משחק לייב 5-5, AJs עם פוזישן

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-18 מתוך 18
  1. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות

משחק לייב 5-5, AJs עם פוזישן

כעבור שעה של משחק שחקן מעמדה מוקדמת מרים 5+30,
    עד עכשיו השחקן ראה הרבה פלופים כאשר הוא ביצע הרבה לימפים אבל
    לא ביצע בטים פריפלוף. אני מ CO עם AJ משווה אחרי שהיו פולדים עד אלי.
    פלוף 4-8-A היריב בצ'ק אני מחליט גם לצ'קצ'ק טרן A היריב בצ'ק ואני מרים 35 על קופה 80....היריב חוזר 35+80, מה עכשיו???
    אשמח לכמה שיותר טיפים בקשר לסיטואציה, גם בקשר לצ'ק שלי בפלוף האם זה מהלך פסול , וגם עכשיו בטרן על אילו ידיים אני יכול לשים את היריב ואיך כדאי להגיב.

2. פלאש  

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    247
    קיבל תודה 89 פעמים ב69 הודעות
    אני שם אותו על זוג גבוה שמנסה להבין איפה הוא נמצא אם באמת יש לך A ואם כן האם הוא יכול להוציא אותך מהיד. קשה לי להאמין שעם AK AQ הוא יעשה צק בפלופ. ואם יש לו סט 8 הוא יהמר שוב בריור אבל יש לך 7 יציאות עד אז.

3. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    2,130
    קיבל תודה 403 פעמים ב286 הודעות
    יכול להיות שהוא משכנע את עצמו שאתה גונב כמו שאיתן אומר. האם זה שחקן שמסוגל לבלף? הליין בפלופ ובטרן סטנדרטי. בואקום אני משווה את הטרן ואת הריבר
    if you never valuetown yourself, you are not valuebetting enough

4. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי djo צפה בהודעה
    יכול להיות שהוא משכנע את עצמו שאתה גונב כמו שאיתן אומר. האם זה שחקן שמסוגל לבלף? הליין בפלופ ובטרן סטנדרטי. בואקום אני משווה את הטרן ואת הריבר
    באופן עקרוני באיך ששיחקתי את היד זה יהיה דיי לגיטימי לחשוב שאני מנסה לגנוב את הקופה,
    בקשר לשאלה האם זה שחקן שמסוגל לבלף, לצערי אין לי מידע על השחקן הזה ובגלל זה אני ממש מרגיש
    שנכנסתי למצב מאוד לא נוח (למרות הפוזישן).
    ובקשר לתגובה של איתן... מאוד מאוד לא סביר שהיריב יהיה עם זוג ביד וינסה להבין איפה הוא עומד...
    פשוט קשה לי לראות יריב עם זוג ביד שבטרן היה נותן צ'ק במקום להמר, הרי הטרן בסך הכל קלף מצוין בשבילו והוא אמור לנסות לקחת את הקופה בשלב זה.

5. פלאש  

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    247
    קיבל תודה 89 פעמים ב69 הודעות
    אתה רואה את עצמך מהמר עם K's OOP במצב שלו ?

6. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    קול והערכה מחדש בריבר
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

7. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי eytan99 צפה בהודעה
    אתה רואה את עצמך מהמר עם K's OOP במצב שלו ?
    אחרי שהיריב צ'יק'צ'ק את הפלוף אני מרגיש טוב בטרן(ברור שיש מקרים יוצאי דופן) מכאן השאלה
    אם אני רוצה לסיים את היד עכשיו , בעיקרון אם אני זוג נמוך שהוא מעל 8 אז 100% שאני נותן הימור בטרן כי אני מרגיש ממש טוב בנוסף אני ממש לא רוצה לראות את הריבר אז כנראה שההימור הוא שלושת רבעי קופה לפחות.

8. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    אחרי שהיריב צ'יק'צ'ק את הפלוף אני מרגיש טוב בטרן(ברור שיש מקרים יוצאי דופן) מכאן השאלה
    אם אני רוצה לסיים את היד עכשיו , בעיקרון אם אני זוג נמוך שהוא מעל 8 אז 100% שאני נותן הימור בטרן כי אני מרגיש ממש טוב בנוסף אני ממש לא רוצה לראות את הריבר אז כנראה שההימור הוא שלושת רבעי קופה לפחות.
    אתה רוצה להגיד לי שאם אתה מחזיק במצב הזה 9-9/10-10 אתה נותן צ'ק? יש אפשרות דיי סבירה שתקבל עוד צ'ק מהיריב והדבר האחרון שבא לי לראות זה j/q/k בריבר ממש לא רואה סיבה לתת צ'ק בטרן במצב הזה.

9. הסמל האישי של dreamlogic
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    188
    קיבל תודה 161 פעמים ב107 הודעות
    אני שם אותו על זוג j /Q/10 הוא בטרן ראה שנפתח A סביר להניח שהסיכוי שיש לך A ביד נמוך אחרי שעשיתה לו צ'ק

10. הסמל האישי של david_moshko
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    297
    קיבל תודה 110 פעמים ב89 הודעות
    קול בטרן הוא ללא ספק המהלך הכי טוב. בריבר מעריך מחדש, בעיקרון אם הוא נותן בט סטנדרטי אני משווה, אם הוא בצ'ק אני נותן ואליו חצי קופה.

11. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    Call.
    In case of check on the river, valuebet argaz conteiner kol haschora.
    Lol Hadookaments

12. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי david_moshko צפה בהודעה
    קול בטרן הוא ללא ספק המהלך הכי טוב. בריבר מעריך מחדש, בעיקרון אם הוא נותן בט סטנדרטי אני משווה, אם הוא בצ'ק אני נותן ואליו חצי קופה.
    עד לכאן אני איתך, עכשיו הקופה היא לצורך העניין 310,
    הריבר בוא נאמר בלאק כל שהוא (לא אמור לשנות לנו את קבלת ההחלטות) היריב יורה240-270
    על מה אנחנו יכולים לשים אותו? בעיקרון אני שחקן דיי טייט ואם אני נמצא במצב הזה סביר להניח שיש לי יד (ובוא נאמר שהיריב הבין את העובדה שאני מחזיק Aנמוך או 10-10/JJ) בסיטואציה הזאת הוא באמת
    יכול לכוון לכזה ווליו בריבר,ופה אני כנראה מוותר על היד אחרי שמאוד קשה לי לשים אותו על ידיים מלבד AQ/AK/8-8)

13. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    עד לכאן אני איתך, עכשיו הקופה היא לצורך העניין 310,
    הריבר בוא נאמר בלאק כל שהוא (לא אמור לשנות לנו את קבלת ההחלטות) היריב יורה240-270
    על מה אנחנו יכולים לשים אותו? בעיקרון אני שחקן דיי טייט ואם אני נמצא במצב הזה סביר להניח שיש לי יד (ובוא נאמר שהיריב הבין את העובדה שאני מחזיק Aנמוך או 10-10/JJ) בסיטואציה הזאת הוא באמת
    יכול לכוון לכזה ווליו בריבר,ופה אני כנראה מוותר על היד אחרי שמאוד קשה לי לשים אותו על ידיים מלבד AQ/AK/8-8)
    זאת בחירה שלך אם להאמין לו או לא. אם זה מישהו פאסיבי והוא מהמר גדול ביחס לקופה הייתי נוטה להאמין לו ולקפל. זאת לא בושה לקפל, וזה לא שאתה עושה קול בטרן בלי יד פה.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

14. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי NadavPeter צפה בהודעה
    זאת בחירה שלך אם להאמין לו או לא. אם זה מישהו פאסיבי והוא מהמר גדול ביחס לקופה הייתי נוטה להאמין לו ולקפל. זאת לא בושה לקפל, וזה לא שאתה עושה קול בטרן בלי יד פה.
    אכן לא סביר שדווקא השחקן הזה יבלף כזה סכום בריבר,אני לא רואה איך אני יכול לא לכבד את הכדור הזה.
    כל כך לא סביר שזה יהיה בלוף, אז אני דיי סגור על העובדה שאני מוותר על היד.

15. זוג

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    6
    קיבל תודה 7 פעמים ב7 הודעות
    כשנתת צ'ק בפלופ ידעת מה הסיבה שאתה נותן צ'ק?
    לדעתי הצ'ק הזה בסדר גמור אם הפלופ היה ריינבואו, כדי לשכנע את היריב שלך שאין לך אס ולגרום לו לנסות לבלף עם יד פחות טובה (סביר להניח זוג 10 - עד זוג קינגים).
    עכשיו כשהצלחת לשכנע אותו שאין לך אס, הוא מאמין לך, אז אתה מפחד?
    ברור שקול בטרן, ואם הוא ימשיך לבלף בריוור, עוד יותר טוב.
    אני חושב שבמקרים האלה נדיר מאוד לראות שיש לו אס עם קיקר יותר גבוה... אם זה קורה, קבל את זה כקולר.

16. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי oranhir צפה בהודעה
    כשנתת צ'ק בפלופ ידעת מה הסיבה שאתה נותן צ'ק?
    לדעתי הצ'ק הזה בסדר גמור אם הפלופ היה ריינבואו, כדי לשכנע את היריב שלך שאין לך אס ולגרום לו לנסות לבלף עם יד פחות טובה (סביר להניח זוג 10 - עד זוג קינגים).
    עכשיו כשהצלחת לשכנע אותו שאין לך אס, הוא מאמין לך, אז אתה מפחד?
    ברור שקול בטרן, ואם הוא ימשיך לבלף בריוור, עוד יותר טוב.
    אני חושב שבמקרים האלה נדיר מאוד לראות שיש לו אס עם קיקר יותר גבוה... אם זה קורה, קבל את זה כקולר.
    נתחיל מהעובדה שאם 1010/JJ/QQ/KK מהמרים בטרן,אי אפשר להגדיר את זה בלוף...ממש לא, זה מה שרציתי לגרום ליריב כמו שאמרת שירגיש שהזוג שלו טוב ושיתן את הכדור בטרן, פשוט היה לי נורא מוזר שהוא עשה לי צ'ק רייז בטרן(לכאורה אם הוא באמת אחד מהזוגות שציינתי) ,
    ובעיקרון מכאן אני משחק נטו את היריב ובגלל שהוא דיי פסיבי כמו שציינתי חריג אני יכול לקפל את הריבר במידה והכדור שלו משכנע.(כי במצב הזה אני יכול לשים אותו או שהוא טוב עלי או שהוא בלוף גמור,והרבה יותר סביר לי שהוא טוב מאשר בלוף אם היו ידיים שהן טובות אבל פחות טובות ממני וההימור הזה מוצדק אז אני לא רואה תאוריה לזרוק את היד אבל אני פשוט לא רואה יד כזאת)
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 19/09/2010 ב 07:20.

17. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    אני חושב שבגדול אתה צריך להמר את הפלופ.
    בכל מקרה זה לא כזה רע לעשות פה קול בריבר עם AJ . אתה מנצח הרבה דברים , וגם ההימור שלך בטרן מקובל לחלוטין.

18. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי NadavPeter צפה בהודעה
    אני חושב שבגדול אתה צריך להמר את הפלופ.
    בכל מקרה זה לא כזה רע לעשות פה קול בריבר עם AJ . אתה מנצח הרבה דברים , וגם ההימור שלך בטרן מקובל לחלוטין.
    במקרה ובריבר היריב מהמר יותר משלושת רבעי קופה, אני לא מסכים איתך...
    לא רואה את היריב מהמר כזה סכום עם יד חלשה מAJ. (ואני שם דגש על היריב הספציפי ולא על שחקן ממוצע).

בכל אופן השוותי את הטרן, בריבר היריב צ'יקצ'ק אני אישית הייתי מאוד מבולבל וממש לא הצלחתי
    לשים אותו על יד כל שהיא וצ'יקצ'קתי בחזרה(יצאתי פיש ברמות חובה לתת כאן וליוו)
    ליריב היה KQ זה כנראה מסביר את העובדה שהצ'ק שלי בפלוף הסתיר את העובדה שיש לי A
    ומהמידע הזה היריב הבין שאני מנסה לגנוב את הקופה בטרן, זה רק מוכיח לי שגם אם הוא מחליט לבלף את הריבר הוא אמור להבין שאין צורך ברייז של יותר מחצי קופה ולכן אני עדין סגור על העובדה שאם הוא נותן שלושת רבעי קופה הוא פשוט נמצא שם, ונמצא חזק מאוד.

נושאים דומים

1. תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 25/11/2013, 11:07
  2. משחק לייב 5-5...
    על ידי shoko87 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 30/11/2010, 08:12
  3. משחק לייב 5-5, AQ אופ פוזישן.
    על ידי shoko87 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 13/09/2010, 20:57

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו: