לייב 660BB - טעות בפלופ, זוועה בטארן, סרטים בריבר.

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 38
  1. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות

לייב 660BB - טעות בפלופ, זוועה בטארן, סרטים בריבר.

משחק 5-10 לא חברי.
    אני עם כ3.3K, יריב עם כ4.5K, מישהו הצטרף לרגע עם 1.5K.

אני מקבל בMP ומרים ל50. סטנדרטי לכל דבר, תוך התחשבות ביריב המאוד מאוד אגרסיבי OTB שממנו אוכל לספוג 3BET לסט-מיינינג. אני מקבל קול מסטאק 1.5K בCO וחוטף 3BET מהבאטן.
    הסייזינג טיפה מדאיג, ל225. אני לוקח די הרבה זמן לחשוב ועל סמך לייב-ריד וסייזינג, די בטוח שזה לא SC או פוקט תחתי, אלא פרמיום. אני משווה לסט מיינינג או פנסי פליי עתידי בלבד.
    עם יותר מה300BB מאחורי, לדעתי לא מדובר בטעות. הCO משווה עם מבט מבואס של "טוב נו כלכלי"

פלופ
    יש כמו סט בבורד לא מחובר ריינבו?
    אני בצ'ק, דווקא מקווה לאקשן מהCO שירצה "לבדוק איפה הוא עומד" ויחטוף רייז מATC בבאטן. צ'ק לרייזר, שלא מאכזב עם 375. מהריד הוא נראה חזק, סביר מאוד AK, וגם הסייזינג של הבט לתוך שני שחקנים בבורד יבש...
    בנקודה הזאת יש לי רייז או קול. אין אפילו לא קלף טרן אחד בחבילה שיכול להפחיד אותי, אז אני עושה פלאט עם כוונה לעשות דונק. כאן לדעתי עשיתי טעות ראשונה. בקלות יכולתי להכניס כאן עוד 500 ולהביא את הקופה לכ- 2.5K שמאפשרים בט מחייב בטרן.

הטרן הוא . סוגר רק סטרייט 67, אפילו לא קרוב לטווח.
    אני מתחיל לחשוב, ומחליט לעשות פנסי פליי שגובל בפיגור. הבורד כבר נראה די רטוב, נפתח FD, יש כמה קלפים לסטרייט, ואני מנסה לעשות inducing לרייז מAK (כדי להגן)או מדרו גדול מספיק שראה פולד אקוויטי בחולשה שהראתי.
    אני עושה דונק של כ380. בהתחשב בגדול הקופה, מדובר בהימור טארן מגוחך. אולי זו באמת היתה תוכנית טובה, כי הרבה אנשים כאן חוזרים לווליו או כבלאף עם ארגז של ידיים. צ'ק-קול ואז מיקרו-דונק זה באמת ליין סביר של מישהו שרוצה cheap showdown.
    התוכנית לא ממש עובדת ואני מקבל קול. הקופה כ2200, לי יש 2300K מאוחרי.
    ריבר
    (אוויר שעשה CBET וקיבל בט בטרן) סוגר, בקדור פלאש סוגר, היא אפשרות סבירה בהחלט.
    אני לוקח הרבה זמן (לא אקטינג, אלא באמת לקחתי הרבה זמן לחשוב) ומצ'קצ'ק. הצד השני לוקח גם די הרבה זמן ומעיף עלי קונטיינר. Ships it מה שנקרא.

את תהליך המחשבה ופעולות בריבר + תוצאת היד אפרסם בהמשך, אבל אשמח לקבל פידבק על כל הרחובות. יש כאן הרבה ליינים שאפשר לקחת, ולדעתי עשיתי די הרבה טעויות ביד הזאת.
    Lol Hadookaments

2. המשתמשים הבאים מודים ל Anderson על התגובה המועילה:

gspot (29/09/2010)

3. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,193
    קיבל תודה 3,665 פעמים ב1,197 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    'לול' על משחק לא חברי.

