ת'רד האתגר של king of spade

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-8 מתוך 8
  1. הסמל האישי של KING OF SPADE
    סטרייט

מוניטין
    15 (8)
    הודה
    339
    קיבל תודה 124 פעמים ב75 הודעות

ת'רד האתגר של king of spade

לוקח השראה מכל מה שהולך פה בווגאס עם הריצות המדהימות.
    וביצים לפתיחת אתגר מpkrprince.

יש לי עוד חודש וחצי פה בווגאס. ואולי פתיחת אתגר באמת תעזור לי להתפתחות המיוחלת.
    מאוחר יותר כשאחשוב על אתגרים ומטרות אעדכן את הפוסט.
    לבינתיים. 3 ידיים מהסשן הכי טוב שלי בווגאס so far.
    I Like The Way You Die Boy

2. פלאש

מוניטין
    44 (7)
    הודה
    716
    קיבל תודה 388 פעמים ב200 הודעות
    פשש אהבתי את הליינים ב2 ידיים הראשונת, והשלישית מוכיחה
    שחשוב לרוץ טוב!!

בהצלחה באתגר (:

3. המשתמשים הבאים מודים ל avivgigi90 על התגובה המועילה:

KING OF SPADE (13/07/2014)

4. הסמל האישי של KING OF SPADE
    סטרייט

מוניטין
    15 (8)
    הודה
    339
    קאש 1-2
    1) אני יחסית טייט בשולחן די סטיישני. פותח utg ב9 הנדד ל8 פולדים עד לכבש אגרסיבי בקאט אוף שב3בט ל22. הוא יושב 300 אני מכסה.
    ***הערות עליו: פרי פלופ: זקן ניט פתח ממוקדמת 10, קיבל קול מאמצעית ו3בט ל25 (סייזינג מוזר) והגיע שם לשואודאון עם זוג 8. מצד שני, צעיר פתח 10 מאמצעית הוא 3בט ממאוחרת 25 והגיע לשואודאון עם קינגים. לפני כמה אורבטים 3בטתי פתיחה שלו ל10 ממאוחרת. אני בסמול החזרתי 30 עם הוא בקול. ומול סיבט שלי על בורד J33cc היה בטנק פולד. פוסט פלופ: 3 פעמים ראיתי אותו בדונק קטן (גישוש) בפלופ ופולד לרי-רייז של אורג'ינל. אחת מהן מולי שגם בה הוא בטנק פולד (מבחינתי התפתחה דינמיקה ביננו)***

אז פרי, פולד? קול? 4בט?

אני בקול.
    פלופ
    אני צ'ק הוא סיבט מאוד מהיר של 45 על 47.
    אני בקול.
    טרן . אני בצ'ק הוא שוב 45 מהירים.
    בנקודה הזאת עצרתי, הסייזינג בטרן נראה לי ממש מוזר+מהירות הבטים, מבחינתי לא הסתדר לי שהוא ימשיך עם אותו סייזינג מהפלופ עם האובר פייר שהוא מייצג על בורד כזה. מחשבות?

אני בקול.
    ריבר . אני צ'ק הוא שאב מהיר של 180+.
    הירו?
    ************************************************** ************************************************** ****************
    2) 7 הנדד. אני עם תדמית פעילה. כבש לימפ ממוקדמת. MP שחקן צעיר שנראה מבין ויושב עם 350 מבודד ל10 (נראה לי חלש-פיזיקל טלס). אני מכסה.
    אני בסמול עם . מ3בט ל30 (דעות על ה3בט?).
    כבש פולד, MP בקול. פלופ . אני בסיבט 40. הוא ברייז ל105, שוב פעם, נורא מהר. ומייצג די צר בגדול. נשאר לו 210 מאחור, שאב? פולד? קול?
    ************************************************** **************************
    3) 3 לימפים מEp-Mp אני בסמול . רייז 15. 3 קולים. (בשולחן סטיישני אתם אולי מעדיפים ללכת גם ללימפ?)
    פלופ . קופה מכילה 60. הירו, סיבט? סייזינג? צ'ק קול/צ'ק פולד?

צ'ק של כבש 1, שחקן שני , בחור צעיר, שמתי לב שהוא מהמר הרבה על קופות "מתות"והVP שלו גבוה. בבט 30 (הוא יושב 500 אני מכסה) . כבש 3 בפולד אני בקול, כבש 1 בפולד.

טרן: . "סביר". הירו? איך לדעתכם אני ממקסם את זה על סמך המידע שנתתי על הנבל.

זהו לבינתיים, יוצא לסשן עכשיו. אשמח אם מישהו יוכל להגיד לי איך עושים "ספוילר" על סיום של היד. תודה.
    נערך לאחרונה על ידי KING OF SPADE; 13/07/2014 ב 06:01.

5. הסמל האישי של KING OF SPADE
    סטרייט

מוניטין
    15 (8)
    הודה
    339
    במקור פורסם על ידי avivgigi90 צפה בהודעה
    פשש אהבתי את הליינים ב2 ידיים הראשונת, והשלישית מוכיחה
    שחשוב לרוץ טוב!!

בהצלחה באתגר (:
    ההטרלה נכתבה לפני שכתבתי את הידיים. סידרתי את הידיים בכוונה בסדר כזה =)

6. המשתמשים הבאים מודים ל KING OF SPADE על התגובה המועילה:

avivgigi90 (13/07/2014)

7. הסמל האישי של WooeWooe
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (14)
    הודה
    599
    קיבל תודה 1,185 פעמים ב675 הודעות
    בהצלחה! תהנה מוגאס, יש דברים מעבר לפוקר

8. שלישייה

מוניטין
    10 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    192
    קיבל תודה 56 פעמים ב45 הודעות
    יכול לעזור אם תאמר איפה שיחקת...
    יד 1: אלא אם יש איזה מידע חריג, אני חושב שלזרוק AQo ל3בט ב 1-2 בווגאס זה לא רע. רובם הגדול של השחקנים מ3בט רק את הטופ של הריינג׳ בטח ובטח מול פתיחה של utg בשולחן מלא.
    יד 2: לא יכול להגיב על הפיזיקל טל כי לא הייתי שם, אבל אם כבר הייתי מחליט להתחכם מול ״צעיר שנראה מבין״ הייתי עושה זאת כשאני בעמדה. לראיה, תראה את המצב שנקלעת אליו בפלופ וזה עוד על פלופ שסהכ די טוב לך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (10)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,386
    קיבל תודה 1,965 פעמים ב1,176 הודעות
    1 מעדיף פולד פרי,איך ששוחק שולם ריבר קצת מגעיל
    שהוא בחר באותו סייזינג גם בטרן נראה קצת מוזר,יכול להיות סט
    אבל גם יכול להיות דרואו שמכין דחיפה מאסיבית למקרה של פיספוס.
    יד שנייה לא אוהב לתרבט בטח שלא בלי עמדה,מעדיף לתרבט אס איקס נמוך
    מאשר תיד הזאת שהיא די קלאסית לפלאט כשאתם עמוקים.
    חושב שצק קול זה רעיון לא רע,איך ששוחק שולם פלופ ופאס טרן אם לא השתפרנו.׳
    יד שלישית נותן דונק שני שליש קופה,צק רייז פשוט נראה נאטד מדי והוא לא מעט פעמים ציקצק מאחור
    בדונק יש לא מעט וואליו ואנחנו גם לא מייצגים הרבה.
    יד שלישית

10. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (10)
    הודה
    3,327
    קיבל תודה 1,364 פעמים ב690 הודעות
    לא קראתי תגובות אחרות לפני שהגבתי פה.

במקור פורסם על ידי KING OF SPADE צפה בהודעה
    קאש 1-2
    1) אני יחסית טייט בשולחן די סטיישני. פותח utg ב9 הנדד ל8 פולדים עד לכבש אגרסיבי בקאט אוף שב3בט ל22. הוא יושב 300 אני מכסה.
    ***הערות עליו: פרי פלופ: זקן ניט פתח ממוקדמת 10, קיבל קול מאמצעית ו3בט ל25 (סייזינג מוזר) והגיע שם לשואודאון עם זוג 8. מצד שני, צעיר פתח 10 מאמצעית הוא 3בט ממאוחרת 25 והגיע לשואודאון עם קינגים. לפני כמה אורבטים 3בטתי פתיחה שלו ל10 ממאוחרת. אני בסמול החזרתי 30 עם הוא בקול. ומול סיבט שלי על בורד J33cc היה בטנק פולד. פוסט פלופ: 3 פעמים ראיתי אותו בדונק קטן (גישוש) בפלופ ופולד לרי-רייז של אורג'ינל. אחת מהן מולי שגם בה הוא בטנק פולד (מבחינתי התפתחה דינמיקה ביננו)***

אז פרי, פולד? קול? 4בט?

אני בקול.
    פלופ
    אני צ'ק הוא סיבט מאוד מהיר של 45 על 47.
    אני בקול.
    טרן . אני בצ'ק הוא שוב 45 מהירים.
    בנקודה הזאת עצרתי, הסייזינג בטרן נראה לי ממש מוזר+מהירות הבטים, מבחינתי לא הסתדר לי שהוא ימשיך עם אותו סייזינג מהפלופ עם האובר פייר שהוא מייצג על בורד כזה. מחשבות?

אני בקול.
    ריבר . אני צ'ק הוא שאב מהיר של 180+.
    הירו?
    פרהפלופ:
    - פותח ל-7 ולא ל-8, הבדל שנראה מינורי אבל מאוד משמעותי מבחינתי כי זה מגדיל את הסייזינג 3בט וה-4בט בצורה משמעותית.
    - מחזיר 4בט לאיזור ה-56-61 בערך, יש לכם מספיק עומק. במידה והוא מתרבט לייט אתה מייצר פה גם פולד אקוויטי וגם הופך להיות האגרסור ביד. זאת יד שאני מעדיף לא לשחק פאסיבי OOP ולכן אני לא בוחר פה בפלאט אלא ברייז או פולד, מעדיף רייז באופן אישי.

אתה מחזיק אס יהלום אז זה מוריד לו המון קומבינציות של נאט פלאש דרואו שיכולות לשחק ככה ולכן, לאור הפלאטים שלך היד שלך די חשופה לדעתי והוא ממשיך להמר אליך אז אני לא רואה אותו עושה את זה לא לואליו, אני מקפל כבר בטרן כי אני מצפה ממנו לעצור שם. אם לא מקפל בטרן אז מקפל בריבר, תמיד מלאים, תמיד פולד.

2) 7 הנדד. אני עם תדמית פעילה. כבש לימפ ממוקדמת. MP שחקן צעיר שנראה מבין ויושב עם 350 מבודד ל10 (נראה לי חלש-פיזיקל טלס). אני מכסה.
    אני בסמול עם . מ3בט ל30 (דעות על ה3בט?).
    כבש פולד, MP בקול. פלופ . אני בסיבט 40. הוא ברייז ל105, שוב פעם, נורא מהר. ומייצג די צר בגדול. נשאר לו 210 מאחור, שאב? פולד? קול?
    פרהפלופ - מעדיף מעט יותר קטן לאיזור ה-28 אבל בגדול אוהב את ה-3בט אם הוא אכן פותח ומבודד שם רחב. בכל מקרה זה לדעתי רייז או פולד, אין מה לשחק את היד הזאת בפלאט מחוץ לעמדה.
    פלופ - הפלופ הזה לדעתי כן פוגע בטווח שהוא יכול לבודד איתו פרהפלופ ולשלם לך בעמדה, הסיבט במקום אבל ברגע שהוא עושה רייז אני משער שאין לי פולד אקוויטי באמת ואם אתה שואב שם גם אתה מייצג צר מאוד ולכן לדעתי הוא ישווה ולכן זה הופך להיות שאלה של אודס שבשלוף נראה לי שאין לנו את האודס המתאימים ואני משער שאם לא נפגע הוא ישחרר עוד פצצה בטרן, מעדיף לשחרר פה.

3) 3 לימפים מEp-Mp אני בסמול . רייז 15. 3 קולים. (בשולחן סטיישני אתם אולי מעדיפים ללכת גם ללימפ?)
    פלופ . קופה מכילה 60. הירו, סיבט? סייזינג? צ'ק קול/צ'ק פולד?

צ'ק של כבש 1, שחקן שני , בחור צעיר, שמתי לב שהוא מהמר הרבה על קופות "מתות"והVP שלו גבוה. בבט 30 (הוא יושב 500 אני מכסה) . כבש 3 בפולד אני בקול, כבש 1 בפולד.

טרן: . "סביר". הירו? איך לדעתכם אני ממקסם את זה על סמך המידע שנתתי על הנבל.

זהו לבינתיים, יוצא לסשן עכשיו. אשמח אם מישהו יוכל להגיד לי איך עושים "ספוילר" על סיום של היד. תודה.
    פרהפלופ - מעדיף רייז מעט יותר גדול לאיזור ה-17-18, 15 נראה לי זול מדי וזה מה שקצת גרר את הקופה להיות מולטיוואי.
    בעקרון מעדיף סיבט אחרי שנתתי רייז על בורד כזה, 37 כזה.
    כמו ששוחק, דונק טרן, לא משנה שהוא אוהב לעשות קופות מתות, היד שלך יחסית מוסווית טוב ואם לנבל יש יד מרג'ינלית יכול להיות שהוא יצ'קצ'ק מאחורה ואז לא יהיה הרבה ואליו להוציא בטרן.
    נותן דונק של בין 70 ל-80 כזה.
    נערך לאחרונה על ידי Jack Pozzie; 14/07/2014 ב 19:59.

נושאים דומים

1. red spade 55$
    על ידי poker pro בפורום טורנירים אונליין
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 13/08/2012, 09:38
  2. red spade open
    על ידי טוטול בפורום טורנירים אונליין
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 13/02/2012, 19:12
  3. red spade open
    על ידי טוטול בפורום טורנירים אונליין
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 13/02/2012, 18:35
  4. 1st hand in red spade.WTF should I do here.
    על ידי alextoon בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 73
    הודעה אחרונה: 22/11/2011, 13:39
  5. Red Spade Open
    על ידי chump בפורום טורנירים אונליין
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 22/07/2011, 10:19

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog