לאף אחד לא מזיז שאין גג לרייק בפארטיות?????

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 23
  1. הסמל האישי של Yojik
    סטרייט  

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    34
    קיבל תודה 61 פעמים ב52 הודעות

לאף אחד לא מזיז שאין גג לרייק בפארטיות?????

אני לא מבין אנשים..

אין גג לגניה
    ועל קופות של 2000 שקל ( שזה גודל קופה שכולנו הינו בו..) לוקחים לנו 100 שקל גניה

איך זה שלא ראיתי דיונים בנושא??

גג של רייק זה משהו שהוא כל כך חשוב ויש על הנושא אפס דיונים..

אני אישית כבר כמה חודשים לא נכנס לפארטיה עקב העובדה הזאת שאין גג לגניה...
    ואני לא מפסיק לראות אנשים (גם אנשים שמבינים עניין ) ממשיכים ללכת לפארטיות למרות העובדה הזאת

בגלל שאין גג לרייק היכולת להיות ריווחית מצטמצמת משמעותית!!!
    ולאף אחד לא אכפת?
    אף אחד לא יודע? (לא סביר..)
    מה שמוביל אותי לשאלה הראשונה שלי

מה לאף אחד לא אכפת!?!?!?!?!?!?!?!?

2. 2 המשתמשים הבאים הודו לYojik על ההודעה המועילה:

AA23ds (07/06/2010), gspot (07/06/2010)

3. פלאש

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    124
    קיבל תודה 215 פעמים ב142 הודעות
    אכפת, אכפת...
    בווגאס ב1-2 ו2-5 נו-לימיט/פוט-לימיט וב4-8 לימיט הרייק הוא מקסימום 4$
    בלימיטים הגבוהים יותר הרייק הוא 2$.
    נערך לאחרונה על ידי AA23ds; 07/06/2010 ב 12:57.

4. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (13)
    הודה
    2,130
    קיבל תודה 403 פעמים ב286 הודעות
    אלדר אני מסכים איתך שזה נושא כאוב אבל אתה צריך לזכור שפה בארץ בעלי הפארטיות לוקחים סיכונים וצריכים לשאת בתשלומים שלא קיימים ברוב המקומות בעולם. אני גם בעד להקים קול צעקה ומקווה שהתחרות תצליח לעשות את שלה ושיורידו את התקרה (בכל מקום יש תקרה אבל היא כרגיל לא אפקטיבית). בזמנו רמת החייל 1-2 עד שעה 12 הייתה הגבלה עד 25שקל שזה כבר בהחלט סכום שמגיעים אליו לא מעט.
    יחד עם זאת, בגלל שהרמה בפארטיות נמוכה.. עדיין אפשר לצאת רווחי לטווח רחוק גם ללא תקרה.
    if you never valuetown yourself, you are not valuebetting enough

5. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (14)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    זה שלאף בעל פארטיה לא מגיע ה100 שקלים האלו זה ברור, אבל זה לא הנושא...
    הנושא זאת העובדה ששחקנים מקצוענים (ברמות הכי גבוהות שיש משחקים עם גג בגובה של 2בליינדים(בסכומים הנמוכים ביותר של הקזינו זה ככה...אני בכלל לא רוצה להעלות את הנושא של 100-200) וגם לשחקנים אללו יש תנודות ברווחים...הם יכולים לסיים חצי שנה ולגלות שהם לא ברווח בסוף החצי שנה(במקרים חריגים אבל זה קורה)...והעובדה שגובה הרייק הוא רציונלי מאפשרת לשחקנים טובים לצמצם את התקופות הרעות ובסופו של דבר להיות ריווחים כמו שהם באמת...אבל משחק רייק ללא גג נוצר מצב שאנחנו משלמים פי 4 לפחות יותר רייק
    אני אישית בשנתיים האחרונות שהייתי משחק משחקים ביתיים הייתי ריווחי לאורך כל הדרך...עד שדרכתי בפארטיות...שיחקתי 70-80 משחקים ב5-5...סיימתי את הסאשן המתיש כשאני פחות או יותר לא מורווח ולא מופסד...אולי הרווחתי כמה אגורות אבל אני בטוח שזה אפילו לא סוגר לי את הוצאות הדלק...אז אני לא יעיז להזכיר את המילה"ריוויחי", ואין לי בעיה לשים אותי בצד ולבדוק את הנושא הזה על אנשים אחרים...בכל התקופה הזאת הכרתי מאות שחקני פארטיות אם זה דגים מתים לרוב(מה שיותר מדליק נורה אדומה..איפה כל הכסף) ואם זה שחקנים ברמה ממש גבוהה אבל אף אחד ממי שהכרתי לא היה מסוגל להגיד לי"שמע אני שחקן ריווחי ומרוצה מהרווחים שלי"...
    ויותר מזה...אם יש שחקנים באמת כל כך ריווחיים (כמו שזה אמור להיות) איך זה שעוד לא הכרתי בן אדם אחד שלפני שנה היה משחק 5-5 ואחרי תקופה של שנה (שעם כל הכבוד זאת תקופה מספיק ארוכה כדי לקפוץ בקלות פי 4-5 מהבליינדים שנתונים שאתה משחק אותם) עבר לשחק כבר 25-50 ואמר "כן הגעתי לכאן וכל התקציב שלי הוא נטו מרווחים"...
    נ.ב שיחקתי 70 משחקים ב5-5 בממוצע 5 שעות כל משחק...בממוצע אני משלם 50 ש"ח לשעת משחק בבליינדים5-5...ובממוצע קיבלתי בונוס כל משחק 50 ש"ח...אני לא יודע אם אתם מסתדרים עם חישובי האוטים, אבל החישוב הזה הולך להיות דיי פשוט... ב70 משחקים האלו תרמתי 14,000 רייק...כאשר אם אני מבצע את כל המשחקים הללו כשגג הרייק היה פי 2 מהביג לא הייתי עובר את ה4000ש"ח הוצאות רייק ...היה נחמד לשבת עכשיו עם עוד 10,000 ש"ח בכיס, לא?! המשחקים הבאים שלי...כנראה יהיו בבית (4 חודשים לא דרכתי בפארטיה...וזה לא הולך להשתנות)

6. הסמל האישי של Yojik
    סטרייט  

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    34
    קיבל תודה 61 פעמים ב52 הודעות
    לא אכפת לי שהמקומות לוקחים סיכון
    גם תכלס אני לא בא אליהם בתלונות (כיאלו אני לא משחק שם נקודה . )
    השאלה שלי איך שחקנים שחושבים את עצמם כמביני עניין או שנחשבים כשחקנים טובים

ממשיכים לשחק במקומות של גניה..

כיאלו היכולת להיות ריווחי כשאין גג לרייק היא משמעותית לכיוון השלילי...

לא סביר..

מה שמוביל אותנו לשאלה המתבקשת

בוא נפתור את זה

זה לא שאני לא מוכן לשלם גניה
    מוכן ו"באהבה!!!!"

אבל שיהיה גג נורמלי

אני לא מדבר על דגים שלא מבינים עניין שישלמו גם כפול גניה בשביל לראות פלופ..

אני מדבר אל השחקנים "הטובים" איך אתם יכולים להרשות לעצמם לשחק בפארטיה..
    ולא משנה כמה אתם טובים וכמה אתם "ריווחים" כשאין גג אתם תרדו למטה חזק (בין אם להפסדים או לרווחים מאוד מצומצמים למה שיכלתם)

וגם אם יש מישהו שרוצה להיפתח עלי
    "מה אני מרוויח ים כסף בפארטיות המצב שלי טוב"
    אז יכלת להרוויח יותר.. הרבה יותר

7. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    נושא הרייק בפארטיות הוא ידוע וכבר נטחן בלי קץ..
    אגב להגיד שאין גג זה לא מדויק , זה פשוט שהגג הוא גבוה מאוד.
    רוב המקומות שאני משחק לוקחים מקסימום 100 ליד (במקומות שאני משחק לפעמים שמשחקים 10-25 ,25-25 וצפונה גם לוקחים מקסימום 200) ,אבל יש מקומות שלפעמים לוקחים מקסימום 50 לחלק מהערב או לכולו כחלק מהשיווק שלהם.

צריך לזכור רק שהוצאות של מקום (דילר,ציוד,דירה,אוכל , העובדה שזה לא חוקי שאני לא יודע בכמה להעריך את זה) עולות כסף , לא מתקרב ל100 שקל מקסימום ליד וגם לא ל50 שקל מקסימום ליד אבל זה בטח לא יכול להיות 2-4 דולר ליד.

יחד עם זאת אני תמיד בעד ארגון משחקים בלי רייק או תשלום מינימלי לכיסוי דילר וכו' , ואני מוכן להצטרף לכל יוזמה כזאת.

אה והנקודה הזאת של djo שהרמה של השחקנים בפארטיות נמוכה היא די משמעותית , אני בתור שחקן יודע שהרייק עולה לי לא למעט אבל אם השחקנים כאלה גרועים אז זה שווה לי...

8. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    במקור פורסם על ידי Eldar צפה בהודעה
    לא אכפת לי שהמקומות לוקחים סיכון
    גם תכלס אני לא בא אליהם בתלונות (כיאלו אני לא משחק שם נקודה . )
    השאלה שלי איך שחקנים שחושבים את עצמם כמביני עניין או שנחשבים כשחקנים טובים

ממשיכים לשחק במקומות של גניה..

כיאלו היכולת להיות ריווחי כשאין גג לרייק היא משמעותית לכיוון השלילי...

לא סביר..

מה שמוביל אותנו לשאלה המתבקשת

בוא נפתור את זה

זה לא שאני לא מוכן לשלם גניה
    מוכן ו"באהבה!!!!"

אבל שיהיה גג נורמלי

אני לא מדבר על דגים שלא מבינים עניין שישלמו גם כפול גניה בשביל לראות פלופ..

אני מדבר אל השחקנים "הטובים" איך אתם יכולים להרשות לעצמם לשחק בפארטיה..
    ולא משנה כמה אתם טובים וכמה אתם "ריווחים" כשאין גג אתם תרדו למטה חזק (בין אם להפסדים או לרווחים מאוד מצומצמים למה שיכלתם)

וגם אם יש מישהו שרוצה להיפתח עלי
    "מה אני מרוויח ים כסף בפארטיות המצב שלי טוב"
    אז יכלת להרוויח יותר.. הרבה יותר
    כמו שאמרתי אני אבוא בכיף לקאש 5-5 עד 10-25 שיאורגן. זה פשוט לא קורה בדרך כלל כי זה לא מעט טררם לארגן את המשחקים האלו.

9. הסמל האישי של AceHigh
    מנהל ראשי

מוניטין
    10 (14)
    הודה
    238
    קיבל תודה 697 פעמים ב255 הודעות
    אני יכול לספר שצוות פוקרלנד עובד קשה כדי לטפל בנושא הזה.
    אם באירועים פרטיים, או באופן כללי בהרבה פארטיות.
    טוב שהעלת את הנושא!

10. המשתמשים הבאים מודים ל AceHigh על התגובה המועילה:

djo (07/06/2010)

11. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (14)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    נושא הרייק בפארטיות הוא ידוע וכבר נטחן בלי קץ..
    אגב להגיד שאין גג זה לא מדויק , זה פשוט שהגג הוא גבוה מאוד.
    רוב המקומות שאני משחק לוקחים מקסימום 100 ליד (במקומות שאני משחק לפעמים שמשחקים 10-25 ,25-25 וצפונה גם לוקחים מקסימום 200) ,אבל יש מקומות שלפעמים לוקחים מקסימום 50 לחלק מהערב או לכולו כחלק מהשיווק שלהם.

צריך לזכור רק שהוצאות של מקום (דילר,ציוד,דירה,אוכל , העובדה שזה לא חוקי שאני לא יודע בכמה להעריך את זה) עולות כסף , לא מתקרב ל100 שקל מקסימום ליד וגם לא ל50 שקל מקסימום ליד אבל זה בטח לא יכול להיות 2-4 דולר ליד.

יחד עם זאת אני תמיד בעד ארגון משחקים בלי רייק או תשלום מינימלי לכיסוי דילר וכו' , ואני מוכן להצטרף לכל יוזמה כזאת.

אה והנקודה הזאת של djo שהרמה של השחקנים בפארטיות נמוכה היא די משמעותית , אני בתור שחקן יודע שהרייק עולה לי לא למעט אבל אם השחקנים כאלה גרועים אז זה שווה לי...
    להגיד שאין גג לרייק זה לא מדוייק? מצטער רייק בגובה פי 10/20 מהביג...תרשה לי לא להזכיר את המילה"גג לרייק"
    מצחיק אותי שאתה בכלל מנסה להבין לליבם של הפארטיות "יש להם הוצאות דילר,ציוד,דירה אוכל" עוד מעט גם תבכה על מס ההכנסה שהם משלמים... יצא לי להכיר יותר מבעל פארטיה אחד (אישית) ובלי עין הרע זה בכלל לא מעניין אותי מה וכמה נכנס להם לכיס...
    אבל הם לא על סף פשיטת ,הם מרווחים סכומים של 6 ספרות בשנה בקלות ,
    ועכשיו פתחו קהילה של משחקים ביתיים...אני בטוח שבלי יותר מידי מאמץ כל בן אדם שמשחק בפארטיות יראה את הקהילה הזאת ירוץ למציאה..
    זה רק עניין של זמן עד שזה יתפרסם , אני בטוח שזה יצליח

12. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    להגיד שאין גג לרייק זה לא מדוייק? מצטער רייק בגובה פי 10/20 מהביג...תרשה לי לא להזכיר את המילה"גג לרייק"
    מצחיק אותי שאתה בכלל מנסה להבין לליבם של הפארטיות "יש להם הוצאות דילר,ציוד,דירה אוכל" עוד מעט גם תבכה על מס ההכנסה שהם משלמים... יצא לי להכיר יותר מבעל פארטיה אחד (אישית) ובלי עין הרע זה בכלל לא מעניין אותי מה וכמה נכנס להם לכיס...
    אבל הם לא על סף פשיטת ,הם מרווחים סכומים של 6 ספרות בשנה בקלות ,
    ועכשיו פתחו קהילה של משחקים ביתיים...אני בטוח שבלי יותר מידי מאמץ כל בן אדם שמשחק בפארטיות יראה את הקהילה הזאת ירוץ למציאה..
    זה רק עניין של זמן עד שזה יתפרסם , אני בטוח שזה יצליח
    אל תבין אותי לא נכון אני מחכה ליום שבו יהיו רק מקומות בלי רייק או רייק מינימלי או 50 שקל מקסימום ליד ב5-10
    רייק במקסימום 100\200 ליד זה המון לא אמרתי אחרת , וזה ברור שהם עושים המון כסף

13. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (14)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    אל תבין אותי לא נכון אני מחכה ליום שבו יהיו רק מקומות בלי רייק או רייק מינימלי או 50 שקל מקסימום ליד ב5-10
    רייק במקסימום 100\200 ליד זה המון לא אמרתי אחרת , וזה ברור שהם עושים המון כסף
    אוקי...אז אני אישית חושב שהדרך הראשונה להילחם בתופעה העצובה הזאת.. זה קודם כל לא להזכיר אפילו שיש סיכוי קטן שיש בזה איזשהו
    צדק לעמלות המוגזמות שלהם(כמה שזה קיצוני זאת עובדה) לפי דעתי אסור להזכיר או לרמוז שיש כאן איזשהו צדק לגבי העמלות הללו...
    זאת הדרך הראשונה , והדרך שניה זה באמת לפרסם כמה שיותר את הקהילה של משחקים ביתיים, אני בטוח שאנחנו בדרך הנכונה להתחיל לשחק בארץ פוקר בלי להרגיש שאת כל המאמץ שלנו הפארטיות לוקחות.

14. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    אוקי...אז אני אישית חושב שהדרך הראשונה להילחם בתופעה העצובה הזאת.. זה קודם כל לא להזכיר אפילו שיש סיכוי קטן שיש בזה איזשהו
    צדק לעמלות המוגזמות שלהם(כמה שזה קיצוני זאת עובדה) לפי דעתי אסור להזכיר או לרמוז שיש כאן איזשהו צדק לגבי העמלות הללו...
    זאת הדרך הראשונה , והדרך שניה זה באמת לפרסם כמה שיותר את הקהילה של משחקים ביתיים, אני בטוח שאנחנו בדרך הנכונה להתחיל לשחק בארץ פוקר בלי להרגיש שאת כל המאמץ שלנו הפארטיות לוקחות.
    לא אמרתי שיש צדק , אמרתי שיש עלות שלא יכולה להיות 2-4 דולר ליד כמו בוגאס.. המרחק מפה לצדק הוא רחוק.. )
    אני מקווה באמת שהקבוצה הזאת פוקר ביתי ללא גניות תתפוס וכמו שAceHigh אמר יש עבודה בנושא הזה פה בפוקרלנד ..

15. סטרייט פלאש  

מוניטין
    14 (13)
    הודה
    2,130
    קיבל תודה 403 פעמים ב286 הודעות
    אתה יודע כמה משלמים פרוטקשן? אתה יודע באיזה אחוז אתה נאלץ להכניס אנשים כשותפים? אתה יודע כמה משלמים למשטרה? אתה יודע מה העלות של כל הציוד שמוחרם בעת פשיטה?

גם אני לא, אבל אני מעריך שזה סכומים גבוהים. אני לא מרחם על בעלי הפארטיות, אני יודע שהם לרוב מרוויחים טוב אבל מכאן ועד להגיד שאין אפילו סיכוי קטן שיש הצדקה לזה שהגג על הרייק הוא מאוד גבוה.. זו היסחפות לטעמי.
    if you never valuetown yourself, you are not valuebetting enough

16. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (14)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי djo1 צפה בהודעה
    אתה יודע כמה משלמים פרוטקשן? אתה יודע באיזה אחוז אתה נאלץ להכניס אנשים כשותפים? אתה יודע כמה משלמים למשטרה? אתה יודע מה העלות של כל הציוד שמוחרם בעת פשיטה?

גם אני לא, אבל אני מעריך שזה סכומים גבוהים. אני לא מרחם על בעלי הפארטיות, אני יודע שהם לרוב מרוויחים טוב אבל מכאן ועד להגיד שאין אפילו סיכוי קטן שיש הצדקה לזה שהגג על הרייק הוא מאוד גבוה.. זו היסחפות לטעמי.
    אוקי אז כמו שרשמתי באחת התגובות שלי אני מכיר יותר מבעל פארטיה אחת של (5-5) וכן יצא לי לדון איתם על הכנסות והוצאות לא שזה ענייני ובטח ובטח שאני לא הולך לפרט לא לך ולא לאף אחד על ההכנסות שלהם...מה שאני יכול להגיד לך בוודאות זה כמו שרשמתי מקודם ההכנסות השנתיות שלהם (ואני מדבר הכנסות נטו) הן 6 ספרות והסיפרה הראשונה היא לא 1 וגם לא 2...אל תדאג להם,
    מצחיק אותי לשמוע את התגובות התמימות האלו שמטילות ספק בהכנסות שלהם

17. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    אוקי אז כמו שרשמתי באחת התגובות שלי אני מכיר יותר מבעל פארטיה אחת של (5-5) וכן יצא לי לדון איתם על הכנסות והוצאות לא שזה ענייני ובטח ובטח שאני לא הולך לפרט לא לך ולא לאף אחד על ההכנסות שלהם...מה שאני יכול להגיד לך בוודאות זה כמו שרשמתי מקודם ההכנסות השנתיות שלהם (ואני מדבר הכנסות נטו) הן 6 ספרות והסיפרה הראשונה היא לא 1 וגם לא 2...אל תדאג להם,
    מצחיק אותי לשמוע את התגובות התמימות האלו שמטילות ספק בהכנסות שלהם
    ידוע... אני מכיר גם מקומות של 5-10 שהחודשי שלהם הוא 6 ספרות...

18. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (14)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    ידוע... אני מכיר גם מקומות של 5-10 שהחודשי שלהם הוא 6 ספרות...
    לפי תגובות של אנשים...כנראה שזה לא כל כך ידוע

19. הסמל האישי של Black winter day
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    130 (15)
    הודה
    1,331
    קיבל תודה 3,187 פעמים ב1,170 הודעות
    יש גג של 200 שקל ברוב הפארטיות, אם אתה לקוח קבוע יביאו לך גם רייקבק בכמה מקומות, אבל כמובן שהרייק הוא ענקי.
    אין מה לעשות, או שתפתח מקום משלך עם רייק נמוך או שתשחק באינטרנט, או שפשוט תסבול בשקט
    בשבילי לייב בארץ הוא סוג של אתנחתה מהגריינד באינטרנט, אני משחק פעם בשבועיים גג (לפעמים פחות), במקום לא מהפורום, שקט, בלי עישון, שאני בוטח בבעלים בו והאנשים פחות או יותר נחמדים. גם שם הרייק הוא עד 200, אני מקבל רייקבק 50 שקל לשעה + 50 על הגעה, זה לא מכסה את הרייק הענק כמובן, אבל בגלל שאני מבקר שם לעיתים רחוקות יותר כי בילוי אפילו, זה פחות מורגש.

אני לא אגלה איפה זה, אגב, אז אל תשאלו, זה מקום פרטי (לא שהוא כל כך בהרבה יותר טוב מאחרים, פשוט ביקשו ממני לשמור על הפרטיות של המקום ואני מכבד את הבקשה).

20. זוג  

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    2
    קיבל תודה 5 פעמים ב3 הודעות
    אח שלי אני לא יודע באיזה פארטיה היית וכמה לוקחים שם גניה אבל בכל הפרטיות שאני הייתי והייתי באיזה 30 40 לוקחים 5% עד 200 שקל

פשוט שמשחקים בסכומים קטנים אין " גג " גניה ( רייק ) שזה גם סכום דיי גדול אבל לפעמים במשחקים גדולים ובמשחק קצר של עד 3 שעות

אפשר עדיין להרוויח למרות שמאוד מאוד מאוד קשה לעבור את הגניה בסוף הערב יש 7 מפסידים 1 מרוויח קצת והכל בבור

21. הסמל האישי של adid
    זוג

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    2
    קיבל תודה 18 פעמים ב7 הודעות
    במקור פורסם על ידי 3333631 צפה בהודעה
    אח שלי אני לא יודע באיזה פארטיה היית וכמה לוקחים שם גניה אבל בכל הפרטיות שאני הייתי והייתי באיזה 30 40 לוקחים 5% עד 200 שקל

פשוט שמשחקים בסכומים קטנים אין " גג " גניה ( רייק ) שזה גם סכום דיי גדול אבל לפעמים במשחקים גדולים ובמשחק קצר של עד 3 שעות

אפשר עדיין להרוויח למרות שמאוד מאוד מאוד קשה לעבור את הגניה בסוף הערב יש 7 מפסידים 1 מרוויח קצת והכל בבור
    לא חושב שיש 7 מפסידים ו1 מרוויח ,אולי 6 מפסידים 2 מרוויח משהו כזה אבל אין ספק שהרבה כסף יורד בחריץ הקטן בשולחן..

22. הסמל האישי של OriQ9s
    רויאל פלאש

מוניטין
    58 (16)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    2,931
    קיבל תודה 1,778 פעמים ב869 הודעות
    צריך להחרים את כל המקומות שאין גג של עד 50 שזה גם כן מוגזם לפי דעתי.
    מקסימום רייק בפארטייה 5-5 טיפוסית צריך להיות בין 20 ל30 ש"ח.
    צריך לנסות לבדוק.. אם אפשר לעשות חרם על הפארטיות לחודש-חודשיים שבו תארגנו כמה משחקים בלי גניות.. ונראה מה יש לבעלי הפארטיות להציע.
    מה שכן אני בטוח שאם תהיה לקוח קבוע ותביא חברים , תשים סטארדלים ותכלכל קופות, הגנייה שתשלם תהיה בהרבה יותר קטנה משכל אחד בשולחן ישלם.
    חייבים לעשות משהו בנושא. אני יכול להגיד לכם שאם בלילה שהתחיל ב10 בערב ונגמר ב5 בבוקר כולם ביחד פרטו 15 אלף שקל, הבליינדים 5-10 , וכל פלופ עולה בדרך כלל 50 לפחות, כל הקאש אאוטס ביחד יהיה בין 12 ל13 אלף בדרך כלל.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. שאלה בקשר לרייק
    על ידי dardasaba בפורום משחקי פוקר חבריים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 01/06/2012, 14:57
  2. שאין בט אז אין בט
    על ידי SickBosko בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 04/01/2012, 05:17
  3. שמח בפארטיות?
    על ידי saariko בפורום משחקי פוקר חבריים
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 01/12/2011, 18:46
  4. לאף אחד לא מזיז שאין גג לרייק בפארטיות????
    על ידי Yojik בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 07/06/2010, 13:23
  5. זמן בפארטיות
    על ידי OrangeO בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 01/06/2010, 18:10

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

כמה משלמים פרוטקשן

SEO Blog