.
    אני דווקא אהבתי יותר את ה"תפיחה על השכם"
    בגדול אחלה פוסט ,חד ונוקב.
    לגבי העובדות והמצב הקיים אפרט בקצרה כי זה מסובך מדי להיכנס לעומק וכל מקרה לגופו .
    סטס לא המציא את הגלגל , הוא פשוט משתמש בו.
    אנשים מספרים על מה שעברו במס הכנסה בתור שחקני פוקר אבל יש לי חדשות בשבילכם, ההליך הוא זהה גם לנהג מונית,קבלן ,רופא או כל בעל מקצוע אחר. מי שלא מדווח על הכנסות כלל ידונו בתיק שלו בשני מישורים: המישור האזרחי בו ינסו לגבות את המס שלא שולם והמישור הפלילי בו ינסו למצות את הדין בגין חוסר הדיווח, אמנם תיאורטית קיימת הפרדה בין התיקים והם נידונים בפקידי שומה שונים לצורך העניין (פקיד שומה חקירות הוא פקיד שומה בפני עצמו ) אבל בפועל מה שקורה שמנסים להגיע ל"עסקת חבילה" ולוותר על התיק הפלילי בתמורה לתשלום נוסף בתיק האזרחי או תשלום "כופר" שמהווה תחליף להגשת כתב אישום פלילי.

הגדרת עסקה בחוק מע"מ כוללת בתוכה הגדרה שזהו מכר או שירות,מאחר ושחקן פוקר לא מוכר דבר וגם לא נותן שירות הוא לא יכול לענות להגדרת עוסק מורשה ולפיכך גם לא ידרשו ממנו מס.
    לעניין מס הכנסה אציין כי קיימים שני מסלולים אופציונאליים ,כל מקרה יש לבדוק לגופו מי מתאים לאיזה מסלול.
    מסלול הגרלות בו יחול חיוב במס של 30% (מהשנה,עד כה היה 25% ) על סכום הזכייה ללא אפשרות של כל קיזוז הוצאה גם לא כרטיס הכניסה.
    האבסורד גדול יותר אם הזכייה בארה"ב ,שם ינוכה מס במקור שאינו ניתן לקיזוז בארץ כלומר ישולם מס על הרווח בארה"ב של 30% ובנוסף מס על הזכייה בישראל של 30% ללא כל אפשרות קיזוז, כן,זה נקרא כפל מס אבל זו לשון החוק ותשובה מהמחלקה המקצועית במס הכנסה הועלתה לפורום על ידי בעבר ( בפועל לא תמיד מיישמים את התקנה הזו )
    מסלול שני הוא להיחשב כעצמאי שמשחק פוקר (מקרה סטס) ואז משלמים מס (כולל ביטוח לאומי ) על הרווחים בלבד כלומר הכנסות פחות הוצאות, במקרה הזה יוכרו הוצאות טיסה,שהייה,דמי הכניסה ועוד בדיוק כמו לכל עצמאי, במקרה הזה בניגוד למקרה הקודם יקוזז המס במקור שנוכה בחו"ל מאחר ומקור ההכנסה הוא עסק ולא הגרלות.
    עוד אציין כי במס הכנסה לא הכל שחור לבן וייתכן מקרה בו לבלאק סגרו עסקה א ולמילר סגרו עסקה ב גם אם הנתונים שלהם זהים לחלוטין.
    לעניין הכרה בהכנסות\הוצאות חובת ההוכחה היא על המדווח כלומר אם אני טוען שהיה לי הפסד של 50000 יידרשו הוכחות מתאימות. באונליין זה קל כי יש תדפיסים וכו' , אשמח לראות את הפרצוף של סטס ביום שיפסיד (חו"ח) סכום נכבד בקאש שיקוזז מההכנסות המדווחות באונליין ויגיע לדיון במשרדי פקיד השומה ( הדוחות לא מתקבלים באופן אוטומטי,אחת לכמה שנים דנים בהם ) שיסביר לו שההסברים שלו לא מספקים והוא לא מכיר לו בקיזוז
    נערך לאחרונה על ידי ישראל; 29/01/2014 ב 10:07.

10. 6 המשתמשים הבאים הודו לישראל על ההודעה המועילה:

chapes (29/01/2014), evya31 (29/01/2014), natu (29/01/2014), nonickname (29/01/2014), Stasia42 (30/01/2014), vladi (29/01/2014)

11. רביעייה  

מוניטין
    76 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    551
    קיבל תודה 868 פעמים ב596 הודעות
    במקור פורסם על ידי ישראל צפה בהודעה
    אני דווקא אהבתי יותר את ה"תפיחה על השכם"
    בגדול אחלה פוסט ,חד ונוקב.
    לגבי העובדות והמצב הקיים אפרט בקצרה כי זה מסובך מדי להיכנס לעומק וכל מקרה לגופו .
    סטס לא המציא את הגלגל , הוא פשוט משתמש בו.
    אנשים מספרים על מה שעברו במס הכנסה בתור שחקני פוקר אבל יש לי חדשות בשבילכם, ההליך הוא זהה גם לנהג מונית,קבלן ,רופא או כל בעל מקצוע אחר. מי שלא מדווח על הכנסות כלל ידונו בתיק שלו בשני מישורים: המישור האזרחי בו ינסו לגבות את המס שלא שולם והמישור הפלילי בו ינסו למצות את הדין בגין חוסר הדיווח, אמנם תיאורטית קיימת הפרדה בין התיקים והם נידונים בפקידי שומה שונים לצורך העניין (פקיד שומה חקירות הוא פקיד שומה בפני עצמו ) אבל בפועל מה שקורה שמנסים להגיע ל"עסקת חבילה" ולוותר על התיק הפלילי בתמורה לתשלום נוסף בתיק האזרחי או תשלום "כופר" שמהווה תחליף להגשת כתב אישום פלילי.

הגדרת עסקה בחוק מע"מ כוללת בתוכה הגדרה שזהו מכר או שירות,מאחר ושחקן פוקר לא מוכר דבר וגם לא נותן שירות הוא לא יכול לענות להגדרת עוסק מורשה ולפיכך גם לא ידרשו ממנו מס.
    לעניין מס הכנסה אציין כי קיימים שני מסלולים אופציונאליים ,כל מקרה יש לבדוק לגופו מי מתאים לאיזה מסלול.
    מסלול הגרלות בו יחול חיוב במס של 30% (מהשנה,עד כה היה 25% ) על סכום הזכייה ללא אפשרות של כל קיזוז הוצאה גם לא כרטיס הכניסה.
    האבסורד גדול יותר אם הזכייה בארה"ב ,שם ינוכה מס במקור שאינו ניתן לקיזוז בארץ כלומר ישולם מס על הרווח בארה"ב של 30% ובנוסף מס על הזכייה בישראל של 30% ללא כל אפשרות קיזוז, כן,זה נקרא כפל מס אבל זו לשון החוק ותשובה מהמחלקה המקצועית במס הכנסה הועלתה לפורום על ידי בעבר ( בפועל לא תמיד מיישמים את התקנה הזו )
    מסלול שני הוא להיחשב כעצמאי שמשחק פוקר (מקרה סטס) ואז משלמים מס (כולל ביטוח לאומי ) על הרווחים בלבד כלומר הכנסות פחות הוצאות, במקרה הזה יוכרו הוצאות טיסה,שהייה,דמי הכניסה ועוד בדיוק כמו לכל עצמאי, במקרה הזה בניגוד למקרה הקודם יקוזז המס במקור שנוכה בחו"ל מאחר ומקור ההכנסה הוא עסק ולא הגרלות.
    עוד אציין כי במס הכנסה לא הכל שחור לבן וייתכן מקרה בו לבלאק סגרו עסקה א ולמילר סגרו עסקה ב גם אם הנתונים שלהם זהים לחלוטין.
    לעניין הכרה בהכנסות\הוצאות חובת ההוכחה היא על המדווח כלומר אם אני טוען שהיה לי הפסד של 50000 יידרשו הוכחות מתאימות. באונליין זה קל כי יש תדפיסים וכו' , אשמח לראות את הפרצוף של סטס ביום שיפסיד (חו"ח) סכום נכבד בקאש שיקוזז מההכנסות המדווחות באונליין ויגיע לדיון במשרדי פקיד השומה ( הדוחות לא מתקבלים באופן אוטומטי,אחת לכמה שנים דנים בהם ) שיסביר לו שההסברים שלו לא מספקים והוא לא מכיר לו בקיזוז
    איפה אבי לוזון כשצריך אותו

12. זוג

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    28
    במקור פורסם על ידי ami1983 צפה בהודעה
    אתה נותן יעוץ בנושא מיסוי בינלאומי?
    ובנימה רצינית, זה לול.
    נראה לך שבמחי ח-ן בנק באיי הבתולה או באיי השרמוטה אתה פותר משהו?
    לא נותן ייעוץ. מציע אפשרות. אני בטוח שלפני שסטס עשה מה שעשה גם אמרו לו לול.
    דרך אגב, כל מי שפותח חברה באיי הבתולה מצפה לו נו נו גדול ממס הכנסה או כל מיני רשויות אחרות. ראש פתוח יכול לעזור.

13. הסמל האישי של nonickname
    רויאל פלאש

מוניטין
    207 (16)
    הודה
    3,068
    קיבל תודה 1,373 פעמים ב1,038 הודעות
    ישראל מה שבעצם אתה אומר שכדאי להכיר מישהו בכיר במשרדים של מס הכנסה?

14. פול האוס

מוניטין
    11 (11)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    615
    קיבל תודה 743 פעמים ב354 הודעות
    אז מה היה לנו פה? אנשים עם אינטלגנציה גבוהה שחיים בלחץ מתמיד מרשויות החוק, המס, וזה לפני ששיחקתם 738 שולחנות ו764368 ידיים בערב, הפכתם חצי רובוטים, רצתם טוב במיליון והפנטזיה על המכה מתחילה להתגבש, ואחרי עשר שעות הפסדתם עם AK לזוג 4, אתם גמורים מעייפות, שרוף הראש, לא יכולים להסתכל על האישה או לשמוע את הילדים מהטילט, זה במקרה החיובי שיש לכם כאלה, אתם בדאונסווינג שוואלה, באמת עשיתם הכל נכון אבל נשברתם שוב ושוב ופתאום ה3000$ שאתם צריכים בשביל לשלם שכירות החודש הפכו למינוס 5000$, ההרגשה הכללית חרא ובא לך למות. לא מקנא בכם, פוקר פרוס.
    הרי ידוע שהגורם מספר אחד למוות בעולם המערבי הוא לחץ.

לא מקנא בכם.

ואתם, הילדים שלפני צבא, בצבא, קצת אחרי צבא, מציע שתיצרו לעצמכם ערך לחיים לפני הפוקר, כי וואלה, זו לא באמת המציאות, מה שהפוקר הזה נראה לכם, הוא לגמרי מעוות את תמונת החיים שאפילו שאתם חושבים שאתם הכי חכמים בעולם, עוד לא טעמתם.
    נערך לאחרונה על ידי afterpartt; 29/01/2014 ב 12:17.

15. 3 המשתמשים הבאים הודו לafterpartt על ההודעה המועילה:

GabeKaplan (29/01/2014), shimsh (29/01/2014), TheSting (29/01/2014)

16. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    קיבל תודה 1,809 פעמים ב1,120 הודעות
    במקור פורסם על ידי afterpartt צפה בהודעה
    אז מה היה לנו פה? אנשים עם אינטלגנציה גבוהה שחיים בלחץ מתמיד מרשויות החוק, המס, וזה לפני ששיחקתם 738 שולחנות ו764368 ידיים בערב, הפכתם חצי רובוטים, רצתם טוב במיליון והפנטזיה על המכה מתחילה להתגבש, ואחרי עשר שעות הפסדתם עם AK לזוג 4, אתם גמורים מעייפות, שרוף הראש, לא יכולים להסתכל על האישה או לשמוע את הילדים מהטילט, זה במקרה החיובי שיש לכם כאלה, אתם בדאונסווינג שוואלה, באמת עשיתם הכל נכון אבל נשברתם שוב ושוב ופתאום ה3000$ שאתם צריכים בשביל לשלם שכירות החודש הפכו למינוס 5000$, ההרגשה הכללית חרא ובא לך למות. לא מקנא בכם, פוקר פרוס.

לא מקנא בכם.

ואתם, הילדים שלפני צבא, בצבא, קצת אחרי צבא, מציע שתיצרו לעצמכם ערך לחיים לפני הפוקר, כי וואלה, זו לא באמת המציאות, מה שהפוקר הזה נראה לכם, הוא לגמרי מעוות את תמונת החיים שאפילו שאתם חושבים שאתם הכי חכמים בעולם, עוד לא טעמתם.
    @nissan
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

17. 2 המשתמשים הבאים הודו לami1983 על ההודעה המועילה:

gspot (29/01/2014), nissan (24/04/2014)

18. הסמל האישי של SnowRoll
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    56 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,486
    קיבל תודה 1,266 פעמים ב563 הודעות
    אחרי כל מה שנאמר כאן בת'רד, רציתי רק להוסיף את ה $0.02 שלי:
    הרצתי קצת מספרים, ממש בקטנה, אני לא בטוח שבשורה התחתונה עדיף מסלול של משלח יד שבו מכירים בהוצאות, לבין מיסוי 30% קבוע בלי קיזוזים. במקרים מסוים זה אפילו עדיף שיקחו ב 30% בלי קיזוזים.
    זה לגבי המס. ובהצלחה לסטס.

לגבי איך שהחברה שופטת וזה...
    אני כבר שנה וחצי במדינה שבה פוקר והימורים הם חוקיים, לא רק זה - ההכנסות מהם פטורות ממס.
    קודם כל זה תענוג. הכל נעים, מסודר ומתורבת. בלי עבריינים, בלי אנשים שמעשנים עליך או סיבוב מלצרית/דילר/ווטאבר. לא ראיתי פעם אחת אנשים צועקים אחד על השני, מקסימום הערה צינית וטילטיונרית - גם היא בווליום רגיל לגמרי.
    אז הפוקר כאן הוא חוויה אחרת לגמרי - בהשוואה לישראל.
    א-ב-ל, עם כל הלגיטימיות שיש כאן למשחק, עדיין לא ראיתי מקרה אחד שבו מישהו שאיננו שחקן פוקר הסתכל בצורה חיובית על שחקני פוקר מקצועיים.
    אז גם אם זה חוקי למהדרין - לגיטימציה והבנה מהסביבה - זה סיפור אחר לגמרי. לא נכנס להסברים למה זה. זו פשוט העובדה.
    שחקן פוקר מקצועי, גם במדינה שבה זה חוקי ופטור ממס הוא לא דמות לחיקוי כאן ולעולם יתסכלו עליו כעל אדם מפוקפק.

19. המשתמשים הבאים מודים ל SnowRoll על התגובה המועילה:

Stasia42 (30/01/2014)

20. הסמל האישי של wallaks
    סטרייט  

מוניטין
    180 (9)
    הודה
    296
    קיבל תודה 570 פעמים ב236 הודעות
    במקור פורסם על ידי afterpartt צפה בהודעה

לא מקנא בכם.

אין לחץ, שום טילט, הפוקר תענוג. תמות.

21. הסמל האישי של TheSting
    סטרייט

מוניטין
    20 (11)
    הודה
    70
    קיבל תודה 203 פעמים ב146 הודעות
    במקור פורסם על ידי SnowRoll צפה בהודעה
    שחקן פוקר מקצועי, גם במדינה שבה זה חוקי ופטור ממס הוא לא דמות לחיקוי .
    ובצדק
    אין על קפטן ג'ק!

22. זוג

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    11
    קיבל תודה 24 פעמים ב13 הודעות
    במקור פורסם על ידי TheSting צפה בהודעה
    ובצדק
    אתה חושב שאדם הופך לדמות ראויה לחיקוי בראש ובראשונה בזכות מי שהוא או בזכות המקצוע שלו?
    האם המקצוע שלו הוא המדד החשוב ביותר בעיניך כדי לקבוע מי הוא?
    האם כל מי שבוחר מקצוע ראוי לחיקוי בעיניך הוא אדם ראוי לחיקוי?
    האם כל מי שבוחר מקצוע שאינו ראוי לחיקוי בעיניך הוא אדם שלא ראוי לחיקוי?
    האם אתה חש את עצמך כבעל יכולת לשפוט מי ראוי לחיקוי ומי לא?
    אתה עושה רושם של אדם מאד ערכי והחלטי שיודע את הדרך הנכונה לחיים נכונים ובתור אחד שעוד מחפש אותה, אשמח ללמוד.
    בתודה,
    עמידג
    נערך לאחרונה על ידי Amidag; 29/01/2014 ב 14:27.

23. 3 המשתמשים הבאים הודו לAmidag על ההודעה המועילה:

Holy (30/01/2014), shloogy (30/01/2014), StopThreeBettingMe (29/01/2014)

24. הסמל האישי של noniz
    פלאש

מוניטין
    20 (8)
    הודה
    597
    קיבל תודה 207 פעמים ב144 הודעות
    בקצב הזה עוד יתחילו גם לקחת מע"מ על הזכיות..

25. הסמל האישי של TheSting
    סטרייט

מוניטין
    20 (11)
    הודה
    70
    קיבל תודה 203 פעמים ב146 הודעות
    במקור פורסם על ידי Amidag צפה בהודעה
    אתה חושב שאדם הופך לדמות ראויה לחיקוי בראש ובראשונה בזכות מי שהוא או בזכות המקצוע שלו?
    לחשוב שאחד לא קשור בשני זה נאיביות. המקצוע שבו בוחר אדם קשור אינטגרלית למי שהוא

האם המקצוע שלו הוא המדד החשוב ביותר בעיניך כדי לקבוע מי הוא?
    אין מדד הכי חשוב, יש מכלול של דברים ומקצוע הוא בהחלט אחד מהם

האם כל מי שבוחר מקצוע ראוי לחיקוי בעיניך הוא אדם ראוי לחיקוי?
    שאלה דמגוגית. ברור שלא. מצד שני, בחירה במקצוע לא ראוי אכן מהווה סוג של וטו על הנושא. אם מישהו בחר להתפרנס מסחר איברים, האם באמת מעניין אותך עד כמה הוא בנאדם טוב במנותק ממה שבחר לעסוק בו?

האם כל מי שבוחר מקצוע שאינו ראוי לחיקוי בעיניך הוא אדם שלא ראוי לחיקוי?
    כן.
    האם אתה חש את עצמך כבעל יכולת לשפוט מי ראוי לחיקוי ומי לא?
    בערך באותה מידה כמו כל אחד אחר פה בפורום. אנשים מביעים כאן דיעה. זה המטרה של פורום ציבורי.

אתה עושה רושם של אדם מאד ערכי והחלטי שיודע את הדרך הנכונה לחיים נכונים ובתור אחד שעוד מחפש אותה, אשמח ללמוד.
    אחלה.

אתה עושה רושם של בחור מתחכם שמנסה להציג את עצמך בתור אדם עם ראש פתוח וגישה מתקדמת ואותי בתור אדם צר אופקים ובור.

אז בוא נשים את הדברים על השולחן שיהיה ברור:

פוקר מבחינתי זה תחביב.
    זה לא אותו דבר כמו שחמט, טניס, ברידג' או כל עיסוק פנאי אחר היות ופוקר עדיין נסוב סביב הימורים (וזה לא משנה כמה אלמנט המזל כן/לא פקטור בסיפור). לנסות לנתק אותו מההקשר הזה במין נסיון להציג אותו בתור האבולוציה הבאה של משחקי האסטרטגיה זה בעיני לא נכון.
    נערך לאחרונה על ידי TheSting; 29/01/2014 ב 15:20.
    אין על קפטן ג'ק!

26. 7 המשתמשים הבאים הודו לTheSting על ההודעה המועילה:

allinarco (29/01/2014), guy777 (29/01/2014), idan (29/01/2014), nice pot (29/01/2014), segalion (29/01/2014), SmackinYaUp (29/01/2014), stam1 (29/01/2014)

27. זוג

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    11
    קיבל תודה 24 פעמים ב13 הודעות
    שכנעת אותי שאתה לא בור צר אופקים.
    אתה פשוט צבוע וחסר כבוד.
    אתה נכנס עם איזו הצהרה בת מילה אחת שמטרתה לרמוס את כבודם של רבים וטובים כאן בפורום שהצליחו (ככל הנראה) יותר ממך במשחק ששניכם התאהבתם בו.
    אשמח לשמוע קצת על המקצוע שלך ועל האופן שבו הוא הופך אותך לדמות ראויה לחיקוי (מניח שאתה כזה.. אין מצב שהיית מתנשא כך על אחרים אחרת, נכון?)

28. המשתמשים הבאים מודים ל Amidag על התגובה המועילה:

StopThreeBettingMe (29/01/2014)

עמוד 7 מתוך 9 ראשוןראשון ... 6 7 8 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. עד איזה שעה נצבר VPP לחודש הנוכחי?
    על ידי zx12r בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 01/01/2013, 04:36
  2. המצב במדינה
    על ידי kakayeled בפורום אוף טופיק
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 27/11/2012, 19:24
  3. מישהו מכיר את שרון לוין שכרגע ממוקם רביעי ב WPT הנוכחי?
    על ידי orchip בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 23/04/2012, 13:54
  4. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 23/04/2012, 13:54
  5. ניר מתי חוזר לך המצב רוח ?
    על ידי BarMenham בפורום טורנירים אונליין
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 13/09/2010, 23:59

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog