איך אני מתקדם ?

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-10 מתוך 10
  1. הסמל האישי של krivedka
    שלישייה

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    185
    קיבל תודה 122 פעמים ב75 הודעות

איך אני מתקדם ?

שלום חברים ,

התחלתי לשחק לפני כחצי שנה בפוקרסטארס קראתי כמה ספרים שמתי 25 דולר שיחקתי דיי הרבה בסיטים ממש נמוכים אחרי שהפסדתי את הכסף שמתי שוב 200 דולר והתחלתי לשחק בקאש קצת אחרי שקראתי כמה ספרים על סטייקים נמוכים . לאחר ארבעה חודשים אני עומד על רווח של 360 דולר ועם כל הבונוסים אני עומד עוד מעט על בנקרול של 900 - 1000 דולר .
    כנראה שעוד מעט אני אעבור ל0.2 -0.5 דיפ . אני מאוד אוהב קאש אבל אני רוצה להשתפר גם בטורנירים כי הכסף הבאמת גדול נמצא שם . המטרה שלי היא להשתפר בפוקר גם בצורת החשיבה שלי בקאש וגם בטורנירים ששם אני הצלחתי לפעמים להגיע למקומות 20- 100 מתוך 5000 - 30000 אבל אף פעם לא הגעתי לשולחן האחרון .
    בקאש אני לא חושב שאני שחקן טוב , אני פשוט צד את הדגים בלימיט הזה ממש טוב .
    אשמח להערות , הצעות וכו'
    אני מצרף פה את הנתונים שלי מפוקרסטארס אשמח להערות על זה גם .

תודה רבה )

http://imageshack.com/a/img746/3151/8jrNc9.png

סיטים 180 איש , לדעתי עדיין אין מספיק סיטים בשביל שתהיה התכנסות של הנתונים .

http://imageshack.com/a/img540/87/WbfmzM.png
    נערך לאחרונה על ידי krivedka; 07/12/2014 ב 09:57.

2. זוגיים

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    276
    קיבל תודה 72 פעמים ב42 הודעות
    לא רואים את הנתונים שלך מפוקרסטארס. בכל זאת, על מנת להשתפר בטורנירים ( השאלה היא באיזה טורנירים תרצה להתמחות? 10-15 דקות בליינדים? או טורבואים-הייפרים? ) הייתי ממליץ על להתחיל בסיט אנד גו, לראות סרטונים באינטרנט בלי הפסקה באתרים כמו שארקסקופ ( יש שם אחלה מדריך על טורבוז-סיטים ) + להיעזר בהולדם מנג'ר ואייסימיזר + לסמן ע"י שארק. בנוסף, לדעתי הדבר הכי חשוב הוא לעבוד עם מאמן, אבל בשביל לתת לך יותר מידע אצטרך לדעת מה תרצה לשחק מבחינת טורנירים..

3. המשתמשים הבאים מודים ל ThreeBets על התגובה המועילה:

krivedka (14/11/2014)

4. הסמל האישי של Gouch
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    42 (13)
    הודה
    76
    קיבל תודה 1,119 פעמים ב662 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ

איך אני מתקדם ?

שאפו על ההתמדה והתוצאות עד כה מרשימות..

תשתדל לעשות תהליך של 50קיי ידיים שבהם אתה מוכיח רווחיות בכל סטייקס לפני שאתה עולה (כשלפי דעתי אתה יכול לדלג על 5נל ישר ל10נל ולהמשיך משם).

5. הסמל האישי של krivedka
    שלישייה

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    185
    קודם כל תודה על התגובות

במקור פורסם על ידי ThreeBets צפה בהודעה
    לא רואים את הנתונים שלך מפוקרסטארס. בכל זאת, על מנת להשתפר בטורנירים ( השאלה היא באיזה טורנירים תרצה להתמחות? 10-15 דקות בליינדים? או טורבואים-הייפרים? ) הייתי ממליץ על להתחיל בסיט אנד גו, לראות סרטונים באינטרנט בלי הפסקה באתרים כמו שארקסקופ ( יש שם אחלה מדריך על טורבוז-סיטים ) + להיעזר בהולדם מנג'ר ואייסימיזר + לסמן ע"י שארק. בנוסף, לדעתי הדבר הכי חשוב הוא לעבוד עם מאמן, אבל בשביל לתת לך יותר מידע אצטרך לדעת מה תרצה לשחק מבחינת טורנירים..
    קודם כל בקשר לנתונים מפוקרסטארס אני אעדכן בהודעה למעלה קישור ישיר גם . מה שרשום שם זה :
    total hands 71000 \ bb.100 25.69 \ vpip 28.2 \ PFR 19.1 \ 3bet 5.76 \ agg 2.19 .
    תודה על ההמלצה מהאתר אני אנסה לראות סרטונים שם .
    אני משתמש כרגע בהולדם מנג'ר אבל לדעתי ההוד שלי מתאים יותר לקאש כמו כן יש לי רק מחשב נייד אז קשה לי לשחק על 4+ שולחנות ולראות את כל הנתונים בשולחנות של 9 אנשים .
    את שתי התוכנות האחרות אני לא מכיר אבל אני אבדוק אותן ואנסה להשתמש בהן.
    גם אני חשבתי להתחיל לשחק סיטים ב80% - 85% מהזמן ובשאר לשחק טורנירים בגלל שהשונות לטורנירים היא יותר גדולה ולדעתי לא שווה לשחק בטורנירים או סיטים בשביל להגיע לכסף אלא בשביל להגיע למקומות הראשונים כי זה הרבה יותר משתלם .
    בקשר למאמן אני מאוד רוצה אבל הבנקרול שלי לא מאפשר לי לשכור אחד. בשלב זה בחיים שלי אני גם סטודנט שגר לבד ועובד אז דיי קשה לי להוציא 1000 -2000 שקל על מאמן בחודש למרות שאני בטוח שזה היה משפר את המשחק שלי . אבל ברגע שהבנקרול שלי יאפשר לי לשכור מאמן אני אעשה את זה מיד .

במקור פורסם על ידי Amit צפה בהודעה
    שאפו על ההתמדה והתוצאות עד כה מרשימות..

תשתדל לעשות תהליך של 50קיי ידיים שבהם אתה מוכיח רווחיות בכל סטייקס לפני שאתה עולה (כשלפי דעתי אתה יכול לדלג על 5נל ישר ל10נל ולהמשיך משם).
    אני מנסה לעבוד עם חוקי בנקרול של 80 כניסות בשביל לעבור שלב . אני משחק 0.1 -0.2 דיפ שזה 5 דולר כניסה ובשביל לעבור שלב אני אצטרך 1000 דולר כי בשלב הבא זה 12.5 דולר כניסה .
    אני משחק בפורמט הזה בגלל שאני חושב שיש לי אדג' גדול על שחקנים שם במיוחד נגד פישים וגם הרגים עושים הרבה טעויות לכן ברמות האלו אני מנסה לשחק יותר עמוק בשביל לתת להם לשלם יותר ביוקר על הטעויות שלהם . אני בטוח שברמות היותר גבוהות הרווחים יהיו יותר נמוכים בגלל ששחקנים יעשו פחות טעויות גדולות והרווחים ינבאו מטעויות קטנות יותר ומהחלטות קשות יותר .

6. המשתמשים הבאים מודים ל krivedka על התגובה המועילה:

TempoMempo (15/11/2014)

7. זוגיים

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    276
    קיבל תודה 72 פעמים ב42 הודעות
    [QUOTE=krivedka;573238]קודם כל תודה על התגובות

קודם כל בקשר לנתונים מפוקרסטארס אני אעדכן בהודעה למעלה קישור ישיר גם . מה שרשום שם זה :
    total hands 71000 \ bb.100 25.69 \ vpip 28.2 \ PFR 19.1 \ 3bet 5.76 \ agg 2.19 .
    תודה על ההמלצה מהאתר אני אנסה לראות סרטונים שם .
    אני משתמש כרגע בהולדם מנג'ר אבל לדעתי ההוד שלי מתאים יותר לקאש כמו כן יש לי רק מחשב נייד אז קשה לי לשחק על 4+ שולחנות ולראות את כל הנתונים בשולחנות של 9 אנשים .
    את שתי התוכנות האחרות אני לא מכיר אבל אני אבדוק אותן ואנסה להשתמש בהן.
    גם אני חשבתי להתחיל לשחק סיטים ב80% - 85% מהזמן ובשאר לשחק טורנירים בגלל שהשונות לטורנירים היא יותר גדולה ולדעתי לא שווה לשחק בטורנירים או סיטים בשביל להגיע לכסף אלא בשביל להגיע למקומות הראשונים כי זה הרבה יותר משתלם .
    בקשר למאמן אני מאוד רוצה אבל הבנקרול שלי לא מאפשר לי לשכור אחד. בשלב זה בחיים שלי אני גם סטודנט שגר לבד ועובד אז דיי קשה לי להוציא 1000 -2000 שקל על מאמן בחודש למרות שאני בטוח שזה היה משפר את המשחק שלי . אבל ברגע שהבנקרול שלי יאפשר לי לשכור מאמן אני אעשה את זה מיד .

מאמן לא יעלה לך 1000-2000 בחודש.. יש מאמנים במחירים מצחיקים, אתה לא צריך לקחת 3 אימונים בשבוע, אלא 2-3 אימונים.. מאמין שרמה בסיסית של פוקר יש לך ואחרי 2-3 אימונים תוכל להיות שחקן רווחי בסיטים של 2.5 - 180 טורבו, ו 3.5 - 45 טורבו.
    ממליץ בחום רב על @RedAlert25 באמת מאמן תותח, נותן את הנשמה בכל אימון, שחקן אש, ומחיר בדיחה ביחס למה שאתה מקבל.

8. 2 המשתמשים הבאים הודו לThreeBets על ההודעה המועילה:

krivedka (15/11/2014), RedAlert25 (15/11/2014)

9. פול האוס

מוניטין
    19 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    2,122
    קיבל תודה 399 פעמים ב263 הודעות
    אתה מתקדם מצויין. כל הכבוד !

25 BB/100 זו תוצאה מדהימה. אני מציע לך לעלות לפחות ל NL10.
    לגבי הבנקרול המחמיר... 80 כניסות זה המון. (בהנחה שאתה תמיד נכנס עם המקסימום). ברמות הנמוכות לפחות עד NL10 אני לא חושב שצריך יותר מ 25 כניסות בתור בנקרול. בין NL10 ל NL50 נראה לי ש 40-50 כניסות זה סבבה.

הכי חשוב לפי דעתי היא לקבוע נקודת ירידה ברמה במקרה שאתה מתחיל להפסיד (אתה יכול להסתכל על דוגמא בפוסט האתגר שלי).

בהצלחה

10. המשתמשים הבאים מודים ל TempoMempo על התגובה המועילה:

krivedka (15/11/2014)

11. הסמל האישי של krivedka
    שלישייה

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    185
    @TempoMempo
    אחרי שראיתי את התגובה שלך הסתכלתי על האתגר שלך וקראתי שם את כל ההודעות קודם כל יפה מאוד ! יש לי ממה ללמוד!
    דבר שני רציתי להתייחס ולהתייעץ בנוגע לכמה דברים :
    הערת לי ש80 כניסות זה המון , אבל זה גם תלוי באיזה סגנון משחק אתה משחק לא ? לפי מה שראיתי אצלך יש לך סגנון משחק טייט אגרסיב וגם אתה משחק בפול רינג , אצלי יש סגנון משחק לוס אגרסיב ואני משחק 6 מקס שנראה לי שהשינויים בבנקרול עם סגנון משחק כזה אמור להיות יותר דרסטי , מאשר מישהו שמשחק פול רינג 9 מקס .
    חוץ מזה אני לא רוצה לפחד לשחק על הכסף כי אני מתחיל לשחק משחק שהוא לא הA גיים שלי , לכן אני מנסה לא לשחק בלימיטים גבוהים יותר ממה שקבעתי לעצמי בבנקרול , אני יודע שאולי ההתקדמות שלי תהיה יותר איטית אבל אולי תהליך הלמידה שלי יהיה יותר ארוך .
    אשמח לתגובות בנוגע לקו המחשבה שלי

12. המשתמשים הבאים מודים ל krivedka על התגובה המועילה:

TempoMempo (17/11/2014)

13. פול האוס

מוניטין
    19 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    2,122
    קיבל תודה 399 פעמים ב263 הודעות
    בוא נעשה סדר :

כתבת שאתה רוצה בנקרול גדול יותר מכיוון שאתה משחק לוס ולא טייט - בנקודה זו אני חושב שאתה צודק. אתה צריך להגדיל את הבנקרול מכיוון שיש יותר וריאנס בסגנון משחק זה.

כתבת שאתה רוצה בנקרול גדול יותר מכיוון שאתה משחק 6MAX ולא FR - גם כאן אני חושב שאתה צודק מאותה הסיבה שרשומה למעלה.

לגבי ה A גיים - רק שיהיה ברור : לכל שחקן יש A גיים, B גיים ו C גיים. גם לאלופי העולם בפוקר וגם לשחקנים חדשים. כולם תמיד מנסים לשחק ב A גיים שלהם ואף אחד לא יכול לשחק כל הזמן ב A גיים שלו (גם אלופי העולם בפוקר).

ויחד עם זאת אני חושב ש 80 כניסות זה המון. רצוי להגדיל את מספר הכניסות במקרים הבאים :
    1. הוריאנס גדול יותר (מה שכתבת).
    2. הרמה גבוהה יותר (נניח 50NL במקום 5NL) מכיוון שהשחקנים שם משחקים טוב יותר.
    3. עד כמה אתה מפחד לאבד את הכסף ועד כמה אתה תלוי בו. לדוגמא, שחקנים שמתפרנסים מפוקר צריכים לשחק לפחות ב 100 כניסות ואילו שחקנים שזה התחביב שלהם ככה שלא יתהפך עולמם אם הם יאבדו את הכסף יכולים להרשות לעצמם פחות כניסות.

עקב סעיפים 2-3 אני חושב שאתה יכול להסתפק בהרבה פחות כניסות מ-80.
    כמו שכתבתי למעלה, הכי חשוב לפי דעתי היא לקבוע נקודת ירידה ברמה במקרה שאתה מתחיל להפסיד. (סוג של ביטוח ככה שאתה אף פעם לא תאבד את כל הכסף).

בהצלחה

14. 2 המשתמשים הבאים הודו לTempoMempo על ההודעה המועילה:

krivedka (17/11/2014), ThreeBets (17/11/2014)

15. הסמל האישי של krivedka
    שלישייה

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    185
    קודם כל אני חייב לפרגן לך על זה שאתה רושם ממש מסודר וברור מאוד .

א. כשהתכוונתי שאני לא משחק את ה - A גיים שלי התכוונתי בדיוק לסעיף 3 אצלך . כלומר אני מבצע החלטות שונות בגלל הפחד להפסיד כסף , למרות שאני לא תלוי בו .
    ב. אני באמת אבצע לעצמי נקודת ירידה במידה ואני אתחיל להפסיד בבליינדים יותר גבוהים כמו שאמרת .
    ג. בחודש חודשיים הקרובים אני אשקול את האפשרויות שלי ואנסה לשפר את התאוריה שלי מספרים , מאמן או קורס . מקווה שיהיה לי מספיק זמן עם התואר והעבודה אבל יש לי הרבה רצון ללמוד ולהמשיך .

16. הסמל האישי של krivedka
    שלישייה

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    185
    בחודש האחרון אין לי כל כך הרבה זמן לשחק אבל הינה כמה עדכונים :

1. העליתי נתונים שלי מסיטים במיקרו סטייקס של טורבו 180 איש . יש שם רק 200+ אז הנתונים עדיין לא מתכנסים המטרה שלי להגיע ל1000 סיטים ואז לראות איפה עדיף לי לשחק בסיטים או בקאש .
    2. התחלתי לקרוא את הספר שיש פה בפורום , אחלה ספר מסדר לי בראש הרבה דברים .
    3. לפי חוקי הבנקרול שלי אני אוטוטו יכול לעבור לקאש 12.5 דולר שזה 0.2-0.5 דיפ .
    4. אחרי שאני אסיים 1000 סיטים אתייעץ ואקח כנראה קורס או כמה שיעורים ממישהו שיוכל לסגור לי פינות ולשפר את המשחק שלי .

נושאים דומים

1. 27 פרוג טורבו נוק שלב מתקדם.
    על ידי pkrprince בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 22/08/2014, 17:25
  2. AK בשלב מתקדם של טורניר 180
    על ידי godanubis בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 04/01/2014, 15:55
  3. זוג 77 מול אולאיין sng 15$ שלב מתקדם..
    על ידי pop_lol בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 07/04/2012, 14:28
  4. ספוט עם 88 בשלב מתקדם בטורניר
    על ידי bull בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 30/03/2012, 00:13
  5. 99 בשלב מתקדם בטורניר - UTG
    על ידי andrey בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 16/04/2010, 23:59

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו: