משחק לייב 5-5...

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-4 מתוך 4
  1. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות

משחק לייב 5-5...

אני יושב בעמדה בינונית עם KQ פולדים עד אלי אני מרים 35 פולדים עד לכט אוף שמכפיל אותי 35+35 (אין לי מידע מסויים על השחקן) וכמובן שדיי ברור לי שהוא מאנסטר ובנוסף אני בלי פוזישן, מצד שני הוא רק הכפיל אותי אני לא רואה סיבה לוותר , אני משווה. פלוף A K Q אני ממש מאושר ומדמיין איך הסטייק שלו עובד אלי לאט לאט ...ואז חושב שוב ומבין משהוא אחר, בעיקרון אני שם אותו 10 10 + , AQ+ . מה שאומר שמבחינתי יש סיכוי מאוד סביר שהוא טוב עלי ואם הוא לא טוב עלי אני לא רואה איך אני מוציא ממנו משהו.
    אני בצ'ק הוא גם בצ'ק (עכשיו אני עדין לא סגור על העובדה שהוא לא יושב עם סט או זוגות כי ראיתי לא מעט סלוופלאי של דגים במצבים דומים.) טרן 4 אני בצ'ק הוא שוב בצ'ק , עכשיו אני סגור על העובדה שהוא מחזיק ביד 10 10/ JJ.
    ואחרי שני צ'קים שלי בפלוף ובטרן הוא לא שם אותי על יד כל שהיא,אם אני אתן ווליו אני מאמין שהוא יכול לזרוק אבל אם אני אתן אובר בט זה יכול להיות דיי מסריח מהזווית ראיה שלו(שני צ'קים ואובר בט..מאיפה צצתי). ריבר 7
    עכשיו אני חושב בערך חצי דקה שיראה כאילו אני מבין שהיריב חלש ואני מבין שאני יכול לגנוב את הקופה...ומרים בגובה הקופה 150 על קופה 150...
    היריב ישר מסתכל עלי ובמבט של ...ברור שאתה כלום אבל איך אני אמור לשלם את זה?!?! ואז הוא אומר " נוו באמת מה זה הפלוף הזה מה זה? אני ג'קים, אבל מה אתה יכול להיות? איפה אתה עד לריבר?..." ומשווה.

2. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    אני אישית נוטה פשוט לזרוק למינרייז מדג פרה פלופ (יש בעיה עם המשפט הזה, כי שחקן שהוא לא דג לא ייעשה מינרייז פרה פלופ)

מהסיבה הפשוטה שאם תשים אותו על ריינג', אתה מעט פעמים תרוויח קופות קטנות והרבה פעמים תפסיד קופות גדולות.
    אתה ממש במקרה פגשת את תחתית הריינג' של הדג למינרייז. למעשה - זו היד היחידה שאתה מנצח. יותר פעמים תראה כאן QQ+ ו-AK.
    קיצר, פולד פרה.

3. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    במקור פורסם על ידי roie_bz צפה בהודעה
    אני אישית נוטה פשוט לזרוק למינרייז מדג פרה פלופ (יש בעיה עם המשפט הזה, כי שחקן שהוא לא דג לא ייעשה מינרייז פרה פלופ)

מהסיבה הפשוטה שאם תשים אותו על ריינג', אתה מעט פעמים תרוויח קופות קטנות והרבה פעמים תפסיד קופות גדולות.
    אתה ממש במקרה פגשת את תחתית הריינג' של הדג למינרייז. למעשה - זו היד היחידה שאתה מנצח. יותר פעמים תראה כאן QQ+ ו-AK.
    קיצר, פולד פרה.
    זאת לא הפעם הראשונה שזאת הביקורת שאני מקבל בקשר ליד...וכן אני מתחיל לקבל את העובדה
    שהייתי צריך לוותר פריפלוף

4. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    פולד פריפלופ, זה שזה רק מין רייז לא אומר שהטווח שלו לא מרסק אותך וברוב הסטואציות אתה תבין למה KQ היא יד של reverse implied odds.

פוסט בסדר גמור.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

נושאים דומים

1. תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 25/11/2013, 11:07
  2. משחק לייב,יש כמו טופ טו?
    על ידי shoko87 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 09/12/2010, 16:19
  3. משחק לייב 5-5...
    על ידי shoko87 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 30/11/2010, 08:12
  4. משחק לייב 5-5, AJs עם פוזישן