שביתה

+ הגב לנושא
עמוד 6 מתוך 8 ראשוןראשון ... 5 6 7 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 101-120 מתוך 151
  1. הסמל האישי של Lucarelli
    סטרייט פלאש

מוניטין
    108 (15)
    הודה
    187
    קיבל תודה 2,689 פעמים ב992 הודעות
    במקור פורסם על ידי easyway777 צפה בהודעה
    סיכום של הכל ובדרך היחידה שה"וותיקים" מבינים או שלא -

להיות בן אדם טוב ולשאוף להיות יותר טוב >>>>>> כל השאר (כולל אינטיליגנציה , שכל , הבנה בפוקר וכו' ) >>>>>>>>>> לחשוב שהמשוואה הזו לא נכונה
    מזה בן אדם טוב?
    מישהו פה יותר טוב ממישהו אחר?

2. הסמל האישי של sceptic
    רביעייה  

מוניטין
    74 (14)
    הודה
    733
    קיבל תודה 1,068 פעמים ב541 הודעות
    כן.
    הכלללל >>> יוסישר >>> הבורר.

3. הסמל האישי של Kelso
    סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (14)
    הודה
    1,087
    קיבל תודה 1,419 פעמים ב622 הודעות
    שניצלים > מידה

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (16)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    קיבל תודה 2,038 פעמים ב1,015 הודעות
    במקור פורסם על ידי haborer צפה בהודעה
    מפריע לך בעיניים? אני כבר מזמן בהתעלמות אצלך אז תפסיק לקשקש.
    מה לעשות שיש מספיק אחרים שכן מחשיבים את העידוד שלי בחבילות כתרומה?
    מה לעשות שיש מספיק אחרים שכן נהנו כשהייתה להם אפשרות להמר בספורט בתנאים הרבה יותר טובים מאשר בווינר.
    מה לעשות שלהבדיל מכמוך ו90% מהותיקים, אני עונה ברצינות ומנסה לעזור למשתמשים חדשים, לעומתכם שרק מטרילים
    ועושים צחוק מכל שאלה של מישהו חדש.
    הפתרון היחיד זה העברת סמכויות? הסמכות היחידה שטוב שהועברה היתה שלך בתור מנהל המרקפלייס.
    כולם ראו איך "קטלת" את Itay15 כשלא שלח כסף לאנשים בזמן.
    אבל כשאני פניתי אליך בפרטי לגבי משתמש מוכר ותיק כאן, העדפת להתעלם כי לא היה לך נוח "לרדת" עליו.
    אז טוב מאוד שאתה כבר לא מנהל.

ניר, אני כבר חסום אצלו ממזמן. הוא נהנה להצטרף לעליהום ולהשתין בקשת.

תמשיך תמשיך, חס וחלילה שלא יקרה כזה מקרה במשפחה שלך אבל אולי אם כן, אתה תתחרט על המילים שאתה זורק.
    אני פגעתי בך? היה לי דיבור איתך? פעם אחת הגבתי לפוסט שלך ויצאת עלי שלא אגיב לך יותר ומאז אין קשר.
    אז להתאבד? יעשה אותך מאושר?

טוב שהוספת כמעט על זה שמעולם לא קיללת.
    רק אתמול איחלת לי איידס ועוד הדגשת שאתה מעדיף שאמות בייסורים ולא מוות מהיר.
    אחרי שעניתי לך שעדיין אני מאחל לך רק בריאות,
    חזרת על זה שתשמח אם אמות.
    תמשיך גם לשקר ולהוליך שולל אנשים שהייתי כאן בעבר והושעיתי בעבר.
    זה פשוט לא נכון

בוא נעבור על הסקר באמת. 54 הצביעו לי בכל הכוח,
    עוד 46 ביקשו שאכתוב פחות ובאמת זה מה שקרה מאז.
    ורק 41 הצביעו נגדי (אחרי שמפחיתים את ביזיון ההצבעות הכפולות של חבורת הזבל, שאפילו בסקר שהם פתחו לא הצליחו להיות הוגנים)
    עכשיו תעשה חשבון.

לגבי הכבוד שאתה מדבר עליו, רק אתמול איחלת לאחותי שתזדיין עם אייל גולן ואח"כ שלחת אותי לפנטז עליה.
    אתה לא מתבייש לדבר על כבוד?

מילים כדורבנות יוסישר !
    אם אתה לא היית כותב את זה אז סביר להניח שאני הייתי עושה זאת.
    אני לא מתפלא שאתה ממשיך עם ההתקרבנות, זה עבד לך כ"כ טוב עד עכשיו.
    תמשיך להתנהג כמו הילד המעצבן הזה בהפסקות שמסתובב בחצר ומציק לכולם, ואז רץ למורה ובוכה שהתלמידים האחרים רוצים להרביץ לו.

לול על העידוד בחבילות.
    לול על לנכס לעצמך את הספורט בטים, כאילו אתה אתה פרצת את הדרך ושברת את השוק בשביל כולם.
    לול על עזרה לחדשים. אתה מפציץ את גלי האתר בעזרה ריקה לחדשים, ותיקים, וכל מי שבאופן כללי נותן לך תירוץ להקליד רצף מילים אקראיות וללחוץ על "שלח תגובה מהירה".

אתה לא בנאדם טוב, ואני ודומיי לא קונים את מתק השפתיים שלך. אנחנו גם לא קונים כל מיני הבטחות להגיב פחות. נראה לך שיעזור שתוריד את ממוצע ההודעות ביום שלך מ-40 ל-20? לפי ההתנהגות שלך עד עכשיו, אני בטוח שגם אם תכתוב 5 הודעות ביום אתה תצליח להכניס אותן בדיוק במקומות הלא-נכונים בעיתויים הלא-נכונים. ואז כמובן תרוץ לדימה כי הרעים האלה מקללים אותי ואני כזה חמודי ומה עשיתי.

כל החבר'ה ש-"בחיי שאני לא מבין מה רוצים מהבורר" רק עזרו להגדיר יותר טוב את הבעיה ששמה הבורר, שהיא בעיה סוציולוגית מאוד מעניינת כי אתה פשוט לא נתקל בה בגילאים שלנו שבהם אנשים כבר פיתחו מודעות חברתית.
    טרולינג אגרסיבי הוא טרולינג מנצח.

5. הסמל האישי של the pike
    פלאש

מוניטין
    35 (11)
    הודה
    733
    קיבל תודה 508 פעמים ב294 הודעות
    רוצה לפנות פה לכל השובתים/מושעים/מורחקים:

בתכלס, אם נצא מנקודת הנחה שהבורר הוא בדיאס, הוא זיין את כולכם. אתם אמורים להיות אנשים מבריקים חריפים ועם איי קיו בשמיים ובא איזה ילד, טרול מושתן, ועשה אותכם כאלה קטנים. קודם כל אתם בניתם אותו בזה שהאכלתם אותו והיה לכם נורא מעניין ומרגש לגלות מי זה. אחר כך כשנמאס לכם פשוט בחרתם בדרך הכי נוראית לנסות ולסלק אותו, נורא אלימה ועם כמה שאתם מנסים להכחיש ולהגיד שהכל בסדר,
    אם הילד שלכם היה חוטף קללות והצקות כאלה על בסיס יומי הייתם משתגעים, הופכים את בית הספר, מאיימים על המורים ההנהלה ומי לא, מה שבטוח זה שלא הייתם אומרים לילד שלכם "כולה איחל לך סרטן מה אתה מתרגש".
    יכלתם לנצח בקלות, יש פתרונות הרבה יותר טובים מלעבור מגרש, לא מבין למה אתם חושבים שבמגרש החדש לא יהיו טרולים.
    יחסרו פה הרבה אנשים טובים כמו פותח הפוסט, איתם הולכים גם הרבה כאלה שלא ממש יחסרו, וכל הכבוד על התרומה שלהם ב2010, המדליות בדרך (ואם מישהו חושב להתנשא אז אני פה מ2010, פשוט בלי ניק, אז אני מאוד מודע לתרומה).
    קיצר, בדיאס גאון!!! אתם לא פוגעים באף אחד בעצם העזיבה שלכם, פשוט הפסדתם בסשן ארוך מול ילד קטן וטיפש, מה זה אומר עליכם?

6. 5 המשתמשים הבאים הודו לthe pike על ההודעה המועילה:

A10 (27/04/2014), avivgigi90 (28/04/2014), guy777 (27/04/2014), stam1 (27/04/2014), Stasia42 (27/04/2014)

7. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (16)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    קיבל תודה 2,038 פעמים ב1,015 הודעות
    במקור פורסם על ידי the pike צפה בהודעה
    רוצה לפנות פה לכל השובתים/מושעים/מורחקים:

בתכלס, אם נצא מנקודת הנחה שהבורר הוא בדיאס, הוא זיין את כולכם. אתם אמורים להיות אנשים מבריקים חריפים ועם איי קיו בשמיים ובא איזה ילד, טרול מושתן, ועשה אותכם כאלה קטנים. קודם כל אתם בניתם אותו בזה שהאכלתם אותו והיה לכם נורא מעניין ומרגש לגלות מי זה. אחר כך כשנמאס לכם פשוט בחרתם בדרך הכי נוראית לנסות ולסלק אותו, נורא אלימה ועם כמה שאתם מנסים להכחיש ולהגיד שהכל בסדר,
    אם הילד שלכם היה חוטף קללות והצקות כאלה על בסיס יומי הייתם משתגעים, הופכים את בית הספר, מאיימים על המורים ההנהלה ומי לא, מה שבטוח זה שלא הייתם אומרים לילד שלכם "כולה איחל לך סרטן מה אתה מתרגש".
    יכלתם לנצח בקלות, יש פתרונות הרבה יותר טובים מלעבור מגרש, לא מבין למה אתם חושבים שבמגרש החדש לא יהיו טרולים.
    יחסרו פה הרבה אנשים טובים כמו פותח הפוסט, איתם הולכים גם הרבה כאלה שלא ממש יחסרו, וכל הכבוד על התרומה שלהם ב2010, המדליות בדרך (ואם מישהו חושב להתנשא אז אני פה מ2010, פשוט בלי ניק, אז אני מאוד מודע לתרומה).
    קיצר, בדיאס גאון!!! אתם לא פוגעים באף אחד בעצם העזיבה שלכם, פשוט הפסדתם בסשן ארוך מול ילד קטן וטיפש, מה זה אומר עליכם?
    למי אכפת מניצחון/הפסד?
    אנשים נמצאים איפה שטוב להם. בהנחה שהם לא חלק מההמון הדימיוני במוחות של ניר6 ונוגה לוי שלא כותבים כי הם מפחדים שמישהו יאכל אותם.
    לא טוב לאנשים פה, אז הם יעברו לפלטפורמה אחרת.

אז הנה - הבריונים עזבו את החצר, כולם יכולים לצאת החוצה לשחק.
    מעז יצא מתוק.
    טרולינג אגרסיבי הוא טרולינג מנצח.

8. הסמל האישי של amirnuts
    זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    145
    קיבל תודה 98 פעמים ב73 הודעות
    נגה שם יפה... מזכיר סנדלים תנכיות וקוקיות

9. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    קיבל תודה 3,023 פעמים ב1,038 הודעות
    במקור פורסם על ידי Lucarelli צפה בהודעה
    מזה בן אדם טוב?
    מישהו פה יותר טוב ממישהו אחר?
    להיות בן-אדם טוב יותר יחסית לעצמך מלפני שנייה, כל הזמן במעגל של היזון-עצמי-חוזר.

כמובן שאי אפשר להשוות בין ״טוב״ של בני-אדם שונים, ולכן ההשוואה היחידה האפשרית היא לעצמנו.
    "פשוט תרוץ טוב. קלולס זה הסיק רג החדש".
    (קסנו)

רץ טוב בטורנירים מאז ה27.5.13

10. 4 המשתמשים הבאים הודו לStasia42 על ההודעה המועילה:

easyway777 (27/04/2014), guyman (27/04/2014), idan (27/04/2014), Wogee (27/04/2014)

11. הסמל האישי של Wogee
    פול האוס  

מוניטין
    57 (13)
    הודה
    400
    קיבל תודה 403 פעמים ב291 הודעות
    במקור פורסם על ידי Stasia42 צפה בהודעה
    להיות בן-אדם טוב יותר יחסית לעצמך מלפני שנייה, כל הזמן במעגל של היזון-עצמי-חוזר.

כמובן שאי אפשר להשוות בין ״טוב״ של בני-אדם שונים, ולכן ההשוואה היחידה האפשרית היא לעצמנו.
    like
    אין אנו יכולים להתגבר על הרוע אלא על ידי רוע אחר
    קיצור כתובות | עבודות סנפלינג

12. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (13)
    הודה
    1,256
    קיבל תודה 348 פעמים ב238 הודעות

אני רוצה להוסיף בהקשר לשאלה של לוקה , שזה מתחיל מלא לחשוב שאתה יותר טוב מאחרים , שזה דווקא כן מדיד , וברור מה חושבים ה"וותיקים" בהקשר הזה

הנקודה היא להפריד בין יותר חכם ,יותר מצחיק ,יותר יפה, יותר טוב בפוקר לבין שווה יותר , מגיע לי יותר , מותר לי לקלל אותך כמה שבא לי , אתה אפס מאופס , לשרוף תיהודים

תוספת אחרונה - סטס דיבר באזישהו פוסט על זה שלהיות בן אדם טוב יותר מתחיל הרבה פעמים בהתנהגות צבועה , אז זה מתחבר למה שאני כותב מהכיוון שברור שהרבה פעמים גם אני מרגיש שאני יותר טוב ממי שמולי , אבל אני ממש מנסה לא להתנהג ככה עד שבסוף בתקווה גם לא נרגיש ככה . אמיתי - להרגיש שאני יותר שווה ממישהו זו הרגשה מחורבנת.
    נערך לאחרונה על ידי easyway777; 27/04/2014 ב 13:45.

13. 5 המשתמשים הבאים הודו לeasyway777 על ההודעה המועילה:

guy777 (27/04/2014), Stasia42 (27/04/2014), The final river (27/04/2014), vladi (27/04/2014), חומוס (27/04/2014)

14. הסמל האישי של Lucarelli
    סטרייט פלאש

מוניטין
    108 (15)
    הודה
    187
    קיבל תודה 2,689 פעמים ב992 הודעות

אני רוצה להוסיף בהקשר לשאלה של לוקה , שזה מתחיל מלא לחשוב שאתה יותר טוב מאחרים , שזה דווקא כן מדיד , וברור מה חושבים ה"וותיקים" בהקשר הזה

הנקודה היא להפריד בין יותר חכם ,יותר מצחיק ,יותר יפה, יותר טוב בפוקר לבין שווה יותר , מגיע לי יותר , מותר לי לקלל אותך כמה שבא לי , אתה אפס מאופס , לשרוף תיהודים
    אני אוהב את ההסבר של יוני יותר.
    החשיבה שלך (סטס) לדעתי היא לא נכונה כי כמו שיוני אמר , אפשר למדוד הכל בין שני אנשים (קח לדוגמא תאומים ותמדוד את ההתפתחות של שניהם לאורך החיים).
    אבל עכשיו אנחנו מגיעים לשאלות היותר מעניינות - מהו שוווי של אדם, ואיך הוא נמדד.
    בשביל הרבה אנשים פה, וגם בשבילי חלק מאוד חשוב זה המספר בחשבון הבנק - הסיבה לכך היא שבכדי לייצר הון צריך שילוב של הרבה מאוד יכולות (לדוגמא אפילו שימור על ההון היא גם יכולת...).
    והמספר בבנק הוא משהו שמאוד קל להשוות, הרי אין יותר פשוט מאלגברה.

לאחר צפיה ב"בית הקלפים", אהבתי מאוד את ההסבר של פרנק שבוושינגטון אתה בוחר בין כוח לכסף, ולבחור בכסף זאת הבחירה היותר "ילדותית". אישית אני לא מונע הרבה על ידי כוח, אבל אני גם לא רוצה להיות חסר-כוח. ככל שהאדם רוצה יותר כוח, ככה צריך יותר למדוד אותו על פי כמה הוא השיג (ככל הנראה).
    דרך אגב חבר אמר לי - "אם אתה רוצה יותר כוח, לך לחדר כושר" שזה די חולה עד כמה זה נכון, כי
    בסופו של דבר מרימי משקולות ומתאמני קרב מגע הם מאוד מונעים על ידי כוח (לדוגמא סטס אפילו)

אותו חבר גם הסביר לי ארוכות על רמות תודעה, שזה סוג של ניו אייג' פילוסופי, שזאת גם אחת הדרכים למדוד ערך של בנאדם. הנה דיאגרמה :

יכול להגיד לכם ש95% מכם נמצאים כרגע ב DESIRE, הרצון להשיג עוד - לקנות את הדבר הבא, להשיג את האשה המושלמת, להרוויח מיליון דולר.
    אני לא הולך להרחיב פה על כל אחד ואחד מאלה, אבל רק רוצה לציין שהבורר נמצא בסולם הכי תחתון של הפירמידה - VICTIM

בסופו של היום, אני רוצה להגיד שמשתמשים אשר תורמים מעט גורמים לשאר האוכלוסיה לתרום פחות/להגיב פחות, וזאת הסיבה לכך שהפורום עבר לקבוצות סקייפ, אשר תורמות הרבה למשתמשים שלה כי כולם נותנים הרבה מעצמם.

תתנו יותר מעצמכם, וכך תקבלו יותר. יותר לא אומר יותר פוסטים, אלא יותר חשיבה עמוקה, יותר אמפטיה. זה מה שמוביל ציביליזציות קדימה.
    נערך לאחרונה על ידי Lucarelli; 27/04/2014 ב 14:04.

15. 6 המשתמשים הבאים הודו לLucarelli על ההודעה המועילה:

easyway777 (27/04/2014), shloogy (27/04/2014), shoko87 (27/04/2014), Stasia42 (27/04/2014), The final river (27/04/2014), חומוס (27/04/2014)

16. הסמל האישי של Stasia42
    רויאל פלאש

מוניטין
    98 (15)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    3,011
    קיבל תודה 3,023 פעמים ב1,038 הודעות

שביתה

החשיבה שלך (סטס) לדעתי היא לא נכונה כי כמו שיוני אמר , אפשר למדוד הכל בין שני אנשים (קח לדוגמא תאומים ותמדוד את ההתפתחות של שניהם לאורך החיים).
    בשביל הרבה אנשים פה, וגם בשבילי חלק מאוד חשוב זה המספר בחשבון הבנק - הסיבה לכך היא שבכדי לייצר הון צריך שילוב של הרבה מאוד יכולות (לדוגמא אפילו שימור על ההון היא גם יכולת...).

לאחר צפיה ב"בית הקלפים", אהבתי מאוד את ההסבר של פרנק שבוושינגטון אתה בוחר בין כוח לכסף, ולבחור בכסף זאת הבחירה היותר "ילדותית". אישית אני לא מונע הרבה על ידי כוח, אבל אני גם לא רוצה להיות חסר-כוח. ככל שהאדם רוצה יותר כוח, ככה צריך יותר למדוד אותו על פי כמה הוא השיג (ככל הנראה).
    דרך אגב חבר אמר לי - "אם אתה רוצה יותר כוח, לך לחדר כושר" שזה די חולה עד כמה זה נכון, כי
    בסופו של דבר מרימי משקולות ומתאמני קרב מגע הם מאוד מונעים על ידי כוח (לדוגמא סטס אפילו)

אותו חבר גם הסביר לי ארוכות על רמות תודעה, שזה סוג של ניו אייג' פילוסופי, שזאת גם אחת הדרכים למדוד ערך של בנאדם. הנה דיאגרמה :

יכול להגיד לכם ש95% מכם נמצאים כרגע ב DESIRE, הרצון להשיג עוד - לקנות את הדבר הבא, להשיג את האשה המושלמת, להרוויח מיליון דולר.
    אני לא הולך להרחיב פה על כל אחד ואחד מאלה, אבל רק רוצה לציין שהבורר נמצא בסולם הכי תחתון של הפירמידה - VICTIM

בסופו של היום, אני רוצה להגיד שמשתמשים אשר תורמים מעט גורמים לשאר האוכלוסיה לתרום פחות/להגיב פחות, וזאת הסיבה לכך שהפורום עבר לקבוצות סקייפ, אשר תורמות הרבה למשתמשים שלה כי כולם נותנים הרבה מעצמם.

תתנו יותר מעצמכם, וכך תקבלו יותר. יותר לא אומר יותר פוסטים, אלא יותר חשיבה עמוקה, יותר אמפטיה. זה מה שמוביל ציביליזציות קדימה.
    מאד מסכים עם הכל.

אני באופן אישי בוחר כמעט כל יום ב״כוח״ על-פני ״כסף״ףףף

אגב, לדעתי האישית בלבד מספר בחשבון בנק של בנאדם לא אומר כלום בקשר ליכולות האדם,

או לאיכותו..:}
    נערך לאחרונה על ידי Stasia42; 27/04/2014 ב 14:38.
    "פשוט תרוץ טוב. קלולס זה הסיק רג החדש".
    (קסנו)

רץ טוב בטורנירים מאז ה27.5.13

17. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (13)
    הודה
    1,256

דבר אחד מאוד חסר לי כאן, אני לא חושב שצריך למדוד ביחס לאחרים אלא ביחס לכמה אתה עושה מתוך כמה אתה יכול לעשות , למשל הבורר , כנראה לא גאון פוקר , אבל איש חיובי עם רצון לעזור , לדעתי האישית גם מוסיף צבע , ובשורה התחתונה תורם ( כן תורם) לפורום באחוזים מאוד גבוהים ממה שהוא יכול , כנל סטס , שלוגי וגם גיא777( שכתב בלוג פשוט אדיר) , בין אם זה לרוחם של אנשים אחרים או לא , הם נותנים מעצמם ביחס לעצמם הרבה מאוד . העניין הוא שיש אנשים שמתעסקים בזה שהם רוצים שאותם אנשים יהיו משהו אחר במקום פשוט לתרום מעצמם יותר

18. 3 המשתמשים הבאים הודו לeasyway777 על ההודעה המועילה:

guy777 (27/04/2014), Stasia42 (27/04/2014), the pike (27/04/2014)

19. הסמל האישי של dima1986
    שלישייה

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    237
    קיבל תודה 75 פעמים ב37 הודעות
    משתמשים בפורום עברו גם לקבוצות סקייפ כדי לא להיות תחת עינו הבוחנת של האח הגדול מהIRS..

20. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (13)
    הודה
    1,256
    אני מוכרח לומר שנוצר כאן שיח , שיח שגורם לך לקרוא כל הודעה פעמיים ולחשוב עליה קצת , שזה תענוג . וזה שיש איפשהו בפורום גם את הבורר במקביל ממש לא מפריע לי . לעומת זאת אם נניח נכנס כאן 3בטמי והופך כל הודעה לכלי נשק כנגד בעליה זה היה מבאס תחת

21. הסמל האישי של the pike
    פלאש

מוניטין
    35 (11)
    הודה
    733
    קיבל תודה 508 פעמים ב294 הודעות
    דבר אחד מאוד חסר לי כאן, אני לא חושב שצריך למדוד ביחס לאחרים אלא ביחס לכמה אתה עושה מתוך כמה אתה יכול לעשות , למשל הבורר , כנראה לא גאון פוקר , אבל איש חיובי עם רצון לעזור , לדעתי האישית גם מוסיף צבע , ובשורה התחתונה תורם ( כן תורם) לפורום באחוזים מאוד גבוהים ממה שהוא יכול , כנל סטס , שלוגי וגם גיא777( שכתב בלוג פשוט אדיר) , בין אם זה לרוחם של אנשים אחרים או לא , הם נותנים מעצמם ביחס לעצמם הרבה מאוד . העניין הוא שיש אנשים שמתעסקים בזה שהם רוצים שאותם אנשים יהיו משהו אחר במקום פשוט לתרום מעצמם יותר
    + מיליון
    הערה קטנה בנוסף:
    בזמן האחרון ראיתי השתלחויות שונות בשלוגי, אז אולי אני סאחי מידי ולא הבנתי את ההומור, אבל לא ברור לי איך אפשר
    להתלונן על אחד התורמים הגדולים ביותר לפורום הזה, משתמש שלא מפסיק לעזור ואפילו אלוף הארץ בפוקר () עשה הכל כדי לזכות
    בשיעור אחד על אחד ממנו, בחינם כמובן.

22. 3 המשתמשים הבאים הודו לthe pike על ההודעה המועילה:

easyway777 (27/04/2014), guy777 (27/04/2014), Stasia42 (27/04/2014)

23. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (13)
    הודה
    1,256

תגיד לוקה , וויסדום זה לא שלב קצת דכאוני ? ובכלל איך עוברים מוויסדום ללאב ? אשמח לפתרונים
    נערך לאחרונה על ידי easyway777; 27/04/2014 ב 15:42.

24. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (22)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,543 פעמים ב1,917 הודעות

איפה אושו על הסקאלה, הבן אדם שהיה לו desire לרכוש 9 מכוניות רולס רויס?
    @Lucarelli , תסביר לי את הסקאלה הזו באמא. זה נראה לי סלט של תכונות/תחושות/באזז וורדס/סטייס אוף מיינדס שמסודרים מהרע לטוב במלבנים הולכים וקטנים. זה גם נראה לי שכל העולם הצרכני קל לתיוג בdesire וכל מי שבקטע של הבנות מטא על העולם הצרכני יתייג את עצמו כשואף לאהבת חינם. תביא למתקשה כמוני מתחתית הפרמידה הסבר.

25. 4 המשתמשים הבאים הודו לshipit על ההודעה המועילה:

avi23 (28/04/2014), easyway777 (27/04/2014), GaborMarton (28/04/2014), guyman (27/04/2014)

26. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (22)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,543 פעמים ב1,917 הודעות
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    קונדסון, בוא נתחיל בזה שאני לא מכיר אותך - אבל זדיין.
    כאילו, לגמרי זדיין.

אתה וכל חברי הפח, שחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת בבוקר, ואוי ויי, איך לא מנשקים לנו את הכובע של הז** כל פעם שאנחנו נופחים איזה זוג מילים בתרד של מישהו.
    אתם אשכרה מאמינים לעצמכם, שלאחל סרטן זה לגיטימי, שלרדת על כל בחור חדש בפורום זה מצחיק, ושאתם לא מחוייבים לתרום שום ערך לפורטל.

אתם עושים הכל (אבל הכל!!) כדי שישעו אתכם ואז כותבים דרך יוזרים של אחרים. כי אולי דימה יתנצל, ותוכלו לרדת מהעץ שטיפסתם עליו. כמה פאקינג ילדותי. פאקינג ילדותי.
    wake up and smell the roses - לא אתה, ולא אף אחד מחברי הפח לא עושים טובה לעולם בזה שהם קיימים, אתם רוצים שיכבדו אתכם? תנו קצת כבוד. זה א ב של יחסי אנוש, אבל כנראה
    חבורת לוקים באספרגר כמוכם לא באמת מבינים משהו ביחסי אנוש. סיריוסלי? אתם חושבים שהככככלללל מותר לכם כי מה? מי אתם? מה אתם תורמים לציבור משתמשי הפורום שאתם מצפים שיקבל אתכם ללא תנאי?

אז סבבה, הבנתי שאני השעיר לעזאזאל שלכם, והכככללל >>>>> יוסישר, ואני בכלל מטומטם, וחולה, ואנס ובלה בלה בלה - אבל בתכלס, זה כנראה בגלל שאני לא שם ז** על אף אחד מכם, לא בעולם האמיתי ולא בפורום.
    אין בכם שום ערך, ואף אחד מכם לא "עמוד תווך" , מקסימום ליצן תורן ששולף איזה הערה ארסית פה ושם ועושה חרמות של ילדים בכיתה ד.
    העיקר תמשיכו ב"לול לול לול", כי הכל מצחיק בקליקה האריסטוקרית שלכם... חבורה של יוצמחים. אתם יודעים מה הכי לול? שלמרות כמות הרוע שנשפכת מכל אחד מכם, ביטמי רשם שאם היה גן עדן 95% הוא היה מגיע לשם. העיקר תאשימו אותי בחוסר מודעות.

ועוד משהו, אני מוצא את עצמי מרגיש כל כך רע כל פעם שאתם מורידים אותי לרמה הזאת של "חזית" שאתם כל כך גאים בה. והנה גם עכשיו אני ב"חזית",
    ובטח הסקייפח יהיה גועש באמרות על כמה שאני אידיוט וכו. ושוב, לא שם על אף אחד מכם. ולא רוצה ללכלך את הידיים שלי במריבות מקלדת ארסיות ופוגעניות.
    אני, באמת ובתמים, ישן מעפן בלילה כשאני חושב שהוצאתי פוסט מלוכלך או/ו מתחת לחגורה ושאולי מישהו נפגע ממני. וכן, לצערי אני מרגיש ככה די הרבה לאחרונה.

אז עשו לי טובה, אל תציינו את השם שלי ואל תפנו אלי -אני לא חלק מהמאבק שלכם, אני לא מעוניין להיות חלק מהשיח של הפח ואני מבטיח שאת ההתנגדות למאבק שלכם אני אשמור אצלי מעכשיו.

אני לעומת הכלבים הנובחים אך לא נושכים, לא מאיים שאני אעזוב את הפורום, דווקא בא לי טוב לזקק אותו מכל הרוע והגועל שמתרוצץ פה.
    היחידי שאני רוצה באמת שיחזור זה הד"ר - כי הוא אחד הרגים היחידים שאשכרה נותנים קצת ערך לדור הצעיר בפורטל הזה.

קיצר זדיינו לי מהעיניים.

תודה.

27. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    2
    קיבל תודה 3 פעמים בהודעה אחת
    פצצה היצהרי הזאת הייתי שר איתה קריוקי כל הלילה

עמוד 6 מתוך 8 ראשוןראשון ... 5 6 7 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. כאן שביתה