הימור על רוה"מ הבא

+ הגב לנושא
עמוד 12 מתוך 22 ראשוןראשון ... 2 11 12 13 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 221-240 מתוך 435
  1. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    קיבל תודה 2,038 פעמים ב1,015 הודעות
    במקור פורסם על ידי wallaks צפה בהודעה
    הנושא המדיני ביטחוני לא מהווה אפילו 10% מהשיקולים שלי בבחירות אבל בכל זאת... ב-67 אנחנו תקפנו כי היה מודיעין לקראת תקיפה מצידם (אם אני טועה תקנו אותי). וזו השאלה בדיוק: האם מלחמה היא לגטימציה לכיבוש השטח? אגב, העולם חושב שלא. ויש דורש לשטח, בצפון סוריה. ובמזרח פלסטין. עם חדש ומומצא שהעולם חושב שלו מגיעה הזכות על השטח למרות שירדן היא המדינה הריבונית שלחמה ב-67 ולא רוצה את השטח.
    העולם חושב שלא? נכון, כי האדם הלבן תמיד יישב את צפון אמריקה ואת אוסטרליה.

אתה צריך להפריד בין תפיסת שטחים באמצעות מלחמה, שהיא דבר לגיטימי לחלוטין משחר ההיסטוריה, לבין שליטה על עם אחר. שליטה על עם אחר, גם אם היא לצרכי מניעה וביטחון, היא סוגייה רגישה בהרבה.

הבעיה היא שבסכסוך שלנו השטחים הם רק תירוץ.
    טרולינג אגרסיבי הוא טרולינג מנצח.

2. הסמל האישי של Koon Da Son
    רויאל פלאש

מוניטין
    143 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,533
    קיבל תודה 2,038 פעמים ב1,015 הודעות
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    אחלה רטוריקה אם רק היא הייתה נכונה
    או אם הפלסטינים היו האויב זה היה אפילו טיעון לגיטימי. אבל הפלסטינים הם לא האויב שלנו, חברי הכנסת הערבים לא מייצגים את החמאס. ובראש בראשונה זה בדיוק זה, ציבור סוג ב שסובל מאפליה גזענות ודיכוי של הממסד כבר 60 שנה. הקטע הוא שגם אתה מכיר בזה נכון? שהערבים הם אזרחים סוג ב בערך בכל מדד שאפשר לחשוב עליו. אז מן הסתם יש להם נטיה אנטי ממסדית. השחורים בארהב זו דוגמא לא רעה האמת.
    המדינה נוקטת בצעדים כדי לצמצם את אי השיוויון. מה לעשות שתהליך כזה לוקח זמן?

אם הערבים היו נכנסים לממשלה ולוקחים תיקים חברתיים, התהליך היה מואץ. אבל מה לעשות שהם מתנים את השתתפותם בממשלה בזה שקודם כל יהיה פיתרון לבעיה הפלשתינית? ממש אחלה דרך לדאוג ל 20% מאזרחי ישראל שאותם הם מייצגים. סדרי עדיפויות מושלמים.
    טרולינג אגרסיבי הוא טרולינג מנצח.

3. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (21)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    במקור פורסם על ידי Koon Da Son צפה בהודעה
    המדינה נוקטת בצעדים כדי לצמצם את אי השיוויון. מה לעשות שתהליך כזה לוקח זמן?

אם הערבים היו נכנסים לממשלה ולוקחים תיקים חברתיים, התהליך היה מואץ. אבל מה לעשות שהם מתנים את השתתפותם בממשלה בזה שקודם כל יהיה פיתרון לבעיה הפלשתינית? ממש אחלה דרך לדאוג ל 20% מאזרחי ישראל שאותם הם מייצגים. סדרי עדיפויות מושלמים.
    מסכים לגמרי.
    זהו אין לי מה להוסיף תכלס אתה צודק לחלוטין, חוץ מהקטע שהממשלה באמת מנסה לצמצם פערים.
    I feel beside myself now, so i must be you.

4. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    אחלה רטוריקה אם רק היא הייתה נכונה
    או אם הפלסטינים היו האויב זה היה אפילו טיעון לגיטימי. אבל הפלסטינים הם לא האויב שלנו, חברי הכנסת הערבים לא מייצגים את החמאס. ובראש בראשונה זה בדיוק זה, ציבור סוג ב שסובל מאפליה גזענות ודיכוי של הממסד כבר 60 שנה. הקטע הוא שגם אתה מכיר בזה נכון? שהערבים הם אזרחים סוג ב בערך בכל מדד שאפשר לחשוב עליו. אז מן הסתם יש להם נטיה אנטי ממסדית. השחורים בארהב זו דוגמא לא רעה האמת.
    הם לא האויב? השחורים בארהב זה דוגמה טובה? השחורים בארצות הברית דורשים עצמאות או שאריזונה למשל היא שטח שצריך להיות של מקסימו.
    בעולם אוטופי בו הם לא מנסים להשמיד אותי אני מוכן לקבל את זה שהם צריכים להיות אזרחים סוג א.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

5. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (15)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות
    לcore של החברה הישראלית אף פעם לא היה איכפת משטח. בתכלס, הפלסטינאים זה העם שהכי איכפת לו משטח בעולם. במלחמת העולם השנייה היטלר רצה להחזיר שטח לגרמניה, היו עוד אפיזודות על "שטח" קטנות מאז כגון המלחמה בין רוסיה וגרוזיה, אבל תראה לי עוד "עם" שנאבק על פיסת אדמה בכזאת עיקשות כל כך הרבה זמן.
    תכנחת החלוקה התקבלה במלואה על ידי ההנהגה הישראלית, ובתכלס על הזין של 70% מהעם אם יהודה ושומרון יהיה חלק ממדינת ישראל או לא. אבל השטח זה לא האישיו, זה רק שלב בדרך להכחדת מדינת ישראל כמדינה יהודית.

6. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (13)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,480
    קיבל תודה 1,269 פעמים ב673 הודעות
    אז העולם חושב, מה העולם מבין? העולם היה פה שאוטובוסים התפוצצו ושטילים נורו על חצי מדינה?

לספח עכשיו הכל ולתת זכויות לכל הערבים בין הירדן והים, למעט הזכות לבחור ולהבחר - לא בגלל שאנחנו גזע עליון, אלא מהסיבה הפשוטה שערבי שמחזיק בלאום הפלסטיני המומצא (ובצדק, אני מבין אותו לגמרי) - לא יכול לבחור נציגים לכנסת ישראל שהיא הפרלמנט של המדינה היהודית.
    בו בזמן, צריך להוציא מחוץ לחוק כל התארגנות אש"פיסטים חמאסניקית מכל סוג - וזהו, אין יותר סכסוך.
    הערבים רוצים להיות פלסטינים? לא פה, פה זה ישראל - לא 95% מיהודה ושומרון, ולא 98%, ולא 100% עם חילופי שטחים - כלום - הכל שלנו, הייתה להם הזדמנות עם רבין, ועם ברק, ועם אולמרט - ולא מזמן עם לבני - ופעם אחר פעם הם בחרו לסרב, הגיע הזמן להפוך עליהם את השולחן.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

7. הסמל האישי של shiel
    סטרייט  

מוניטין
    86 (9)
    הודה
    1,103
    קיבל תודה 776 פעמים ב352 הודעות
    אני ממש לא פוסט ציוני וגם לא חובב את המצע של המפלגות הערביות. ואני עדיין לא מתנגד לזה שהם ישבו בממשלה, כי הם אזרחי מדינת ישראל ואני מעדיף הציונות תמות מאשר שהיא תהפוך להיות פאשיסטית דה פקטו.
    אשרי האיש שעישן חשיש...שנתן יד לקשיש...ולא שכב עם אשת איש...
    ובחקירות תמיד הכחיש ...
    I don't do drugs!!
    Honest

8. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (13)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,480
    במקור פורסם על ידי wallaks צפה בהודעה
    בגלל משפטים כאלו קצת מביך אותי להיות ימני. יודע מה, לא סגור מה אני כבר.
    קודם כל העולם מבין. למה? כי הוא הרבה יותר נייטרלי מאיתנו. אבל זה לא העניין בכלל מבין, לא מבין. דעת העולם קריטית בסיפור הזה משתי סיבות לפחות: 1. קשרים כלכלים. שים לב מה קורה לרוסיה כשהעולם לא מבין. 2. רק בעזרת צד שלישי (העולם נגיד), אפשר לפתור סכסוך כזה מורכב ועתיק.
    @yarontr
    נייטרלי? אין מצב שאתה רציני פה.
    אני מסתכל על האינטרסים של המדינה שלי (איך שאני רואה אותם, תשאל את שלום עכשיו והם יגידו לך שנסיגה מיהודה ושומרון זה אינטרס ישראלי עליון, והם בכלל ציונים כמו הרצל פשוט הם מפחדים ממדינה דו לאומית).
    לא מעניין - בכלל - מה העולם חושב.
    אני אתן לך דוגמה, במלחמת ששת הימים היה חשש לצאת למתקפת מנע בגלל העולם - כי נראה התוקפנים - תקפנו קודם וניצלנו - מי יודע מה היה קורה אם לא היינו עושים את זה.
    עוד דוגמה, במלחמת יום כיפור, פחדנו לצאת למתקפת מנע כשהמצרים קירבו סוללות לתעלה (למעשה הרבה לפני שהמלחמה פרצה בפועל), כי אמרו לנו שהעולם יכעס, דחינו ודחינו, עד שהיה מאוחר מידי - התוצאה - אלפי הרוגים ופצע מדמם עד היום.
    ואפשר לקחת את אוסלו, ואת ה"איפוק זה כוח" במלחמת אוסלו (האינטיפדה השנייה) - שרון שספג וספג, כי שלחו לפה כל מיני נציגים אמריקאים שינסו לעשות הסדר - וכמה שזה כואב להגיד, ללא הפיגוע הנורא במלון פארק, יש סיכוי טוב שהאינטיפדה הייתה נגמרה אחרי הרבה דם יהודי שנשפך כשהרחוב הפלסטינאצי לא טעם תגובה אמיתית מצה"ל.
    ולמה כל זה קרה? מה אתה חושב ששרון לא רצה להגיב?
    הייתה לו אמירה, שהתגובה על פיגוע צריכה להתבצע לפני שכוחות הביטחון מנקים את זירת האירוע.
    הוא הזדעזע מתמונות שהגיעו מזירות הפיגועים (דברים ש(thank god)לא יצא לנו לראות) - והיה רותח מזעם.
    אבל העולם?
    תרגעו, איפוק, שלום, סיוע כספי, עוד קצת איפוק.

די, פשוט די.
    לא עוד.
    יותר מידי דם שלנו נשפך פה כדי לרצות איזה גורם זר, שתמיד צועק לנו שאנחנו הצד הרע בסיפור - ואף פעם לא מרוצה.

הגיע הזמן לקחת את עצמנו בידיים, להסתכל לעולם בעיניים ולהגיד - חבר'ה, זה שלנו.
    הכל, שלנו.
    אנחנו לא שונאים ערבים אבל יש גבול, בין לתת זכויות למיעוט, לבין לתת זכויות למיעוט שקורא לנו כובשים ושהאדמה שייכת לו.
    הפסטיבל של הפלסטינאצים צריך להגמר - סיפוח , אש"ף מחוץ לחוק, שלילת הזכות לבחור ולהבחר - ונסיים את זה.
    .."
    shipit

9. מושעה

מוניטין
    53 (0)
    הודה
    688
    קיבל תודה 539 פעמים ב226 הודעות
    במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה
    הפסטיבל של הפלסטינאצים צריך להגמר - סיפוח , אש"ף מחוץ לחוק, שלילת הזכות לבחור ולהבחר - ונסיים את זה.
    ירון היקר,
    אני חייב לציין שרוב הזמן אני ממש שמח שאתה בפורום, נלחם את מלחמת הימין, מייצג את רוב דעותיי וכך אני לא צריך להתווכח עם המטומטמים פה.

עד שאתה כותב משפטים כאלה....
    מה נסגר איתך?
    סיפוח - למה לעזאזל אנחנו צריכים אותם קשורים אלינו בכל צורה שהיא.
    שלילת הזכות לבחור ולהיבחר - אפילו פאשיסט כמוני לא מסוגל לחשוב על דבר כזה. אנחנו בפאקינג המאה ה -21!
    שני הדברים האלו לא ריאליים וממש לא רצויים.
    אגב, אף פעם לא הבנתי מה הקטע שלך עם השם "פלסטינאים". מה זה באמת משנה עם לא עם או איך לעזאזל הם קוראים לעצמם. הם שם ואנחנו צריכים לעשות מה שיהיה הכי טוב בשבילנו, וזה בטוח לא סיפוח של מיליוני שונאים.

10. הסמל האישי של guy777
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    1,629
    קיבל תודה 1,210 פעמים ב627 הודעות
    רק נספח קטן למה שכתבת.
    בכיפור לא בדיוק ירדנו ממתקפת מנע בגלל הפחד שמא העולם יכעס.
    קיסינג׳ר אמר לגולדה במפורש. אם תתקפו , !! you are alone
    וזה הבדל משמעותי.
    (ובכלל יש שטוענים במסגרת תאוריות הקונספירציה שכל המלחמה הזאת היתה סגורה עוד לפני שהתחילה
    משמע לא באמת הופתענו ( הדרג המדיני) הערכות דיברו על 500 הרוגים ובכדי להגיע לתוצאה שהגענו. אבל זה סיפור לדיון אחר)

11. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (13)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,480
    ליעדמו - אין ברירה אחרת.
    כל רעיון אחר נכשל - ויכשל - וביום שבו הערבים עם הת.ז כחולות יצאו לקלפי בהמוניהם ואתה תראה את הרשימה הערבית עם 30-40 מנדטים - וזה לא תרחיש בלהות זה יכול לקרות בבחירות הקרובות אפילו - מה נעשה אז? מה יגיד הנשיא, כשתהיה מפלגה כל כך גדולה, שצריכה להרכיב את הממשלה כי היא מובילה את גוש השמאל - מה נעשה אז? מה נגיד? שהם ערבים? זה פאשיזם! אז אחמד טיבי יהיה ראש ממשלה אם דמוקרטיה >>> ציונות (עזוב ציונות, מדינה יהודית)

בסופו של דבר, כולם יהיו כהנא - אבל רק טיפה מאוחר מידי.
    .."
    shipit

12. מושעה

מוניטין
    53 (0)
    הודה
    688
    קיבל תודה 539 פעמים ב226 הודעות
    כרגע הם 20% מהאוכלוסייה אז אני לא יודע איך אתה מגיע ל 30-40 מנדטים.
    בכל מקרה אני לא רואה מצב שערבי ישראלי מכהן כשר חוץ, ביטחון או ראש ממשלה אי פעם במדינת ישראל.

13. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (16)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,538
    קיבל תודה 3,744 פעמים ב1,594 הודעות
    במקור פורסם על ידי liadmo צפה בהודעה
    כרגע הם 20% מהאוכלוסייה אז אני לא יודע איך אתה מגיע ל 30-40 מנדטים.
    בכל מקרה אני לא רואה מצב שערבי ישראלי מכהן כשר חוץ, ביטחון או ראש ממשלה אי פעם במדינת ישראל.
    16% , כולל את הדרוזים

14. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (21)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    כל פוסט של ירון מחדד את הצורך שאנשים שחושבים כמוהו יפסידו בבחירות. לשמחתה של מדינת ישראל והסיכוי שיהיה פה אי פעם יותר טוב זה הולך לקרות. חורבן המדינה יקרה רק אם לא נפרד מהפלסטינים. סיפוח הוא גזר דין מוות לכולנו ולכן אסור שבנט יהיה בממשלה ואסור לתת לאנשים כאלה לייצג את ישראל באופן רשמי בשום מקום.
    I feel beside myself now, so i must be you.

15. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    304
    קיבל תודה 151 פעמים ב98 הודעות
    במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה
    ליעדמו - אין ברירה אחרת.
    כל רעיון אחר נכשל - ויכשל - וביום שבו הערבים עם הת.ז כחולות יצאו לקלפי בהמוניהם ואתה תראה את הרשימה הערבית עם 30-40 מנדטים - וזה לא תרחיש בלהות זה יכול לקרות בבחירות הקרובות אפילו - מה נעשה אז? מה יגיד הנשיא, כשתהיה מפלגה כל כך גדולה, שצריכה להרכיב את הממשלה כי היא מובילה את גוש השמאל - מה נעשה אז? מה נגיד? שהם ערבים? זה פאשיזם! אז אחמד טיבי יהיה ראש ממשלה אם דמוקרטיה >>> ציונות (עזוב ציונות, מדינה יהודית)

בסופו של דבר, כולם יהיו כהנא - אבל רק טיפה מאוחר מידי.
    אני חושב שזה נכון, בסופו של דבר כולם יהיו או כהנא או לא ציונים שמאפשרים למדינה להיות בשליטה לא יהיודית ומי יודע מה יהיו זכויות היהודים בה.
    עדיין לא יודע באיזה צד אני.

לנז ברור שאין מה לספור את הערבים בממשלת שמאל, הם אומרים את זה בעצמם.
    אני גם לא מבין איך אתה חושב שטיבי יכול להיות שר הבטחון בממשלה יהודית, מניח שדבר ראשון שהוא יעשה זה לפרק את מה שהוא מגדיר כצבא הכיבוש.

16. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    קיבל תודה 996 פעמים ב470 הודעות
    טיבי כשר ביטחון יפרק את הצבא!!!!!!

17. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    אגב, התגובה הכי טובה אי פעם בפורום היא של יוסישר בת'רד האשכנזים, שבה הוא אומר "שמאלני, אבל לא שמאלני הומו, יענו שמאלני שמתאמן בMMA". אין כמו יוסישר.

18. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    נחמד פה, תמשיכו. ירון אני כמעט איתך אגב (חוץ מההזיות שלך על "פירוק הצבא"). רק שמה שאתה מכנה סיוט אני מכנה "סיכוי יחיד לחיים טובים".

19. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    16% שיקשרו קשר, יצביעו כולם, ואז יפרקו את הצבא וישתלטו על המדינהההההההההה
    יום אחד אנחנו הולכים לסינמה סיטי, יום אחר כך קבר אחים
    והכול בגלל הבחירות הדמוקרטיות הארורות האלו!!!!!
    פחד אלוהים
    ואיראןןןן גםםםםם
    באמא שלי

20. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    כל ת'רד שבו לנז יוצא סביר (שלא קשור לסנגים של דולר וחצי בשנת 2013) הוא ת'רד שהמשתתפים בו צריכים לעשות חושבים

עמוד 12 מתוך 22 ראשוןראשון ... 2 11 12 13 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. ליברפול-צ'לסי [הימור]
    על ידי daniko בפורום ספורט
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 08/11/2014, 11:20
  2. הימור ברולטה
    על ידי yossi134 בפורום אוף טופיק
    תגובות: 111
    הודעה אחרונה: 09/03/2014, 22:43
  3. גודל הימור!
    על ידי butsy בפורום אתרי פוקר