אלי אוחנה לבית היהודי?

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 6 ראשוןראשון 1 2 3 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 21-40 מתוך 113
  1. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (11)
    הודה
    1,256
    קיבל תודה 348 פעמים ב238 הודעות
    במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה
    יש לך משהו נקודתי להגיד על מה שכתבתי? או שאתה סתם זורק סיסמא באוויר?
    אף אחד לא מאכיל אותי בכפית, גם לא הבנתי מי בדיוק מאכיל אותי בכפית, ביבי? התקשורת? במה אתה בדיוק מאשים אותי פה?
    למקרה שלא היה ברור , הם מאכילים אותך בכפית בזה שנראה לך נורמלי איך שמתנהלת ועדת הכספים ( ראה כל הסרטונים שמעלה סתיו שפיר ) לטובת מה שכתבת . לטעמי לא מעניין בכלל מה עושים עם הכסף כל עוד זה יקרה בצורה מסודרת ושקופה אני בטוח שהוא יגיע למקומות נכונים.

"לטעמי" זה בלשון המעטה , לראות איך דברים מנתהלים כרגע מגעיל אותי ולדעתי מגיע לכל המעורבים בכל מקרה ומקרה שמגיע לידיעת הציבור בימים אלו להירקב שנים בכלא.

ושוב לשם הדגשה , הציטוט הזה שלך מההודעה הקודמת שלי זה בדיוק מה שנותן להם להמשיך בשלהם
    נערך לאחרונה על ידי easyway777; 27/01/2015 ב 09:03.

2. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,277 פעמים ב681 הודעות
    אני מדבר על זה שהפריפריה לא מקבלת תקציבים כי גונבים מהם כל שקל בשביל להחזיק את ההתנחלויות
    אה.. אתה אכלת את השקר הזה.
    עכשיו הכל ברור.

שמע, ה"ימין" שבשלטון, הוא useless.
    אין אידיאולוגיה או end-game ברור למאבק באויב הערבי - מספיק לראות את המבצע המביך "צוק איתן" או את עשרות ההרוגים והפצועים שהיו לנו מטרור ערבי בתוך ישראל שלא הייתה אף תגובה אליהם - כדי לראות שאין בו שום תועלת אמיתית.
    אני לא יודע אם זה בגלל שהם רוצים להנציח את מעגל הדמים כדי להמשיך להבחר, או בגלל שהשמאל בתקשורת בבתי המשפט ודעת הקהל הבינאלומית שמחזיקה להם את הביצים - אפשר להתווכח על שניהם, זה לא באמת משנה.
    בסופו של דבר, הם לא עושים כלום, בשום תחום כמעט.

לגבי התחום הכלכלי, והשקר המטופש על ההתנחלויות.
    התקשורת עושה עבודה מאוד טובה כדי להסית נגד ציבור המתיישבים ביהודה ושומרון, וכל שקל שהם מקבלים מרגישים שזה כאילו נגנב.
    כשאתה מדבר על תקציבים להתיישבות, על מה מדובר? שוחד? כסף שנכנס לכיס של איזה טייקון? לא. זה לבנות שכונות, לסלול כבישים, להקים מוסדות - למעשה כל דבר שהיית מצפה שיעשו בכל מקום אחר בארץ שלך.
    אתה אומר שזה בא במקום? - אני אומר לך שזה בולשיט - אם כבר ההפך, אין שום בעיה (טכנית, כמובן) לבנות בכל מקום אחר בארץ - לעומת זאת אם רק יוצא אישור בניה לאיזשהו מקום ביהודה ושומרון, אוטומטית שלום עכשיו עם המשקיפים החלאות אדם שלהם מודיעים לכל ארגון זכויות בעולם ולכל מנהיג בעולם המערבי כדי לעצור את זה.
    וכבר יותר מ3 שנים שיש הקפאה כמעט מלאה בכל מה שקשור לבניה (בפועל, לא איזה 'פרובוקציה' של ביבי בצורת אישורי בניה שאף אחד לא יוציא לפועל לעולם).
    תראה את ההרצאה של ירון זליכה, גם הוא - שאי אפשר להאשים אותו בדעות ימניות, או בתמיכה בביבי - אומר חד וחלק - לא הרבה כסף יוצא על יהודה ושומרון. אז די כבר עם השקר הזה.

הבעיה הכלכלית במדינת ישראל היא בעיקרה בגלל שאנחנו אוליגרכיה.
    אי אפשר להתווכח על זה.
    כפועל יוצא, יש ריכוזיות ודיכוי של מנגנוני הצמיחה במשק כדי להיטיב עם כמה טייקונים.
    הפחד שיש לעם הזה מסוציאליזם, פחד מוצדק, מימי מפא"י - גורר אותנו לקפיטליזם הרע של ביבי.
    שוק חופשי זה לא פרה קדושה, צריך להפוך את השוק לפחות חופשי - גם אם זה אומר לפגוע בכמה טייקונים.
    ביבי אומר שהוא לא רוצה לפגוע ב'אנשי העסקים' כי הם אחראים על יצירת מקומות עבודה והשקעה במשק.
    הפוך גוטה.
    אנשי עסקים זה טייקונים - והדבר האחרון שמעניין אותם זה יצירת מקומות עבודה.

אף אחד, לא הימין ולא השמאל - מוכנים לתקן את הכלכלה שלנו באמת - כי כולם חייבים הרבה לטייקונים.
    האחיזה שלהם במוסדות השלטון היא הרמטית, ימין ושמאל.

אז תוציא לך מהראש את ההזיה שהעבודה תצליח לתקן פה משהו כלכלית, כי היא לא.
    גם לפיד, וגם כחלון - אין להם לא את היכולת ולא את הרצון לעשות שינוי אמיתי.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

3. 2 המשתמשים הבאים הודו לyarontr על ההודעה המועילה:

77asi77 (28/01/2015), AVI0707 (28/01/2015)

4. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (11)
    הודה
    1,256
    פוסט שלך שהרבה יותר קל לי להסכים איתו , מבחינתי זה המוקד , זה מה שבוער , זה הדחוף ואני רוצה להעיף כל מי שלא מטפל בזה ולהכניס לכלא כל מי שנותן לזה יד

לדבר על השמאל של לפני 20 שנה כאילו בגלל שאז לא טיפלו בזה לא מגיע להם צאנס היום זו שטות שאפילו אתה יודע שזה שטות אז אני לא מבין בכלל למה להגיד את זה

5. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    זה לא עניין של אם מגיע או לא מגיע, אין שום הבדל (ברמת האחיזה הטייקונית) אם השמאל או הימין יבחר.
    האמת אני באיזשהו מקום כן רוצה שהעבודה תרכיב את הממשלה, סתם כדי להראות אותם נכשלים.
    .."
    shipit

6. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (11)
    הודה
    1,256
    זה לא עניין של אם מגיע או לא מגיע, אין שום הבדל (ברמת האחיזה הטייקונית) אם השמאל או הימין יבחר.
    האמת אני באיזשהו מקום כן רוצה שהעבודה תרכיב את הממשלה, סתם כדי להראות אותם נכשלים.
    אתה באמת חושב שאין הבדל בין מי שמשתין מהמקפצה לבין מי שאולי ישתין אם נכניס אותו לבריכה?

תשמע בעולם החדש פוליטיקאים הם בסך הכל פקידים שאמורים לבצע את רצון העם , לימין ושמאל אין משמעות , הרי כל פעולה שלהם נעשית במטרה לשלוט , לא לקדם אידיאולוגיות , הם מוכנים לעשות כל מה שהם חושבים שרוצים מהם בשביל להיבחר , מה נשאר לנו לבקש חוצ ממנהל תקין ?
    נערך לאחרונה על ידי easyway777; 27/01/2015 ב 09:53.

7. רביעייה  

מוניטין
    76 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    551
    קיבל תודה 868 פעמים ב596 הודעות

רק אשים את זה פה
    I'll tell you what,

When my time comes to meet my maker , i'm going to be limping , coughing out blood on my way to the pearly gates.

With a bottle of Vodka in one hand , and a fist full of Heroin in the other.

Red Orbach

8. 2 המשתמשים הבאים הודו לMicmosh על ההודעה המועילה:

gana2 (27/01/2015), razzz21 (27/01/2015)

9. הסמל האישי של 10c5c
    זוגיים

מוניטין
    13 (10)
    הודה
    68
    קיבל תודה 40 פעמים ב20 הודעות
    במקור פורסם על ידי guy777 צפה בהודעה
    מה שבעייתי פה זה שמנהיג מפלגה שרואה את עצמו כראש ממשלה באחד הימים, מרשה לעצמו לעשות לציבור "חאווה" שקופה בפנים, מתוך הנחה ( כנראה נכונה) שהציבור מטומטם על גבול הפיגור השיכלי.
    הכל הולך במדינה הזאת..
    הציבור לא פראייר ואני מאמין שרוב הציבור מבין שזאת סתם פארסה ואנשים לא יצביעו לבית היהודי רק בגלל שאלי אוחנה הליכודניק המהולל נכנס לרשימה.

10. הסמל האישי של guy777
    פלאש  

מוניטין
    16 (12)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    1,629
    קיבל תודה 1,210 פעמים ב627 הודעות
    במקור פורסם על ידי 10c5c צפה בהודעה
    הציבור לא פראייר ואני מאמין שרוב הציבור מבין שזאת סתם פארסה ואנשים לא יצביעו לבית היהודי רק בגלל שאלי אוחנה הליכודניק המהולל נכנס לרשימה.
    כן בסדר, אבל אתה לא רואה בעיה בהחלטה של בנט להציב אותו בעשירייה הראשונה מתוך אינטרס ברור של משיכת קולות ולא משנה האידיאולוגיה ?
    אוחנה לא בא לכנסת כי בנפשו הדבר
    הוא בא בשביל המשכורת והפנסיה.
    לא שזה לא קורה במפלגות אחרות אבל השילוב הזה של שיריון בעשירייה ראשונה, הכל בשביל הכל. גועל נפש ורק מצייר לי את בנט כעוד חרא שיזיין את המדינה הזאת עם הפוליטיקה הזאת.
    נערך לאחרונה על ידי guy777; 27/01/2015 ב 11:29.

11. המשתמשים הבאים מודים ל guy777 על התגובה המועילה:

10c5c (27/01/2015)

12. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    במקור פורסם על ידי easyway777 צפה בהודעה
    אתה באמת חושב שאין הבדל בין מי שמשתין מהמקפצה לבין מי שאולי ישתין אם נכניס אותו לבריכה?

תשמע בעולם החדש פוליטיקאים הם בסך הכל פקידים שאמורים לבצע את רצון העם , לימין ושמאל אין משמעות , הרי כל פעולה שלהם נעשית במטרה לשלוט , לא לקדם אידיאולוגיות , הם מוכנים לעשות כל מה שהם חושבים שרוצים מהם בשביל להיבחר , מה נשאר לנו לבקש חוצ ממנהל תקין ?
    אתה מודע לזה שכנסת, בלי קשה לבעל הבית, היא עדיין כנסת, וכולם יכולים לנסות להעביר חוקים ולהלחם בועדות ולצעוק בתקשורת.
    וזה שהם פקידים, ברור - אני הראשון שאומר את זה, אני הראשון שמאוכזב שלא כך הדברים המציאות - הם שם כדי לקדם את עצמם, לאינטרסים של עצמם - לפני שהם בשביל האינטרסים של הבוחרים.
    הם מוכנים לעשות הכל כדי שהם, והמקורבים שלהם יהיו מסודרים, והקטע של אם יבחרו בהם אחרי מה שהם עושים, זה קצת שולי - כי בכל מקרה יש להם את גרעין הבוחרים הטיפש, ואת המעטפת של הטיפשים בעלי מחלת השכחה שעם הסלוגן הנכון יצביעו להם בכל זאת.
    השיטה של לעשות בשביל עצמם, ולעטוף את זה בשקר שזה בשביל הציבור - פשוט עובדת, כבר הרבה זמן.
    לחשוב שביבי או בוז'י יושבים ושוברים את הראש, "איך נעשה טוב לעם כדי שהוא יבחר בנו???" - זה קצת נאיבי.
    .."
    shipit

13. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (11)
    הודה
    1,256
    אתה מודע לזה שכנסת, בלי קשה לבעל הבית, היא עדיין כנסת, וכולם יכולים לנסות להעביר חוקים ולהלחם בועדות ולצעוק בתקשורת.
    וזה שהם פקידים, ברור - אני הראשון שאומר את זה, אני הראשון שמאוכזב שלא כך הדברים המציאות - הם שם כדי לקדם את עצמם, לאינטרסים של עצמם - לפני שהם בשביל האינטרסים של הבוחרים.
    הם מוכנים לעשות הכל כדי שהם, והמקורבים שלהם יהיו מסודרים, והקטע של אם יבחרו בהם אחרי מה שהם עושים, זה קצת שולי - כי בכל מקרה יש להם את גרעין הבוחרים הטיפש, ואת המעטפת של הטיפשים בעלי מחלת השכחה שעם הסלוגן הנכון יצביעו להם בכל זאת.
    השיטה של לעשות בשביל עצמם, ולעטוף את זה בשקר שזה בשביל הציבור - פשוט עובדת, כבר הרבה זמן.
    לחשוב שביבי או בוז'י יושבים ושוברים את הראש, "איך נעשה טוב לעם כדי שהוא יבחר בנו???" - זה קצת נאיבי.
    נאיביות זה להמשיך להצביע אותו דבר ולצפות שמשהו ישתנה

וכאן סגרנו מעגל וחזרנו לנקודה הראשונה שלי , כמה דחוף לך פוליטיקה נקייה לעומת החשיבות שזה יהיה בנט על פני בוגי-לבני או ביבי על פני שלי או יאיר על פני ביבי

לי באמת שזה לא משנה כל עוד הפוליטיקה תהיה סרגל ואני מאמין שבאמת זה לא ישנה מי יהיה שם , עם פוליטיקה נקייה יבוא עתיד טוב
    נערך לאחרונה על ידי easyway777; 27/01/2015 ב 12:40.

14. פלאש

מוניטין
    27 (12)
    הודה
    402
    קיבל תודה 306 פעמים ב184 הודעות
    איזי אתה תמים

15. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (11)
    הודה
    1,256
    במקור פורסם על ידי zakis צפה בהודעה
    איזי אתה תמים
    עכשיו הבנתי , אפשר לנעול

*תמים אבל אופטימי

16. המשתמשים הבאים מודים ל easyway777 על התגובה המועילה:

yarontr (27/01/2015)

17. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    פוליטיקה לעולם לא תהיה סרגל, איפה שיש כוח יש שחיתות, חוק ברזל.
    אין מה לעשות נגד זה.
    אולי לבנות מחשב שינהל מדינה לפי כללים שיקבעו בצורה דמוקרטית? לא יודע - גם זה יכול להיות רעיון לא טוב.
    .."
    shipit

18. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    29
    קיבל תודה 101 פעמים ב61 הודעות
    למקרה שלא היה ברור , הם מאכילים אותך בכפית בזה שנראה לך נורמלי איך שמתנהלת ועדת הכספים ( ראה כל הסרטונים שמעלה סתיו שפיר ) לטובת מה שכתבת . לטעמי לא מעניין בכלל מה עושים עם הכסף כל עוד זה יקרה בצורה מסודרת ושקופה אני בטוח שהוא יגיע למקומות נכונים.

"לטעמי" זה בלשון המעטה , לראות איך דברים מנתהלים כרגע מגעיל אותי ולדעתי מגיע לכל המעורבים בכל מקרה ומקרה שמגיע לידיעת הציבור בימים אלו להירקב שנים בכלא.

ושוב לשם הדגשה , הציטוט הזה שלך מההודעה הקודמת שלי זה בדיוק מה שנותן להם להמשיך בשלהם
    יש קו דו, אפור ולא ברור, בין שחיתות לקידום אינטרסים חוקיים.

עם כל הכבוד לסתו שפיר ול"חשיפות" שלה, מעבר לביקורת הפופוליסטית שהוא עוררה, לא התנהל שום דיון איכותי בענין אופן חלוקת המשאבים של המדינה.

מי שמבקש חלוקה שוויונית של המשאבים, גוזר על הציבור מידת (מיטת) סדום אמיתית. האם בעלי צרכים מיוחדים צריכים לקבל בדיוק כמו אוכלוסיה "נורמטיבית"?! האם משפחות מרובות ילדים הינן בעלות אותם הצרכים כמו כמו רווקים לדוגמא?!

עכשיו, אם התשובה היא לא, אז מה שנשאר זה ביקורת על מדיניות. ביקורת על העדפה. זה לא שחיתות ולא קרוב.

יש את ענין השקיפות כמובן, ענין מורכב בפני עצמו. אם תשאלו את רוב מי שנמצא בצמתים של קבלת ההחלטות, גם הישרים שבישרים שרבב לא דבק בהם, סביר להניח שהם יטענו שמדינת ישראל סובלת מעודף שקיפות וקושי בקידום תהליכים, לאור ריבוי הביקורת הציבורית/השיפוטית/התקשורתית. "אור השמש מחטא הכל" אולי, אבל לא הכל מזוהם. לדוגמא, אם כי מענין קצת אחר, ההגבלה על פעולות צה"ל בשטחים בעידן התקשרותי הנוכחי. האיזון בין שקיפות ליצירת מערכת שלא מסנדלת את עצמה, נעוץ לאו דווקא ביצירת שקיפות מוחלטת, כי אם ביצירת גופים ומנגנונים בלתי תלויים שיודעים ויכולים לבקר את המערכת.

לא אומר שאין הרבה בעיות בישראל. אבל לא כל בעיה היא "שחיתות".

19. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (11)
    הודה
    1,256
    במקור פורסם על ידי imblue צפה בהודעה
    יש קו דו, אפור ולא ברור, בין שחיתות לקידום אינטרסים חוקיים.

עם כל הכבוד לסתו שפיר ול"חשיפות" שלה, מעבר לביקורת הפופוליסטית שהוא עוררה, לא התנהל שום דיון איכותי בענין אופן חלוקת המשאבים של המדינה.

מי שמבקש חלוקה שוויונית של המשאבים, גוזר על הציבור מידת (מיטת) סדום אמיתית. האם בעלי צרכים מיוחדים צריכים לקבל בדיוק כמו אוכלוסיה "נורמטיבית"?! האם משפחות מרובות ילדים הינן בעלות אותם הצרכים כמו כמו רווקים לדוגמא?!

עכשיו, אם התשובה היא לא, אז מה שנשאר זה ביקורת על מדיניות. ביקורת על העדפה. זה לא שחיתות ולא קרוב.

יש את ענין השקיפות כמובן, ענין מורכב בפני עצמו. אם תשאלו את רוב מי שנמצא בצמתים של קבלת ההחלטות, גם הישרים שבישרים שרבב לא דבק בהם, סביר להניח שהם יטענו שמדינת ישראל סובלת מעודף שקיפות וקושי בקידום תהליכים, לאור ריבוי הביקורת הציבורית/השיפוטית/התקשורתית. "אור השמש מחטא הכל" אולי, אבל לא הכל מזוהם. לדוגמא, אם כי מענין קצת אחר, ההגבלה על פעולות צה"ל בשטחים בעידן התקשרותי הנוכחי. האיזון בין שקיפות ליצירת מערכת שלא מסנדלת את עצמה, נעוץ לאו דווקא ביצירת שקיפות מוחלטת, כי אם ביצירת גופים ומנגנונים בלתי תלויים שיודעים ויכולים לבקר את המערכת.

לא אומר שאין הרבה בעיות בישראל. אבל לא כל בעיה היא "שחיתות".
    לא כזה מורכב , נתת תשובה שממש מוציאה מהכלים כאילו יצאה מהפה של ראשי הוועדות , הכח נמצא אצל אלו שנבחרו אבל השקיפות צריכה להיות מוחלטת לשם קבלת החלטות בסיבוב הבא , אם הגוף שקר כלשהו למען התיישבות מעביר את כל הכספים שלו להתיישבות מעבר לקו הירוק , שלא יספרו סיפורים אלא יחלקו חוברות על מאיפה הגיע הכסף ואיך ולאן הולך כל שקל כך שלבוחרים תהיה יכולת לבוא חשבון סיבוב הבא . כך שאם הבוחרים יעדיפו את חיזוק יהודה ושומרון על פני הנגב וגליל הם גם יוכלו לקבל את זה ומצד שני יוכלו גם למנוע את זה , אני בסך הכל מבקש משחק הוגן ואתה מספר סיפורים על עודף שקיפות כאילו זה פוגע במישהו - אני אשמח אם תתן דוגמא לעודף שקיפות בכל מה שקשור לתקציבים ( אל תלך לכיוון של ביטחון , זה לא העניין כאן וגם שם אני בטוח שיש עודף עמימות)
    נערך לאחרונה על ידי easyway777; 27/01/2015 ב 15:59.

20. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    29
    לא כזה מורכב , נתת תשובה שממש מוציאה מהכלים כאילו יצאה מהפה של ראשי הוועדות , הכח נמצא אצל אלו שנבחרו אבל השקיפות צריכה להיות מוחלטת לשם קבלת החלטות בסיבוב הבא , אם הגוף שקר כלשהו למען התיישות מעביר את כל הכספים שלו להתיישבות מעבר לקו הירוק , שלא יספרו סיפורים אלא יחלקו חוברות על מאיפה הגיעה הכסף ואיך ולאן הולך כל שקל כך שלבוחרים תהיה יכולת לבוא חשבון סיבוב הבא .
    ואתה נתת תשובה כמו של אחד שלא התנדב/השתתף/טרם לגוף כלשהו מעודו. אני מניח שטרם יצא לך. כאשר תהיה ותנסה לכהן במשרות ציבוריות, גם כאלו שבהתנדבות (ברמה ישובית לדוגמא), תחזור אלי ותסביר לי אז, מהי מידת השקיפות הראויה.

21. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (11)
    הודה
    1,256
    במקור פורסם על ידי imblue צפה בהודעה
    ואתה נתת תשובה כמו של אחד שלא התנדב/השתתף/טרם לגוף כלשהו מעודו. אני מניח שטרם יצא לך. כאשר תהיה ותנסה לכהן במשרות ציבוריות, גם כאלו שבהתנדבות (ברמה ישובית לדוגמא), תחזור אלי ותסביר לי אז, מהי מידת השקיפות הראויה.
    אין ספק שנגעת בנקודה נכונה , אני גם לא מדבר על אוטופיה , רק על משהו שצריך לשאוף אליו , כרגע המצב שכולם שואפים לכיוון השני

22. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    29
    הגוף שקר כלשהו, אני מניח שאתה מתכוון לחטיבה להתיישבות. אני אצא בהנחה נוספת, שאתה בדעת רוב בענין בביקורת על הגוף הזה. ניגוח החטיבה להתיישבות נהפך לספורט לאומי, ממש.

אולם, אבקש מהמבקרים לפרט לי מיהו הגוף הזה, במה הוא עוסק, מה מטרתו וכדומה. קשה לי להאמין שאני אקבל תשובה אחת אפילו חלקית.

דעתי- הביקורת על החטיבה להתיישבות היא לא פחות מדוחה, הפופוליזם הכי מובהק, מתחסד וצבוע שאני זוכר, בערך. אבל נו, לפחות חברת כנסת אחת מינפה את זה לקריירה וכבר בגיל צעיר. מעז יצא מתוק.

23. המשתמשים הבאים מודים ל imblue על התגובה המועילה:

The final river (27/01/2015)

24. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (11)
    הודה
    1,256
    http://www.calcalist.co.il/local/art...650906,00.html סתם משהו שהרגע קפצ לי בפייס , לטעמי אין כאן שאלה בכלל ואסור לתת לאדם כזה אישור לרוצ לכנסת . אני בסך הכל מבקש יושר בסיסי ובתגובה קוראים לי תמים ומנותק , לדעתי זה בגלל שאנשים כמו ירון לא מכניסים את זה בכלל לשיקול שלהם כשהם מצביעים

25. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    29
    לא מכיר את הפרטים, אבל תחושת הבטן שלי שאתה צודק (הון שלטון וכאלה)

עמוד 2 מתוך 6 ראשוןראשון 1 2 3 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. אינטקרום לבית מאיביי/אליאקספרס/דילאקסטרים
    על ידי yossi134 בפורום אוף טופיק
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 22/12/2014, 15:03
  2. גיל כניסה לבית קזינו במאקאו
    על ידי galseri בפורום מועדוני פוקר בחו"ל
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 02/08/2012, 06:42
  3. סקופ : מרדכי היהודי היה מכור לקלף
    על ידי powerpoker בפורום חדשות ורכילויות