נבחרת עצובה וחסרת תקווה.

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-3 מתוך 3
  1. פלאש

מוניטין
    44 (9)
    הודה
    716
    קיבל תודה 388 פעמים ב200 הודעות

נבחרת עצובה וחסרת תקווה.

בתור אוהד ספורט בכלל, וחובב כדורגל בפרט, אני מחשיב את אהדתי לנבחרת ישראל
    כשווה לקבוצות שאני אוהד (קטמון המחרידה וריאל המדהימה)
    ולכן כל כך מתבאס כל פעם מחדש מהמראות המזוויעות שאנחנו רואים.
    מה שעצוב בנבחרת הזאת שבקדנציות של גוטמן אין אפילו שביב של תקווה בקשר ליכולת.
    בעידן שרף, ברקוביץ, חזן, רביבו והאווירון עוד היינו רואים הצגות, עוד היינו נוגעים בכמעט.
    בנבחרת הזאת הכל נראה אבוד וחסר סיכוי.

כישרון אני דווקא כן חושב שיש, אבל בתור אחד ששמח עם המינוי של גוטמן בקדנציה הראשונה, אני חושב שיחד עם גרנט ונילסן הוא המאמן הכי גרוע בהיסטוריה של מדינת ישראל ואף מתעלה על 2 האחרונים.

דבר ראשון נתחיל עם הדבר היסודי שקורה אך ורק אצלנו, שזה שחקנים שיושבים ביציע בקבוצות הבינוניות שלהם ומקבלים כל כך בקלות את חולצת ההרכב (בן סהר ובן חיים שבלי קשר אין להם קשר לכדורגל ואלו רק דוגמאות של המשחק הזה יש אין ספור מהקמפיין הקודם)

דבר שני, בחירת ההרכב כל כך גרועה. איפה בוזגלו שהיה מצויין כל השנה? ושבמשחק האחרון של הנבחרת היה היחיד שנראה כמו שחקן כדורגל.
    שירן ייני משחק כבר 3 שנים מחוץ לעמדת הקשר האחרוי, ואדון גוטמן מתעקש להרכיב אותו. יחד
    עם כיאל אין שום תקווה למשחק השדה של הנבחרת.
    חושב שנאתכו, עם כמה שהיה רע בנבחרת עד כה הוא השחקן קישור הכי איכותי ויתפקד הרבה יותר טוב מייני לצד
    כיאל\אלברמן\ראדי.

עמדת השוער נראית אבודה, כי הרוש לדעתי הפוטנציאל הכי גדול והשוער עם הכי הרבה כשרון, אבל הוא
    לא מספק את הסחורה.

יוחזר שליימה שרף לאלתר! (כי כפרשן הוא גרועץ)

2. קלף גבוה  

מוניטין
    37 (10)
    הודה
    997
    קיבל תודה 325 פעמים ב165 הודעות
    תראה, בקשר לעניין של שחקנים יושבים ביציע ומוזמנים לנבחרת, יש פה בעיתיות קטנה.
    מצד אחד, נכון, אין תחליף למשחק עצמו ואין ספק שבשביל לשמור על כושר אמיתי חייבים לשחק.
    מצד שני, שחקן שמתאמן בקבוצה נורמלית באירופה(כן כן! אפילו בבלגיה!) מתאמן ביום(ברור שלא רק אימון פיסי על המגרש) כמו ששחקן בליגה הישראלית מתאמן כל השבוע(אולי המצב שונה קצת במכבי תל אביב).

אני חושב שהסיבה העיקרית שבגללה לעולם לא נגיע להישג אמיתי עם נבחרת הכדורגל(אולי נתפקסן אחת ל200 שנה) היא כל נושא האימון בישראל.
    הכדורגל פה הוא חובבני, שחקנים מתאמנים בממוצע שעה ביום, זה פאקניג הזוי! הם אשקרה עובדים שעה ביום(נטו) ואולי שעתיים וחצי ברוטו.

3. הסמל האישי של tomsilk
    רויאל פלאש  

מוניטין
    123 (17)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,721
    קיבל תודה 1,895 פעמים ב1,253 הודעות
    במקור פורסם על ידי Mr.M צפה בהודעה
    מצד שני, שחקן שמתאמן בקבוצה נורמלית באירופה(כן כן! אפילו בבלגיה!) מתאמן ביום(ברור שלא רק אימון פיסי על המגרש) כמו ששחקן בליגה הישראלית מתאמן כל השבוע
    הכדורגל בישראל חצי מקצועני, הגיע הזמן שנבין את זה. זה בסדר לאהוד את הנבחרת כי היא מייצגת את המדינה, אבל כמו (כמעט) כל דבר אחר פה, גם כדורגלנים (רובם) הם חאפרים.
    כל עוד הם מתמודדים בינם ובין עצמם זה עוד פחות בולט, אבל באירופה/בנבחרות פתאום מבינים כמה אנחנו רחוקים ממקוצענות.

מכבי תל אביב רק התחילה להנהיג סטנדרטים סבירים (עדיין לא ברמה של בלגיה ומעלה) וכבר יש לה שתי אליפויות רצופות בכיס, זאת אינדיקציה טובה לכמה זה חשוב.
    m u s t . . . k i l l . . . a l l . . . l i m p e r s

נושאים דומים

1. נבחרת ישראל במונדיאל 2014?!
    על ידי SnowRoll בפורום ספורט
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 22/03/2014, 20:38
  2. שבת ב18:00 בפתח תקווה 5-10
    על ידי elibiso0403 בפורום משחקי פוקר חבריים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 27/01/2012, 18:17
  3. לפחות אל תתן תקווה...
    על ידי Aegramens בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם