אסטרטגיה חסינת ניצול

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 7 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 133
  1. הסמל האישי של shloogy
    סטרייט  

מוניטין
    75 (7)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    815
    קיבל תודה 704 פעמים ב229 הודעות

אסטרטגיה חסינת ניצול

במקור פורסם על ידי avivgigi90 צפה בהודעה
    רק בהנחה שפספסתי: הסנדלר הולך יחף? למה המאסטר של ההאד משחק בלי האד?
    סתם כאתגר?
    פספסת
    דיברתי על כך שניתן לנצח כל משחק על ידי יישום אסטרטגייה חסינת ניצול.
    הרבה פעמים אנחנו מחפשים את תוכנות והכלים שיתנו לנו עוד יתרון במשחק
    אבל שוכחים שיש חוקים ותאוריות שע״י לימוד ויישום אתה אוטומטית ממקם את עצמך
    במקום טוב בחלק העליון של הפירמידה.

האם אתה עושה את זה בהבנה שתהיה פחות רווחי מאשר עם האד?
    כן וזה מתחבר עם האמור לעיל.

2. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    קיבל תודה 2,038 פעמים ב1,015 הודעות
    במקור פורסם על ידי shloogy צפה בהודעה
    פספסת
    דיברתי על כך שניתן לנצח כל משחק על ידי יישום אסטרטגייה חסינת ניצול.
    הרבה פעמים אנחנו מחפשים את תוכנות והכלים שיתנו לנו עוד יתרון במשחק
    אבל שוכחים שיש חוקים ותאוריות שע״י לימוד ויישום אתה אוטומטית ממקם את עצמך
    במקום טוב בחלק העליון של הפירמידה.

כן וזה מתחבר עם האמור לעיל.
    שאלתי אותך בעבר איך אתה יודע שהאסטרטגיה שלך חסינת ניצול ואמרת שאתה לא סגור אפילו על כך שהאסטרטגיה שלך מאוזנת. אני אנסה לשאול שאלה אחרת - מהי בעיניך ובעיני יתר האנשים שמשתמשים במושג הזה ההגדרה של "אסטרטגיה חסינת ניצול"?

ההגדרה של "אסטרטגיה חסינת ניצול" בעיניי היא אסטרטגיה שהיישום שלה יגרום לכך שאין אסטרטגיה שהיריב שלך יכול להפעיל מולך שתנצח את האסטרטגיה שלך. לדעתי זה גם נרדף ל-GTO וכל יתר הבאזז-וודרס שנעשה בהן שימוש. לפעמים קיימת אסטרטגיה אחת כזו, ולפעמים קיימות כמה כאלה. ההגדרה שנתתי מאגדת את כולן.
    אין לי ספק שבכל צורת פוקר קיימת תיאורטית אסטרטגיה חסינת ניצול. אין לי ספק גם שב-6מקס דיפ נל הולדם צריך כוח חישוב מטורף כדי להגיע לאחת כזו.

אתה מנסה לשחק אסטרטגיה מאוזנת, תוך ידיעה שאיזון הוא אחד המאפיינים של אסטרטגיה חסינת-ניצול. מעולה, אבל לא מספיק בשביל להגיע למנוחה והנחלה שאתה מחפש.
    גם אם תשחק בלי האד ותהפוך לשחקן הכי טוב בעולם, אתה לא תוכיח שאסטרטגיה חסינת-ניצול מנצחת הכל, וזה מהסיבה הפשוטה שאתה לא תשחק אסטרטגיה חסינת-ניצול. אתה תשחק פוקר סולידי ומאוזן. זה פוקר שקשה יותר לנצל, אבל לחלוטין ניתן לניצול ובהגדרה חשוף לניצול ע"י אסטרטגיות אחרות.

אז לאן אני חותר?
    אני לא יודע למה, אבל כואב לי פיזית בכל פעם שאני קורא את המילים אסטרטגיה חסינת-ניצול, GTO וכו'. כואב לי בגלל שזה שימוש לא-נכון במושגים, שאם נעשה במודע הוא גניבת-דעת עם מטרה לא ברורה. יש משהו מאוד סקסי בלהגיד שאני רוצה לפתח סגנון שיביס את כל הסגנונות. המציאות היא שאף אחד לא מסוגל, ואסור לו לגרום לשחקנים מתחילים לחשוב שהוא מסוגל.

בבקשה תקראו לזה איזון-טווחים, כי זה מה שזה לטעמי.

אשמח למחשבות.
    טרולינג אגרסיבי הוא טרולינג מנצח.

3. 2 המשתמשים הבאים הודו לKoon Da Son על ההודעה המועילה:

shloogy (28/04/2014), SuperUser (28/04/2014)

4. הסמל האישי של shloogy
    סטרייט  

מוניטין
    75 (7)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    815
    קיבל תודה 704 פעמים ב229 הודעות
    במקור פורסם על ידי Koon Da Son צפה בהודעה
    שאלתי אותך בעבר איך אתה יודע שהאסטרטגיה שלך חסינת ניצול ואמרת שאתה לא סגור אפילו על כך שהאסטרטגיה שלך מאוזנת. אני אנסה לשאול שאלה אחרת - מהי בעיניך ובעיני יתר האנשים שמשתמשים במושג הזה ההגדרה של "אסטרטגיה חסינת ניצול"?

ההגדרה של "אסטרטגיה חסינת ניצול" בעיניי היא אסטרטגיה שהיישום שלה יגרום לכך שאין אסטרטגיה שהיריב שלך יכול להפעיל מולך שתנצח את האסטרטגיה שלך. לדעתי זה גם נרדף ל-GTO וכל יתר הבאזז-וודרס שנעשה בהן שימוש. לפעמים קיימת אסטרטגיה אחת כזו, ולפעמים קיימות כמה כאלה. ההגדרה שנתתי מאגדת את כולן.
    אין לי ספק שבכל צורת פוקר קיימת תיאורטית אסטרטגיה חסינת ניצול. אין לי ספק גם שב-6מקס דיפ נל הולדם צריך כוח חישוב מטורף כדי להגיע לאחת כזו.

אתה מנסה לשחק אסטרטגיה מאוזנת, תוך ידיעה שאיזון הוא אחד המאפיינים של אסטרטגיה חסינת-ניצול. מעולה, אבל לא מספיק בשביל להגיע למנוחה והנחלה שאתה מחפש.
    גם אם תשחק בלי האד ותהפוך לשחקן הכי טוב בעולם, אתה לא תוכיח שאסטרטגיה חסינת-ניצול מנצחת הכל, וזה מהסיבה הפשוטה שאתה לא תשחק אסטרטגיה חסינת-ניצול. אתה תשחק פוקר סולידי ומאוזן. זה פוקר שקשה יותר לנצל, אבל לחלוטין ניתן לניצול ובהגדרה חשוף לניצול ע"י אסטרטגיות אחרות.

אז לאן אני חותר?
    אני לא יודע למה, אבל כואב לי פיזית בכל פעם שאני קורא את המילים אסטרטגיה חסינת-ניצול, GTO וכו'. כואב לי בגלל שזה שימוש לא-נכון במושגים, שאם נעשה במודע הוא גניבת-דעת עם מטרה לא ברורה. יש משהו מאוד סקסי בלהגיד שאני רוצה לפתח סגנון שיביס את כל הסגנונות. המציאות היא שאף אחד לא מסוגל, ואסור לו לגרום לשחקנים מתחילים לחשוב שהוא מסוגל.

אשמח למחשבות.
    אתה צודק בכמה נקודות, טועה וסותר בחלקם האחר.

1. לא אמרתי שאני משחק GTO אלא אסרטרגיה מאוזנת.
    2. כן אמרתי שעל ידי יישום עקרונות GTO ניתן לנצח משחקים ללא התחשבות בנתונים סטטיסטיים.
    3. אסטרטגייה מאוזנת שפותחה על ידיי שחקן נכללת בתוך GTO. GTO הינה אבסולוטית ולא נכללת באסטרטגייה ששחקן פיתח.

מקווה שזה עזר להבהיר את הנקודה.

5. המשתמשים הבאים מודים ל shloogy על התגובה המועילה:

Koon Da Son (28/04/2014)

6. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    במקור פורסם על ידי shloogy צפה בהודעה
    אתה צודק בכמה נקודות, טועה וסותר בחלקם האחר.

1. לא אמרתי שאני משחק GTO אלא אסרטרגיה מאוזנת.
    2. כן אמרתי שעל ידי יישום עקרונות GTO ניתן לנצח משחקים ללא התחשבות בנתונים סטטיסטיים.
    3. אסטרטגייה מאוזנת שפותחה על ידיי שחקן נכללת בתוך GTO. GTO הינה אבסולוטית ולא נכללת באסטרטגייה ששחקן פיתח.

מקווה שזה עזר להבהיר את הנקודה.
    1. גם אתה בפוסטים קודמים, וגם באקדמיה לפוקר, מדברים על לשחק פוקר חסין-ניצול. אתה יכול בבקשה להסביר מה בעיניך/בעיניכם הוא פוקר חסין-ניצול, והאם מישהו טוען שהוא משחק פוקר חסין-ניצול או שהוא נמצא בדרכו לשם?
    2. לטעמי אפשר לוותר על ה-O ב-GTO וזה עדיין אחלה משפט שהוא גם נכון. אי אפשר להשתמש בחלק מהעקרונות - ברגע שאין איזון מושלם האסטרטגיה תקרוס מול אסטרטגיה אחרת, ולכן אינה O.
    3. מה זה GTO בעצם בעיניך?

עריכה: וכמובן שאשמח לדעת איפה היו הטעויות והסתירות בפוסט הקודם.
    נערך לאחרונה על ידי Koon Da Son; 28/04/2014 ב 12:11.

7. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות

אז לאן אני חותר?

אשמח למחשבות.
    GTO לא אומר שזה הכי ריווחי זה אומר שזה ריווחי בוודאות
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

8. המשתמשים הבאים מודים ל gspot על התגובה המועילה:

Starting Fresh (02/05/2014)

9. הסמל האישי של guy777
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    1,629
    קיבל תודה 1,210 פעמים ב627 הודעות
    רק נניח את זה פה, למי שמתעניין ולא מבין מה זה gto

http://www.deucescracked.com/forums/...1-What-is-GTO-

10. המשתמשים הבאים מודים ל guy777 על התגובה המועילה:

Koon Da Son (28/04/2014)

11. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    GTO לא אומר שזה הכי ריווחי זה אומר שזה ריווחי בוודאות
    אני חושב שזה גם מה שכתבתי בפוסט שלי... אתה יכול להצביע איפה כתבתי אחרת כדי שאתקן?

12. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    במקור פורסם על ידי guy777 צפה בהודעה
    רק נניח את זה פה, למי שמתעניין ולא מבין מה זה gto

http://www.deucescracked.com/forums/...1-What-is-GTO-
    תודה.

ולציטוט מתוך הפוסט, זה מה שאני אומר:

In the poker world, we have adopted the term GTO to describe an optimal unexploitable equilibrium strategy. It is also almost universally misunderstood and misapplied in the poker world.

13. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    אני חושב שזה גם מה שכתבתי בפוסט שלי... אתה יכול להצביע איפה כתבתי אחרת כדי שאתקן?
    רשמת הוא לא יוכל לנצח את כל הסגנונות, אז איך זה מסתדר אם זה שהוא יהיה מורווח בוודאות?

14. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    רשמת הוא לא יוכל לנצח את כל הסגנונות, אז איך זה מסתדר אם זה שהוא יהיה מורווח בוודאות?
    זה מה שכתבתי:
    ההגדרה של "אסטרטגיה חסינת ניצול" בעיניי היא אסטרטגיה שהיישום שלה יגרום לכך שאין אסטרטגיה שהיריב שלך יכול להפעיל מולך שתנצח את האסטרטגיה שלך. לדעתי זה גם נרדף ל-GTO וכל יתר הבאזז-וודרס שנעשה בהן שימוש.
    מאוחר יותר הוספתי, שגם אם יהפוך לשחקן המרוויח בעולם, זה לא יעיד על כך שהוא חסין-ניצול כי תיאורטית קיימות אסטרטגיות שיביסו אותו.

זה עונה למה שרשמת, או שלא הבנתי אותך?

15. הסמל האישי של guy777
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    1,629
    גילוי נאות
    עוד לא קראתי את הקישור שהוספתי. פשוט לא ידעתי מה זה אומר gto ( חוץ מ ״גט דה פאק אווט ״)
    עכשיו אני יודע ורק רציתי לשתף את מי שמתעניין בדיון וגם לא ידע.
    אין לי דיעה בעניין.

16. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    זה מה שכתבתי:

מאוחר יותר הוספתי, שגם אם יהפוך לשחקן המרוויח בעולם, זה לא יעיד על כך שהוא חסין-ניצול כי תיאורטית קיימות אסטרטגיות שיביסו אותו.

זה עונה למה שרשמת, או שלא הבנתי אותך?

תקן אותי אם אני טועה אבל GTO אתה אמור להיות אדיש למה שהיריב עושה (בהנתן זה שאתה עושה את ההתאמות הנדרשות, משווה יותר אם אתה מגלה שהצד השני מבלף יותר), ככה שזה לא יכול לקרות אם אני מבין נכון. המינוס של GTO היא שאולי אתה תעשה 2 בב למאה מול כל סוג יריב אבל זה לא הכי הרבה שאפשר לעשות אם אתה מוכן לקבל את את זה שכבר לא בטוח שתמיד תרוויח.

17. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    במקור פורסם על ידי guy777 צפה בהודעה
    גילוי נאות
    עוד לא קראתי את הקישור שהוספתי. פשוט לא ידעתי מה זה אומר gto ( חוץ מ ״גט דה פאק אווט ״)
    עכשיו אני יודע ורק רציתי לשתף את מי שמתעניין בדיון וגם לא ידע.
    אין לי דיעה בעניין.
    האמת שהעובדה שאתה באת והדבקת את זה, ועוד קונדסון אומר לך תודה, לחלוטין הייתה מחוץ לריינג' שלך ושלו. עכשיו זה כבר יותר הגיוני.

18. 5 המשתמשים הבאים הודו לgspot על ההודעה המועילה:

77asi77 (28/04/2014), aviados (28/04/2014), easyway777 (28/04/2014), Jack Pozzie (28/04/2014), razzz21 (28/04/2014)

19. הסמל האישי של guy777
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    1,629
    נו מה? סתם גילוי נאות?

20. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    תקן אותי אם אני טועה אבל GTO אתה אמור להיות אדיש למה שהיריב עושה (בהנתן זה שאתה עושה את ההתאמות הנדרשות, משווה יותר אם אתה מגלה שהצד השני מבלף יותר), ככה שזה לא יכול לקרות אם אני מבין נכון. המינוס של GTO היא שאולי אתה תעשה 2 בב למאה מול כל סוג יריב אבל זה לא הכי הרבה שאפשר לעשות אם אתה מוכן לקבל את את זה שכבר לא בטוח שתמיד תרוויח.
    GTO אומר שאני אדיש לאסטרטגיה של היריב, לא לפעולה בודדת שלו.
    בקשר למה שרשמת בסוגריים, זה לא נכון לטעמי. ב-GTO אתה בהגדרה לא עושה התאמות ליריב, כי כל פעולה שלך משוחקת כחלק מאסטרטגיה כוללת. אתה תבצע לפעמים פעולה מתוך ידיעה שהיא מפסידה או לא מספיק מרוויחה, רק כדי "להגן" על האסטרטגיה הכוללת שלך. ברגע שתשנה משהו, אתה מאבד את ה-O וניתן לנצל אותך.

וכמובן שאת לב העניין ידעת עוד לפני שהתחלנו לדבר - אתה מפסיד ארגז ואליו בכך שאתה לא מבצע התאמות לרוב היריבים.

21. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    כן נראה לי שאתה צודק אתה משחק ולא מעניין אותך מה השני עושה, אבל אם ההגדרה של זה היא שאתה לא תפסיד, איך יכול להיות שיש אסטרטגיה שכן תנצח אותך?

22. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    כן נראה לי שאתה צודק אתה משחק ולא מעניין אותך מה השני עושה, אבל אם ההגדרה של זה היא שאתה לא תפסיד, איך יכול להיות שיש אסטרטגיה שכן תנצח אותך?
    יש לנו איזה בלבול פה, בשום שלב לא טענתי שאסטרטגיה שהיא חסינת ניצול/GTO היא אסטרטגיה שיכולה להפסיד.

אני טענתי שגם אם אתה השחקן הכי טוב בעולם, אתה לא חסין ניצול כי קיימת אסטרטגיה שאף אחד עדיין לא יישם שמביסה אותך.

בוא אני אגיד דבר כזה - הסיכוי שאני, קונדסון, הוא גלגול נשמות של אברהם אבינו, משה רבינו, ישו ומוחמד גם יחד >>> הסיכוי שמישהו הצליח ללא עזרת הרבה מחשבי-על למצוא את האסטרטגיה חסרת הניצול לפורמט 6מקס דיפ נל הולדם, ואז ליישם אותה בעצמו ללא בוט.

23. הסמל האישי של guy777
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    1,629
    יש לנו איזה בלבול פה, בשום שלב לא טענתי שאסטרטגיה שהיא חסינת ניצול/GTO היא אסטרטגיה שיכולה להפסיד.

אני טענתי שגם אם אתה השחקן הכי טוב בעולם, אתה לא חסין ניצול כי קיימת אסטרטגיה שאף אחד עדיין לא יישם שמביסה אותך.

בוא אני אגיד דבר כזה - הסיכוי שאני, קונדסון, הוא גלגול נשמות של אברהם אבינו, משה רבינו, ישו ומוחמד גם יחד >>> הסיכוי שמישהו הצליח ללא עזרת הרבה מחשבי-על למצוא את האסטרטגיה חסרת הניצול לפורמט 6מקס דיפ נל הולדם, ואז ליישם אותה בעצמו ללא בוט.
    מה זה לוטו? לך רק על מוחמד, תשאיר תקווה...

24. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350

אני לא יודע אם זה ברמת הסיכויים הזאת (למרות שקשה לבדוק את זה), אבל אני מסכים שזה על גבול הבלתי אפשרי.
    מצד שני קבל את הבנאדם הזה http://www.wylliedraughts.com/Tinsley.htm זה נראה משהו הגיוני?

25. המשתמשים הבאים מודים ל gspot על התגובה המועילה:

Koon Da Son (28/04/2014)

26. הסמל האישי של poker_prick
    פול האוס  

מוניטין
    30 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    706
    קיבל תודה 948 פעמים ב416 הודעות
    לא מבין גדול בתורת המשחקים אבל מבין מספיק בשביל לדעת שכולכם מדברים שטויות

ממה שאני יודע GTO = ש"מ נאש = "חסין ניצול", וההגדרה היא אסטרטגיה שאם כל היריבים משחקים לפיה אז אף יריב לא יכול לשפר ביצועים אם הוא סוטה ממנה. זה אומר שאם אתם משחקים GTO אז הדבר הכי טוב שהיריב יכול לעשות זה גם לשחק GTO, ואם הוא עושה משהו אחר הוא מרוויח פחות (או מפסיד יותר).

אם היריב לא משחק GTO אז עדיף לנו למצוא אסטרטגיה שמנצלת את האסטרטגיה שלו על פני לשחק GTO.

זה לא נכון שאי אפשר להפסיד עם GTO מכייון שיש רייק. זה לא משחק סכום אפס.
    הוכחה:
    אם כולם ישחקו GTO אז כולם יפסידו כסף.
    מ.ש.ל.

ולא ברור לי למה מטריד אתכם השימוש בביטוי GTO והביטוי "איזון טווחים" לא מטריד אתכם. מה זה איזון?
    אם אני מפרבט BVB רק JJ+ אני לא מאוזן, נכון?
    אם אני מוסיף 27o אז כן? מה לגבי 78s?
    אז אני מאוזן? או רק קצת מאוזן? מתי אני לגמרי מאוזן?
    או באיזה תדירות צריך לבלף ריבר כדי שזה יהיה "חסין ניצול"? ואיך מתרגמים את זה לטווחים.
    לא נראה לי שיש מישהו פה שיכול לענות על השאלות האלה.

קיצר ההבדל בין "יש לי בלופים בטווח" לבין "חסין ניצול" הוא גדול מאוד
    זוג טוב

27. 6 המשתמשים הבאים הודו לpoker_prick על ההודעה המועילה:

kakayeled (28/04/2014), krakts (28/04/2014), nonickname (28/04/2014), shipit (29/04/2014), SuperUser (28/04/2014), yarontr (29/04/2014)

עמוד 1 מתוך 7 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. 5-10 ניצול דינמיקת שולחן -שאלה סייזינג
    על ידי eyalla7 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 24/02/2014, 09:10
  2. 1.10 ניצול תדמית אגרסיבית למקסימום ואליו עם A high flush
    על ידי easestar18 בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 12/01/2013, 23:31
  3. אסטרטגיה נגד CBET
    על ידי CosmicGate בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן