למה כדאי לנו להצביע עלה ירוק

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 9 ראשוןראשון 1 2 3 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 21-40 מתוך 173
  1. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (17)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    קיבל תודה 3,740 פעמים ב1,591 הודעות
    במקור פורסם על ידי Jack Pozzie צפה בהודעה
    אל תוציא אותי כבש, אתה אדם חכם שמבין בסטטיסטיקה.
    לא הוצאתי אותך כבש , עוד לא פגשתי בן-אדם שמתלבט בין עלה ירוק למפלגה אחרת ולא הכניס את השיקול הלקוי הזה למשוואה

הסיכוי שלי להיות אחד מהשלושים אלף >>>>>>>>>>>הסיכוי שעלה ירוק לא ייכנסו לכנסת מלכתחילה (בכמה סדרי גודל, כן?).

דיברתי על הסיכוי שלך להיות הבן-אדם ה30 אלף , זה שבזכותו המפלגה תקבל 16 מנדטים ובלעדיו 15 , להערכתי הסיכוי של עלה ירוק לקבל 4 מנדטים גדול מ1 ל30 אלף...

תוסיף לזה הסכמי עודפים שהופכים את הקול שלי לרלוונטי כפליים וקיבלת שבוודאות עדיף לי להיות גורם יותר משפיע שמצביע עבור אנשים שממש ייכנסו לכנסת.
    נגעת בנקודה המעניינת , הקול שלך אמנם מגדיל את הרלוונטיות שלו , אבל לא בהכרח יילך למפלגה שלה הצבעת , אם אתה מתלבט למשל בין העבודה ללפיד ובחרת עבודה , ייתכן שעזרת למרץ , אם בחרת בכחלון כדיי שייטפל במושחטים הפתעה : יש לו הסכם עודפים עם ליברמן

ועוד משהו קטן על לגליזציה - אני מהתומכים הגדולים, אבל למה זה כל כך חשוב לכם ההכרה הזאת?
    דה פקטו יש מדיניות בשטח של העלמת עין מהנושא
    כי אפשר לשלם 35 ש"ח לגרם במקום 100+ , כי 65 ש"ח ביומיים של צרכן ממוצע חוסך לו 11,800 ש"ח בשנה , לא כולל יום כיפור , כי אם בישראל יש 500 אלף צרכנים שכיום משלמים 50 ש"ח ביום לאירגוני פשע , אולי עדיף שהם ישלמו 17.5 ש"ח ביום למדינה , זה יוצא קצת יותר מ3 מליארד ש"ח בשנה לקופת המדינה לא כולל תיירות , לא כולל תעסוקה נוספת של גידול, מכירה , פיקוח , ייצור מוצרים נלווים וכו' , וגם , המדיניות של העלמת עין היא לא חד משמעית , זה תלוי על מי נפלת ועם כמה גרם .

.
    .

2. 4 המשתמשים הבאים הודו לgana2 על ההודעה המועילה:

Jack Pozzie (17/02/2015), NDcoke (18/02/2015), TheM_Wolf (17/02/2015), zakis (17/02/2015)

3. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (17)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    במקור פורסם על ידי wallaks צפה בהודעה
    הם לא עוברים את % החסימה. מישהו זורם להתערבות קטנה?
    מה בוער לך? , חכה שבוע-שבועיים , אני מבטיח לפתוח בט נחמד כמו שעשינו בבחירות הקודמות ותוכל להמר לא רק על עלה ירוק וראש ממשלה , אלא על כל המפלגות.

4. הסמל האישי של mr nuts
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    30 (14)
    הודה
    1,051
    קיבל תודה 1,962 פעמים ב821 הודעות
    במקור פורסם על ידי powerpoker צפה בהודעה
    יאללה, אני פתוח לגמרי (אמיתי, בלי ציניות) לשכנועים למה אני צריך להצביע ל"עלה ירוק".

נותן לכם כמה שאלות מנחות להתחיל מהן :
    1. למה שחקן מקצוען מקסימום שמתפרנס מפוקר בארץ צריך לרצות לשנות את הסטטוס של משחק הפוקר בישראל ?
    2. בהנחה ואתם לא בונים רק על המקצוענים (מאחר ותתקשו לגרד 120 בזמן שאתם צריכים 120,000), אותה שאלה מסעיף א' עבור שחקן חצי מקצוען שיש לו דייג'וב ומשלים הכנסה בעזרת פוקר אונליין או לייב.
    3. בהנחה שאתם לא בונים רק על הרווחיים (בגלל שככה תתקשו לגרד 1200, ואתם עדיין צריכים 120,000), אותה שאלה מסעיף 1 בנוגע לכבשים מופסדים.

שימו לב שהטיעונים שלכם צריכים להיות מספיק טובים בשביל לשכנע אנשים שזה הדבר הכי חשוב להם בחיים, יותר מבטחון, שלום, כלכלה, יוקר מחייה וכו'.
    נשבר הזין מכלכלה בטחון ושלום, תן לחיות, תן לנשום, לא כל דבר הוא גורל המדינה. החיים של האזרח הם גם מעבר לשאלות הרות גורל, הן גם קצת שעשוע. תפסיקו להחליט בשבילי שאני לא מספיק בוגר . אם אני בוגר בגיל 19 לתקוע פגז בבניין אני מספיק בוגר להמר לשתות ולעשן.

שורה תחתונה, תן לחזור מהעבודה ולהחליט שאתה קופץ לקזינו המקומי לשחק פוקר שעה בלי להרגיש עבריין.
    החלטתי בגלל התרד הזה שאני מצביע להם.
    ״שתזכה לקלפים זהים״ ראובן.

5. 6 המשתמשים הבאים הודו לmr nuts על ההודעה המועילה:

gana2 (17/02/2015), GoodStoryBro (17/02/2015), NDcoke (18/02/2015), nonickname (17/02/2015), OriQ9s (17/02/2015), wallaks (17/02/2015)

6. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,277 פעמים ב681 הודעות
    החלטתי בגלל התרד הזה שאני מצביע להם.
    gj @OriQ9s
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

7. המשתמשים הבאים מודים ל yarontr על התגובה המועילה:

OriQ9s (17/02/2015)

8. פול האוס

מוניטין
    44 (12)
    הודה
    308
    קיבל תודה 516 פעמים ב332 הודעות
    לא מבין את הקטע של ללכת להצביע למפלגה שברור שלא תעבור את אחוז החסימה.
    אני לא מתייחס בכלל לאידיאולוגיה וכו, אלא רק לקטע של בזבוז זמן, זתומרת למה שמישהו שמחזיק מעצמו אדם הגיוני, ייצא מהבית יעמוד בתור וכל המאמץ שכרוך בהצבעה כאשר ברור לו מראש שהוא משחית את זמנו.

נערך לאחרונה על ידי samsam69; 17/02/2015 ב 10:29.
    Je n'est pas drawing dead

9. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    קיבל תודה 1,408 פעמים ב919 הודעות
    שמעו, קראתי את המצע ואני אשכרה שוקל להצביע להם (ואגב, לא עישנתי מעל 10 שנים)
    הבהרה: הכותב הינו כבש

10. המשתמשים הבאים מודים ל TheM_Wolf על התגובה המועילה:

OriQ9s (17/02/2015)

11. הסמל האישי של OriQ9s
    רויאל פלאש

מוניטין
    58 (16)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    2,931
    קיבל תודה 1,778 פעמים ב869 הודעות
    הממשלה הנוכחית נכשלה, אחרת לא היו בכלל בחירות. הביאו לנו מתנה.
    To improve is to change; to be perfect is to change often.

12. הסמל האישי של wallaks
    סטרייט  

מוניטין
    180 (9)
    הודה
    296
    קיבל תודה 570 פעמים ב236 הודעות
    [QUOTE=mr nuts;590620] אם אני בוגר בגיל 19 לתקוע פגז בבניין אני מספיק בוגר להמר לשתות ולעשן.
    /QUOTE]

משפט גדול. שוקל לשים בחתימה.

13. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (17)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    במקור פורסם על ידי samsam69 צפה בהודעה
    לא מבין את הקטע של ללכת להצביע למפלגה שברור שלא תעבור את אחוז החסימה.
    אני לא מתייחס בכלל לאידיאולוגיה וכו, אלא רק לקטע של בזבוז זמן, זתומרת למה שמישהו שמחזיק מעצמו אדם הגיוני, ייצא מהבית יעמוד בתור וכל המאמץ שכרוך בהצבעה כאשר ברור לו מראש שהוא משחית את זמנו.

1 - ללכת להצביע (לכל מפלגה ) זה ביזבוז זמן והסברתי את זה הכי ברור שאפשר בעמוד הקודם .
    2 - אנחנו הולכים להצביע כי אנחנו מכירים את דילמת האסיר ולא רוצים לתת לסקטורים אחרים לקבוע בשבילנו.
    3 - לעלה ירוק יש 20 מנדטים בפוטנציה , בפועל הרוב נותנים לעצמם תירוצים כמו "היא במילא לא תעבור את אחוז החסימה" , לאותם אנשים שרוצים להיות בצד המנצח ומוכנים לוותר על האידיאולגיה הזכויות והאינטרסים שלהם אני ממליץ להצביע לביבי , ככה יש להם הכי הרבה סיכוי להיות בצד המנצח.

14. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    קיבל תודה 696 פעמים ב504 הודעות
    1. זו גישה קצת צינית ומטעה להגיד שהצבעה זה בזבוז זמן. ברור שההשפעה של כל אזרח היא קטנה והיא גדלה ככל שיש פחות קולות כשרים
    2. לא יודע מאיפה הבאת את המספר של 20 מנדטים. בפוטנציה יש לה 120 אבל אנשים מצביעים בעיקר לאנשים ולא למצע ולעלה ירוק אין מנהיגים שיביאו קולות, לכן לא משנה כמה אנשים מסכימים בעקרון עם המצע שלהם

15. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (17)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    במקור פורסם על ידי TLR צפה בהודעה
    1. זו גישה קצת צינית ומטעה להגיד שהצבעה זה בזבוז זמן. ברור שההשפעה של כל אזרח היא קטנה והיא גדלה ככל שיש פחות קולות כשרים
    2. לא יודע מאיפה הבאת את המספר של 20 מנדטים. בפוטנציה יש לה 120 אבל אנשים מצביעים בעיקר לאנשים ולא למצע ולעלה ירוק אין מנהיגים שיביאו קולות, לכן לא משנה כמה אנשים מסכימים בעקרון עם המצע שלהם
    1 - ציניות זה להצביע למישהו כי אתה רוצה להיות בצד המנצח תוך התפשרות על עקרונות ושאיפות .
    2 - 20 מנדטים זה קצת יותר מ500 קיי אנשים שיכולים לשפר משמעותית את איכות החיים שלהם באם המפלגה עוברת את אחוז החסימה , אם אחד ל-5 מתוך אותם 20 מנדטים יהיה מספיק נחוש לפתור את דילמת האסיר היא תיפתר .

16. הסמל האישי של Superior800
    סטרייט  

מוניטין
    21 (12)
    הודה
    295
    קיבל תודה 357 פעמים ב208 הודעות
    גאני וחסון , הלוואי והיינו יכולים להרשות להעצמנו להצביע ל"עלה ירוק"

כל מי שלא מבסוט מהממשלה הנוכחית חייב להצביע בצורה אחראית. בגוש הימין אין מפלגות כאלו- כל קול נחשב.
    בגוש המרכז-שמאל , לצערי, יש אי אילו מפלגות (כל פעם משהו אחר - ארץ חדשה, ירוקים , עלה ירוק ועוד) ששורפים 3-4 מנדטים חשובים כל פעם.

מי שנמאס לו ממה שהולך כאן בשנים האחרונות , לא יכול להרשות לעצמו להצביע למפלגות בסגנון עלה ירוק (גם אם הוא לחלוטין מאמין באג'נדה שלהם)
    צריך להצביע באופן אחראי - לאו דווקא עבודה\מרצ... גם כחלון\לפיד זורם.. העיקר להחליש את גוש הימין.

הלוואי שהייתה לי את הפריבליגיה להצביע ל"עלה ירוק"..
    "אין לו קלפים בריינג'"

17. 2 המשתמשים הבאים הודו לSuperior800 על ההודעה המועילה:

Jack Pozzie (17/02/2015), samsam69 (19/02/2015)

18. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    קיבל תודה 696 פעמים ב504 הודעות
    במקור פורסם על ידי gana2 צפה בהודעה
    1 - ציניות זה להצביע למישהו כי אתה רוצה להיות בצד המנצח תוך התפשרות על עקרונות ושאיפות .
    2 - 20 מנדטים זה קצת יותר מ500 קיי אנשים שיכולים לשפר משמעותית את איכות החיים שלהם באם המפלגה עוברת את אחוז החסימה , אם אחד ל-5 מתוך אותם 20 מנדטים יהיה מספיק נחוש לפתור את דילמת האסיר היא תיפתר .
    הצבעה טובה לטעמי היא כזו שממקסמת את הסיכוי לקידום אופרטיבי של הדברים החשובים לך. זה מורכב משילוב של מצע , אנשים ויכולת השפעה
    במקרה של עלה ירוק, מרץ וגם מפלגות קיצון מהימין יש אנשים רבים שמזדהים מאוד עם המצע אבל לא מאמינים ביכולת הביצועית

אני אישית מעדיף להצביע למפלגה שאני מסכים עם 80% מהמצע שלה אבל מעריך שיש 80% שתקדם אותו מאשר לזו שאני מסכים עם 95% מהמצע אבל יש רק 25% סיכוי שתקדם אותו

19. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (17)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    במקור פורסם על ידי Superior800 צפה בהודעה
    גאני וחסון , הלוואי והיינו יכולים להרשות להעצמנו להצביע ל"עלה ירוק"

כל מי שלא מבסוט מהממשלה הנוכחית חייב להצביע בצורה אחראית. בגוש הימין אין מפלגות כאלו- כל קול נחשב.
    בגוש המרכז-שמאל , לצערי, יש אי אילו מפלגות (כל פעם משהו אחר - ארץ חדשה, ירוקים , עלה ירוק ועוד) ששורפים 3-4 מנדטים חשובים כל פעם.

מי שנמאס לו ממה שהולך כאן בשנים האחרונות , לא יכול להרשות לעצמו להצביע למפלגות בסגנון עלה ירוק (גם אם הוא לחלוטין מאמין באג'נדה שלהם)
    צריך להצביע באופן אחראי - לאו דווקא עבודה\מרצ... גם כחלון\לפיד זורם.. העיקר להחליש את גוש הימין.

הלוואי שהייתה לי את הפריבליגיה להצביע ל"עלה ירוק"..
    1 - אם מבחינתך עלה ירוק הם גוש מרכז שמאל אז אתה אמור לשמוח שאני מצביע להם , לא הייתי מצביע לבוזי , לפיד ובטח שלא מרצ .
    2 - בכל מקרה מקרה יהיו לפחות 2 מנדטים לעלה ירוק , אז אם אתה מאמין שהם בגוש שלך זו תהיה טעות מבחינתך לא להצביע להם כי אתה זורק את 2 המנדטים הקיימים לפח , (זאת גם דרך להסתכל על זה) .
    3 - גם בגוש הימין יש הפרעות , הפיצול בשס עשוי להקשות על נתניהו להרכיב קואליציה , על מפלגת הנשים החרידיות שמעת?
    4 - אני מאמין שההבדל בין בובי לביז'י הוא כלכך הרבה יותר קטן ממה ששלדון ונוני מנסים לצייר לנו , לא אתן את הקול שלי לטייקון שמוציא מליונים על שטיפת מח , לא משנה מה הדעות שלו , אני פשוט לא שומח על הבובה שלו בכנסת שתעשה את מה שהיא חושבת ולא מה שהוא חושב.

20. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (17)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    במקור פורסם על ידי TLR צפה בהודעה
    הצבעה טובה לטעמי היא כזו שממקסמת את הסיכוי לקידום אופרטיבי של הדברים החשובים לך. זה מורכב משילוב של מצע , אנשים ויכולת השפעה
    במקרה של עלה ירוק, מרץ וגם מפלגות קיצון מהימין יש אנשים רבים שמזדהים מאוד עם המצע אבל לא מאמינים ביכולת הביצועית

אני אישית מעדיף להצביע למפלגה שאני מסכים עם 80% מהמצע שלה אבל מעריך שיש 80% שתקדם אותו מאשר לזו שאני מסכים עם 95% מהמצע אבל יש רק 25% סיכוי שתקדם אותו
    אני דיי בטוח שעם 4 מנדטים לעלה ירוק תיושם מדיניות של אי הפללה , לגליזציה יכולה לקחת יותר מקדנציה אחת , אבל הכנסת עלה ירוק לכנסת תהווה אמירה חד משמעית שכל הצבועים שפעם עישנו והיום משרתים לוביסטים של חברות תרופות לא יוכלו להמשיך ולטמון ראש בחול , בנוסף , 4 מנדטים יהיו מקפצה לקראת הבחירות הבאות , 70 אחוז מהמצביעים הפוטנציאלים של עלה ירוק מוותרים בגלל אותו טיעון שחוק שיקרי ומניפולטיבי ש"הקול הולך לפח" , אותם אנשים יבואו הביתה וכמובן שמ7-8 מנדטים כבר לא יהיה אפשר להתעלם , במוקדם או במאוחר יהיו פה קופי שופס , בואו נקדים .

21. המשתמשים הבאים מודים ל gana2 על התגובה המועילה:

NDcoke (18/02/2015)

22. הסמל האישי של Superior800
    סטרייט  

מוניטין
    21 (12)
    הודה
    295
    קיבל תודה 357 פעמים ב208 הודעות
    1 - אם מבחינתך עלה ירוק הם גוש מרכז שמאל אז אתה אמור לשמוח שאני מצביע להם , לא הייתי מצביע לבוזי , לפיד ובטח שלא מרצ .
    2 - בכל מקרה מקרה יהיו לפחות 2 מנדטים לעלה ירוק , אז אם אתה מאמין שהם בגוש שלך זו תהיה טעות מבחינתך לא להצביע להם כי אתה זורק את 2 המנדטים הקיימים לפח , (זאת גם דרך להסתכל על זה) .
    3 - גם בגוש הימין יש הפרעות , הפיצול בשס עשוי להקשות על נתניהו להרכיב קואליציה , על מפלגת הנשים החרידיות שמעת?
    4 - אני מאמין שההבדל בין בובי לביז'י הוא כלכך הרבה יותר קטן ממה ששלדון ונוני מנסים לצייר לנו , לא אתן את הקול שלי לטייקון שמוציא מליונים על שטיפת מח , לא משנה מה הדעות שלו , אני פשוט לא שומח על הבובה שלו בכנסת שתעשה את מה שהיא חושבת ולא מה שהוא חושב.
    מין הסתם אם ההעדפה שלך זה בנט או עלה ירוק.. אז תצביע עלה ירוק.
    מניסיוני הדל, רוב המצביעים הם מיואשים\מתוסכלים (מהמצב הנוכחי) שהבחירה שלהם היא בין פתק לבן\לא להצביע לבין הצבעה למפלגת נישה קטנה שלא תכנס לכנסת.

אני לא מסתכל על גוש הימין, הלוואי ואתה צודק וכולו יתפורר ולא יכולו להרכיב ממשלה...
    בהנחה סבירה שזה לא יקרה,
    כל מי שנמאס לו חייב להצביע ושקולו ייחשב (לפחות למפלגה שתכנס או שחתומה על הסכם עודפים ויש לה סיברות גבוהה להכנס לכנסת).
    "אין לו קלפים בריינג'"

23. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (12)
    הודה
    3,329
    קיבל תודה 1,368 פעמים ב692 הודעות
    @gana2, קודם כל מתנצל מראש שאני לא מצליח להגיב פה מספיק מהר.

כמה נקודות למחשבה בנוגע לדברים שרשמת:

דיברתי על הסיכוי שלך להיות הבן-אדם ה30 אלף , זה שבזכותו המפלגה תקבל 16 מנדטים ובלעדיו 15 , להערכתי הסיכוי של עלה ירוק לקבל 4 מנדטים גדול מ1 ל30 אלף...
    הסיכוי של עלה ירוק לקבל 4 מנדטים אולי גדול מ-1 ל-30 אלף, אבל מדובר במאורע תלוי סטטיסטית ביחד עם הסיכוי שלך להיות הבן אדם שידחוף אותם מ-119,999 קולות ל-120K ונגיד והם כבר עברו את אחוז החסימה, אז שוב זה מאורע תלוי עם הסיכוי שלך להיות זה שדוחף אותם לעוד מנדט.
    אם אני אהיה ממש ממש לארג' אני אגיד שהסיכוי של עלה ירוק לעבור את אחוז החסימה הוא 1 ל-100, זה אומר שיחד עם הסיכוי שלך להיות הקול המשפיע ממנדט למנדט במקרה הזה אתה עומד על 1 ל-300000 להיות קול משפיע.
    אתה רגיל לקבל החלטות שהן פלוס איוי אול דיי לונג אז ההחלטה שלך כאן צריכה להיות יחסית ברורה לעניות דעתי.

נגעת בנקודה המעניינת , הקול שלך אמנם מגדיל את הרלוונטיות שלו , אבל לא בהכרח יילך למפלגה שלה הצבעת , אם אתה מתלבט למשל בין העבודה ללפיד ובחרת עבודה , ייתכן שעזרת למרץ , אם בחרת בכחלון כדיי שייטפל במושחטים הפתעה : יש לו הסכם עודפים עם ליברמן
    העניין אכן ידוע, למזלי אני מצביע באיזור שבו הסכם העודפים בכל מקרה תומך במטרות שאני מאמין בהן.

כי אפשר לשלם 35 ש"ח לגרם במקום 100+ , כי 65 ש"ח ביומיים של צרכן ממוצע חוסך לו 11,800 ש"ח בשנה , לא כולל יום כיפור , כי אם בישראל יש 500 אלף צרכנים שכיום משלמים 50 ש"ח ביום לאירגוני פשע , אולי עדיף שהם ישלמו 17.5 ש"ח ביום למדינה , זה יוצא קצת יותר מ3 מליארד ש"ח בשנה לקופת המדינה לא כולל תיירות , לא כולל תעסוקה נוספת של גידול, מכירה , פיקוח , ייצור מוצרים נלווים וכו' , וגם , המדיניות של העלמת עין היא לא חד משמעית , זה תלוי על מי נפלת ועם כמה גרם .
    מסכים שיש הרבה תוצרי לוואי חיוביים ללגליזציה וברור שאני בעד.

נקודה נוספת לסיום:
    העליתם פה בפוסט שתי סיבות מרכזיות להצביע עלה ירוק: לגליזציה של קנאביס ושל פוקר.
    לגבי פוקר אין לי משהו אחר להציע אבל בנוגע ללגליזציה, יש מפלגות וח"כים אחרים שתומכים ומקדמים את הנושא (בפועל, לא כל פעם כשיש בחירות).
    משמאל יש את תמר זנדברג במרצ שזה במוצהר אחד הדברים שהיא מקדמת, מגישה הצעות חוק וכו'.
    בימין היה את פייגלין שהיה חזק מאוד בעניין אבל הוא הודח בפריימריז. במקומו קיבלנו את ינון מגל מהבית היהודי (מסתמנים כשותפים בכירים בממשלה והוא אחד הבכירים במפלגה) שהצהיר שיקדם אי-הפללה של צרכנות קנאביס:
    http://elections.walla.co.il/item/2820960

שוב, כותב את זה בעיקר כי פעם שעברה הקול שלי הלך לפח על משהו דומה, נראה לי שאם כבר יוצאים מהבית ביום הזה, עדיף לעשות עם הקול שלנו משהו שייחשב לקנדציית הממשלה הבאה.
    פיינאה פיינאה פיינאה!

24. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (17)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    במקור פורסם על ידי Superior800 צפה בהודעה
    מין הסתם אם ההעדפה שלך זה בנט או עלה ירוק.. אז תצביע עלה ירוק.
    מניסיוני הדל, רוב המצביעים הם מיואשים\מתוסכלים (מהמצב הנוכחי) שהבחירה שלהם היא בין פתק לבן\לא להצביע לבין הצבעה למפלגת נישה קטנה שלא תכנס לכנסת.

אני לא מסתכל על גוש הימין, הלוואי ואתה צודק וכולו יתפורר ולא יכולו להרכיב ממשלה...
    בהנחה סבירה שזה לא יקרה,
    כל מי שנמאס לו חייב להצביע ושקולו ייחשב (לפחות למפלגה שתכנס או שחתומה על הסכם עודפים ויש לה סיברות גבוהה להכנס לכנסת).
    ועוד רעיון קטן :
    אם אתה מתלבט בין בוזי לעלה ירוק ומתפשר על בוזי כדיי לא לחזק את גוש הימין תמצא לך מצביע ביבי שרוצה לעשן גראס טוב בכייף שלו מבלי להיעצר על זה ותצביעו שניכם לעלה ירוק , תעשו לפוליטיקאים את מה שהם עושים לנו , זאת הדרך היחידה לחנך אותם.

25. 2 המשתמשים הבאים הודו לgana2 על ההודעה המועילה:

Dr. Spew (17/02/2015), krakts (19/02/2015)

26. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (17)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    במקור פורסם על ידי Jack Pozzie צפה בהודעה
    @gana2, קודם כל מתנצל מראש שאני לא מצליח להגיב פה מספיק מהר.

כמה נקודות למחשבה בנוגע לדברים שרשמת:

הסיכוי של עלה ירוק לקבל 4 מנדטים אולי גדול מ-1 ל-30 אלף, אבל מדובר במאורע תלוי סטטיסטית ביחד עם הסיכוי שלך להיות הבן אדם שידחוף אותם מ-119,999 קולות ל-120K ונגיד והם כבר עברו את אחוז החסימה, אז שוב זה מאורע תלוי עם הסיכוי שלך להיות זה שדוחף אותם לעוד מנדט.
    אם אני אהיה ממש ממש לארג' אני אגיד שהסיכוי של עלה ירוק לעבור את אחוז החסימה הוא 1 ל-100
    הפסקתי לקרוא כאן כי מצאתי הזדמנות לבט , אני אצא איתך לארג' , לוקח עלה ירוק בכנסת ב1 ל-50 , תגיד כמה אתה מוכן להשקיע ונמצא אסקרו.

27. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (12)
    הודה
    3,329
    קיבל תודה 1,368 פעמים ב692 הודעות
    הפסקתי לקרוא כאן כי מצאתי הזדמנות לבט , אני אצא איתך לארג' , לוקח עלה ירוק בכנסת ב1 ל-50 , תגיד כמה אתה מוכן להשקיע ונמצא אסקרו.
    לול ידעתי שתרשום את זה ושכחתי לרשום את ההסתייגות - לצערי אין לי כרגע כסף להשקיע בליין כזה, הלוואי והיה לי
    אני בטוח אגב שתיכף יעוטו פה כמה חובבי בטים ויבקשו לקיים את הבט.
    פיינאה פיינאה פיינאה!

עמוד 2 מתוך 9 ראשוןראשון 1 2 3 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. אתגר - עליה בלימיטים.
    על ידי Realist בפורום אתגרים ומטרות
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 21/05/2013, 08:59
  2. למי להצביע?
    על ידי Gaby Livshitz בפורום אוף טופיק
    תגובות: 141
    הודעה אחרונה: 02/01/2013, 21:27
  3. תגובות: 5