פאנטזי NBA

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-18 מתוך 18
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    120
    קיבל תודה 58 פעמים ב33 הודעות

פאנטזי NBA

פותח מספר ליגות דרך עמוד הפייסבוק שלי (הכדור הכתום). פרטים אפשר לראות פה:
    http://bit.ly/1m2kiS8

אם מישהו רוצה להצטרף, מוזמנים.

הכדור הכתום בפייסבוק : https://www.facebook.com/NBAorangeball

2. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    קיבל תודה 1,809 פעמים ב1,120 הודעות
    אם תצליח לארגן ליגה בפורום(סיכוי אפסי) אני בענין.
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

3. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    85
    קיבל תודה 40 פעמים ב34 הודעות
    אני גם בעניין

4. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    קראתי את ה'חוקים' של הליגה, ולהגביל הרמות ל6 בשבוע זה חוק מאוד טיפשי.
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

5. הסמל האישי של dkz
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    18
    קיבל תודה 209 פעמים ב130 הודעות
    למה? לא מסכים איתך.
    אם תבדוק ממוצעי החלפה על עונות שלמות של ליגות שונות תגלה מספר דומה ואולי אף נמוך מ6 בשבוע.
    אתה לא באמת נפגע. אבל בליגות H2H תמיד יהיה השחקן עם הזמן הפנוי שיושב ומחליף עשרות שחקנים כל שבוע ומגרד מכל אחד מהם 2 ריבאונד וחצי חסימה.
    זה לפחות מה שקרה בליגה שאני ודג קטן היינו בה.
    לדעתי צריך להגביל ל5 בשבוע. זה מגביל את המתפרעים, נותן יתרון למי שמבין ועוקב ולא למי שיש זמן פנוי להרים בסיטונאות כל יום ב10 בבוקר.
    ובעיקר נותן מימד נוסף של תכנון. שווה לבזבז הרמה על ג'רמי לין או לא, כאשר עכשיו יום חמישי ואתה תקוע עם הרמה בודדת עד יום שני. (ויש לו 4 משחקים בשבוע הבא למשל)

6. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    נניח שאתה צודק, קח 6 כפול מספר השבועות ותגביל למספר הזה.
    למה ל6 לשבוע? בשבועות האחרונים אנשים עושים 50 הרמות.
    קיצור זה לא הגיוני וטיפשי אבל אי לא אתווכח.
    זה להקשות איפה שלא צריך ולא נותן ערך מוסף.
    אני אצטט לך כמה שורות ממקום שהגביל ל45 מובים בשנה(שזה גם טיפשי מאוד).
    Q:what? as in 45 moves? why?
    its a setting that is suppose to be used for h2h leagues, not roto. we have max games per position for that.
    A:You may be right, but changing the rules in the middle of the season is not a good idea. I've already used 24 moves, so it's a big problem for me as well, but we'll have to face the challenge..
    Q:That's not a good enough reason not to change something. What are we trying to reward, or what are we trying to discourage? Putting in effort in the league? It's not like you can gain an adventage by adding/removing players to get more games.
    I realize this was set in the beginning of the year and I missed it cause i've never seen that option enabled for a roto daily game. But lets put it for a vote or something and not keep it simply cause its there.
    The most basic rule of sports is that you don't change the rules in the middle. 2 main reasons come to mind
    1. I passed on many free agents because I was saving moves. I assume I was not the only one. Changing the rule now would give players who spent more moves (for whichever reason) an unfair advantage.
    2. This type of limit is typically imposed in roto as well, not just h2h, and for good reason. Having more moves available towards the end of the season is a strategic advantage in any type of league, but the tradeoff is that you sacrifice your chances of signing a good free agent early on in the season. Whichever way you look at it, it is clearly a managerial decision, and has nothing to do with roto/h2h. It makes your decisions to sign free agents harder, which is exactly the point.
    A vote at this stage of the season would not be fair in my opinion, as players would vote based on the number of the moves they have already made.
    I disagree with 2. We can also make a rule that you can only pick one player whose name begins with an 'A'. It will also create a managerial decision. Just not a good one. Same as this. For H2H, where additional games are critical, this limit makes sense. For Roto it doesn't.
    But, I agree that if you (and perhaps others) did not pick players in order to save moves, we can't change it now. I wasn't aware of this limit, but we'll have to manage.

7. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    ואם אין לך כוח לקרוא, זה הכי חשוב.
    We can also make a rule that you can only pick one player whose name begins with an 'A'. It will also create a managerial decision. Just not a good one. Same as this. For H2H, where additional games are critical, this limit makes sense. For Roto it doesn't.
    But, I agree that if you (and perhaps others) did not pick players in order to save moves, we can't change it now. I wasn't aware of this limit, but we'll have to manage.

8. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    לא כזה מומחה, אבל לדעתי חייבים להגביל מספר הרמות, העונה שיחקתי , היה מקסימום 5 ואם היה בלי הגבלה כל הזמן הייתי יושב ומחליף, הציל אותי מעצמי ..
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

9. פלאש

מוניטין
    24 (9)
    הודה
    538
    קיבל תודה 343 פעמים ב184 הודעות
    אני רק שאלה , יש דבר כזה פנטזי כדורגל ליגת אלופות או משהו בסגנון ?

10. סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    85
    קיבל תודה 40 פעמים ב34 הודעות
    יש את הפנטזי של הפריימרליג

הוא די פשוט לעומת NBA

http://fantasy.premierleague.com/

11. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    120
    במקור פורסם על ידי ami1983 צפה בהודעה
    אם תצליח לארגן ליגה בפורום(סיכוי אפסי) אני בענין.
    עמי, לא מארגן פה בפורום, דרך הכדור הכתום, כשהפורום יהיה קבוצה סגורה בפייסבוק. יש כבר מספיק שחקנים להרכיב 3 ליגות בכל אחת מהקטגוריות. האם תרצה להצטרף? לאיזה ליגה?

12. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    120
    במקור פורסם על ידי vitaly50 צפה בהודעה
    אני גם בעניין
    H2H? רוטו? פרו או בייסיק? אם מדובר בפרו, שלח לי צילום מסך של פרופיל הפנטזי שלך. @vitaly50

13. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    120
    במקור פורסם על ידי ami1983 צפה בהודעה
    ואם אין לך כוח לקרוא, זה הכי חשוב.
    We can also make a rule that you can only pick one player whose name begins with an 'A'. It will also create a managerial decision. Just not a good one. Same as this. For H2H, where additional games are critical, this limit makes sense. For Roto it doesn't.
    ברוטו זה חסר משמעות בגלל הגבלות המשחקים. בH2H זה מאוד משמעותי, בטח בליגות עמוקות. שחקנים שיש להם זמן מחליפים בלי סוף וזה נותן להם יתרון על פני אלה שמגיעים למחשב רק בערב. בנוסף, פלייאופים מוכרעים על סמך למי יש זמן פנוי ב10 בבוקר, ומי מגיע ראשון לשחקנים. אני מעדיף לבטל את היתרון הזה.

14. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    120
    במקור פורסם על ידי Avibin צפה בהודעה
    אני רק שאלה , יש דבר כזה פנטזי כדורגל ליגת אלופות או משהו בסגנון ?
    מעבר למה שויטאלי שלח, יש גם בעברית : http://dreamleague.10goal.co.il

15. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    120
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    לא כזה מומחה, אבל לדעתי חייבים להגביל מספר הרמות, העונה שיחקתי , היה מקסימום 5 ואם היה בלי הגבלה כל הזמן הייתי יושב ומחליף, הציל אותי מעצמי ..
    מצטרף?

16. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    לא יודע נראה לי תאכלו אותי בלי מלח, שנה שעברה שיחקתי בליגה H2H של 12 איש, 4 בערך נטשו באמצע, אחד היה נראה שבעל ניסיון, והשאר היו meh, סיימתי שני, צמוד צמוד. בדילמה.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

17. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    במקור פורסם על ידי דג קטן בים גדול צפה בהודעה
    ברוטו זה חסר משמעות בגלל הגבלות המשחקים. בH2H זה מאוד משמעותי, בטח בליגות עמוקות. שחקנים שיש להם זמן מחליפים בלי סוף וזה נותן להם יתרון על פני אלה שמגיעים למחשב רק בערב. בנוסף, פלייאופים מוכרעים על סמך למי יש זמן פנוי ב10 בבוקר, ומי מגיע ראשון לשחקנים. אני מעדיף לבטל את היתרון הזה.
    סבבה, אבל את ההגבלה שמת גם על הרוטו וגם על ה-ה2ה לא...?
    בה2ה זה הגיוני, לא אמרתי שלא.
    ברוטו זה לא הגיוני.
    נערך לאחרונה על ידי ami1983; 11/09/2014 ב 11:55.

18. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    120
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    לא יודע נראה לי תאכלו אותי בלי מלח, שנה שעברה שיחקתי בליגה H2H של 12 איש, 4 בערך נטשו באמצע, אחד היה נראה שבעל ניסיון, והשאר היו meh, סיימתי שני, צמוד צמוד. בדילמה.
    יש ליגות בייסיק. הרמה תהיה טובה. אמנם יהיו שחקנים חדשים, אבל רובם אוהבי NBA, ויתמידו.

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog