שאלות ותשובות נפוצות - מעודכן 2015

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-8 מתוך 8
  1. הסמל האישי של Dima
    מנהל ראשי

מוניטין
    37 (9)
    הודה
    119
    קיבל תודה 654 פעמים ב188 הודעות

שאלות ותשובות נפוצות - מעודכן 2015

בעקבות הרבה שאלות נפוצות שנשאלו כאן בפורום עדכנו את הנושא הדביק
    אם מישהו חושב שחסר פה משהו אפשר להגיב פה. תודה למי שעזר בהרכבת השאלות.

לשחק פוקר באינטרנט

ש: האם חוקי לשחק פוקר באינטרנט?

ת: לפי חוקי מדינת ישראל אסור, יחד עם זאת לא נתקלנו במקרה בו ננקט צעד כלשהו נגד ישראלי שרק שיחק באינטרנט.

ש:איך מפקידים? האם אפשר להפקיד עם כרטיס אשראי ישראלי? אני רוצה להתחיל לשחק!

ת: אי אפשר להפקיד עם כרטיס אשראי ישראלי. אפשר להפקיד באמצעות וובמאני או באמצעות קנייה ממישהו אחר בפורום. באתרי הפוקר אפשר להעביר כסף מחשבון לחשבון, ואין צורך לקנות חשבון עם כסף. פשוט פותחים חשבון חדש, עם פרטים אמיתים (במידה ותכניסו פרטים שקריים יתכן ותתקלו בבעיות לאחר מכן וחבל), ואותו אדם שממנו תקנו יעביר לכם דולרים לחשבון הזה.

ש: מה לגבי פייפאל? האם אפשר לקנות כסף בפייפאל?

ת: בגלל שאפשר לבטל עסקאות בפייפאל בדיעבד, אנחנו אוסרים על ביצוע עסקאות פייפאל בפורום וכל הודעה בנושא תמחק.

ש: באיזה אתר כדאי לשחק?

ת: אנחנו ממליצים על פוקרסטארס ועל בסט פוקר

ש: למה אני רואה פה אנשים שמפרסמים שהם מוכרים כסף או רוצים לקנות? למה הם לא פשוט מפקידים בעצמם או מושכים כסף לבנק?

ת: אפשר להפקיד ולמשוך לבד אבל זה יותר "מסובך" ולוקח יותר זמן מלקנות מאדם בפורום. אם בא לך לשחק ב4 בבוקר, אין סוכן וובמאני שיוכל להעביר לך כסף בתוך כמה דקות, ואם בא לך למשוך סכום כסף נכבד שבו זכית, יקח לך הרבה זמן לקבל אותו לבנק. הכל עניין של נוחות.

ש: האם למלא פרטים אמיתים כשאני נרשם לאתר פוקר?

ת: כן, זה חשוב מאוד. אחרי זכיות גדולות יתכן והאתר פוקר יבקש ממך לאמת את הזהות שלכם, ולשלוח לו צילום של רישיון רכב, אישור שאתם גרים בכתובת שהגדרתם. חבל שדווקא במצב כזה חשבונכם יחסם בגלל שלא מילאתם פרטים מדוייקים. אין לכם מה לחשוש.

ש: אני רוצה לקנות כסף לאתר פוקר אבל אני לא רוצה מישהו מתאים שמוכר, מה אני עושה?

ת: אסור לפתוח נושא על בקשת קנייה. במידה ואתה רוצה לקנות יש להוסיף תגובה לנושא מחפשים לקנות שימו לב שאין להשאיר שם מספר טלפון, בשום דרך. פשוט תרשמו שם כמה אתם מעוניינים לקנות, מאיפה, ומוכר רלוונטי כבר יצור קשר בהודעה פרטית.

ש: אני משתמש חדש ולא יכול לשלוח הודעה פרטית, איך בדיוק אני יוצר קשר עם מישהו?

ת: אתה יכול להשאיר הודעה למישהו שמוכר כסף באתר בפוקר בתוך הנושא שלו. שים לב שאתה לא יכול לרשום את המספר שלך בצורה רגילה שכן הוא ימחק. בעקבות מקרים שבהם אנשים השאירו פרטים ואז מישהו אחר, שקרא את אותו הנושא התקשר אליהם והתחזה למוכר, הגדרנו שאפשר להשאיר מספר טלפון רק בצורה חסויה. איך עושים זאת ? כאשר אתם כותבים הודעה יש כפתור בצורת טלפון ()מעל איפה שרושמים
    לחיצה עליו תשים את הטקסט

[HIDE][/HIDE]

וכל טקסט אשר יופיע בפנים, יוצג אך ורק למשתמש שפתח את הנושא ולכם. אותו טקסט יכול להכיל רק מספר טלפון, וכל דבר אחר אשר ירשם בפנים ימחק.

ש: אני משתמש חדש ולא יכול לשלוח הודעה פרטית, ולא יכול לפרסם מכירה, מתי אוכל לעשות זאת?

ת: משתמשים חדשים מקבלים הרשאות לשליחת הודעות ולפרסום מכירות רק לאחר שהראו מספיק פעילות בפורום. כל מקרה לגופו.

ש: מה זה רשימת אמינות ?
    ת: רשימת אמינות זוהי רשימה של משתמשי הפורום אשר הוכיחו מספר פעמים בעבר שהם קונים ומוכרים אמינים ומומלץ לבצע איתם את העברות הכספים באתרי פוקר (כמובן שאין זה מונע לבצע פעולות עם משתמשים אחרים). משתמשים ברשימה מסומנים בפורום ב.

ש: איך אני נכנס לרשימת אמינות ?
    ת: כרגע אין כניסה לרשימת האמינות למשתמשים נוספים עד לעדכון.

ש: איך אני נזהר שלא יעקצו אותי?
    ת: כדאי לקרוא את רשימת חוקים שהכנו פה באתר שתעזור לך להמנע מעקיצה. עדיף לבדוק כמה פעמים לפני שמעבירים במקום להיות תמים

התמצאות בפורום

ש: איך אני מעלה תמונה שתוצג ליד ההודעות שלי בפורום ?
    ת: בתפריט האישי (הסרגל העליון של הפורום בצד שמאל), לחצו על "הגדרות". אח"כ בצד ימין "ערוך סמל אישי" ושם יש להכניס כתובת של התמונה הרצויה או להעלות תמונה מהמחשב.

ש: מה ההבדל בין "סמל אישי" ל"תמונת פרופיל" ?
    ת: סמל אישי זו התמונה (AVATAR) שתופיע ליד כל הודעה שלך בפורום.
    תמונת פרופיל לעומת זאת, תופיע בעמוד הפרופיל שלך ובתגובות שלך בבלוגים.

ש: איך אני מעלה יד מהיסטוריית ידיים (Hand History) ?:
    ת: בפרסום הודעה חדשה, לחצו על כפתור "המר יד" והדביקו את ה-Hand History מתוך התוכנה של האתר פוקר שלכם, אל תוך המקום המתאים.
    לאחר מכן בחרו תחת האפשרות OUTPUT FORMAT בערך "Two Plus Two Forums".
    לחצו על Convert והעתיקו את התוכן שנוצר ב-Output אל ההודעה עצמה (מומלץ לאחר שמעתיקים אותו לסמן אותו ולבחור באפשרות "ישור לשמאל" בתפריט על מנת שהתוכן יהיה קל לקריאה).

ש: מה זה כפתור "הודה" ?
    ת: במקום להגיד "+1" / "נכון" / "תודה" על הודעה מועילה, שימושית או תוכן הודעה שמסכימים איתו, אפשר להשתמש באפשרות ה"הודה".

ש: איך אני מעלה תמונה לפורום?

ת: אתה יכול להשתמש באחד מהאתרים ברשת להעלאת תמונות, אנחנו ממליצים על IMGUR, כנס אליו העלה את התמונה שלך, ואחר שהיא תעלה יופיעו לך בצד ימין מספר לינקים, אתה צריך לקחת את זה שמופיע תחת "BBCode (message boards & forums)" ופשוט לשים אותו בהודעה שלך.

2. 2 המשתמשים הבאים הודו לDima על ההודעה המועילה:

Gambit ISR (15/08/2015), happywithJJ (08/02/2016)

3. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    2
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    דימה שלום אתה יכול בבקשה לפתוח ל ofir7679 את ההקפאה עבר 48 שעות וזה עדיין נעול הוא ביקש לשלוח לך הודעה .תודה

4. מושעה

מוניטין
    24 (0)
    הודה
    92
    קיבל תודה 52 פעמים ב33 הודעות
    לפי מה עולות הנק' אמינות של אותו יוזר?
    לא מדבר על להכנס לרשימת אמינות ספצפית... אלא על הספרות שמופיעות ליד האמינות..

5. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    דימה שלום,
    אם אפשר בבקשה לפתוח ל kicker2 את ההקפאה, עבר זמן רב מאז מועד השחרור אולם עדיין נעול.
    תודה.

@Dima

6. פול האוס

מוניטין
    11 (11)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    615
    קיבל תודה 743 פעמים ב354 הודעות
    דימה שלום.

ניכר כי אתה משקיע בלי הרף בשיפור הפלטפורמה והוספת תכנים מושקעים ומעניינים. עוד נראה כי בניית קהילה פוקר רחבה, מלמדת ותומכת היא העומד לנגד עיניך.
    תגובתך המהירה ומעורבותך הרבה בפורום בהחלט הפכה את המקום לבית שני עבורי, בעיקר כי את הבית הראשון הפסדתי במשחק קלפים, אך לא רק.

השאלה שלי היא מה מניע אותך? מהיכן הדרייב המטורף הזה, הנוכחות של ה24 שעות ביממה פה. נדמה כי אינך נח לרגע.

תנוח אחי היקר, תנוח על משכבך בשלום.

7. 9 המשתמשים הבאים הודו לafterpartt על ההודעה המועילה:

ami1983 (17/04/2016), gspot (18/04/2016), Jesus (18/04/2016), junkie (25/04/2016), shay (18/04/2016), Songoku108 (17/04/2016), SuperLoseday (17/06/2016), TheM_Wolf (17/04/2016), סקלטון123 (18/04/2016)

8. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 2 פעמים ב2 הודעות
    איך אפשר לקבל הרשאות בפורום. אני כבר מספיק זמן פה ומאד פעיל

9. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    4
    קיבל תודה 12 פעמים ב12 הודעות
    +1

10. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0

פוקר סטארס

למה אני פותח חשבון וזה רק על play money

נושאים דומים

1. FAQ - שאלות ותשובות נפוצות
    על ידי AceHigh בפורום פוקרלנד
    תגובות: 41
    הודעה אחרונה: 13/04/2015, 05:17
  2. LAPT - שאלות ותשובות
    על ידי Hercules בפורום מועדוני פוקר בחו"ל
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 11/10/2014, 12:35
  3. בט SNG ׁ(מעודכן )
    על ידי Never Suspect בפורום אתגרים ומטרות
    תגובות: 35
    הודעה אחרונה: 09/07/2014, 13:09
  4. שרשור תגובות : שאלות ותשובות עם ויקטור בלום
    על ידי Dima בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 10/03/2013, 15:48
  5. פיל גלפונד, שאלות ותשובות, מה יש לא לאהוב ?
    על ידי Rafi_Vegas בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 01/05/2012, 10:33

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog