החלטה בפלופ עם אס דמה סוט בקופת טרי בט

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 30
  1. סטרייט

מוניטין
    8 (9)
    הודה
    381
    קיבל תודה 205 פעמים ב152 הודעות

החלטה בפלופ עם אס דמה סוט בקופת טרי בט

משחק 1-2 חברי 6 ידיים שמשוחק יחסית לפי בליינדים.
    נבל א פותח ל7 ממידל, נבל ב משווה מהדילר.
    אפקטיב סטאקס :
    הירו : 212
    נבל א : 250
    נבל ב : 315
    הירו בביג בליינד עם עושה את זה 30 ושני הנבלים משלמים.
    פלופ מגיע
    הירו בצ'ק, נבל א' בבט 42 (קופה 91), נבל ב' משלם
    הירו ?
    הירו נטפס כטייט אגרסיב בדרך כלל מלא ומסוגל לבלופים.
    נבל א' הוא שחקן חושב טייט אגרסיב, מבין טווחים, ואני חושב שטווח ההשוואה שלו לטרי בט שלי עם עמדה מורכב מפוקטים, אס קינג, אס דמה ולפעמים סודט קונקטורס(אולי קצת יותר רחב).
    נבל ב' גם מבין את המשחק, משחק יחסית טייט פאסיב, מסוגל למהלכים לעיתים רחוקות, קונה אבל לא יותר מידי, מבין תדמיות ולא לוחץ סתם על כפתורים בדרך כלל.
    מעדיפים סי בט פלופ ?
    הבורד דיי יבש ואני לא רואה מאיזה ידיים אני מוציא ואיליו עם סי בט בקופת 3 בט עם התדמית שלי.
    כמובן שאפשר בט כדי לאסוף את הקופה ולמנוע אקווטי מנבלים, אבל גם לא תמיד אני טוב שם.
    תודה לעונים.

2. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (18)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות
    זה סיבט משתי סיבות מרכזיות -
    א. איזון - אתה רוצה להמשיך לעשות סיבטים בבורדים של אס גבוה ולקחת את הקופה גם עם 67s- במיוחד OOP.
    ב. אתה OOP מול שני שחקנים, אין לך יד חזקה מספיק בשביל שתעבור למוד פאסיבי ופשוט תלחץ על קול בשאר הרחובות, אתה חייב לגבות מחיר מTX, ברודוויז וAX.

בנוגע לעכשיו - האם נבל A חוזר אלייך עם AK? האם הוא רק משלם? כמו כן, כמה הימורי ואליו דקים יש לו בארסנל?
    אני שואל זאת, כי אם אתה מניח שאין לו הרבה הימורים כאלה, אתה יכול בשקט ללחוץ קול עכשיו וקול להימור בטרן (במידה ונבל ב זורק) כי נבל א מאד מאד מקוטב.
    אם נבל ב מחליט להישאר פעמיים אז זה כבר שאלה מורכבת יותר כשאני עם נטייה לזרוק...

בלה בלה בלה - עכשיו קול ובוא נראה טרן.

3. 4 המשתמשים הבאים הודו לdodly123 על ההודעה המועילה:

danoch1 (19/07/2015), KeepRunningGood (19/07/2015), TheM_Wolf (19/07/2015), סקלטון123 (19/07/2015)

4. שלישייה

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    87
    קיבל תודה 62 פעמים ב57 הודעות
    כנ''ל לא אוהב לא לתת סיבט שם OOP
    איך אתה חושב שנבל א' רואה אותך בצק אחרי תריבט בפלופ ? כי הפלופ כזה יבש שתסבט שם כל דבר די שקוף לצקצק שם
    רק אס יצקצק שם כנראה לפי דעתי בלי פוזישן :X

ושאלה לאנשים פה
    איזה טווח אתם נותנים לנבל ב בקול שלו ?
    נערך לאחרונה על ידי ranonfran; 19/07/2015 ב 11:31.

5. המשתמשים הבאים מודים ל ranonfran על התגובה המועילה:

KeepRunningGood (19/07/2015)

6. סטרייט

מוניטין
    8 (9)
    הודה
    381
    בנוגע לאיזון אני חלק מהפעמים מסבט את הפלופ, וחלק מהפעמים עושה צ'ק כמו שאני לא תמיד יהמר את האוויר שלי שם.
    מהכירות שלי עם נבלים כנראה שאין לי ואליו מ10 אקס וברודוויז אלא אם כן אני מסבט נמוך וגם אז לא בטוח(גם אס אקס לא בטוח משווה, הם לא נבלי פארטיות טיפוסיים שלא משחררים קלפים).
    מסכים שהיד שלי לא חזקה כלכך.
    אני חושב שנבל א' חוזר עלי ב4 בט לפעמים עם אס קינג אבל רוב הפעמים יעדיף להפליט עם עמדה עלי.
    יש לו הימורי ואליו דקים בארסנל, לא בטוח עד כמה בקופת טרי בט מולטי.

7. סטרייט

מוניטין
    8 (9)
    הודה
    381
    [QUOTE=ranonfran;612820]כנ''ל לא אוהב לא לתת סיבט שם OOP
    איך אתה חושב שנבל א' רואה אותך בצק אחרי תריבט בפלופ ?

אני חושב שנבל א' רואה אותי פוקט 9, גקים, דמות, קינגים, קינג דמה לרוב ולפעמים מנסטר.

8. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (18)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות
    במקור פורסם על ידי KeepRunningGood צפה בהודעה
    בנוגע לאיזון אני חלק מהפעמים מסבט את הפלופ, וחלק מהפעמים עושה צ'ק כמו שאני לא תמיד יהמר את האוויר שלי שם.
    מהכירות שלי עם נבלים כנראה שאין לי ואליו מ10 אקס וברודוויז אלא אם כן אני מסבט נמוך וגם אז לא בטוח(גם אס אקס לא בטוח משווה, הם לא נבלי פארטיות טיפוסיים שלא משחררים קלפים).
    מסכים שהיד שלי לא חזקה כלכך.
    אני חושב שנבל א' חוזר עלי ב4 בט לפעמים עם אס קינג אבל רוב הפעמים יעדיף להפליט עם עמדה עלי.
    יש לו הימורי ואליו דקים בארסנל, לא בטוח עד כמה בקופת טרי בט מולטי.
    בלי הרבה מחשבה - אם נבלים זורקים לך שם AX או TX לסי בט ב3בט פוט אז שתי אופציות -

א. או שתרבט להם את הצורה ותסבט 100%
    ב. או שאתה לא מסבט מספיק במהלך המשחק.

בכל מקרה יש בעיה במשחק שלך.

9. המשתמשים הבאים מודים ל dodly123 על התגובה המועילה:

DoubleD19 (20/07/2015)

10. סטרייט

מוניטין
    8 (9)
    הודה
    381
    אני מסבט מספיק במהלך המשחק והרבה פעמים הם זורקים ואני אוויר או סמי בלוף.
    מסכים שאני יכול לתרבט קצת יותר אבל היה עוד שחקן שלא היה ביד שלא זורק יחסית לטרי בט והיה יחסית קצר ככה שאני מעדיף יד חזקה כל עוד הוא לא זרק.
    נערך לאחרונה על ידי KeepRunningGood; 19/07/2015 ב 11:46.

11. שלישייה

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    87
    אתה אמור לסבט שם תמיד הפכת את היד לקשה ועוד מול 2 שחקנים
    איך ששוחק אני בקול תמשיך לטרן
    מענין אותי לאיפה נבל ב' חותר בקול שלו שם די מדאיג :X

12. הסמל האישי של plsFold
    רביעייה

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    532
    קיבל תודה 485 פעמים ב306 הודעות
    מעדיף ליין של סיבט, והימור טרן וזריקה אם יש עלינו חזרה או בפלופ או בטרן.
    איך ששוחק , קול. וצ'ק טרן לראות התפתחות , אם זה עוד כדור של נבל א' ועוד השוואה של נבל ב' במידה ומדובר בשחקנים סולידיים שלא מתאהבים ב AJ שלהם אני מעיף קל ואצפה לראות AK לאחד מהם לפחות אם לא איזה סט עשר חמוד.

13. המשתמשים הבאים מודים ל plsFold על התגובה המועילה:

KeepRunningGood (19/07/2015)

14. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (14)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,392
    קיבל תודה 1,994 פעמים ב1,196 הודעות
    אני ממש חושב שאתה מוכוון תוצאה לגביי היד הזאת.
    עם אס עשר סוט הם לא משלמים פרה? אס ילד תמונות סוטד?
    קשה לי להאמין שעם סוטד קונקטורס הם לפעמים משווים אבל עם אס ילד סוט או אפילו אוף הם תמיד זורקים,
    בטח במשחק 1-2 חברי ככה שלטעמי הטווח רחב יותר.
    בפלופ מעדיף סיבט,להוציא וואליו מהיד אין יותר מדי מה להרחיב.
    לגביי מה לעשות עכשיו אני לא כל כך מבין על מה אתם מדברים,איפה קול פלופ קול טרן ופאס ריבר נכנס פה??
    יש עכשיו בקופה 175 להירו יש 182 שקל טוטאל כלומר אם הוא משלם פלופ יהיה לו 140 לתוך קופה 224!!
    כמובן שאין יציאה באפקטיב סטאקס האלה זה מוזר לי שאתם חושבים על פולד ביד הזאת.
    השאלה היחידה מבחינתי זה אם פלאט וצק שאב או צק קול לשאב בטרן או ליד שאב בעצמנו בטרן.
    ברור שעם עוד כסף מאחורה יש לנו פולד בקונסטלציה כזאת או אחרת,אבל כשאנחנו מתרבטים פרה ל4 וקצת איקס מקבלים שתי קולרים,
    פוגעים בטופ פייר סקנד קיקר בפלופ,עוד עושים צק וכבר ניהיה spr של אחד ועוד נעשה פולד? אין פולד בחיים.
    ברור לי שכנראה הירו זרק או דרך אבל אני לא רואה מצב שכל הכסף לא נכנס.

אם הטווחים לתשלום כאלה צרים,אז כמו שיוסישר אמר פשוט תתרבט יותר(או שתחפש משחק אחר)
    בכל אופן אם נניח נבל א שילם פרה 30 פגע באס עם קיקר נמוך יותר,וזורק לך לחזרה או אפילו להימור בטרן(או נבל ב זה סתם לצורך הדוגמא)
    פשוט תאנוס אותם פוסט ותיהיה סופר אגרסיבי,העומק לא ממש מאפשר מרחב תימרון הם שילמו 15 ביגס פרה,הם ממש לא אמורים לזרוק
    טופ פייר ולפעמים גם לא פחות מזה באפקטיב הזה,בגלל זה אס דאמה זה סחורה השאלה באיזה דרך.
    אני בקול פלופ וכנראה ליד שאב בטרן או משו דומה,אפשר גם צק שאב טרן.

15. 7 המשתמשים הבאים הודו לkakayeled על ההודעה המועילה:

AVI0707 (20/07/2015), dodly123 (19/07/2015), DoubleD19 (20/07/2015), gutshot (20/07/2015), KeepRunningGood (20/07/2015), RappiN (20/07/2015), סקלטון123 (19/07/2015)

16. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    1,929
    קיבל תודה 414 פעמים ב335 הודעות
    במקור פורסם על ידי kakayeled צפה בהודעה
    קשה לי להאמין שעם סוטד קונקטורס הם לפעמים משווים אבל עם אס ילד סוט או אפילו אוף הם תמיד זורקים,
    לגביי מה לעשות עכשיו אני לא כל כך מבין על מה אתם מדברים,איפה קול פלופ קול טרן ופאס ריבר נכנס פה??
    יש עכשיו בקופה 175 להירו יש 182 שקל טוטאל כלומר אם הוא משלם פלופ יהיה לו 140 לתוך קופה 224!!
    השאלה היחידה מבחינתי זה אם פלאט וצק שאב או צק קול לשאב בטרן או ליד שאב בעצמנו בטרן.
    ברור שעם עוד כסף מאחורה יש לנו פולד בקונסטלציה כזאת או אחרת,אבל כשאנחנו מתרבטים פרה ל4 וקצת איקס מקבלים שתי קולרים,
    פוגעים בטופ פייר סקנד קיקר בפלופ,עוד עושים צק וכבר ניהיה spr של אחד ועוד נעשה פולד? אין פולד בחיים.

אם הטווחים לתשלום כאלה צרים,אז כמו שיוסישר אמר פשוט תתרבט יותר(או שתחפש משחק אחר)
    בכל אופן אם נניח נבל א שילם פרה 30 פגע באס עם קיקר נמוך יותר,וזורק לך לחזרה או אפילו להימור בטרן(או נבל ב זה סתם לצורך הדוגמא)
    פשוט תאנוס אותם פוסט ותיהיה סופר אגרסיבי,העומק לא ממש מאפשר מרחב תימרון הם שילמו 15 ביגס פרה,הם ממש לא אמורים לזרוק
    טופ פייר ולפעמים גם לא פחות מזה באפקטיב הזה,בגלל זה אס דאמה זה סחורה השאלה באיזה דרך.
    תקרא את זה מיליון פעם, זה הא-ב' של ABC פוקר מרוויח

17. המשתמשים הבאים מודים ל סקלטון123 על התגובה המועילה:

DoubleD19 (20/07/2015)

18. זוג

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    30
    קיבל תודה 12 פעמים ב10 הודעות
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    זה סיבט משתי סיבות מרכזיות -
    א. איזון - אתה רוצה להמשיך לעשות סיבטים בבורדים של אס גבוה ולקחת את הקופה גם עם 67s- במיוחד OOP.
    ב. אתה OOP מול שני שחקנים, אין לך יד חזקה מספיק בשביל שתעבור למוד פאסיבי ופשוט תלחץ על קול בשאר הרחובות, אתה חייב לגבות מחיר מTX, ברודוויז וAX.

בנוגע לעכשיו - האם נבל A חוזר אלייך עם AK? האם הוא רק משלם? כמו כן, כמה הימורי ואליו דקים יש לו בארסנל?
    אני שואל זאת, כי אם אתה מניח שאין לו הרבה הימורים כאלה, אתה יכול בשקט ללחוץ קול עכשיו וקול להימור בטרן (במידה ונבל ב זורק) כי נבל א מאד מאד מקוטב.
    אם נבל ב מחליט להישאר פעמיים אז זה כבר שאלה מורכבת יותר כשאני עם נטייה לזרוק...

בלה בלה בלה - עכשיו קול ובוא נראה טרן.
    נהנה לקרוא תגובות שלך אחי!
    לומד כל פעם!

@yossisher1

19. 2 המשתמשים הבאים הודו לdanoch1 על ההודעה המועילה:

dodly123 (19/07/2015), RappiN (20/07/2015)

20. סטרייט

מוניטין
    8 (9)
    הודה
    381

לא נראה לי שאני מוכוון תוצאה.
    אס עשר זה זוגות על הבורד הזה.
    נבל א הוא שחקן טוב ואני באמת חושב שהוא מבין שאס ג'ק נשלט שם ויעדיף להפליט סוטד קונקטורס(יכול להיות שיפליט אס גק ולא ישחרר לסיבט אחד).
    הוא לא יכול להחזיק שם אס עם קיקר נמוך מ10(אס 10 סוט אולי) לדעתי וכל שאר הטווח שלו הוא זוגות וסוטד קונקטורס לפעמים.
    נבל ב מסוגל להחזיק שם טווח קצת יותר רחב יחסית ויש לו שם אס ג'ק ואס אקס סוט אולי, פוקטים, סוטד קונקטורס, וברודייז סוט ולפעמים אוף סוט. את האס אקס הוא לא ישחרר ברוב המקרים לסיבט לא גבוה לדעתי.
    אף אחד מהם לא ימשיך איתי עם 10 אקס וברודוויז לסיבט כנראה, אלא אם כן אסבט נמוך וגם זה לא בטוח.
    רשמתי קודם שהעדפתי לטרבט רוב הסשן ידיים חזקות מאחר שהיה נבל אחר קצר יחסית שלא זורק לטרי בט בקלות וכל עוד הוא ביד אני מעדיף יד חזקה שתשחק טוב מול ערימה קצרה.
    חיכיתי שמישהו ידבר על הspr וגם אני חשבתי שאין פולד ביד הזאת וזו רק שאלה של איך להכניס את הכסף אבל רציתי לשמוע עוד דעות.
    החלטתי לתת שב כבר בפלופ, שזו כנראה טעות כי אני נראה סופר נאטס, מוחק כמעט סופית את האופציה שיד פחות טובה תשווה אותי ואני נותן רק לאס קינג וסטים להמשיך איתי.
    באותו רגע עברה לי המחשבה שהקופה כבר מאוד גדולה ואני רוצה למנוע אקווטי מ10 אקס ומאס קיקר נמוך שלא יכניסו עוד שקל לקופה מיוזמתם לדעתי אבל אולי ילבלו את עצמם לטעות השוואה בגלל שהקופה גדולה.
    התוצאה הייתה שנבל א זרק ונבל ב באינסטה קול ואני שואל אותו, אתה סט ?
    והוא מראה לי סט 10.
    נבל א הראה אכרכך שהוא החביא שם קינגים והתלבט בין 4 בט לפלאט ולא חשב שאני ימשיך איתו ל4 בט.
    תודה לעונים, גם אני התלבטתי אם עדיף סיבט ואני רואה שכולם פה חד משמעי מעדיפים סיבט.
    גם אני בדרך כלל מסבט אבל לפעמים מנסה לשנות קצת את הליינים שלי, מקבל את ההערות.
    נערך לאחרונה על ידי KeepRunningGood; 20/07/2015 ב 04:51.

21. המשתמשים הבאים מודים ל KeepRunningGood על התגובה המועילה:

ranonfran (20/07/2015)

22. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (22)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    my 2 cent...
    כשאתה עולה לפלופ בקופת 3בט ומפליפ טופ טופ עם spr 2, הכסף חייב להכנס בסוף פנימה. עכשיו צריך להחליט מה הליין הטוב ביותר להכניס את הסחורה מול טווחים רחבים ככל שניתן. אבל להתחיל לגשת ליד בהיסוס כי לא בטוח אתה טוב, זה ליק מנטלי. בכל פלופ נתון יכול להיות למישהו סט, אבל תחשוב איך להוציא ווליו מידיים שלך באופן כללי.
    אם מדובר בטמבלים שמשלמים לך פה את ה3בט עם אס שמונה אוף ונותנים לך את הסולד מתנה על לוחות אס בגובה, וזורקים בקלאץ' עשר ומטה בפלופ + לא תוקפים את הצ'קים שלך = תהמר. אם להכניס סולד בשני כדורים או שלושה זה תלוי נבלים.
    אם מדובר על נבלים חצי-גובה חושבים שרואים את הצ'ק שלך כקינגים ומטה, תן להם צ'ק מדי פעם. גם אם לא יתקפו את הפרסיבד החלש כביכול שלך, אתה עדיין יכול להכניס בדילייד סיבט טרן וריבר.
    אפרופו איזונים, סבבה שצריך לאזן את הסיבטים שלנו ונרצה ללכת פה לסיבט גם עם פחות מאס, אבל זה ממש בסדר להתחיל את היד בצ'ק כדי להגן על הטווח שאנחנו לוקחים פה לצ'ק (שלא כל פעם שנצ'קצ'ק בספוט כזה אנחנו בצ'ק פאס בעיני היריבים)
    קיצר זו יד שבאמת אפשר לקחת להמון מקומות ולכלמיני דינמיקות שונות ומשונות אבל בסופו של יום, השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך זה איך אני מכניס סחורה מול טווחים רחבים ככל שניתן.

מבלי להיות רזולט אוריינטד (כי אני משוכנע שהפסדת את היד...) אם התחלתי בצ'ק פלופ אז עכשיו שולם, להחזיר פה זה ממש אובר-רפינג, על הלוח היבשושי הזה. גם בטרן צ'ק שולם, אם יעבור צ'קים טרן תגיד להם הכל בריבר.
    נערך לאחרונה על ידי Dr. Spew; 20/07/2015 ב 06:30.

23. 4 המשתמשים הבאים הודו לDr. Spew על ההודעה המועילה:

gutshot (20/07/2015), KeepRunningGood (20/07/2015), TheM_Wolf (21/07/2015), סקלטון123 (20/07/2015)

24. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    976
    קיבל תודה 1,216 פעמים ב613 הודעות
    אם אתה אומר שהיריבים שלך משחקים מושלם בבורד הזה ( = מקפלים כל מה שאתה טוב עליו) , עדיף לא לתרבט פרה ו/או לחפש משחק אחר.
    תן לכבש ללבל את עצמו ש"עם הנאטס הוא לא היה מעלה כל כך הרבה".

25. המשתמשים הבאים מודים ל poker_ta על התגובה המועילה:

gutshot (20/07/2015)

26. שלישייה

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    87
    שאלה אתה אומרים שהכסף חיב להכנס טופ פאיר בגלל ה SPR מבין את זה אבל ביד הספציפית הזאת..
    ה spr במצב הנתון יש כעת SPR שווה בערך פחות או יותר לשלושתם
    אתם אומרים שאם עכשיו היתי עושה סיבט מקבל תשלום מנבל א' ומקבל תשלום מנבל ב'
    עדין חובה / כדאי להכניס את כל הסטאק לבפנים שכביכול הטווח קול של נבל ב' מרסק אותי כנראה שם ?
    כל פעם שאני יתרבט ערימה של 100 ביג ויקבל טוב פאיר אני יכניס את כל הכסף פנימה ?
    (אולי יש ליק פה )
    זה פשוט יד לללא בריחה ברגע שהחלטתי לתרבט וקיבלתי טופ פאיר ?
    נערך לאחרונה על ידי ranonfran; 20/07/2015 ב 13:12.

27. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (14)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,392
    קיבל תודה 1,994 פעמים ב1,196 הודעות
    הטווח של נבל ב לא אמור לרסק אותך,אם הוא מרסק אותך
    אז אני אתרבט אך ורק מפלצות ובלופים,וידיים כמו אס דאמה סוט אחק לפלאט פשוט.

28. המשתמשים הבאים מודים ל kakayeled על התגובה המועילה:

KeepRunningGood (20/07/2015)

29. סטרייט

מוניטין
    8 (9)
    הודה
    381
    במקור פורסם על ידי Dr. Spew צפה בהודעה
    my 2 cent...
    כשאתה עולה לפלופ בקופת 3בט ומפליפ טופ טופ עם spr 2, הכסף חייב להכנס בסוף פנימה. עכשיו צריך להחליט מה הליין הטוב ביותר להכניס את הסחורה מול טווחים רחבים ככל שניתן. אבל להתחיל לגשת ליד בהיסוס כי לא בטוח אתה טוב, זה ליק מנטלי. בכל פלופ נתון יכול להיות למישהו סט, אבל תחשוב איך להוציא ווליו מידיים שלך באופן כללי.
    אם מדובר בטמבלים שמשלמים לך פה את ה3בט עם אס שמונה אוף ונותנים לך את הסולד מתנה על לוחות אס בגובה, וזורקים בקלאץ' עשר ומטה בפלופ + לא תוקפים את הצ'קים שלך = תהמר. אם להכניס סולד בשני כדורים או שלושה זה תלוי נבלים.
    אם מדובר על נבלים חצי-גובה חושבים שרואים את הצ'ק שלך כקינגים ומטה, תן להם צ'ק מדי פעם. גם אם לא יתקפו את הפרסיבד החלש כביכול שלך, אתה עדיין יכול להכניס בדילייד סיבט טרן וריבר.
    אפרופו איזונים, סבבה שצריך לאזן את הסיבטים שלנו ונרצה ללכת פה לסיבט גם עם פחות מאס, אבל זה ממש בסדר להתחיל את היד בצ'ק כדי להגן על הטווח שאנחנו לוקחים פה לצ'ק (שלא כל פעם שנצ'קצ'ק בספוט כזה אנחנו בצ'ק פאס בעיני היריבים)
    קיצר זו יד שבאמת אפשר לקחת להמון מקומות ולכלמיני דינמיקות שונות ומשונות אבל בסופו של יום, השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך זה איך אני מכניס סחורה מול טווחים רחבים ככל שניתן.

מבלי להיות רזולט אוריינטד (כי אני משוכנע שהפסדת את היד...) אם התחלתי בצ'ק פלופ אז עכשיו שולם, להחזיר פה זה ממש אובר-רפינג, על הלוח היבשושי הזה. גם בטרן צ'ק שולם, אם יעבור צ'קים טרן תגיד להם הכל בריבר.
    תודה על התגובה המועילה.
    לא ניגשתי בהיסוס ליד, החלטתי מראש שאני בצ'ק קול או צ'ק שב בגלל הspr ואצתרך ריד טוב או ליין מאוד מסוים מנבלים כדי שאפיל שם את היד(המחשבה על ידיים שמנצחות אותי תמיד עוברת לי בראש).
    כמו שרשמתי, רוב הזמן אני מסבט את הפלופ הזה אבל מידי פעם אני אוהב להכניס צ'ק כדי להוציא ואליו מבט של נבלים או לתת דילי סיבט והם אכן יתפסו את הליין שלי כחלש רוב הפעמים.
    מאוד מסכים עם מה שאמרת לגבי ההגנה על הטווח שאנחנו לוקחים לצ'ק.
    אני גם חושב שדחיפה בפלופ היא כנראה לא אופטימלית.
    פשוט חשבתי באותו רגע שנבלים לא יכניסו שקל מיוזמתם לקופה עם יד פחות טובה משלי אם אני מפליט פלופ והעדפתי למנוע מהם אקווטי בקופה עם spr נמוך.
    זו כנראה טעות כי אם הטרן עובר בצ'קים ואני נותן סחורה או ואליו בט בריבר יש מצב שאקבל תשלום מאס אקס(למרות שאני לא בטוח בכלל ועדיין מתלבט על זה).
    נערך לאחרונה על ידי KeepRunningGood; 20/07/2015 ב 15:23.

30. שלישייה

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    87
    הטווח של נבל ב לא אמור לרסק אותך,אם הוא מרסק אותך
    אז אני אתרבט אך ורק מפלצות ובלופים,וידיים כמו אס דאמה סוט אחק לפלאט פשוט.
    חשבתי על לין בטעות שאם אנחנו עושים סיבט נבל א' משווה ונבל ב' משווה אז הוא אמור לרסק אותנו אבל מן הסתם היד היתה
    שנבל א' זורק ונבל ב' משווה ואז כבר זה לא משנה

31. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    0
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות

שים לב לפוזישן שלך

זה בדיוק הסיבה לשים לב לפוזישן שלך.
    היה רייז של נבל א', נבל ב' שילם מהכפתור ואתה בסטרדל עם אס מלכה סוט.
    איזה פלופ רצית לראות? אם נפתח אתה ממשיך להמר? אני מניח שהתשובה לשחקן כמוך (מול שחקנים כאלה) - לא לכן הייתי מותר מראש על ההימור מעמדת הסטרדל.
    אני אישית מהמר לפני הפלופ וממשיך תמיד בפלופ גם אם לא פגעתי, אבל שומר על פוט סיז. (לא מנפח קופות עם טופ פייר מול שחקנים כאלה)

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. zoom nl 10 החלטה עם אסים על פלופ רטוב בקופת 3 בט
    על ידי KeepRunningGood בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 01/07/2015, 23:30
  2. QQ בקופת 3בט מול מינרייז של נבל בפלופ נוח
    על ידי moses בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 28/02/2014, 17:57
  3. קינגים בקופת 3בט, אס בפלופ
    על ידי bolenat14 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין