שביתה

+ הגב לנושא
עמוד 4 מתוך 8 ראשוןראשון ... 3 4 5 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 61-80 מתוך 151
  1. הסמל האישי של tomsilk
    רויאל פלאש  

מוניטין
    123 (18)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,721
    קיבל תודה 1,895 פעמים ב1,253 הודעות

שביתה

על אף שהסכמתי לשביתה, אני חייב לציין משהו קטן:
    אני הייתי בין מנהלי הפורום, תמיד השתדלתי לעשות עבודה טובה.
    מידה, ביטמי, צ׳אמפ והחבר׳ה הם עמודי התווך של הפורום, והם צריכים להיות חשובים לפורום הזה יותר מניר6 במכפלת הבורר, כששניהם בחזקת גיא777, ואת זה אני אומר בתור מישהו שלא היה מסוכסך עם אף אחד מהאמורים לעיל.

זהו.

חוזרים לשביתה.
    m u s t . . . k i l l . . . a l l . . . l i m p e r s

2. פלאש  

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    331
    קיבל תודה 176 פעמים ב119 הודעות
    לא מבין איך השאלה אם ההשעיה מוצדקת או לא הפכה לשאלה מי יותר חשוב, אני או המושעים...מה הקשר אליי בכלל ? הרי שלושת המשתמשים שציינת, תומר, כותבים כאן למרות האלימות המילולית כלפיהם ולא מתרגשים ממנה. לשון המאזניים צריכה להיות אותם משתמשים שנמנעים מלכתוב בגלל האלימות המילולית.
    "דע את האוייב וקרע אותו" (23.8.2012, ilan47)

3. הסמל האישי של noniz
    פלאש

מוניטין
    20 (9)
    הודה
    600
    קיבל תודה 209 פעמים ב146 הודעות
    ואי ואי לא הייתי פה יום ומה הולך פה
    אנשים פה נסחפווו

4. הסמל האישי של yosimen
    סטרייט

מוניטין
    33 (11)
    הודה
    306
    קיבל תודה 517 פעמים ב215 הודעות
    במקור פורסם על ידי tomsilk צפה בהודעה
    על אף שהסכמתי לשביתה, אני חייב לציין משהו קטן:
    מידה, ביטמי, צ׳אמפ והחבר׳ה הם עמודי התווך של הפורום, והם צריכים להיות חשובים לפורום הזה יותר מניר6 במכפלת הבורר, כששניהם בחזקת גיא777, ואת זה אני אומר בתור מישהו שלא היה מסוכסך עם אף אחד מהאמורים לעיל.

זהו.

חוזרים לשביתה.
    אם זאת דעתך כנראה טעו בבחירת מנהל לפורום
    אין פה עניין של "הקומץ" נגד החדשים או להיפך
    העניין יותר עקרוני ,האם מותר "לקומץ" להשתלך בחדשים באלימות מילולית גם עם הם ותיקים
    בעולם האמיתי זה היה נגמר הרבה יותר גרוע.

5. 3 המשתמשים הבאים הודו לyosimen על ההודעה המועילה:

easyway777 (25/04/2014), ilan47 (26/04/2014), nir6 (26/04/2014)

6. הסמל האישי של poker_dream
    רויאל פלאש

מוניטין
    85 (16)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    936
    קיבל תודה 2,221 פעמים ב982 הודעות
    שמעו, באמת הפורום פה נסחף כבר למקומות לא ראויים
    מציע לכולם לקחת את זה יותר בקלות
    אולי שמישהו יעלה כמה ציצים לשיפור וריכוך האווירה
    יש פה תחושה של לפני מלחמת עולם שלישית
    כולה פורום פוקר- מה נהיה??
    למה כל אחד צריך להוכיח ששלו הכי גדול על גבי פורום אינטרנטי?
    בוא נצא מנקודת הנחה שלכולם יש 15 ס"מ ורק לגאנה, אורי, צחי, תימור, בלאק, גאבור, קסיאס, קרקוב, מר וואט, און, ובטח שכחתי עוד כמה (ואיתם הסליחה) יש 22 ס"מ
    ולי יש 12 ס"מ בסך הכל
    ונזרום מפה הלאה

החיים של כולנו יהיו הרבה יותר יפים, האמינו לי
    עדיף להיות מ- מת

7. 7 המשתמשים הבאים הודו לpoker_dream על ההודעה המועילה:

A10 (26/04/2014), ilan47 (26/04/2014), nir6 (26/04/2014), Popice (27/04/2014), shay (26/04/2014), talitay (26/04/2014), TheM_Wolf (27/04/2014)

8. פלאש

מוניטין
    44 (10)
    הודה
    716
    קיבל תודה 388 פעמים ב200 הודעות
    במקור פורסם על ידי sceptic צפה בהודעה
    כה אמר פלמידה -

טוב, בואו נעשה קצת סדר.
    ראשית, לא 'כל הוותיקים החליטו' – רק אני פרשתי, בזמנו.
    שנית, לא היה מדובר ב'עונש' או 'להעניש'. מבחינתי, זה קומון סנס: אני לקחתי חלק בפלטפורמה ציבורית שהיא כמובן – עסק. נתתי מזמני, מרצי ומהידע שלי חינם אין כסף והתמורה שלי הייתה (נניח) – הקהילה. כלומר, עצם קיום הקהילה. ברגע שהמשטר החליט לסתום פיות ולהיות שוטר איפה שאין שום צורך (ואף להיפך) ובמקום הזה – קו פרשת המים מבחינתי היה אמנם אליאב, אבל היו גם אירועים אחרים שקדמו לכך והכינו את הקרקע – אני איבדתי את הרצון והמוכנות להכניס כסף לעסק שלא מכבד את הלקוחות שלו.
    למה שאתן אקשן וכסף לעסק שמשתין בקשת עליי ועל הצרכים שלי? קומון סנס.

אממה, הייתה לי תקווה מסויימת שדברים יישתנו. שאנשים 'יתעוררו' וכו' ויבינו עם מה הם נשארים ביד (ספויילר: ניר6), כשפוסטרים מסויימים פרשו, אחרים הורידו ווליום באופן דרסטי וכו' וכו' –זה מן הסתם, לא קרה ואז גם התחלף במפתיע המשטר והגיע דימה הפוץ הקלולס הזה שלא היה מזהה דבר טוב (בשבילו) גם אם אותו דבר היה נושך אותו בתחת.

וכאן הטעות שלך צחי, אף אחד לא 'מתפלא' על עצם ההשעייה שלי או של ביטמי וכו'. ממש, ממש לא.
    אני כן מתפלא, איך כל בר דעת לא מבין שהמצב הישן – בו אנשים דיברו בחופשיות ושיטור זה משהו שנשמר לבר מנחם וכתוצאה מכך, הדמויות היותר ססגוניות בפורום (שבמקרה או שלא, יש גם קורולציה לא מעטה בינם ובין התרומה שלהם לפורום 'פוקר וויז') – יירצו להישאר ויירצו לתרום וכו'.
    דימה יכול להשעות אוואי (ובטח שאף אחד כבר לא מתפלא) – השאלה היא: מה זה נותן לו, כבעלים של האתר והאם זוהי באמת טובתו של האתר וטובתם של הלקוחות שלו. דעתי בנושא היא ברורה אבל מבין גם אנשים שחושבים שזה כן משרת את האינטרסים שלהם ואני מאחל להם בהצלחה בפוקרלנד ב2015, עם גיא777, ניר6 והבורר. אנשים משכמם ומעלה.

בפרישה שלי, הייתה 'הצהרה' מסויימת וכך גם בגל הנוכחי של ההשעיות וכו'. לא במקרה אנשים שמים את הרגל שלהם ואומרים: 'שביתה' או 'זדיין'. לא כולם חברים כ"כ קרובים כמו שאולי חלק מהרנדומים חושבים. פשוט אנשים שמבינים שפורום הוא קודם כל החומר האנושי שלו וניהול שמעדיף את הבורר (שבלה בלה בלה, על פניו לא עבר על שום 'חוק' חוץ מזה שהוא עשה יותר נזק לפורום הזה מכל משתמש בתולדות פוקרלנד אי פעם + הוא קשקשן בלתי נלאה ושקרן חסר תקנה) על פני אנשים אחרים, עם תוכן (וזה יכול להיות תוכן כלשהו, אני לא מדבר רק על פוקר) – ימיו קצובים, קצובים מאוד.

חורה לאנשים שאיזה רג מנבל איזה רנדום? לגיטימי. חורה לי שאנשים טיפשים כותבים דברים טיפשיים עוד יותר – אלה החיים. אין סיבה והצדקה לשיטור הזה (להיפך).
    אני לא מעוניין למנוע מהניר ששים של העולם להתבטא בחופשיות בפורום, למרות שבאופן אישי – הייתי מעדיף שהם ימותו אבל מכיוון שהם קיימים כבר – שיזבלו את המוח כאוות נפשם, זה פורום ציבורי ופתוח (או יותר נכון אמור להיות אחד כזה) ולזה הוא נועד. מי שיירצה לקרוא אותם ייקרא, מי שיירצה להטריל אותם שיטריל ועולם כמנהגו יינהג.

על הזין שלי דימה, על הזין שלי ההשעייה, למרות שלכשעצמה היא מגוחכת ומפלה באופן חריף אבל כמובן שזו זכותו של דימה להפלות – זה עסק פרטי. פחות אוהב את זה שהוא משחק אותה רובוט שרק ממלא פקודות, כאילו יש איזה ספר חוקים – והוא מתוכנת להיצמד אליו ורק אליו. שיגיד בגלוי שהוא עושה מה שבזין שלו (זו זכותו) – אבל שלא יסתתר מאחורי סדר ציבורי ותקנות.
    לפני כשבועיים למשל, אני הגבתי ב'זדיין' בת'רד מסויים שבו 3-4 אנשים הגיבו בדיוק אותה תגובה לפניי. מילה במילה. אני הושעיתי – אף אחד אחר לא. אז שיגיד דימה, שאני לא בא לו טוב ושהוא עשה לי סיכול ממוקד בלי שום קשר לפוסט כזה או אחר. כמו שאמרתי, זכותו אבל שיהיה גלוי לגבי זה.

בנימה אישית צחי, עפת עליי לא מעט מאז שהושעיתי (שזה סבבה, ולגיטימי ואני דווקא מחבב אותך) אבל לא ראיתי אותך מתעופף כ"כ גבוה על חברייך שעשו ועודם עושים דברים דומים מאוד לשלי.
    ואני אומר את זה באהבה רבה גם לשי הפסולת הרדיואקטיבית וגם לפאקינג און. אבל...סבבה, הכל אישי איי גס.
    לא אגיב עוד בפורום דרך פרוקסי, זה לא סביר ולא נוח , פשוט לא הרגשתי סבבה עם להשאיר דברים איפה שהם עמדו, רציתי טיפה להבהיר את עמדתי. גלגל ור.י.פ פוקרלנד.

עכשיו זדיינו, תמצצו, ותחטפו מלריה.
    במקור פורסם על ידי shipit צפה בהודעה
    הו הדרמה.

יוסישר, אני לא שחקן פעיל בהיבט של ווליום או רצינות, אבל אני משחק לעיתים במשחקים חבריים או במרכזי ההימורים והיצאנות הקרובים לביתי. פחות או יותר כמו שאר השחקנים האחרים כאן, כנראה. מעבר לזה, ידע זה ידע, ויש לי ולאחרים ארגז ידע בפוקר. לא כמות המשחקים בחודש קובעת את נכונות הפוסטים (למרות שאין ספק שזה גורם חשוב). פשוט אין תמריץ לכתוב.
    מצד אחד, מי שכבר שיחקו קאש ברצינות פנו לטורנירים אחרי שהבינו שחיי פוקר זה חיי חרא וחייבים להשיג סקור כדי לא להתקע בגריינד עד גיל 60. מצד שני, אין דור חדש, מעניין ומבריק שצומח מאחורינו, ההייפ לפוקר גווע והצניח את איכות האנשים שמנסים להכנס למשחק בארץ. רואים את זה בפורום. אז נתלים על איזשהו פוסט של ביטמי, שהוא היחיד מבעלי המוח כאן שנשאר לו עוד ג'וס, תשוקה ואובסס לעורר איזשהו עניין, אבל היה ברור שבתצורה הנוכחית, גם לזה יש תאריך תפוגה.
    וואו מדהים לראות כמה אנרגיה וזמן אתם משקיעים כדי להצדיק איחולי סרטן, איידס
    ושאלות הזויות כמו "מתי תמות כבר?" מתי תקבל איידס? פשוט הזוי שאתם לא מבינים כמה מזעזעות ודוחות האמירות
    האלו. ואם באמת האמירות האלה יקבלו לגיטימציה כי רק אנשים שעוקצים פה צריכים להיות מורחקים אז
    יתחילו פה איחולי שואה למשפחות ואיחולי סרטן השד לאמהות, ואיחולי שיתוק פיזי ומוחי למשתמשים.
    עכשיו תחשבו שהופכים את זה ללגיטמי בפורום, שנמצאים בו אנשים אמיתיים עם רגשות, ותחשבו שבנאדם
    שחולה סרטן קורא את האיחולי סרטן המבחילים שלכם (מה שקרה) ושנשא איידס שמתמודד עם המחלה שנים ארוכות
    נתקל באיחולי האיידס, תארו לכם מה זה עושה לו. ועוד יותר חמור, הרצח אופי שאתם עושים לבורר דומה למה שעושים
    לנערות בנות 14 שתמונות של החזה שלהן דלפו בפייסבוק ואחרי רצח אופי מאסיבי פשוט התאבדו, בגלל פאקינג קהילה חברתית
    מלאה באיחולים ונאצות, בדיוק כמו פה!
    אני שמח לראות שהבורר לא סופר אתכם אבל אם באמת זה היה בנאדם שלוקח קשה
    מילים מזוויעות כאלה זה יכול להגמר ברע מכל, הרבה יותר מכמה מאות דולרים שנעקצו.
    ואני אשאל שוב בקול גדול מה ששאלו עשרות פעמים ואתם פשוט לא עונים : מה כל כך קשה לעזאזל ללחוץ על התעלמות?!??!?!

עכשיו לא משנה מה האופי שלכם, האם הוא נקמני או לא, אני בטוח שאם תתקלו בטעות בבנאדם ברחוב, ובגלל שההתקלות עצבנה אותו
    הוא סינן לעברך "אמן תקבל סרטן חתיכת נאצי מסריח", אם אתם יותר חסונים ממנו אז הפגיעה וההשפלה תגרום לכם לתקוף אותו במכות
    ואם אתם הסוג הפחות לוחמני אתם פשוט תספגו עלבון כל כך גדול על האמירה הזאת שיהדהד בתוככם במשך רגעים ארוכים.

זה מה שקורה פה! אוי ואבוי אם תנתן לגיטימציה ע"י דימה לפח אשפה שיוצא פה לאנשים מהפה, תפסיקו לנסות לייפות את זה ולהוריד
    מהעוצמה שיש למילים האלו, וזה רק קצה הקרחון, כמו שנאמר, יש קהילה שלמה שפשוט מפחדת להתקל ונרתעת מהנאצות המזעזעות שנורות פה לכל עבר.

שבת שלום
    נערך לאחרונה על ידי avivgigi90; 26/04/2014 ב 01:22.

9. 11 המשתמשים הבאים הודו לavivgigi90 על ההודעה המועילה:

A10 (26/04/2014), davidov (26/04/2014), easyway777 (26/04/2014), ilan47 (26/04/2014), liran49 (26/04/2014), nir6 (26/04/2014), pkr614 (26/04/2014), poker_dream (26/04/2014), R.E.L (26/04/2014), shay (26/04/2014), stam1 (26/04/2014)

10. פלאש  

מוניטין
    14 (11)
    הודה
    331
    קיבל תודה 176 פעמים ב119 הודעות
    כה אמר פלמידה -

טוב, בואו נעשה קצת סדר.
    ראשית, לא 'כל הוותיקים החליטו' – רק אני פרשתי, בזמנו.
    שנית, לא היה מדובר ב'עונש' או 'להעניש'. מבחינתי, זה קומון סנס: אני לקחתי חלק בפלטפורמה ציבורית שהיא כמובן – עסק. נתתי מזמני, מרצי ומהידע שלי חינם אין כסף והתמורה שלי הייתה (נניח) – הקהילה. כלומר, עצם קיום הקהילה. ברגע שהמשטר החליט לסתום פיות ולהיות שוטר איפה שאין שום צורך (ואף להיפך) ובמקום הזה – קו פרשת המים מבחינתי היה אמנם אליאב, אבל היו גם אירועים אחרים שקדמו לכך והכינו את הקרקע – אני איבדתי את הרצון והמוכנות להכניס כסף לעסק שלא מכבד את הלקוחות שלו.
    למה שאתן אקשן וכסף לעסק שמשתין בקשת עליי ועל הצרכים שלי? קומון סנס.

אממה, הייתה לי תקווה מסויימת שדברים יישתנו. שאנשים 'יתעוררו' וכו' ויבינו עם מה הם נשארים ביד (ספויילר: ניר6), כשפוסטרים מסויימים פרשו, אחרים הורידו ווליום באופן דרסטי וכו' וכו' –זה מן הסתם, לא קרה ואז גם התחלף במפתיע המשטר והגיע דימה הפוץ הקלולס הזה שלא היה מזהה דבר טוב (בשבילו) גם אם אותו דבר היה נושך אותו בתחת.

וכאן הטעות שלך צחי, אף אחד לא 'מתפלא' על עצם ההשעייה שלי או של ביטמי וכו'. ממש, ממש לא.
    אני כן מתפלא, איך כל בר דעת לא מבין שהמצב הישן – בו אנשים דיברו בחופשיות ושיטור זה משהו שנשמר לבר מנחם וכתוצאה מכך, הדמויות היותר ססגוניות בפורום (שבמקרה או שלא, יש גם קורולציה לא מעטה בינם ובין התרומה שלהם לפורום 'פוקר וויז') – יירצו להישאר ויירצו לתרום וכו'.
    דימה יכול להשעות אוואי (ובטח שאף אחד כבר לא מתפלא) – השאלה היא: מה זה נותן לו, כבעלים של האתר והאם זוהי באמת טובתו של האתר וטובתם של הלקוחות שלו. דעתי בנושא היא ברורה אבל מבין גם אנשים שחושבים שזה כן משרת את האינטרסים שלהם ואני מאחל להם בהצלחה בפוקרלנד ב2015, עם גיא777, ניר6 והבורר. אנשים משכמם ומעלה.

בפרישה שלי, הייתה 'הצהרה' מסויימת וכך גם בגל הנוכחי של ההשעיות וכו'. לא במקרה אנשים שמים את הרגל שלהם ואומרים: 'שביתה' או 'זדיין'. לא כולם חברים כ"כ קרובים כמו שאולי חלק מהרנדומים חושבים. פשוט אנשים שמבינים שפורום הוא קודם כל החומר האנושי שלו וניהול שמעדיף את הבורר (שבלה בלה בלה, על פניו לא עבר על שום 'חוק' חוץ מזה שהוא עשה יותר נזק לפורום הזה מכל משתמש בתולדות פוקרלנד אי פעם + הוא קשקשן בלתי נלאה ושקרן חסר תקנה) על פני אנשים אחרים, עם תוכן (וזה יכול להיות תוכן כלשהו, אני לא מדבר רק על פוקר) – ימיו קצובים, קצובים מאוד.

חורה לאנשים שאיזה רג מנבל איזה רנדום? לגיטימי. חורה לי שאנשים טיפשים כותבים דברים טיפשיים עוד יותר – אלה החיים. אין סיבה והצדקה לשיטור הזה (להיפך).
    אני לא מעוניין למנוע מהניר ששים של העולם להתבטא בחופשיות בפורום, למרות שבאופן אישי – הייתי מעדיף שהם ימותו אבל מכיוון שהם קיימים כבר – שיזבלו את המוח כאוות נפשם, זה פורום ציבורי ופתוח (או יותר נכון אמור להיות אחד כזה) ולזה הוא נועד. מי שיירצה לקרוא אותם ייקרא, מי שיירצה להטריל אותם שיטריל ועולם כמנהגו יינהג.

על הזין שלי דימה, על הזין שלי ההשעייה, למרות שלכשעצמה היא מגוחכת ומפלה באופן חריף אבל כמובן שזו זכותו של דימה להפלות – זה עסק פרטי. פחות אוהב את זה שהוא משחק אותה רובוט שרק ממלא פקודות, כאילו יש איזה ספר חוקים – והוא מתוכנת להיצמד אליו ורק אליו. שיגיד בגלוי שהוא עושה מה שבזין שלו (זו זכותו) – אבל שלא יסתתר מאחורי סדר ציבורי ותקנות.
    לפני כשבועיים למשל, אני הגבתי ב'זדיין' בת'רד מסויים שבו 3-4 אנשים הגיבו בדיוק אותה תגובה לפניי. מילה במילה. אני הושעיתי – אף אחד אחר לא. אז שיגיד דימה, שאני לא בא לו טוב ושהוא עשה לי סיכול ממוקד בלי שום קשר לפוסט כזה או אחר. כמו שאמרתי, זכותו אבל שיהיה גלוי לגבי זה.

בנימה אישית צחי, עפת עליי לא מעט מאז שהושעיתי (שזה סבבה, ולגיטימי ואני דווקא מחבב אותך) אבל לא ראיתי אותך מתעופף כ"כ גבוה על חברייך שעשו ועודם עושים דברים דומים מאוד לשלי.
    ואני אומר את זה באהבה רבה גם לשי הפסולת הרדיואקטיבית וגם לפאקינג און. אבל...סבבה, הכל אישי איי גס.
    לא אגיב עוד בפורום דרך פרוקסי, זה לא סביר ולא נוח , פשוט לא הרגשתי סבבה עם להשאיר דברים איפה שהם עמדו, רציתי טיפה להבהיר את עמדתי. גלגל ור.י.פ פוקרלנד.

עכשיו זדיינו, תמצצו, ותחטפו מלריה.
    אין יותר פאתטי ממך. אפילו בפוסט שאמור להסביר למה אתה לא צריך להיות מושעה, אתה תוקף אחרים שלא פנו אליך מעולם. כמו שכבר אמר צחי - ההשעיה הכי מוצדקת בהסטוריה של הפורומים.
    בנימה אישית, אני לא מאחל לך מוות או מחלות סופניות כמו שאיחלת לי ולאחרים. רק מאחל, מכל הלב, לפגוש אותי או מישהו אחר מאלה שאיחלת להם ביום מן הימים, ולאזור את האומץ לאחל לנו בפנים את מה שאיחלת בכתב.
    נערך לאחרונה על ידי nir6; 26/04/2014 ב 01:38.
    "דע את האוייב וקרע אותו" (23.8.2012, ilan47)

11. 4 המשתמשים הבאים הודו לnir6 על ההודעה המועילה:

avivgigi90 (26/04/2014), easyway777 (26/04/2014), ilan47 (26/04/2014), shay (26/04/2014)

12. הסמל האישי של Lucarelli
    סטרייט פלאש

מוניטין
    108 (15)
    הודה
    187
    קיבל תודה 2,689 פעמים ב992 הודעות
    במקור פורסם על ידי avivgigi90 צפה בהודעה
    ושאלות הזויות כמו "מתי תמות כבר?" מתי תקבל איידס? פשוט הזוי שאתם לא מבינים כמה מזעזעות ודוחות האמירות
    האלו. ואם באמת האמירות האלה יקבלו לגיטימציה כי רק אנשים שעוקצים פה צריכים להיות מורחקים אז
    יתחילו פה איחולי שואה למשפחות ואיחולי סרטן השד לאמהות, ואיחולי שיתוק פיזי ומוחי למשתמשים.
    עכשיו תחשבו שהופכים את זה ללגיטמי בפורום, שנמצאים בו אנשים אמיתיים עם רגשות, ותחשבו שבנאדם
    שחולה סרטן קורא את האיחולי סרטן המבחילים שלכם (מה שקרה) ושנשא איידס שמתמודד עם המחלה שנים ארוכות
    נתקל באיחולי האיידס, תארו לכם מה זה עושה לו. ועוד יותר חמור, הרצח אופי שאתם עושים לבורר דומה למה שעושים
    לנערות בנות 14 שתמונות של החזה שלהן דלפו בפייסבוק ואחרי רצח אופי מאסיבי פשוט התאבדו, בגלל פאקינג קהילה חברתית
    ואני אשאל שוב בקול גדול מה ששאלו עשרות פעמים ואתם פשוט לא עונים : מה כל כך קשה לעזאזל ללחוץ על התעלמות?!??!?!

עכשיו לא משנה מה האופי שלכם, האם הוא נקמני או לא, אני בטוח שאם תתקלו בטעות בבנאדם ברחוב, ובגלל שההתקלות עצבנה אותו
    הוא סינן לעברך "אמן תקבל סרטן חתיכת נאצי מסריח", אם אתם יותר חסונים ממנו אז הפגיעה וההשפלה תגרום לכם לתקוף אותו במכות
    ואם אתם הסוג הפחות לוחמני אתם פשוט תספגו עלבון כל כך גדול על האמירה הזאת שיהדהד בתוככם במשך רגעים ארוכים.

זה מה שקורה פה! אוי ואבוי אם תנתן לגיטימציה ע"י דימה לפח אשפה שיוצא פה לאנשים מהפה, תפסיקו לנסות לייפות את זה ולהוריד
    מהעוצמה שיש למילים האלו, וזה רק קצה הקרחון, כמו שנאמר, יש קהילה שלמה שפשוט מפחדת להתקל ונרתעת מהנאצות המזעזעות שנורות פה לכל עבר.

שבת שלום
    אם הבורר יתאבד, אין מאושר ממני.

13. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (22)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,543 פעמים ב1,917 הודעות

שבת שלום
    נתחיל בקצת התגוננות מוצדקת: א' לא איחלתי לאף אחד סרטן. ב' לא חושב שרבתי עם אף אחד בפורום לפחות מאז שהתחלתי להכיר אנשים מכאן במציאות. ג' מעולם לא קיללתי, כמעט. ד' כל מי שקילל, קילל מישהו ספציפי ויחיד, פעם-פעמיים, ולא אף אחד מה"80% של הפורום המפוחד והדומם שרק צופה מהצד ומשתין מלחץ" (מישהו חייב להגיד לי מאיפה הסטטיסטיקה הזו של רוב דומם שקורס מסטרס ונכבש בשתיקה) יתרה מזאת: לא חושב שאחד הותיקים נכנס במישהו חדש בשנה האחרונה. זה מנהג קדום, מהזמן שהיה כאן פורום. היחיד שעוד היה פעיל בתחום זה ביטמי, ולביטמי היו לקוחות קבועים.

לגבי הבורר, סתם סיפור שהתנפח עכשיו למימדים שעושים לו טוב על הנשמה. אתה קצת חדש, אז אני אסדר לך: זה הגלגול הרביעי או החמישי של הבורר כאן. מדובר במגה-טרול. אמיתי אמיתי, מהקופסא. כולנו צוחקים על הטרלות- הבורר הוא באמת טרול טהור בהגדרה. התסמינים תמיד היו זהים: יוזר חדש מגיע משום מקום, כותב מאות הודעות בזמן אפסי, טוען תמיד שהוא חדש ותוך כדי זורק בכוונה פריטי הכרות מכומנים על הדמויות הותיקות בפורום וסוחט במתק-שפתיים ובקורבניות אמפתיה מיוזרים חדשים כמוך. הוא שקרן וצבוע עד ליסוד המר.
    על הדרך, הוא מציק לנו. אתה לא מרגיש את זה מנקודת המבט שלך בפורום, תצטרך לסמוך עלי כותיק כאן: הוא הציק בעבר ומציק בהווה לחבר'ה שהכירו אותו מפעם. הוא מתריס ונכנס בכוונה למקומות לא לו. הוא מעורר בדרכו אנדרלמוסיה. בעבר הוא נחסם בזמן על ידי ההנהלה הקודמת, אבל עכשיו הוא הגיע כשדימה-המבין-בפורומים מנהל את הפורום ויש מספיק משתמשים חדשים שלא מכירים אותו והוא יכול להפוך אותם לחברים שלו.
    יש לו מטרה אחת: לגרום לכאוס. אולי הפעם הוא סופסוף מצא אהבה וחברים שהוא יטפח. מי יודע. בוא נראה מה יקרה חודש-חודשיים אחרי שנעזוב. לדעתי, הוא יקפץ למקום הבא שיאפשר לו ליצור בלגן.

14. המשתמשים הבאים מודים ל shipit על התגובה המועילה:

Stasia42 (26/04/2014)

15. פול האוס

מוניטין
    11 (12)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    615
    קיבל תודה 743 פעמים ב354 הודעות
    אגב, נגה וואטאבר לאסטניים זה בדיאס. קונפירמד.

Sent from my HTC6525LVW using Tapatalk

16. הסמל האישי של ilan47
    פול האוס

מוניטין
    -49 (13)
    הודה
    776
    קיבל תודה 247 פעמים ב129 הודעות
    [QUOTE=tomsilk;524818]על אף שהסכמתי לשביתה, אני חייב לציין משהו קטן:

זהו.

חוזרים לשביתה.
    לא עשית עבודה טובה-עשית עבודה מוטה.
    שביתה= גן ילדים.
    תתביישו.
    רולטה פוקר במיטבה.
    רוץ "דוג" רוץ.שחק 10 טורנירים במקביל,לא הלך היום ,יש גם מחר ומחרתיים ויש עד יום ואפילו לילה,שחק עד שיגמר,אל תדאג יש אפילו מממנים ויש שותפים לחבילות ,העיקר רוץ על הגלגל או בעצם:גלגל אותה ותקווה ל glgl.

17. הסמל האישי של ilan47
    פול האוס

מוניטין
    -49 (13)
    הודה
    776
    קיבל תודה 247 פעמים ב129 הודעות
    "אז אני אסדר לך: זה הגלגול הרביעי או החמישי של הבורר כאן. מדובר במגה-טרול. אמיתי אמיתי, מהקופסא. כולנו צוחקים על הטרלות- הבורר הוא באמת טרול טהור בהגדרה. התסמינים תמיד היו זהים: יוזר חדש מגיע משום מקום, כותב מאות הודעות בזמן אפסי, טוען תמיד שהוא חדש ותוך כדי זורק בכוונה פריטי הכרות מכומנים על הדמויות הותיקות בפורום וסוחט במתק-שפתיים ובקורבניות אמפתיה מיוזרים חדשים כמוך. הוא שקרן וצבוע עד ליסוד המר.
    על הדרך, הוא מציק לנו. "
    עד כאן אהבתי כל מילה.
    בדמוקרטיה כמו בדמוקרטיה,כל אחד ירגיז את השני ועל השני לבחור לא להתרגז,יכול לבחור להתעלם וכדומה..... ברור לכולנו ש"הבורר" הוא עמית ישן שכנראה נפגע ולכן בא ל"הפריע ןגם לריב" אך למרות כל זאת -זכותו לכתוב בפורום..
    לגביי השעיות=המדיניות הנהוגה על ידי דימה היא ילדותית וסופר שגוייה אך זוהי זכותו.

18. פלאש

מוניטין
    44 (10)
    הודה
    716
    במקור פורסם על ידי shipit צפה בהודעה
    נתחיל בקצת התגוננות מוצדקת: א' לא איחלתי לאף אחד סרטן. ב' לא חושב שרבתי עם אף אחד בפורום לפחות מאז שהתחלתי להכיר אנשים מכאן במציאות. ג' מעולם לא קיללתי, כמעט. ד' כל מי שקילל, קילל מישהו ספציפי ויחיד, פעם-פעמיים, ולא אף אחד מה"80% של הפורום המפוחד והדומם שרק צופה מהצד ומשתין מלחץ" (מישהו חייב להגיד לי מאיפה הסטטיסטיקה הזו של רוב דומם שקורס מסטרס ונכבש בשתיקה) יתרה מזאת: לא חושב שאחד הותיקים נכנס במישהו חדש בשנה האחרונה. זה מנהג קדום, מהזמן שהיה כאן פורום. היחיד שעוד היה פעיל בתחום זה ביטמי, ולביטמי היו לקוחות קבועים.

לגבי הבורר, סתם סיפור שהתנפח עכשיו למימדים שעושים לו טוב על הנשמה. אתה קצת חדש, אז אני אסדר לך: זה הגלגול הרביעי או החמישי של הבורר כאן. מדובר במגה-טרול. אמיתי אמיתי, מהקופסא. כולנו צוחקים על הטרלות- הבורר הוא באמת טרול טהור בהגדרה. התסמינים תמיד היו זהים: יוזר חדש מגיע משום מקום, כותב מאות הודעות בזמן אפסי, טוען תמיד שהוא חדש ותוך כדי זורק בכוונה פריטי הכרות מכומנים על הדמויות הותיקות בפורום וסוחט במתק-שפתיים ובקורבניות אמפתיה מיוזרים חדשים כמוך. הוא שקרן וצבוע עד ליסוד המר.
    על הדרך, הוא מציק לנו. אתה לא מרגיש את זה מנקודת המבט שלך בפורום, תצטרך לסמוך עלי כותיק כאן: הוא הציק בעבר ומציק בהווה לחבר'ה שהכירו אותו מפעם. הוא מתריס ונכנס בכוונה למקומות לא לו. הוא מעורר בדרכו אנדרלמוסיה. בעבר הוא נחסם בזמן על ידי ההנהלה הקודמת, אבל עכשיו הוא הגיע כשדימה-המבין-בפורומים מנהל את הפורום ויש מספיק משתמשים חדשים שלא מכירים אותו והוא יכול להפוך אותם לחברים שלו.
    יש לו מטרה אחת: לגרום לכאוס. אולי הפעם הוא סופסוף מצא אהבה וחברים שהוא יטפח. מי יודע. בוא נראה מה יקרה חודש-חודשיים אחרי שנעזוב. לדעתי, הוא יקפץ למקום הבא שיאפשר לו ליצור בלגן.
    לא טענתי שקיללת. טענתי שאתה ועוד ותיקים בפורום נותנים לגיטמציה למשתמשים שמוציאים אשפה מהפה, מארגנים מרידות כדי להגן על אותם משתמשים.
    אגב ההודעות המזעזעות של פלמידה יותר גרועות מההודעות של ביטמי.

ושוב לגבי הבורר, אני לא אוותר עד שאקבל תשובה: למה לא לחסום?! סבבה נניח שהוא פרובוקטור ועושה בכוונה ואוהב צומי וכו'.
    תתעלם, העולם יחזור להיות ורוד.

19. הסמל האישי של shiel
    פול האוס

מוניטין
    86 (12)
    הודה
    1,104
    קיבל תודה 777 פעמים ב353 הודעות
    כמו בטלוויזיה
    אין כמו העונה הראשונה 2010
    אשרי האיש שעישן חשיש...שנתן יד לקשיש...ולא שכב עם אשת איש...
    ובחקירות תמיד הכחיש ...
    I don't do drugs!!
    Honest

20. 4 המשתמשים הבאים הודו לshiel על ההודעה המועילה:

cashcash (27/04/2014), RedAlert25 (26/04/2014), shipit (26/04/2014), yarontr (26/04/2014)

21. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (16)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    קיבל תודה 2,038 פעמים ב1,015 הודעות
    לא טענתי שקיללת. טענתי שאתה ועוד ותיקים בפורום נותנים לגיטמציה למשתמשים שמוציאים אשפה מהפה, מארגנים מרידות כדי להגן על אותם משתמשים.

ושוב לגבי הבורר, אני לא אוותר עד שאקבל תשובה: למה לא לחסום?! סבבה נניח שהוא פרובוקטור ועושה בכוונה ואוהב צומי וכו'.
    אין בעיה, אז תחסום גם את כל המשתמשים שצורת הכתיבה שלהם מפריעה לך. וככה גם יתר האנשים בפורום - אם מפריע להם שמישהו מקלל, שיחסמו אותו. למה צריך להשעות בכלל? העולם סילאן.

עריכה: אני רק רוצה לחדד. למה קללות אסורות בפורום? לא בגלל שלהגיד למישהו סרטן זה פויה. בגלל שקללות מפריעות לאחוז לא מבוטל מהמשתמשים, אוסרים עליהן. משתמשים שמקללים בצורה חוזרת חוטפים השעייה.
    הבורר שעוד מעט יתעורר ממנוחת השבת שלו מפריע לאחוז לא מבוטל של משתמשים. אבל הוא עדיין פה.

קיבלת תשובה?
    נערך לאחרונה על ידי Koon Da Son; 26/04/2014 ב 15:43.
    טרולינג אגרסיבי הוא טרולינג מנצח.

22. פלאש

מוניטין
    44 (10)
    הודה
    716
    תשובה תלושה מהמציאות.
    קללות ואיחולים אסורים כי הם עלולים לפגוע
    אישית בבני אדם בגלל זה קוראים לזה "אלימות מילולית"
    חפירות כולנו סובלים ע"י בנות זוגינו ולומדים להתעלם מהתוכן המיותר

וברצינות, מלל מיותר שלא פוגע בך אישית אלא סתם מציק לך בעין בין ההודעות הבאמת מעניינות
    הוא לגיטימי וממש לא נורא כמו קללות ואיחולים, בגלל זה מורידים מהאגו שמצריך אותנו לתקוף את מה שמרגיז ופשוט
    מתעלמים מזהץ ועוד אתה נמצא בפורום משוכלל שכפתור אחד פותר את כל בעיותיך.

23. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (16)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    קיבל תודה 2,038 פעמים ב1,015 הודעות
    תשובה תלושה מהמציאות.
    קללות ואיחולים אסורים כי הם עלולים לפגוע
    אישית בבני אדם בגלל זה קוראים לזה "אלימות מילולית"
    חפירות כולנו סובלים ע"י בנות זוגינו ולומדים להתעלם מהתוכן המיותר

וברצינות, מלל מיותר שלא פוגע בך אישית אלא סתם מציק לך בעין בין ההודעות הבאמת מעניינות
    הוא לגיטימי וממש לא נורא כמו קללות ואיחולים, בגלל זה מורידים מהאגו שמצריך אותנו לתקוף את מה שמרגיז ופשוט
    מתעלמים מזהץ ועוד אתה נמצא בפורום משוכלל שכפתור אחד פותר את כל בעיותיך.
    בסדר. אתה אומר שמלל מיותר הוא לגיטימי וקללות זה רע, ואני אומר שקללות זה לגיטימי ומלל מיותר זה רע. מי אמר שדעתך יותר חשובה מדעתי, או להיפך?
    בפועל היה לך פה סקר שעובדתית הרבה יותר מחצי מהמשתמשים העידו שהבורר מפריע להם במידה כזו או אחרת. בזמנו סקר דומה שנערך לגבי אליאב הראה שרק חצי מהמשתמשים רוצים אותו מחוץ לפורום. זה היה מספיק בשביל להשעות את אליאב לצמיתות אפילו ששיפר דרכיו, והבורר עדיין חי ונושם בפורום אפילו שהוא עדיין ממאיר.

אני לא זוכר מישהו שמעורר כזו סלידה בקרב כ"כ הרבה אנשים בפורום. היו מלא פעמים שמשתמש אחד יצא על אחר, או כמה משתמשים יצאו על כמה משתמשים, אבל לא ככה.
    ובניגוד למה שחלק מהאנשים פה חושבים, ה-"התקפה" על הבורר היא לא איזה מהלך מתוזמר היטב שנידון בחדרי חדרים. זה חבורה של הרבה אנשים שונים, חלקם במקרה חולקים קבוצות סקייפ וחלקם לא, שהגידול הזה מעורר בהם חלחלה. והכי מגוחכת ההתקרבנות שלו. ה-"מה עשיתי" הזה.

קהילה מתקיימת ע"ב כבוד הדדי בין אנשים, בין השאר למרחב הפרטי שלהם והציבורי. הבורר מתנהל תוך התעלמות בוטה מזה, ובגלל זה מגיבים אליו ככה.

אה, ולול על יוסישר המומחה מטעם עצמו לפח. זה כמו שאני אחליט שאני מומחה לבר רפאלי כי היא פעם נגעה לי במרפק.
    ועוד סוד כמוס - ליוסישר תהיה יכולת טובה יותר להסביר מה מניע רנדומית בת 12 שחושבת שג'סטין טימברלייק שולטטטט מאשר את חלק מאלה שצויינו בפוסט שלו.
    טרולינג אגרסיבי הוא טרולינג מנצח.

24. המשתמשים הבאים מודים ל Koon Da Son על התגובה המועילה:

AsiMosh (26/04/2014)

25. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (22)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,543 פעמים ב1,917 הודעות

למה שאתה לא תחסום את כל המקללים שמטרידים אותך במקום להעביר ביקורת? למה שמישהו יושעה אי פעם, אם פשוט אפשר לחסום?
    מסתבר שהפרקטיקה הזו של חסימה היא לא הדבר שעושה פורום. כשהבורר טינף ת'רדים לא לו, שאחרים פתחו, זה לא נעים לראות איך כל הת'רד משתנה בגלל טרול שבא להרוס. גם אם הוא ברשימת התעלמות, הת'רד מאבד צורה. הוא פשוט חונק ת'רדים וחונק את ההודעות האחרונות.

כמו שאמרתי די הרבה פעמים, ואגיד שוב, זו לא דמוקרטיה ולא מדינה, זה שירות. אני יכול לבקש מה שאני חושב שנכון ושמנעים לי את השהות בפורום, אתה יכול לבקש מה שאתה חושב לנכון. יש מספיק חיכוכים בפורום, אף פעם אף אחד לא ביקש שיחסמו מישהו. יש רק טרול אחד אמיתי כאן שנחסם כל פעם שהוא ניסה לבשל את זממו לכאוס פורומיסטי. אבל שוין, הפורום ודימה בחרו ואני לגמרי בעד זה. לכו על זה ותהנו.

לגבי הלגיטימציה, אנשים כאן בוגרים מספיק לקחת אחריות על עצמם. לא נתתי לגיטימציה לאף אחד, אני לא שואל לרשותו של אף אחד לעשות משהו ואף אחד לא שאל ללגיטימציה שלי.

עריכה: לוליק, הסתכלתי בערך "טרול" בויקיפדיה:
    הטרולים מהווים גורם שפוגם בהנאת הגולשים ברשת, שבמקרי קיצון אף עלולים לפרוש מעשייתם בפורומים שונים כתוצאה מהאווירה העכורה והכעס שיוצרים הטרולים.
    מאחל לכם הרבה הצלחה וכיף עם הטרול שאימצתם לכם.
    נערך לאחרונה על ידי shipit; 26/04/2014 ב 18:16.

26. 2 המשתמשים הבאים הודו לshipit על ההודעה המועילה:

ami1983 (26/04/2014), Stasia42 (26/04/2014)

27. הסמל האישי של BimperBoy
    פלאש  

מוניטין
    16 (13)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    232
    קיבל תודה 710 פעמים ב290 הודעות
    שלום לכולם, dr. spew מדבר

הסיבה שאני כותב מהיוזר של בימפר, היא שאדון מנהל החליט להשעות אותי מבלי להודיע לי על כך/מבלי להוסיף לי את הטאג "מושעה", אז גם אני הצטרפתי למודחי פוקרלנד

רק רוצה להתייחס לנקודה שנכתבה כאן - בפוסט המקורי ככה"נ ביצעתי בחירת מילים מוטעית, שכן נוצר הרושם שאני רוצה לשבות/להפסיק להגיב פה, בגלל שביטמי פלמידה ושות' מושעים.
    אני נגד איחולי המוות/איידס/סרטן שחלק מהחבר'ה איחלו.
    הדבר שהכי חורה לי בסיפור הזה, הוא שלקחנו שני אנשים אינטיליגנטים, שחקני פוקר מצויינים, שהוסיפו בעבר המון לדיוני האסטרטגיה - וניהול כושל של הפורום הפך אותם לטרולים מעצבנים ואלימים מילולית.
    לא ביטמי ולא פלמידה החלו את דרכם כטרולים. אני לא מעודד ומחזק את הדמות שהם בחרו לסגל לעצמם (אני לא מחבב אותה כלל וכלל), אני מוחה על כך שאנחנו מאבדים המון אנשים טובים ונשארים עם גיא777 שכאלה, שנהפך הפלא ופלא לאיזה דמות מובילה בפורום.

עריכה:
    א. אמנם דיברתי על ביטמי ופלמידה, אבל מן הסתם איבדנו עוד הרבה טופ פוסטרס בזכות הניהול הכושל של דימה
    ב. @Dima בחייאאאאת דימה. אל תהיה אפס. או שתפתח לי את היוזר או שתוסיף את הטאג "מושעה".
    The battle of wits has begun. It ends when you decide and we both drink, and find out who is right... and who is dead.

28. הסמל האישי של Dima
    מנהל ראשי

מוניטין
    37 (10)
    הודה
    119
    קיבל תודה 654 פעמים ב188 הודעות
    במקור פורסם על ידי BimperBoy צפה בהודעה
    שלום לכולם, dr. spew מדבר

הסיבה שאני כותב מהיוזר של בימפר, היא שאדון מנהל החליט להשעות אותי מבלי להודיע לי על כך/מבלי להוסיף לי את הטאג "מושעה", אז גם אני הצטרפתי למודחי פוקרלנד

רק רוצה להתייחס לנקודה שנכתבה כאן - בפוסט המקורי ככה"נ ביצעתי בחירת מילים מוטעית, שכן נוצר הרושם שאני רוצה לשבות/להפסיק להגיב פה, בגלל שביטמי פלמידה ושות' מושעים.
    אני נגד איחולי המוות/איידס/סרטן שחלק מהחבר'ה איחלו.
    הדבר שהכי חורה לי בסיפור הזה, הוא שלקחנו שני אנשים אינטיליגנטים, שחקני פוקר מצויינים, שהוסיפו בעבר המון לדיוני האסטרטגיה - וניהול כושל של הפורום הפך אותם לטרולים מעצבנים ואלימים מילולית.
    לא ביטמי ולא פלמידה החלו את דרכם כטרולים. אני לא מעודד ומחזק את הדמות שהם בחרו לסגל לעצמם (אני לא מחבב אותה כלל וכלל), אני מוחה על כך שאנחנו מאבדים המון אנשים טובים ונשארים עם גיא777 שכאלה, שנהפך הפלא ופלא לאיזה דמות מובילה בפורום.

עריכה:
    א. אמנם דיברתי על ביטמי ופלמידה, אבל מן הסתם איבדנו עוד הרבה טופ פוסטרס בזכות הניהול הכושל של דימה
    ב. @Dima בחייאאאאת דימה. אל תהיה אפס. או שתפתח לי את היוזר או שתוסיף את הטאג "מושעה".
    שכחת לציין עובדה קטנה: שמת לינקים לפורום אחר וקראת לאנשים לעבור. מחקתי את זה.
    עבר קצת זמן החלטת שכנראה שזה בסדר לעשות זאת שוב והעלת שוב הודעה כזאת. מחקתי והסרתי את הרשאות הכתיבה שלך בפורום.
    אתה מוזמן לקרוא בחוקי הפורום שמופיעים בזמן ההרשמה שזה אסור (ולגיטימי שזה כך) ומוזמן להגיב כרצונך מהמשתמש שלך בהתאם לחוקי הפורום
    נערך לאחרונה על ידי Dima; 26/04/2014 ב 18:31.

עמוד 4 מתוך 8 ראשוןראשון ... 3 4 5 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. כאן שביתה
    על ידי gspot בפורום אוף טופיק
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 20/10/2011, 10:22

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

דן בילזריאן

מי זה דן בילזריאן

פוקרלנד רמות התודעה האנושיות

מה אתם חושבים על דן בילזריאן

דן בלייזרין