שביתה

+ הגב לנושא
עמוד 3 מתוך 8 ראשוןראשון ... 2 3 4 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 41-60 מתוך 151
  1. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,278 פעמים ב681 הודעות
    נענה לך,
    1. לא זוכר עשרות משתמשים שביטמי השתלח בהם, אני הייתי בין הרבים שהוא ניהל איתם ריב בווליום גבוה-בינוני, אז מה?
    לא יודע על אנשים שבורחים מפה כתוצאה מההתנהגות שלו, לא חושב שיש לו כזאת השפעה.
    גם אם כן, אני מעדיף לאבד 100 אנשים חדשים מאשר לאבד 3 ותיקים.
    2. הוא מזבל את הפורום בשטויות, הוא טרול דביל ומשועמם שלא תורם במילימטר לאף אחד.
    ואני לא מחשיב את העידוד שלו בחבילות כתרומה, זה גם- תוצר של שיעמום יתר שלו.
    הוא פשוט מפריע בעין, כן- ולא רק לי.
    3. שוב, לא מעניין אותי ממשתמשים חדשים שמחכים ליום שהסגנון הזה יעלם מפה.
    אם הסגנון הזה יעלם מפה זה לא יהיה פוקרלנד, זה יהיה עוד פורום של פוקר של שחקנים מפסידים שמלמדים שחקנים מפסידים איך להפסיד עוד כסף (@shipit )
    הסגנון הזה זה אנחנו, זה הגרעין של הפורום, ומי שלא מתאים לו שלא יהיה כאן.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

2. הסמל האישי של wallaks
    סטרייט  

מוניטין
    180 (10)
    הודה
    296
    קיבל תודה 570 פעמים ב236 הודעות
    במקור פורסם על ידי AsiMosh צפה בהודעה
    אני שבוע+ לא הייתי בפורום, למעט כמה גיחות של 2 דקות אתנחתא מהעבודה לת'רדים קצרים. רק אתמול בלילה הבנתי את הטירוף, וכשאני אומר טירוף אני מתכוון עוד מעבר לגל ההשעיות (צ'אמפ? סירייסלי?) - להשעיות לצמיתות (?!) של פלמידה וביטמי שלא הייתי מודע אליהן. השעיה לצמיתות של אנשים שהיו (ו\או עודם) עמודי תווך בפורום לא יכול להיות עניין של מה בכך.
    יש לי עוד הרבה חומר לקרוא מסתבר (את הבאר של בטימי לא סיימתי, את האתגר של נועם לא התחלתי, לא יודע מה עוד החמצתי שרלוונטי), ויש לי מה להגיד. אמצא זמן בלילה
    עמודי תווך זה לגמרי אוברייטד. הם בסך הכל כמה בודדים מיני רבים. אם אני צריך לכמת את תרומתם של כל חברי הפח ביחד להצלחת הפורום לא הייתי מעריך אותה אפילו 10% (וגם 10% זה נדיב מאוד). הם לא שווים אפילו 10% אבל עושים רעש כמו 80%.
    לדעתי, עמוד תווך זה מישהו שיוצר ערך. קחו לדוגמא את שלוגי. בשרשור אחד, שרשור התמיכה בהולדם מנג'ר הוא תרם לפורום בערך כמו התרומה של כל חברי הפח ביחד. למה? כי הוא יצר ערך וזה מושך ומשמר קהל. לא שאני אומר שחברי הפח לא תורמים, הם כן. הם משתמשים פעילים מאוד שאני אוהב לקרוא את מה שיש להם לומר. הם מצחיקים ומעניינים וזה משמן את המערכת. אבל מפה ועד לאווירת הבעלות שנוצרה פה מפרידה תהום עמוקה. הפורום הזה הוא של דימה וכיוצא מזה הוא יקבע על פי איזה נורמות הפורום יתנהל. אני אישית מסכים שהוא מגזים לגמרי ושהוא לקח את זה צעד אחד יותר מידי אבל אין מה לעשות, הבית שלו החוקים שלו.

3. 10 המשתמשים הבאים הודו לwallaks על ההודעה המועילה:

AudreyTauto4 (25/04/2014), aviados (25/04/2014), daniko (26/04/2014), easyway777 (25/04/2014), guy777 (25/04/2014), ilan47 (26/04/2014), poket99 (25/04/2014), shay (25/04/2014), socrates (25/04/2014), בומבה (25/04/2014)

4. הסמל האישי של aviados
    שלישייה

מוניטין
    13 (9)
    הודה
    265
    קיבל תודה 87 פעמים ב54 הודעות
    אני מאוד מתחבר למה שוולקס רשם. מלבד סטופ3בט לא ראיתי תרומה של אותם עמודי תווך לפורום בזמן שאני כאן, רק בדיחות פנימיות ודברים כאלו. בגלל שכולם כנראה חברים של כולם אז הם מנסים לעשות יד אחת ולהראות שהם הקובעים אבל אני לא מבין למה זה טוב. זה נכון שקצת מציק בעין ההשעיות האלו אבל וואלה חלק מזה במקום. אם תשאל את סחבק הגיע הזמן לעשות סולחה בין הוותיקים לדימה, שכל אחד יתקרב לצד השני ויהיה טוב לכולם, ואולי נמצא איזה כבש לשחוט חחח
    נערך לאחרונה על ידי aviados; 25/04/2014 ב 14:42. סיבה: לא באמת היה רגוע חח

5. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (15)
    הודה
    3,873
    קיבל תודה 3,380 פעמים ב1,199 הודעות
    במקור פורסם על ידי nir6 צפה בהודעה
    חלאס. די עם עיוות האמת. שני המשתמשים שציינת הם הכל חוץ מ"עמודי תווך" בפורום. הם במקרה הטוב עמודי תווך בהריסת הפורום, הטרלות, העלבות, איחולי סרטן לאחרים והרחקת מסה של משתמשים. ההשעיות האלו היו צריכות לצאת לפועל מזמן.
    אם מדובר במסה של משתמשים כמוך מגיעה להם מדליה במקום השעיה.

פלמידה היה אחד האנשים שתרמו לפורום הזה יותר פוקר בתקופות אחרות (לפני דימה וההשעיה של אליאב), ומהאנשים שהנוכחות שלהם פה גרמה לי לרצון להפוך להיות חלק מהפורום הזה (קבוצה די מצומצמת אגב, של אנשים מספיק אינטיליגנטיים כדי לייצר ערך מוסף ולא סטנדרט שאפשר למצוא בכל מקון, כמו בפורומים שדימה רגיל אליהם)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

6. המשתמשים הבאים מודים ל AsiMosh על התגובה המועילה:

kgbisr (25/04/2014)

7. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    373
    קיבל תודה 663 פעמים ב315 הודעות
    אביעד, לא מצליח להבין את הקצנת הטרמינולוגיה - גם אני כמוך מתחבר למה שוולקס כתב אבל מה זאת אומרת

במקור פורסם על ידי aviados צפה בהודעה
    בגלל שכולם כנראה חברים של כולם אז הם מנסים לעשות יד אחת ולהראות שהם הקובעים אבל אני לא מבין למה זה טוב
    מה קובעים, מי קובעים? זה פורום פתוח וכל אחד יכול לכתוב כרצונו, זה לא מסייעת פה והצעירים צריכים לעשות תורנות מטבח או אוקטגון שאתה חייב להלחם ואין לאן לברוח.

מישהו מדבר אליך מגעיל? תתעלם, אין יותר מעצבן מזה.

בהתחלה שאלתי כמה שאלות פעורות ולצד עזרה מעוזרים קיבלתי גם קצת גיצים מאחרים, אז מה? לא התייחסתי והמשכתי לשאול ולכתוב.

ואגב, התייחסות ראשונה ואחרונה על הבורר - בתחילה, כאשר החפירה הייתה סטנדרטית של משתמש חפרן חדש שאמורה להיטמע תוך פרק זמן סביר אותם "עמודי תווך" ליטפו ופימפמו אותו בהתלהבות בניסיון להבין מי עומד מאחורי היוזר. הוא מאוד נהנה מתשומת הלב וכשירד להם ממנו זה כבר היה מאוחר מידי ועצם זה שהוא הבטיח להפסיק לכתוב כ"כ הרבה כבר לא עזרה.
    אז יש להם חלק נכבד מאוד ב - 1,403,294 הודעות שלו. וזה בלי להוריד מהלגיטימיות שלו כמו של כל משתמש אחר

8. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (15)
    הודה
    3,873
    קיבל תודה 3,380 פעמים ב1,199 הודעות
    במקור פורסם על ידי wallaks צפה בהודעה
    עמודי תווך זה לגמרי אוברייטד. הם בסך הכל כמה בודדים מיני רבים. אם אני צריך לכמת את תרומתם של כל חברי הפח ביחד להצלחת הפורום לא הייתי מעריך אותה אפילו 10% (וגם 10% זה נדיב מאוד). הם לא שווים אפילו 10% אבל עושים רעש כמו 80%.
    לדעתי, עמוד תווך זה מישהו שיוצר ערך. קחו לדוגמא את שלוגי. בשרשור אחד, שרשור התמיכה בהולדם מנג'ר הוא תרם לפורום בערך כמו התרומה של כל חברי הפח ביחד. למה? כי הוא יצר ערך וזה מושך ומשמר קהל. לא שאני אומר שחברי הפח לא תורמים, הם כן. הם משתמשים פעילים מאוד שאני אוהב לקרוא את מה שיש להם לומר. הם מצחיקים ומעניינים וזה משמן את המערכת. אבל מפה ועד לאווירת הבעלות שנוצרה פה מפרידה תהום עמוקה. הפורום הזה הוא של דימה וכיוצא מזה הוא יקבע על פי איזה נורמות הפורום יתנהל. אני אישית מסכים שהוא מגזים לגמרי ושהוא לקח את זה צעד אחד יותר מידי אבל אין מה לעשות, הבית שלו החוקים שלו.
    אין לי כוח לתגובה ארוכה מהסלולרי. ההערכה שלך לא בכיוון, איזה עשרה אחוז ואיזה נעליים. לגמרי עמודי תווך. אתה פשוט לא פה מספיק זמן, שיפיט פלמידה קסנו ועוד היו חלק מרכזי ביותר בפורום בהיבט הפוקרי-נטו שלו ואנשים שאני למדתי מהם

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

9. הסמל האישי של sceptic
    רביעייה  

מוניטין
    74 (14)
    הודה
    733
    קיבל תודה 1,068 פעמים ב541 הודעות
    במקור פורסם על ידי aviados צפה בהודעה
    אני מאוד מתחבר למה שוולקס רשם. מלבד סטופ3בט לא ראיתי תרומה של אותם עמודי תווך לפורום בזמן שאני כאן, רק בדיחות פנימיות ודברים כאלו. בגלל שכולם כנראה חברים של כולם אז הם מנסים לעשות יד אחת ולהראות שהם הקובעים אבל אני לא מבין למה זה טוב. זה נכון שקצת מציק בעין ההשעיות האלו אבל וואלה חלק מזה במקום. אם תשאל את סחבק הגיע הזמן לעשות סולחה בין הוותיקים לדימה, שכל אחד יתקרב לצד השני ויהיה טוב לכולם, ואולי נמצא איזה כבש לשחוט חחח
    פלמידה מוסר שלמי שחדש ו/או עיוור או סתם לא יודע, הוא פרש מ'כתיבה' בפורום קרי 'כתיבה מועילה' - ביום שאליאח הושעה לצמיתות.
    שום רצון לתת 'ערך' או 'תוכן' בפלטפורמה שבה אין חופש ביטוי.
    אז כן, מתים כמוך שהצטרפו מתי שהצטרפו - באמת לא מיודעים.
    לענייננו: לא צריך לחפש כבש לשחוט - כבר יש לנו אותך.

10. הסמל האישי של aviados
    שלישייה

מוניטין
    13 (9)
    הודה
    265
    קיבל תודה 87 פעמים ב54 הודעות
    במקור פורסם על ידי חומוס צפה בהודעה
    אביעד, לא מצליח להבין את הקצנת הטרמינולוגיה - גם אני כמוך מתחבר למה שוולקס כתב אבל מה זאת אומרת

מה קובעים, מי קובעים? זה פורום פתוח וכל אחד יכול לכתוב כרצונו, זה לא מסייעת פה והצעירים צריכים לעשות תורנות מטבח או אוקטגון שאתה חייב להלחם ואין לאן לברוח.

מישהו מדבר אליך מגעיל? תתעלם, אין יותר מעצבן מזה.

בהתחלה שאלתי כמה שאלות פעורות ולצד עזרה מעוזרים קיבלתי גם קצת גיצים מאחרים, אז מה? לא התייחסתי והמשכתי לשאול ולכתוב.

ואגב, התייחסות ראשונה ואחרונה על הבורר - בתחילה, כאשר החפירה הייתה סטנדרטית של משתמש חפרן חדש שאמורה להיטמע תוך פרק זמן סביר אותם "עמודי תווך" ליטפו ופימפמו אותו בהתלהבות בניסיון להבין מי עומד מאחורי היוזר. הוא מאוד נהנה מתשומת הלב וכשירד להם ממנו זה כבר היה מאוחר מידי ועצם זה שהוא הבטיח להפסיק לכתוב כ"כ הרבה כבר לא עזרה.
    אז יש להם חלק נכבד מאוד ב - 1,403,294 הודעות שלו. וזה בלי להוריד מהלגיטימיות שלו כמו של כל משתמש אחר
    אני מתכוון לזה שכל הוותיקים החליטו שאם השעו אחד מהם (בצדק) אז כולם לא יגיבו יותר. מזה גן טרום חובה? מיותר ולא מועיל
    לאדון סקפטיק, אם הוא פרש מכתיבה מועילה אז במה הוא מועיל? אז הועיל פעם, ב2012 או 2011, זה אומר שהוא יכול להשתלח בכולם פה? לא אם תשאל אותי. אני כן אגיד שוב שקראתי הודעות של סטופ3בט ובאמת הודעות שאפשר ללמוד מהן הרבה, אבל מה אפשר לעשות שהוא החליט ללכת עם החבר שלו? אני מצטער מקרב לב שאני לא רשום לאתר כמוך כבר 4 שנים, לא התמזל מזלי. אתה יכול לקרוא לי מת או כבש זה לא מפריע לי, אני לא מחפש את האהדה שלך

11. 8 המשתמשים הבאים הודו לaviados על ההודעה המועילה:

avivgigi90 (26/04/2014), guy777 (25/04/2014), ilan47 (26/04/2014), razzz21 (25/04/2014), shay (25/04/2014), shiel (26/04/2014), בומבה (25/04/2014), חומוס (25/04/2014)

12. הסמל האישי של בומבה
    רויאל פלאש  

מוניטין
    61 (18)
    הודה
    2,752
    קיבל תודה 2,740 פעמים ב1,358 הודעות
    במקור פורסם על ידי sceptic צפה בהודעה
    פלמידה מוסר שלמי שחדש ו/או עיוור או סתם לא יודע, הוא פרש מ'כתיבה' בפורום קרי 'כתיבה מועילה' - ביום שאליאח הושעה לצמיתות.
    שום רצון לתת 'ערך' או 'תוכן' בפלטפורמה שבה אין חופש ביטוי.
    אז כן, מתים כמוך שהצטרפו מתי שהצטרפו - באמת לא מיודעים.
    לענייננו: לא צריך לחפש כבש לשחוט - כבר יש לנו אותך.
    פלמידה באמת היה כותב מועיל בפורום ומאוד אהבתי כל פוסט שלו באסטרטגיה טורנירים..
    אז אחרי ההשעייה של אליאב הוא החליט להעניש אותנו, להפסיק עם הכתיבה המועילה שלו, ולהתחיל לצאת ולקלל משתמשים חדשים/אקראיים/סתם כאלו שלא באים לו בטוב?
    ואתם באמת מתפלאים שדימה השעה אותו? בחייאת, אתם אנשים הוגנים, למה אתם מצדיקים התנהגות כזאת?

13. 9 המשתמשים הבאים הודו לבומבה על ההודעה המועילה:

afterpartt (26/04/2014), aviados (25/04/2014), avivgigi90 (26/04/2014), guy777 (25/04/2014), ilan47 (26/04/2014), liran49 (25/04/2014), shay (25/04/2014), stam1 (25/04/2014), the pike (25/04/2014)

14. הסמל האישי של guy777
    פלאש  

מוניטין
    16 (13)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    1,629
    קיבל תודה 1,210 פעמים ב627 הודעות
    במקור פורסם על ידי tzahi2008 צפה בהודעה
    פלמידה באמת היה כותב מועיל בפורום ומאוד אהבתי כל פוסט שלו באסטרטגיה טורנירים..
    אז אחרי ההשעייה של אליאב הוא החליט להעניש אותנו, להפסיק עם הכתיבה המועילה שלו, ולהתחיל לצאת ולקלל משתמשים חדשים/אקראיים/סתם כאלו שלא באים לו בטוב?
    ואתם באמת מתפלאים שדימה השעה אותו? בחייאת, אתם אנשים הוגנים, למה אתם מצדיקים התנהגות כזאת?
    איזה יופי של תגובה. יש מה ללמוד ממך. אהבתי!

15. המשתמשים הבאים מודים ל guy777 על התגובה המועילה:

בומבה (25/04/2014)

16. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    373
    קיבל תודה 663 פעמים ב315 הודעות
    לא יודע לגבי גן חובה או לא, אין אחד שאין לו תחליף.

לגבי השעיות - לע"ד המקום היחידי להשעות יוזרים זה רק בעקיצות כספיות וגנבים.

17. הסמל האישי של sceptic
    רביעייה  

מוניטין
    74 (14)
    הודה
    733
    קיבל תודה 1,068 פעמים ב541 הודעות
    כה אמר פלמידה -
    טוב, בואו נעשה קצת סדר.
    ראשית, לא 'כל הוותיקים החליטו' – רק אני פרשתי, בזמנו.
    שנית, לא היה מדובר ב'עונש' או 'להעניש'. מבחינתי, זה קומון סנס: אני לקחתי חלק בפלטפורמה ציבורית שהיא כמובן – עסק. נתתי מזמני, מרצי ומהידע שלי חינם אין כסף והתמורה שלי הייתה (נניח) – הקהילה. כלומר, עצם קיום הקהילה. ברגע שהמשטר החליט לסתום פיות ולהיות שוטר איפה שאין שום צורך (ואף להיפך) ובמקום הזה – קו פרשת המים מבחינתי היה אמנם אליאב, אבל היו גם אירועים אחרים שקדמו לכך והכינו את הקרקע – אני איבדתי את הרצון והמוכנות להכניס כסף לעסק שלא מכבד את הלקוחות שלו.
    למה שאתן אקשן וכסף לעסק שמשתין בקשת עליי ועל הצרכים שלי? קומון סנס.

אממה, הייתה לי תקווה מסויימת שדברים יישתנו. שאנשים 'יתעוררו' וכו' ויבינו עם מה הם נשארים ביד (ספויילר: ניר6), כשפוסטרים מסויימים פרשו, אחרים הורידו ווליום באופן דרסטי וכו' וכו' –זה מן הסתם, לא קרה ואז גם התחלף במפתיע המשטר והגיע דימה הפוץ הקלולס הזה שלא היה מזהה דבר טוב (בשבילו) גם אם אותו דבר היה נושך אותו בתחת.

וכאן הטעות שלך צחי, אף אחד לא 'מתפלא' על עצם ההשעייה שלי או של ביטמי וכו'. ממש, ממש לא.
    אני כן מתפלא, איך כל בר דעת לא מבין שהמצב הישן – בו אנשים דיברו בחופשיות ושיטור זה משהו שנשמר לבר מנחם וכתוצאה מכך, הדמויות היותר ססגוניות בפורום (שבמקרה או שלא, יש גם קורולציה לא מעטה בינם ובין התרומה שלהם לפורום 'פוקר וויז') – יירצו להישאר ויירצו לתרום וכו'.
    דימה יכול להשעות אוואי (ובטח שאף אחד כבר לא מתפלא) – השאלה היא: מה זה נותן לו, כבעלים של האתר והאם זוהי באמת טובתו של האתר וטובתם של הלקוחות שלו. דעתי בנושא היא ברורה אבל מבין גם אנשים שחושבים שזה כן משרת את האינטרסים שלהם ואני מאחל להם בהצלחה בפוקרלנד ב2015, עם גיא777, ניר6 והבורר. אנשים משכמם ומעלה.

בפרישה שלי, הייתה 'הצהרה' מסויימת וכך גם בגל הנוכחי של ההשעיות וכו'. לא במקרה אנשים שמים את הרגל שלהם ואומרים: 'שביתה' או 'זדיין'. לא כולם חברים כ"כ קרובים כמו שאולי חלק מהרנדומים חושבים. פשוט אנשים שמבינים שפורום הוא קודם כל החומר האנושי שלו וניהול שמעדיף את הבורר (שבלה בלה בלה, על פניו לא עבר על שום 'חוק' חוץ מזה שהוא עשה יותר נזק לפורום הזה מכל משתמש בתולדות פוקרלנד אי פעם + הוא קשקשן בלתי נלאה ושקרן חסר תקנה) על פני אנשים אחרים, עם תוכן (וזה יכול להיות תוכן כלשהו, אני לא מדבר רק על פוקר) – ימיו קצובים, קצובים מאוד.

חורה לאנשים שאיזה רג מנבל איזה רנדום? לגיטימי. חורה לי שאנשים טיפשים כותבים דברים טיפשיים עוד יותר – אלה החיים. אין סיבה והצדקה לשיטור הזה (להיפך).
    אני לא מעוניין למנוע מהניר ששים של העולם להתבטא בחופשיות בפורום, למרות שבאופן אישי – הייתי מעדיף שהם ימותו אבל מכיוון שהם קיימים כבר – שיזבלו את המוח כאוות נפשם, זה פורום ציבורי ופתוח (או יותר נכון אמור להיות אחד כזה) ולזה הוא נועד. מי שיירצה לקרוא אותם ייקרא, מי שיירצה להטריל אותם שיטריל ועולם כמנהגו יינהג.

על הזין שלי דימה, על הזין שלי ההשעייה, למרות שלכשעצמה היא מגוחכת ומפלה באופן חריף אבל כמובן שזו זכותו של דימה להפלות – זה עסק פרטי. פחות אוהב את זה שהוא משחק אותה רובוט שרק ממלא פקודות, כאילו יש איזה ספר חוקים – והוא מתוכנת להיצמד אליו ורק אליו. שיגיד בגלוי שהוא עושה מה שבזין שלו (זו זכותו) – אבל שלא יסתתר מאחורי סדר ציבורי ותקנות.
    לפני כשבועיים למשל, אני הגבתי ב'זדיין' בת'רד מסויים שבו 3-4 אנשים הגיבו בדיוק אותה תגובה לפניי. מילה במילה. אני הושעיתי – אף אחד אחר לא. אז שיגיד דימה, שאני לא בא לו טוב ושהוא עשה לי סיכול ממוקד בלי שום קשר לפוסט כזה או אחר. כמו שאמרתי, זכותו אבל שיהיה גלוי לגבי זה.

בנימה אישית צחי, עפת עליי לא מעט מאז שהושעיתי (שזה סבבה, ולגיטימי ואני דווקא מחבב אותך) אבל לא ראיתי אותך מתעופף כ"כ גבוה על חברייך שעשו ועודם עושים דברים דומים מאוד לשלי.
    ואני אומר את זה באהבה רבה גם לשי הפסולת הרדיואקטיבית וגם לפאקינג און. אבל...סבבה, הכל אישי איי גס.
    לא אגיב עוד בפורום דרך פרוקסי, זה לא סביר ולא נוח , פשוט לא הרגשתי סבבה עם להשאיר דברים איפה שהם עמדו, רציתי טיפה להבהיר את עמדתי. גלגל ור.י.פ פוקרלנד.
    עכשיו זדיינו, תמצצו, ותחטפו מלריה.

18. 5 המשתמשים הבאים הודו לsceptic על ההודעה המועילה:

Dr. Spew (25/04/2014), JTprobSuited (28/04/2014), monkar 13 (25/04/2014), Superior800 (25/04/2014), yarontr (25/04/2014)

19. הסמל האישי של zx12r
    רויאל פלאש  

מוניטין
    40 (16)
    הודה
    494
    קיבל תודה 1,016 פעמים ב668 הודעות
    זדיינו

20. פול האוס

מוניטין
    31 (11)
    הודה
    1,589
    קיבל תודה 311 פעמים ב272 הודעות
    במקור פורסם על ידי wallaks צפה בהודעה
    זה.
    כנל סטאס תימור אסימוס ועוד כמה שממש כיף ללמוד מהם

21. הסמל האישי של Superior800
    סטרייט  

מוניטין
    21 (13)
    הודה
    295
    קיבל תודה 357 פעמים ב208 הודעות
    במקור פורסם על ידי sceptic צפה בהודעה
    כה אמר פלמידה -

עכשיו זדיינו, תמצצו, ותחטפו מלריה.
    אוהד יא מזדיין!

מלריה זה פוגע לי בציפור הנפש יא שרמוטה!

שיתפסו אותך 10 ארטיראים מחוץ לבית ויגידו לך - I'll show you how deep the rabbit hole goes
    "אין לו קלפים בריינג'"

22. 2 המשתמשים הבאים הודו לSuperior800 על ההודעה המועילה:

poker_dream (25/04/2014), r.kelly (25/04/2014)

23. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות
    just saying
    סקפטיק וקסנו לא הגיבו בפוסט אסטרטגיה כבר כמה שנים לדעתי,
    גם לא שיסטאר, קראקוב או אוריq9.
    95% מההודעות של צ'אמפ (כפרה עליו) זה גיפים,
    שיפיט כבר לא שחקן פעיל לפי מה שאני יודע, גם פלמידה לא.
    ועוד סוד כמוס - חבורת הפח לא מדברת על פוקר אפילו בסקייפ הפרטי שלהם.

עמודים או לא עמודים, קהילת הפוקר סתם עייפה, אני חושב שהקסם של המשחק, זה שבגללו היינו צופים בכל פרק של היי סטייקס פוקר - הלך לאיבוד.
    עכשיו כולם מאשימים את דימה בזה שהם מסתגרים בבתים.

קיצר, עשית עסקה טובה עם הפורום דימה, אתה וסטאס תוכלו יום אחד לכתוב ספר על איך לנסות (ולהכשל) להנשים גופות.

24. המשתמשים הבאים מודים ל dodly123 על התגובה המועילה:

poker_dream (25/04/2014)

25. הסמל האישי של בומבה
    רויאל פלאש  

מוניטין
    61 (18)
    הודה
    2,752
    קיבל תודה 2,740 פעמים ב1,358 הודעות
    העסק כן מכבד את הלקוחות שלו, וההשעיות הם הדוגמא לכך. דימה, בכפוף לחוקים שהלקוחות מודעים אליהם, מרחיק לקוחות שעוברים על חוקים אלה וששפוגעים בשאר הלקוחות. אם הוא לא היה עושה זאת, אז זה היה אי כיבוד של הלקוחות.

הזוי לי שאתה ושאר ותיקי הפורום בעצם אומרים ״ אם אתם רוצים שנתן לכם תוכן אז תנו לנו לעשות מה בזין שלנו כולל לקלל ולפגוע בשאר המשתמשים״.
    אתם חושבים שמגיע לכם הכל כי אתם כותבים פוסט אסטרטגיה פה ושם (בתדירות הרבה יותר נמוכה מהעבר, בלי קשר לדימה ולהשעיות).

וכן כנראה שגם און ושי חושבים כמוכם, אבל אני חושב אחרת. גם שי יצא הרבה פעמים על אנשים אחרים ולא ממש אהבתי את זה ובאמת לא עפתי עליו כי הוא חבר שלי ואני מכיר עוד צדדים שלו. ואם דימה היה משעה אותו (בצדק) לצמיתות גם אני הייתי עוזב, אבל מה שבטוח לא הייתי חוזר לפה כשמשעמם לי ומאחל סרטן לבנאדם הראשון שלא בא לי טוב בעין.
    נערך לאחרונה על ידי בומבה; 25/04/2014 ב 17:40.

26. 7 המשתמשים הבאים הודו לבומבה על ההודעה המועילה:

ilan47 (26/04/2014), liran49 (25/04/2014), OshriAQ (25/04/2014), poker_dream (25/04/2014), razzz21 (25/04/2014), the pike (27/04/2014), vladi (25/04/2014)

27. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (16)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    קיבל תודה 1,770 פעמים ב900 הודעות
    כולם>>>יוסישר

28. מושעה

מוניטין
    53 (0)
    הודה
    688
    קיבל תודה 539 פעמים ב226 הודעות
    יוסישר<<<מהכל

29. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (22)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,543 פעמים ב1,917 הודעות
    הו הדרמה.

יוסישר, אני לא שחקן פעיל בהיבט של ווליום או רצינות, אבל אני משחק לעיתים במשחקים חבריים או במרכזי ההימורים והיצאנות הקרובים לביתי. פחות או יותר כמו שאר השחקנים האחרים כאן, כנראה. מעבר לזה, ידע זה ידע, ויש לי ולאחרים ארגז ידע בפוקר. לא כמות המשחקים בחודש קובעת את נכונות הפוסטים (למרות שאין ספק שזה גורם חשוב). פשוט אין תמריץ לכתוב.
    מצד אחד, מי שכבר שיחקו קאש ברצינות פנו לטורנירים אחרי שהבינו שחיי פוקר זה חיי חרא וחייבים להשיג סקור כדי לא להתקע בגריינד עד גיל 60. מצד שני, אין דור חדש, מעניין ומבריק שצומח מאחורינו, ההייפ לפוקר גווע והצניח את איכות האנשים שמנסים להכנס למשחק בארץ. רואים את זה בפורום. אז נתלים על איזשהו פוסט של ביטמי, שהוא היחיד מבעלי המוח כאן שנשאר לו עוד ג'וס, תשוקה ואובסס לעורר איזשהו עניין, אבל היה ברור שבתצורה הנוכחית, גם לזה יש תאריך תפוגה.

30. המשתמשים הבאים מודים ל shipit על התגובה המועילה:

poker_dream (25/04/2014)

עמוד 3 מתוך 8 ראשוןראשון ... 2 3 4 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. כאן שביתה
    על ידי gspot בפורום אוף טופיק
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 20/10/2011, 10:22

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

דן בילזריאן

מי זה דן בילזריאן

פוקרלנד רמות התודעה האנושיות