אני חושב שאני משלם שם.
    נגד יריב אגרסיבי אני חושב שהוא עושה שם רייז בטרן עם אלא אם הוא מכיר אותך ממש טוב ויודע שאתה משחק כמו סט כמו דיסלקט
    השאלה כאן היא כמובן עם איזה ידיים הוא דוחף אול אין בריבר. תלוי מאוד ביריב.
    לפי איך ששיחקת, אם אין לו ריד ספציפי מאוד עלייך שאתה עם סט ושהוא הולך לקבל תשלום עם פלאש, כשהוא עושה אול אין, אני משלם את זה.
    באמת סיטואציה מאוד מאוד גבולית, אבל אין ברירה. אם הפסדת, תכעס באמת על איך ששיחקת לפני הריבר.

עשית אותי סקרן.

4. הסמל האישי של gametheory
    שלישייה

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    106
    קיבל תודה 40 פעמים ב24 הודעות
    עשית טעות קטנה לפני הפלופ,אחרי הפלופ אהבתי דווקא את המשחק שלך והחשיבה,השאלה היא האם השחקן בבאטן חושב ברמות שחשבת שהוא חושב (מבין מה זה דונק בט ורואה אותך חלש בטרן ) או שהוא כבש לא חושב
    יכול להיות שעשית כמו שאומרים outsmarted yourself ,אם הוא שחקן חלש שלא זורק TPTK היית צריך לשחק אחרת

בריבר בעקרון אני לא זורק,אתה מוביל כמעט על כל הריינג'
    יש גם את האפשרות לעשות ווליו בט בריבר של 600,אם הוא חוזר עליך אתה יכול לזרוק
    נערך לאחרונה על ידי gametheory; 29/09/2010 ב 20:04.

5. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    כל הודעה שלך זה פינוק אני חייב לציין.

אני חושב שאפשר לעשות רייז בפלופ כי כמובן שAK\AA לא מקפל, הבעיה בקול היא באמת שאין לך פוזישן ויהיה בעיה להוציא כסף. מה שקול נותן הוא להרוויח קצת יותר כסף מQQ-JJ אולי או יד כמו AQ שתזרוק לרייז אבל יכולה לקבל A או Q בטרן.
    בגלל שאני בלי פוזישן אני מעדיף רייז כדי לבנות קופה. ואם עשיתי CC אני מעדיף לעשות CR בטרן.
    זה תוכנית מעניינת לתת דונק קטן בטרן כדי לקבל רייז,אבל השאלה האם מדובר ביריב שראית אותו עושה את זה בעבר ו\או שהוא מספיק אגרסיבי, כלומר בלי שום ריד מעבר ל"אגרסיבי" זה להשאיר יותר מדי סיכוי לזה שהוא רק יעשה קול.

בריבר למה אתה מצ'קצ'ק ? כדי שוילאן יהמר ותשלם לא?

אם הוא עם AK אתה חושב שהוא מהמר ככה בריבר? אם הוא עם AA?

עריכה: אל תשכח שהיד שלך פה היא סופר under rep'd ככה שאם הוא פלאש AK למה שהוא ידחוף כאן?
    נערך לאחרונה על ידי gspot; 29/09/2010 ב 20:33.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

6. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות
    לא רואה סיבה להמר כול כך קצת בטרן. אם יש לו יד אז הוא ישלם יותר, אם אין לו אז הוא יזרוק גם להימור חלש.
    קו המחשבה שלך יפה אבל השימוש בו צריך להיות מול יריב ספציפי.
    עוד בעיה שיוצר ההימור שלך בטרן הוא שאתה לא יודע איפו אתה נמצא. כי אם הוא שילם 2\3 קופה ואז דחף בריוור סביר להניח שהוא חזק. יכול להיות שהוא יעשה פלאוט להימור קטן כדי לנסות להוריד אותך מהיד עם תצ'קצ'ק בריוור במיוחד בריור מפחיד.
    אבל שוב זה תלוי ביריב.
    היד שלך היא אנדר רפט, ויכול להיות שבגלל זה הוא מנסה להוריד אותך מיד בינונית. תלוי בהכרות עם השחקן. יש שחקנים שחושבים שTPTK זה נאטס, במיוחד בלוח לא כול כך מפחיד. אני לא רואה אותו מבלף פה. השאלה העיקרית היא האם הוא יהמר כאן עם AK, AA לוליו? בכול מקרה אני יכול למצוא פה פולד. למרות שבמציאות היתי משלם אחרי מחשבה של 5 שניות.
    נערך לאחרונה על ידי AAup; 29/09/2010 ב 20:29.
    נשרף הים

7. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    הערה - מכיוון שמדובר שמשהו שעלה מספר פעמים כאן: היריב הוא שחקן שפעיל בפורום 2+2 שמסוגל לרמות חשיבה גבוהות. הוא טיפה spew ואגרסיבי בטירוף, אבל רמת החשיבה היא גבוהה.
    Lol Hadookaments

8. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    א.ר אה ?

אם זה הוא אגב אני משלם אינסטנט
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

9. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות
    במקור פורסם על ידי Anderson צפה בהודעה
    הערה - מכיוון שמדובר שמשהו שעלה מספר פעמים כאן: היריב הוא שחקן שפעיל בפורום 2+2 שמסוגל לרמות חשיבה גבוהות. הוא טיפה spew ואגרסיבי בטירוף, אבל רמת החשיבה היא גבוהה.
    אני משלם אינסטנט. צבע או סט קינג לבריאות. הטווח של שחקן כזה לוליו הוא יותר גדול + הטווח בלופ שלו יותר גדול. היד שלך היא אנדר רפט לכן שחקן כזה יכול לנסות להוריד אותך מיד חלשה.
    נשרף הים

10. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,193
    קיבל תודה 3,665 פעמים ב1,197 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    נראה לי יותר כמו א.ק
    אבל כן, זה מהמצבים שאתה אומר - שיחקתי כמו טמבל אז אני חייב לשלם לו את זה. אם יש לו, יש לו.
    זה נראה כמו PSB בריבר ואתה טוב שם יותר מ33% מהמקרים.

11. המשתמשים הבאים מודים ל Rafi_Vegas על התגובה המועילה:

zakib55 (17/05/2016)

12. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות
    יש שני מפתחות ביד הזאת שגורמים לחשוב לעבר קול:

- דבר ראשון, לא שידרת חוזק גדול מידי ביד, ההפך, שידרת חולשה יחסית. אני בטוח שאם היריב שלך שחקן טוב, הוא כנראה מבין שזה ספוט טוב לבלוף.
    - דבר שני, אתה טוען שהיריב חשב המון לפני שהוא זרק אול אין; אני לא מכיר את היריב אבל בדרך כלל שחקני פארטיות ממעיטים בהצגות תיאטרון. בק דור פלאש שבא בצורה כ"כ לא צפויה מזכה את בעליו באמירת "אול אין" מהיר. יותר מזה, בדרך כלל, ששחקנים רוצים להראות חולשה הם משחקים מהר ולכן אני גם לא חושב שהיריב מחזיק את הנאס.
    מה שכן יכול להיות הוא שהיריב מנסה לתת פה וואליו מזוג AA כי הוא מבין שאתה על סוג של K.
    קול כבר אמרתי?

13. הסמל האישי של Sick
    סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    557
    קיבל תודה 812 פעמים ב536 הודעות
    דווקא בגלל שהוא שחקן חושב אני משווה לו. הוא בהחלט יכול לחשוב שהיד שלו (שהיא ברוב המקרים חלשה משלך) מובילה בגלל האופן שבו שיחקת פלופ/טרן וצ'ק ריברי. אני לא יודע אם זה הימור לואליו שלו, אני כמעט בטוח שלא, פשוט הסייזינג היחיד שמזכה אותו בדר"כ בקופה היא דחיפה. כמובן כשהוא לא לוקח בחשבון שאתה מחזיק סט מהפלופ או להיפך, כשהוא חושב שזה הסייזינג היחיד שבעצם יוציא אותך כשאתה מחזיק סט מהפלופ אל מול הלוח שהתפתח מוזר בטרן ובריבר. זה לא מצב של צודק או לא, השוואה פה היא מתבקשת אל מול שחקן כזה ביד הספציפית הזאת, אבל, בפוקר כמו בפוקר, באותה מידה מהצד השני יכול לשבת KK או פלאש שנתפס (בדר"כ מוחי מתעתע בי ולא מאמין באפשרות ששוב ראנר ראנר מזכה אצלי את היריב), אופן המשחק פותח שתי נקודות קיצון שהן הופכיות לגמרי, אבל מבחינתי אני חושב שאתה טוב ויש מקום להשוואה.

14. הסמל האישי של haisrael
    זוגיים  

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    33
    קיבל תודה 21 פעמים ב16 הודעות
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    נראה לי יותר כמו א.ק
    אבל כן, זה מהמצבים שאתה אומר - שיחקתי כמו טמבל אז אני חייב לשלם לו את זה. אם יש לו, יש לו.
    זה נראה כמו PSB בריבר ואתה טוב שם יותר מ33% מהמקרים.
    +1

אני מעדיף c\r בפלופ ולנפח אותה משם,או אפילו דונקבט על הפלופ.

אבל מאוד אהבתי את החשיבה שלך.

15. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    51
    קיבל תודה 50 פעמים ב42 הודעות
    שיחקת בסדר גמור פרי, ההשוואה נכונה בהתחשב בגודל הסטאקים והאגרסיביות של היריב.
    בפלופ לפי דעתי בחרת בליין הנכון ביותר, הפלפת מפלצת והבורד הכי יבש שרק אפשר, זה קלאסי בשביל צ'ק-קול בטח כאשר היריב אגרסיבי. אין לך שום סיבה לתת פה דונק, ואם אתה עושה צ'ק-רייז אתה עלול להבריח אותו וזה בדיוק מה שאתה לא רוצה עם מפלצת כמו שיש לך.
    בטרן הייתי בוחר בצ'ק-רייז.
    בריבר הקלף לא כזה מפחיד, נכון שזה נותן אפשרות לצבע ולסטרייט אבל זה די לונג-שוט. צריך לזכור שאתה עם סט ואתה מאוד-מאוד חזק. אני חושב שאתה צריך להמר פה בסביבות חצי קופה, ואם אתה מקבל רייז להעריך לפי הפוט אודס. בכל מקרה, אם יש לו צבע או סטרייט זה קולר.
    כמו ששוחק, קול בריבר.

16. הסמל האישי של AceJackSuit
    זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    17
    קיבל תודה 14 פעמים ב11 הודעות
    במקור פורסם על ידי AKQJTs צפה בהודעה
    אני חושב שאתה צריך להמר פה בסביבות חצי קופה, ואם אתה מקבל רייז להעריך לפי הפוט אודס
    אם הוא מהמר חצי קופה שזה 1100 ומקבל רייז מה יש להעריך לפי סיכוי קופה? כשאתה מהמר אתה מחליט אם אתה משלם רייז (לא שיש פה יותר מדי אפשרויות,הימור חצי קופה אם תקבל רייז זה אול אין שלך בלבד)

17. סטרייט  

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    51
    קיבל תודה 50 פעמים ב42 הודעות
    במקור פורסם על ידי AceJackSuit צפה בהודעה
    אם הוא מהמר חצי קופה שזה 1100 ומקבל רייז מה יש להעריך לפי סיכוי קופה? כשאתה מהמר אתה מחליט אם אתה משלם רייז (לא שיש פה יותר מדי אפשרויות,הימור חצי קופה אם תקבל רייז זה אול אין שלך בלבד)
    צודק, התבלבלתי במתמטיקה. זה בט-קול. אם היריב פגע בצבע או סטרייט, או סט קינגים, זה קולר.

18. הסמל האישי של zakib55
    סטרייט

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    84
    קיבל תודה 315 פעמים ב151 הודעות
    לא חושב שעשית כל כך הרבה טעויות ביד, שיחקת מתחכם(אולי קצת יותר מידי) והלוח זיין אותך.
    אני חושב שדווקא צריך לזרוק את היד- יש פה הרגשה חזקה של צבע ראנר ראנר(כמובן עם AK) אבל יכול להיות גם עם KQ KJ לפי דעתי- דבר שמסביר למה הוא עשה "רק" קול בטרן (פוט קונטרול+הוא חושש שהקיקר שלו לא טוב מאחר והשוות בפלופ אולי אתה עם AK, וככה הוא מקבל קלף חינם-למשיכה לצבע).
    כמו-כן הדונק בט שעשית בטרן אולי הפחיד או בלבל אותו, וגרם לו לחשוב שהיד שלך באמת השתפרה (ולכן הוא גם העדיף רק להשוות) ושהיהלום בריבר הפחיד אותך מלתקוף ולכן יש מקום לדחוף אולאין.
    דבר שני הוא חשב הרבה בריבר, ולעומת yossisher1 אני חושב ההפך, שחקן שחושב הרבה לפני דחיפה בריבר מנסה לשדר שיש לו משהו לחשוב עליו(כביכול האם כדאי לי לבלף או לא) ולהראות לך שיש משהו חשוד בזה שהוא חושב הרבה, ולכן הוא דווקא חזק.

מצד שני שחקן כזה בהחלט מסוגל לנסות להוריד אותך מהיד בבלוף, הרי הלוח כבר כל כך רטוב.....ולכן כנראה אם הייתי בשולחן לא הייתי עומד בפיתוי והייתי משווה, אבל מהבית אחרי מחשבה אני חושב שכן צריך לזרוק.

19. המשתמשים הבאים מודים ל zakib55 על התגובה המועילה:

Starting Fresh (16/05/2016)

20. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות
    במקור פורסם על ידי zakib55 צפה בהודעה

מצד שני שחקן כזה בהחלט מסוגל לנסות להוריד אותך מהיד בבלוף, הרי הלוח כבר כל כך רטוב......
    הלוח כ"כ רטוב?? זה לוח סטאנדרטי +.

21. הסמל האישי של zakib55
    סטרייט

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    84
    קיבל תודה 315 פעמים ב151 הודעות
    התכוונתי שהלוח נראה כל כך רטוב לכאורה-מנקודת מבטו של הכפתור, ולכן הוא יכול לבלף ולייצג מספיק ידיים שיבריחו יד כמו AK (אפילו אם זה קלוש, כמו A2 ו- 67)
    או באקדור פלאש להבריח 67 אפילו, אני משער שהוא לא שם את הירו על סט 8.

22. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    שמע, אחלה פוסט, ונאמרים פה הרבה דברים יפים ומחכימים. הנקודה היא אחת: יש מעט מאוד שחקנים שהיו שמים אותך על טופ סט בפלופ. נכון שההימור בטרן היה מעניין, וקיבלת קקה של ריבר, אבל ההשוואה היא די קלה.

23. הסמל האישי של david_moshko
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    297
    קיבל תודה 110 פעמים ב89 הודעות
    הליין שבחרת בפלופ של צ'ק/קול בלי פוזישן הוא הכי גרוע שיש לדעתי. באופן אישי אני מעדיף כאן בט 1/2-3/4 קופה בפלופ ובטרן ושאב בריבר מה שנשאר. אפשר גם צ'ק-רייז כאן אבל זה מהלך שמשדר הרבה יותר חוזקה ויריב טוב יקפל גם K בלי קיקר חזק. צ'ק-קול בכל מקרה רע מאוד כאן, אני לא אוהב את השיקול שאין קלף בטרן שיזיק לי, כל עוד היריב ישלם לך עדיף להכניס את הכסף כמה שיותר מוקדם, ולהרוויח עוד סיבוב של הימורים כשאתה עם יד כזו חזקה.
    אם עשית צ'ק-קול הייתי אוהב בטרן לתת דונק מאוד חזק אפילו בסביבות קופה או אולי אובר-בט...לא רואה הרבה שחקנים שיוכלו לקפל כאן K לבט מוזר כזה בטרן שנראה כאילו תפסת דרואו ואתה מנסה להבריח יד חזקה ממך..בריבר איך ששוחק - קול.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. 2\5 לייב - TPGK מול 3בט בפלופ
    על ידי Kelso בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 11/06/2012, 17:00
  2. 1-2 לייב, נאטס בטרן מול החלטה בריבר
    על ידי chump בפורום ידיים במשחקי קאש - אומהה ומשחקים אחרים
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 30/05/2012, 17:02
  3. יד ממשחק לייב 10-25 התלבטות בריבר
    על ידי bull בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 29/10/2010, 22:47
  4. סט בפלופ עם AA על בורד בעייתי -לייב 1-2
    על ידי SmackinYaUp בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 10/08/2010, 11:45
  5. סט בפלופ, צבע בריבר
    על ידי בומבה בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 15/06/2010, 11:13

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אור קסיאס

בלופ ופלופ

בטארן

סרט כלבטסרטים על פוקר הימוריםחוקי פוקר טקסס הולדם קיקר סיטואציותקסיאס פוקרסרטי בלופ ופלופמה יש בטארןאור קסיאס פוקר
SEO Blog