3 ידיים מהיום - אשמח לשמוע את דעתכם

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-12 מתוך 12
  1. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    5
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת

3 ידיים מהיום - אשמח לשמוע את דעתכם

בגלל שמשעמם בממ"ד, החלטתי להשתעשע קצת בשולחנות ZOOM על סכומים נמוכים מחשבון של חבר.
    להלן 3 ידיים שהיו לי היום, מה אתם חושבים - האם התכבשנתי? בכולן הפסדתי סכומים גבוהים (יחסית לבליינדים כמובן...)

http://www.boomplayer.com/en/poker-h...422_F77730A98C
    פה אני חושב שדווקא קראתי אותו טוב, הרגשתי שהוא לא אס אלא 2 קלפים אחרים גבוהים, ולמזלו (ולחוסר מזלי) הוא קיבל את הצבע בריבר, דווקא בקלף שעשה לי זוגות ושבו נשארתי עם מעט סחורה יחסית.

http://www.boomplayer.com/en/poker-h...129_581E017AA5
    פה אני חושב שקצת יצאתי כבש. אולי הייתי צריך לתרבט אותו לפני הפלופ - אבל מצד שני זה היה גורר העלאה גדולה ממנו, אולי אפילו אול אין. כמו כן, אחרי הפלופ שלא פגעתי התשלום אולי היה מיותר כי יחסי הקופה שלי לא הצדיקו תשלום, משום מקום בא לי הסט ואח"כ גם הפול - לך תקרא אותו פול נאטס... מה גם שלא הייתה לו הרבה סחורה מאחורה.

http://www.boomplayer.com/en/poker-h...158_70428A57CC
    פה אולי הייתי צריך לזרוק את היד פרה-פלופ, פשוט הייתי כבר בביג וההשלמה הייתה מאוד נמוכה, ואז בא הסט הארור שהסתיר פול של השני...

אשמח לשמוע מגוון דעות, "מכל מלמדיי השכלתי".

2. פלאש

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    92
    קיבל תודה 191 פעמים ב137 הודעות
    ביד הראשונה נכנסת מעמדה מוקדמת עם יד חלשה לטעמי גם אחרי שפגעת הסיכון עדיין גדול כי הקיקר שלך היה חלש חוץ מזה קיבלת קול מעמדה מאוחרת, Q J זו יד קלאסית לעמדה מאוחרת הייתה צריך לחשוב על זה כעל ידי אפשרית (יד שמשלימה לסטרייט) של היריב שלך. בנוסף דבר שלמדתי על בשרי שיש מצב פלאש דרו או סטרייט דרו בפלופ אפילו אם יש לך סט בפלופ זה מצב מסוכן כי אם אתה נתקל ביריב שמשחק ידיים שממתינות להשלמה( למרות שזה צעד לא נכון מבחינת היריב ) אתה עלול למצוא את עצמך במצב שבו השקעת את כל הכסף שלך בקופה ובסוף היריב משלים את היד ואז אכלת אותה בגדול במקרה של סט אתה יכול לצאת בפוקס עלידי השלמה לפול האוס אבל בזוג עליון עם קיקר נמוך אני חושב שעדיף להמר יותר נמוך
    .לסיכום פלופ מסוכן רצוי להיות יותר זהיר.
    נערך לאחרונה על ידי amistar; 07/07/2014 ב 22:34.

3. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (13)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,392
    קיבל תודה 1,994 פעמים ב1,196 הודעות
    היד הראשונה שוחקה מזעזע,פולד פרה עם יד כזאת מעמדה כזאת,
    כמעט אין פלופ שאתה אוהב על המון פלופים פשוט לא תפגע ואלה שכן,
    אתה המון פעמים תיהיה מאחור ותפסיד לא מעט כסף.
    פלופ למה להמר קופה? איזה יד שאתה טוב עליה נשארת איתך? תהמר קטן שקינג דאמה וכאלה יתפתו לשלם.
    טרן שוב,אתה משאיר איתך רק ידיים שטובות עליך ממש או דרואים מאוד חזקים, פשוט צק אין לך וואליו.
    ריבר אין יציאה כבר.
    יד שנייה תשלום פרה טוב,פולד פלופ אין לך איך להשתמש ועל כל בלנק בטרן אתה צריך לזרוק.
    יד שלישית זה פולד תמיד,זה לא משנה הסכום שאתה צריך להשלים זה פשוט יד נוראית לשחק איתה,
    לא מתחברת לכלום.
    בהנחה ששילמת שוב שוחק מזעזע,צק פלופ סבבה אבל למה לא להמר טרן? בצק רייז טרן אתה אומר לכולם שיש לך נסיך,
    אחרי הרירייז שלו אתה אף פעם לא טוב שם פולד.
    ממליץ לך לרדת בלימיטים אחי ניכר שיש לך בעיות תיאורתיות לפי הידיים האלה, שיהיה המון בהצלחה...

4. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    17
    קיבל תודה 9 פעמים ב8 הודעות
    הי.

בנוגע ליד 1+2 אני מסכים עם מה שכבר נאמר למעלה.
    בנוגע ליד 3 אני רוצה מעט להרחיב. אישית אני אחד מאותם שכן עובדים עם J3 תלוי במיקום בשולחן+אופי משחק ושחקנים.

אני לא יודע לקבוע מה היתה הדינמיקה בשולחן שלך אבל לדעתי אם אתה כבר בוחר לעבוד עם היד הזו עדיף היית נותן רייז קטן רק כדי שמישהו יחזור עליך ותצא כדי לחסוך לעצמך דילמות.

-פלופ יבש מאוד עם זוג על הרצפה שנותן לך סט עם קיקר מאוד נמוך ודרואו לצבע. בשלב הזה אתה מנצח במקרה הכי גרוע רק J2. הצק היה במקום.
    -טרן פותח אפשרות לרצף אם לא כבר פול האוס עם JT אבל זה לא סביר שמישהו בשולחן החזיק את היד הזו. כאן היית חייב לתת רייז קודם כל בשביל ואליו כי יש כבר כסף מת בקופה וגם במקרה הכי רע לבדוק את המצב שלך במידה ומישהו משלם לך או חוזר עליך בקולד צק-רייז-דחיפה. הצק שלך לא היה במקום בכלל. הרייז שנתת אחרי ששני השחקנים ביד עדיין מוכנים להמשיך לריבר היה צריך להדליק נורת אזהרה. שים לב שהשחקן אחריך רק שילם והאחרון 3בט אותך [11.53$ שזה פי 10 מהקופה]. פה אתה יודע שלא בושה לזרוק סט גם אם מישהו לא קיבל פולהאוס יש לו עדין יותר יציאות עליך. הקולד 4בט-דחיפה לא היתה במקום ולדעתי מאוד טיפשית.
    -ריבר [אמנם אתה כבר בפנים ונתון לחסדי ההסתברות של החפיסה] לדעתי אחד מהקלפים הכי גרועים שיכולים לצאת מתוך AKQ89. קודם כל כי זה סוגר רצף. דבר שני זה קלף מאוד גבוה שדווקא כן מתחבר לJx. אתה מפסיד פה בכל מקרה.

מקוה שעזרתי
    נערך לאחרונה על ידי alxizr; 08/07/2014 ב 16:46.

5. פול האוס

מוניטין
    19 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    2,122
    קיבל תודה 400 פעמים ב264 הודעות
    בכל הידיים נעשו טעויות פריפלופ לפי דעתי :
    יד ראשונה : עשית רייז מעמדה מוקדמת עם A4 סוט, אישית אני הייתי זורק שם גם AJ סוט מכיוון שהיד חלשה מיידי לעמדה זו.
    יד שניה : עשית השוואה עם 88 מול פתיחה של שורט סטאק בעמדה מוקדמת. זו טעות לפי דעתי.
    יד שלישית : עשית השוואה מעמדת ה SB עם J3 אוף סוט. זו טעות לפי דעתי.

ועוד 2 דברים :
    1 - ראיתי שאתה משחק גם בזום NL25 וגם בזום NL10.
    --> אם ראית שהתחלת להפסיד כסף ב NL25 ואז עברת ל NL10 אז זה בסדר.
    --> אם ראית שהתחלת להפסיד כסף ב NL10 ואז עברת ל NL25 אז זה לא בסדר.

2. לא התייחסתי בכלל לטעויות פוסט פלופ למרות שראיתי שהיו.

3. ראיתי שאתה לא משחק תמיד ב Full Stack, לא בטוח שזו האסטרטגיה הכי רווחית.

בהצלחה

6. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    1,929
    קיבל תודה 414 פעמים ב335 הודעות
    מסכים עם כל מה שנאמר, אני בסדר עם קול עם 88 פרי פלופ וגם סבבה עם פלאט בפלופ כדי לראות אם הוא ממשיך בטרן, ברגע שהוא יורה שוב בטרן ולא השתפרת (למרות שבמקרה הזה סט) אני זורק, בגלל שתפסת סט אז באסה לך ומשם אין כבר יציאה עם הפול. סט על סט זה חרא.

7. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    5
    תודה לכולם על הדעות המפורטות, יש לי כמה נקודות להדגיש או לפתוח:
    במקור פורסם על ידי alxizr צפה בהודעה
    הי.

בנוגע ליד 1+2 אני מסכים עם מה שכבר נאמר למעלה.
    בנוגע ליד 3 אני רוצה מעט להרחיב. אישית אני אחד מאותם שכן עובדים עם J3 תלוי במיקום בשולחן+אופי משחק ושחקנים.

אני לא יודע לקבוע מה היתה הדינמיקה בשולחן שלך אבל לדעתי אם אתה כבר בוחר לעבוד עם היד הזו עדיף היית נותן רייז קטן רק כדי שמישהו יחזור עליך ותצא כדי לחסוך לעצמך דילמות.

-פלופ יבש מאוד עם זוג על הרצפה שנותן לך סט עם קיקר מאוד נמוך ודרואו לצבע. בשלב הזה אתה מנצח במקרה הכי גרוע רק J2. הצק היה במקום.
    -טרן פותח אפשרות לרצף אם לא כבר פול האוס עם JT אבל זה לא סביר שמישהו בשולחן החזיק את היד הזו. כאן היית חייב לתת רייז קודם כל בשביל ואליו כי יש כבר כסף מת בקופה וגם במקרה הכי רע לבדוק את המצב שלך במידה ומישהו משלם לך או חוזר עליך בקולד צק-רייז-דחיפה. הצק שלך לא היה במקום בכלל. הרייז שנתת אחרי ששני השחקנים ביד עדיין מוכנים להמשיך לריבר היה צריך להדליק נורת אזהרה. שים לב שהשחקן אחריך רק שילם והאחרון 3בט אותך [11.53$ שזה פי 10 מהקופה]. פה אתה יודע שלא בושה לזרוק סט גם אם מישהו לא קיבל פולהאוס יש לו עדין יותר יציאות עליך. הקולד 4בט-דחיפה לא היתה במקום ולדעתי מאוד טיפשית.
    -ריבר [אמנם אתה כבר בפנים ונתון לחסדי ההסתברות של החפיסה] לדעתי אחד מהקלפים הכי גרועים שיכולים לצאת מתוך AKQ89. קודם כל כי זה סוגר רצף. דבר שני זה קלף מאוד גבוה שדווקא כן מתחבר לJx. אתה מפסיד פה בכל מקרה.

מקוה שעזרתי
    האמת שהייתי בטוח שאני היד הכי חזקה בשולחן (למרות שלא הייתי הנאטס, זו הייתה התחושה המוטעית), זו הייתה הסיבה לצ'ק בפלופ ובטרן, ולכן גם החזרה. בהסתכלות חזרה, כנראה שאחרי שאחד השווה והשני חזר עליי, הייתי צריך לזרוק את היד. כנראה שהייתי יותר מדי נעול על כך שאני הכי חזק, יש לא מעט ידיים שיכלו להיות יותר טובה משלי (גם אם JT לא הגיונית, JA או JK כן).

אגב, קצת בורות, אבל יש פה לפעמים מונחים שאני לא מכיר, למרות שאני בטוח שאני מבין את המשמעות שלהם. מה אתה מתכוון ב"קולד צ'ק-רייז-דחיפה"? מה גם שאני זה שדחף אחרי שהוא עשה קול להימור הקטן שעשו לפניי.
    במקור פורסם על ידי TempoMempo צפה בהודעה
    בכל הידיים נעשו טעויות פריפלופ לפי דעתי :
    יד ראשונה : עשית רייז מעמדה מוקדמת עם A4 סוט, אישית אני הייתי זורק שם גם AJ סוט מכיוון שהיד חלשה מיידי לעמדה זו.
    יד שניה : עשית השוואה עם 88 מול פתיחה של שורט סטאק בעמדה מוקדמת. זו טעות לפי דעתי.
    יד שלישית : עשית השוואה מעמדת ה SB עם J3 אוף סוט. זו טעות לפי דעתי.

ועוד 2 דברים :
    1 - ראיתי שאתה משחק גם בזום NL25 וגם בזום NL10.
    --> אם ראית שהתחלת להפסיד כסף ב NL25 ואז עברת ל NL10 אז זה בסדר.
    --> אם ראית שהתחלת להפסיד כסף ב NL10 ואז עברת ל NL25 אז זה לא בסדר.

2. לא התייחסתי בכלל לטעויות פוסט פלופ למרות שראיתי שהיו.

3. ראיתי שאתה לא משחק תמיד ב Full Stack, לא בטוח שזו האסטרטגיה הכי רווחית.

בהצלחה
    יד ראשונה - לא מזמן ראיתי תוכנית של היי סטייקס פוקר, שבה שחקנית מקצוענית מעמדת UTG2, עשתה רייז עם אותה יד בדיוק (A4 תלתן). לדעתי לזרוק AJ או אפילו A4 סוט בעמדה כזו זה נכון, בטח לא בשולחנות ZOOM שבהם מעט אגרסיביות מביאה לך הרבה קופות קטנות של שחקנים שפשוט זורקים כדי להמשיך ליד הבאה.
    יד שנייה - כנראה שהייתי צריך לתרבט אותו, אבל אז הוא היה חוזר עליי עם 4בט, ואולי אפילו דוחף הכל בגלל שהוא שורטסטאק. במצב כזה לא בטוח שאני מתקפל כי אני בואקום מול השחקן הזה, כמו שאמרתי אלו שולחנות זום ואני לא יודע איזה סוג שחקן הוא, ומאוד יכול להיות שהוא AK או AQ ואז זו הטלת מטבע. שאלה כללית: אם אתה עם היד שלי, מתרבט אותו ומקבל בחזרה שאב, עם הסטאק הקצר שלו, שחקן שאין לך מידע עליו - אתה משלם או זורק?
    יד שלישית - הייתי בביג בליינד והייתה חזרה מינימלית. לא חשבתי שכדאי לזרוק את היד אם גם ככה אני כבר בפנים ביג. כמו שרשמתי כבר בהודעה הראשונה, אולי הייתי צריך לזרוק.

האמת שאני משחק גם ב-10 וגם ב-25 ברוטציה, בהתאם לסכום הכסף שאני רוצה להיכנס איתו לשולחן.

שוב שאלת בורות - מה אתה מתכוון בFULL STACK?

8. המשתמשים הבאים מודים ל ZugOhana על התגובה המועילה:

TempoMempo (10/07/2014)

9. פול האוס

מוניטין
    19 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    2,122
    קיבל תודה 400 פעמים ב264 הודעות
    במקור פורסם על ידי ZugOhana צפה בהודעה
    יד ראשונה - לא מזמן ראיתי תוכנית של היי סטייקס פוקר, שבה שחקנית מקצוענית מעמדת UTG2, עשתה רייז עם אותה יד בדיוק (A4 תלתן). לדעתי לזרוק AJ או אפילו A4 סוט בעמדה כזו זה נכון, בטח לא בשולחנות ZOOM שבהם מעט אגרסיביות מביאה לך הרבה קופות קטנות של שחקנים שפשוט זורקים כדי להמשיך ליד הבאה.
    יד שנייה - כנראה שהייתי צריך לתרבט אותו, אבל אז הוא היה חוזר עליי עם 4בט, ואולי אפילו דוחף הכל בגלל שהוא שורטסטאק. במצב כזה לא בטוח שאני מתקפל כי אני בואקום מול השחקן הזה, כמו שאמרתי אלו שולחנות זום ואני לא יודע איזה סוג שחקן הוא, ומאוד יכול להיות שהוא AK או AQ ואז זו הטלת מטבע. שאלה כללית: אם אתה עם היד שלי, מתרבט אותו ומקבל בחזרה שאב, עם הסטאק הקצר שלו, שחקן שאין לך מידע עליו - אתה משלם או זורק?
    יד שלישית - הייתי בביג בליינד והייתה חזרה מינימלית. לא חשבתי שכדאי לזרוק את היד אם גם ככה אני כבר בפנים ביג. כמו שרשמתי כבר בהודעה הראשונה, אולי הייתי צריך לזרוק.

האמת שאני משחק גם ב-10 וגם ב-25 ברוטציה, בהתאם לסכום הכסף שאני רוצה להיכנס איתו לשולחן.

שוב שאלת בורות - מה אתה מתכוון בFULL STACK?
    לא הבנתי למה אתה טורח לשאול בפורום מה צריך לעשות.
    * האם זה בשביל להצדיק את המהלכים שעשית ?
    * האם זה כדי ללמוד מהטעויות שעשית ולהשתפר ?

אני חוזר על מה שכתבתי (בקיצור הפעם, את הסיבות כבר רשמתי קודם) :
    יד ראשונה : פולד פרי פלופ.
    יד שניה : פולד פרי פלופ.
    יד שלישית : פולד פרי פלופ.

אל תנסה משהו אחר - אתה תפסיד כסף בטווח הארוך.

ולגבי בFULL STACK, המשמעות היא ששחקן יושב בשולחנות עם המקסימום שמותר (בשולחנות שאתה משחק כרגע זה 100BB).

בהצלחה

10. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    5
    במקור פורסם על ידי TempoMempo צפה בהודעה
    לא הבנתי למה אתה טורח לשאול בפורום מה צריך לעשות.
    * האם זה בשביל להצדיק את המהלכים שעשית ?
    * האם זה כדי ללמוד מהטעויות שעשית ולהשתפר ?

אני חוזר על מה שכתבתי (בקיצור הפעם, את הסיבות כבר רשמתי קודם) :
    יד ראשונה : פולד פרי פלופ.
    יד שניה : פולד פרי פלופ.
    יד שלישית : פולד פרי פלופ.

אל תנסה משהו אחר - אתה תפסיד כסף בטווח הארוך.

ולגבי בFULL STACK, המשמעות היא ששחקן יושב בשולחנות עם המקסימום שמותר (בשולחנות שאתה משחק כרגע זה 100BB).

בהצלחה
    לא מחפש להצדיק כלום, אני לא בבית משפט...
    שומע דעות ומחכים תוך כדי ההתדיינות עליהן.

ואני דווקא כן נכנס לרוב עם המקסימום המותר, זה שבידיים הללו הייתי עם פחות זה בגלל שירדתי קצת בכסף לפני כן.

11. הסמל האישי של 300warrior
    רויאל פלאש

מוניטין
    28 (16)
    הודה
    266
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב989 הודעות
    אתה עושה המון טעויות פוסט פלופ לכן אני מציע לך לקבל את עצתו של טמפו ולשחק טווחים הרבה יותר מצומצמים גם אם יחס הקופה קוסם לך.
    כאשר משחק הפוסט שלך ישתפר תוכל להרחיב טווחים פרי, כרגע אתה פשוט שורף כסף.

12. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    1. אני לא הייתי נכנס ליד מכזה פוזישן עם A4,, ואם בטעות כן - אז אחרי ההימור בפלופ הייתי משחק לאט ולא מהמר יותר

2/ הייתי משחק פרה פלופ, זורק כנראה בריבר אחרי שהשוו אותך ברירייז בטרן

13. זוג

מוניטין
    25 (0)
    הודה
    1
    קיבל תודה 3 פעמים ב2 הודעות
    יד ראשונה אין לך בט
    יד שניה שניה שוחק טוב
    יד שלישית אין לך קול

בהצלחה..

נושאים דומים