KK מול 3 בט מהביג ,משחק לייב 5-5.

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-20 מתוך 20
  1. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות

KK מול 3 בט מהביג ,משחק לייב 5-5.

ראיתי כאן כתבה של "גיל" שמאוד הזכירה לי יד שהייתי נוכח בה לפני חודש ימים.
    ההבדל העיקרי הוא שאני אישית הכרתי את היריב מצויין, שחקן לא רע שמבין עניין
    בנוסף הוא מכיר אותי דיי טוב (שיחקנו יותר מ10 משחקי לייב ביחד).
    בכל אופן הייתי מאוד שמח לקבל דעות אם היה צורך לשחק את היד בצורה שונה.

שני לימפים על השולחן אני מהכט אוף KK רייז 5+30, BB חוזר עוד 30+60.(היריב יושב בתחילת היד עם 500 ש"ח ואני מעליו)
    פולדים עד אלי,טווח הידיים שאני רואה את היריב הם JJ, +AQ+.
    עכשיו אני סגור על העובדה שאם אני חוזר אליו שוב JJ הוא זורק ללא ספק כנ"ל AQ וגם AK מאוד סביר, QQ גבולי ראיתי את היריב זורק בעבר פריפלוף,
    מכאן אני גם בידיעה שהפלוף יפתח הוא ישחק את המשחק שלו כמעט ב100% כמו שאני חושב שהוא ישחק אם יפתח A בפלוף והוא יושב עם QQ/JJ סביר מאוד שהוא נותן צ'ק אם הוא AK AQ הוא מהמר ואני באיזי פולד.
    בנוסף אם הוא יושב עם AK AQ ונפתח פלוף נמוך ללא פגיעה שלו סביר ביותר שהוא נותן עוד כדור וכמובן שאם הוא יושב jj/qq עם פלוף נמוך אני כנראה מוציא ממנו הכל.
    מכאן אני מחליט להשוות את ה3 בט שלו כאשר הקופה 185 ואנחנו יושבים עם 400 מאחורה, פלוף 3-6-10 היריב ברייז 110, אני חוזר באולאין 110+300 והוא משווה עם QQ .

2. הסמל האישי של david_moshko
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    297
    קיבל תודה 110 פעמים ב89 הודעות
    nh sir

3. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    נשמע לי בסדר גמור
    רק משהו אחד, אם כבר התעקשת לתרגם את CO לעברית,אז קאט אוף
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

4. המשתמשים הבאים מודים ל gspot על התגובה המועילה:

tomsilk (16/09/2010)

5. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    נשמע לי בסדר גמור
    רק משהו אחד, אם כבר התעקשת לתרגם את CO לעברית,אז קאט אוף
    ממש מצטער , לתשומת ליבי.

6. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    i'm all in pre and it's not even close
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

7. הסמל האישי של limper
    זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    6
    קיבל תודה 8 פעמים ב7 הודעות
    מה קשור ALLIN לפני הפלופ אם הוא אומר שהריד שלו על השחקן שהוא מקפל JJ ללא ספק וAQ גם וAK סביר?
    יש לו פוזישן ואפשר לעשות פה פלאט
    הפועל תל אביב - אלופת המדינה ומחזיקת גביע המדינה 09/10 !

8. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי limper צפה בהודעה
    מה קשור ALLIN לפני הפלופ אם הוא אומר שהריד שלו על השחקן שהוא מקפל JJ ללא ספק וAQ גם וAK סביר?
    יש לו פוזישן ואפשר לעשות פה פלאט
    לגמרי...עם דגש מאוד מאוד חזק על העובדה שאני יודע איך היריב ישחק את הפלוף כמעט בכל מצב אפשרי

9. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    אתם מתעלמים פה משאלה אחרת וחשובה, וזה מה וילן חושב שלכם יש!? לא רק מה יש לו. הבנתי שהיד שגיל תיאר בפוסט שלו הייתה מול איזה עגל מההפלגה, אבל שחקן טוב, באמת טוב ומנוסה ויש לא מעט כאלה, יכול להבריח לכם קינגים מהיד עם פלופ בעייתי, בדיוק כמו שקרה לגיל, אם הוא קורא אתכם נכון. לכן אני די מסכים עם נדב, ברוב המקרים זו הדרך הנכונה, והדברים שגם אתה וגם גיל תיארתם הם קצת תלוי-תוצאה.

10. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    אבל לא מדובר פה בעגל מההפלגה, שישלם עם 77 אולאין כי הירו אולי עם AK
    אני חושב שהנקודה החשובה הוא שהוא מציין שלדעתו 4BET זורק יד פחות טובה כמו JJ ואולי גם AK
    וזה בדיוק התשובה לשאלה שלך tutbananaa "מה וילאן חושב שיש לכם"

11. המשתמשים הבאים מודים ל gspot על התגובה המועילה:

tomsilk (16/09/2010)

12. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי Tutbanana צפה בהודעה
    אתם מתעלמים פה משאלה אחרת וחשובה, וזה מה וילן חושב שלכם יש!? לא רק מה יש לו. הבנתי שהיד שגיל תיאר בפוסט שלו הייתה מול איזה עגל מההפלגה, אבל שחקן טוב, באמת טוב ומנוסה ויש לא מעט כאלה, יכול להבריח לכם קינגים מהיד עם פלופ בעייתי, בדיוק כמו שקרה לגיל, אם הוא קורא אתכם נכון. לכן אני די מסכים עם נדב, ברוב המקרים זו הדרך הנכונה, והדברים שגם אתה וגם גיל תיארתם הם קצת תלוי-תוצאה.
    בעיקרון לא מדובר ביריב ברמת פרופשנל אבל אני יכול לומר שהיריב שחקן ריווחי בוודאות (במשחקי קאש ללא גניה). אני מעריך שאחרי שהשוותי את ה3 בט שלו הוא שם אותי 1010+ , AQ+.(עם דגש חזק על העובדה שאם אני AA/KK הוא ממש לא מבין מאיפה זה בא לו)
    ואני דיי סגור על העובדה שאם בפלוף נפתח A ואין לו את A הוא רץ לסמול בול במחשבה שאם אני 10-10/J-J אני אפחד לתת כדור ולבדוק איפה אני עומד,במילים אחרות אנילא רואה מצב שהוא היה נותן לי כדור בפלוף של A (כאשר הוא החזיק QQ) מה שאמור "לסבך" אותי בהבנה האם הוא מחזיק את הA, אם נפתח A והוא נותן כדור מבחינתי זה איזי פולד כאשר היד שהוא מחזיק היא AK/AQ.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 16/09/2010 ב 14:44.

13. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    בעיקרון לא מדובר ביריב ברמת פרופשנל אבל אני יכול לומר שהיריב שחקן ריווחי בוודאות (במשחקי קאש ללא גניה). אני מעריך שאחרי שהשוותי את ה3 בט שלו הוא שם אותי 1010+ , AQ+.(עם דגש חזק על העובדה שאם אני AA/KK הוא ממש לא מבין מאיפה זה בא לו)
    ואני דיי סגור על העובדה שאם בפלוף נפתח A ואין לו את A הוא רץ לסמול בול במחשבה שאם אני 10-10/J-J אני אפחד לתת כדור ולבדוק איפה אני עומד,במילים אחרות אנילא רואה מצב שהוא היה נותן לי כדור בפלוף של A (כאשר הוא החזיק QQ) מה שאמור "לסבך" אותי בהבנה האם הוא מחזיק את הA, אם נפתח A והוא נותן כדור מבחינתי זה איזי פולד כאשר היד שהוא מחזיק היא AK/AQ.
    בקשר לשורה הראשונה - להיפך לדעתי, כשאתה משווה זה אומר שאתה בוודאות חזק ומנסה לטמון פח. עם הערימות שיש לכם אתה אמור לזרוק ל-3בט שלו את כל הזבל/ידיים עם אקוויטי סביר (אפילו TJ סוט או 910 ) כלומר אתה לא יכול לשחק שם כל מיני ידיים של אימפלייד מה שגורם לטווח שלך להיות צר מאוד. אתה לא יכול להשוות עם זוגות כי אתה חושש שאתה נחות ושוב אין לך אימפלייד. אתה צריך בסיטואציה הזאת לזרוק גם AJ AQ כי אתה הרי חושש שהוא בטופ של הריינג' שלו. (אם לך יש אס אגב והוא QQ אז הוא הרי לא משלם לך שקל אחרי הפלופ כשעולה A , למעשה זה גורם ליריב שלך לשחק מושלם נגדך כי אתה מודיע לו פחות או יותר מה היד שלך (לפחות ליריב חד הבחנה)
    הדרך היחידה לפתוח את הטווח שלך בסיטואציה הזאת (בהנחה והיריב שלך מסוגל לחשוב על הדברים שאמרתי פה) זה לחזור עליו ב-4בט. ככה הטווח שלך נשאר רחב שם כי אתה יכול לעשות את זה עם כל מיני דברים (כמובן שאין שום טעם לעשות את זה אם היריב שלך מלכתחילה עושה 3בטים רק עם הקצה החזק של הריינג' שלו , וזה מה שהגדרת פריפלופ)

בכל מקרה, אני מאמין שאתה פותח מאוד רחב מהעמדה הזאת (או לפחות רוצה לקוות שכן, כי זה פוקר נכון) ועם הערימות האלו אתה אף פעם לא יכול להשוות לו כי זה לא נכון מתמטית, ואם אתה רוצה לנסות להציל לפחות חלק מהפתיחות האלה מאגרסיביות של אנשים אתה צריך לדחוף מעל חלק מהידיים. ונראה לי ש-KK יאזן את כל ה-TJ שאתה פותח איתם מקבל 3בט ואז דוחף מעל והיריב שלך מקפל AJ/AQ TT כמו גדול...
    נערך לאחרונה על ידי Raistlin; 16/09/2010 ב 18:24.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

14. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות
    אני חושב שהמהלך הזה טוב רק אם השחקן מסוגל לבלף 3-בט, ואתה יכול להרשות לעצמך לתת לו להתבוסס בבלוף של עצמו - אחרת המהלך הזה לא נכון.
    אני אסביר: במידה וליריב יש ak, יש סיכוי שלא תראה יותר שקל מהיריב)(אם הוא לא פוגע בפלופ) או שאתה ביט (אם בא אס), ואם ליריב יש טופ פיר, יש סיכוי שהוא יפגע בסט ואתה תהיה חייב להשוות לו כל הימור פוסט פלופ (במידה ואין אס בפלופ) ותיאלץ גם להיפרד מהסטק שלך.
    אני לא אוהב את המהלך הזה, בטח שלא עם קינגים שיש לך סיכוי גם להפסיד לסט וגם להיתקל באקשן קילר (אס). בהקשר ליד יצא לך טוב אבל לטווח הרחוק אני לא מאמין במהלך הזה.
    נערך לאחרונה על ידי dodly123; 16/09/2010 ב 22:04.

15. זוג

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    1
    קיבל תודה 17 פעמים ב10 הודעות
    +1
    לדעתי גם ההקפצה הנמוכה יחסית שלו מלמלדת על זה שהוא זוג J+ שכן עם AQ+ לדעתי או שהוא עושה פלאט או שהוא מרים קצת יותר כדי לבודד כי הוא לא יודע מה יקרה בפלופ. עם זוג 10 או יותר נמוך הוא גם עושה פה פלאט ולמזלך הגיע פלופ די יבש שהוא היה חייב לשחק. יכולת לסחוט יותר פרה עם חזרה לסביבות ה150-170 שהייתה מחייבת אותו פחות או יותר לכל פלופ שאין בו אס או קינג. אם יש לו אסים זה פשוט קולר בלתי אפשרי לזרוק קינגים כשליריב יש 100BB

16. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    אני חושב שהמהלך הזה טוב רק אם השחקן מסוגל לבלף 3-בט, ואתה יכול להרשות לעצמך לתת לו להתבוסס בבלוף של עצמו - אחרת המהלך הזה לא נכון.
    אני אסביר: במידה וליריב יש ak, יש סיכוי שלא תראה יותר שקל מהיריב)(אם הוא לא פוגע בפלופ) או שאתה ביט (אם בא אס), ואם ליריב יש טופ פיר, יש סיכוי שהוא יפגע בסט ואתה תהיה חייב להשוות לו כל הימור פוסט פלופ (במידה ואין אס בפלופ) ותיאלץ גם להיפרד מהסטק שלך.
    אני לא אוהב את המהלך הזה, בטח שלא עם קינגים שיש לך סיכוי גם להפסיד לסט וגם להיתקל באקשן קילר (אס). בהקשר ליד יצא לך טוב אבל לטווח הרחוק אני לא מאמין במהלך הזה.
    אז אינ מבין שלא היה לך כוח לקרוא את מה שלי היה לומר, בכל אופן אם זאת התגובה שלך.
    כמו שכבר ציינתי אם היריב מחזיק AK/AQ ולא פוגע בפלוף לפי איך שאני מכיר אותו ב-80% מהמקרים הוא נותן כדור בפלוף,בנוסף אם אני חוזר אולאין הוא שם אותי QQ+,AK מה שאומר שבכל מקרה אם הוא AK ביותר מ60% מהמקרים הוא זורק.
    ושוב...אם יש לו JJ/QQ ונתפתח פלוף נמוך אני מוציא ממנו כנראה הכל בנוסף ברור שאם הוא פוגע בסט שלו אין לי יציאה.(וכמובן שאם הוא AA הסוף דיי ברור).
    בכל אופן אני רואה שאנשים רושמים פה תאוריות מאוד נכונות לכאורה, אבל לא מכבדים את העובדה שאני מכיר את היריב מצוין והעובדות קצת שונות מהתאוריה שאתם מציבים.

17. שלישייה  

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    64
    קיבל תודה 116 פעמים ב75 הודעות
    שוקו, אם הריד שלך מדוייק, אני אוהב את איך ששיחקת.

18. המשתמשים הבאים מודים ל mrwhat על התגובה המועילה:

djo (17/09/2010)

19. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    נו, אז אם זה הריד שלך, והקלפים שלו שקופים בפנייך, ןאין לזה קשר לתיאוריות פוקר סטטיסטיות בכלל - בשביל מה העלית את היד הזאת לפורום?

20. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    נו, אז אם זה הריד שלך, והקלפים שלו שקופים בפנייך, ןאין לזה קשר לתיאוריות פוקר סטטיסטיות בכלל - בשביל מה העלית את היד הזאת לפורום?
    לא אמרתי וגם לא רמזתי "שאין לזה קשר לתיאוריות פוקר סטטיסטיות בכלל"
    להפך אני מנסה להעלות כאן את הנתונים והסטטיסטיקות שאני אישית מאמין שהריב יבצע אותן בגלל
    שהיריב שיושב מולו זה אני, ומכאן אני מנסה להבין אם היית דרך טובה/בטוחה יותר להוציא ממנו את כל הכסף.אני לא חושב ששיחקתי את היד רע או לא נכון, אבל אני כן מאמין שבהרבה מהלכים ששיחקתי אותם
    נכון, היית דרך לשחק אותם "קצת" יותר נכון בהרבה מקרים ה"קצת" הזה עושה את ההבדל בין שחקן טוב לשחקן מצוין...ואני חושב שזאת המטרה של רובינו, לדעת שגם אם אנחנו שחקנים טובים/ריווחיים או איך שלא נרצה להגיד זאת תמיד נרצה לשפר את המשחק. אז כנראה שזאת הסיבה העיקרית שבגלל העלתי את היד לפורום.

בנוסף "בשביל מה העלית את היד הזאת לפורום". התשובה היחידה שאני רואה לנכון לענות לך היא...
    שאני אשמח מאוד אם לא תגיב יותר לכל נושא שאראה לנכון להעלות לפורום.
    וכמובן שיהיה לך הרבה בהצלחה בהמשך הדרך.

21. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    לא אמרתי וגם לא רמזתי "שאין לזה קשר לתיאוריות פוקר סטטיסטיות בכלל"
    להפך אני מנסה להעלות כאן את הנתונים והסטטיסטיקות שאני אישית מאמין שהריב יבצע אותן בגלל
    שהיריב שיושב מולו זה אני, ומכאן אני מנסה להבין אם היית דרך טובה/בטוחה יותר להוציא ממנו את כל הכסף.אני לא חושב ששיחקתי את היד רע או לא נכון, אבל אני כן מאמין שבהרבה מהלכים ששיחקתי אותם
    נכון, היית דרך לשחק אותם "קצת" יותר נכון בהרבה מקרים ה"קצת" הזה עושה את ההבדל בין שחקן טוב לשחקן מצוין...ואני חושב שזאת המטרה של רובינו, לדעת שגם אם אנחנו שחקנים טובים/ריווחיים או איך שלא נרצה להגיד זאת תמיד נרצה לשפר את המשחק. אז כנראה שזאת הסיבה העיקרית שבגלל העלתי את היד לפורום.

בנוסף "בשביל מה העלית את היד הזאת לפורום". התשובה היחידה שאני רואה לנכון לענות לך היא...
    שאני אשמח מאוד אם לא תגיב יותר לכל נושא שאראה לנכון להעלות לפורום.
    וכמובן שיהיה לך הרבה בהצלחה בהמשך הדרך.
    אין בעיה, פשוט יש לי הרגשה מוזרה כזאת שאתה מעלה ידיים לפורום כדי שיגידו לך :"וואו, שיחקת את היד מדהים".
    אני באמת לא מתכוון להגיב בצורה הזאת....

22. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    אין בעיה, פשוט יש לי הרגשה מוזרה כזאת שאתה מעלה ידיים לפורום כדי שיגידו לך :"וואו, שיחקת את היד מדהים".
    אני באמת לא מתכוון להגיב בצורה הזאת....
    ברור לי שזאת היית הכוונה שלך כאשר רשמת "למה העלת את היד הזאת לפורום"
    כמו שאמרתי המטרה שלי היא להשתפר ולא להוכיח לעולם שאני מקצוען(בטח כל עוד ואני לא חושב ככה)
    אז זה באמת רעיון מצויין אין צורך שתגיב "וואו, שיחקת את היד מדהים"
    ואני אישית הייתי מעדיף שלא תגיב בכלל.

"אני באמת לא מתכוון להגיב בצורה הזאת" אין לי שום בעיה לקבל ממך ביקורת
    אבל לתגובה שלך אין שום קשר למה שאני מחפש כאן אז כאן סיימנו את ההתכתבות
    גם לכתבות הבאות.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 17/09/2010 ב 19:17.

23. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    עצה קטנה - בפעם הבאה אל תפרסם תוצאה של יד כי זה גורם לאנשים להיות results oriented

24. המשתמשים הבאים מודים ל gspot על התגובה המועילה:

shoko87 (18/09/2010)

נושאים דומים

1. תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 25/11/2013, 11:07
  2. משחק לייב,יש כמו טופ טו?
    על ידי shoko87 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 09/12/2010, 16:19
  3. משחק לייב 5-5...
    על ידי shoko87 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב