אלי אוחנה לבית היהודי?

+ הגב לנושא
עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון ... 2 3 4 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 41-60 מתוך 113
  1. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (12)
    הודה
    1,256
    קיבל תודה 348 פעמים ב238 הודעות
    במקור פורסם על ידי imblue צפה בהודעה
    הגוף שקר כלשהו, אני מניח שאתה מתכוון לחטיבה להתיישבות. אני אצא בהנחה נוספת, שאתה בדעת רוב בענין בביקורת על הגוף הזה. ניגוח החטיבה להתיישבות נהפך לספורט לאומי, ממש.

אולם, אבקש מהמבקרים לפרט לי מיהו הגוף הזה, במה הוא עוסק, מה מטרתו וכדומה. קשה לי להאמין שאני אקבל תשובה אחת אפילו חלקית.

דעתי- הביקורת על החטיבה להתיישבות היא לא פחות מדוחה, הפופוליזם הכי מובהק, מתחסד וצבוע שאני זוכר, בערך. אבל נו, לפחות חברת כנסת אחת מינפה את זה לקריירה וכבר בגיל צעיר. מעז יצא מתוק.
    מצחיק אתה , אתה מתפלא שגופים שמנסים להסתיר מהציבור - הציבור לא יודע עליהם , הרי זה בדיוק מה שטענתי , הרי כל מטרתו של הדבר הזה הוא להסיט כספים שכבר תוקצבו למקומות אחרים והכי חשוב שלא נדע לאן ואז אתה בא ובציניות שהאמת ממש נמאס ממנה בכל מה שקשור לפוליטיקה מבקר את הציבור על כך שהוא יודע במה מדובר.

אני רק מבקש דבר אחד , תנו לי מידע , תציפו אותי מידע , אנחנו חיים בעולם שהמידע הוא זמין ולא צריך לקום מהאסלה בשביל לדעת הכל , רק תנו גישה , תאמין לי שאחר כך יהיה כבר הרבה יותר קל לבחור מה טוב לנו

2. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (12)
    הודה
    1,256
    קיבל תודה 348 פעמים ב238 הודעות
    לא מכיר את הפרטים, אבל תחושת הבטן שלי שאתה צודק (הון שלטון וכאלה)
    מה יש להכיר , אני יכול להציף את התרד בכאלו זה לא נגמר וזה מגעיל וזה אחראי ל 99% מהבעיות בכלכלה שלנו

3. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    29
    קיבל תודה 101 פעמים ב61 הודעות
    יש הבדל בין חוסר שקיפות לאי הכרת הגוף.

אתה לא מכיר את הגוף, כי אתה לא מתענין בהתיישבות העובדת. אתה לא מכיר את הגוף, כי אתה, כנראה, לא גר בהתיישבות. אתה לא מכיר את הגוף, כי אתה לא מכיר את רוב רובם המוחלט של התאגידים והגופים במדינת ישראל.

הטיעון שלך, אם אני קורא בין השורות- "אני לא מכיר את הגוף אז משמע הוא פועל במחשכים וכנראה תוך כדי קידום אינטרסים פסולים", לא עולה בקנה אחד עם המציאות.

מדובר בגוף הפועל בתחום שהפך, לצערי, למשני ונישתי במיוחד. אני מניח שאני יכול למנות פה עוד גופים רבים נוספים הפועלים בהתיישבות, רבים מהם גם נתמכים על ידי כספי ציבור, וגם אותם לא תכיר. זה שאתה לא מכיר, לא מהווה יחס חד חד ערכי להסתרה מהציבור.

מספיק שתתחיל להתעניין באמת, תוכל להכיר את הגוף לעומק. אני אשמח לסייע לך בזה, אם תרצה.

4. הסמל האישי של zidan
    פלאש

מוניטין
    49 (8)
    הודה
    196
    קיבל תודה 294 פעמים ב196 הודעות
    איך הגעתם לכל זה מאלי אוחנה, ככל הידוע לי בגרות הוא לא סיים

5. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    29
    את האמת, אלי אוחנה (כמייצג תרבות הסלב) בפוליטיקה זה נושא מענין שראוי לדון בו.

מה מביאים אלי אוחנה/יאיר לפיד/עופר שלח/___Insert a celebrity_____ לשולחן, מלבד קולות למפלגה והאם זה ראוי להשתמש בנתונים האלקטורליים של מועמד שלא באמת מתאים לכהן במשרה בתפקיד ציבורי ארצי?

האם זה לא אות קין נוסף לשיטת הדמוקרטיה הישראלית ברמה המדינית?

6. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (16)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות
    יש הבדל בין חוסר שקיפות לאי הכרת הגוף.

אתה לא מכיר את הגוף, כי אתה לא מתענין בהתיישבות העובדת. אתה לא מכיר את הגוף, כי אתה, כנראה, לא גר בהתיישבות. אתה לא מכיר את הגוף, כי אתה לא מכיר את רוב רובם המוחלט של התאגידים והגופים במדינת ישראל.

הטיעון שלך, אם אני קורא בין השורות- "אני לא מכיר את הגוף אז משמע הוא פועל במחשכים וכנראה תוך כדי קידום אינטרסים פסולים", לא עולה בקנה אחד עם המציאות.

מדובר בגוף הפועל בתחום שהפך, לצערי, למשני ונישתי במיוחד. אני מניח שאני יכול למנות פה עוד גופים רבים נוספים הפועלים בהתיישבות, רבים מהם גם נתמכים על ידי כספי ציבור, וגם אותם לא תכיר. זה שאתה לא מכיר, לא מהווה יחס חד חד ערכי להסתרה מהציבור.

מספיק שתתחיל להתעניין באמת, תוכל להכיר את הגוף לעומק. אני אשמח לסייע לך בזה, אם תרצה.
    תוכל אז בבקשה לפרט מה הגוף הזה עושה, בכמה הוא מתוקצב ומה הוא עושה עם הכסף?
    אי אפשר לענות על האמירה "אני לןא יודע מה הוא עושה" ב" אתה אפילו לא יודע מה הוא עושה".

7. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    29
    רק למען הסדר הטוב, הוא הוסיף את האמירה ביחס לאני לא יודע מה הוא עושה, לאחר שכבר עניתי לו.

אתה שואל שאלות רחבות מאוד. בגדול, יש לחטיבה להתיישבות מספר חטיבות משנה, המחולקות לפי אזורים בארץ ו/או תחומי פעילות.

בקליפת אגוז, החטיבה להתיישבות פועלת כאמור בהתיישבות בתחומי הגליל, הנגב ואיו"ש.
    החטיבה להתיישבות מתקשרת בהסכמי הרשאה לצורך קידום ופיתוח ישובים, ממליצה לרשות מקרקעי ישראל על הקצאת מקרקעין, חותמת על הסכמי הרשאה ביחס לאיזורי תיירות ומסחר ומאפשרת למועצות אזוריות ומקומיות, ישובים וגופים נוספים להפעיל אזורים אלו בעלויות מופחתות, לרווחת התושבים והאזור. מתכננת, מפתחת ומקדמת ישובים חדשים וותיקים. מלווה ישובים חקלאיים, מסייעת בבנית מבני ציבור, בונה מבני ציבור בעצמה ומשכירה אותם בעלות שולית לישוב.
    מסייעת לאוכלוסיות מוחלשות ובעלות צרכים מיוחדים בישובים ואף מקימה ומסייעת בהקמת מוסדות ומעונות לאוכלוסיות אלו.
    אני יכול להמשיך ולהמשיך, אם תרצה התייחסות יותר ספציפית למשהו תכווין אותי

8. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    29
    ד"א, עובדי החטיבה ובכיריה אינם דווקא "כיפות סרוגות". אני מציין זאת, כי אני בטוח שכך הם נתפסים בציבור, לא כביקורת כלפי הכיפות הסרוגות.

החלק האחרון של השאלה, ביחס לתקציב, התשובה שלי היא: לא יודע וגם אם הייתי יודע בטח לא הייתי מפרט כאן, מסיבות ברורות. אולם, החטיבה להתיישבות מלווה על ידי חשב/ת אין-האוס מטעם אגף החשב הכללי באוצר, כך שמבחינת ניקיון הכפיים של החטיבה, היא שנות אור לפני גופים רבים אחרים במדינה
    נערך לאחרונה על ידי imblue; 27/01/2015 ב 17:11.

9. זוג

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    1
    קיבל תודה 17 פעמים ב10 הודעות
    את האמת, אלי אוחנה (כמייצג תרבות הסלב) בפוליטיקה זה נושא מענין שראוי לדון בו.

מה מביאים אלי אוחנה/יאיר לפיד/עופר שלח/___Insert a celebrity_____ לשולחן, מלבד קולות למפלגה והאם זה ראוי להשתמש בנתונים האלקטורליים של מועמד שלא באמת מתאים לכהן במשרה בתפקיד ציבורי ארצי?

האם זה לא אות קין נוסף לשיטת הדמוקרטיה הישראלית ברמה המדינית?
    איך בדיוק אתה משווה בין הכישורים האינטלקטואליים של לפיד ובעיקר שלח לאלה של אוחנה?!?!

10. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    29
    במקור פורסם על ידי jack daniels צפה בהודעה
    איך בדיוק אתה משווה בין הכישורים האינטלקטואליים של לפיד ובעיקר שלח לאלה של אוחנה?!?!
    לא מדדתי IQ ביניהם ולא יודע מי יותר מוכשר ממי.

אני כן יודע, שאף אחד מהם לא התנסה בעניינים מוניציפליים, ניהול ארגוני בחברות גדולות, לא כיהן בתפקיד ציבורי זוטר, אך מינף את הפופולריות הציבורית שלו ישר לתפקיד מדיני בכיר.

אף אחד מהם לא הכשיר את עצמו לכך. IQ זה added bonus, לא מדד לכשירות לתפקיד מדיני.

עופר שלח התנסה בגביית ארנונה ממגזר מוחלש? לפיד ניסה לקדם את אחוז הגיוס ברמה הישובית/מועצה לפני שהוא פעל לכך ברמה המדינית? האם הם ישבו בישיבת דירקטוריון, היו חלק מבחינת והובלת תהליכים מתמשכים, ניהלו אנשים, כיהנו בגוף ביקורת?

מה לדעתך הכין אותם לקפוץ ישר לניהול של מדינה שלמה?
    נערך לאחרונה על ידי imblue; 27/01/2015 ב 17:20.

11. זוג

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    1
    יאיר לפיד הגיע תוך מספר שנים קצר לטופ של התחום בו הוא התעסק ותמיד היה בנאדם מלא כריזמה ואהוב על הציבור לפני שנכנס לחיים הפוליטיים.
    עפר שלח ממש לא סלב, אנשים מכירים אותו נטו בזכות העבודה שלו, לא בגלל המראה החיצוני שלו או הבחורות שאיתן הוא יוצא.
    אלי אוחנה הוא גדול שחקני הכדורגל הישראלים(לטעמי), אבל עדיין לא הבנתי מה יש לו להציע ואיפה?

12. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    29
    רק לשם השוואה, קריירה פוליטית של מדינאי:

1976 -- Elected attorney general of Arkansas.

Nov. 7, 1978 -- Elected governor of Arkansas, defeating Republican Lynn Lowe.

Nov. 4, 1980 -- Loses re-election bid as Arkansas governor. Takes job at private law firm.

Nov. 2, 1982 -- Re-elected governor of Arkansas, defeating Republican Gov. Frank D. White in rematch of 1980 race.

Presidential Ambitions

Oct. 3, 1991 -- Amid his fifth term as governor of Arkansas, Clinton declares he's running for president.

Feb. 18, 1992 -- After damage from scandals including accusations of draft dodging during the Vietnam War and claims of an extramarital affair, Clinton finishes second in the New Hampshire Democratic primary and declares, "New Hampshire tonight has made Bill Clinton the comeback kid."

June 2, 1992 -- Wraps up the Democratic nomination for president.

July 16, 1992 -- Clinton officially becomes the party's candidate for president at the Democratic National Convention in New York. Sen. Al Gore, D-Tenn., is his running mate.

Nov. 3, 1992 -- Garners 43 percent of the popular vote and 370 electoral votes to defeat President George H.W. Bush and independent candidate Ross Perot. Democrats maintain their majority in both houses of Congress.

President Clinton

13. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    29
    במקור פורסם על ידי jack daniels צפה בהודעה
    יאיר לפיד הגיע תוך מספר שנים קצר לטופ של התחום בו הוא התעסק ותמיד היה בנאדם מלא כריזמה ואהוב על הציבור לפני שנכנס לחיים הפוליטיים.
    עפר שלח ממש לא סלב, אנשים מכירים אותו נטו בזכות העבודה שלו, לא בגלל המראה החיצוני שלו או הבחורות שאיתן הוא יוצא.
    אלי אוחנה הוא גדול שחקני הכדורגל הישראלים(לטעמי), אבל עדיין לא הבנתי מה יש לו להציע ואיפה?
    פרשנות לפוסט שלך:

יאיר לפיד הוא מפורסם ומצליח בתחום התקשורת והפרסום. הוא נהיה מאוד מפורסם ומאוד מצליח בתחום.

עפר שלח הוא כתב מעולה ועיתונאי מעולה.

אתה מצמצם את הפרשנות של סלב לכוכב מדורי רכילות. אני מתייחס להיבט האלקטורלי של המועמד מול הקרירה שלו והניסיון שלו. לפיד ושלח הם סלבים מבחינת הציבור. הם ידועים ואהודים (או היו). הם בעלי כושר אלקטורלי מדהים (לפיד גרף 19 מנדטים כמעט לבדו FFS).

אבל מה להם ולניהול מדיני? לזה עוד לא נתת תשובה.

14. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    29
    לצורך הענין, לראש מועצה שלקח מועצה קטנה/בינונית כושלת והפך אותה למועצה משגשגת, בעל ניסיון של שנים בעשיה ציבורית, אין חולק שיש את כל הכישורים להיכנס לפעילות גם במישור המדיני.

אבל הכח האלקטורלי שלו קטן ביותר. (אני כותב את הפוסט הזה תוך התייחסות לאדם מסוים, שלא הצליח להתברג לרשימה של מפלגה שהוא ניסה להיבחר אליה).

בשיטה שלנו, המשמעות של הכח האלקטורלי של כל אדם ברשימה היא מאוד משמעותית והיא מביאה לחיים הפוליטיים שלנו ספיחים וזבילים לא כל כך ראויים, גם ובעיקר על חשבון אנשים שצריכים ויכולים לנהל את המדינה.

15. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (12)
    הודה
    373
    קיבל תודה 661 פעמים ב314 הודעות
    אם אתם רוצים מקרה ראוי להשוואה אז זה הבחירה של לפיד ביואל רזבוזוב בבחירות הקודמות.

לא זכור לי שירדו על לפיד אז (למען הסר ספק אני חושב שהבחירה באלי אוחנה אומללה ונבעה משיקולי ועדת קישוט)

16. זוג

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    1
    מה לבנט ולניהול מדיני? מה להרצוג ולניהול מדיני?, מה לעשות שאנחנו תקועים עם ביבי כל כך הרבה שנים שהוא היחיד שנשאר בחיים עם ניסיון בניהול מדיני. שלח לא מתמודד על משרת ניהול מדיני. לפיד מצד שני הוא בדיוק כמו בנט(שלו אתה מצביע אני מקווה- רק לא ביבי בבקשה!), איש צעיר יחסית שהצליח מאוד במגזר הפרטי ונושא תכונות מנהיגותיות מסויימות. שניהם כחסרי ניסיון אמורים להציב מאחוריהם צוות של יעוצים בעלי ניסיון בתחומים החשובים(כלכלה, ביטחון, חינוך, רפואה וכו'). עדיין לא הבנתי מי בצוות של בנט ייעץ לו בכל תחום ביום שיהפוך לרה"מ ובמה אוחנה יוכל לעזור?

17. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    קיבל תודה 1,770 פעמים ב900 הודעות
    רזבוזוב היה 4 שנים בעיריית נתניה fwiw. לא שזה המון, אבל זה לא יציע העיתונות.

מהטוויטר של איילת שקד:

18. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    29
    אני חושש שגם אתה לא יורד לשורש הענין. אף אחד לא נולד עם ניסיון ברמה המדינית. הטיעון שלי הוא, שלפני שמתגלחים על הזקן של מדינה שלמה, צריך לצבור ניסיון ברמה לוקאלית יותר, או סוגתית יותר (ניהול חברה וכו').

אני מציע לך לקרוא קצת את ה-CV של בנט ובוז'י. הם דווקא אנשים שכן עשו דבר או שנים בחייהם לפני שהם קפצו לרמה המדינית. השוואה ממש חלשה מצידך.
    מלבד הצלחתו במגזר הפרטי, שגם היא מהווה בהחלט קרקע לרכישת ניסיון בניהול תהליכים, בנט הספיק גם לפעול שנים במגזר הציבורי לפני שהוא קפץ לניהול מדיני. הוא היה בלשכת נתניהו לדוגמא, במועצת יש"ע ועוד.

שלח לא היה מעורב בניהול מדיני?! שלח ישב בועדת חוץ ובטחון FFS. אתה בודק מה קורה במדינה לפני שאתה כותב?! כל חבר כנסת, בעיקר אלו שבקואליציה, מעורבים בניהול מדיני. אני מציע לך לחפור קצת מה עושה ח"כ מהשורה, אפילו לא אחד בכיר.

חו"ח לא מצביע ביבי.

19. זוג

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    1
    רזבוזוב הוכרז מהתחלה כ"איש" של יש עתיד בתחום הספורט. אם תשים לב, חוץ מתחום הכלכלה שהוא החשוב ביותר לטעמי, ברשימה של לפיד יש אנשים בעלי ניסין מכל התחומים(ראשי עיר, ראש מועצה, אלוף, ניצב, ראש השב"כ ואיש חינוך). מי יש ברשימה של בנט חוץ מאנשים עם דעה זהה לשלו בתחום הביטחוני? מה דעתן בתחום הכלכלי? החינוכי?

20. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    29
    "אני מעולם לא דיברתי איתו אבל נאמר לי שהוא אינטליגנט"

LOL אחד הטובים

עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון ... 2 3 4 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. אינטקרום לבית מאיביי/אליאקספרס/דילאקסטרים
    על ידי yossi134 בפורום אוף טופיק